Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-31, 04:55   #91
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Mam dosyć wrażliwą cerę i boję się próbować nowych rzeczy.
Też jestem tzw. wrażliwcem. Już wyżej pisałam, że próbowałam wielu kosmetyków z firmy Mary Kay . Na placu boju pozostał jedynie podkład. Używam go już od dłuższego czasu i mimo poszukiwań, nie znalazłam nic lepszego. Potrzebuję dobrego krycia.
Mogę polecić podkłady MK . Inne kosmetyki tej firmy nie przypadły mi do gustu. Podrażniały. Płynu do demakijażu nie używałam. Oczyszczam twarz olejkami naturalnymi {BU, ZSK}.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 10:28   #92
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Też jestem tzw. wrażliwcem. Już wyżej pisałam, że próbowałam wielu kosmetyków z firmy Mary Kay . Na placu boju pozostał jedynie podkład. Używam go już od dłuższego czasu i mimo poszukiwań, nie znalazłam nic lepszego. Potrzebuję dobrego krycia.
Mogę polecić podkłady MK . Inne kosmetyki tej firmy nie przypadły mi do gustu. Podrażniały. Płynu do demakijażu nie używałam. Oczyszczam twarz olejkami naturalnymi {BU, ZSK}.
Ale podkłądu używasz płynnego czy mineralnego?
Bo ja jestem bardzo ciekawa jak sprawdza się mineralny. Rezygnuję z płynnych podkładów, bo ciężko je nałożyć na filtry. I nadal poszukuję ideału, którego nie musiałbym sprowadzać z za oceanu. I też potrzebuję krycia.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 09:27   #93
malinowy gosc
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: poznań:)
Wiadomości: 6
GG do malinowy gosc
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

ja używam i płynnego i mineralnego w pudrze podkładu..oba są świetne..ten pudrowy fajnie matuje..ale mało tuszuje niedoskonałości, dlatego używam obu jednocześnie..najpierw płynny, później delikatne muśnięcie twarzy pudrowym..polecam
__________________
...kobiety bez mężczyzn więdną, a mężczyźni bez kobiet głupieją...:P
malinowy gosc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 10:02   #94
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Ale podkłądu używasz płynnego czy mineralnego?
Płynnego. Minerały mi nie służą, bo bardzo wysuszają.
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:07   #95
SierotkaMaryKay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Jeśli któraś z Was jest z Warszawy lub okolic i chce bez zadnych zobowiazan poznac markę Mary Kay lub zostać konsultantką, zapraszam na PW
SierotkaMaryKay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-16, 14:09   #96
stella_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Ja jestem bardzo zadowolna z tych kosmetyków chciaż potwierdzam ze są dość drogie ale warte swojej ceny jeszcze nie zawiodłam się na żadnym kosmetyku z tej firmy (dlatego też zostałam konsultantką).
stella_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-17, 20:35   #97
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Czy ktoś na tym wątku nie jest konsultantką?
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 03:16   #98
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
Czy ktoś na tym wątku nie jest konsultantką?
Ja nie jestem !!!
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 07:38   #99
SierotkaMaryKay
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Ja jestem konsultantką z Warszawy a zostałam nią dlatego że bardzo podpasowała mi ich linia pielęgnacyjna, jest rewelacyjna a kolorówka też wedlug mnie doberj jakosci warta polecenia
SierotkaMaryKay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-18, 20:36   #100
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
Ja nie jestem !!!
To jest nas 2
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 10:07   #101
emilia_t
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Czy używa może któraś z Was serum przeciwtrądzikowe Mary Kay ?
emilia_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-10, 10:38   #102
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Czy któraś z Was używała juz nowych podkładów Mary Kay /rozświetlający bądż matujący/ i ma porównanie do dotychczasowych? Proszę o rzetelne porównanie.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-19, 05:15   #103
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

To i ja mam pytanie . Czy to prawda, że został wycofany z oferty podkład Full-Coverage Foundation {normal to dry skin} ?
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 13:03   #104
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Dostałam kiedyś w prezencie zestaw Mary Kay Satin Hands skłądający się z peelingu i dwóch kremów. Bardzo mi się ten zestaw spodobał i ostatnio umówiłam się z konsultantką na spotkanie połączone z prezentacją kosmetyków.
Ponownie zamowiłam Satin Hands, tym razem w wersji z lekkim zapachem - poprzedni miałam brzoskwiniowy. Jestem zadowolona.
Kupiłam też podkład + puder sypki, fajny efekt, nie tworzy "maski" na twarzy.
Kupiłam też tusz do rzęs, wprawdzie chciałam pogrubiający, dostałam wydłużający ale ten też daje radę. W prezencie dostałam pomadkę do ust

Cytat:
Napisane przez Snufki Pokaż wiadomość
Zaintrygował mnie tez zestaw do domowego oczyszczania twarzy, niby efekt jak u kosmetyczki Ktoś może powiedzieć czy rzeczywiście to działa?
Moim zdaniem tego zestawu nie opłaca się kupować ponieważ jest to zwykły korund zmieszany z kremem - na allegro do kupienia już od 6 zł a efekt będzie ten sam.
http://allegro.pl/listing.php/search?sg=0&string=korund
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-21, 20:20   #105
maruda80
Zakorzenienie
 
Avatar maruda80
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: podkarpackie
Wiadomości: 3 793
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Kilka razy byłam na prezentacji Mary Kay.
Czułam się jak na spotkaniu jakiejś sekty, same zachwyty nad produktami, super opinie na temat warunków pracy i zarobków. Żadnych minusów...

Co do produktów:
tak zachwalany zestaw do rąk Satin Hands - jak dla mnie przerost formy nad treścią. Taki sam efekt można uzyskać stosując odpowiedniki dużo tańsze - wystarczy dobra oliwka, peeling i krem do rąk.

Miałam przyjemność testować puder mineralny - raczej "pseudo-mineralny".
Owszem daje super efekt i uważam że jest naprawdę dobry , ale minerałów tam bardzo mało. Przewaga niestety konserwantów - parabenów i skladników chemicznych (przeczytajcie sobie skład).

Bardzo lubię i używam pędzla kabuki - jest super do podkładów i wszelakich pudrów. Mam już 2 lata i nic złego się z nim nie dzieje, wygląda jak nowy - polecam!

Co do kremów i demakijażu - niestety jestem alergikiem i po ich stosowaniu dostałam uczulenia które bardzo długo leczyłam. Dobrze że jest opcja zwrotu produktów- to też na plus w moim przypadku.
Niby są to kosmetyki z półki "aptecznej" - jak dla mnie niestety nie.
__________________

maruda80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 14:46   #106
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Byłam jakiś czas temu na pokazie kosmetyków MK - zaintrygowała mnie coś, co zostało nazwane witaminą C do twarzy. Fajne działanie, bo zaraz po zastosowaniu moja twarz przybrała trochę kolorków (zazwyczaj jest dość blada). Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym produktem albo zna podobne produkty innych marek, godne polecenia?
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:00   #107
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez marg0tka Pokaż wiadomość
Byłam jakiś czas temu na pokazie kosmetyków MK - zaintrygowała mnie coś, co zostało nazwane witaminą C do twarzy. Fajne działanie, bo zaraz po zastosowaniu moja twarz przybrała trochę kolorków (zazwyczaj jest dość blada). Czy któraś z Was ma jakieś doświadczenia z tym produktem albo zna podobne produkty innych marek, godne polecenia?
Dziwne , ze nabrała kolorków bo vitamina C ma działanie rozjasniające i jest często składnikiem rozjaśniających, odmładzajacych kosmetyków.
Nie używałam tego i nie wiem jaki ma skład, ale obecnie na rynku jest bardzo dużo serów/ser(?) nie wiem jak to odmienić, z witaminą C. Avon, body shop. Może znajdź skład tego czegoś i porównaj z innymi serami z witaminą C, dostępnymi na rynku.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 15:34   #108
marg0tka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 42
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

To faktycznie dość ciekawe. Po zastosowaniu wyglądała jakby była bardziej dotleniona i delikatnie się zaróżowiła, może też trochę rozjaśniła.

Body Shop to dość wysoka półka cenowa, a nie byłam specjalnie zachwycona jakością ich kosmetyków, biorąc pod uwagę cenę. Avon to kolejna marka, kupowana za pośrednictwem konsultantek. Może coś w przeciętnej cenie dostępnego w drogeriach?
marg0tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 05:36   #109
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez kocurzyca Pokaż wiadomość
jest bardzo dużo serów/ser(?) nie wiem jak to odmienić.
serum = l.mn. - serów { podobnie jak : laboratorium, akwarium i inne z końcówkami na : " um "}.
Pozdrawiam .


Cytat:
Napisane przez marg0tka Pokaż wiadomość
Może coś w przeciętnej cenie dostępnego w drogeriach?
Jak dla mnie - własnoręcznie bełtane są lepsze niż sklepowe, nieporównanie tańsze niż kupne gotowce , a ... ile przyjemności


http://www.mazidla.com/index.php?opt...id=18&Itemid=2

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumferulicCE.html

http://www.biochemiaurody.com/sklep/serumoil-C.html


I coby off-topu dużego nie było - odpowiem sama sobie

Cytat:
Napisane przez Heroldin
To i ja mam pytanie . Czy to prawda, że został wycofany z oferty podkład Full-Coverage Foundation {normal to dry skin} ?
Tak, został wycofany z oferty. Mam też już ten nowy, niby zamiennik.

ROZŚWIETLAJĄCY PODKŁAD W PŁYNIE dla cery normalnej/suchej BEIGE 5 w cenie 72pln

Żaden zamiennik ! Zupełnie innego rodzaju podkład : lekki i mało kryjący. Muszę jednak oddać sprawiedliwość : krzywdy gębusi nijakiej nie czyni. Akurat w moim przypadku zupełnie nie nadaje się .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-07-18, 12:08   #110
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość
serum = l.mn. - serów { podobnie jak : laboratorium, akwarium i inne z końcówkami na : " um "}.
Pozdrawiam .
Dzięki. Od razu mądrzejsza się czuję
Moje pierwsze przypuszczenie było jednak poprawne
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-04, 14:15   #111
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Witajcie

mam pytanie, jako że jestem zafascynowana działaniem podkładu Mary Kay.
Dotąd używałam Revlon ColorStay Softlex - i krył świetnie, ale onieśmielił mnie podkład Mary Kay, który zobaczyłam u koleżanki.

Poproszę o wyjaśnienie mi :
1. GDZIE kupuję? To tak jak oriflame, avon - tylko u konsultantek?? Czy mogę w jakimś sklepie?
2. Orientuje się któraś z Was GDZIE / u KOGO / JAK mogę kupić OSOBIŚCIE w Warszawie podkład?

--- > Chciałabym kupić ale przez allegro jest z przesyłką a osobiście może można kupić? No i ne wiem jaki odcień.. a przez allegro to strach trochę
3. Jeśli chodzi o podkłady to jest mocno kryjący i średnio kryjący tak? Nie zapycha to skóry?
4. Szeroki jest wybór kolorów? Czy one i tak się dostosują do skóry? Mówię o podkładzie

Opinie są różne.. Np w Revlonie cenię to, że 8 godz na skórze - bez problemu. A czytam w opiniach że ten Mary Kay mocno kryjący jest taki że po paru godzinach przebijają się naczynka, niedoskonałości skóry - a ja po to biorę kryjący aby to krył a nie odsłaniał po 2 godzinach wszystko :P


Chyba o ten chodzi?
Mary Kay, Full Coverage Foundation (Podkład mocno kryjący) / klik wizaż /




__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-05, 03:18   #112
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
mam pytanie, jako że jestem zafascynowana działaniem podkładu Mary Kay.

Odpowiem Ci jako wieloletnia użytkowniczka {nie konsultantka} podkładu z MK. Dla mnie rewelacyjny ! Mam bardzo wymagającą cerę . Mam tu na myśli podkład : Fuul-Coverage Foundation; normal to dry skin; beige 400 i 300. Nie będę się zbytnio o nim rozpisywać, bo ... już go nie ma . Został wycofany . Na jego miejsce { ? } wszedł rozświetlający podkład w płynie dla cery normalnej i suchej . Miałam - beige 5 . Nie wiem jakie ten nowy kosmetyk ma firmowe opakowanie, bo testowałam z próbki nadesłanej mi przez konsultantkę .
Oba podkłady to niebo i ziemia, dwa różne kosmetyki i wbrew temu, co obiecuje producent, ten nowy nie można nazwać zamiennikiem pierwszego . Moja opinia w poście 109 . Sama jestem w rozpaczy wielkiej, bo do dzisiaj nie mogę znaleźć tak dobrego podkładu, jakim był Fuul-Coverage Foundation . Ostatnią tubkę hołubię jak skarb .

Teraz odpowiedzi na pytania :
Ad. 1 - tylko u konsultantek .
Ad. 2 - na oficjalnej stronie Mary Kay jest dział : " Lokalizator Konsultantek"; wpisujesz nazwę "swojego" miasta, klikasz i "wyskakują" namiary na konsultantki z tego terenu .
Ad. 3 - jest / był. Nie, podkład nie zapycha .
Ad. 4 - odcieni trochę jest; ja nie mogłam dobrać najbardziej mi pasującego, więc mieszałam dwa odcienie ; do skóry dopasowuje się idealnie .

Pisząc powyższe, mam na myśli ten wycofany podkład . Jego krycie było idealne. Wytrzymywał cały dzień . Ten nowy też jest dobry, ale o znacznie lżejszej konsystencji i o wiele mniej kryjący . Dla osoby o niewielkich problemach z cerą może być dobry . Próbkę miałam sporej wielkości {} i używałam całe lato . Na zimę nie użyłabym go .







Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-06, 21:26   #113
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Heroldin Pokaż wiadomość

Odpowiem Ci jako wieloletnia użytkowniczka {nie konsultantka} podkładu z MK. Dla mnie rewelacyjny ! Mam bardzo wymagającą cerę . Mam tu na myśli podkład : Fuul-Coverage Foundation; normal to dry skin; beige 400 i 300. Nie będę się zbytnio o nim rozpisywać, bo ... już go nie ma . Został wycofany . Na jego miejsce { ? } wszedł rozświetlający podkład w płynie dla cery normalnej i suchej . Miałam - beige 5 . Nie wiem jakie ten nowy kosmetyk ma firmowe opakowanie, bo testowałam z próbki nadesłanej mi przez konsultantkę .
Oba podkłady to niebo i ziemia, dwa różne kosmetyki i wbrew temu, co obiecuje producent, ten nowy nie można nazwać zamiennikiem pierwszego . Moja opinia w poście 109 . Sama jestem w rozpaczy wielkiej, bo do dzisiaj nie mogę znaleźć tak dobrego podkładu, jakim był Fuul-Coverage Foundation . Ostatnią tubkę hołubię jak skarb .

Teraz odpowiedzi na pytania :
Ad. 1 - tylko u konsultantek .
Ad. 2 - na oficjalnej stronie Mary Kay jest dział : " Lokalizator Konsultantek"; wpisujesz nazwę "swojego" miasta, klikasz i "wyskakują" namiary na konsultantki z tego terenu .
Ad. 3 - jest / był. Nie, podkład nie zapycha .
Ad. 4 - odcieni trochę jest; ja nie mogłam dobrać najbardziej mi pasującego, więc mieszałam dwa odcienie ; do skóry dopasowuje się idealnie .

Pisząc powyższe, mam na myśli ten wycofany podkład . Jego krycie było idealne. Wytrzymywał cały dzień . Ten nowy też jest dobry, ale o znacznie lżejszej konsystencji i o wiele mniej kryjący . Dla osoby o niewielkich problemach z cerą może być dobry . Próbkę miałam sporej wielkości {} i używałam całe lato . Na zimę nie użyłabym go .







dziękuję Ci pięknie. Czy może miałaś okazję używać Revlon Colorstay Softlex - i mogłabyś je jakoś porównać?

Bo mi Revlon kryje mocno. Ale osatnio mam problemy coraz większe z cerą i się rozczarowuję..
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-07, 02:59   #114
Heroldin
Zakorzenienie
 
Avatar Heroldin
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4 627
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Czy może miałaś okazję używać Revlon Colorstay Softlex - i mogłabyś je jakoś porównać?
Krótko, coby off topu nie robić .
W mnogości przetestowanych przeze mnie podkładów już się sama pogubiłam , Nie pamiętam czy maziałam się tym podkładem. Jeśli tak, to nie spełnił okładanych w nich nadziei, bo go nie mam w swojej szafce . Ja wyrzucam nieodpowiednie dla mnie kosmetyki, nie chomikuję . Zaznaczam raz jeszcze - potrzebuję mocnego krycia .
Teraz używam podkładu PAESE - Long Cover Fluid . Działanie {krycie} takie samo jak tego nowego z MK, a cena o połowę mniejsza. Ostatnią, wyżebraną tubkę wycofanego z oferty podkładu {MK}, trzymam na zimę siarczystą .
Heroldin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-24, 10:57   #115
iweczka
Zakorzenienie
 
Avatar iweczka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: @ home
Wiadomości: 3 984
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

witam.
mam pytanie, czy używała ktoraś z Was cieni MaryKay??
kuzynka bardzo mi je polecała, ale szukam jeszcze opinni innych

póki co używam mineralnego pudru rozświetlajacego i jestem zadowolona.

Edytowane przez iweczka
Czas edycji: 2011-11-24 o 11:03
iweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-31, 11:08   #116
barbra88
Raczkowanie
 
Avatar barbra88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 264
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Cześć! poszukuję konsultantki Mary Kay na terenie Wrocławia!!!

do niedawna współpracowałam z koleżanką z którą wspólnie zamawiałyśmy kosmetyki dla naszych klientek. Niestety koleżanka zamyka swoje konto i ja zostaję na lodzie, we dwie było zawsze łatwiej z zamówieniami

jeśli jest jakaś konsultantka, która chciałaby nawiązać współpracę to czekam na wiadomość prv

pozdrawiam
barbra88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 17:54   #117
ktosiulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Używam podkładu od MK - rewelacja. Kremu pod oczy i kremu nawilżającego TimeWise. I takiego emulsjo-peelingu na dzień dobry i na dobranoc. Krem nie zrobił na mnie jakiegoś super wrażenia, dodatkowo na jego niekorzyść wpływa to, że należy go stosować tycio. A ja w kremie lubię się "wypaćkać" Ale skóra po tych kosmetykach jest miła w dotyku. Taka świeża. Ostatnio, jak powiedziałam mojej konsultantce, że się wybieram na mikrodermabrazję do salonu, dała mi próbkę mikrodermabrazji MK. Efekt - twarz jest miła i mięciutka. Zastanawiam się, jakie są różnice między zabiegiem domowym, a salonowym. Cenowo wychodzą ..
ktosiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 22:39   #118
kocurzyca
Zakorzenienie
 
Avatar kocurzyca
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: far away land
Wiadomości: 14 308
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Mi niestety te kosmetyki nie przypadły do gustu. A szkoda, bo konsultantka w rodzinie i byłoby tanio
Może coś dla siebie bym znalazła, ale boję się eksperymentować, bo kilka kosmetyków mnie strasznie podrażniło. Znów 2 tygodnie leczyłam suche czerwone placki na twarzy.
__________________


Podczas gdy reszta gatunku pochodzi od małpy,
rude pochodzą od kotów.

Start 13.09.2011
61.5 -66.5 ... 70 -73-75 - 77- 79,5 - 80 - 82 15.04.2013

kocurzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-27, 22:46   #119
Arya90
Zakorzenienie
 
Avatar Arya90
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 11 001
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Mi do gustu przypadł żel myjący do cery tłustej i mieszanej. Fajnie złuszcza i reguluje wydzielanie sebum. Natomiast cena jest dość wysoka. Na razie używam go miesiąc. Konsultantka powiedziała, że powinien wystarczyć na ok 4 miesiące- zobaczymy
__________________
Żonka 6.08.2016
Wegetarianka 1.02.2017


6cs
Arya90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 16:00   #120
babulenka
Rozeznanie
 
Avatar babulenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 866
Dot.: Kosmetyki Mary Kay - WĄTEK ZBIORCZY

Witam, kocurzyco po czym wyskoczyły ci czerwone placki? Bo ja zaczełam podejrzewac matujący podkłąd MK.
Poprzednio bardzo długo uzywałam medium 200 a latem medium 304, i skóra była bardzo fajna , dla mnie podklad i puder jest kosmetykiem najwazniejszym i mam ich troche, ale ten z MK musiał byc obok jeszcze dwóch innych zawsze. Niestety te "zamienniki" to nie to, beztłuszczowy matujący bardzo mnie wysusza / i brudzi / a ten rozświetlający to nie moja formuła,, jest dla mnie za rzadki, za świecący. Jestem po prostu zła, że nie ma juz tych dobrych, firma idzie w gorsze niestety.
Równiez napisze o błyszczykach, ostatnio wprowadzili znowu nowe plus, niestety lepsze tylko w opinii konsuktantek, bo w rzeczywistości gorzej sie rozsmarowują a i kolory niespecjalne.
babulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-14 16:33:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.