Co sądzicie o imigracji osób z Afryki i Bliskiego Wschodu do Europy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-03, 23:27   #331
aer
O RLY?
 
Avatar aer
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Silesia/Varsovia
Wiadomości: 10 173
Dot.: Polska i Europa a imigranci

plis. kto uwierzy, ze nasz bohater narodowy imperialiusz pierwszy tego imienia poleci na Wegry bronic Europy, gdy umiera od przecietego opuszka...
__________________
https://www.youtube.com/watch?v=gX6bDyRSLPI


Living zagranico juz 30 months. I zapomniec polski language
aer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 23:28   #332
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
gdyby Polak założył koszulkę "jestem gejem" i poszedł miedzy narodowców - jakie by miał szanse, że wykażą się tolerancją?
troszke przesadzacie. miałam szalik jednej z krakowskiej druzyn (pozyczony zreszta) wlazłam w manifestację konkurencyjnej druzyny (goraczka robi swoje)(byli na drodze w kierunku PKP) i jakos wróciłam do chałupy w kawałku i zreszta w domu sie kapnełam ze moze to niezbyt bezpieczne było.
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-03, 23:38   #333
roseblue
wasza koleżanka
 
Avatar roseblue
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 140
Dot.: Polska i Europa a imigranci

denerwuje mnie ta propaganda i rzucanie mi w twarz zdjęciami utopionych dzieci gdy mówię lub piszę, że jestem przeciwna przyjmowaniu ich nie tylko do Polski, ale i do Europy. No szkoda mi tych dzieci, nie jestem bez serca, ale moim zdaniem powinniśmy postarać się rozwiązać konflikt na miejscu a nie przyjmować ich do kraju. Spoko, jakieś małe społeczności, pojedyncze rodziny dałoby się wcielić do naszej kultury, ale jeżeli przyjmiemy ich za dużo to przy naszej tolerancji i tumiwisizmie to oni "pochłoną" nas*.

edit * oczywiście możemy założyć, że to co będzie za dwa, trzy, cztery pokolenia guano nas obchodzi, bo "mieszkam w jukej i wcale mi nie każo zakłądać chust, wiec przyjmijmy ich milijon", ale mnie idealistycznie przyszłość europy jako takiej jednak troche interesuje.
__________________
karmacoma

Edytowane przez roseblue
Czas edycji: 2015-09-03 o 23:44
roseblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 00:55   #334
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez dominikmeller25 Pokaż wiadomość
Więc jak to jest, jednym wolno bić a innym już nie?
No chyba że Polakowi, wolno bić Polaka ale obcemu już Polaka tknąć nie wolno?
A czy ja uważam za normalne okładanie neutralnych kibiców za złe barwy klubowe? Co innego jak chłopaki umawiają się na ustawkę, to ich sprawa.

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
gdyby Polak założył koszulkę "jestem gejem" i poszedł miedzy narodowców - jakie by miał szanse, że wykażą się tolerancją?
To nie jest adekwatny przykład. Raz, że dworzec jest miejscem publicznym, a nie obozem dla uchodźców. Dwa, bardziej adekwatna sytuacja jest taka: idę trollować na manifestację Radia Maryja czy mszę świętą. Stawiam w ciemno, że muzułmanie zaatakowaliby, ale katolicy co najwyżej wyzywaliby. Przecież znany jest przypadek, jak na Morzu Śródziemnym zaczęli wyrzucać chrześcijan do wody, bo nie chcieli się modlić do Allaha.

Cytat:
Napisane przez aer Pokaż wiadomość
plis. kto uwierzy, ze nasz bohater narodowy imperialiusz pierwszy tego imienia poleci na Wegry bronic Europy, gdy umiera od przecietego opuszka...
Węgier nie trzeba bronić. Uchodźcy nie chcą tam zostać, a miejscowe władze raczej nie są lubiane. Co najwyżej należałoby Węgrom pożyczyć jakieś pociągi czy autobusy, żeby mogli szybciej swoich gości zawieść pod austriacką granicę. Dobrze, że Polska ich nie interesuje, nie ma ciekawego socjalu, nie jest krajem tranzytowym i Polacy mają "dobrą" opinię.

Teraz pokazują dziecko, które się utopiło, żeby brać nas na litość.

PS. Dzisiaj widziałem przedstawicielkę z pewnej fundacji, która ściąga syryjskich chrześcijan do Polski. Powiedziała, że zna ludzi którzy wolą jechać do Polski niż do Niemiec, bo boją się muzułmanów. A potem powiedziała, że muzułmanie robią sobie co chcą w Europie Zachodniej i przenoszą tam swoje obyczaje dotyczące życia rodzinnego. I porównała islam z nazizmem jako ideologie, które ingerują w każdą sferę życia.

Po takich słowach w Europie Zachodniej miałaby wyrok za mowę nienawiści, muzułmanie zaczęliby na nią polować czy raczej miałaby spokój?
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 08:53   #335
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez roseblue Pokaż wiadomość
denerwuje mnie ta propaganda i rzucanie mi w twarz zdjęciami utopionych dzieci gdy mówię lub piszę, że jestem przeciwna przyjmowaniu ich nie tylko do Polski, ale i do Europy. No szkoda mi tych dzieci, nie jestem bez serca, ale moim zdaniem powinniśmy postarać się rozwiązać konflikt na miejscu a nie przyjmować ich do kraju. Spoko, jakieś małe społeczności, pojedyncze rodziny dałoby się wcielić do naszej kultury, ale jeżeli przyjmiemy ich za dużo to przy naszej tolerancji i tumiwisizmie to oni "pochłoną" nas*.

edit * oczywiście możemy założyć, że to co będzie za dwa, trzy, cztery pokolenia guano nas obchodzi, bo "mieszkam w jukej i wcale mi nie każo zakłądać chust, wiec przyjmijmy ich milijon", ale mnie idealistycznie przyszłość europy jako takiej jednak troche interesuje.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:02   #336
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Polska i Europa a imigranci

To wydarzenie na fejsie jest tragiczne.
Usuneli tamten swietny wpis, ktory tu wkleilam.
I tak wlasnie widze zwolenników uchodzcow- tepienie kazdego przejawu zdrowego rozsadku.

Wklejam jeszcze raz jakby ktos nie zdazyl przeczytac
https://www.facebook.com/events/5988...1973326609705/

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2015-09-04 o 10:03
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:17   #337
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Polska i Europa a imigranci

A co powiecie o tym zdjęciu ciała trzylatka, które pojawiło sie we wszystkich mediach?

Ja osobiście jestem ZBULWERSOWANA. I jak Fakt nie dalej niż dwa tygodnie temu opublikował zdjecia tej rannej dziewczynki, to było powszechne oburzenie, upadek dziennikarstwa, hieny itp. I SŁUSZNIE. A czym różni sie to zdjecie syryjskiego dziecka, że już nie jest upadkiem dziennikarstwa? Bo jest publikowane na poparcie wersji poprawnej politycznie? Aha. To wszystko tłumaczy.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 10:30   #338
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
A co powiecie o tym zdjęciu ciała trzylatka, które pojawiło sie we wszystkich mediach?

Ja osobiście jestem ZBULWERSOWANA. I jak Fakt nie dalej niż dwa tygodnie temu opublikował zdjecia tej rannej dziewczynki, to było powszechne oburzenie, upadek dziennikarstwa, hieny itp. I SŁUSZNIE. A czym różni sie to zdjecie syryjskiego dziecka, że już nie jest upadkiem dziennikarstwa? Bo jest publikowane na poparcie wersji poprawnej politycznie? Aha. To wszystko tłumaczy.
Szkoda, że wykorzystują zwłoki niewinnego dziecka do swoich propagandowych celów. Dziś też na WP pokazywali zdjęcia z Budapesztu. Litość nie pomoże rozwiązać tego problemu.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:41   #339
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Leseratte93 Pokaż wiadomość
Szkoda, że wykorzystują zwłoki niewinnego dziecka do swoich propagandowych celów. Dziś też na WP pokazywali zdjęcia z Budapesztu. Litość nie pomoże rozwiązać tego problemu.
Wręcz doprowadzi do eskalacji. Przecież ci ludzie nie są głupi, jezeli zobaczą, że Europa przyjmuje uchodźców, a razem z nimi imigrantów wykorzystujących okazję - to przyjadą następni!

Tak, powinniśmy pomoc uchodźcom - ale tak jak to robi PAH w Syrii. Przyjmowanie młodych krzepkich mężczyzn w Europie nie rozwiąże problemu. No po prostu. Wszyscy mie mogą to przyjechać.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 10:48   #340
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez cranberry juice Pokaż wiadomość
Wręcz doprowadzi do eskalacji. Przecież ci ludzie nie są głupi, jezeli zobaczą, że Europa przyjmuje uchodźców, a razem z nimi imigrantów wykorzystujących okazję - to przyjadą następni!

Tak, powinniśmy pomoc uchodźcom - ale tak jak to robi PAH w Syrii. Przyjmowanie młodych krzepkich mężczyzn w Europie nie rozwiąże problemu. No po prostu. Wszyscy mie mogą to przyjechać.
Też jestem za tym, aby pomagać - ale w ich ojczyznach, nie w Europie. Gdzie są kraje w których wyznają islam, ale panuje stabilna sytuacja? Dlaczego nie wyciągną pomocnej dłoni do braci zbliżonych religijnie? I dlaczego Europa ma utrzymać rzeszę ludzi, którzy mają się nijak do naszej kultury? Po prostu tego nie ogarniam. Dziwi mnie to, że ludzie tak krytykują Orbana, a póki co to jedyny trzeźwo myślący polityk w UE.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:25   #341
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Dlaczego Arabia S i inne bogaysze kraje islamskie nie chca tych uchodźcow?
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 14:43   #342
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Dlaczego Arabia S i inne bogaysze kraje islamskie nie chca tych uchodźcow?
Kraje islamskie nie chcą czy uchodźcy nie chcą? Pytam poważnie,bo nie wiem. Czy są jakieś duże grupy uchodźców w tych bogatszych państwach arabskich?

---

W Libanie jest ponad milion osób w obozach dla uchodźców. IMHO to im przede wszystkim należy pomóc. Tam są kobiety i dzieci. Krzepcy młodzieńcy, którzy dostali sie do Europy, to niestety nie są osoby najbardziej poszkodowane przez ten konflikt.
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 14:46   #343
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Pytam bo na moje to by bylo jedno z rozsądniejszych wyjść. Ta sama kultura i religia i dziwię się, ze tak się nie stalo
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 15:36   #344
memsahib
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 167
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Monian Pokaż wiadomość
Dlaczego Arabia S i inne bogaysze kraje islamskie nie chca tych uchodźcow?
Bo to tylko i wyłącznie kłopoty, nie da się zapanować nad taką masą ludzi. No i nie liczyłabym na istnienie czegoś takiego jak status uchodźcy w Arabii Saudyjskiej. Tam w zastaną zagonieni do najgorszej roboty i traktowani na zasadzie legalnych niewolników. Poza tym kto miałby wymusić na tak wpływowym kraju cokolwiek?
memsahib jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 16:41   #345
Hvid
Zakorzenienie
 
Avatar Hvid
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Polska i Europa a imigranci

memsahib - Ano nie da się. Dlatego Duńczycy, nauczeni własnym doświadczeniem, nie przyjmą żadnych uchodzców. Mąż mi mówił, że ich rząd miał przyjąć 12 000, ale nie, nikogo nie przyjmą, zero.

A tu scenki z Grecji:

http://vod.gazetapolska.pl/10986-bit...i-kontra-grecy
Hvid jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 17:06   #346
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Polska i Europa a imigranci

https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8

Europa się kończy. Nie chcę tu tego. Ta nasza pseudo tolerancja i lewacka polityka prędzej czy później doprowadzi do zagłady starego kontynentu

Edytowane przez Hipnagogia
Czas edycji: 2015-09-04 o 17:45
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 19:40   #347
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
https://www.youtube.com/watch?v=7L3eSbpETf8

Europa się kończy. Nie chcę tu tego. Ta nasza pseudo tolerancja i lewacka polityka prędzej czy później doprowadzi do zagłady starego kontynentu
Film warty obejrzenia, ale komentarz zbędny. Z wielu relacji wynika, że sporo uchodźców boi się wziąć tą wodę i jedzenie, mimo że chcą. Boją się przez tych agresywnych, którzy wyrzucają jedzenie i atakują policję. Nie dziwię się, że na Węgrzech mają tak niechętne wobec uchodźców/imigrantów postawy, jakby u mnie w Poznaniu na dworcu miały miejsce takie sceny to też byłbym bardziej przeciw, niż za. Ale uważam, że to też nieudolność władz, nieumiejętność kontroli tych ludzi i pomocy tym którzy tej pomocy potrzebują i chcą.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 20:54   #348
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Film warty obejrzenia, ale komentarz zbędny. Z wielu relacji wynika, że sporo uchodźców boi się wziąć tą wodę i jedzenie, mimo że chcą. Boją się przez tych agresywnych, którzy wyrzucają jedzenie i atakują policję. Nie dziwię się, że na Węgrzech mają tak niechętne wobec uchodźców/imigrantów postawy, jakby u mnie w Poznaniu na dworcu miały miejsce takie sceny to też byłbym bardziej przeciw, niż za. Ale uważam, że to też nieudolność władz, nieumiejętność kontroli tych ludzi i pomocy tym którzy tej pomocy potrzebują i chcą.
Z tego co czytałam to rzeczywiście, większość ludzi tam nie ma nic do powiedzenia, tylko są :dowódcy" którzy wszystkimi dyrygują i musi być tak jak oni chcą. To ich się obawiam bo wydają się być ludźmi bez skrupułów.
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 21:54   #349
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Dzisiaj było delikatne starcie Węgrów z uchodźcami.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ia,574312.html
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-04, 22:21   #350
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Dzisiaj było delikatne starcie Węgrów z uchodźcami.

http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-sw...ia,574312.html
To dopiero początek. Aż mi się nie chce wierzyć, że politycy UE są tak głupi i ślepi, żeby to akceptować i nakręcać.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-04, 22:53   #351
marianna144
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 270
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez memsahib Pokaż wiadomość
Bo to tylko i wyłącznie kłopoty, nie da się zapanować nad taką masą ludzi. No i nie liczyłabym na istnienie czegoś takiego jak status uchodźcy w Arabii Saudyjskiej. Tam w zastaną zagonieni do najgorszej roboty i traktowani na zasadzie legalnych niewolników. Poza tym kto miałby wymusić na tak wpływowym kraju cokolwiek?
ktos tu juz pisał o tym ale wkleje Wam kawałek komentarza z interii:


Nie czytaliście Koranu ? tam to jest napisane - niemoralne jest żyć na koszt innego muzułmanina. Co innego na koszt niewiernego! Oni już traktują część UE jako swoje terytorium w rozumieniu Islamu....a kraje płacące im zasiłki płacą im Dżiziję...podatek od niewiernych.

Czytaj więcej na http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/...ampaign=chrome


a to zdjecie tego dzieciaka-no rusza mnie nie powiem ze nie. ale ktos napisał ze akurat ta rodzina była zakotwiczona w Turcji. Tyle ze tatus chciał sobie zeby wstawic w innym kraju....

nie wiem jak powinien wygladac uchodzca ale widok tych nabuzowanych byczków na filmikach mnie przeraza.

---------- Dopisano o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:35 ----------

Władimir Putin wygłosił przemówienie o napięciach z mniejszościami w Rosji z Izraelem w tle.

Każdy przedstawiciel mniejszości, pochodzący z dowolnego miejsca na świecie, jeżeli chce żyć i pracować w Rosji, powinien mówić po rosyjsku, i przestrzegać rosyjskiego prawa. Jeśli muzułmanin woli prawo szariatu to radzimy mu, aby przeniósł się do tych krajów, miejsc gdzie szariat obowiązuje.

Rosja nie potrzebują mniejszości muzułmańskich. To mniejszości potrzebują Rosji, a my nie będziemy tworzyć specjalnych przywilejów lub zmieniać nasze prawa zgodnie z ich życzeniami.
Mogą krzyczeć głośno o "dyskryminacji." Nie będziemy tolerować braku szacunku dla naszego rosyjskiej kultury.

Takie samobójstwo kulturowe ma miejsce w Ameryce, Anglii, Holandii i Francji, muzułmanie przechwycą władzę w tych krajach.

Jeśli mamy przetrwać jako naród to Rosja nie pójdzie tą drogą.

tu akurat sie zgadzam
marianna144 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 00:16   #352
201605090949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3 491
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Wątpię, że przechwycą władzę, jeśli muzułmanie naprawdę, w skali całych krajów, a nie pojedynczych miast, zaczną ''rozrabiać'' to w końcu opinia publiczna zmieni zdanie, a władze zrobią porządek.
201605090949 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 09:30   #353
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Ciekawy artykul:

http://www.businessinsider.com/heres...efugees-2015-9

"But if the Gulf states look unlikely to change their own position on political asylum, it would be unfair to say that they have turned a blind eye to the plight of Syrian refugees in other countries.

Kinninmont notes that Kuwait is the single largest Arab donor to Syrian refugees, and the fourth-largest internationally, following the United States, United Kingdom, and Germany. Saudi Arabia, and the United Arab Emirates are also among the top 10 international donors."
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 12:32   #354
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Emigranci z Syrii

Ostatniemi czasy wiele sie slyszy o problemie imigrantow z Syrii, którzy przybywaja do Europy.
Sama nie mieszkam w Polsce a w Londynie wiec dla mnie mieszanka narodowosci jest czyms co widze na codzien, I pewnie nawet nie zauwaze tych kilku tysiecy Syryjczyków brzybylych do UK

Chcialabyms ei spytac dziewczyn z Polski, czy widzicie emigrantow na codzien, na zywo?
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 12:40   #355
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Emigranci z Syrii

Odpowie Tobie chłopiec z wizażu. Polska nie powinna bawić się w polityczną poprawność i powiedzieć tak:

Przygarniamy:
1) chrześcijan, alawitów i druzów
2) osoby z wyższym wykształceniem (ale nie uczonych w Koranie)
3) szyitów
4) sunnitów

Kolejność nie jest przypadkowa. Nie jesteśmy w stanie odróżniać imigrantów od uchodźców, więc trzeba wprowadzić twarde zasady.
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 12:47   #356
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Emigranci z Syrii

Na co dzień widzę imigrantów z Ukrainy, jakichś bliżej nieokreślonych ciapatych, jednego z Białorusi. Aczkolwiek nie tylko przez nich widuję osoby innych narodowości, bo mieszkam w regionie z dużą mniejszością narodową Niemców i sporo mniejszą, ale jednak też Czechów.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 12:51   #357
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Emigranci z Syrii

Cytat:
Napisane przez travis Pokaż wiadomość
Ostatniemi czasy wiele sie slyszy o problemie imigrantow z Syrii, którzy przybywaja do Europy.
Sama nie mieszkam w Polsce a w Londynie wiec dla mnie mieszanka narodowosci jest czyms co widze na codzien, I pewnie nawet nie zauwaze tych kilku tysiecy Syryjczyków brzybylych do UK

Chcialabyms ei spytac dziewczyn z Polski, czy widzicie emigrantow na codzien, na zywo?
Pracuję z młodymi ludźmi z Ukrainy, są w porządku i nie robią żadnych problemów.
W Polsce codzienny widok osób z innych krajów i kultur to kwestia czasu.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:05   #358
Imperialista
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-08
Lokalizacja: Z północy
Wiadomości: 4 919
Dot.: Emigranci z Syrii

Cytat:
Napisane przez Leseratte93 Pokaż wiadomość
Pracuję z młodymi ludźmi z Ukrainy, są w porządku i nie robią żadnych problemów.
W Polsce codzienny widok osób z innych krajów i kultur to kwestia czasu.
Poza tym, że polski rząd (więc polscy podatnicy) sponsorują im studia, dają akademiki i stypendia. A do tego polska władza nie chciała nazywać Rzezi Wołyńskiej ludobójstwem, polskie media oburzały się jak na meczach pojawiały się flagi antybanderowskie i kresowe i ponownie polscy podatnicy zrzucają się na pomoc dla ich rządu, która zapewne wyląduje na szwajcarskich kontach.

Oczywiście popieram imigrację z Ukrainy (zwłaszcza osób o polskich korzeniach), ale na takich zasadach jak wietnamską, hinduską czy bałkańską.

Wczoraj w nocy było poważniejsze starcie między węgierskimi kibicami i imigrantami z krajów arabskich.
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ti,nId,1880134

A tutaj ciekawa debata. Kto ma rację, Wipler czy Nowacka?
https://www.dailymotion.com/video/x3...a-nowacka_news
Imperialista jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:15   #359
Leseratte93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 1 484
Dot.: Emigranci z Syrii

Cytat:
Napisane przez Imperialista Pokaż wiadomość
Poza tym, że polski rząd (więc polscy podatnicy) sponsorują im studia, dają akademiki i stypendia. A do tego polska władza nie chciała nazywać Rzezi Wołyńskiej ludobójstwem, polskie media oburzały się jak na meczach pojawiały się flagi antybanderowskie i kresowe i ponownie polscy podatnicy zrzucają się na pomoc dla ich rządu, która zapewne wyląduje na szwajcarskich kontach.

Oczywiście popieram imigrację z Ukrainy (zwłaszcza osób o polskich korzeniach), ale na takich zasadach jak wietnamską, hinduską czy bałkańską.

Wczoraj w nocy było poważniejsze starcie między węgierskimi kibicami i imigrantami z krajów arabskich.
http://fakty.interia.pl/raporty/rapo...ti,nId,1880134

A tutaj ciekawa debata. Kto ma rację, Wipler czy Nowacka?
https://www.dailymotion.com/video/x3...a-nowacka_news
Po atakach i podejrzeniach, że niby kasa na studentów ukraińskich idzie z polskich podatków, wiele uczelni wydało oświadczenia w których informują, że nic takiego nie ma miejsca. Jak jest naprawdę? Tego nie wiem. Nie przeszkadzają mi uchodźcy zbliżeni nam kulturowo, nie patrzę i nie oceniam ich przez pryzmat niechlubnej historii związanej z genocidum atrox itp. To już inne pokolenie.
Leseratte93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-05, 13:53   #360
201606201201
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 574
Dot.: Polska i Europa a imigranci

Cytat:
Napisane przez ZaleszczotekKsiazkowy Pokaż wiadomość
Wątpię, że przechwycą władzę, jeśli muzułmanie naprawdę, w skali całych krajów, a nie pojedynczych miast, zaczną ''rozrabiać'' to w końcu opinia publiczna zmieni zdanie, a władze zrobią porządek.
Władze zrobią porządek, dobre sobie...
Opinia publiczna już dawno zmieniła co do nich zdanie, a władze co na to? Chcą przyjąć jeszcze więcej imigrantów...
Islamizacja Europy to tylko kwestia czasu przy obecnym nastawieniu władz.
201606201201 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-06 11:34:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.