Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-10, 09:52   #1861
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Powiem Ci,że z tego co ja się orientuję to mówiąc kolokwialnie moc 50 to jest końska moc. Ja miałam robioną próbę laserową w granicach 30 Szczególnie bikini traktowane 50 to jest jakaś pomyłka ... Nie dziwię się,że Cię bolało zwłaszcza,że pewnie bez znieczulenia byłaś ...
Jeżeli ta pani chce od razu zacząć zabiegi od 50 to ja bym na Twoim miejscu zmieniła salon,bo raz dwa będziesz poparzona
źle to troche ujęłam, maksymalny strzał to był 50 na łydki, zaczęła chyba od 40(co i tak jest dużo) i na bikini 1 strzał takiej mocy, jak zapytałam czemu taka duza moc pani powiedziała ze jeszcze reguluje długość fali(???) czy coś takiego(ale ze coś tam jeszcze reguluje) i ze dziś chce tylko sprawdzić reakcje mojej skory i pokazać ból , żebym mogla podjąć decyzje czy chce zrobić łydki uda i bikini na 1 spotkaniu, bo dla niej nie będzie problemu tylko ze ja mogę tego nie wytrzymać.
po każdym strzale czekała chwile i patrzyła co się dzieje
powiedziała tez ze mam idealnie blada cerę i ciemne włosy(pierwszy raz jestem z tego dumna wiec wszystko zależy od parametrów jakie ustawi.
po zabiegu rzeczywiście skora była lekko zaczerwieniona i opuchnięta a na skórze były strupki(??) od przypalonych w mieszku włosów, ale muszę powiedzieć ze minęło 2 dni(zresztą już wczoraj) na skórze poza strupkami w niektórych mieszkach nie ma śladu poparzenia czy opuchlizny.
wczoraj wieczorem tylko bralam goracy prysznic i w miejscu depilacji skora sie zaczerwienila, dlatego wiem ze jak zrobie cale nogi to muszę się powstrzymać od gorącej wody.

cale spotkanie wydało mi się bardzo profesjonalne, nie mówiąc oczywiście ze pani umyła ręce przed zabiegiem(co wydaje się oczywiste ale nie zawsze ma miejsce), powiedziała ze jak najbardziej emla ok chociaż z punktu widzenia włosa lepiej by było nic nie używać przed zabiegiem(nie ma szans, dobrze ze mam dostęp do apteki i bez rec dostałam 30g za 70 zł), mówiła mi tez o Dwuecie ze to świetna sprawa zwłaszcza dla salonu bo więcej można klientek przyjąć ale nie zawsze znaczy dokładniej(wiadomo jakby Duet był w tym salonie to by tego nie powiedziała)...
dlatego właśnie w pn umówiłam się na nogi, bikini i może się skusze na pachy na nast spotkaniu.

mam nadzieje ze mnie nie poparza i ze wszystko sie uda!
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 10:08   #1862
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
O to samo proszę grzecznie Ciebie ... Bo raczej Ty je rozpoczęłaś ..
Nie rozumiem ludzi, którzy nie proszeni już o kontynuacje, dalej kontynuują swoje "mądrości" ..
Nie prosisz grzecznie to po pierwsze, po drugie piszesz w bardzo złośliwy sposób, a po trzecie moje "mądrości" jak to nazwałaś mogą się przydać innym dziewczynom ...

Z mojej strony EOT

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
źle to troche ujęłam, maksymalny strzał to był 50 na łydki, zaczęła chyba od 40(co i tak jest dużo) i na bikini 1 strzał takiej mocy, jak zapytałam czemu taka duza moc pani powiedziała ze jeszcze reguluje długość fali(???) czy coś takiego(ale ze coś tam jeszcze reguluje) i ze dziś chce tylko sprawdzić reakcje mojej skory i pokazać ból , żebym mogla podjąć decyzje czy chce zrobić łydki uda i bikini na 1 spotkaniu, bo dla niej nie będzie problemu tylko ze ja mogę tego nie wytrzymać.
po każdym strzale czekała chwile i patrzyła co się dzieje
powiedziała tez ze mam idealnie blada cerę i ciemne włosy(pierwszy raz jestem z tego dumna wiec wszystko zależy od parametrów jakie ustawi.
po zabiegu rzeczywiście skora była lekko zaczerwieniona i opuchnięta a na skórze były strupki(??) od przypalonych w mieszku włosów, ale muszę powiedzieć ze minęło 2 dni(zresztą już wczoraj) na skórze poza strupkami w niektórych mieszkach nie ma śladu poparzenia czy opuchlizny.
wczoraj wieczorem tylko bralam goracy prysznic i w miejscu depilacji skora sie zaczerwienila, dlatego wiem ze jak zrobie cale nogi to muszę się powstrzymać od gorącej wody.
Wiesz ja mam bladą skórę, ciemne i grube włosy, nie opalam się między zabiegami itp. i takich mocy jak Pani Tobie zafundowała nie miałam Rozmawiałam z moją panią od zabiegów do jakich maksymalnych mocy dochodzą pacjentki u nich i ona mówi,że pachy w granicach 50, a bikini w granicach 40,ale to są moce jakie mają pacjentki po kilku zabiegach,a tak jak napisałam wcześniej wydaje mi się,że takie moce na dzień dobry to jest hardcore Ale kwestią jest tutaj czy ta Pani chce Ci takie moce dać na początek czy to tylko było sprawdzenie

Z tego co opisujesz to Twoja skóra dobrze zareagowała na laser,ale też trzeba mieć tą świadomość,że co innego kilka strzałów, a co innego cały zabieg

Tak a propos tego prysznica to podrażnić też Cię mogły środki myjące jeżeli takich użyłaś,bo nie powinno się używać takich,które mają mydło,a mydło ma praktycznie wszystko-więc najlepszym rozwiązaniem okazują się płyny do higieny intymnej, np. Lactacyd nie ma mydła
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 11:43   #1863
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ej dziewczyny.. czytając na temat depilacji zrozumiałam, że po depilacji laserowej powinnam mieć jakiś czas spokój, że większość włosów nie powinna odrosnąc już w ogóle.. tymczasem jestem niecały tydzień po depilacji laserowej bikini, a odrosło mi praktycznie WSZYSTKO. Czy to normalne? Te włosy jeszcze wypadną? Troche się martwie, zwlaszcza, że te włosy wydają się dość mocne Jestem blondynką, ale te włoski które chciałam usunąć są stosunkowo ciemne.
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 12:36   #1864
truskawaa
Raczkowanie
 
Avatar truskawaa
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 490
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
źle to troche ujęłam, maksymalny strzał to był 50 na łydki, zaczęła chyba od 40(co i tak jest dużo) i na bikini 1 strzał takiej mocy, jak zapytałam czemu taka duza moc pani powiedziała ze jeszcze reguluje długość fali(???) czy coś takiego(ale ze coś tam jeszcze reguluje) i ze dziś chce tylko sprawdzić reakcje mojej skory i pokazać ból , żebym mogla podjąć decyzje czy chce zrobić łydki uda i bikini na 1 spotkaniu, bo dla niej nie będzie problemu tylko ze ja mogę tego nie wytrzymać.
po każdym strzale czekała chwile i patrzyła co się dzieje
powiedziała tez ze mam idealnie blada cerę i ciemne włosy(pierwszy raz jestem z tego dumna wiec wszystko zależy od parametrów jakie ustawi.
po zabiegu rzeczywiście skora była lekko zaczerwieniona i opuchnięta a na skórze były strupki(??) od przypalonych w mieszku włosów, ale muszę powiedzieć ze minęło 2 dni(zresztą już wczoraj) na skórze poza strupkami w niektórych mieszkach nie ma śladu poparzenia czy opuchlizny.
wczoraj wieczorem tylko bralam goracy prysznic i w miejscu depilacji skora sie zaczerwienila, dlatego wiem ze jak zrobie cale nogi to muszę się powstrzymać od gorącej wody.

cale spotkanie wydało mi się bardzo profesjonalne, nie mówiąc oczywiście ze pani umyła ręce przed zabiegiem(co wydaje się oczywiste ale nie zawsze ma miejsce), powiedziała ze jak najbardziej emla ok chociaż z punktu widzenia włosa lepiej by było nic nie używać przed zabiegiem(nie ma szans, dobrze ze mam dostęp do apteki i bez rec dostałam 30g za 70 zł), mówiła mi tez o Dwuecie ze to świetna sprawa zwłaszcza dla salonu bo więcej można klientek przyjąć ale nie zawsze znaczy dokładniej(wiadomo jakby Duet był w tym salonie to by tego nie powiedziała)...
dlatego właśnie w pn umówiłam się na nogi, bikini i może się skusze na pachy na nast spotkaniu.

mam nadzieje ze mnie nie poparza i ze wszystko sie uda!
Eenn miło mi słyszeć o profesjonalizmie i ze nic cię to nie podrażniło, na szczęście!! Możliwe, że tak jak powiedziała natii, ponieważ to była próba, to dała ci większą moc. Jak skróra dobrze zareagowała to tylko się cieszyć. Czekam w takim razie na relację z poniedziałku Mam nadzieje, ze wytrzymam we wtorek pachy, bikinii i łydki... Ogółem jestem dość wytrzymała na ból, ale wiadomo, że są granice... Nie mogę się doczekać

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
Ej dziewczyny.. czytając na temat depilacji zrozumiałam, że po depilacji laserowej powinnam mieć jakiś czas spokój, że większość włosów nie powinna odrosnąc już w ogóle.. tymczasem jestem niecały tydzień po depilacji laserowej bikini, a odrosło mi praktycznie WSZYSTKO. Czy to normalne? Te włosy jeszcze wypadną? Troche się martwie, zwlaszcza, że te włosy wydają się dość mocne Jestem blondynką, ale te włoski które chciałam usunąć są stosunkowo ciemne.
Midnight, ja po pierwszym razie na bikinii miałam wrażenie, że wypadło mi połowa włosów... Moja koleżanka z kolei (robiłysmy razem) nie była zadowolona, bo jej prawie wszystko odrosło, teraz zrobiła 4 raz i mówi, że już zbliża się do zadowolenia Ja z kolei po 2 i 3 razie byłam już zadowolona. Teraz to mi może co 3-4włos rośnie. Także to jest sprawa naprawdę indywidualna. Tak jak z mocą lasera i reakcją na niego.

Pozdrawiam
__________________
truskawaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:00   #1865
MidnightGothique
Zadomowienie
 
Avatar MidnightGothique
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 837
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez truskawaa Pokaż wiadomość
Midnight, ja po pierwszym razie na bikinii miałam wrażenie, że wypadło mi połowa włosów... Moja koleżanka z kolei (robiłysmy razem) nie była zadowolona, bo jej prawie wszystko odrosło, teraz zrobiła 4 raz i mówi, że już zbliża się do zadowolenia Ja z kolei po 2 i 3 razie byłam już zadowolona. Teraz to mi może co 3-4włos rośnie. Także to jest sprawa naprawdę indywidualna. Tak jak z mocą lasera i reakcją na niego.

Pozdrawiam
aha, czyli jeszcze jest szansa już się zaczynałam obawiać, że laser na mnie zupełnie nie podziała. Choć miałam nadzieję, że już po pierwszym zabiegu pozbedę się chociaż trochę problemu Z depilacją bikini mam straszny problem, mam bardzo wrażliwą skórę i zawsze po goleniu, kremach, wosku.. hah wiadomo co się dzieje.
Po tym laserze też jestem bardzo podrażoniona mam nadzieję, że to szybko zniknie, bo nie wygląda za estetycznie

i powodzenia na kolejnych depilacjach!
MidnightGothique jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:05   #1866
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez MidnightGothique Pokaż wiadomość
aha, czyli jeszcze jest szansa już się zaczynałam obawiać, że laser na mnie zupełnie nie podziała. Choć miałam nadzieję, że już po pierwszym zabiegu pozbedę się chociaż trochę problemu Z depilacją bikini mam straszny problem, mam bardzo wrażliwą skórę i zawsze po goleniu, kremach, wosku.. hah wiadomo co się dzieje.
Po tym laserze też jestem bardzo podrażoniona mam nadzieję, że to szybko zniknie, bo nie wygląda za estetycznie

i powodzenia na kolejnych depilacjach!
Wiesz jeżeli to była twoja pierwsza depilacja to jest jeszcze taka opcja,że wydaje się Tobie,że włosy odrosły wszystkie, bo część włosów nie była widoczna, była w innej fazie wzrostu niż pozostałe,kiedy miałaś robiony zabieg
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 13:07   #1867
Kleo335
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 8
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

OJ jak jesteś blondynką to jest tylko jeden laser który usuwa jasne włoski a wszystkie inne wychwytują pigment ciemny wiec, sprawdz czy tam gdzie robiłas jest właśnie taki laser ( niestety nie pamiętam jak sie nazywa) albo idz na metode e-light co prwda bedzie trzeba taki zabieg powtórzyć za rok, ale to jeden dla przypomnienia i na pare lat spokój- wiec tak jak w laserze a kasy o wiele mniej wydasz
Kleo335 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 13:58   #1868
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Rozmawiałam z moją panią od zabiegów do jakich maksymalnych mocy dochodzą pacjentki u nich i ona mówi,że pachy w granicach 50, a bikini w granicach 40,ale to są moce jakie mają pacjentki po kilku zabiegach,a tak jak napisałam wcześniej wydaje mi się,że takie moce na dzień dobry to jest hardcore Ale kwestią jest tutaj czy ta Pani chce Ci takie moce dać na początek czy to tylko było sprawdzenie
no właśnie nie pytałam czy to ma być sprawdzenie czy moc początkowa(ale uznałam logicznie ze tylko sprawdzenie).
tak sobie myślę... ja w tym salonie kupuje pakiet także im zależy żebym szybko pozbyła się włosów, ich priorytety różnią się wiec od salonów w których płacisz za każdy zabieg bo tam im więcej potrzebujesz zabiegów tym więcej salon na Tobie zarabia.
Ale myślę ze nikt przy zdrowych zmysłach nie ryzykował by utraty mojego zdrowia i dobrego imienia salonu i zaczynał z taka mocą tylko po to żeby bylo szybciej, bo jak wiadomo szybciej w tym przypadku może oznaczać gorzej.. no nic przekonam sie w pn..

a jak myślicie.. może aparat był już "zużyty" dlatego Pani doszła do 50 bo wiedziała ze tak naprawdę aparat jest słabszy

troche sie tego boje bo place z góry za te kilka zabiegów(i tak mniej niż gdzie indziej za 3 zabiegi) ale salonu już nie bede mogla zmienić a strata tych pieniędzy, nie mówiąc już o zdrowiu mogłaby bolec:/

P.S. mam nadzieje ze mnie z roboty nie wywala za pisanie postów w czasie pracy
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:02   #1869
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
tak sobie myślę... ja w tym salonie kupuje pakiet także im zależy żebym szybko pozbyła się włosów, ich priorytety różnią się wiec od salonów w których płacisz za każdy zabieg bo tam im więcej potrzebujesz zabiegów tym więcej salon na Tobie zarabia.
Ale jak ten pakiet jest skonstruowany? Płacisz np. za 6 zabiegów z góry i w związku z tym płacisz o ileś mniej? Jeżeli tak to wiesz-niczego to nie dowodzi Nikt Ci nie zagwarantuje,że po tych 6 zabiegach 7 nie będzie potrzebny A wtedy będziesz musiała dopłacić coś powyżej tego co zapłaciłaś
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:06   #1870
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

zapisałam się na wtroek na laser głębokiego bikini i jestem zachwycona ceną.
ten sam laser light sherr co na nogi,ale cena o 100% niższa .w starym salonie chcą 600/800 zł,a tu tylko 400 zł.do tego dodają emlę żel.
jak ja się boję zabiegu

edit- gbyby ktoś był chętny na miasto Rybnik to na PW podam adres

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2010-11-10 o 15:07
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:12   #1871
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zapisałam się na wtroek na laser głębokiego bikini i jestem zachwycona ceną.
ten sam laser light sherr co na nogi,ale cena o 100% niższa .w starym salonie chcą 600/800 zł,a tu tylko 400 zł.do tego dodają emlę żel.
jak ja się boję zabiegu
Super Im bardziej się będziesz bała,tym bardziej Cię będzie boleć Więc spróbuj się odprężyć przed wtorkiem. Pierwszy zabieg jest na pewno mało komfortowy pod względem psychicznym
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-10, 15:26   #1872
Eenn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 37
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Ale jak ten pakiet jest skonstruowany? Płacisz np. za 6 zabiegów z góry i w związku z tym płacisz o ileś mniej? Jeżeli tak to wiesz-niczego to nie dowodzi Nikt Ci nie zagwarantuje,że po tych 6 zabiegach 7 nie będzie potrzebny A wtedy będziesz musiała dopłacić coś powyżej tego co zapłaciłaś
"* Pakiet Rabatowy obejmuje całą terapię 5 lub więcej zabiegów depilacji laserowych niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów."


tak pisze na ich stronie internetowej, jak rozmawialam z Pania przed probna depilacja to powiedziala ze warunkiem jest zakwalifikowanie sie czyli musze przyjsc a Pani zobaczy czy moje owolsienie sie nadaje i czy dadza mi gwarancje ze wystarczy.
nie zapytalam tylko jak dlugo efekt ma mnie satysfakcjonowac bo chyba pakiet nie obowiazuje do konca zycia
Eenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-10, 15:51   #1873
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Eenn Pokaż wiadomość
"* Pakiet Rabatowy obejmuje całą terapię 5 lub więcej zabiegów depilacji laserowych niezbędnych do uzyskania satysfakcjonujących efektów."


tak pisze na ich stronie internetowej, jak rozmawialam z Pania przed probna depilacja to powiedziala ze warunkiem jest zakwalifikowanie sie czyli musze przyjsc a Pani zobaczy czy moje owolsienie sie nadaje i czy dadza mi gwarancje ze wystarczy.
nie zapytalam tylko jak dlugo efekt ma mnie satysfakcjonowac bo chyba pakiet nie obowiazuje do konca zycia
To w takim razie co innego
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 09:55   #1874
AguniaL
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 30
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
zapisałam się na wtroek na laser głębokiego bikini i jestem zachwycona ceną.
ten sam laser light sherr co na nogi,ale cena o 100% niższa .w starym salonie chcą 600/800 zł,a tu tylko 400 zł.do tego dodają emlę żel.
jak ja się boję zabiegu

edit- gbyby ktoś był chętny na miasto Rybnik to na PW podam adres
Hej!
U mnie w mieście 400 zł za bikini głębokie laserem light sherr to normalna cena. A dodatkowo po czwartym zabiegu dostaje się stały rabat 50 % na kolejne zabiegi (nawet jak przyjdę za 20 lat ).
AguniaL jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:17   #1875
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez AguniaL Pokaż wiadomość
Hej!
U mnie w mieście 400 zł za bikini głębokie laserem light sherr to normalna cena. A dodatkowo po czwartym zabiegu dostaje się stały rabat 50 % na kolejne zabiegi (nawet jak przyjdę za 20 lat ).
to jestes szczęściarą,zreszta ja też
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 10:20   #1876
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Nie prosisz grzecznie to po pierwsze, po drugie piszesz w bardzo złośliwy sposób, a po trzecie moje "mądrości" jak to nazwałaś mogą się przydać innym dziewczynom ...
proszę grzecznie - to Ty sobie coś wmawiasz jak widzę, poza tym w słowie mądrości miałam na myśli to co wypisujesz tu pod moim adresem, a nie do innych Kobitek - więc nie uogólniaj..

złośliwość zaczęłaś Ty komentując moje zapytanie co cytuję:
......................... ......................... ......................... .........................
Cytat:
Napisane przez ajcilka
dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...


Na stronie Lenis jest wyraźnie napisane,że jest to jedyny laser tego typu w całej Wielkopolsce
......................... ......................... ......................... ......................... ....


Dlatego nie życzę sobie abyś się złośliwie wymądrzała w odniesieniu do moich wypowiedzi tutaj ...
Podejrzewam jednak że racji różnicy wieku między nami - zawsze będziesz chciała mieć ostatnie zdanie w tej dyskusji ...
Ja jednak nie zamierzam już tu z Tobą konwersować ;-)
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 11:13   #1877
klucha2217
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 70
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Trochę gorąco się tutaj zrobiło, a chyba nie o to chodzi !!!!
klucha2217 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 15:17   #1878
Tesiaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Tesiaczek
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 3 691
GG do Tesiaczek
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

mnie też się wydaje, że 400 to cena normalna. Ostatnio nawet koleżance znalazłam 360 i przysługuje jej 20% zniżki jako studentce

Ja trafiłam na promocję i zapłacilłam za łydki i bikini x 4 1000zł.

Ja ostatnio miałam robione mocą 32. bikini mam nadal lekko zaczerwienione, ale powoli znika
__________________
wymianka
Tesiaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-11, 19:21   #1879
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez ajcilka Pokaż wiadomość
proszę grzecznie - to Ty sobie coś wmawiasz jak widzę, poza tym w słowie mądrości miałam na myśli to co wypisujesz tu pod moim adresem, a nie do innych Kobitek - więc nie uogólniaj..

złośliwość zaczęłaś Ty komentując moje zapytanie co cytuję:
......................... ......................... ......................... .........................
Cytat:
Napisane przez ajcilka
dobra, a czy ktoś z Was wie czy gdzieś poza Lenis'em w Poznaniu jest jeszcze LS Duet? ... Lenis mnie nie interesuje... bo tam żadnych promocji ani pakietów nie ma niestety...


Na stronie Lenis jest wyraźnie napisane,że jest to jedyny laser tego typu w całej Wielkopolsce
......................... ......................... ......................... ......................... ....


Dlatego nie życzę sobie abyś się złośliwie wymądrzała w odniesieniu do moich wypowiedzi tutaj ...
Podejrzewam jednak że racji różnicy wieku między nami - zawsze będziesz chciała mieć ostatnie zdanie w tej dyskusji ...
Ja jednak nie zamierzam już tu z Tobą konwersować ;-)
Nie no sorry kobieto ale tego watku juz czytac nie mozna. Na wszystko odpowiadasz atakiem. Masz jakas bledna interpretacje. Radze zakonczyc konwersacje bo nic nie wnosi.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------

Odnosnie laseru, bylam w Lenisie na 1 zabiegu. Bardzo przyjemna atmosfera. To byl duet ale mimo wszystko mocno bolalo wiec mialam przylozony taki jakby worek z lodem. No i dzieki temu nie czulam tych strzalow. Mam przyjsc na zabieg za 10 tygodni. Nie spodziewalam sie ze az taki odstep bedzie.
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-12, 06:17   #1880
ajcilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 31
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

[QUOTE=asik123456789;23185 531]Nie no sorry kobieto ale tego watku juz czytac nie mozna. Na wszystko odpowiadasz atakiem. Masz jakas bledna interpretacje. Radze zakonczyc konwersacje bo nic nie wnosi.

---------- Dopisano o 20:21 ---------- Poprzedni post napisano o 20:19 ----------


z mojej strony to nie atak lecz wyjaśnienie pewnych kwestii..
to bardziej ja poczułam się zaatakowana..
ale widzę, że wśród niektórych Wizażanek panuje tutaj TWA..
porzucam ten wątek ..

Edytowane przez ajcilka
Czas edycji: 2010-11-12 o 06:28
ajcilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 07:15   #1881
verciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witajcie!

Spędziłam sporo czasu czytając ten wątek Kilka dni na raty
Już wiem, że odradzacie IPL. Co jednak powiecie na IPL + RF, zwany też E-light?
Czy to się różni od IPL-a bez RF jeśli chodzi o skuteczność?

Będę wdzięczna zarówno za wiedzę teoretyczną jak i Wasze własne doświadczenia. Szczególnie od osób, które mają serię zabiegów już jakiś czas za sobą.

Edytowane przez verciula
Czas edycji: 2010-11-12 o 07:39
verciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 08:22   #1882
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Opowiem wam pewną historię z IPL
Moja znajoma chciała wydepilować nogi, umówiła się do salonu kosm. w moim mieście i chodziła na wizyty. Chodziła i chodziła.. (dodam że bez żadnej próby uczuleniowej) jakieś 4-5 razy a włosy bez zmian, cały czas były takie same. Przy którejś wizycie powiedziała Pani kosm. że może za słaby ten "laser" bo ona efektów nie widzi... więc pani kosm. powiedziała : ok zwiększymy moc i będzie ok!
Zabieg był wyjątkowo bolesny, ale kosmetyczka mówiła że tak ma być, znajoma wróciła do domu i po jakimś czasie (20-40min) czuła jak by jej ktoś nogi wrzątkiem oblał. Całe łydki czerwono-bordowe, pieczenie i z czase, wychodzące bąble! Ból nie do zniesienia. Mąż zaniósł ją do gabinetu pani kosm. A ona na to: "Pani sama chciała zwiększyć moc".....
Leczenie trwało rok, wizyty u lekarzy, drogie maści itd. Na piszczelach skóra doszczętnie spalona. A wlosy jak były tak są! Tyle że na bliznach po IPL......
Zero skróchy i zrozumienia pani kosmetyczki, sprawa w sądzie (2 lata) oczywiście wygrana.. ale blizny zostaną...
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 12:49   #1883
asik123456789
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Poznan/okolice
Wiadomości: 6 327
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

niezle...dobrze, ze wybralam laser. A juz bylam umowiona na ipl i dopiero jak przeczytala ten watek to odwolalam wizyte
asik123456789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 17:33   #1884
verciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dizzzy87 bardzo współczuję koleżance. Chociaż krzywdę to zła kosmetyczka może zrobić na wiele sposobów. Pozdrów koleżankę i mam nadzieję, że wróci do pełnego zdrowia.

Nie napisałaś jednak, czy chodziło tu o IPL czy IPL + RF. Tego dotyczy moja wątpliwość, czy fale radiowe (RF) faktycznie poprawiają skuteczność depilacji czy nie mają żadnego wpływu, tylko jest to chwyt reklamowy.

pozdrawiam!
verciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 18:27   #1885
Dizzzy87
Raczkowanie
 
Avatar Dizzzy87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin
Wiadomości: 200
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez verciula Pokaż wiadomość
Dizzzy87 bardzo współczuję koleżance. Chociaż krzywdę to zła kosmetyczka może zrobić na wiele sposobów. Pozdrów koleżankę i mam nadzieję, że wróci do pełnego zdrowia.

Nie napisałaś jednak, czy chodziło tu o IPL czy IPL + RF. Tego dotyczy moja wątpliwość, czy fale radiowe (RF) faktycznie poprawiają skuteczność depilacji czy nie mają żadnego wpływu, tylko jest to chwyt reklamowy.

pozdrawiam!
Dzięki na pewno pozdrowię
Hmm ale kurde nie mam pojęcia czy to IPL+RF czy zwykły IPL.....
Dizzzy87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 19:04   #1886
verciula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dizzzy87 Pokaż wiadomość
Dzięki na pewno pozdrowię
Hmm ale kurde nie mam pojęcia czy to IPL+RF czy zwykły IPL.....

No właśnie, kurde... czy to naprawdę coś zmienia czy tylko tak reklamują..
verciula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-12, 19:08   #1887
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez verciula Pokaż wiadomość
Dizzzy87 bardzo współczuję koleżance. Chociaż krzywdę to zła kosmetyczka może zrobić na wiele sposobów. Pozdrów koleżankę i mam nadzieję, że wróci do pełnego zdrowia.

Nie napisałaś jednak, czy chodziło tu o IPL czy IPL + RF. Tego dotyczy moja wątpliwość, czy fale radiowe (RF) faktycznie poprawiają skuteczność depilacji czy nie mają żadnego wpływu, tylko jest to chwyt reklamowy.

pozdrawiam!
ja uważam,że warto poczytac coś o laserach
http://www.porownaj-laser.pl/article..._mankowska.htm
tu nie tylko moc się liczy,ale długość wiązki światła.

osobiście mam złe wspomnienia z IPL-em i nawet nie będę ryzykować kasy na coś mało sprawdzonego,wolę wydać na coś co jest skuteczne U MNIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:16   #1888
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam Czy robił ktoś depilacje laserem w salonie 4beauty w Rabce-Zdroju?
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 11:54   #1889
Satis
Raczkowanie
 
Avatar Satis
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 162
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Podłączam się, bo też zdecydowałam się na laser light sheer jestem na etapie wyboru salonu (Poznań) i proszę was o pomoc.
Na grouponie jest promocja w salonach Lafsen (Leszno, Poznań, Zielona Góra) - ktoś był tam kiedyś? Korzystał ktoś z tego typu promocji? Jest napisane "Wysokiej klasy sprzęt - Lumenis LightSheer Diode Laser System 100J oraz Palomar StarLux IPL oraz MedixSystem Ultracontour"
Czyli albo Light Sheer albo IPL i nie wiadomo w sumie który mi zaproponują, a na IPLa nie widzi mi się wydawać kasę...
Rozważam jeszcze Wyspę Urody (najniższe ceny chyba), ale też nikt się nie wypowiadał, może ktoś się pojawił kto tam był?
Jeszcze mam pytanie odnośnie retinoidów - ktoś pytał wcześniej ale nie było odpowiedzi - chodzi o to, żeby nie stosować w miejscu depilacji czy żeby nie mieć w krwiobiegu? Stosuję na twarz, a depilować chciałam bikini i wydaje mi się, że nie powinno to mieć znaczenia (?)

Pzt jak wy nakładacie emlę przed zabiegiem na okolice głębokiego bikini? :P Leżycie rozkraczone przez ponad godzinę?
Satis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-13, 16:08   #1890
EwaEwita
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 20
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam!
Mam pytanie, moje drogie! Czy któraś z Was robila depilację laserową w Rzeszową?? Prosiłabym o polecenie salonu! jakie są ceny, skutecznośc.. ja osobiście planuję depilację głębokiego bikini... nie chę pójścw ciemno, bo to jednak kosztuje.... Bede ogromnie wdzięczna!
pozdrawiam
EwaEwita jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.