W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wiza¿anek. Wejd¼, poznaj rodaczki, wymieñ siê opiniami i swoim do¶wiadczeniem.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2012-08-20, 17:34   #211
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Do bambi-bergamo

NolQa opowiadaj jak bylo i co nakupilas

mmarcepan goditi le vacanze
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-20, 17:55   #212
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: Do bambi-bergamo

mmarcepan - zycze milych wakacji, potem nam opowiesz

cuciola - bylo, hm, intensywnie! Jakos ostatnio nie mam na nic czasu i dni mi uciekaja tak szybko! Ogolnie jestem zadowolona, chociaz teraz przeraza mnie wizja sesji we wrzesniu
Jesli chodzi o zakupy to nie poszalalam tak bardzo, chociaz zrobilam male zapasy bo teraz chyba nie pojade do Polski az do kolejnych wakacji!! Nie zrobilam zdjecia a teraz juz wszystko pochowane Ale zazdroszcze Ci cudeniek z balea
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:24   #213
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomo¶ci: 4 697
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
ja po przeczytaniu tego, tego i tego juz jej nie uzyje.
Jakby ci sie cos takiego dzialo to jak najszybciej odstaw.
ja sie dziwie tych dobrych opini na wizazu... jakbym wczesniej przeczytala, to co pisze na opakowaniu, to bym napewno nie kupila. a jeszcze tam pisze " zabezpieczyc skorki jakims olejem" ( czy jakos tak), to co oni tam jakiegos kwasu zracego wleli czy co ja sprobuje, jak mi nie bedzie pasowac, to wyrzuce. dzieki za linki, a te foto to faktycznie nie wygladaja ciekawie ...
Cytat:
Napisane przez mmarcepan Poka¿ wiadomo¶æ
Hej dziewczynki w sobote dotarlam z Kalabrii do Polski, ale dopiero teraz udalo mi sie dorwac do komputera Pierwszy raz w Polsce mam taka super pogode w sierpniu Slonko i wysokie temperatury Hurra
co Ty mowisz dzisiaj juz bylo ze 30 ° w cieniu i juz mialam dosc. a TZ spiekl sie kark no ale to tak na rozgrzewke, bo we Wloszech bedzie jeszcze gorzej

no i dzisiaj byl nasz ostatni dzien tutaj. jutro rano jedziemy do Zakopanego. jak zwykle nadaja deszcze. mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:24   #214
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: Do bambi-bergamo

Mam podobnie z sesja, ale jestem dosc naladowana energia wiec mam nadzieje ze cos mi sie uda odhaczyc we wrzesniu
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-20, 18:59   #215
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: Do bambi-bergamo

Hej dziewczyny!
Jaa wlasnie kupilam bilety i 9wrzesnia jade do polski!
W tym samym czasie przylatuje tez moja ciocia z ameryki z moja kuzynka, ktora ma juz 5 lat a jeszcze sie nie poznalysmy. Tak wiec zapowiada sie fajny wyjazd!
Dzisiaj bylam na uczelni zalatwic nucleo familiare, pisac sie na kurs, zlozyc podanie o stypendium i akademik i jestem pierwszy raz naprawde zadowolona z funkcjonowania jakiegos biura od kiedjestem we wloszech. Myslalam, ze bede musiala sie wypraszac o wszystko a tu niespodzianka wszystko mi pokazali jak zalatwic.
Poza tym ostatnio mam jakiegos pecha. Dwa tygodnie teemu przewalilam sie na rowerze i cala reke sobie obdarlam, w ferragosto znajomi zaprosili mnie na impreze. Ja tu sie wystroilam w obcasy a impreza byla w lesie..:aha nawet podestu do tanczenia nie bylo i jak wracalismy to zaliczylam glebe...noga obdarta od kolpo stope.. A dzien pozniej poszlam na basen zaczytalam sie w ksiazce i sobie spieklam plecy i tylek ahhh... Tragedia jedym slowem.
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-21, 12:47   #216
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Melduje sie bambi! W niedziele wieczorem wrocilismy z wakacji a dzisiaj juz niestety jestem w pracy Bylo faaaaajnie!!!! Zrobie znowu standardowy kolaz-film ze zdjeciami - to wam pokaze gdzie wakacjowalismy.
A tak w ogole to mila niespodzianka dzisiaj w biurze - sprawdzam poczte a tam dwie takie same koperty - jedna dla szefa i jedna dla mnie. Oczywiscie jak to zwykle ja "Cimabue" otworzylam ta dla szefa ale nic to. Okazalo sie, ze dostalam zaproszenie na otwarcie nowego muzeum w Luwrze - w zeszlym roku robilismy (firma dla ktorej pracuje)metalowe panele, ktore przekrywaja nowa strukture. We wrzesniu bedzie inauguracja, wiec sie ciesze!
Witam tez nowa kolezanke!!
Cuciola - jak zdazylam przeczytac bylas blisko mojego rodzinnego Orzesza (Mikolow) - a godosz tyz po slasku? W Mikolowie na rynku jest taka super drogeria Vega - same polskie marki i nie brakuje prawie niczego!
No nic - wracam do pracy - powiem tylko, ze wiekszosc firm jest jeszcze na urlopach wiec cicho wszedzie, glucho wszedzie - jak glupia tu sama siedze, bo reszta "druzyny" z mojej firmy odpoczywa do przyszlego poniedzialku. Co za niesprawiedliwosc
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-21, 13:07   #217
mmarcepan
Rozeznanie
 
Avatar mmarcepan
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Italia
Wiadomo¶ci: 828
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
NolQa opowiadaj jak bylo i co nakupilas

mmarcepan goditi le vacanze

Cytat:
Napisane przez NoLQa Poka¿ wiadomo¶æ
mmarcepan - zycze milych wakacji, potem nam opowiesz

cuciola - bylo, hm, intensywnie! Jakos ostatnio nie mam na nic czasu i dni mi uciekaja tak szybko! Ogolnie jestem zadowolona, chociaz teraz przeraza mnie wizja sesji we wrzesniu
Jesli chodzi o zakupy to nie poszalalam tak bardzo, chociaz zrobilam male zapasy bo teraz chyba nie pojade do Polski az do kolejnych wakacji!! Nie zrobilam zdjecia a teraz juz wszystko pochowane Ale zazdroszcze Ci cudeniek z balea

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3600802 6]ja sie dziwie tych dobrych opini na wizazu... jakbym wczesniej przeczytala, to co pisze na opakowaniu, to bym napewno nie kupila. a jeszcze tam pisze " zabezpieczyc skorki jakims olejem" ( czy jakos tak), to co oni tam jakiegos kwasu zracego wleli czy co ja sprobuje, jak mi nie bedzie pasowac, to wyrzuce. dzieki za linki, a te foto to faktycznie nie wygladaja ciekawie ...


co Ty mowisz dzisiaj juz bylo ze 30 ° w cieniu i juz mialam dosc. a TZ spiekl sie kark no ale to tak na rozgrzewke, bo we Wloszech bedzie jeszcze gorzej

no i dzisiaj byl nasz ostatni dzien tutaj. jutro rano jedziemy do Zakopanego. jak zwykle nadaja deszcze. mam nadzieje, ze nie bedzie tak zle [/QUOTE]
Po 40 stopniach w Calabrii te 30 stopni to prawdziwe orzezwienie
Trzymam kciuki za ladna pogode

Cytat:
Napisane przez bambi1980 Poka¿ wiadomo¶æ
Melduje sie bambi! W niedziele wieczorem wrocilismy z wakacji a dzisiaj juz niestety jestem w pracy Bylo faaaaajnie!!!! Zrobie znowu standardowy kolaz-film ze zdjeciami - to wam pokaze gdzie wakacjowalismy.
A tak w ogole to mila niespodzianka dzisiaj w biurze - sprawdzam poczte a tam dwie takie same koperty - jedna dla szefa i jedna dla mnie. Oczywiscie jak to zwykle ja "Cimabue" otworzylam ta dla szefa ale nic to. Okazalo sie, ze dostalam zaproszenie na otwarcie nowego muzeum w Luwrze - w zeszlym roku robilismy (firma dla ktorej pracuje)metalowe panele, ktore przekrywaja nowa strukture. We wrzesniu bedzie inauguracja, wiec sie ciesze!
Witam tez nowa kolezanke!!
Cuciola - jak zdazylam przeczytac bylas blisko mojego rodzinnego Orzesza (Mikolow) - a godosz tyz po slasku? W Mikolowie na rynku jest taka super drogeria Vega - same polskie marki i nie brakuje prawie niczego!
No nic - wracam do pracy - powiem tylko, ze wiekszosc firm jest jeszcze na urlopach wiec cicho wszedzie, glucho wszedzie - jak glupia tu sama siedze, bo reszta "druzyny" z mojej firmy odpoczywa do przyszlego poniedzialku. Co za niesprawiedliwosc
Ale fajne to zaproszenie I trzymaj sie w pracy (na pocieszenie dodam ze ja tez pracuje z domu... ).
__________________
Non mi pento di nulla nella mia vita, eccetto di quello che non ho fatto
Coco Chanel


mmarcepan jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 15:41   #218
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

bambi haha nie godom
fajnie ze dostalas zaproszenie, planuje sie fajna wycieczka
hmm ja na rynku widzialam...Rossmana

To niesprawiedliwe ze w taki upal kaza juz pracowac
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY




Edytowane przez cuciola
Czas edycji: 2012-08-21 o 16:25
cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-21, 23:18   #219
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

A mi sie tak kulfon na sloncu spiekl,ze wygladam jak byly prezydent Rosji - Jelcyn (on mial zawsze takiego czerwonego,przepitego kartofla)

a u mnie w mieszkaniu jazdy nieziemskie byly z wzywaniem Carabinierow na czele .... ja chyba nigdy spokoju nie zaznam porca vacca !
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 12:30   #220
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej!
Romanaccia ty tam masz same przygody! Uwazaj, zeby cie potem nie uczynili kozlem ofiarnym - bo skoro takie typki z tych Twoich wspollokatorow, mialabym sie na bacznosci.
Wiecie co - rece mi opadaja.. jeszcze wczoraj sie wam pochwalilam ze mam zaproszenie na inauguracje do Louvru a dzisiaj juz mi przeszlo. I wlasnie dlatego nie lubie tego kraju - bo tu panuje taka bijaca i otwarta niesprawiedliwosc, ze sie czlowiek czuje bezsilny. Moje zaproszenie i jego (szefa) jest podwojne. Szef zalecial wczoraj z tym swoim zaproszeniem do wlasciciela holdingu (ktory to posiada tutaj 4 fabryki i jest traktowany conajmniej jak profeta, gruba ryba, bogaty jak nie wiem co) i zaproponowal mu wielkodusznie, ze jest taka opcja i ze oferuje mu swoje zaproszenie. Po czym ten moj szef wraca do biura i z zaklopotaniem mi mowi "no niestety - wzial je", dodatkowo zaczal cos bulgotac, ze jego zona by tez chetnie pojechala a w sumie zostalo juz tylko moje podwojne.. Potem kazal mi zadzwonic do Austrii (do takiej baby ktora miala wtyki w tym Louvrze) i powiedziec ze potrzebne nam jest kolejne zaproszenia podwojne (no bo wtedy pojechalby Davide - brat szefa, no i Laura - narzeczona brata). Ta babka w Austrii powiedziala "no way" wiec braciszka na razie zostawiamy... Koniec koncow pewnie pojade "ryczka po lozko a na progu przystanek" (to takie slaskie powiedzenie, czyli nigdzie). A na moje zaproszenie pojedzie se szef z zona.
Nie pierwszy raz musze po prostu spuscic glowe i zacisnac zeby - bo co mam zrobic. Z nim nie ma dyskusji, a zreszta... odechcialo mi sie
Dodatkowo wczoraj zaproponowal mi ze w tym tygodniu - z powodu upalow i tez ze jest malo ludzi w pracy - moge miec tylko godzinna przerwe obiadowa (normalnie mam 1,5h) i za to moge wyjsc pol godz. wczesniej. Smiac mi sie chce bo nie dosyc ze krotsza przerwa to jeszcze musialam zostac 1,5h dluzej niz normalnie!
A tak zmieniajac temat - jak tam wasza opalenizna? Ja zawsze mialam ciemna karnacje i oplalam sie na braz, ale z czasem - a wlasciwie z wiekiem - ta opalenizna nie jest taka "zdrowa" i rownomierna jak kiedys. na wakacjach widzialam piekne cery dziewczyn z poludnia i az wzdychalam! ja staralam sie nie przesadzac bo nigdy tak nie bede miala. A wrecz przeciwnie - boje sie, ze mi jakies plamy wyskocza. Biorac pod uwage ze wysztkie jestesmy z polnocy i cery nie bledsze - uzywacie faktora 50 czy sie nie przejmujecie?
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-22, 15:58   #221
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Hej Dziewczynki, stesknilyscie sie za Wasza princi? Wy tu piszu piszu a mi sie nic nie wyswietlalo, wiec nie pisalam, a podobnie jak bambi wrocilismy w niedziele, teraz doprowadzam mieszkanie do stanu uzywalnosci, z synkiem to z tydzien potrzebuje na popranie i wyprasowanie wszystkiego

u mnie niekonczace sie upaly, juz na tej Sycylii bylo chlodniej (w sensie wial afrykaski wiatr hehe), bylo bardzo fajnie, nawet poziedzalismy troche, bylismy w Ragusie, Noto, Pachino, Syrakuzach, Catanii, Taorminie i na Etnie, tam bylo extra, bo bylo tylko 24 stopnie zyc nie umierac polecam miejscowosc Marzamemi jest bardzo ladna, a morze krystalicznie czyste

paulinka
ja 12tego lece z synkiem do Pl w koncu troche chlodu, musze isc w weekend jakies butki mu kupic i ubranka, bo nic nie ma cieplejszego, teraz troche sie obawiam sama z nim leciec, w sensie ze jest b.ruchliwy i utrzymac go przez dwa loty plus przesiadka bedzie ciezko, mam nadzieje ze dam sobie rade

bambi
az to niesprawiedliwosc, niemila sytuacja, a nie moglas cos powiedziec?? ponagrywalam filmiki na wakacjach tylko kiedy bede miec czas zeby je zmontowac co do opalania Kochana, moj maz ostatnio do mnie: Kochanie nie obraz sie, ale powinnas moze zrobic sobie przeszczep skory hehe oczywiscie bylo to w zartach, 2 miesiace na plazy a ja nadal blada, ja nie wiem co ja mam z ta skora to juz synek, ktory jest ciagle w cieniu, w kapelusiku, wysmarowany blokerem sie opalil bardziej niz mamusia

sjoanna jeszcze sie wakacjuje??

cuciola
a gdzie fotki z polskiego weselicha??

evelinarav
jak tam bylo w Polszy, wrociliscie juz, w Zakopanem byliscie?

a sluchajcie przyszedl nam rachunek za prad, strasznie wysoki, za dwa miesiace 320 euro, tragedia co?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-22, 18:32   #222
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

bambi ale wyszlo

ja w tym roku nie jestem zbyt opalona, mam lekki znak po stroju, no ale nie bedac nad morzem ani na basenie, gdzie sie tu niby opalac..
Mam za to dosc ciemna karnacje, zadko kiedy sie spieke na raka, zwykle po kilku dniach opalenizna nabiera takiego fajnego miodowo-brzoskwiniowego koloru.
Najwyzszy faktor od ktorego zaczynam to 30 a potem juz schodze.

princi bentornata! Sledzilam twoje fotki i filmiki z Flavciem.
Super ze lecicie do Pl mezulek co na to, pewnie wam zazdrosci.

Jak odkopie aparat to powklejam tu fotki, promesso
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 11:32   #223
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

a co tu taka cisza grobowa, ilez to sie mozna wakacjowac??
mieszkanie wraca do uzywalnosci, w koncu pomylam podlogi, zaraz musze z obiad sie brac, bo juz pozno, eh nie ma chwili wytchnienia

cuciola widzialam nowe kosmetyki do wlosow Ziaji takie prostujace, ciekawe czy dobre, moze zakupie jak bede w Pl...
wiesz chce leciec z synkiem do Pl, bo jednak obcowanie z jezykiem jest b.wazne, on juz b.duzo rozumie! ciesze sie, ze lecimy, chociaz po tych rachunkach za prad odechcialo mi sie, bo jest duzo wydatkow, a w Pl tez musze miec jakas kaske na zycie ze tak powiem
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:47   #224
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

I bardzo dobrze ze tak dbasz o jezyk na dlugo lecicie?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 13:57   #225
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

a ja jutro bede miala paczke tylko musze pocierpiec przez kilka godzin w Neapolu a w ostatnich dniach jest tak przerazajaco goraco ,ze zyc sie nie da.... ja chyba w tym Napletku umre
__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:35   #226
paulinka1128
Zadomowienie
 
Avatar paulinka1128
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Trento
Wiadomo¶ci: 1 467
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ehhh mnie tez zabija ta poGoda a w sumie mieszkajac w gorach u mnie pewnie jest najchlodniej ale i tak masakra. Wczoraj w Trento 40 stopni i jak tu pracowac w takim upale ehhh....
__________________
www.wloskiedolomity.blogspot.it
Blog fotograficzno-podrozniczy
paulinka1128 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 14:41   #227
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Na weekendy zapowiadaja burze i ogolnie ma sie ochlodzic o 7-8 stopni i juz ciagle isc w dol...ja juz czekam na jesien, w tym roku sie na prawde bede z jesieni cieszyc!
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 15:01   #228
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
Na weekendy zapowiadaja burze i ogolnie ma sie ochlodzic o 7-8 stopni i juz ciagle isc w dol...ja juz czekam na jesien, w tym roku sie na prawde bede z jesieni cieszyc!
Kochana jak tam przygotowania do egzaminow? Kiedy myslisz sie bronic? Ja siedze nad prawem, ale z tego goraca to mozg mi paruje i ciezko sie skupic
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 18:36   #229
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

No na razie tez nad tym siedze...na pytanie 2 jeszcze nie znam odpowiedzi, zaczne sie martwic jak pozdaje wszystko..
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 18:58   #230
NoLQa
Zakorzenienie
 
Avatar NoLQa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Mediolan;)
Wiadomo¶ci: 3 844
GG do NoLQa Wy¶lij wiadomo¶æ przez MSN do NoLQa
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez cuciola Poka¿ wiadomo¶æ
No na razie tez nad tym siedze...na pytanie 2 jeszcze nie znam odpowiedzi, zaczne sie martwic jak pozdaje wszystko..
duzo Ci brakuje? Ja to stwiedzam, ze w Polsce o wiele latwiej jest pozdawac wszystko i zakonczyc studia w termine :/
__________________
Ti vorrei... condividere con il mondo e tenerti solo per me...


Studentka!

BLOG - zapraszam
NoLQa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 20:07   #231
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

maz zabral malego na spacer, mam chwile relaksu

cuciola
na 2 tyg lecimy

ostatnio czytam o keratynowym prostowaniu wlosow, mam starsznie na to ochote! robila ktoras?
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-23, 21:08   #232
bambi1980
Zadomowienie
 
Avatar bambi1980
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bergamo
Wiadomo¶ci: 1 411
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

hej! Ogladamy wlasnie Private Practice - tzn. moj facet oglada bo jemu podobaja sie tego typu seriale i tak sobie zajrzalam co tam piszecie - ale widac, ze jeszcze wiele z wloskich Polek jest na urlopach
Princi ja mialam taki zabieg na wlosy, kosztowal mnie 15oE i nigdy wiecej bym tego wiecej nie zrobila! Ale dodam, iz moj przypadek to zawsze wyjatek od reguly. Ja ma krecone wlosy i nie chcialam ich prostowac na "druty" a jedynie usunac "crespo" a fryzjerka (i w sumie bardzo dobra fryzjerka)zapewniala, ze taki efekt mozna uzyskac. Wlosy staly sie po zabiego nie tylko oklapniete ale tez wcale tego crespo nie usunelo - po prostu mi sie mniej krecily- a tego wcale nie chcialam. Nie zauwazylam, zeby byly wyjatkowo lsniace i zregenerowane, i nie moglam sie doczekac az efekt przestanie dzialac - i powiem, ze czekalam dlugo. Ale moja kolezanka z pracy, ktora ma wlasciwie proste wlosy, tylko takie niesforne - byla bardzo zadowolona i ostatnio wspominala, ze znowu sobie zafunduje ta przyjemnosc. Ty princi masz swoje ladne, zdrowe puszyste wlosy - pewnie efekt bedzie lepszy niz na moich, ale powiem, ze jak dla mnie szkoda kasy.

Edytowane przez bambi1980
Czas edycji: 2012-08-23 o 21:12
bambi1980 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 00:09   #233
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Question Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dobry wieczor Ragazze!

Princi witaj z powrotem

Cuciola fajny zbiorek kosmetykow, nie fajna ta sytuacja z odzywka Evelin

Forza Nolqa!

Romanaccia pochwal sie nam pozniej paczuszka no i zycze Tobie przyjemnej podrozy do Neapolu.

Dziewczynki- sposate - chcialam sie was podpytac o slub koscielny w PL. Wiem, ze potrzeba:
1. metryki chrztu
2. Zaswiadczenie o bierzmowaniu- ja mam, ale A. nie ma . Mial sie bierzmowac teraz w niedziele,ale wloski ksiadz powiedzial,ze nie moze go przyjac, poniewaz jestesmy po slubie cywilnym tzn. wg.KK zyjemy w grzechu .Powiedzial,ze bedzie mogl dopiero po slubie Cos moze wiecie na ten temat?
3.swiadectwa nauki religii- tzn.mamy dostarczyc swiadectwa szkolne z ocena z religii?
4.Potwierdzenie nauk przedmalzenskich i odbycie spotkan w por.rodzinnej- robilyscie je razem, czy osobno?

Mamy mozliwsc spotkan z ksiedzem, ktory przeprowadzilby nam ten kurs przedmalzenski, ale potem co z ta poradnia? Moja tesciowa nic o czyms takim nie wie, a w mojej miescinie nie wiem czy znajde kogos co by nam po angielsku albo wlosku przeprowdzil. Jak wam sie udalo to rozwiazac?

A tak poza tym w RC pogoda wspaniala, jedzonko smaczne. Plazujemy, odwiedzamy juz znane i jeszcze nie znane miejsca. Kupilam sobie trampki Geoxa, sweterki, mnostwo prodotti tipici, by pozniej w DE czestowac znajomych.
Wiecie... zabralismy naszych znajomych z De. Nasi TEDESCHI sa oczarowani Reggio Mamma co drugi wieczor zaprasza ich na kolacje i daje z siebie wszystko. Pozniej przez trzy dni opowidaja jakie to, a tamto bylo pyszne. hhhehehhe... juz sie zarzekali ,ze arbuza i lody beda jesc tylko tutaj. Lazurowe morze, nurkowanie z maskami- to im sie podoba Za rok chca zabrac swoich znajomych



__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'






Edytowane przez alcon
Czas edycji: 2012-08-24 o 00:11
alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 10:48   #234
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Nolqa jeszcze tego troche mam, nie mniej mi tego za zle ze tak po lebkach odpowiadam ale kurcze kazdy tylko wypytuje sie ile jeszcze tych studiow mam.
No prawda, bo w Pl sie zdaje co kilka dni jakis egzamin a tu 1 na miesiac...i to tak sie ciagnie..

Princi fajnie, 2 tygodnie to sie zdazysz nacieszyc Pl
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:03   #235
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dzien dobry maly zasnal w koncu paznokcie sobie zrobilam, zaraz musze brac sie za obiad, ah to codzienne gotowanie, Wy z przyjemnoscia gotujecie?

bambi
no wlasnie czytalam, ze na kreconych wlosach ten zabieg nie jest dobry, bo tylko je splaszcza i mniej sie kreca, ale moze na moich bylby ok, a moze lepiej zainwestowac w jakies odzywki keratynowe, w sumie nie mam bardzo sterczacych wlosow, w dzien mycia sa zazwyczaj troche jak buszmen ale dzien po sa ok! no strakow takich prostych jak spaghetti to bym nie chciala!

alcon witaja po wakacjach co do papierow do slubu koscielnego w Pl to tak:
- wystraczy obecnie, ze tylko jedno z narzeczonych mialo bierzmowanie, moj maz nie ma bierzmowania
- nie potrzebne bylo zadne zaswiadczenie z lekcji religii czy cos w tym stylu, przynajmniej nas o to nie pytano..
- nauki przedmalzenskie sa, poradnii nie ma, to jest jakby 2 w 1, na ktores tam spotkanie przychodzi katecheta i poucza o zabezpieczeniach i takich tam
nie wiem czy Ci cos pomoglam, to chyba zalezy od parafii w Pl czego wymagaja i od ksiedza czy pojdzie na reke
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:41   #236
cuciola
Zakorzenienie
 
Avatar cuciola
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Italia-Pavia/Katowice
Wiadomo¶ci: 10 227
GG do cuciola
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Ja wlasnie robie nalesniki moze ktos chetny?
__________________
MOJ ZBIOR KOSMETYCZNY



cuciola jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 11:47   #237
alcon
Rozeznanie
 
Avatar alcon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: z Frankonii
Wiadomo¶ci: 874
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Dzieki Princi za odpowiedz. wczoraj zaczelam panikowac, ze znowu bedziemy musieli sie niezle nagimnastykowac z formalnosciami. Moi tesciowie bardzo sie udzielaja w kosciele, wiec poprosili ksiedza -ich przyjaciela- o udzielenia nam tych nauk.

Widzialam filmik z Flavisiem- jaki on jest kochany
__________________
'Nauczyæ siê czego¶ mo¿na wszêdzie. Dlaczego wiêc i nie tutaj?'





alcon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 12:13   #238
Romanaccia
Zakorzenienie
 
Avatar Romanaccia
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Buenos Aires
Wiadomo¶ci: 4 902
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Cytat:
Napisane przez alcon Poka¿ wiadomo¶æ
Romanaccia pochwal sie nam pozniej paczuszka no i zycze Tobie przyjemnej podrozy do Neapolu
Dziekowac niedlugo jade i bede sie tam kisic conajmniej do 8 nienawidze jezdzic do Napletka

__________________
"Some are born to sweet delight ,Some are born to endless night ..." - William Blake
Romanaccia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:13   #239
principessina
Zakorzenienie
 
Avatar principessina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: sloneczna Italia
Wiadomo¶ci: 7 083
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

Romanaccia a tej paczki nie mogli Ci poczta przeslac??

musze isc malemu butki zakryte kupic i jakies cieplejsze rzeczy, bo we wrzesniu w Polsce to jak u mnie na poludniu zima
__________________
Podwojna mamusia polsko-wloskich Smieszkow
principessina jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2012-08-24, 14:33   #240
marmotta
Zadomowienie
 
Avatar marmotta
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: home
Wiadomo¶ci: 1 311
Dot.: W³ochy -wiza¿anki z W³och cz. III

witam witam dziewczyny!jak zwykle mnie wciê³o na d³u¿szy czas, ale czytalam Was w miarê na bie¿±co...mieli¶my mase problemów po przeprowadzce, pêk³a rura w kuchni, musieli nam rozkuæ ca³± scianê, po czym spadl sufit w salonie (doslownie!) i bylismy mega wkur....przez ponad 2 tyg nie moglam uzywac kuchni, wykonczylo nas to wszystko psychicznie, wiec zdecydowalismy w ostatniej chwili, ze pojedziemy sobie na wakacje do krewnych do Abruzzo...i wczoraj wrocilismy, bylo tak goraco, ze prawie oddyychac nie bylo mozna, ale wypoczelismy i doladowalismy baterie...
powiem Wam, ze mam juz dosyc wynajmowanych mieszkan i teraz zrobimy wszystko, by jak najszybciej dostac kredyt i cos kupic...a ze mamy pomysl na wlasny biznes, to moze nam sie uda....
poza tym wlasnie dzis zdecydowalismy, ze jedziemy na swieta do Polski i zabierzemy tez tesciowa w pierwsza podroz samolotem
marmotta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Emigrantki


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: Wy³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.