Zielone w³osy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2010-05-21, 12:39   #181
aniesia20
Raczkowanie
 
Avatar aniesia20
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: ZaBrZe :)
Wiadomo¶ci: 322
Question Zielona po¶wiata... jak siê jej pozbyc ?

Witam Was kochane Wiza¿anki
Mam do Was wielk± pro¶bê a mianowicie chodzi mi o poradê.
Wczoraj zafarbowa³am sobie w³oski farb± Londa odcieniem ¦wietlany Blond nr 18 na do¶c mocno sprany L'Oreal Recital Preference odcieñ Popielaty Blond ... i wyszed³ mi nawet niez³y ¶redni blond ale z lekk± zielonkaw± po¶wiat± ... w zwi±zku z tym mam do Was pytania :
1. czy jest szansa ¿e po kilku myciach ta zielonkawa po¶wiata sama zejdzie?
2. czy mogê j± zniwelowac fioletow± p³ukank± ?

Bardzo proszê Was o pomoc ... Wprawdzie nie wyglada to tragicznie ale jednak wola³abym nie miec tego zielonego na g³owie
__________________
"¦pieszmy siê kochaæ ludzi ... tak szybko odchodz±."
aniesia20 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-21, 13:35   #182
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 13 006
Dot.: Zielona po¶wiata... jak siê jej pozbyc ?

Cytat:
Napisane przez aniesia20 Poka¿ wiadomo¶æ
Witam Was kochane Wiza¿anki
Mam do Was wielk± pro¶bê a mianowicie chodzi mi o poradê.
Wczoraj zafarbowa³am sobie w³oski farb± Londa odcieniem ¦wietlany Blond nr 18 na do¶c mocno sprany L'Oreal Recital Preference odcieñ Popielaty Blond ... i wyszed³ mi nawet niez³y ¶redni blond ale z lekk± zielonkaw± po¶wiat± ... w zwi±zku z tym mam do Was pytania :
1. czy jest szansa ¿e po kilku myciach ta zielonkawa po¶wiata sama zejdzie?
2. czy mogê j± zniwelowac fioletow± p³ukank± ?

Bardzo proszê Was o pomoc ... Wprawdzie nie wyglada to tragicznie ale jednak wola³abym nie miec tego zielonego na g³owie
Czytalam ze fioletowa plukanka na zielen pomaga
Agatau88 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-05-26, 07:25   #183
kinpatsu
Rozeznanie
 
Avatar kinpatsu
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 550
Dot.: Zielona po¶wiata... jak siê jej pozbyc ?

Dziewczyny mam pytanie odno¶nie zielonych w³osów/zielonego odcienia/zielonej po¶wiaty. Czy po farbowaniu ten zielony kolor to co¶ podobnego do tych zielonych w³osów, które powstaj± po zetkniêciu blondu z chlorowan± wod±? Mia³am kilka razy tak, ¿e po wizycie latem na odkrytym basenie moje w³osy robi³y siê niebiesko-zielone. Zawsze ratowa³o mnie wmasowanie w umyte w³osy jakiej¶ od¿ywki i pozostawienie jej na wiele godzin we w³osach, zielony odcieñ znika³ ca³kowicie. Pytam, bo mam zamiar wróciæ do swojego koloru i bojê siê tych zielonych... Wydaje mi siê, ¿e to s± dwie ró¿ne rzeczy - w³osy zielone po farbowaniu i zielone po zetkniêciu z chlorem i s³oñcem - ale wolê siê upewniæ u Was...
__________________
ZAPUSZCZAM W£OSY - cel >> d³ugo¶æ do bioder

JESTE¦MY ZE SOB¡...
VIKINGS WE LOVE
kinpatsu jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-22, 18:02   #184
Silbia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 1 206
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Kochane, pomó¿cie proszê...
Otó¿ ja i moja mama mamy zielonkawe w³osy Problem w tym, ¿e nie mam pojêcia dlaczego. Obie mamy zrobione jasne pasemka u jednej fryzjerki. Tylko, ¿e moje maj± ju¿ jaki¶ miesi±c a dopiero teraz widzê t± zieleñ. W tym samym czasie zieleñ pojawi³a siê te¿ u mojej mamy. Szampon i od¿ywkê u¿ywamy te same obie i to od dawna...
Jak my¶licie z czego mo¿e wynikaæ nasz problem? A... na basenie ¿adnym nie by³am, wiêc chlor jako sprawca te¿ odpada.
Prosi³abym te¿ o jaki¶ z³oty ¶rodek jak kto¶ odkry³
Dziêki, pozdrawiam
Silbia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-23, 16:23   #185
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Tez mam problem z zieleni±, szar± zieleni±, mój b³ad w tym ze na platyne k³ad³em loreal recital naturalny kasztan, choæ powinno siê mieszaæ czaerwieñ z br±zem jesli nak³ada sie na platyne, ale ba³em sie czerwonego odcienia, teraz mam ciemny szaro zielony, mam na³ozyæ farbe czerwon±? czy moze zmieszaæ czerwieñ z br±zem? chce tylko odcieñ zmieniæ
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-23, 16:38   #186
hala83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomo¶ci: 106
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

jak ju¿ pisa³am, spróbowa³abym czerwonego mixa, ¿eby tylko odcieñ zmieniæ i na pocz±tek w niewielkiej ilo¶ci, ¿eby z kolei czerwone w³osy nie wysz³y... chyba ¿e koniecznie chcesz farbê k³a¶æ

zieleñ powstaje jak siê niebieski zmiesza z ¿ó³tym... czy te szampony to s± mo¿e o jakim¶ niebieskim odcieniu?
hala83 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-07-27, 09:27   #187
Koralyn
Raczkowanie
 
Avatar Koralyn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 322
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Hey dziewczyny, ja juz mam wiele prób za sob± i wiele razy zielone w³osy. Otóz rada jest jedna: jesli rozjasniasz wlosy lub nakladasz farbe rozjasniajac± o odcieniu szarym/zimnym (tu mamy szczegolnie wszystkie popielate blondy, brazy, platynowe) itd .zazwyczaj wyjdzie nam ZIELONY. Có¿ zrobic? pobiec do sklpeu i kupic kolor o odcieniu: sloneczny blond, np. Garnier blond vaniliowy czy inne "sloneczne" odcienie (uwaga na "naturalne", nie zawsze mimo slonecznosci na opkaowaniu takie wychodza, wazne aby bylo to w nazwie)

Sytuacja wydaje sie paradoksalna gdy po rozjasnianiu mamy pomarancz na glowie i chcemy go schlodzic szaroscia. Jak w takim momencie nakladac jeszcze "sloneczny" kolor? Sprobojcie
A swoja droga , spróbujcie zmieszac farby plakatowe w domu: szary lub czarny lub fioletowy z pomaranczowym
__________________
74 kg...72 kg...70 kg...66 kg... 63 kg....59... ---> 55 kg (3 kg do schudniêcia)

BEZGLUTENOWO:
https://naturebe.wordpress.com/

Edytowane przez Koralyn
Czas edycji: 2010-07-27 o 09:29
Koralyn jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-08-17, 11:19   #188
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Cytat:
Otóz rada jest jedna: jesli rozjasniasz wlosy lub nakladasz farbe rozjasniajac± o odcieniu szarym/zimnym (tu mamy szczegolnie wszystkie popielate blondy, brazy, platynowe) itd .zazwyczaj wyjdzie nam ZIELONY.
wcale tak nie jest. Zielony wyjdzie je¶li na ciep³y odcieñ po³o¿ysz ch³odny, popielaty i na odwrót.

Mam pytanie - jakiej p³ukanki u¿yæ na zielon± po¶wiatê?
Ró¿owej czy fioletowej?
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-17, 12:16   #189
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomo¶ci: 9 069
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Na zielon± po¶wiatê stosujemy p³ukankê czerwona, zawsze stosujemy kolor przeciwstawny do efektu.
Na ¿ó³te w³osy fioletow±, na rude niebiesk±.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2010-08-17, 12:42   #190
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomo¶ci: 32 059
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

dziêkujê Ci bardzo
visionAM jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-23, 11:46   #191
timaya1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4
zielony po³ysk w³osów (jasny br±z) - jak usun±æ niechcian± zieleñ??

Wprawdzie widzia³am ju¿ w±tki dotycz±ce tzw. zielonych w³osów, ale nie przynios³y one odpowiedzi na moje pytanie albo dotyczy³y bardziej odcienia zielono¶ci na w³osach blond.
Zastanawiam siê, jakim kolorem dostepnym w sklepach powinnam teraz zafarbowaæ w³osy, aby pozbyæ siê zielonego koloru, który jest widoczny zarówno w naturalnym, jak i sztucznym swietle, i aby ten kolor nie by³ nazbyt ciemny. Do tej mojej "katastrofy" z w³osami dosz³o po tym, jak farbowane przez d³u¿szy czas na rudo w³osy (Loreal mango - swoj± drog± bardzo ³adny kolor...) potraktowa³am profesjonalnym rozja¶niaczem i farbami blond, ale jako ¿e efekt mi nie odpowiada³, chcia³am wróciæ do jasnego br±zu Loreala, który nosi³am jeszcze wcze¶niej - koloryzacji dokona³am w domu... - wydajê mi siê, ¿e w jasnym br±zie mi najlepiej, jednak bez tej zielonej po¶wiaty, która mi siê pojawi³a i z ka¿dym kolejnym myciem robi siê coraz wyra¼niejsza. Dziewczyny, co robiæ?? Chcê wygl±daæ jak cz³owiek, a nie staæ mnie na wizytê w salonie u dobrego fryzjera... :/
timaya1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-23, 11:55   #192
Meadow
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Sheffield / ¯ory / Bratislava
Wiadomo¶ci: 2 277
GG do Meadow Send a message via Skype™ to Meadow
Dot.: zielony po³ysk w³osów (jasny br±z) - jak usun±æ niechcian± zieleñ??

musisz na³o¿yæ farbê o poziomie koloru jaki Ci odpowiada +z czerwonym refleksem
czerwieñ wybija zieleñ
np. farba która po kropce bêdzie mia³a nr. 6 ma czerwony refleks
Meadow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-24, 12:23   #193
timaya1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: zielony po³ysk w³osów (jasny br±z) - jak usun±æ niechcian± zieleñ??

Dziêkujê za odpowied¼ poczekam trochê, aby w³osy jeszcze "odpoczê³y" i zobaczê, jaki bêdzie wynik
timaya1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-24, 19:38   #194
pestka1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Dziewczyny, czyli jak bym chcia³a na moje rudawe ¿eby je stonowac na³ozy loreal stockholm to moga wyjsc pod zielen?? bo juz sama nie wiem..
pestka1234 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-02-25, 10:58   #195
timaya1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Z wcze¶niejszych opinii wychodzi, ze tak, chocia¿ ja po zastosowaniu zimnego bardzo jasnego blondu (dwukrotnie w ci±gu kilku dni :/) nie mia³am zielonego - ale po prostu bardzo "oryginalny" kolor i na pewno nie by³ to stonowany rudy, wrêcz odwrotnie - ja¶niejszy i bardzo ¿arz±cy, ogólnie nie polecam. Potem próbowa³am rozja¶niacza i by³o tylko coraz gorzej...
timaya1984 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 21:29   #196
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

To je¶li mam od po³owy ucha po rozja¶nianiu wellatonem 12/1 zielonkawe wlosy to lepiej jest zniwelowaæ t± zieleñ wellatonem z³oty blond czy castingiem jasny lodowy blond?
Chyba tym z³otym blondem co?
pomocy...
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-15, 21:41   #197
alutaroma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

je¿eli w³osy by³y wielokrotnie rozja¶niane, farbowane ró¿nymi odcieniami to tak naprawdê nie jeste¶my w stanie przewidzieæ co siê stanie kiedy znowu zafarbujesz...

ja kiedy¶ kupi³am popielaty blond i na³o¿y³am na rozja¶nione w³osy a wyszed³ mi ciemnobr±zowy wrêcz czekoladowy, miejscami miedziany... by³am zrozpaczona, bo mia³am spalone w³osy od rozja¶niania, od farby i w dodatku sta³y mi siê ciemne, co bardzo nie pasowa³o do mojej twarzy... Przez jaki¶ czas musia³am ci±gle robiæ zmywalny kolor szamponetk±, ¿eby nie by³o widaæ tych rudo¶ci i ¿eby to w miarê wygl±da³o... Poczeka³am a¿ w³osy trochê odpoczê³y zajê³a siê nimi fryzjerka..


nie eksperymentujcie du¿o i nie zmieniajcie ci±gle firm i odcieni farb. I radzê odpu¶ciæ sobie rozja¶niacze - bardzo niszcz± w³osy a podobny efekt mo¿na osi±gn±æ farb± a wygl±da to lepiej, kolor bardziej zidentyfikowany. ;p
alutaroma jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 08:58   #198
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

To mo¿e chocia¿ jaka¶ porada z tym ketchupem?
Mam go nak³adaæ na suche w³osy przed myciem g³owy?
czy jako¶ po umyciu, ile trzymaæ to?

Mo¿e ten ketchtup pomo¿e
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-04-17, 09:54   #199
klaudia79
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Ja bym chyba na ketchup siê nie zdecydowa³a ...Mi na zielony,ohydny odcieñ pomog³o rozja¶nienie w³osów farb± superrozja¶niaj±c± z Garnier100% color. Potem za jaki¶ czas pomalowa³am w³osy jakim¶ odcieniem blondu, ¿eby pokryæ rozja¶nione w³osy, ale pamiêtam, ze moje w³osy sporo to kosztowa³o.W ka¿dym razie rozja¶nienie pomog³o.
Fryzjerka mi równie¿ podpowiedzia³a, ¿e na przysz³o¶æ by unikn±æ zieleni na rozja¶nionych w³osach, nale¿y dodaæ minimaln± ilo¶æ czerwonej farbki, ale naprawde minimaln±,przy malowaniu ch³odnym odcieniem
klaudia79 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 15:15   #200
anngeli
Zadomowienie
 
Avatar anngeli
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 1 314
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Dziêkuje
Kurde fakt faktem moje w³osy by te¿ w ko¶æ dosta³y, póki co siedzê na g³owie z szamponetk± z joanny aromatyczne cappuccino które przecie¿ jest ciep³ym odcieniem, sama mieszanka ma czerwono-miodowy odcieñ.
Mam nadziejê ¿e chocia¿ trochê ¶ci±gnie t± zieleñ, albo przynajmniej na ponad tydzieñ bêdê mia³a jednolit± barwê.
W³osów przyciemniaæ nie chce, chce mieæ co¶ w rodzaju naturalnych blondów, a jak jasny to taki be¿owy i nie mega jasny oczywi¶cie.

Próbowa³am dzi¶ z ketchupem ale w zasadzie nic to nie da³o. Nie zaszkodzi³o równie¿.
__________________
blonding&zapuszczanie

6.07.2008r.
T.

anngeli jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 10:36   #201
bottleofjuice
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 44
Aaaaaa pomocy!!! :(

Cze¶æ dziewczyny

Mam okropny problem. Moja fryzjerka posz³a niedawno na urlop macierzyñski, wiec postanowilam zrobiæ sobie odrosty sama. Tym razem wybra³am nieco ciemniejsz± farbê ni¿ zwykle - na moj prawie ¿e platynowy kolor (ktory okropnie mi siê znudzi³ i mi zbrzyd³), po³o¿y³am farbê w odcieniu ¦redni z³ocisty blond firmy Londa. I jestem przera¿ona. Odrosty zrobi³y siê ³adnie, naturalny ¶redni blond, natomiast ni¿ej, gdzie w³osy by³y d³u¿ej rozja¶niane - wysz³y szaro zielone glony Nie wiem co mam zrobiæ, jutro muszê i¶æ do pracy, z fryzjerami z mojej okolicy mam kiepskie doswiadczenia i boje siê, ze gorzej wyjdzie myslicie ze polozenie na to jasnego roz¶wietlonego blondu cos pomoze?

Baaaaaaardzo prosze o pomoc
bottleofjuice jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 11:08   #202
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomo¶ci: 2 736
Dot.: Aaaaaa pomocy!!! :(

Ja bym radzi³a jednak poszukaæ fryzjera - mo¿e kto¶ ze znajomych mo¿e Ci poleciæ dobry zak³ad? Sama zniszczysz sobie w³osy, a przy okazji mo¿esz uzyskaæ efekty kolorystyczne niekoniecznie po¿±dane.
allmode jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-14, 15:09   #203
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Ba³tyku :)
Wiadomo¶ci: 3 526
Dot.: Aaaaaa pomocy!!! :(

zostaw je w spokoju. We¼ szamponik przeciw³upie¿owy i poszoruj. To zejdzie po kilku myciach
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-06-19, 11:41   #204
askamaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Cytat:
Napisane przez ewciaP Poka¿ wiadomo¶æ
Ostatnio uzylam rozjasniacza bo chcialam miec piekne blond pasemka, wyszly okropnie wiec kupilam farbe garniera jasy braz aby wrocic do koloru wyjsciowego.Po forbowaniu kolor moich wlosow zyskal odcien ZGNILEJ ZIELENI koszmoar.Nie mam pojecia co z nimi teraz zrobic znowu pofarbowac, tylko czy odcien zieleni mi nie pozostanie?RATUNKU
Kup ponownie ten sam kolor farby i dodaj do niej troche farby o kolorze czerwonym (farby musza p´byc tej samej firmy),to zneutralizuje zielona poswiate
Ps.mialam ten sam problem
askamaj jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 19:26   #205
Gladika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
zielonkawe w³osy

hej, jestem tu nowa i niezbyt swobodnie siê poruszam po tym portalu pewnie ten w±tek ju¿ by³, ale moze kto¶ z was zlituje sie i mi odpowie na moje pytanie.
Jaki¶ miesiac temu pofarbowa³am w³osy na ciemny blond. od tej pory, zw³aszcza w sztucznym ¶wietle jarzeniówek, moje w³osy s± zielonkawe czy mogê to usun±æ obywaj±c siê bez ponownego farbowania w³osów? prosze o pomoc
Gladika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-20, 20:25   #206
larish
Przyczajenie
 
Avatar larish
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomo¶ci: 14
Dot.: zielonkawe w³osy

a jaki wcze¶niej mia³a¶ kolor? ;P bo ciep³y blond na³o¿ony na ch³odny blond czêsto wychodzi zielony ;P nie jestem pewna do koñca ale byæ mo¿e pomog³aby Ci srebrna p³ukanka do w³osów kupisz w rosmanie za pi±taka ;d
larish jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-21, 16:33   #207
Gladika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Bia³ystok
Wiadomo¶ci: 3
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

naturalne moje w³osy to taki mysi blond. co¶ mi strzeli³o w g³owê, ¿eby je rozja¶nic i wysz³am na jasn± blondynkê, o ¿ó³tawym odcieniu, który zwalcza³am fioletowym szmponem. i na ten jasny blond, po pó³tora miesi±ca, na³o¿y³am ciemny, ch³odny blond.
Gladika jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-23, 17:40   #208
Vea
Rozeznanie
 
Avatar Vea
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: PL
Wiadomo¶ci: 618
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Hej, ketchup rzeczywi¶cie nie dzia³a, ale za to na³o¿enie SAMEGO KONCENTRATU POMIDOROWEGO NAPRAWDÊ DZIA£A!!!! Ja na³o¿y³am sobiena 20 minut na mega zielone w³osy po garnierze color naturals nr 8 jasny blondi zielonka zniknê³a ;-)))) ALE niestety, kolor przybra³ odcieñ miedziany jaki¶. Có¿, lepsze to by³o ni¿ ta okropna zielonka.Jedynym "+" tej farby jest fakt, ¿e jako jedyna z drogeryjnych doskonale kryje odrosty.

Edytowane przez Vea
Czas edycji: 2012-05-21 o 22:06
Vea jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-24, 15:29   #209
ifrit
Zadomowienie
 
Avatar ifrit
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 1 959
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

ojej mam to samo
na blond fryzjerka na³ozy³a mi ciemny blond z popiela i na najjasniejszych pasemkach mam zo³to zielonkawa poswiate farbowa³am juz z 6 razy w³osy i jest nie równo brzydko
zastanawiam sie zeby sciagnac kolor GOLDWELL COLOR REMOVER HAIR korektor koloru i zapigmentowac kolor goldwell Pre-Pigmentation System - ochronna wstêpna pigmentacja przed farbowaniem nie wiem sama co robic
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC05896.jpg (55,5 KB, 134 za³adowañ)
__________________
W my¶lach wszystko ma pocz±tek!

Edytowane przez ifrit
Czas edycji: 2011-10-24 o 15:34
ifrit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-11-14, 18:22   #210
Aneta1502
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomo¶ci: 12
Dot.: ZIELONE W£OSY_POMOCY

Jezeli po rozjasnianiu ewentualnie farbowaniu, wyjdzie poswiata fioletowa lub zielona,,najlepsza metoda usuniecia tego odcienia jest mycie w³osow szamponem przeciwlupiezowym...
Aneta1502 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-09-02 14:49:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:19.