Suknia i dodatki potrzebuję pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-09, 22:12   #1
florencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14

Suknia i dodatki potrzebuję pomocy


Dziewczyny pomóżcie za niecały miesiąc wychodzę za mąż a nie mam jeszcze biżuterii, nie wiem jaki wybrać welon, fryzurę. Ślub mam 3 września obserwując pogodę zastanawiam się jeszcze nad etolą ponieważ bolerko ze względu na ramiączko w mojej sukni nie pasuje. W was jedyna nadzieja proszę o wsparcie i dobre rady i z góry wam dziękuję
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1_suknia_slubna_z_cymbeline_dulcinee.jpg (29,6 KB, 164 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ETOLATIUL.jpg (27,1 KB, 52 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg TOTM-072105-Girls5.jpg (44,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet.jpg (15,8 KB, 37 załadowań)
florencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 22:14   #2
florencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

jeszcze kolczyki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img6533k.jpg (55,2 KB, 37 załadowań)
florencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-09, 23:12   #3
monitta89
Raczkowanie
 
Avatar monitta89
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 158
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Masz piękną i bogatą suknie więc właśnie z tego względu zrezygnowała bym z tej etoli którą wrzuciłaś po mojemu będzie się baaardzo gryzło za dużo się będzie działo. W Twoim wypadku bolerko również nie pasuje- ewentualnie jakieś proste bez koronek koralików i tym podobnych z rękawem na 3/4 przymierz zobacz- więc nie wiem co doradzić poza tym żebyś jednak zrezygnowała z etoli. Sama mam ślub 3 wrześnie i po prostu modle się o pogodę. Kolczyki chyba za duże, lepiej jakieś małe i krótkie.
Powodzenia w wyborze
__________________
RAZEM
NASZ ŚLUB
monitta89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 10:22   #4
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Kurcze powiem Ci,ż przez to ramiączko to i z etola moze być kłopot (musi zakrywać to ramiączko ale może się brzytko wybrzuszać z tej jednej strony)
Etolka ze sztucznego miśka będzie fajna na wrzesień. Kolczyki zaproponowałabym takie jak sama miałam Długie w srebrnym kolorze z cyrkoniami.
image_func.jpg
Co do welonu to niestety nie pomogę, bo jakoś nie widzę tej sukni z etola i welonem Dałabym kwiat we włosy i postawiła na długie kolczyki a darowała sobie welon

Ja sama zastanawiałam się nad etolą w maju ale były upały Wypatrzyłam sobie taka ładną, ale teraz nie widzę tego sprzedawcy taki sztuczny lisek wiązany na atłasową wstążkę cos jak to, ale ten jest na zapięcie
_STU0309.jpg
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 20:34   #5
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Nie obraź się, ale moim zdaniem to wszystko, co wkleiłaś-po prostu do siebie nie pasuje. Na Twojej sukni strasznie dużo się dzieje-kwiaty sztuczne, postrzępiony dół. Taką wybrałaś, ok, Twoje prawo, ale teraz musisz zrezygnować z bogatej fryzury i dużych kwiatów, bo będzie to po prostu nieładnie wyglądało.
Myślę, że fryzury wyglądające w miarę naturalnie będą najlepszym wyborem. Żadne sztuczne i ciężkie koki z toną lakieru. Bukiety-z dużych kwiatów, niewielkie, z kwiatów typu margerytka, róża, frezja odpada, bo tą są małe kwiatuszki i będzie to tworzyło przesyt.
Takie jest moje zdanie welonu-podobnie jak dziewczyny-też w Twojej stylizacji nie widzę. Jednak jeśli się zdecydujesz, proponuję krótki (do ramion max), gładki i jak najprostszy. Bez lamówek, kryształków, ot, taka mgiełka.
W załączniku moje propozycje fryzur i kwiatów. Daj znać, jak już wybierzesz dodatki dla siebie
tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-10, 20:37   #6
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Tutaj wysyłam dodatki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bukiet2_113.jpg (17,3 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bukiet_slubny_2_1.jpg (17,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,6 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 16+a.jpg (16,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzura_slubna_04.jpg (16,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg img96390.fryzury-slubne.450203.jpg (19,2 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slubna krotka z grzywka.jpg (21,3 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 14.jpg (17,8 KB, 3 załadowań)
tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 07:04   #7
florencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Dam znać jak coś wybiorę ale na pewno nie zdecyduję się na bukiet z lilii lub kalii po prostu uważam te kwiaty za pogrzebowe pozdrawiam
florencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-11, 09:43   #8
takaya
Zakorzenienie
 
Avatar takaya
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10 636
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Tatami jakoś fryzury, które wkleiłaś dla mnie są z poprzedniej dekady...
Warkocze teraz są w modzie, ale przy takiej sukni lepiej będzie wyglądała trochę stonowana fryzura z tym się zgodzę

Nie wiem jak długie włosy masz Florencja, może coś z tego Ci się spodoba
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzura_1.jpg (162,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bihairpic9elok7.jpg (32,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fryzg1_178.jpg (12,1 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2k09e888fe21.jpg (40,8 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1308140011.jpg (339,4 KB, 33 załadowań)
takaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 13:11   #9
florencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Włosy mam długie bardzo ciemny brąz lekko kręcone takie falowane, podoba mi się ostatnia propozycja fryzurki
florencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 20:50   #10
tatami
Rozeznanie
 
Avatar tatami
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 969
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez takaya Pokaż wiadomość
Tatami jakoś fryzury, które wkleiłaś dla mnie są z poprzedniej dekady...
Warkocze teraz są w modzie, ale przy takiej sukni lepiej będzie wyglądała trochę stonowana fryzura z tym się zgodzę

Nie wiem jak długie włosy masz Florencja, może coś z tego Ci się spodoba
Może i są z poprzedniej dekady, nie wiem, w sumie nie zwracam uwagi na modę ślubną po prostu, albo coś się podoba albo nie, a są rzeczy, które są uniwersalne.
Zresztą, to była tylko prezentacja "delikatniejszych" fryzur, Twoje propozycje też są piękne Oprócz ostatniej właśnie. Wydaje mi się, że do tej sukni warkocz nie bardzo pasuje. Warkocze pasują do stylizacji delikatnej, zwiewnej, zmysłowej. Do ozdobne sukni-moim zdaniem-nie
tatami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-13, 22:07   #11
niunia83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

florencja i ja także 3 września ślubuje i dziś zapadła u mnie decyzja o bolerku 3/4 u Ciebie nie wiem jak to rozwiązać. a ramiączko nie jest odczepiane? fryzurka jak dla mnie za "bogata" powinnaś coś prostego. a może skusiłabyś się na malutki bukiecik z czerwonych róż?
niunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 08:51   #12
florencja8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

A ja się zdecyduję chyba na szal ewentualnie etolę do wtorku się zastanowię. Fryzura chyba faktycznie powinna być skromniejsza ale bukiet sobie wybiorę taki jaki mi się podoba nie będę patrzeć na innych przecież to mój dzień i ja mam być szczęśliwa. Jeszcze myślałam o bukiecie z goździków i hortensji ale jeszcze to przemyślę. Wiem tylko że kolczyki kryształki nie prezentuję się ładnie i wbrew wszystkim przesądom skłaniam się ku pereł.
florencja8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-22, 16:45   #13
Magda6153
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Suknia i dodatki potrzebuję pomocy

Cytat:
Napisane przez florencja8 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie za niecały miesiąc wychodzę za mąż a nie mam jeszcze biżuterii, nie wiem jaki wybrać welon, fryzurę. Ślub mam 3 września obserwując pogodę zastanawiam się jeszcze nad etolą ponieważ bolerko ze względu na ramiączko w mojej sukni nie pasuje. W was jedyna nadzieja proszę o wsparcie i dobre rady i z góry wam dziękuję

też mam bardzo ozdobną suknię i róże na ramieniu i będę miała etolę do tego no i oczywiście delikatne dodatki i fryzura gładka, bo suknia sama w sobie jest bardzo strojna.

---------- Dopisano o 17:39 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez niunia83 Pokaż wiadomość
florencja i ja także 3 września ślubuje i dziś zapadła u mnie decyzja o bolerku 3/4 u Ciebie nie wiem jak to rozwiązać. a ramiączko nie jest odczepiane? fryzurka jak dla mnie za "bogata" powinnaś coś prostego. a może skusiłabyś się na malutki bukiecik z czerwonych róż?
zgadzam się fryzura za bogata musi być gładka i z tyłu delikatny kok pod spód ładnie podkreślałby urok sukni.

---------- Dopisano o 17:43 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Dziewczyny potrzebuję waszej pomocy.Nie wiem kompletnie jaki bukiet wybrać do mojej sukni i jaki kolor...Fryzurkę też możecie jakąś polecić. Wklejam zdjęcie sukni.

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

http://www.sayyesbridal.com/catalog/...761/image/875/
Magda6153 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:04.