sukienkowe wątpliwości - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-16, 10:13   #61
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Wczoraj byłam na przymiarce swojej sukienki. Jestem zadowolona, chociaż jest jeszcze trochę za duża i za długa Poza tym Pani z salonu bardzo namawia mnie na to bolerko z krótkim rękawkiem, ale chyba się nie ugnę Zastanawiam się też nad welonem, bo sama nie wiem, czy go chcę.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF1031.jpg (56,7 KB, 94 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1032.jpg (55,9 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF1033.jpg (64,4 KB, 87 załadowań)
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 11:52   #62
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na przymiarce swojej sukienki. Jestem zadowolona, chociaż jest jeszcze trochę za duża i za długa Poza tym Pani z salonu bardzo namawia mnie na to bolerko z krótkim rękawkiem, ale chyba się nie ugnę Zastanawiam się też nad welonem, bo sama nie wiem, czy go chcę.
Nie kupuj go w ogóle nie pasuje do Twojej sukni
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 16:46   #63
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na przymiarce swojej sukienki. Jestem zadowolona, chociaż jest jeszcze trochę za duża i za długa Poza tym Pani z salonu bardzo namawia mnie na to bolerko z krótkim rękawkiem, ale chyba się nie ugnę Zastanawiam się też nad welonem, bo sama nie wiem, czy go chcę.
Welon jest ładny, więc to już wedle Twojego uznania. Ale bolerka bym jednak nie brała.. Chyba że nie masz innego pomysłu na coś do Kościoła, to jako ostateczność. Bolerka są ogółem straszne Ale czasem trzeba sie do nich na chwile przekonać
Ja myślałam kiedyś o żakieciku z rękawem 3/4 do swojej sukienki, więc jeśli nie masz pomysłu możesz zastanowić się nad czyms w tym stylu. Do długości gorsetu, mocno wytaliowany i zapinany na haftke, może wyglądało by nieźle? Ale to taki mój luźny pomysł.
Aw sukience wyglądasz pięknie (te kształty!)
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-16, 18:39   #64
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na przymiarce swojej sukienki. Jestem zadowolona, chociaż jest jeszcze trochę za duża i za długa Poza tym Pani z salonu bardzo namawia mnie na to bolerko z krótkim rękawkiem, ale chyba się nie ugnę Zastanawiam się też nad welonem, bo sama nie wiem, czy go chcę.

Absolutnie nie daj się namówić na to bolerko
Welon owszem, chociaż ja bym spróbowała przymierzyć jeszcze inny, np. dłuższy.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 07:31   #65
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na przymiarce swojej sukienki. Jestem zadowolona, chociaż jest jeszcze trochę za duża i za długa Poza tym Pani z salonu bardzo namawia mnie na to bolerko z krótkim rękawkiem, ale chyba się nie ugnę Zastanawiam się też nad welonem, bo sama nie wiem, czy go chcę.
zgadzam się co do bolerka kompletnie nie pasuje.
I jeszcze moja drobna uwaga (bo domyślam się że tak samo jak mnie Panie cię namówily). ramiączka rozumiem są na wszelki wypadek ??? czy mają być na cały ślub? Bo suknia dużo piękniejsza bez tych ramiączek.
co do welonu a jaką chcesz mieć fryzurkę??? bo może lepiej coś innego dać? I druga sprawa może nie jesteś przekonana do welonu bo masz go za wysoko wpiętego??

---------- Dopisano o 08:31 ---------- Poprzedni post napisano o 08:16 ----------

Dziewczyny. A macie pomysł do mojej sukni na fryzurę???
Bo umówiłam się na próbną na 25 lipca....

włosy mam do ramion proste totalnie niewspółpracujące. Panie w salonie sugerowały żeby uczesać coś na bok ale kompletnie nic nie mogę znaleźć w necie
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 08:06   #66
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
zgadzam się co do bolerka kompletnie nie pasuje.
I jeszcze moja drobna uwaga (bo domyślam się że tak samo jak mnie Panie cię namówily). ramiączka rozumiem są na wszelki wypadek ??? czy mają być na cały ślub? Bo suknia dużo piękniejsza bez tych ramiączek.
To fakt ale znów z ramiączkami moim zdaniem o wiele lepiej układa się w biuście. No, chyba, że to kwestia dopasowania sukni
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 09:28   #67
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
To fakt ale znów z ramiączkami moim zdaniem o wiele lepiej układa się w biuście. No, chyba, że to kwestia dopasowania sukni
mnie panie w salonie też namówily na doszycie na awarię ramiączek. ale prawda jest taka że kupiłam sobie super biustonosz i nie zamierzam z nich korzystać. bo się wszystko ładnie układa i trzyma. wydaje mi się że cały urok sukni hyppolite to te marszczenia do których totalnie mi te ramiączka nie pasują
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-07-17, 10:18   #68
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
mnie panie w salonie też namówily na doszycie na awarię ramiączek. ale prawda jest taka że kupiłam sobie super biustonosz i nie zamierzam z nich korzystać. bo się wszystko ładnie układa i trzyma. wydaje mi się że cały urok sukni hyppolite to te marszczenia do których totalnie mi te ramiączka nie pasują
Ja dla własnego komfortu zażyczyłam sobie szelkę przez szyję bo nie czułam się za dobrze w sukni bez ramiączek a te cienkie mi się nie podobają. I to był strzał w 10 w moim przypadku
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:23   #69
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość
Ja dla własnego komfortu zażyczyłam sobie szelkę przez szyję bo nie czułam się za dobrze w sukni bez ramiączek a te cienkie mi się nie podobają. I to był strzał w 10 w moim przypadku
no też można lepiej jednak jakiś wariant szelki niż podciąganie w kółko sukienki do góry jak widziałam na zdjęciach znajomej .....
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-17, 12:28   #70
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
no też można lepiej jednak jakiś wariant szelki niż podciąganie w kółko sukienki do góry jak widziałam na zdjęciach znajomej .....
dokładnie
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-18, 20:22   #71
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Ramiączka są na wszelki wypadek i jeśli wszystko będzie w porządku, to nie zamierzam ich zakładać, ale akurat na przymiarce suknia była za duża i niedopasowana jeszcze dobrze w biuście, więc ramiączka się przydały Na bolerko się nie namówię, bo uważam, że nie pasuje do mojej sukienki, nie mówiąc już o tym, że w ogóle nie lubię bolerek. A jeśli chodzi o welon, to myślę, zastanawiam się i jeszcze nie wiem co zrobię, bo nie mam za bardzo pomysłu na fryzurę...
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-28, 22:30   #72
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Jestem po kolejnej przymiarce i suknia już prawie idealnie dopasowana. Zostały jeszcze jakieś drobne poprawki i mam nadzieję, że będzie dobrze...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG.jpg (86,6 KB, 54 załadowań)
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-29, 07:44   #73
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnej przymiarce i suknia już prawie idealnie dopasowana. Zostały jeszcze jakieś drobne poprawki i mam nadzieję, że będzie dobrze...
ślicznie jest a nie dobrze
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 17:08   #74
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Już przez jakiś czas wątpliwości ustały i wiedziałam, że moja suknia, to ta jedyna. Teraz im bliżej ślubu, tym bardziej denerwuję się swoją sukienką... Wiem, że wiele osób spodziewa się błyszczącej, ozdobnej kreacji, a ja chciałam żeby było w miarę skromnie. Niby to moja suknia i ja mam się w niej dobrze czuć, ale chciałabym żeby gościom też się podobała i boję się, że się rozczarują :/
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:56   #75
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Jestem po kolejnej przymiarce i suknia już prawie idealnie dopasowana. Zostały jeszcze jakieś drobne poprawki i mam nadzieję, że będzie dobrze...
Będzie pięknie! Wyglądasz prześlicznie Suknia idealnie opiewa twoją nienaganną sylwetkę.
Ile kosztowała Cię ta przyjemność?
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:12   #76
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Będzie pięknie! Wyglądasz prześlicznie Suknia idealnie opiewa twoją nienaganną sylwetkę.
Ile kosztowała Cię ta przyjemność?
Bardzo dziękuję za komplement. Suknia kosztowała 2500zł. Chciałam żeby była możliwie prosta, ale jednocześnie elegancka i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Niestety dręczą mnie myśli, co pomyślą ludzie i czy mój wybór im się spodoba...
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 19:16   #77
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za komplement. Suknia kosztowała 2500zł. Chciałam żeby była możliwie prosta, ale jednocześnie elegancka i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Niestety dręczą mnie myśli, co pomyślą ludzie i czy mój wybór im się spodoba...
To powinnaś gości zapytać, zrobić ankietę jaką suknię masz wybrać
To Wasz dzień, masz się podobać sobie i mężowi A Pmki zawsze promienieją i podobają się wszystkim w około

Ja miałam skromną suknię i wszyscy byli nią zachwyceni. Była prosta i elegancka!
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 20:37   #78
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za komplement. Suknia kosztowała 2500zł. Chciałam żeby była możliwie prosta, ale jednocześnie elegancka i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Niestety dręczą mnie myśli, co pomyślą ludzie i czy mój wybór im się spodoba...
Ludzie będą zazdrościć twojemu mężowi, że ma tak piękną i zgrabną żonę
W tej sukience wyglądasz niesamowicie seksowanie i nie myśl, że każdą dziewczynę, która wstawia tu modele swoich sukienek zawsze tak ochoczo komplementuje
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 05:36   #79
ja :)
Zakorzenienie
 
Avatar ja :)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 910
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez andzelika666 Pokaż wiadomość
Ludzie będą zazdrościć twojemu mężowi, że ma tak piękną i zgrabną żonę
W tej sukience wyglądasz niesamowicie seksowanie i nie myśl, że każdą dziewczynę, która wstawia tu modele swoich sukienek zawsze tak ochoczo komplementuje
Dokładnie właśnie tak

I pamiętaj, że zadowolona i szczęśliwa PM to najpiękniejsza PM, więc odstaw wątpliwości na bok, a będziesz wyglądać powalająco
ja :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 07:37   #80
Ptaszysko16
Wtajemniczenie
 
Avatar Ptaszysko16
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 260
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuję za komplement. Suknia kosztowała 2500zł. Chciałam żeby była możliwie prosta, ale jednocześnie elegancka i jestem zadowolona ze swojego wyboru. Niestety dręczą mnie myśli, co pomyślą ludzie i czy mój wybór im się spodoba...
mnie też dręczą, że suknia nie modna i inne takie...

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

ale ty wyglądasz ślicznie. i zgadzam się z resztą jak się czujesz z w niej dobrze to najważniejsze ile ludzi tyle opinii musiałabyś się x razy przebierać.
Ptaszysko16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 11:34   #81
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko16 Pokaż wiadomość
mnie też dręczą, że suknia nie modna i inne takie...

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

ale ty wyglądasz ślicznie. i zgadzam się z resztą jak się czujesz z w niej dobrze to najważniejsze ile ludzi tyle opinii musiałabyś się x razy przebierać.
Chyba każda z nas ma dylemat czy owa sukienka to ta jedyna wymarzona, czy spodoba się naszym gościom, czy dobrze wyjdę w niej na zdjęciach itd..
Jeśli dobrze się w niej czujesz to w dniu swojego ślubu będziesz tak promieniała szczęściem i dobrym samopoczuciem, że nikt nagannie nie pomyśli o twojej sukni.
To twój dzień nie marnuj go na rozstrzyganie czy twoja suknia podoba się cioci Wiesi i wujkowi Cześkowi
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:42   #82
hyppolite
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 31
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Wiem, że to moja sukienka i ja mam się w niej dobrze czuć i wiem, że każdemu nie dogodzę i że każdy ma inny gust. Mimo tego, że zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, to moje obawy i wątpliwości są niezależne od racjonalnego myślenia. Ogólnie zaczęłam się już stresować wszystkim, co tylko możliwe, bo dotarło do mnie, że czas biegnie i wcale nie zostało tak dużo czasu, jak mi się wydaje... Do tego TŻ też coraz bardziej zdenerwowany i kłócimy się o byle głupoty. Ech :/
hyppolite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 13:53   #83
andzelika666
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Miodowa Kraina:)
Wiadomości: 1 995
GG do andzelika666
Dot.: sukienkowe wątpliwości

Cytat:
Napisane przez hyppolite Pokaż wiadomość
Wiem, że to moja sukienka i ja mam się w niej dobrze czuć i wiem, że każdemu nie dogodzę i że każdy ma inny gust. Mimo tego, że zdaję sobie z tego wszystkiego sprawę, to moje obawy i wątpliwości są niezależne od racjonalnego myślenia. Ogólnie zaczęłam się już stresować wszystkim, co tylko możliwe, bo dotarło do mnie, że czas biegnie i wcale nie zostało tak dużo czasu, jak mi się wydaje... Do tego TŻ też coraz bardziej zdenerwowany i kłócimy się o byle głupoty. Ech :/
Nerwy przed ślubne to standard. Wierz mi, że kiedy wyjedziesz z kościoła nerwy opadną i zaczniecie się cieszyć swoim szczęściem.
Przygotowania ślubne to skomplikowana, logistyczna praca, podejdźciedo niej na luzie. To wasze wielkie święto, które nie musi być perfekcyjne
andzelika666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:58.