Niemcy IV :) - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-01-13, 19:33   #3871
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy IV :)

nie dziekuje dziewczyny ale to dopiero w drugiej połowie roku
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 14:42   #3872
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

No ja tez jeszcze nie mogę i nawet po tabletki ruszam do ginekologa niedługo.
Tz smutny bo bardzo chce dzidziusia.
Ale najpierw koniec studiów i dobre stanowisko pracy..

W piątek jadę do pl na miesiąc jakoś
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 15:34   #3873
Neferath
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 122
Dot.: Niemcy IV :)

Mój też chciałby mieć dziecko. Ja już jedno mam i już nie chcę żadnego więcej. Poza tym jeszcze trochę i nawet nie będę mogła :P
Pozdrawiam
Neferath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 17:43   #3874
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

ImageUploadedByWizaz Forum1421257317.201455.jpg znacie ? Tz kupił mi w rewe ! Smakuje wspaniale! 100% owoców ! To chyba dla naszych przyszłych mamusiek zdrowe?
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:03   #3875
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

hej..myslalam ze styczen bedzie nudny...a w pracy mam taki natlok roboty ze szok..ja dzisiaj nawet wzielam sobie sportowe rzeczy bo optymistycznie pomyslalam ze w srode wyjde wczesniej ... o 14.00 poproszono mnie abym zostala dluzej o 16.00 wyszlam z pracy musialam szybko dzwonic do A. zeby odebral dzieci bo bym nie zdazyla dwojki odebrac..

a w ogole od 22.01 bedzeimy mieli juz slodycze wielkanocne

ja osobiscie parowek nie jem..w ogole wedliny niemieckie mi nie smakuja wiec zadko kupujemy...czasami w tureckim sklepie kupimy...

ja w Polsce kupuje prince polo zawsze i przyprawy

bejata ja nie z brzuszkiem
a jesli chodzi o studia to tutaj nie ma zaocznych, bo ogolnie to studiujesz jak dlugo chcesz sama wybierasz seminaria czy wyklady cwiczenia..wiec w jednym semstrze mozesz zrobic na przyklad jeden wyklad i jeden seminar..a w innym 3seminary..zalezy od Twojego czasu, planu..zalezy co studiujesz...zalezy gdzie studiujesz...tak samo o oplaty..u nas placi sie ok. 100e na semestr w tym jest bilet autobusowy i jakies oplaty... w niektorych miastach sa juz konkretne oplaty za studia...
wpisz w google to chcesz studiowac i miasto moze...na kazdym uniwerku jest specjalne biuro dla studiujacych obcokrajowcow tam mozna najczesciej wszystkiego sie dowiedziec...co potrzeba aby sie zameldowac itd..jak wygladaja konkretne studia ile kosztuja itd...tez dobrze wybrac sie na ten wydzial..tam jest zawsze Studienberatung..tez mozna sie konkretow dowiedziec...


Paula konkretna przygoda

Nadzieja87 hehehe..moj synek byl taki sam..juz w 12tyg. wiedzialam ze bedzie chlopak bo tak sie pokzywal..przez cala ciaze nie mam ani jednego zdejcia twarzyczki..za to ginekolozka mogla mi za kazdym razem robic zdjecie jego pitolka..raz wyladowalam w szpitalu to babki co usg robily to pekaly ze smiechu widzac jak sie obraca aby pokazac co ma
chyba ogolnie faceci to lubia
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 19:25   #3876
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
a w ogole od 22.01 bedzeimy mieli juz slodycze wielkanocne
nie dziwi mnie to, bozonarodzeniowe slodycze byly w netto od wrzesnia
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-14, 20:05   #3877
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

u nas w aldim byly bozonarodzeniowe w ostatnim weekendzie sierpnia a najlepsze jest to ze ludzie naprawde tokupuja juz wtedy
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-14, 20:10   #3878
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Niemcy IV :)

Ogórek, no na to wygląda ze każdy facet ma coś z ekshibicjonisty mój chłop się cieszy, że chłopak ma się czym chwalić i wciąż dodaje ze po tatusiu
Za to synek tak się skupił na pokazywaniu się od pasa w dół że lekarz mnie odsyła na badania prenatalne, bo nie mógł góry obejrzeć i lewego boku
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 05:40   #3879
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Nadzieja87 Pokaż wiadomość
Ogórek, no na to wygląda ze każdy facet ma coś z ekshibicjonisty mój chłop się cieszy, że chłopak ma się czym chwalić i wciąż dodaje ze po tatusiu
Za to synek tak się skupił na pokazywaniu się od pasa w dół że lekarz mnie odsyła na badania prenatalne, bo nie mógł góry obejrzeć i lewego boku
Haha nasze dziecko to tez wszystko ma po tatusiu. Nawet jak ktoś nam kota komplemenuje, to też piekny po tz
Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
u nas w aldim byly bozonarodzeniowe w ostatnim weekendzie sierpnia a najlepsze jest to ze ludzie naprawde tokupuja juz wtedy
W sierpniu? Rozumiem juz nawet koncem października... no jak widać tylko my tacy okropni, bo domu nie stroimy
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 11:20   #3880
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hehe pewnie nic takiego Bosch z 2014 roku. Ale mi chodziło o to ze chcielismy wolno stojaca a nie do zabudowy no i koniecznie srebrna. ^0 a nie 45. A tu prawie nie ma takich, a jak sa to jakies dziwne marki czy firmy o których nigdy nie słyszałam. No i głośne, ubogie w programy itp. A ta jest taka moja idealna

ja akurat wole cale do zabudowy chcemy kupic nowa kuchnie i mam problem z lodowka,bo w sumie nowa,max 3 lata ma i jest wlasnie wolno stojaca a ja chcialabym miec teraz zabudowana TZ kreci nosem,bo droga byla,no ale jak uda mi sie ja sprzedac,to bedzie nowa ktos chetny na srebrna lodowke liebherr?

Mi sie do brzucha nie spieszy,a w tym roku stuknie mi 33 moj instynkt macierzynski cos kuleje
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 13:38   #3881
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Mi sie do brzucha nie spieszy,a w tym roku stuknie mi 33 moj instynkt macierzynski cos kuleje
Przybij piątkę w takim razie.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-15, 15:20   #3882
Nadzieja87
Zakorzenienie
 
Avatar Nadzieja87
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 6 611
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Haha nasze dziecko to tez wszystko ma po tatusiu. Nawet jak ktoś nam kota komplemenuje, to też piekny po tz

W sierpniu? Rozumiem juz nawet koncem października... no jak widać tylko my tacy okropni, bo domu nie stroimy
hehehhe rozumiem,że też synek?

ja dziś po usg prenatalnym i potwierdzony synuś - znowu się chwalił
ale co najważniejsze, dzieć jest zdrowy! Dziś miał 660g

tylko, ze młody znowu źle ułożony do badania i mnie tak doktor powynaciskał, ze myślałam ze mu ręke z tą sondą odgryze do teraz mnie brzuch boli
__________________
Op. 11.03.2019.
Lift + Motiva Ergonomix Full 500cc
Nadzieja87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-15, 17:13   #3883
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
Mi sie do brzucha nie spieszy,a w tym roku stuknie mi 33 moj instynkt macierzynski cos kuleje
Mnie się też nie spieszyło, tyle planów jeszcze, dopóki lekarz po dosc ciężkiej chorobie nie powiedział, że ostatnia szansa na dziecko jest TERAZ. Kilka miesięcy nad tym myśleliśmy z tz i... czekamy na maleństwo

Płci nie znamy, ale jak lek mówiła np że małe ma długie nogi, to tz ze po nim. jak mocniej kopie, to też po nim hihi
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 04:53   #3884
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy IV :)

A co u Ekateriny i jej maleństwa?

Dziewczyny czy na strychu można przechowywać kilka kartonów z ubraniami? Czy może są jakieś przepisy ppoż które tego zabraniają?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 06:05   #3885
ciapulinka
Rozeznanie
 
Avatar ciapulinka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Deutschland
Wiadomości: 977
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
hehe pewnie nic takiego Bosch z 2014 roku. Ale mi chodziło o to ze chcielismy wolno stojaca a nie do zabudowy no i koniecznie srebrna. ^0 a nie 45. A tu prawie nie ma takich, a jak sa to jakies dziwne marki czy firmy o których nigdy nie słyszałam. No i głośne, ubogie w programy itp. A ta jest taka moja idealna
Ja mam srebrna Bosch 60 i cichutka. Od paru dobrych lat juz 😀 takze sa tylko poszukac trzeba. Simens ma prawie to samo co Bosch.

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 06:55 ----------

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
ja akurat wole cale do zabudowy chcemy kupic nowa kuchnie i mam problem z lodowka,bo w sumie nowa,max 3 lata ma i jest wlasnie wolno stojaca a ja chcialabym miec teraz zabudowana TZ kreci nosem,bo droga byla,no ale jak uda mi sie ja sprzedac,to bedzie nowa ktos chetny na srebrna lodowke liebherr?

Mi sie do brzucha nie spieszy,a w tym roku stuknie mi 33 moj instynkt macierzynski cos kuleje
Majka nie wolisz wolnostojacej srebrnej z podwojnymi drzwiami i jeszcze lod podaje??? To bylo moje marzenie 😛 i spelnilam je. Haha panowie jak ja wniesli wykonczeni byli haha.

Moim zakupem w tym roku bylo TV gebogene 😛😜😍😍😍 cudo nasze stoi juz i radochy tyle ze hoho. Musze przyznac ze extra sie patrzy i teraz wszystkie filmy z Internet na nim ogladam 😘😚😙😗

---------- Dopisano o 07:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość

Mi sie do brzucha nie spieszy,a w tym roku stuknie mi 33 moj instynkt macierzynski cos kuleje
Mnie sie Maja tez nie spieszy😜😛😝
ciapulinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:19   #3886
dolinka881
Zadomowienie
 
Avatar dolinka881
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 1 922
Dot.: Niemcy IV :)

Hej! Mam do Was pytanie- czy zdarzyło sie Wam kupić w lidlu czy aldiku worek ziemniaków, w ktorym były ponadgryzane kartofle?
Bo ja się teraz glowię o co chodzi.. nie zdarzało się to do momentu kiedy sąsiad dal nam worek buraków (stare i sparciałe, ale nie wyrzucilismy, bo sąsiad przed wywózką przetrzepuje śmietniki w razie gdyby ktoś wrzucił coś co nie jest bio). Wrzuciłam te buraki do szuflafy z ziemniakami i cebulą i zaczęły mi się trafiać te pogryzione bulwy... to mi wygląda na robotę myszy, albo jakiejś gąsienicy.. dodatkowo w szufladzie znalazłam pełno czegoś co przypomina mysie bobki, ale nie jestem pewna czy to nie są jakieś odpady z tych nieszczęsnych buraków. .
Wczoraj sprzatnelam szufladę i włożyłam kawałeczek sera, ale jest nietkniety, więc na razie mogę wykluczyć myszy :p
Dajcie znać czy też trafilyscie na felerne worki, bo to może w ich magazynach są szkodniki, a nie w mojej kuchni. Uspokoilo by mnie to :p
dolinka881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 07:50   #3887
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy IV :)

W kazdym markecie Czy tez magazynach skad Sa dostawy Do marketow moga byc myszy. Kontroluj jakosc zakupionych produktow zaraz Po zakupie, i jak jest zla jakosc to idz oddac i dostaniesz nowe
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 09:29   #3888
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
Hej! Mam do Was pytanie- czy zdarzyło sie Wam kupić w lidlu czy aldiku worek ziemniaków, w ktorym były ponadgryzane kartofle?
Bo ja się teraz glowię o co chodzi.. nie zdarzało się to do momentu kiedy sąsiad dal nam worek buraków (stare i sparciałe, ale nie wyrzucilismy, bo sąsiad przed wywózką przetrzepuje śmietniki w razie gdyby ktoś wrzucił coś co nie jest bio). Wrzuciłam te buraki do szuflafy z ziemniakami i cebulą i zaczęły mi się trafiać te pogryzione bulwy... to mi wygląda na robotę myszy, albo jakiejś gąsienicy.. dodatkowo w szufladzie znalazłam pełno czegoś co przypomina mysie bobki, ale nie jestem pewna czy to nie są jakieś odpady z tych nieszczęsnych buraków. .
Wczoraj sprzatnelam szufladę i włożyłam kawałeczek sera, ale jest nietkniety, więc na razie mogę wykluczyć myszy :p
Dajcie znać czy też trafilyscie na felerne worki, bo to może w ich magazynach są szkodniki, a nie w mojej kuchni. Uspokoilo by mnie to :p
Tak jak pisze kajaccn, moglo sie to stac w magazynie, bo tam sa gryzonie.

Ale tez to, ze myszki jedza ser nie jest prawda, wiec na wszelki wypadek wyloz kawalek kielbasy lub boczku, predzej sie mysz na to zlapie. I wykladaj pare dni, a nie jeden.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 09:43   #3889
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy IV :)

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość

Majka nie wolisz wolnostojacej srebrnej z podwojnymi drzwiami i jeszcze lod podaje??? To bylo moje marzenie 😛 i spelnilam je. Haha panowie jak ja wniesli wykonczeni byli haha.
nie,nie chce takiej u mnie ma byc teraz wszystko schowane,nawet abzugshaube bedzie w szafce

Cytat:
Napisane przez ciapulinka Pokaż wiadomość

Moim zakupem w tym roku bylo TV gebogene 😛😜😍😍😍 cudo nasze stoi juz i radochy tyle ze hoho. Musze przyznac ze extra sie patrzy i teraz wszystkie filmy z Internet na nim ogladam 😘😚😙😗
fajne sa te gebogene,szczegolnie oled od lg,ale zdecydowalismy sie na normalny (kupiony z koncem roku ) malz chcial koniecznie sony, z duzymi glosnikami po boku,pozwolilam mu wybrac,niech ma radoche
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-16, 19:13   #3890
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Dziewczyny ciesze sie jak male dziecie i musze sie pochwalic
dzis przypadkiem zanabylam w promocji jak tutaj

http://www.orsay.com/de-de/sale/pull...-50580107.html

dla mamy ten bezowy, a mnie sie trafila ostatnia sztuka szarego. I jestem przeszczesliwa bo chcialam taki kardigan, czarny i szary juz mam w tym stylu i chcialam cos we wzorek.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-16, 19:42   #3891
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy IV :)

Monika swietny ten kardigan!
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 09:09   #3892
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy IV :)

Moni super ten cardigan,on jest taki mily w dotyku (macalam )
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 16:41   #3893
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

no milusi i mimo ze sztuczny, to wydaje sie ze bedzie cieply. Szkoda jednak ze nie ma w nim z 5% welny. Wypralam i teraz schnie. POzniej bede nosic i sie grzac jak w nastepnym tygodniu przyjdzie zima
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 17:15   #3894
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy IV :)

dojechałam do Pl. Czas pozamykać sprawy to powoli, obronić pracę inż, spakować się i jechać do Tż na zawsze !
Tż mi wysłał zdjęcia - sypnęło śniegiem , i jest znowu zima !! Może w Pl też sypnie niedługo
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-17, 19:55   #3895
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

u nas tez sie zimno zrobilo..mrozno fajnie..i dzisiaj bylo slonecznie...dzieci sie w koncu wybiegaly na podworku, ale teraz zamiast spac to gadaja cos jeszcze...

a ja dzisiaj mialam wolne i oczywiscie z bolem glowy przelezalam pol dnia na kanpie

musze sie w lutym koniecznie przejsc do lekarza, bo to juz nie jest normalne naprawde

Monia ladny sweterek, choc ja swterkow nie lubie za bardzo..mam kilka ale zadko nosze..wole bluzy

bejata fajnie ze sniegiem moje dzieci tez czekaja, ale nie wiem czy sie doczekaja w tym roku
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:08   #3896
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

ogorek, ja nie nosze sportowych rzeczy na codzien, wiec bluzy nie dla mnie , ja lubie styl casualowy, wiec wszelakie kardigany to cos dla mnie.
Owszem trampki zaloze, ale nie kombinuje tego z zadna bluza( co by nie bylo mam jedna z polaru i do pracy nosilam jesienia na nia nakladalam jeszcze kamizelke imitujaca zamsz), na codzien wole wlasnie kobiece kardigany, czy marynarki, dzinsowa kurtke itp. Dresy to nie dla mnie, chyba ze po domu i w elegantszym stylu ( ale tez juz pare lat ich nie nosilam, kilka wywalilam bo juz nie pasowaly, albo byly lekko zniszczone). No lubie sie pindraczyc i calkowicie sporotwy styl nie dla mnie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 11:19   #3897
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

nie..no dresy tez nosze tylko po domu albo jak jade na silownie..ale normalnie to ubieram jeansy, koszulke i bluze do tego... i trampek tez nie nosze tylko normalne buty do tego..teraz te emu jak deszcz nie pada

pindraczyc lubie sie tylko jak gdzies wychodze
__________________
16/2015

Edytowane przez ogorekpazurek
Czas edycji: 2015-01-18 o 11:20
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 12:42   #3898
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy IV :)

Ha, a widzisz ja pindracze sie codziennie, nawet jak w domu jestem. Ubieram sie rano i robie makijaz To czesc mojej porannej toalety
Ja moje Boo Roo nosze nawet jak deszcz pada. Uzywam spraju impregnujacego i moge nosisz zamszowe buty nawet jak deszcz pada. Zreszta mam kilka z gladkiej skory, ktora niestety nie jest impregnowana( to chyba jakas plaga ostatnich lat, bo czesto drozsze marki uzywaja nieimpregnowanej skory) i tez musze psiknac je sprajem.
To widzisz ja ubieram sie tak jak ty , tylko zamiast bluzy na grzbiet cos elegantszego, bo bluza psuje mi caly styl :-/ jakas taka zaniedbana sie czuje i nieatrakcyjna. Moze kiedys mi sie to zmieni, bo przeca w moim calym dotychczasowym zyciu roznie sie ubieralam, ale teraz jakos oprocz trampek( ktore nie sa przeznaczone na sport tylko do chodzenia) , to ja nic innego w sportowym stylu nie toleruje. Za 20 lat pewnie powiem co innego hehehe
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 13:41   #3899
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy IV :)

Makijaz to ja tez robie codziennie i to dosc mocny...jak raz zaspalam do pracy i mialam tyllko minimum na twarzy to sie dziwnie czulam wdzien wolny jak ide na sport to tez robie lekki makijaz, bo sie po prostu lepiej czuje

dla mnie pindrzenie to ubieranie innych ciuchow niz na codzien...jakies fajniejsze spodnie...mam takie legginsy swiecace na przyklad i jakas fajniejsza bluzeczka do tego...pomalowanie paznokci (choc to tez robie czasem na codzien, zrobienie wlosow inaczej...na codzien lubie wygodnie, zeby na rowerku cieplo bylo a w pracy i tak sie musze przebrac...

A butow tych nie nosze jak deszcz pada, bo po pierwsze u nas duuuzo pada a po drugie odbieram codziennie syna z przedszkola a tam bloto jest, wiec jest mi ich szkoda..mam podobne ze skorki i wtedy je nosze w dni deszczowe...
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-01-18, 16:56   #3900
Chardon
Zadomowienie
 
Avatar Chardon
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: zza zachodniej granicy
Wiadomości: 1 441
Dot.: Niemcy IV :)

Ja bardzo lubię bluzy, ale takie "bardziej eleganckie", bez kaptura, ale za to np. z koronkowymi wstawkami, haftem itp. Ostatnią taką upolowałam jeszcze w Pl w C&A, szarą z kolorowym "ludowym" haftem.

Zostałam członkiem schroniska dla zwierząt w moim mieście Dzisiaj z TŻtem mieliśmy pierwszy spacer z jednym z piesków. Postaramy się co niedzielę chodzić tam i zabierać na spacer, zabawę i przytulasy jakiegoś jednego kudłacza. Brakuje nam własnego psa, a na razie w mieszkaniu nie możemy mieć.
__________________
Znowu henna!
19.10.2013
Chardon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-23 20:32:18


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.