Niemcy V - Strona 30 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-10, 10:33   #871
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Ja używam żelu do prania , persil w realu za 13 € - 5,11litra , wczoraj kupiłam.

Ja mam tolino do czytania

Pogoda u mnie jak wiosna / lato
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:01   #872
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Niemcy V

Chemia tania jest często w Kauflandzie, czasami w Lidlu jest tani Lenor. Ogólnie warto też przejrzeć amazon

Co do uchodźców to moja rodzina z Niedersachsen opowiadała że u nich trzeba uważać na koszyki z jedzeniem, bo np. idziesz sobie już po zakupach, pchasz wózek a tu podbiega grupka takich i kradnie Ci ten wózek i ucieka Zaczęli do Aldiego jeździć w 2-3 osoby, żeby się jakoś uchronić, no i policja zaczęła też pilnować.. ale dajcie spokój, jaka masakra :|
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:03   #873
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Zwracała ktoras z Was może cos w Primarku? Robi sie to przy normalnej kasie? Bo widzialam jeszcze jedna inna, ale nie zwróciłam uwagi co jest na niej napisane :<
oddaje sie przy specjalniej kasie,chyba Kundenservice albo cos w ten desen
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 11:06   #874
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
oddaje sie przy specjalniej kasie,chyba Kundenservice albo cos w ten desen
Ooo właśnie! Dziękuję nie chciałam zrobic z siebie amatora szopingu :P

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:05 ----------

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ja używam żelu do prania , persil w realu za 13 € - 5,11litra , wczoraj kupiłam.

Ja mam tolino do czytania

Pogoda u mnie jak wiosna / lato
Po niego będę dzisiaj śmigać sobie w sumie tez juz kupie, albo dla odmiany przywioze z Polski
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 12:21   #875
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość

Pogoda u mnie jak wiosna / lato
a dej se spokoj, krokusy kwitna i chorobska sie legna. To nie dla mnie
Wczotaj znajomy mi powiedzial, ze apokalipsa sie zbliza i przyznalam mu racje. Nie dosc ze susza byla latem to i przez to teraz tez jest. W Renie za malo wody, niedlugo barki utkna calkiem . Tylko patrzec jak nam wody pitnej zabraknie jak na Bayerach
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 14:52   #876
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Ja wlasnie z Herpes na chorobowym jestem. Osłabienie totalne i mi wykazało. Nie tylko usta ale i szyja policzka i udo.
A upał dzisiaj taki ze w koszulce na ramiączkach latam..

Bedzie bedzie cos z apokalipsa !
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 16:11   #877
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

A u nas wieje i pada i tak na zmianę i ciemno od 15
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 16:49   #878
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy V

A ja pozdrawiam z Polski
Co do uchodźców to dla mnie jako pracownika marketu problemem jest ich częsta kompletna nieznajomość jakiegokolwiek innego języka oprócz własnego :/

Jeny miałam oszczędzać a pojechałam na urlop i akurat firma produkująca lakiery hybrzdowe zrobila taką promocję, że żal nie skorzystać więc koniec oszczędzania bo jak się zacznie wydawać to ciężko przestać ehh te fajne polskie kosmetyki
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 16:56   #879
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Chemia tania jest często w Kauflandzie, czasami w Lidlu jest tani Lenor. Ogólnie warto też przejrzeć amazon

Co do uchodźców to moja rodzina z Niedersachsen opowiadała że u nich trzeba uważać na koszyki z jedzeniem, bo np. idziesz sobie już po zakupach, pchasz wózek a tu podbiega grupka takich i kradnie Ci ten wózek i ucieka Zaczęli do Aldiego jeździć w 2-3 osoby, żeby się jakoś uchronić, no i policja zaczęła też pilnować.. ale dajcie spokój, jaka masakra :|
No dramat jakis

Cytat:
Napisane przez emenyx Pokaż wiadomość
A u nas wieje i pada i tak na zmianę i ciemno od 15
Od 2 dni u wichura i końca jej nie widać.
Dziewczyny, mam pytanie o Iple. Jak ją oglądać przez Tv? Mamy blokadę na filmy, seriale normalnie sie uruchamiają, jak odblokować filmy, zeby oglądać w Tv?

---------- Dopisano o 17:56 ---------- Poprzedni post napisano o 17:53 ----------

Cytat:
Napisane przez kajaccn Pokaż wiadomość
A ja pozdrawiam z Polski
Co do uchodźców to dla mnie jako pracownika marketu problemem jest ich częsta kompletna nieznajomość jakiegokolwiek innego języka oprócz własnego :/

Jeny miałam oszczędzać a pojechałam na urlop i akurat firma produkująca lakiery hybrzdowe zrobila taką promocję, że żal nie skorzystać więc koniec oszczędzania bo jak się zacznie wydawać to ciężko przestać ehh te fajne polskie kosmetyki
Fajnie, my do Pl na swięta jedziemy, na 3 dni dosłownie. Jakie konwersacje chciałbyś prowadzić z uchodzcami?
Ja mam od kilku dobrych miesiecy szlaban na kosmetyki, wykorzystuje to co już mam zapasy mam na dobry rok chyba
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 17:03   #880
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy V

Jestem pracownikiem marketu(kierownikiem zmiany) i np. przychodza kupić aldi talk, który trzeba zarejestrować i potem zamawiać sobie abonamenty czy kupić doładowanie i oni nie iwedzą co i jak więc my jako pracownicy powinniśmy im pomóc i wytlumaczyc ale jak?? i oni stoja i czekają i masz im to zrobić wszystko, ostatnia akcja miała miejsce w sobote moja kumpela już z nimi nie mogła bo akurat była kierownikiem to dobre 20 min z nimi próbowała załatwić, ona sama przeciwko 4 facetom dobrze, że ja znam angielski i jak czasem przychodzi grupka z kimś kto chociaż po angielsku trochę duka to mogę trochę pomóc
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 18:59   #881
awgusta
Та еще штучка ^^
 
Avatar awgusta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: To tu to tam (:
Wiadomości: 2 405
Dot.: Niemcy V

a w tym sensie. Nie miałabym śmiałości isc gdziekolwiek nie znając języka, żeby o coś prosic/pytac Tu widzę, nie mają krępacji.
__________________
Не строю в душе из себя недотрогу и честно добавлю, характер-не мед. Вчера черный кот уступил мне дорогу и сплюнув три раза поперся в обход!
awgusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-10, 20:09   #882
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Heja!
Dziewczyny mam nadzieje ze ktoś mnie jeszcze pamięta tutaj. Nie udzielałam sie juz długo
Ktore w ostatnich 5 miesiącach dzidziusie urodziły ? Wiem ze sporo z brzuszkami było Prace zmieniły ? Wszytsko dobrze u Was ?

Mi sie kończy okres próbny ostatniego listopada . I jakos idzie.
Pozdrawiam !
hej co sie dzialo ze tyle czasu Ciebie nie bylo ???

ja zaczynam juz 28 tydzien :brzyda l:
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 20:27   #883
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Ahhhhh, duzo sie działo. Rozstałam sie z chłopakiem, musiałam znaleźć mieszkanie nowe, a ceny sa kosmiczne itd.. Ale juz wszytsko okej i jestem

28 tydzien ))))
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 07:16   #884
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ahhhhh, duzo sie działo. Rozstałam sie z chłopakiem, musiałam znaleźć mieszkanie nowe, a ceny sa kosmiczne itd.. Ale juz wszytsko okej i jestem

28 tydzien ))))
Rozeszliscie się ? A ja myślałam że powiesz ze może w ciąży jesteś

To sama mieszkasz teraz ? To musze powiedzieć ze cie podziwiam dzielna babka z ciebie ! A jak w pracy ? Przedluza ci ?

U mnie ok od poniedziałku juz nie pracuje. Teraz odpoczywać zamierzam i Niemca się uczyć bardziej. Od 3 miesięcy na kurs chodzimy w soboty. No i będziemy mieli dziewczynkę - Mia będzie
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:33   #885
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Ahhhhh, duzo sie działo. Rozstałam sie z chłopakiem, musiałam znaleźć mieszkanie nowe, a ceny sa kosmiczne itd.. Ale juz wszytsko okej i jestem

28 tydzien ))))
Najważniejsze, że już ok!

---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Rozeszliscie się ? A ja myślałam że powiesz ze może w ciąży jesteś

To sama mieszkasz teraz ? To musze powiedzieć ze cie podziwiam dzielna babka z ciebie ! A jak w pracy ? Przedluza ci ?

U mnie ok od poniedziałku juz nie pracuje. Teraz odpoczywać zamierzam i Niemca się uczyć bardziej. Od 3 miesięcy na kurs chodzimy w soboty. No i będziemy mieli dziewczynkę - Mia będzie
Śliczne imię ))
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:43   #886
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Czarnooka_Paula Pokaż wiadomość
Rozeszliscie się ? A ja myślałam że powiesz ze może w ciąży jesteś



To sama mieszkasz teraz ? To musze powiedzieć ze cie podziwiam dzielna babka z ciebie ! A jak w pracy ? Przedluza ci ?



U mnie ok od poniedziałku juz nie pracuje. Teraz odpoczywać zamierzam i Niemca się uczyć bardziej. Od 3 miesięcy na kurs chodzimy w soboty. No i będziemy mieli dziewczynkę - Mia będzie

Śliczne imię
Pokoik przygotowany ?
Powodzenia w nauce języka. Ja na żadne kursy nie śmigam, ale bede od stycznia szukała czegoś co uda mi sie z pracą pogodzić.

No na szczęście w ciążę z nim nie zaszłam.
A w pracy, bez problemow przedłuża, jestem całkiem dobra oczywiście mam czasami watpliwości.. Ale bedzie okej. Czeka mnie rozmowa w tym Miesiacu i potem biorę urlop na miesiac i jadę rodziców odwiedzić

Mieszkania szukałam tylko dla siebie, ale ceny i kaucja nie pozowlilyby mi potem normalnie żyć.. A dla samego czynszu pracować tez nie chce. Oszczędności żadnych tez nie mam bo pracuje od 1czerwca, wiec za wiele nie byłam w stanie zaoszczędzić.. Mam za to mieszkanie z koleżanka. 2 duże sypialnie z wyjściem na taras, przedpokój, salon i kuchnia z wyjściem na balkon, łazienka, kibelek.
Opłaty są okej.
A teraz mysle nas leasingiem samochodu )
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 08:49   #887
Czarnooka_Paula
Zakorzenienie
 
Avatar Czarnooka_Paula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 11 023
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Śliczne imię
Pokoik przygotowany ?
Powodzenia w nauce języka. Ja na żadne kursy nie śmigam, ale bede od stycznia szukała czegoś co uda mi sie z pracą pogodzić.

No na szczęście w ciążę z nim nie zaszłam.
A w pracy, bez problemow przedłuża, jestem całkiem dobra oczywiście mam czasami watpliwości.. Ale bedzie okej. Czeka mnie rozmowa w tym Miesiacu i potem biorę urlop na miesiac i jadę rodziców odwiedzić

Mieszkania szukałam tylko dla siebie, ale ceny i kaucja nie pozowlilyby mi potem normalnie żyć.. A dla samego czynszu pracować tez nie chce. Oszczędności żadnych tez nie mam bo pracuje od 1czerwca, wiec za wiele nie byłam w stanie zaoszczędzić.. Mam za to mieszkanie z koleżanka. 2 duże sypialnie z wyjściem na taras, przedpokój, salon i kuchnia z wyjściem na balkon, łazienka, kibelek.
Opłaty są okej.
A teraz mysle nas leasingiem samochodu )
po pierwsze to Tobie kurs nie potrzebny bo Ty mówisz po niemiecku


super ze w pracy ok i gratuluje !!!

a takie mieszkanko na pół z kolezanka jest duper wyjsciem !
kazda ma swoj pokoj i to sie liczy


tak, juz wszystko mamy ale poki co w pudelkach tz powiedzial ze w grudniu kolo swiat wszystko poskreca itp a poki co nie potrzeba zeby sie kurzyło

no i mam cala szafe ubranek dla mojej ksiezniczki

Marei

dziekuje
__________________


Mia i Tosia <3


Czarnooka_Paula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 12:56   #888
agayka111
Raczkowanie
 
Avatar agayka111
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 125
Dot.: Niemcy V

Witam się ze wszystkimi mam jeszcze do was takie pytanie odnośnie szkoły w Niemczech mój syn 6 letni chodzi już do 1 klasy w pl jak to wygląda w Niemczech czy w razie przeprowadzki do de czy on podlega ocenie i w ogóle czy musi znać niemiecki odrazu

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
agayka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-11, 14:55   #889
Luba
Zakorzenienie
 
Avatar Luba
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 24 548
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez agayka111 Pokaż wiadomość
Witam się ze wszystkimi mam jeszcze do was takie pytanie odnośnie szkoły w Niemczech mój syn 6 letni chodzi już do 1 klasy w pl jak to wygląda w Niemczech czy w razie przeprowadzki do de czy on podlega ocenie i w ogóle czy musi znać niemiecki odrazu

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
Ja nie wiem czy cos sie zmienilo w miedzyczasie, ale moj syn przyjechal tu tez w wieku 6 lat, nie umial slowa po niemiecku. W pierwszej klasie mial troche ulgowo, ale potem normalne oceny, duzo pracy Was czeka, nastaw na to siebie i dziecko, ale tak w ogole to moje dzieci szybko nauczyly sie jezyka, w grupie rowiesniczej latwiej

Ale jak mowie, to bylo ladnych pare lat temu, wiec nie wiem czy czegos nowego nie powprowadzali. Najlepiej isc do szkoly do ktorej chcecie dziecko poslac i popytac.
__________________
Nie jestem na tyle młody żeby wiedzieć wszystko
J.M. Barrie


Afazja, darmowa strona z cwiczeniami!
Luba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-11-13, 12:39   #890
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
A teraz mysle nas leasingiem samochodu )
bejata440, my tak samo
Masz coś ciekawego na oku?

Na razie patrzyliśmy na różne oferty, chociaż najbardziej nas zaintrygowała oferta z Sixt Leasing. Nie trzeba mieć wkładu własnego, a raty leasingowe wynoszą 0%. Można dobrać od razu do tego też ubezpieczenie niezależnie od posiadanych zniżek, opcję: coroczny serwis w autoryzowanym punkcie, opony zimowe i inne bajery.

Tylko mamy jeszcze nieco wątpliwości... czy leasing czy jednak kredyt na auto
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 16:05   #891
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

W końcu tydzień sie skończył!!! W pracy urwanie głowy i głowa mnie cały tydzień bolała. Nareszcie weekend
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 17:13   #892
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Emenyx odpoczywaj wiec
Ja ubolewam ze tydzien sie skończył, bo miałam chorobowe

Kasia - nie jeszcze nic a nic. Nawet nie byłam pytać..
Tez myślałam o kredycie ale moim zdaniem leasing jest bezpieczniejszy..
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 19:23   #893
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Emenyx odpoczywaj wiec
Ja ubolewam ze tydzien sie skończył, bo miałam chorobowe

Kasia - nie jeszcze nic a nic. Nawet nie byłam pytać..
Tez myślałam o kredycie ale moim zdaniem leasing jest bezpieczniejszy..
Dlaczego bezpieczniejszy?
Przecież placisz za auto a ono i tak nie jest twoje?
Możecie mi wytłumaczyć o co cho dokładnie z tym leasingiem?
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 21:26   #894
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Emenyx odpoczywaj wiec
Ja ubolewam ze tydzien sie skończył, bo miałam chorobowe

Kasia - nie jeszcze nic a nic. Nawet nie byłam pytać..
Tez myślałam o kredycie ale moim zdaniem leasing jest bezpieczniejszy..
No właśnie tego, to nie wiem czy bezpieczniejszy.
Nieco się naczytałam na ten temat i ponoć przy oddaniu auta dochodzą dodatkowe koszty za jakieś tam drobnostki, np. są rysy na felgach- trzeba zmienić/wypolerować, fotel czy tapicerka zniszczona- trzeba zmienić/wyczyścić, a koszty ponosisz Ty jako ostatni właściciel auta i jego użytkownik.

I tak patrząc na to, jak to tak ma wyglądać, to dziękuję

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Dlaczego bezpieczniejszy?
Przecież placisz za auto a ono i tak nie jest twoje?
Możecie mi wytłumaczyć o co cho dokładnie z tym leasingiem?
Bierzesz auto w leasing, płacisz miesięczną ustaloną ratę za auto uzależnioną od kilku czynników m.in wkładu własnego, raty leasingowej, okresu leasingu, przejechanych km/rok. Po wybranym okresie leasingu auto oddajesz albo wpłacasz resztę i jest Twoją własnością. W Twoim geście jest auto zarejestrować, ubezpieczyć i robić coroczne serwisy.
Zobacz sobie np. na Sixt Leasing, mają to prosto rozpisane i fajnie się w tym idzie odnaleźć
http://www.sixt-neuwagen.de/
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-13, 22:31   #895
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Dla mnie lepiej, bo w leasing moge na 1-2 lata wziąć.. Oddać. Wziąć następne. A kredyt z 5 lat.. To znaczy całe 5 lat bede musiała pracować, (abiore pod uwagę mozliwosc ze dostane tu depresji i wroce do mamy do pl

Zobaczę tez jaka podwyżkę dostane po okresie próbnym..
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 05:39   #896
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Dla mnie lepiej, bo w leasing moge na 1-2 lata wziąć.. Oddać. Wziąć następne. A kredyt z 5 lat.. To znaczy całe 5 lat bede musiała pracować, (abiore pod uwagę mozliwosc ze dostane tu depresji i wroce do mamy do pl

Zobaczę tez jaka podwyżkę dostane po okresie próbnym..

Z leasingiem to tak z wynajmowaniem mieszkanie , płacisz i nie jest twoje. A czemu chcesz nowy samochód? Nie lepiej kupić używany? Tutaj używane auta sa w bardzo dobrym stanie. Jesienią i zima oferta aut jest wyższa, ludzie kupują zazwyczaj wiosna i latem, wiec teraz jest sporo do wyboru
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:01   #897
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Nowy, roczniak najlepiej albo do 3-4 lat
Po okresie próbnym bede rozmawiać w autohaus.. Albo zaraz podejdę, bo niedaleko domu mam.
Auto ktore chce ma byc dla mnie - do pracy i zakupy itd wakacje oraz wyjazdy do polski. Ja juz mam jedno na oku

Nie boicie sie ze bomba na Niemcy spadnie ? ;(

Lakier hybrydowy gdzie kupie ? W dm pewnie?
Mam lampę i moze sobie zrobie hybrydki.
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:34   #898
kajaccn
Rozeznanie
 
Avatar kajaccn
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Wegberg/Niemcy
Wiadomości: 762
Dot.: Niemcy V

Lakiery hybrydowe to teoretycznie rzeczy dla profesjonalistek więc w DM niestety nie znajdziesz. Ja kupuję hybrydy najczęsciej w Polsce. Nie wiem jakich firm używasz czy też, które Cię interesują. W Niemczech zamawiałam polskie hybrydy Semilac bo mają niemiecki sklep online, Mistero Milano też są dostępne w Niemczech ale drożej niż w PL, Neonail wysyła do Niemiec
kajaccn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 09:37   #899
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Nowy, roczniak najlepiej albo do 3-4 lat
Po okresie próbnym bede rozmawiać w autohaus.. Albo zaraz podejdę, bo niedaleko domu mam.
Auto ktore chce ma byc dla mnie - do pracy i zakupy itd wakacje oraz wyjazdy do polski. Ja juz mam jedno na oku

Nie boicie sie ze bomba na Niemcy spadnie ? ;(

Lakier hybrydowy gdzie kupie ? W dm pewnie?
Mam lampę i moze sobie zrobie hybrydki.
Ja się boję. Mam nadzieję, że nie przyjdzie taki czas, że bedziemy musieli to polski wracać z obawy o bezpieczeństwo.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-14, 10:06   #900
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Dla mnie lepiej, bo w leasing moge na 1-2 lata wziąć.. Oddać. Wziąć następne. A kredyt z 5 lat.. To znaczy całe 5 lat bede musiała pracować, (abiore pod uwagę mozliwosc ze dostane tu depresji i wroce do mamy do pl

Zobaczę tez jaka podwyżkę dostane po okresie próbnym..
To może model poleasingowy wchodziłby w grę ?

Cytat:
Nie boicie sie ze bomba na Niemcy spadnie ? ;(
Jak tak dalej pójdzie z napływem imigrantów, to wszystko jest możliwe

I tutaj jeszcze wyczytane z dzisiaj:
"Jak podał niemiecki dziennik "Süddeutsche Zeitung", na terenie Bawarii zatrzymano osobę podejrzaną o związki z wczorajszymi zamachami."
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/zama..._breaking_news

Ostatnio, jak jechałam metrem w Monachium, to jakiś imigrant tłukł się z Niemcem. Ludzie się tylko odsunęli, kiwali głowami i mówili "za niedługo tak będzie ciągle... i będziemy się uczyć arabskiego..."

bejata440, jak mogę spytać- skąd jesteś
Widzę, iż niedaleko mnie. Napisz na PW.
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 17:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.