Niemcy V - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-12, 09:42   #1921
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Lambadaa, gratulacje
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 09:51   #1922
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Bysanda Pokaż wiadomość
Witam czy ktoś z Was zamawiał ubezpieczenie auta online? Chcemy z Tż z Huku, juz dwa razy myślałam, że wypełniam dane do ubezpieczenia, ale to cały czas był tylko przelicznik. Da się w ogóle online, czy trzeba iść do placówki?
My mamy oba auta w HUK24 i wszystko robilismy online

Lambadaa gratulacje!
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 11:05   #1923
21kasia21
Work, work, work
 
Avatar 21kasia21
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 247
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez *majka* Pokaż wiadomość
My mamy oba auta w HUK24 i wszystko robilismy online

Lambadaa gratulacje!
Tylko jest różnica między HUK Coburg a HUK24

HUK Coburg jest główną firmą, a HUK24 jej późniejszym odłamem.
Różni ich wiele- rok założenia działalności, logo, opcje ubezpieczeń i m.in honorowanie składek z obcych krajów (w HUK Coburg starczą międzynarodowe zaświadczenia w j.angielskim od ubezpieczyciela, a w HUK24 życzą sobie tłumaczeń przysięgłych).
__________________
"...są w życiu chwile, w których trzeba podjąć ryzyko i dać się ponieść szaleństwu."
mikroREKLAMA
*** Szukasz oryginalnego prezentu na ślub, urodziny, rocznicę, komunię albo chrzciny? ***
Projektowanie i realizacja indywidualnych zamówień: prezentów rocznicowych, podziękowań dla gości, figurek na tort, kolczyków, magnesów itp.

Ta reklama pokazywana jest pod 3 247 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
21kasia21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 12:26   #1924
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Niemcy V

Dziekuje za gratulacje

Cytat:
Napisane przez dolinka881 Pokaż wiadomość
Lambada gratulacje! !!
I jak poród? Pewnie czysta przyjemność? ;p

tiaaa.. :p trauma konkretna, ale takie zycie.. nikt nie mowil ze bedzie latwo


Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
LAMBADAA gratulacje!!!

No właśnie ja mam wskazanie do cc :-( chciałabym naturalnie ale co zrobić, jak trzeba to trzeba. Pierwsza ciążę tez miałam rozwiazana przez cc.
Podejścia "bo tak" nie rozumiem zupełnie

MAREI oo czyli nadzieja jest! musze się zorientować w naszym szpitalu w pl to mąż nawet na oddział nie mógł wejść, Małą widział na sekundę po porodzie i później dopiero w domu :/
Patrzac na Pl a De i porownujac to mamy jedna,wielka przepasc.. niestety.. :/
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 12:54   #1925
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Tutaj tz był ze mną całe 24h porodu i cesarke na koniec. W nocy chcialy mu lozko dowiezc zeby sie przespal. Proponowali mu tez zeby poszedl a oddzial i zjadl moje posilki (lezalam tam dwa tyg juz). Mogl sobie kawe i herbate zrobić, byla mikrowela i woda mineralna. Fajnie.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:03   #1926
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Tylko jest różnica między HUK Coburg a HUK24

HUK Coburg jest główną firmą, a HUK24 jej późniejszym odłamem.
Różni ich wiele- rok założenia działalności, logo, opcje ubezpieczeń i m.in honorowanie składek z obcych krajów (w HUK Coburg starczą międzynarodowe zaświadczenia w j.angielskim od ubezpieczyciela, a w HUK24 życzą sobie tłumaczeń przysięgłych).
Dzięki! To cenna informacja
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 13:56   #1927
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
A wysyla do de? Czy tylko w pl kupujesz?
wysylaja na caly swiat. Jej staniki chodza juz w Australii, Singapurze , USA itp
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 17:53   #1928
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Lambadaa Ogromne Gratulacje 😊😊😊😊

Ja rodzilam dwa razy sn ale moj tez byl ze mna na oddziale po porodzie ale na noc sio do domku musial isc 😉
a przy drugim dziecku tez starsza corka przychodzila i mogla jesc ze mna sniadanie a kawa i herbata staly na korytarzu i kazdy mogl brac i tylko te melkopedne byly zabronione i tylko dla mamusiek przeznaczone 😉
__________________
16/2015

Edytowane przez ogorekpazurek
Czas edycji: 2016-05-12 o 17:57
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:01   #1929
Bysanda
Zadomowienie
 
Avatar Bysanda
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 353
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Gratuluję!
Bysanda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 18:33   #1930
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez ogorekpazurek Pokaż wiadomość
Lambadaa Ogromne Gratulacje 😊😊😊😊

Ja rodzilam dwa razy sn ale moj tez byl ze mna na oddziale po porodzie ale na noc sio do domku musial isc 😉
a przy drugim dziecku tez starsza corka przychodzila i mogla jesc ze mna sniadanie a kawa i herbata staly na korytarzu i kazdy mogl brac i tylko te melkopedne byly zabronione i tylko dla mamusiek przeznaczone 😉
Na oddziale na noc też nie wolno było zostawać (chyba), ja pisałam o Kreißsaal.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:03   #1931
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Nie jestem matką, ani w ciąży. Ale tez bede chciała cesarkę miec "bo tak" co w tym złego? Nie rozumiem oburzenia ?

Lambadaa gratulacje
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 19:05   #1932
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Nie jestem matką, ani w ciąży. Ale tez bede chciała cesarkę miec "bo tak" co w tym złego? Nie rozumiem oburzenia ?

Lambadaa gratulacje
Oburzenie, bo z własnej woli idziesz na operację, która może mieć różne komplikacje. Jest ich naprawdę sporo, wiele osób nie ma o nich pojęcia. Tylko że uważam, że każdy powinien mieć wybór i to jego sprawa co zrobi. W de masz prawo wyboru z tego co wiem.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:15   #1933
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Na oddziale na noc też nie wolno było zostawać (chyba), ja pisałam o Kreißsaal.
Aaa..nie no Kreißsaal to mozna caly czas...moj mial rozkladany fotel z funkcja masazu zeby sie odstresowac 😉
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:18   #1934
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

I tu nie chodzi tylko o Ciebie jako matkę, ale dla dziecka SN jest bezpieczniejsze. Wiec decydowanie się na cesarke tylko z własnej wygody, nie patrząc na to co lepsze dla maluszka uważam za lekki egoizm. Takie moje zdanie, każdy ma oczywiście prawo do własnego

Sama miałam niestety cesarke i z problemami będę się bujać do końca życia, nawet teraz nie będę mogła rodzic naturalnie choć minie juz ponad 5lat od poprzedniej
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:24   #1935
bejata440
Zakorzenienie
 
Avatar bejata440
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Oberbayern
Wiadomości: 8 014
Dot.: Niemcy V

Znam tylko jedna dziewczynę tutaj ktora rodziła naturalnie.
Są + i - w obu sposobach.

( Ja osobiście widze niewiele pozytywów w naturalnym - w oparciu o (blablabla) to moje zdanie. ;-) )

Dlatego skoro my kobiety w 2016 mamy wybór - wybierajmy i szanujmy swoje decyzje.
Nie reagujmy "dziwnie" bo ta chce miec cesarkę albo tamta chce rodzic naturalnie.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:23 ----------

Och znowu mnie wzięło na chęć posiadania Dzidzi kiedys wam sie tez pochwale ze jestem ciężarna
__________________
inst
bejata440 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:27   #1936
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

Oczywiście, każdy ma prawo do wyboru byleby był świadom co wybiera

Ale jeśli ktoś się zdecyduje na cesarke żeby uniknąć bólu i innych nieprzyjemności to może się lekko zdziwić
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:30   #1937
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
Oczywiście, każdy ma prawo do wyboru byleby był świadom co wybiera

Ale jeśli ktoś się zdecyduje na cesarke żeby uniknąć bólu i innych nieprzyjemności to może się lekko zdziwić
Haha ja się zdziwiłam. Chociaż robili ją ze względu na komplikacje w sn, wspominam gorzej niż sn (doszłam do pełnego rozwarcia na oksy)
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:31   #1938
bluesberry
Zakorzenienie
 
Avatar bluesberry
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 3 812
Dot.: Niemcy V

MAREI ja po 13h juz miałam parte i się nie udalo, zrobili cięcie i milo tego nie wspominam :/
bluesberry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 19:31   #1939
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Ja rodzilam 2x naturalnie i bylo super... zaraz po porodzi wstalam i obfotografowalam dzieci..moglam isc pod prysznic a na trzeci dzien na spacer...wiadomo ze bolalo ale naprawde jak juz bobas lezy przy piersi to sie zapomina o wszystkim....
I zgadzam sie ze sla dziecka to najlepsza metoda..decyduje samo kiedy i przechodzi wszystkie etapy pokolei 😉
Ja nie krytykuje mamy ktora rodzi cc na zyczenie ale sie dziwie bo mnie by przarazala operacja i samo nacinanie brzucha...
__________________
16/2015

Edytowane przez ogorekpazurek
Czas edycji: 2016-05-12 o 19:32
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-12, 19:34   #1940
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez bluesberry Pokaż wiadomość
MAREI ja po 13h juz miałam parte i się nie udalo, zrobili cięcie i milo tego nie wspominam :/
Też mi się zaczęły i mały się zaklinowal a potem było gorzej, jak myślę o kolejnym dziecku to na myśl o cesarce robi mi się niedobrze. Naprawdę niedobrze.
__________________
Wymiana Maj
Szukam

Edytowane przez Marei
Czas edycji: 2016-05-12 o 19:35
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 20:35   #1941
201701091517
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 338
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Na oddziale na noc też nie wolno było zostawać (chyba), ja pisałam o Kreißsaal.
My zdecydowalismy sie na pokoj rodzinny, wiec doplacilismy zeby maz mogl byc caly czas ze mna i malym Przerazal mnie widok odwiedzajacych niektore kobiety (w liczbie np. 15-20 osob na raz na sali) a chcialam bardzo miec cisze i spokoj




Cytat:
Napisane przez bejata440 Pokaż wiadomość
Nie jestem matką, ani w ciąży. Ale tez bede chciała cesarkę miec "bo tak" co w tym złego? Nie rozumiem oburzenia ?

Lambadaa gratulacje

oburzenie jest dla nich bo nie nie jest to fizjologiczne, chyba ze juz sa skurcze i wody odejda wtedy dzidzius nie jest wyciagany "na zimno" , ale dla niego SN to i tak mniejszy szok.

Dla mnie kazdy porod jest porodem.. Po Cc tez kobietki sa obolale i zmeczone, wiec szanuje kazdy wybor i to ile kazda z nas przechodzi zeby w ogole miec dziecko jestesmy bohaterkami ^^


Ja urodzilam po 20 godzinach skurczy, bez znieczulenia bo juz za pozno bylo, no i z nacieciem. Plus szyli mnie 2h bez znieczulenia bo wczesniej dawali opiaty wiec anestetyki nie zadzialaly.. :/ dla mnie SN powinno byc do konca zycia trauma, a jak spojrze na.maluszka to wiem ze wart jest kazdego bolu No i przez to ze bez pda to parte trwaly tylko 20 min, wiec w sumie porod "krotki"
201701091517 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-12, 21:35   #1942
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
My zdecydowalismy sie na pokoj rodzinny, wiec doplacilismy zeby maz mogl byc caly czas ze mna i malym Przerazal mnie widok odwiedzajacych niektore kobiety (w liczbie np. 15-20 osob na raz na sali) a chcialam bardzo miec cisze i spokoj







oburzenie jest dla nich bo nie nie jest to fizjologiczne, chyba ze juz sa skurcze i wody odejda wtedy dzidzius nie jest wyciagany "na zimno" , ale dla niego SN to i tak mniejszy szok.

Dla mnie kazdy porod jest porodem.. Po Cc tez kobietki sa obolale i zmeczone, wiec szanuje kazdy wybor i to ile kazda z nas przechodzi zeby w ogole miec dziecko jestesmy bohaterkami ^^


Ja urodzilam po 20 godzinach skurczy, bez znieczulenia bo juz za pozno bylo, no i z nacieciem. Plus szyli mnie 2h bez znieczulenia bo wczesniej dawali opiaty wiec anestetyki nie zadzialaly.. :/ dla mnie SN powinno byc do konca zycia trauma, a jak spojrze na.maluszka to wiem ze wart jest kazdego bolu No i przez to ze bez pda to parte trwaly tylko 20 min, wiec w sumie porod "krotki"
W klinice u nas nie było pokoju rodzinnego. Nawet dopłat do jedynki
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 07:58   #1943
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Niemcy V

Matko dziewczyny jak tak Was czytam to zaczynam się bać porodu, a już ostatnio byłam myśli ze przecież to chyba nie takie straszne skoro tyle kobiet to przechodzi i ma się dobrze...
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 08:24   #1944
Marei
Zakorzenienie
 
Avatar Marei
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 9 470
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez slowikowa25 Pokaż wiadomość
Matko dziewczyny jak tak Was czytam to zaczynam się bać porodu, a już ostatnio byłam myśli ze przecież to chyba nie takie straszne skoro tyle kobiet to przechodzi i ma się dobrze...
Jakby to było takie straszne, to każda miałaby tylko jedno dziecko. wtedy nie myślisz o tym, że dlugo trwa czy boli, tylko caly czas nie możesz się doczekać aż zobaczysz swoje ukochane maleństwo. Bardziej niż dziecko wyczekujące dzieciątka z prezentami pod choinkę. Ciężko to opisać, ale zobaczysz, strachu tam już wtedy żadnego nie ma. I nie ważne czy pękniesz, czy zrobią ci cesarkę, czy będziesz rodzić cały dzień, ten moment kiedy zobaczysz maleństwo będzie najpiękniejszym w twoim życiu, wart więcej niż twoje poświęcenie podczas porodu.
__________________
Wymiana Maj
Szukam
Marei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 08:48   #1945
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Jakby to było takie straszne, to każda miałaby tylko jedno dziecko. wtedy nie myślisz o tym, że dlugo trwa czy boli, tylko caly czas nie możesz się doczekać aż zobaczysz swoje ukochane maleństwo. Bardziej niż dziecko wyczekujące dzieciątka z prezentami pod choinkę. Ciężko to opisać, ale zobaczysz, strachu tam już wtedy żadnego nie ma. I nie ważne czy pękniesz, czy zrobią ci cesarkę, czy będziesz rodzić cały dzień, ten moment kiedy zobaczysz maleństwo będzie najpiękniejszym w twoim życiu, wart więcej niż twoje poświęcenie podczas porodu.
No na pewno, co nie znaczy że teraz się nie boję tego wszystkiego :p
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 08:56   #1946
*majka*
Zakorzenienie
 
Avatar *majka*
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Nordrhein-Westfalen
Wiadomości: 7 497
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez 21kasia21 Pokaż wiadomość
Tylko jest różnica między HUK Coburg a HUK24

HUK Coburg jest główną firmą, a HUK24 jej późniejszym odłamem.
Różni ich wiele- rok założenia działalności, logo, opcje ubezpieczeń i m.in honorowanie składek z obcych krajów (w HUK Coburg starczą międzynarodowe zaświadczenia w j.angielskim od ubezpieczyciela, a w HUK24 życzą sobie tłumaczeń przysięgłych).
zgadza sie,zpomnialam dodac,ze to nie to samo
my zadnych znizek nie przenosilismy z pl,a opcje ubezpieczen nam odpowiadaja,dlatego od paru lat jestesmy w huk24
__________________
*majka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 15:54   #1947
Blue_Turkus
Raczkowanie
 
Avatar Blue_Turkus
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 245
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Lambadaa Pokaż wiadomość
Mialam pisac, na kiedy termin ale.. URODZILAM!
juhu!!!!! GRATULACJE!!!
Blue_Turkus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 17:55   #1948
ogorekpazurek
Wtajemniczenie
 
Avatar ogorekpazurek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: niemcy
Wiadomości: 2 435
Dot.: Niemcy V

Cytat:
Napisane przez Marei Pokaż wiadomość
Jakby to było takie straszne, to każda miałaby tylko jedno dziecko. wtedy nie myślisz o tym, że dlugo trwa czy boli, tylko caly czas nie możesz się doczekać aż zobaczysz swoje ukochane maleństwo. Bardziej niż dziecko wyczekujące dzieciątka z prezentami pod choinkę. Ciężko to opisać, ale zobaczysz, strachu tam już wtedy żadnego nie ma. I nie ważne czy pękniesz, czy zrobią ci cesarkę, czy będziesz rodzić cały dzień, ten moment kiedy zobaczysz maleństwo będzie najpiękniejszym w twoim życiu, wart więcej niż twoje poświęcenie podczas porodu.
Dokladnie 😊😊😊😊
__________________
16/2015
ogorekpazurek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-14, 18:43   #1949
emenyx
Zadomowienie
 
Avatar emenyx
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 523
Dot.: Niemcy V

Lambada- wszystkiego najlepszego !
emenyx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 10:09   #1950
slowikowa25
Zadomowienie
 
Avatar slowikowa25
 
Zarejestrowany: 2015-12
Lokalizacja: DE
Wiadomości: 1 037
Dot.: Niemcy V

Mam pytanie do mamuś: w czym pierzecie dziecięce ubranka? Musze poprać już te ciuszki co mam, i nie wiem jaki proszek i płyn kupić. W Polsce są specjalne marki typu Lovela, a tu nie mogę nic takiego znaleźć. Gdzieś na niemieckim forum wyczytałam jak niemki pisały że piorą w zwykłych proszkach tylko płyn dają Sensitive i to nie podrażnia skóry u ich dzieci. Jak jest u Was?

Miłego dnia!
__________________
18.09.2015


10.09.2016- Córka Lena
08.01.2019- Syna Janek
slowikowa25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-19 17:44:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:02.