Mój program leczenia-trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-11-23, 14:33   #1
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15

Mój program leczenia-trądzik


Witam

Stosuję różne leki i nic mi nie pomaga,wręcz przeciwnie.Zaraz napisze mój program leczenia i proszę o skorygowanie go, bo nie wiem czy nie stosuje za dużo wszystkiego i dlatego też efekt jest odwrotny niż oczekiwany:

Rano 5 tabletek drożdzy piwnych.Twarz smaruję kremem nivea

Po szkole środek klindacin T + kolejne 5 tabletek

Pod wieczór maseczka z drożdży

Wieczorem 5 tabletek drożdży

Na noc smaruje się maścią Benzacne


Czasem jeszcze dojdzie jakieś nasmarowanie mlekiem lub i nawet cytryną.

Bede wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:44   #2
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

A czym myjesz twarz?
Czym nawilżasz?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 14:58   #3
Ta_La
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 9
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Witaj,
moim zdaniem powinieneś wybrać się do dermatologa, w tych czasach trądzik jest bardzo powszechnym problemem, ja sama walczę z trądzikiem już od 5 lat i stosuje różne leki. szczerze mówiąc to nie trafiłam do dobrego dermatologa jednak znam ludzi którym lekarz wrócił radość z życia i pewność siebie. na prawdę wśród moich znajomych jest wiele ludzi którzy borykają się z tym problemem, trafili do dobrego lekarza i teraz nikt by nie powiedział, że te osoby miały kiedykolwiek problem z trądzikiem. jeśli trafisz do dobrego lekarza, czego Ci życzę, to on dobierze Ci odpowiednią dietę i leki.
powodzenia
Ta_La jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 15:03   #4
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Przemywam twarz zwykłym mydłem i oczywiście wodą(na Śląsku mamy okropną wode).
Tylko stosuję krem nivea aby natłuścić twarz, bo lekarstwa wysuszają.


U dermatologa byłem, ale wszystko co mi przepisywał było na nic zineryt pomógł trochę ale skóra się przyzwyczaiła i koniec.
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:04   #5
edytka166
Raczkowanie
 
Avatar edytka166
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 382
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez Ta_La Pokaż wiadomość
Witaj,
moim zdaniem powinieneś wybrać się do dermatologa, w tych czasach trądzik jest bardzo powszechnym problemem, ja sama walczę z trądzikiem już od 5 lat i stosuje różne leki. szczerze mówiąc to nie trafiłam do dobrego dermatologa jednak znam ludzi którym lekarz wrócił radość z życia i pewność siebie. na prawdę wśród moich znajomych jest wiele ludzi którzy borykają się z tym problemem, trafili do dobrego lekarza i teraz nikt by nie powiedział, że te osoby miały kiedykolwiek problem z trądzikiem. jeśli trafisz do dobrego lekarza, czego Ci życzę, to on dobierze Ci odpowiednią dietę i leki.
powodzenia
Dokładnie,dobrze Ci radziJeśli byłeś u lekarza i nic z tego to WYBIERZ SIE DO INNEGO.Ja też leczę sie na trądzik i wiem co to znaczy.Jeśli chcesz uzyskać jakieś efekty to lepeij nie używaj zwykłego mydła...Do codziennego mycia twarzy proponuję Ci abyś kupił sobie żel sebium moussant lub sebium H2ONaprawdę warto w taki kosmetyk zainwestować w Twoim przypadku(szczególnie ze względu na stan waszej wody...).Ten żel kosztuje ok.40 zł,czasem można kupić okazyjnie nawet za 25.Jest troszkę drogi ale uwierz mi napawdę warto!Jak już zaczniesz go używać to napisz jak tam bużkaacha i jeszcze jedno:NIE STOSUJ KREMU NIVEA,nie ze względu na to że jest on zły czy coś tylko po prostu ze względu na to że jest on za tłusty!Narazie nie stosuj kremu,a jęsli naprawdę musisz to idż do sklepu kosmetycznego,a najlepiej do apteki i zapytaj o krem do skóry tłustej,trądzikowej
powodzeniaMam nadzieje,że moje rady się przydadząpa
__________________
http://www.poomoc.pl/

Edytowane przez edytka166
Czas edycji: 2010-11-23 o 17:06
edytka166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 17:46   #6
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Dziękuje za odpowiedzi, z pewnością z czegoś skorzystam.

Czekam jednak nadal na odpowiedzi czy nie uzywam za dużo preparatów
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-23, 19:58   #7
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez leon105 Pokaż wiadomość
Witam

Stosuję różne leki i nic mi nie pomaga,wręcz przeciwnie.Zaraz napisze mój program leczenia i proszę o skorygowanie go, bo nie wiem czy nie stosuje za dużo wszystkiego i dlatego też efekt jest odwrotny niż oczekiwany:

Rano 5 tabletek drożdzy piwnych.Twarz smaruję kremem nivea

Po szkole środek klindacin T + kolejne 5 tabletek

Pod wieczór maseczka z drożdży

Wieczorem 5 tabletek drożdży

Na noc smaruje się maścią Benzacne


Czasem jeszcze dojdzie jakieś nasmarowanie mlekiem lub i nawet cytryną.

Bede wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
Jakie leki, maści stosowałeś? Jak długo? jak wrażenia po każdej z nich [piszesz, że nie pomagają] więc co się działo dokładnie, gdy ich używałeś?

Co do pielęgnacji. Po pierwsze odstaw mydło, bo wysusza tylko skórę, zakup sobie delikatny żel do mycia twarzy [nie do skóry trądzikowej]. Może to być jakiś żelik dla dzieci np. babydream z rossmana. Albo poczytaj sobie kwc i wybierz coś dla siebie.

Nie stosuj kremu nivea bo często zapycha skórę, nie ma w nim tak naprawdę nic "sensownego" dla skóry. Wybierz sobie jakiś lekki, ale dobrze nawilżający krem np. humektan, physiogel, cetaphil - do kupienia w aptece lub babydream z rumiankiem, pantenolem, woskiem pszczelim i wit E z rossmana - seria dla dzieci. [Ponownie zapraszam do kwc].

Klindacin i benzacne możesz stosować, na noc ok godziny po aplikacji benzacne stosuj też krem nawilżający, żeby Ci skóry nie wysuszyło maksymalnie.

Maski z drożdzy nie potrzeba stosować codziennie, bo to przesada. Rób ją sobie 2-3 razy w tygodniu jeśli widzisz, że Ci pomaga.

Po co smarujesz buzię mlekiem lub cytryną?
Nie za dużo tych drożdży w tabsach? To przepisowa ilość?
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-24, 06:44   #8
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Dziekuje za wyczerpująca wypowiedz,przeczytam trochę poźniej, bo sie spieszę i tylko tak na szybko tekst przeleciałem.Co do tych tabletek to pisze 3x po 3-5 więc myślę, że mogę tyle używać.
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 17:33   #9
dojczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 88
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Krem nawilżający to podstawa, jeśli nie będziesz go używał skóra będzie wytwarzać więcej łoju, pory będą się zatykać, a to prowadzi do powstawania pryszczy i koło się zamyka.

Co do leków - dermatolog tylko i wyłącznie. To, że jeden Ci nie pomógł nie znaczy, że inny tego nie zrobi. Ja w swoim życiu nachodziłam się do wieeelu dermatologów i dopiero z dziesiąty mi pomógł.

Trądzik to choroba, jeśli chcesz mieć ładną buzię musisz się nachodzić i pomęczyć, jeśli uważasz, że wyleczysz go drożdżami i jedną wizytą u lekarza - będziesz się z nim męczył jeszcze długo.
dojczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 18:55   #10
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

proponuje odpuscic te cale tabletki drozdzowe wystarczy samo Benzacne.
nie smaruj sie kremem nivea!!!! to krem ktory zapycha!

do twarzy proponuje najlepsza rzecz jaka jest chyba na polskim rynku physiogel cleanser , myj twarz max 2x dziennie.,
a do nawilzania polecam humektan , naladaj go ok 3 min po benzacane
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-25, 19:37   #11
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez tyskaczcz Pokaż wiadomość
proponuje odpuscic te cale tabletki drozdzowe wystarczy samo Benzacne.
nie smaruj sie kremem nivea!!!! to krem ktory zapycha!

do twarzy proponuje najlepsza rzecz jaka jest chyba na polskim rynku physiogel cleanser , myj twarz max 2x dziennie.,
a do nawilzania polecam humektan , naladaj go ok 3 min po benzacane
Kremu nie nakłada się 3 minut po maści na trądzik. Maść musi mieć czas, żeby zdziałać swoje. 30-60minut to odpowiedni czas. Każdy dermatolog o tym powinien poinformować.
__________________
Only God can judge me.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-26, 12:12   #12
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

oczywiscie mialem na mysli 30 min wkradl sie blad
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 15:52   #13
Non Adson
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 106
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Odpuść se te wszystkie drożdże, cytryny i inne duperele. Trądzik się leczy. Jeżeli masz mały, to retinoid zewnętrzny, jeżeli duży to izotretynoina.
Non Adson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 22:09   #14
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez leon105 Pokaż wiadomość
Witam

Stosuję różne leki i nic mi nie pomaga,wręcz przeciwnie.Zaraz napisze mój program leczenia i proszę o skorygowanie go, bo nie wiem czy nie stosuje za dużo wszystkiego i dlatego też efekt jest odwrotny niż oczekiwany:

Rano 5 tabletek drożdzy piwnych.Twarz smaruję kremem nivea

Po szkole środek klindacin T + kolejne 5 tabletek

Pod wieczór maseczka z drożdży

Wieczorem 5 tabletek drożdży

Na noc smaruje się maścią Benzacne


Czasem jeszcze dojdzie jakieś nasmarowanie mlekiem lub i nawet cytryną.

Bede wdzięczny za wszelkie odpowiedzi.

Pozdrawiam
odstaw krem nivea najgorsze co może byc dla łojokotowej skóry!!!
ja radze iśc do kosmetyczki szybciej pomoże niż dermatolog i dobierze odpowiednie kosmetyki,zazywanie drożdży jednym pomaga innym nie jak mi kiedyś więc brałam nadaremnie

polecam krem http://www.atw.krakow.pl/kosmetyki_a...w,detailed.htm

dodam,ze to co pomaga innym Tobie nie musi,więc jak ta dieta nie odpowiada musisz próbowac dalej
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-27, 23:06   #15
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Jako, że sama borykałam się z trądzikiem przez 10 lat to pozwolę sobie udzielić Ci kilku rad. Przyznam szczerze, że prawidłowa pielęgnacja czasami potrafi zdziałać cuda... Więc tak:
1. Zrezygnuj z mydła! Nawet nie wiesz jaką Ci robi krzywdę... Polecam żel do mycia dla dzieci Babydream z Rossmana. Jest bardzo delikatny, nie podrażnia i nie wysusza. W dodatku bez konserwantów i chemii.
2. Krem Nivea to samo zło. Prawie sama chemia w składzie w tym parafina( pochodna ropy naftowej). Na 99% zapycha. Kup sobie krem babydream Gesichtscreme. Ja go używam i bardzo go sobie chwalę. Idealnie nawilża. W dodatku działa łagodząco i przeciwzapalnie. Nie zawiera olejów mineralnych i konserwantów, które niekorzystnie wpływaja na stan skóry. Do kupienia w rossmanie.
3. Stosujesz brevoxyl, który bardzo wysusza. Dlatego nawilżaj ją, zawilżaj i jeszcze raz nawilżaj... w przeciwnym razie będzie więcej produkowała sebum i zamiast poprawy będzie pogorszenie.
4. Raz lub dwa razy w tygodniu możesz robić peeling. Polecam kawę do tego zabiegu. Efekt jest znakomity.
5. Nie łudź się, że tabletki z drożdży piwnych załatwią sprawę. Radzę udać się do dermatologa. Być może w Twoim przypadku konieczny będzie antybiotyk.

Powodzenia w walce!
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:19   #16
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

ane 8 dobrze pisze wielu osobom borykającym się z tradzikiem kosmetyki dzięciece pomagaja,jednak z kawa bym bardzo uważała,jak widziałam w gabinecie u swojej kosmetyczki dziewczyne po próbie działania z kawa koszmar na twarzy!!!!!!! i wiele zabiegów do wyprowadzenia twarzy do normalności,kawa jest ciemna i na tradzik rozszerzone pory działa w odwrotny sposób, ja robie peeling ( jedyny co mnie nie uczula) równiez raz na tydzien jest to peeling z avonu za bodajże 13 zł bardzo mocno oczyszcza,ale myslę,ze warto
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 10:37   #17
misterybusiness
Raczkowanie
 
Avatar misterybusiness
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: boat city
Wiadomości: 280
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Ja bym z kolei sugerowała używanie delikatnego peelingu enzymatycznego np z bromelianą z Biochemii Urody. Ładnie wygładza skórę i przy tym nie roznosi krostek po twarzy, co robią peelingi mechaniczne. Ze względu na jego delikatne działanie, można stosować częściej niż peeling mechaniczny.
__________________
"Najpierw zdjęłam koszulę, potem trochę tańczyłam"...
misterybusiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:36   #18
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Jeśli masz ropne zmiany to rzeczywiście peeling z kawy nie jest najlepszym rozwiązaniem. Ale ja miałam same zaskórniki i na mnie działał genialnie, zresztą do tej pory stosuję...
Polecam jeszcze oliwkę hipp i radzę jej używać na mokrą skórę, bo w przeciwnym razie zamiast nawilżać będzie wysuszać. Ja ją stosuję zawsze po myciu, następnie nakładam krem i buźka jest świetnie nawilżona.

Edytowane przez ane8
Czas edycji: 2010-11-28 o 11:38
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 11:49   #19
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Temat fajnie się rozwinął i uzyskałem wiele ciekawych propozycji.Dwa dni temu kupiłem mydło siarkowe i efekt dosyc ciekawy,bo nic nowego jeszcze mi nie wyskakuje.Do tego jeszcze używam aloesu.Jutro zakupię ten krem babydream.U dermatologa byłem dwa razy i nic ciekawego mi nie przepisał ale poszukam jakiegoś innego i może akurat coś zdziała.
Może zna ktoś jakiegoś dobrego dermatologa w okolicach Katowic,Chorzowa,Bytomia?

Acha jeszcze natłuszczam twarz maścią z witaminą A a nivea odstawiłem
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-28, 12:02   #20
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Ta maść z witaminą A to nie jest najlepsze rozwiązanie, mnie zapychała strasznie. Ale Tobie może będzie służyć, bo każda skóra jest inna. Również co mi służy być może u Ciebie się nie sprawdzi. Także trzeba próbować i metodą prób i błędów obrać właściwy tok pielęgnacji...
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:10   #21
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

I krem może być taki z tego rossmana?proszę o w miarę szybką odpowiedz, bo zaraz wychodze własnie do sklepu

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...y-i-ciala.html
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:14   #22
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez leon105 Pokaż wiadomość
Przemywam twarz zwykłym mydłem i oczywiście wodą(na Śląsku mamy okropną wode)
ja też mieszkam na Śląsku i na mnie woda z kranu źle działa. Dlatego myję twarz przegotowaną wodą. Możesz też spróbować
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 12:25   #23
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Kupuje baniaki 5l wody i tym myję twarz,chociaz nie zawsze ;-)
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 13:47   #24
tyskaczcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 21
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Kod:
Dwa dni temu kupiłem mydło siarkowe i efekt dosyć ciekawy
nie polecam wysusza skórę , kup antybakteryjne mydło takie jak napisałem kilka postów wyżej.
tyskaczcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:37   #25
ane8
Raczkowanie
 
Avatar ane8
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 52
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Chodziło mi o ten krem:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-do-twarzy.htm
ane8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 16:47   #26
leon105
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 15
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Ja kupiłem taki:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-i-wiatrem.htm

Mam nadzieję, że może być?
leon105 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-28, 19:01   #27
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Cytat:
Napisane przez leon105 Pokaż wiadomość
Ja kupiłem taki:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...-i-wiatrem.htm

Mam nadzieję, że może być?
To czy może być okaże się jak wypróbujesz. Każdy ma inną cerę i różnie reaguje na krem. Ze swojej strony mogę powiedzieć, że te kremy dla dzieci z reguły są łagodne i raczej nie powodują nasilenia problemów skórnych
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-03, 21:51   #28
Fauka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 4
GG do Fauka
Dot.: Mój program leczenia-trądzik

Chcę wam polecić kurację, którą zastosował na mnie dermatolog. Nie pamiętam jak się nazywa ale to mężczyzna i przyjmuje w szpitalu na ulicy Krzemienieckiej w Łodzi.

Otóż doktor zapisał mi tabletki Tetralysal, przez pierwszy miesiąc brałam codziennie tabletkę 300mg, w drugim miesiącu już 150mg. Rano oczyszczam twarz Davercinem a w tygodniu wieczorem punktowo stosuję Epiduo. W weekendy smaruję twarz tzw. "papką" która trochę wysusza. Stosuję kurację drugi miesiąc, mam tylko jeden wyprysk, wszystko mi ładnie zeszło a miałam już trądzik w strefie T w drugim stadium, było dość poważnie i strasznie bolało. Tetralysal to antybiotyk, wypadają trochę po nim włosy dlatego powinno się stosować jakieś tabletki osłonowe.
Niestety zosyały mi czerwone ślady, na szczęście łatwo je zamaskować i pewnie je też da się usunąć
Fauka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:42.