Dieta proteinowa dr. Pierre Dukana - cz. 24! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-03-16, 14:43   #781
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Zawsze do usług.



Niezupełnie. Coś mi w krzyż wlazło. Wstając z łóżka nie moge sie wyprostować a jak już sie wyprostuję to nie mogę się znów zgiąć.



Ciast i ciasteczek dukanowych na necie jest mnóstwo. Na pewno znajdziesz coś dla ciebie a może i mamie zasmakuje. Będziesz wtedy musiała tylko jedno piec.
Co do wiosny to po dzisiejszych mrozach (-16) podzielam twoje obawy.

biedulo połamało Cię, weekend przyszedł to odpocznij trochę
Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Haha no ja też XL kupuję i to nie raz jest tak obcisłe że wyglądam jak parówka dlatego w ogóle nie robie zakupów ciuchowych już... Chodzę w starych szmatach bo szlak mnie trafia między tymi małolatkami chudymi co komentują się nawzajem: "jak w tych spodniach?" "kochanie słłłłitaśnie, sexi" "a nie mam w nich za grubej dupy? zobacz boczki wystają" a przymierzają rozmiary xs, s... A ja ze łzami w oczach widze w myślach obraz siebie z siekierą nad nimi boję się że pójdę siedziec przez te gówniary ale może wtedy bym w końcu schudła bo więzienne jedzenie chyba nie jest najlepsze
Jeju ja też bym chciała małe L... buuu... ale oby motywacja nam nie spadła to uda nam się życze tego tobie, sobie i wszystkim Dukankom

no i będziesz miała jak będziesz wytrwała, ja z rozmiaru 44-46 zaszłam do 38 na górze i 38/40 na dole i wiem, że to tylko i wyłącznie tym, że mam silną wolę i chce coś zmienić w swoim życiu i mam to tego ogromną motywację
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:12   #782
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Karyvlea, proszę Cię, cytuj wypowiedź, do której się odnosisz, bo tak "z doskoku" ciężko się połapać co i jak.
Kiedyś chciałam wrzucić post z zacytowaną wiadomością to się nie pojawił na forum... i tak kilka razy, nie wiem jak teraz. ale spróbuję!

Cytat:
Napisane przez kasik27
Hej dziewczyny! Kiedyś tu pisałam, ze jak skoncze karmić to do Was dołącze i własnie nastał ten czas troche pozno bo nie karmie juz od stycznia ,ale nie mogłam sie jakos ogarnąćdopiero jak weszlam na wage i zobaczylam 7 z przodu to sie przerazilam bo po porodzie wazylam mniej,wiec zamiast chudnąć to mi się przybierało No,ale nic walkę czas zacząć Dzis 2gi dzień Fazy I,wg.testu ma byc 4 i tak tez uczynieNiestety juz dzis czeka mnie test silnej woli bo wybieramy sie na imieniny do siostry i znowu wszyscy beda stekac-rozchorujesz sie przez to dukanie,ale ja bede silna!!!
Hej Wytrwałości życzę


Dziewczęta! Mam problem, mianowicie gdy chcę sobie usmażyć na patelni mięsko to strasznie przywiera i jestem zmuszona dać kilka kropli oleju, jak myślicie - bardzo to wpłynie na przebieg diety?


edit: ojej, wiadomości się pojawiają super
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 15:22   #783
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Hahaha ale żem się uśmiała a najlepsze jest to, że XL to powinien być rozmiar XL. A nie ostatnio kupilam XL i ręki do rękawa nie wsadzę nawet;/ A moja siostra 13 latka, strasznie szczupła ,z 40 kg waży i ona musi czasem kupować rozmiar M, a nawet L. Boże bo takie chińskie rozmiary teraz robią;/ I to w markowych sklepach...
No dokładnie... Posrane są te rozmiary... jedny sklep w którym potrafię coś kupic i wygladac w tym ok to RESERVED... A tak to masakra... A Tally Weijl to już w ogóle sklep dla anorektyczek... Na szczęscie i tak go nie lubie Nazywam go sklepem dla "galerianek" bo tam same pantereczki, koroneczki, kabaretki itp w rozmiarach S,XS a M czy L i tak wygląda jak S.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
biedulo połamało Cię, weekend przyszedł to odpocznij trochę



no i będziesz miała jak będziesz wytrwała, ja z rozmiaru 44-46 zaszłam do 38 na górze i 38/40 na dole i wiem, że to tylko i wyłącznie tym, że mam silną wolę i chce coś zmienić w swoim życiu i mam to tego ogromną motywację
Kurde teżvtak chcę... Rozmiar 38... A ile czasu juz jestes na Dukanie ze tyle zrzuciłas? Ja tez mam ogromna motywację i mysle ze tym razem mi sie uda Ale tyle razy co byłam na dietach i byłam mega zmotywowana i przerywałam... Nie zliczę ale teraz czuję że ta motywacja jest inna... jakby bardziej wiarygodna OBY
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:15   #784
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam wrzucić post z zacytowaną wiadomością to się nie pojawił na forum... i tak kilka razy, nie wiem jak teraz. ale spróbuję!


Hej Wytrwałości życzę


Dziewczęta! Mam problem, mianowicie gdy chcę sobie usmażyć na patelni mięsko to strasznie przywiera i jestem zmuszona dać kilka kropli oleju, jak myślicie - bardzo to wpłynie na przebieg diety?


edit: ojej, wiadomości się pojawiają super
Dziękuje.
Jesteś nowa na wizażu, więc Twoje posty na początku przechodziły przez moderację i dlatego się nie pojawiały, nie przez cytowanie. W każdym razie dzięki jeszcze raz.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:22   #785
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
No dokładnie... Posrane są te rozmiary... jedny sklep w którym potrafię coś kupic i wygladac w tym ok to RESERVED... A tak to masakra... A Tally Weijl to już w ogóle sklep dla anorektyczek... Na szczęscie i tak go nie lubie Nazywam go sklepem dla "galerianek" bo tam same pantereczki, koroneczki, kabaretki itp w rozmiarach S,XS a M czy L i tak wygląda jak S.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Kurde teżvtak chcę... Rozmiar 38... A ile czasu juz jestes na Dukanie ze tyle zrzuciłas? Ja tez mam ogromna motywację i mysle ze tym razem mi sie uda Ale tyle razy co byłam na dietach i byłam mega zmotywowana i przerywałam... Nie zliczę ale teraz czuję że ta motywacja jest inna... jakby bardziej wiarygodna OBY
Haha odpowiem za certina4, bo już z 10 razy się jej pytałam od 13 listopada jest . hehe

No ale to nie jest reguła bo dużo zależy od kości i wzrostu, ja ważąc teraz 69 i mierząc niecałe 165 cm i tak noszę rozmiar góry 42 chociaż wcale nie mam za dużego biustu czy ramion;/ Więc chyba na to nie ma reguły, ale wyższe dziewczyny mają fajniej. ;p

Ja w reserved nie kupuję rzeczy, bardziej się skłaniam ku TERRANOVA, 18 FOREVER, lub NEW JORKER. W NEW JORKER kocham kupować rzeczy, bo akurat tam rozmiary są 'normalne'. A najbardziej śmieszy mnie fakt, że czasem jak kupię bluzkę to jest rozmiar S, no ale chińczyki przyszywają metki nie patrząc na rozmiar.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam wrzucić post z zacytowaną wiadomością to się nie pojawił na forum... i tak kilka razy, nie wiem jak teraz. ale spróbuję!


Hej Wytrwałości życzę


Dziewczęta! Mam problem, mianowicie gdy chcę sobie usmażyć na patelni mięsko to strasznie przywiera i jestem zmuszona dać kilka kropli oleju, jak myślicie - bardzo to wpłynie na przebieg diety?


edit: ojej, wiadomości się pojawiają super
A masz patelnie teflonową? Ja na teflonowej wszystko piekę i nic mi nie przywiera.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
biedulo połamało Cię, weekend przyszedł to odpocznij trochę



no i będziesz miała jak będziesz wytrwała, ja z rozmiaru 44-46 zaszłam do 38 na górze i 38/40 na dole i wiem, że to tylko i wyłącznie tym, że mam silną wolę i chce coś zmienić w swoim życiu i mam to tego ogromną motywację
A powiedz mi, przez caly ten czas ani jednego grzeszku nie miałaś? chudzinooo
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.

Edytowane przez kashia001
Czas edycji: 2013-03-16 o 16:18
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:24   #786
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Dziękuje.
Jesteś nowa na wizażu, więc Twoje posty na początku przechodziły przez moderację i dlatego się nie pojawiały, nie przez cytowanie. W każdym razie dzięki jeszcze raz.
Dziękuję za wyjaśnienie, pytałam się wtenczas jednej użytkowniczki i też nie wiedziała, to po prostu przestałam cytować żeby móc aktywnie brać udział w dyskusji bo faktycznie było tak, że jak cytowałam to się nie pojawiały, a jak normalnie wysyłałam posty to były od razu na forum

Cytat:
Napisane przez kashia001
A masz patelnie teflonową? Ja na teflonowej wszystko piekę i nic mi nie przywiera.
Tak, bardzo starą i na niej robię... ale strasznie ja i moja mama szurałyśmy łyżkami po niej więc pewnie teflon się razem wyszurał

Edytowane przez Karyvlea
Czas edycji: 2013-03-16 o 16:25
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:25   #787
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Dziękuję za wyjaśnienie, pytałam się wtenczas jednej użytkowniczki i też nie wiedziała, to po prostu przestałam cytować żeby móc aktywnie brać udział w dyskusji


Tak, bardzo starą i na niej robię... ale strasznie ja i moja mama szurałyśmy łyżkami po niej więc pewnie teflon się razem wyszurał
No to masz odpowiedź. Kup sobie nową. A zanim to zrobisz, to troszkę oliwy z oliwek na ręcznik papierowy i przetrzyj delikatnie, smaż na małym ogniu i odwracaj cały czas- to ci się nic nie przyklei. :p
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 16:48   #788
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 173
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Emi-a jak tam u Was , pewnie przygotowania do TEGO dnia pełną parą? Dukacie jeszcze czy coś innego?pozdrowienia dla Rodzynka
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 16:59   #789
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Wracam z zakupów, jestem mega zadowolona, bo znalazłam aromaty bez dodatku oleju, cukru itp, czyli takie co są dozwolone
A ja wcześniej używałam takich zwykłych, nawet nie wiedziałam że ich nie można używać. Zaraz zabieram się za robienie torta, ciasta i sałatek dla TŻ na urodziny, żeby mnie tylko nie pokorciło
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:11   #790
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Wracam z zakupów, jestem mega zadowolona, bo znalazłam aromaty bez dodatku oleju, cukru itp, czyli takie co są dozwolone
A ja wcześniej używałam takich zwykłych, nawet nie wiedziałam że ich nie można używać. Zaraz zabieram się za robienie torta, ciasta i sałatek dla TŻ na urodziny, żeby mnie tylko nie pokorciło
A gdzie takie znalazłaś?
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 17:38   #791
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
A gdzie takie znalazłaś?
W sklepie EDEKA, ale ja mieszkam w Niemczech
A już chciałam z internetu zamówić, bo szukałam ponad miesiąc, a tu w sklepie pod nosem były
Chociaż aż tak dużego wyboru nie było, ale i tak jestem zadowlona, kupiłam pomarańczowy i waniliowy

Edytowane przez magi21
Czas edycji: 2013-03-16 o 17:41
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 17:54   #792
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
W sklepie EDEKA, ale ja mieszkam w Niemczech
A już chciałam z internetu zamówić, bo szukałam ponad miesiąc, a tu w sklepie pod nosem były
Chociaż aż tak dużego wyboru nie było, ale i tak jestem zadowlona, kupiłam pomarańczowy i waniliowy
A no zapomniałam... Dobrze, że ja ich prawie nie używam, ale też chyba coś z neta będę musieć zamówić.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:20   #793
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Ehh Kashia001 akurat wybrałaś sobie avatar z panem gąbką, jak ja jej nie znoszę, tutaj w Niemczech mają hopla na jej punkcie, już mnie ona tak denerwuje, a tu jeszcze na wizażu będą ją oglądać
Piecze mi się ciacho na Tż urodziny, ale zapachy, już mnie skręca, poproszę lepiej baty za wczasu, żeby mnie nie pokorciło

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Zrobiłabym sobie chętnie ptasie mleczko dukanowe, ale nie mam mleka skondensowanego Ptasie mleczko będzie musiało poczekać do poniedziałku, bo w niedziele sklepy zamknięte, a już mi się nie chce nigdzie jechać

Edytowane przez magi21
Czas edycji: 2013-03-16 o 18:16
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 18:59   #794
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość
biedulo połamało Cię, weekend przyszedł to odpocznij trochę
Niestety weekend półpracujący więc z odpoczynku raczej nici. A tak chętnie poleżałabym sobie do godziny 10-11 w wyrku. Narazie jadę na maściach przeciwbólowych i tabletkach. To z całą pewnością któryś mięsień. Albo ktoś mnie mocno kopnąl w cztery litery i troszkę wyżej a ja nawet nie wiem kto i kiedy?

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość

Dziewczęta! Mam problem, mianowicie gdy chcę sobie usmażyć na patelni mięsko to strasznie przywiera i jestem zmuszona dać kilka kropli oleju, jak myślicie - bardzo to wpłynie na przebieg diety?
Po pierwsze: kup nową patelnię, wygląda na to, że to już najwyższy czas (zjadanie teflonu nie jest zdrowe)
Dwa: na chwilę obecną, jeśli smażenie na odrobinie wody nic nie daje to posmaruj leciutko olejem. Nabierz olej na ręcznik papierowy i przetrzyj nim patelnię
Po trzecie: Polecam (sama czasem używam, szczególnie do gofrów) olej dietetyczny w sprayu "OliOli" kupowany na allegro. Jeśli nic innego nie pomaga to powinien się sprawdzić.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 19:15   #795
m.arty
Wtajemniczenie
 
Avatar m.arty
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Eire
Wiadomości: 2 544
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Mam pytanie do dziewczyn z Wysp. Jakie jogurty jecie? Ja nie mogę znaleźć ani jednego zgodnego z W+T<B.
__________________
blog

m.arty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 19:20   #796
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Ehh Kashia001 akurat wybrałaś sobie avatar z panem gąbką, jak ja jej nie znoszę, tutaj w Niemczech mają hopla na jej punkcie, już mnie ona tak denerwuje, a tu jeszcze na wizażu będą ją oglądać
Ojj tam przeżyjesz. ;p
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:21   #797
magi21
Raczkowanie
 
Avatar magi21
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 306
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez m.arty Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn z Wysp. Jakie jogurty jecie? Ja nie mogę znaleźć ani jednego zgodnego z W+T<B.
Przecież jogurty to jeden z wyjątków i nie musi mieć zachowanych tych proporcji, na pierwszej stronie tego wątku jest napisane na ten temat
Rzadko kiedy są takie ogurty, którę mają więcej białka aniżeli węgli + tłuszczu
magi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:30   #798
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

A ja się dopiero dowiedziałam że nie można zwykłych aromatów... Ale ja używam tylko kropelkę więc od kropelki oleju przeciez nic nie powinno mi się stac... Jak myślicie? Według mnie to na to samo wychodzi jak właśnie przecieranie papierem patelni...
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:33   #799
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Witamy, witamy

I 3mamy kciuki abyś wytrwała!
Dziękuje za przywitanie!Ja już po imieninkach i udało się! Sączyłam wodę n/gaz i zjadłam udko bez skorki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[COLOR="DarkSlateBlue"]Hej Wytrwałości życzę

Dziękuje
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-16, 20:44   #800
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
A ja się dopiero dowiedziałam że nie można zwykłych aromatów... Ale ja używam tylko kropelkę więc od kropelki oleju przeciez nic nie powinno mi się stac... Jak myślicie? Według mnie to na to samo wychodzi jak właśnie przecieranie papierem patelni...
No na pewno nic się nie stanie. I dobry przykład z tą patelnią, pewnie wychodzi na to samo.

---------- Dopisano o 21:42 ---------- Poprzedni post napisano o 21:36 ----------

Cytat:
Napisane przez kasik27 Pokaż wiadomość
Dziękuje za przywitanie!Ja już po imieninkach i udało się! Sączyłam wodę n/gaz i zjadłam udko bez skorki

---------- Dopisano o 21:33 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

[COLOR="DarkSlateBlue"]Hej Wytrwałości życzę

Dziękuje
No widzisz i dało się, ale podejrzewam, że udka na tłuszczu były smażone. :P

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość


---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Zrobiłabym sobie chętnie ptasie mleczko dukanowe, ale nie mam mleka skondensowanego Ptasie mleczko będzie musiało poczekać do poniedziałku, bo w niedziele sklepy zamknięte, a już mi się nie chce nigdzie jechać
Magi a my chyba myślimy podobnie, bo u mnie właśnie stygnie na balkonie ptasie mleczko ( dobrze, że takie mrozy, bo szybko zastygnie ). Jestem tylko ciekawa czy mi wyjdzie i będzie smaczne
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 20:45   #801
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Po pierwsze: kup nową patelnię, wygląda na to, że to już najwyższy czas (zjadanie teflonu nie jest zdrowe)
Dwa: na chwilę obecną, jeśli smażenie na odrobinie wody nic nie daje to posmaruj leciutko olejem. Nabierz olej na ręcznik papierowy i przetrzyj nim patelnię
Po trzecie: Polecam (sama czasem używam, szczególnie do gofrów) olej dietetyczny w sprayu "OliOli" kupowany na allegro. Jeśli nic innego nie pomaga to powinien się sprawdzić.
Właśnie widziałam wzmiankę na innym forum właśnie o tym oleju, ale niestety... mieszkam z mamą, ona mi wszystko sponsoruje i ma już dość mojego "wymyślania", nie wiem jak ją mam przekonać że mi zależy i po prostu niektórych rzeczy nie mogę jeść, a ona ciągle swoje ,,no nic Ci nie zaszkodzi oleju trochę na patelnie! wymyślasz strasznie, na pewno nic się nie stanie jak zjesz trochę ziemniaczków!" Mamy za to drugą patelnię, nowszą, na której jest teflon... ale mama nie pozwala mi na niej robić bo ,,ją spalę" Mam nadzieję, że kiedyś się przyzwyczai do mojego nowego trybu życia ... normalnie boję się od niej i od taty brać cokolwiek, czy naleśnika otrębowego... czy kurczaka z patelni, bo boję się, że wszystko jest robione na tłuszczach, mimo tego, że się upierają, że nie trochę przewrażliwiona jestem...
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:01   #802
ciarnaaa
Raczkowanie
 
Avatar ciarnaaa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 203
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Właśnie widziałam wzmiankę na innym forum właśnie o tym oleju, ale niestety... mieszkam z mamą, ona mi wszystko sponsoruje i ma już dość mojego "wymyślania", nie wiem jak ją mam przekonać że mi zależy i po prostu niektórych rzeczy nie mogę jeść, a ona ciągle swoje ,,no nic Ci nie zaszkodzi oleju trochę na patelnie! wymyślasz strasznie, na pewno nic się nie stanie jak zjesz trochę ziemniaczków!" Mamy za to drugą patelnię, nowszą, na której jest teflon... ale mama nie pozwala mi na niej robić bo ,,ją spalę" Mam nadzieję, że kiedyś się przyzwyczai do mojego nowego trybu życia ... normalnie boję się od niej i od taty brać cokolwiek, czy naleśnika otrębowego... czy kurczaka z patelni, bo boję się, że wszystko jest robione na tłuszczach, mimo tego, że się upierają, że nie trochę przewrażliwiona jestem...
Kurde spojrzałam na Twój wzrost i wagę... Wagę masz dobrą... Ile chciała byś ważyc? I z ciekawości zajrzałam na Twój profil (przyznam że po przeczytaniu tego posta). Twój wiek wpisany w profilu jest realny? Jeśli tak to odradzam Ci Dukana zwłaszcza że nie masz nadwagi... W wieku 16 lat wystarczą cwiczenia i lekkie ograniczenie jedzenia... Po co Ci to? Jak nie przetrwasz (czego oczywiście Ci nie życzę) to waga Ci wróci i bardzo prawdopodobne że z nawiązką... Wiem ze mnie nie posłuchasz ale piszę po prostu co uważam pozdrawiam
ciarnaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:07   #803
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Kurde spojrzałam na Twój wzrost i wagę... Wagę masz dobrą... Ile chciała byś ważyc? I z ciekawości zajrzałam na Twój profil (przyznam że po przeczytaniu tego posta). Twój wiek wpisany w profilu jest realny? Jeśli tak to odradzam Ci Dukana zwłaszcza że nie masz nadwagi... W wieku 16 lat wystarczą cwiczenia i lekkie ograniczenie jedzenia... Po co Ci to? Jak nie przetrwasz (czego oczywiście Ci nie życzę) to waga Ci wróci i bardzo prawdopodobne że z nawiązką... Wiem ze mnie nie posłuchasz ale piszę po prostu co uważam pozdrawiam
Tak, waga, wzrost i wiek to prawda. Ja nie czuję się dobrze we własnym ciele, mam szerokie biodra i jak ważyłam 74 kg to każdy mi docinał... łącznie z rodziną. Ćwiczę, mam zamiar biegać jak będzie cieplej, nie mam nadwagi, ale chciałabym wreszcie osiągnąć swoją wymarzoną wagę, moją wymarzoną wagą było zawsze 60kg, ale jeżeli uda mi się osiągnąć więcej to będę przeszczęliwa. A wiem, że przetrwam - doszłam już daleko, na pewno tego nie przerwę teraz, bo wiem, jakie by były tego konsekwencje.
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:21   #804
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

[/COLOR]

No widzisz i dało się, ale podejrzewam, że udka na tłuszczu były smażone. :P[COLOR="Silver"]


Nie one z parowara były,specjalnie dla mnie,ale kilka osob tez sie skusilo
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 21:44   #805
certina4
Wtajemniczenie
 
Avatar certina4
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: gdzieś na końcu świata
Wiadomości: 2 930
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Kiedyś chciałam wrzucić post z zacytowaną wiadomością to się nie pojawił na forum... i tak kilka razy, nie wiem jak teraz. ale spróbuję!


Hej Wytrwałości życzę


Dziewczęta! Mam problem, mianowicie gdy chcę sobie usmażyć na patelni mięsko to strasznie przywiera i jestem zmuszona dać kilka kropli oleju, jak myślicie - bardzo to wpłynie na przebieg diety?


edit: ojej, wiadomości się pojawiają super
no to dziewczyny już Ci odpisały, ja jedną z pierwszych rzeczy jaką kupiłam po przejściu na dietę to nowa patelnia teflonowa

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
No dokładnie... Posrane są te rozmiary... jedny sklep w którym potrafię coś kupic i wygladac w tym ok to RESERVED... A tak to masakra... A Tally Weijl to już w ogóle sklep dla anorektyczek... Na szczęscie i tak go nie lubie Nazywam go sklepem dla "galerianek" bo tam same pantereczki, koroneczki, kabaretki itp w rozmiarach S,XS a M czy L i tak wygląda jak S.

---------- Dopisano o 16:22 ---------- Poprzedni post napisano o 16:13 ----------



Kurde teżvtak chcę... Rozmiar 38... A ile czasu juz jestes na Dukanie ze tyle zrzuciłas? Ja tez mam ogromna motywację i mysle ze tym razem mi sie uda Ale tyle razy co byłam na dietach i byłam mega zmotywowana i przerywałam... Nie zliczę ale teraz czuję że ta motywacja jest inna... jakby bardziej wiarygodna OBY
to już Kashia niżej napisała

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Haha odpowiem za certina4, bo już z 10 razy się jej pytałam od 13 listopada jest . hehe

No ale to nie jest reguła bo dużo zależy od kości i wzrostu, ja ważąc teraz 69 i mierząc niecałe 165 cm i tak noszę rozmiar góry 42 chociaż wcale nie mam za dużego biustu czy ramion;/ Więc chyba na to nie ma reguły, ale wyższe dziewczyny mają fajniej. ;p

Ja w reserved nie kupuję rzeczy, bardziej się skłaniam ku TERRANOVA, 18 FOREVER, lub NEW JORKER. W NEW JORKER kocham kupować rzeczy, bo akurat tam rozmiary są 'normalne'. A najbardziej śmieszy mnie fakt, że czasem jak kupię bluzkę to jest rozmiar S, no ale chińczyki przyszywają metki nie patrząc na rozmiar.

---------- Dopisano o 17:16 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------



A masz patelnie teflonową? Ja na teflonowej wszystko piekę i nic mi nie przywiera.

---------- Dopisano o 17:22 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------



A powiedz mi, przez caly ten czas ani jednego grzeszku nie miałaś? chudzinooo
dziękuję za odpowiedź w moim imieniu. Skarbie bez grzechu się nie obywa, zwłaszcza ostatnio czasami mi się zdarza malutki kawałeczek czekolady toblerone z nugatem i rodzynkami i mam wrażenie, że więcej rzeczy jadam niż na początku diety, bo zjadam od czasu do czasu jovi 0% truskawkowy albo śliwkowy, pudding z lidla, wczoraj udało mi się kupić parówki z kurczaka 87% kurczaka no i krakowską suchą drobiową light z 50% mniej tłuszczu, prawda jest taka, że nudzą mi się rzeczy które jadłam wcześniej, więc sięgam po inne, może dlatego waga trochę stanęła... nie wiem, ale czasami potrzebuję czegoś innego, dzisiaj np. zjadłam kilka pierogów ruskich mojej babci, które są po prostu najlepsze na świecie, a że babci nie było pół roku w Polsce, to nie mogłam się oprzeć, więc nie ma tak, że nikt nie grzeszy, myślę że nawet wytrwałym się zdarzają chwile słabości, grunt, żeby było ich jak najmniej


wiecie, że pierwszy raz odkąd jestem na diecie, czyli tych 4 m-cy zrobiłam sobie bułkę z mikrofali, no i wyszła super, tzn. chyba nazywa się to chlebkiem razowym, ale wyszła pyszna bułeczka, czuję, że wejdzie na stałe do mojego menu śniadaniowego


Cytat:
Napisane przez magi21 Pokaż wiadomość
Ehh Kashia001 akurat wybrałaś sobie avatar z panem gąbką, jak ja jej nie znoszę, tutaj w Niemczech mają hopla na jej punkcie, już mnie ona tak denerwuje, a tu jeszcze na wizażu będą ją oglądać
Piecze mi się ciacho na Tż urodziny, ale zapachy, już mnie skręca, poproszę lepiej baty za wczasu, żeby mnie nie pokorciło

---------- Dopisano o 19:20 ---------- Poprzedni post napisano o 19:14 ----------

Zrobiłabym sobie chętnie ptasie mleczko dukanowe, ale nie mam mleka skondensowanego Ptasie mleczko będzie musiało poczekać do poniedziałku, bo w niedziele sklepy zamknięte, a już mi się nie chce nigdzie jechać
no to bacik zawczasu

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Niestety weekend półpracujący więc z odpoczynku raczej nici. A tak chętnie poleżałabym sobie do godziny 10-11 w wyrku. Narazie jadę na maściach przeciwbólowych i tabletkach. To z całą pewnością któryś mięsień. Albo ktoś mnie mocno kopnąl w cztery litery i troszkę wyżej a ja nawet nie wiem kto i kiedy?

.
no to przynajmniej niech się ktoś zlituje i zafunduje Ci wspaniały masaż rozgrzewający
__________________


Apel Rumburaka
Uszy przedłużeniem duszy
certina4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:08   #806
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez certina4 Pokaż wiadomość


to już Kashia niżej napisała



dziękuję za odpowiedź w moim imieniu. Skarbie bez grzechu się nie obywa, zwłaszcza ostatnio czasami mi się zdarza malutki kawałeczek czekolady toblerone z nugatem i rodzynkami i mam wrażenie, że więcej rzeczy jadam niż na początku diety, bo zjadam od czasu do czasu jovi 0% truskawkowy albo śliwkowy, pudding z lidla, wczoraj udało mi się kupić parówki z kurczaka 87% kurczaka no i krakowską suchą drobiową light z 50% mniej tłuszczu, prawda jest taka, że nudzą mi się rzeczy które jadłam wcześniej, więc sięgam po inne, może dlatego waga trochę stanęła... nie wiem, ale czasami potrzebuję czegoś innego, dzisiaj np. zjadłam kilka pierogów ruskich mojej babci, które są po prostu najlepsze na świecie, a że babci nie było pół roku w Polsce, to nie mogłam się oprzeć, więc nie ma tak, że nikt nie grzeszy, myślę że nawet wytrwałym się zdarzają chwile słabości, grunt, żeby było ich jak najmniej


wiecie, że pierwszy raz odkąd jestem na diecie, czyli tych 4 m-cy zrobiłam sobie bułkę z mikrofali, no i wyszła super, tzn. chyba nazywa się to chlebkiem razowym, ale wyszła pyszna bułeczka, czuję, że wejdzie na stałe do mojego menu śniadaniowego

No wiadomo, ze grzeszki się zdarzają.. A kiedy Ci się zdarzył pierwszy pamiętasz moze coś około którego miesiąca? Myślałam, ze ty cały czas bez grzeszku ;P Ale byś wytrwała była Ja mam to samo w te święta babcia robi obiad ( jak co roku ) i tak swietnie gotuje , a strasznie się boję, że na następne święta nie zrobi już obiadu i myślę, cały czas intensywnie czy chociaż samego indyka nie spróbować a inne jedzenie juz sama sobie przynieść. Sama nie wiem. Wiadomo, że nawet najlepszym się zdarzy jakiś grzech, no ale cóż jesteśmy tylko ludźmi... Ale nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę tych straconych kilogramów :P

---------- Dopisano o 23:06 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez kasik27 Pokaż wiadomość
[/COLOR]

No widzisz i dało się, ale podejrzewam, że udka na tłuszczu były smażone. :P[COLOR="Silver"]


Nie one z parowara były,specjalnie dla mnie,ale kilka osob tez sie skusilo
EE to super

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:06 ----------

Cytat:
Napisane przez ciarnaaa Pokaż wiadomość
Kurde spojrzałam na Twój wzrost i wagę... Wagę masz dobrą... Ile chciała byś ważyc? I z ciekawości zajrzałam na Twój profil (przyznam że po przeczytaniu tego posta). Twój wiek wpisany w profilu jest realny? Jeśli tak to odradzam Ci Dukana zwłaszcza że nie masz nadwagi... W wieku 16 lat wystarczą cwiczenia i lekkie ograniczenie jedzenia... Po co Ci to? Jak nie przetrwasz (czego oczywiście Ci nie życzę) to waga Ci wróci i bardzo prawdopodobne że z nawiązką... Wiem ze mnie nie posłuchasz ale piszę po prostu co uważam pozdrawiam
Ojj też uważam, ze jesteś troszkę za młoda na odchudzanie.. Możesz sobie tym tylko zaszkodzić.

---------- Dopisano o 23:08 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Zrobiłam ptasie mleczko, wyszło super ! Ale więcej niż jednego małego kawałeczka nie mogę zjeść , bo uważam , że za słodkie. :P
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-16, 22:16   #807
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Ojj też uważam, ze jesteś troszkę za młoda na odchudzanie.. Możesz sobie tym tylko zaszkodzić.
Wiem, że jestem trochę za młoda, ale naprawdę próbowałam wszystkiego... I nic nie działało na mnie. Dlatego zdecydowałam się na tą dietę, i tak wydaje mi się, że jestem rozsądniejsza niż inne moje znajome które ciągle się chwalą że "w tydzień schudłam 7kg na diecie kapuścianej, o wiele lepsza jest niż ten Twój cały dukan" Nie mam żadnych problemów z nerkami, mój lekarz rodzinny też nie widział przeciwwskazań, stosuję się do wszystkich zasad, więc nie widzę problemu Na razie jest wszystko dobrze ze mną, według mnie lepiej teraz zmienić swoje nawyki żywieniowe i przez całe życie odżywiać się zdrowo
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 08:42   #808
kasik27
Raczkowanie
 
Avatar kasik27
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: WaWa
Wiadomości: 94
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Siemka! 3ci dzionek diety przedemną,mąż zagaduje zebym karkoweczkę na obiad zrobiła,ale ja już piersiątka odmrazam dla niego kotlety w panierze,a dla mnie z parowarka z ziółkami Miłego dnia Dukanki!
__________________
01-02-2011 DUKAN po raz II
62kg->58->56->57->54....52kg,a może 50Nieosiągnięte: ciąża

http://www.suwaczki.com/tickers/dqprpiqv0blhdssp.png
15-03-2013 DUKAN po raz III 70kg->68->65->63 ->60na początekOSIĄGNIĘTY 19-05
60->57->55kgobecnie
A może by tak 50kg
kasik27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 09:03   #809
kashia001
PeeeMaa!
 
Avatar kashia001
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: inthernet
Wiadomości: 8 448
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez Karyvlea Pokaż wiadomość
Wiem, że jestem trochę za młoda, ale naprawdę próbowałam wszystkiego... I nic nie działało na mnie. Dlatego zdecydowałam się na tą dietę, i tak wydaje mi się, że jestem rozsądniejsza niż inne moje znajome które ciągle się chwalą że "w tydzień schudłam 7kg na diecie kapuścianej, o wiele lepsza jest niż ten Twój cały dukan" Nie mam żadnych problemów z nerkami, mój lekarz rodzinny też nie widział przeciwwskazań, stosuję się do wszystkich zasad, więc nie widzę problemu Na razie jest wszystko dobrze ze mną, według mnie lepiej teraz zmienić swoje nawyki żywieniowe i przez całe życie odżywiać się zdrowo
Hm, no to jak wolisz, tylko , że takie młodziutkie osoby to raczej wszystkie uważają, że są za pulchne. Pamiętaj faceci wolą krągłości, niż anorektyczki bez cyca i pupy.
__________________



Chwyć się mej dłoni. Bądź blisko.
Za szczęściem już nie chcę gonić.
Mam Ciebie. Mam wszystko.
kashia001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-17, 10:15   #810
Karyvlea
Rozeznanie
 
Avatar Karyvlea
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa/Białołęka
Wiadomości: 881
GG do Karyvlea Send a message via Skype™ to Karyvlea
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 24

Cytat:
Napisane przez kashia001 Pokaż wiadomość
Hm, no to jak wolisz, tylko , że takie młodziutkie osoby to raczej wszystkie uważają, że są za pulchne. Pamiętaj faceci wolą krągłości, niż anorektyczki bez cyca i pupy.
Wiem wiem.

Dzisiaj wskoczyłam na wagę, z wielkim strachem oczywiście, miałam się zważyć za 4 dni ale ciekawość wygrała, ale na szczęscie - nie pożałowałam, waga spadła o niecałe 2kg! Jestem taka szczęśliwa, w dodatku zmieściłam się w moje stare spodnie z 1 gimnazjum, ponoć tam jest numer 34, ale ja przed odchudzaniem nosiłam ok. 40... więc nie wiem, te rozmiarówki jakieś chińskie są
A dziewczyny, co tam u Was? Jak postępy? Pogoda robi się ładna, słoneczko świeci, może to w końcu ostateczny koniec zimy.
Karyvlea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-24 22:15:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.