Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-03, 12:55   #1
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936

Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze


Cześc kurde moja dieta jest poprostu MONO. i juz mnie to denerwuje .A nie mam zadnej koncepcji żeby coś zmienić. Bo zawsze codziennie jem 2 kromki ciemnego i ostatnio przez tydzien serek wiejski i ogórek. Potem obiad to teraz jem zupki z proszku!!! wiem ze tragedia, a ostatnio przez 10 dni naleśniki. Na podwieczorek Activia, i kolacja to co na śniadanie!!!
Wiec uwazam ze moje menu jest totalna masakra. Nie za dużo białek i wogóle nabiału...jogurty, serek. Wogóle nie mam jakos pomysłów na obiad. Może jakiś dacie ale tylko nic z kurczakiem!!! A na kolacje chce jeść jogutr jogobella light z 5 łyżkami otrębów, bo zapycha z opowiadań na maxA!!

Wiec jak z tym obiadem, najwieksze pytanie. Tak samo na śniadanie zasugerujcie mi cos innego oprócz serów.?!?! może dzem jest niskokaloryczny też???
hmm prosze pomózcie
pozdrawiam
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:00   #2
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

MyLifeIsMusic przyznam szczerze - zaciskam zęby ...

Proszę: http://www.apz.pl/poradnia.php?p=diet&q=pdietodch Tylko może nie patrz na te kalorie, zwłaszcza na dietę 1000 kalorii. I nie ograniczaj się do podanych tam dań, bo znowu wpadniesz w dietę mono. Jest tyle możliwości, wystarczy pokombinować i nie bać się jedzenia.

edit:

Dodam coś jeszcze, bo obawiam się, że skupisz się na daniach z linka

Śniadania: musli - z różnego rodzaju płatków - z mlekiem, różnego rodzaju kanapki (nie bój się warzyw), omlety, placki - np. owsiane, owoce - ale nie same!

niech mi ktoś pomoże
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:06   #3
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Dodam coś jeszcze, bo obawiam się, że skupisz się na daniach z linka

Śniadania: musli - z różnego rodzaju płatków - z mlekiem, różnego rodzaju kanapki (nie bój się warzyw), omlety, placki - np. owsiane, owoce - ale nie same!

niech mi ktoś pomoże
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:11   #4
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Na obiadek polecam np. mój dzisiejszy zestaw
Łosoś (dzwonek) ja piekłam w piekarniku ,posypany ziołami do tego świeży szpinak podsmażony na odrobince oliwy z oliwek i czosnku. Pyszne i sycące
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:13   #5
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Bardotko uwielbiam to
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:20   #6
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Cytat:
Napisane przez suzana
Bardotko uwielbiam to
hehe ja też lubie to danie. Uwielbiam szpinak zawsze tylko mrożony, ale ostatnio w Netto znalazłam świeży i wykupiłam chyba połowe tego co mieli na stanie

Teraz przypomniało mi się jeszce coś co bardzo lubie. Przepis wzięłam od Nigelli Troszke go zmodyfikowałam
Potrzebna jest cukinia , szczypiorek , ser feta ja daje jeszce duzo pietruszki (z racji tego że mam zamiar zrzucic co nieco wybieram fete light ) jajko
Cukinie tre na tarce na takie pasecki do tego dodaje pokrojony szczypiorek, fete i pietruszke. Wbijam do tego wszystkiego jajko dodaje ziółka i robie z tego takie placuszki i smaże. Tez bardzo dobre
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 13:59   #7
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Cytat:
Napisane przez bardotka_a
Na obiadek polecam np. mój dzisiejszy zestaw
Łosoś (dzwonek) ja piekłam w piekarniku ,posypany ziołami do tego świeży szpinak podsmażony na odrobince oliwy z oliwek i czosnku. Pyszne i sycące
Gdzies slyszalam, ze oliwa z oliwek nie nadaje sie do smazenia, bo w wysokich temperaturach wydziela cos tam szkodliwego.

D smazenia podobno swietna jest oliwa z pestek winogron (wlasnie mama kupila, ale jeszcze nie bylo okazji wyprobowac) i z ryzu. Tę też kupimy, ale poki co chwilowo nie ma jej w sklepie
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 14:05   #8
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

Cytat:
Napisane przez Ash
Gdzies slyszalam, ze oliwa z oliwek nie nadaje sie do smazenia, bo w wysokich temperaturach wydziela cos tam szkodliwego.

D smazenia podobno swietna jest oliwa z pestek winogron (wlasnie mama kupila, ale jeszcze nie bylo okazji wyprobowac) i z ryzu. Tę też kupimy, ale poki co chwilowo nie ma jej w sklepie
Też to gdzieś słyszałam ale lepiej na oliwie niz na oleju , a szkodliwe to jest wszystko jakby sie tak miało na to patrzeć . W każdym przepisie jest smażenie na oliwie , więc przy tym zostane.
Musze poszukc tej z pestek winogron , ciekawe tylko jaki ma smak jak juz będziesz wiedziała to napisz
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:12   #9
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

podobno z dwojga zlego to juz zwykly olej kujawski lepszy do pieczenia niz oliwa z oliwek. ale nie jestem na 200% pewna, gdzies to zaslyszalam po prostu
Ash jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:29   #10
volunteer
Rozeznanie
 
Avatar volunteer
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 968
GG do volunteer
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

no wlasnie to ciekawe jest...bo czesto czytam jak dziewczyny pisza ze maja dosyc i ze juz nie moga jesc tego caly czas co jedza...a ja wlasnie zle sie czuje jak musze cos zmienic...w sklad mojej diety na stale wchodzi: musli tropikalne, serek wiejski, szyneczka z indyka, serek zolty, owoce, orzechy - bakalie generalnie, jogurty naturalny....pieczywo vasa lub grahamopodobne...i tyle:/ tzn...ja nie czuje zebym cos...nie wiem no nie brakuje mi niczego w sumie, nie odczowam pociagu do innych rzeczy...na obiad zadko chce mi sie pojsc, no ale powiedzmy ze dwa razy w tygodniu mam obiado kolacje...cos takiego pysznego i niedozwolonego...no ale....sama nie wiem, moze cos powinnam jednak zmienic...?

myliveismusic - pisalam na Twoim watku co powinnas jesc moim zdaniem i z tego co dalej czytam to nie wprowadzials niczego..zrezygnowalas z ogorka jedynie i sera zoltego na sniadanie...

ale tak serio to przeciez jak sie komus chce to mozna robic takie cuda rozne zdrowe ze glowa mala! kurczak w saladce z ryzem i ananasem (Boze jakie to dobre jest!), wszelkie salatki i kazda smakuje inaczej i jest pelnowartosciowym posilkiem, ryz, kluski z wazywami (ryz nieluskany a kluseczki z ciemnej maki), jak jesz np. ser zolty na kilacje to prosta rzecz a pyszna - pelnoziarnisty chlebek, margaryna, pieczarki, serek zolty - wsadzasz do piekarnika i masz to na cieplo (pyszne zapiekanki) a nie masz dodatkowych kalorii przeciez.

suzana zacznie zaraz krzyczec ze to wegle sa na kolacje - no to na podwieczorek czy tam ktorys posilek no!

nie no generalnie - nie marudzic tylko kombinowac
__________________

bedzie dobrze, albo niedobrze.
volunteer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-03, 14:35   #11
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

uPs
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-03, 15:28   #12
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Pomóżcie mojemu jadłospisowi!! Prosze

na sniadanie polecam platki z mlekiem, ale pisalas kiedys chyba, ze nie mozesz (nie wiem dlaczego). wiec kombinuj z kanapkami, ja robie czasami na ciemnym chlebku daje stos warzyw, jakas szynke, i jest oki

na obiad lubie roznego rodzaju zupy, z tym, ze one nie sa bardzo sycace, po 3h jestem juz glodna bardzo nie wiem tez dlaczego nie cos z kurczaka? ja bardzo lubie, co prawda wole smazone, ale nie jem, a teraz posmakowala mi piers z kurczaka gotowana z warzywami. lubie tez ryz z warzywami.

kolacje niestety nie mam tu duzego wyboru bo maja byc bialkowe, chociaz ja dodaje do tego warzywko jakies, np. platerki sera bialego i pomidor, ogorek.
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:14.