Zdrowe odżywianie i ćwiczenia - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-21, 16:16   #331
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Obiecuje ze sie poprawie Ale i tak jestem z siebie dumna Od poczatku odchudzania nie zjadlam ani grama niczego slodkiego, nawet malutkiego cukiereczka To i tak bardzo wielki postęp jak na mnie
No jak obiecujesz to 3mam za słowo . Powiem jeszcze raz.... parówki pod każdą postacią są złe . Ale za Twoją wytrwałości i tak należą sie buziaki . No i ćwiczonka też ładnie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:16   #332
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez buckfast_superbee
A ja skonczylam z liczeniem kalorii, bo to tylko mnie denerwuje i na dluzsza mete nie jest dla mnie dobre- moge wytrzymac tydzien, dwa, a moze nawet miesiac, ale non stop chodze glodna i zła i tylko czekam az sie bede mogla najesc w koncu ;/ Moze macie inny metabolizm, ale ja jedząc tyle co Wy piszecie w waszych jadlospisach, ciagle jestem glodna

Od teraz mam zamiar po prostu: jesc duzo warzyw, nie jesc slodyczy, pic wode mineralna (chociaz to dla mnie normalka, od dziecka to robie, bo u mnie w domu nikt nie pije Coli itp),nie podjadac non stop- po prostu jesc porzadne, zdrowe posilki I do tego duuuzo ruchu- wlasnie wrocilam z 2 h jazdy rowerem

Co do roweru- uwielbiam na nim jezdzic, ale niestety w rejonie, w którym mieszkam praktycznie nie ma sciezek rowerowych- musze jezdzic normalnie ulica tam gdzie samochody- w dodatku teren pagorkowaty- wiec wciaz w gore i w dol, w gore i w dol, w gore i w dol itd. A ja tak lubie jezdzic po plaskim - moglabym tak jezdzic godzinami
Uda Ci sie zobaczysz u mnie też najgorzej było z podajadaniem ale trzymam sie juz 3 dzień. ( nie licząc piwa )
Teraz też jem sporo na śniadanie i obiad dzięki czemu pomiędzy tymi posiłkami nie jestem aż taka głodna. A z liczenia kalorii dawno zrezygnowałam staram sie jest zdrowo i sycąco. A warzywa i owoce kocham więc jem ich sporo xd

Jutro biegi już sie nie moge doczekać, mam już dziś ochote ale nie lubie biegac po parku kiedy jest dużo ludzi. Wydaje mi sie wtedy że wszyscy na mnie patrzą, to jakaś obsesja chyba jest
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:18   #333
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Sunniva
Gratuluje Aguś ja też sie jakość trzymam nie licząc tej pszenicy z toffi.

Moja dzisiejsze maenu :

Śniadanie: płatki fitness z mlekiem
II Śniadanie : 2 jabłka
Obiad: 2 jajka sadzone, 1 naleśnik suchy, surówka z kapusty kiszonej
Podwieczorek : PIWO ! Nie dam rady, jest imprezka i napewno coś wypije, mam nadzieje że skończy sie na jednym.
Kolacja : ? Może serek wiejski.
No ładnie, ładnie . Hmm... Piwo... czasem można a napewno skoro to imprezka to w tańcu spalisz... tylko sie wyszalej porządnie . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:22   #334
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez buckfast_superbee
A ja skonczylam z liczeniem kalorii, bo to tylko mnie denerwuje i na dluzsza mete nie jest dla mnie dobre- moge wytrzymac tydzien, dwa, a moze nawet miesiac, ale non stop chodze glodna i zła i tylko czekam az sie bede mogla najesc w koncu ;/ Moze macie inny metabolizm, ale ja jedząc tyle co Wy piszecie w waszych jadlospisach, ciagle jestem glodna

Od teraz mam zamiar po prostu: jesc duzo warzyw, nie jesc slodyczy, pic wode mineralna (chociaz to dla mnie normalka, od dziecka to robie, bo u mnie w domu nikt nie pije Coli itp),nie podjadac non stop- po prostu jesc porzadne, zdrowe posilki I do tego duuuzo ruchu- wlasnie wrocilam z 2 h jazdy rowerem

Co do roweru- uwielbiam na nim jezdzic, ale niestety w rejonie, w którym mieszkam praktycznie nie ma sciezek rowerowych- musze jezdzic normalnie ulica tam gdzie samochody- w dodatku teren pagorkowaty- wiec wciaz w gore i w dol, w gore i w dol, w gore i w dol itd. A ja tak lubie jezdzic po plaskim - moglabym tak jezdzic godzinami
Co do Twoich zasad.. są słuszne, troszkę jeszcze parę zasad do tego, ale też to zeby było jedzonko nisko kaloryczne... jak najwiecej ruchu i ćwiczenia regularne . Hmm... a co do liczenia kalorii... liczyłam przez miesiąc a później sie nauczyłam co mogę jeść i jak sobie zaplanować dzień... nie licząc już ich a trzymając sie mojej diety (tak na oko). Po pewnym czasie idzie sie tego wyuczyć jak można jeść zeby wyszło tyle kalorii ile powinno i nie liczyć tego . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:23   #335
buckfast_superbee
Raczkowanie
 
Avatar buckfast_superbee
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 223
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Sunniva
Jutro biegi już sie nie moge doczekać, mam już dziś ochote ale nie lubie biegac po parku kiedy jest dużo ludzi. Wydaje mi sie wtedy że wszyscy na mnie patrzą, to jakaś obsesja chyba jest
Ta ja też mam taka obsesje, dlatego chodze biegac tylko wieczorami albo o 6 rano Nienawidze jak sie gapią a już szczegolnie jak spotykam znajomych ))
buckfast_superbee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:25   #336
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez zabcia111
dziewczyny jak to jest z parowkami? drobiowe i cielece tez sa fe??

agusia wcale nie zjadlas duzo...
Myślę ze niestety tak... tłuste są i nie zdrowe... A Agusia nie zjadła dużo , ale zamiast tych parówek mogło być coś bardziej wartościowego i zdrowszego i zarazem bardziej dietetycznego i o to sie czepiam . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 16:34   #337
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

O jejku dziewczynki nie nadążam za Wami tyyyyyyyyyyle piszecie...
na śniadanko zjadłam jogobelle light z płatkami, na obiad brązowy ryż z warzywami no i to co najgorsze kilka pierniczków i 2 gałki lodów (bez wafelka)
a właśnie jak to jest z tym brązowym ryżem uzywam go ponieważ jest zdrowszy od białego ale czy jest też mniej kaloryczny i czy można go jeść podczas diety?
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 16:42   #338
Pusiak89
Zadomowienie
 
Avatar Pusiak89
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Malediwy :P
Wiadomości: 1 940
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Sunniva
Uda Ci sie zobaczysz u mnie też najgorzej było z podajadaniem ale trzymam sie juz 3 dzień. ( nie licząc piwa )
Teraz też jem sporo na śniadanie i obiad dzięki czemu pomiędzy tymi posiłkami nie jestem aż taka głodna. A z liczenia kalorii dawno zrezygnowałam staram sie jest zdrowo i sycąco. A warzywa i owoce kocham więc jem ich sporo xd

Jutro biegi już sie nie moge doczekać, mam już dziś ochote ale nie lubie biegac po parku kiedy jest dużo ludzi. Wydaje mi sie wtedy że wszyscy na mnie patrzą, to jakaś obsesja chyba jest
To ładnie i tak trzymaj ale uważaj na owoce bo nadmiar moze zaszkodzić . Pozdrawiam
Pusiak89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 17:27   #339
kasia89
Zakorzenienie
 
Avatar kasia89
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 3 741
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

U mnie dziś:
śniadanie- znowu musli
II śniadanie- kanapka z ciemnym chlebkiem + pasta z salami
obiad- troszkę spagheti, nie mogłam się oprzeć bo kocham spagheti ale na szczęście mama kupiła niedobry sos, więc nie brałam dokładki
kolacja- troszkę serka wiejskiego
Mam ochotę na jabłko, ale może się powstrzymam
A co do śniadania to ja też najcześciej jem musli, i bardzo mi tak odpowiada, ale też chyba będę musiała wprowadzić jakieś zróżnicowanie w moich śniadaniach. Wczoraj udało mi się trochę poskakać i dziś też mam w planach
kasia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 18:33   #340
martuska888
Raczkowanie
 
Avatar martuska888
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 294
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Hej Ale wy piszecie dużoo... Aż trudno nadążyć Dzisiaj było już bez słodyczy(oprócz kilku chipsów - kolega czestował nie mogłam odmówić) Na śniadanko bułka z ziarnami, w szkole jabłko i Monte Drink, na obiad była kasza z mięskiem, później pomarańcza zjadłam, no i teraz na kolacje chlebek z polędwicą i serem i jabłuszko i jogurt (pyszny... kiwi)Wiem że ten jogurcik to trochę niezdrowo, ale nie mogłam sobie odmówić. Tylko przeraża mnie to, że nie mam prawie czasu na ćwiczenia.Najpierw do szkoły, później do szkoły muzycznej i tylko sie każą uczyć i uczyć. Ehhhh... Ale już lepszy humorek, bo taki ładny chłopak znowu sę do mnie normalnie odzywa i się cieszę <jupi> Pozdrówka dla was
martuska888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 18:37   #341
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Pojezdzilam troszke na rowerku I zrobilam cwiczenia na biodra, nogi. Dzis doszlam do wniosku że nie bede juz cwiczyc a6w :/ Ten trening jest strasznie nudny. Nie chce mi sie go juz dalej robic :/ A poza tym strasznie boli mnie szyja :/ i jak wstaje juz z podlogi, gdy skoncze cwiczyc, to glowa mnie boli, tak jakbym miala za duze cisnienie w glowie nie bede juz tego cwiczyc! :P Ale bede teraz cwiczyc na brzuch te cwiczenia z modelingu Tam są fajne cwiczenia i widze ze na miesnie skosne brzucha tez sa, a nie jak w a6w tylko na miesien prosty :/ Zaraz sobie poczytam jeszcze raz te cwiczonka i biore sie do roboty pozdrawiam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-21, 21:08   #342
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

umierammm
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 21:09   #343
piwnookaagacia
Raczkowanie
 
Avatar piwnookaagacia
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 268
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

martuska888 a wiesz ile kalorii spala sie przez nauke??! napewno niewiele mniej niz np.maszerujac... a jak grasz na instrumencie to dopiero cwiczenia

vadi jak bede miala troche czasu a weekend jest to pewnie bede miala chwilke to przepisze jakies wegetarianskie przepisy specialy for you a ryby jesz?? chyba pytam po raz kolejny ale zapomnialam...

ja dzisiaj zjadlam oprocz pasty na sniadanko jeszcze kefir, serek wiejski 2,5%(nowe odkrycie), trojkacik light, potem rolmopsa i ogorka na obiadek i znowu paste na kolacje w podliczeniu cos kolo 900 kcal, wczoraj tez a nie bylam glodna, nic w tym stylu ale jak sie nie poprawie to bedzie jojo pewnie
piwnookaagacia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 21:12   #344
MyLifeIsMusic
Rozeznanie
 
Avatar MyLifeIsMusic
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 936
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

heja
Normalnie ale zapisałyscie stron heh. A ja jestem chora
Normalnie chyba grypa. Dreszcze mnie przechodza po plecach, gardło mnie boli że szok, i moja kopuła chyba zaraz pęknie. Leże od 17 w wyrze i na chwile musiałam tu zajrzeć !!
Dzisij zjadłam rano: 2 kromki ciemnego z serkiem żółtym ogórkiem kiszonym i sałatą. I obiad 2 porcje hmm u mnie sie na to mówi szagole ale oficjalnie to chyba kopytka. Oczywiscie zjadłam bez polania tłuszczem z bułką tartą. I do teraz czuje smak tych szagoli w żołądku..Błeee ochydaaa. Nic nie jadłam do teraz bo nie moge nic przełknąć a wogóle to głodna nie jestem. Aby wypiłam 2 herbaty z cytryną. A ćwiczenia też poszły na margines...przeciez jak ledwo żyje nie bede na rowerze jeździć.
Zaraz chyba padne...życcie mi powrotu do zdrowia bo w środe egzaminy i jak ja sie przygotuje
papapapapa
.....zdycham, tak mi zimnooo, ide -do jutra.......
__________________
Mój cel: 59 kg
MyLifeIsMusic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:18   #345
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

MyLifeIsMusic zdrowiej szybciutko bidulko...a co do chorób to ja od przynajmniej miesiąca chodzę chora....hehe.... tylko ze wcześniej mi samo przeszło.... i teraz na to samo licze( a może to mi na płuca przechodzi??)

Ja dzisiaj nie ćwiczyłam jakoś specjalnie...tylko na skakance 250 razy podskoczyłam, a zjadłam dzisiaj:
* Płatki nestle fitnnes z mlekiem 0,5
*2 bułki grahami z wędliną
* znowu płatki nestle fitnes
* jogurt naturalny( własnie pałaszuje bo głodna jestem okropnie)
no i w miedzy czasie mandarynke i kiwi i jogurt owocowy

Zaraz chyba zrobie sobie jeszcze 8 min ABS....tak sądze
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:30   #346
zabcia111
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 378
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

,

Edytowane przez zabcia111
Czas edycji: 2010-01-21 o 13:52
zabcia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-21, 22:42   #347
Laura_85
Rozeznanie
 
Avatar Laura_85
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 692
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

uff jestem juz po pilatesie, teraz z czystym sumieniem mogę iść spać...hehe



DoBrAnOc:cmok :
__________________
Nie bój się zrobić wielkiego kroku... nie pokonasz przepaści dwoma małymi...

David Lloyd George



Patryk urodził się 11.11.2007 r.
http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200711111762.png
Laura_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 06:57   #348
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez piwnookaagacia
vadi jak bede miala troche czasu a weekend jest to pewnie bede miala chwilke to przepisze jakies wegetarianskie przepisy specialy for you a ryby jesz?? chyba pytam po raz kolejny ale zapomnialam...
czasami jem dzięki

Dzisiaj zaczynam 3. dzień diety, brzuszek trochę bardziej płaski
Trzymajcie się dziewczyny, bo za oknem coraz cieplej
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 08:13   #349
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez vadi
czasami jem dzięki

Dzisiaj zaczynam 3. dzień diety, brzuszek trochę bardziej płaski
Trzymajcie się dziewczyny, bo za oknem coraz cieplej
Hehe moze u was ładna pogoda, a u mnie deszcz pada Ani nie wyjde na rower, ani pobiegac Bede w domu siedziec... Ale mam nadzieje, ze do wieczora sie wypogodzi i bede mogla wyjsc z domku Te cwiczonka z modelingu są lepsze niz a6w, naprawde Przynajmniej mnie szyja nie boli Własnie zjadlam sniadanko : 2 tosty z serem i ketchupem. Wiem ze moglo byc bez tego ketchupu, ale nie moglam sie powstrzymac Pozdrawiam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-22, 08:26   #350
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Hehe moze u was ładna pogoda, a u mnie deszcz pada Ani nie wyjde na rower, ani pobiegac Bede w domu siedziec... Ale mam nadzieje, ze do wieczora sie wypogodzi i bede mogla wyjsc z domku
Zapraszam do mnie ani jednej podejrzanej chmury na niebie
Chętnie Ci tą pogodę odstąpię Powinnam cały dzień siedzieć w domu nad książkami deszcze byłby w tym pomocny
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 09:12   #351
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez amber2046
Zapraszam do mnie ani jednej podejrzanej chmury na niebie
Chętnie Ci tą pogodę odstąpię Powinnam cały dzień siedzieć w domu nad książkami deszcze byłby w tym pomocny
No chetnie bym sie zamienila Ale to jest niemozliwe hehe
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:09   #352
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez kasia89
U mnie dziś:
śniadanie- znowu musli
II śniadanie- kanapka z ciemnym chlebkiem + pasta z salami
obiad- troszkę spagheti, nie mogłam się oprzeć bo kocham spagheti ale na szczęście mama kupiła niedobry sos, więc nie brałam dokładki
kolacja- troszkę serka wiejskiego
Mam ochotę na jabłko, ale może się powstrzymam
A co do śniadania to ja też najcześciej jem musli, i bardzo mi tak odpowiada, ale też chyba będę musiała wprowadzić jakieś zróżnicowanie w moich śniadaniach. Wczoraj udało mi się trochę poskakać i dziś też mam w planach
Mam ten sam proble ze śniadaniami ale jutro postaram sie zjeść co innego wkońcu w łikend ma sie więcej czasu na przygotwowanie czegoś specjalnego
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:11   #353
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez MyLifeIsMusic
heja
Normalnie ale zapisałyscie stron heh. A ja jestem chora
Normalnie chyba grypa. Dreszcze mnie przechodza po plecach, gardło mnie boli że szok, i moja kopuła chyba zaraz pęknie. Leże od 17 w wyrze i na chwile musiałam tu zajrzeć !!
Dzisij zjadłam rano: 2 kromki ciemnego z serkiem żółtym ogórkiem kiszonym i sałatą. I obiad 2 porcje hmm u mnie sie na to mówi szagole ale oficjalnie to chyba kopytka. Oczywiscie zjadłam bez polania tłuszczem z bułką tartą. I do teraz czuje smak tych szagoli w żołądku..Błeee ochydaaa. Nic nie jadłam do teraz bo nie moge nic przełknąć a wogóle to głodna nie jestem. Aby wypiłam 2 herbaty z cytryną. A ćwiczenia też poszły na margines...przeciez jak ledwo żyje nie bede na rowerze jeździć.
Zaraz chyba padne...życcie mi powrotu do zdrowia bo w środe egzaminy i jak ja sie przygotuje
papapapapa
.....zdycham, tak mi zimnooo, ide -do jutra.......
Wracaj szybko do zdrowia i broń boże nie ćwicz, kładż się do łóżka ale to już weź jakies leki i wyzdrowej, bo szkoda chorwać w taką pogode. I jedz więcej bo w chorobie to potrzebne. Sama wiem ja mnie zmuszali do jedzenia kiedy miałam 40 stopni gorączki przez pare dni myślałam że umre.
Pozdrawiam *
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:16   #354
m_ilka17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 92
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

a ja właśnie siedzę czytam i dochodze do siebie po wczorajszej imprezce- osiemnastce koleżanki fajny mam ten rok bo kończe 18 lat i pełno imprez jest Co do mojego menu wczorajszego to...... lepiej nie pisze ale ja na diecie nie jestem tylko staram się trochę ograniczać szczególnie słodycze. Ostatnio jak zjem coś słodkiego to mnie brzuch zaczyna boleć Byłam na naleśniku(oblany czekoladą) i mnie zaczął boleć tak samo dzisiaj po 2 śliwkach w czekoladzie Jak tak dalej będzie to przestane jeść słodycze . Jestem zła na siebie bo jeszcze nie zaczełam ćwiczyć w ostatnim tygodniu miałam dużo nauki i nie miałam czasu no ale wczoraj się wytańczyłam więc chociaż trochę ruchu miałam
Na śniadanie polecam otręby + jogurt - dla mnie pychota
__________________
"Wiele rzeczy tracimy w skutek tego, że zbyt wcześnie uznajemy je za stracone".
m_ilka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:23   #355
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

nareszcie weekend i tak cieplutko, śliczne słoneczko
MyLifeIsMusic współczuje Ci taaaaka śliczna pogoda a Ty musisz siedzieć w domku Zdrowiej nam szybko!
Pospałam sobie dziś do 11 i8 czuje się wspaniale, a u mnie na śniadanko była bułka grahamka z serkiem homogenizowanym light
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 11:53   #356
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

robię sobie przerwę od wszystkiego i idę się nacieszyć piękną pogodą
i pokichać sobie troszkę, bo już czuję jak wielkimi krokami sezon na kichanie się zbliża
a co mi tam i tak nie zrezygnuję ze spaceru
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:10   #357
kasia1552
Raczkowanie
 
Avatar kasia1552
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 202
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

oj Amber rozumiem Cie...mam to samo ten okropny katar i swędzące oczy OKROPNE
kasia1552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:11   #358
Agusiek89
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 2 456
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Moze pojde dzis na rowerek, bo sie troszke wypogadza, ale sloneczka nie ma takiego jak u Was Moze jutro bedzie cieplej, ale jutro to musze sie juz uczyc do szkoly...wrrr. Juz sie nie moge doczekac wakacji!! I tego jak będę wygladac 20 czerwca :P Bo wtedy konczymy nasze wspolne odchudzanie Jak sobie pomysle o wakacjach to wtedy mam taka motywacje, ze moglabym cwiczyc caly dzien Pozdrawiam
__________________
Alicja już na świecie
Agusiek89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:15   #359
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

A u mnie szaro i deszcz kapie :/ Do tego mam masę kucia i pracę roczną [kolejną!] do napisania...
vadi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 12:27   #360
Sunniva
Rozeznanie
 
Avatar Sunniva
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice/ Gdynia
Wiadomości: 915
GG do Sunniva
Dot.: Powrót do diety i ćwiczeń po świętach! Kto ze mną ?

Cytat:
Napisane przez Agusiek89
Moze pojde dzis na rowerek, bo sie troszke wypogadza, ale sloneczka nie ma takiego jak u Was Moze jutro bedzie cieplej, ale jutro to musze sie juz uczyc do szkoly...wrrr. Juz sie nie moge doczekac wakacji!! I tego jak będę wygladac 20 czerwca :P Bo wtedy konczymy nasze wspolne odchudzanie Jak sobie pomysle o wakacjach to wtedy mam taka motywacje, ze moglabym cwiczyc caly dzien Pozdrawiam
Mam tak samo, chyba pokochałam biganie
Jak tylko pomyśle jak moge wyglądać odrazu mam więcej chęci do życi i ćwiczeń. Gorzej z mojim jadłospisem może kiedyś będzie idealny.

Dzis np. na obiad ma wątróbke, i chyba zjem bo mi żal mamy która sie stara gotuje dla nas wszystkich a my potem tego nie chcemy jeść.
Chyba mam zbyt dobre serce ;P

Zjem sobie surówke i kawałek wątróbki chyba nie będzie tak źle.
A później na spacerek
__________________
"Znalazłam szczęście, mocno otuliłam i ogrzałam serduszkiem..."

wymiana ciuszków : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=396723

wymiana książek : https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=379247

Poszukuję wszelkich przewodników i książki do anatomii.
Sunniva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:42.