Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-19, 01:43   #1591
arat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 269
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
niestety, SN jest wciąż daleko z podkładami (wyborem odcieni i formuł), a jednak nie ukrywajmy, iż to od nich większość "minerałomaniaczek" zaczyna przygodę z proszkami...Bez ciekawej oferty w tej kategorii SN nie ma szans..
Róże i cienie już SN ma znacznie ciekawsze i wciąż się na tym polu rozwija, ale podkłady są raczej ich słabą stroną i podejrzewam, że musi upłynąć trochę czasu, zanim to się zmieni.
Trochę to nie na temat w tym wątku, ale wg mnie podkłady SN są o niebo lepsze od podkładów EDM (nie mówiąc już o tym, że o wiele łatwiej - i taniej - jest znaleźć swój kolor). Zgadzam się natomiast z opinią na temat róży i cieni. Są fenomenalne.

W każdym razie ja się przerzuciłam na SN - i nie żałuję :)

A żeby wrócić do tematu, dodam jeszcze, że podkłady EDM były w moim przypadku bardzo nietrwałe. Nie przepadałam też za efektem, jakie dawały ... chyba mają jak dla mnie za dużo miki.

Edytowane przez arat
Czas edycji: 2009-12-19 o 01:46
arat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:56   #1592
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
niestety, SN jest wciąż daleko z podkładami (wyborem odcieni i formuł), a jednak nie ukrywajmy, iż to od nich większość "minerałomaniaczek" zaczyna przygodę z proszkami...Bez ciekawej oferty w tej kategorii SN nie ma szans..
Róże i cienie już SN ma znacznie ciekawsze i wciąż się na tym polu rozwija, ale podkłady są raczej ich słabą stroną i podejrzewam, że musi upłynąć trochę czasu, zanim to się zmieni.

Co nie zmienia faktu, iż jeżeli EDM będzie szło w tym kierunku, w jakim zmierza, to stworzy poprzez swoją powolną agonię ogromną lukę na rynku mineralnym, z której inne firmy pewnie chętnie skorzystają...
Nie chcę tutaj robić offtopa o SN ale jak dla mnie ich podkład jest o wiele lepszy. Fakt że trzeba go samemu wymieszać ale nie jest to takie trudne, na ichnim forum też zbiera bardzo dobre recenzje. Mieszanie może na początku odstraszać ale przynajmniej nie trzeba zamawiać tony próbek żeby trafić w kolor. Dostępne są 3 formuły + jedna wegańska bez jedwabiu, czyli dla każdego coś miłego, polecam spróbować EDM ma mnóstwo kolorów ale z tego co wiem wielu osobom i tak ciężko było znaleźć właściwy, ja np nie mogłam. Już łatwiej mi było 'umieszać' ten z SN. Wykończeniówkę i primery też mają bardzo dobre i świetny korektor pod oczy Sleep in a jar. Myślę że przy takim napływie byłych klientów EDM, SN będzie się bardzo rozwijać a za tym na pewno pójdą nowe produkty i większy wybór.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 02:20   #1593
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

nie chcę tutaj bronić zaciekle podkładów EDM (choć dla mnie one są najlepsze z tych, które do tej pory testowałam, mimo usilnych prob znalezienia czegoś innego, to ich mam właśnie najwięcej), ale muszę stwierdzić, ze dla mnie podkłady SN są kompletnie nietrafione. Już pomijając fakt tego nieszczęsnego mieszania (wiele osób to odstrasza. ja sama zebrałam się do wymieszania dopiero po kilku tygodniach od otrzymania), ale one na mojej twarzy po prostu źle wyglądają (prawie tak źle jak LaurEss, choć lepiej niż Joppa ) . Podejrzewam, że gdyby wyglądały lepiej, to pokusiłabym się o dalsze testy i próbę "domieszania" do swojego odcienia. Tym bardziej, iż podkłady dostałam od przesympatycznej Karen do testow właśnie i naprawdę chciałam je polubić...

Niestety, o glo i intensive z EDM to dla mnie wciąż numer jeden (prawie na równi z VV Lumiere oraz Voile Aromaleigh). I nic na to nie poradzę. Nie wspominając o prasowańcach, które są naprawdę praktyczne..

Warto tu wspomnieć również o pędzlach (choć tutaj niebawem pojawi się silna konkurencja dla pędzli EDM i nie mówię wcale o Pixie), które w takich cenach, zwłaszcza ze zniżką, wyborze i jakości dostępne są głównie w EDM (o Blusche oczywiście pamiętam, ale nie zdobyli tak dużego rynku jak EDM)

Ja osobiście liczę na to, że EDM jednak przemyśli to wszystko i zaskoczą nas pozytywnie. Co nie zmienia faktu, iż rozwój innych firm mineralnych i ich produktów wciąż śledzę...

Tyle ode mnie

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-12-19 o 02:23
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 02:51   #1594
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Wiadomo, każdemu pasuje co innego. Na mnie podkłady EDM wyglądały najgorzej z dotychczas testowanych czyli dokładnie odwrotnie Zgadzam się z arat że są nietrwałe i zostawiają nieładne wykończenie. Ale nawet gdybym je lubiła to miałabym teraz obawy przed zamawianiem.
Natomiast jeśli chodzi o pędzle to faktycznie na razie oferta EDM jest nie do pobicia. Przynajmniej cenowo, bo czytałam opinie że flat top z SN jest jeszcze bardziej miękki! Niestety kosztuje prawie dwa razy więcej ale juz jeśli chodzi o pędzle oczne to są w podobnej cenie nie tylko w SN ale tez np w Aromaleigh i Buffd, podejrzewam że jakość też jest podobna bo mają bardzo dobre recenzje. Jednak biorąc pod uwagę EDMowe zniżki to u nich wychodzi faktycznie najtaniej. Mimo to jestem na tyle zdegustowana ich zachowaniem, że wolę dać zarobić komuś innemu, nawet jeśli będzie mnie to kosztowało trochę więcej.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 03:06   #1595
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez kamisiek Pokaż wiadomość
Wiadomo, każdemu pasuje co innego. Na mnie podkłady EDM wyglądały najgorzej z dotychczas testowanych czyli dokładnie odwrotnie Zgadzam się z arat że są nietrwałe i zostawiają nieładne wykończenie. Ale nawet gdybym je lubiła to miałabym teraz obawy przed zamawianiem.
.
chciałabym chyba, żeby w moim przypadku tak było (oczywiście, gdybym znalazła odpowiedni zamiennik ).. Przynajmniej bez większego żalu rozstałabym się z EDM ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 08:03   #1596
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
chciałabym chyba, żeby w moim przypadku tak było (oczywiście, gdybym znalazła odpowiedni zamiennik ).. Przynajmniej bez większego żalu rozstałabym się z EDM ...

Pisałam do nich ostatnio odnośnie różu come what may i first love. Że jestem rozczarowana że nie będą w normalnej sprzedaży, że chciałabym je zdobyć ale nie dają mi możliwości.
Że zrobiłam ostatnio zakupy i nic nie potrzebuję od nich i nie mam zamiaru zamawiać specjalnie dla 2 rzeczy 2x29$

Napisałam też że przykro mi że zmienili politykę firmy, bo EDM to już nie jest EDM a firma lecąca na zyski i komercję...

Odpowiedź:

Hello Gosia,

Thank you for contacting us. If you place an order that is over $29 (minus shipping, tax and discount) you will be able to receive a free gift. You now have the option to select from these 3 wonderful gifts! : ) And you can select any one of the 3 different gifts that we are offering. You do have to enter the promo code depending on which gift you want. You can view the different gifts in the Super Specials page under Beauty Perks tab (Beauty Perks-->Super Specials). Please let us know if you have any additional questions.

Thank you.

Cristy,
Everyday Minerals

Także ten...

Przeczytałam maila z tego forum i... aż nie mogę uwierzyć! No nie mogę, co za chamstwo... szczególnie koniec... Chamstwo, totalne chamstwo...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne



Edytowane przez Isilindil
Czas edycji: 2009-12-19 o 08:16
Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:18   #1597
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Jej, a do mnie doleciał właśnie sampel Abbots
Na szczęście po Aussie nic mi się nie dzieje, ale on to jakoś z wakacji jest....

Ja chyba jeszcze w poprzedniej części wątku pisałam, że z takim podejściem do klienta firma chyli się ku upadkowi i niestety zdania nie zmieniłam przykre to...

Ja już zaczęłam poszukiwania innych podkładów. Na razie obiecująco zapowiada się Aromaleigh, ale niestety muszę mieszać z EDM.
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 10:07   #1598
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kamisiek witamy na forum Mam nadzieje, ze teraz bedziesz sie juz czesciej odzywac?

EDM kolejny raz strzela sobie w stope. Rzeczywiscie Carina chyba nie wie na jakim swiecie zyje i czym moze stac sie internet w rekach tylko jednego niezadowolonego klienta. Kilka blogow, fora dyskusyjne i fama EDM pojdzie sie pasc. Oby bylo jak mowi Cathy i wreszcie jakis spec od PR otworzyl im oczy, bo to rownia pochyla jest.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:22   #1599
aniuska18032
Zakorzenienie
 
Avatar aniuska18032
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 4 130
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Zaczynam się cieszyć, że podkłady z EDM w ogóle mi nie podpasowały. Po godzinie miałam wrażenie, że nie mam nic na twarzy a dodatkowo mimo wielu próbek nie znalazłam nic co by mnie zadowoliło (przede wszystkim moją twarz). Intensive w ogóle nie kryło chociaż nie mam dużo do ukrycia a matte to już w ogóle nic nie robiło . Byłam w kropce bo nie wiedziałam za co się brać, za jaką firmę. Aljaka wysłała mi próbki z EGM, Meow itd. I od razu znalazłam coś dla siebie w EGM mimo, że nie jest to jeszcze 100% to i tak jestem bardzo zadowolona . Teraz dostałam próbki od EGM więc niedługo zacznę testować.
Jedyne co lubię w EDM to ich pędzle chociaż mam też Flat Topa od Pixie i jest świetny. Myślałam też nad zamówieniem cieni z EDM bo mnie kuszą ale teraz to sama już nie wiem .. Mam nadzieję, że mój mint którego niedawno zamówiłam nie zrobi mi jakiejś masakry na twarzy (czyt. alergia).

EDM sam się zakopuje, traci klientki i to tylko z winy swojego zachowania! A Carina zachowuję się tak jakby była jakimś bóstwem dla klientek .. i pewnie dla wielu jest (niestety;]). Mnie jej zachowanie raczej śmieszy i zniesmacza a do tego odpycha od EDM.

Miejmy nadzieję, że się opamiętają.
aniuska18032 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:30   #1600
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

EDM to była moja pierwsza firma w 100% mineralna (no nie licząc podkładu z essence, który był za ciemny . Myślę, że większość z nowych minerałoholiczek wybiera EDM ze względu na:
- fajną i prostą stronę internetową i łatwość zamawiania
- duży wybór produktów - czyli praktycznie wszystko mamy w jednym miejscu
- pędzle mam też pędzle z CS ale w większości używam EDM

Do niewątpliwych wad należy:
- brak wyboru próbek
- atmosfera wokół firmy (nie można napisać negatywnej opinii - przecież to służy poprawie jakości firmy i jej produktów!)

Ja w tej chwili testuję próbki podkładów z Lumiere i widzę, że przynajmniej mi chyba lepiej służy niż EDM i bardzo dobrze, że jest konkurencja, może się opamiętają, bo jak tak dalej pójdzie to dadzą nowe podkłady hydro w cenie 30$ skoro to przecież EDM i torby szmaciane potrafią tyle kosztować.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 11:30   #1601
adusiadu
Wtajemniczenie
 
Avatar adusiadu
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 144
GG do adusiadu
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Dla mnie Carina i jej fan club to pod sektę podchodzą...
Ja po sobie widze, ze kiedyś zamawialam podklady tylko z EDM, a teraz mam biga Blusche, biga EGM i uważam, ze naprawdę wystarczy trochę poszukać (albo pomieszac ) i się znajdzie cos dla siebie w innej firmie
adusiadu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 12:28   #1602
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Pierwsze testy Abbot's są obiecujące... Fajnie pokrył moje cienie, chociaż jest trochę ciemny i zbyt pomarańczowy, to jednak pod podkładem jakoś znika - na szczęście.

Mint na razie mnie nie zachwycił, mam obawy, że może mnie wysuszać... Ale też nie jest źle.

Teraz pozostaje mi się modlić o brak reakcji uczuleniowych
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:49   #1603
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

no i wypróbowałam dzis podkład buff light, bałam sie, ze nie trafie z odcieniem, a wzięłam biga, ale trafiłam choć pewnie wypróbuje jeszcze cos jasniejszego...za to wydaje mi się, ze sample które mi przyjdą będą troche za ciemne, najwyzej zostawie je sobie na lato jak się lekko przybrązowie, albo zamówie najjasniejszy i będe mieszać, za to multi-tasking mnie nie zachwycił... myslalam, ze będzie lepiej krył.. moze to wina tego, że nie mam pędzla??
teraz jeszcze czekam na moje delikatne róże, zeby dodac twarzy większego blasku...
ale ogólnie jestem zadowolona, kosmetyki dają naturalny efekt i o to mi chodziło
ale poczekam jeszcze czy napewno mi sie nic na twarzy nie zważy
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:51   #1604
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
no i wypróbowałam dzis podkład buff light, bałam sie, ze nie trafie z odcieniem, a wzięłam biga, ale trafiłam choć pewnie wypróbuje jeszcze cos jasniejszego...za to wydaje mi się, ze sample które mi przyjdą będą troche za ciemne, najwyzej zostawie je sobie na lato jak się lekko przybrązowie, albo zamówie najjasniejszy i będe mieszać, za to multi-tasking mnie nie zachwycił... myslalam, ze będzie lepiej krył.. moze to wina tego, że nie mam pędzla??
teraz jeszcze czekam na moje delikatne róże, zeby dodac twarzy większego blasku...
ale ogólnie jestem zadowolona, kosmetyki dają naturalny efekt i o to mi chodziło
ale poczekam jeszcze czy napewno mi sie nic na twarzy nie zważy
Nie wiem, czym nakładasz Mutli Tasking, ale on kryje całkiem mocno

Ja zauważyłam, że najmocniejsze krycie korektore uzyskuję pędzlem Sephory do korektorów. Trochę lżejsze pędzlem CS. A najlższejsze Foundation Brush z EDM
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:52   #1605
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Kamisiek witamy na forum Mam nadzieje, ze teraz bedziesz sie juz czesciej odzywac?

EDM kolejny raz strzela sobie w stope. Rzeczywiscie Carina chyba nie wie na jakim swiecie zyje i czym moze stac sie internet w rekach tylko jednego niezadowolonego klienta. Kilka blogow, fora dyskusyjne i fama EDM pojdzie sie pasc. Oby bylo jak mowi Cathy i wreszcie jakis spec od PR otworzyl im oczy, bo to rownia pochyla jest.
Dzięki Rzeczywiście wygląda na to że nie tylko czytanie ale i pisanie wciąga

Ja tylko nie mogę uwierzyć, że firma która pretenduje do miana najlepszej na rynku jest prowadzona przez osoby które nie mają zielonego pojęcia o PR i elementarnych zasadach obsługi klienta. Odwracają się od klientów dzięki którym odnieśli sukces, jeszcze przy tym podkreślając jacy sami są wspaniali! To już nie tylko zadufanie w sobie ale i skończona głupota
Zaczęli się ostro promować przez aktorki i piosenkarki, rozdawanie nagród, a zapomnieli że na pierwszym miejscu powinna zawsze stać obsługa klientów i ulepszanie produktów. Reklama to nie wszystko a klientki nie są głupie (mam nadzieję ). Teraz już nie mają własnego forum, nie mogą kontrolować tego co ludzie piszą gdzie indziej i jeżeli myślą że uda im się wszystkie brudy zmiatać pod dywan to są bardzo naiwni.
Szczerze mówiąc jestem ciekawa jak się ta sytuacja rozwinie. Ta poszkodowana dziewczyna miała się spotkać z prawnikami więc sprawa może być dość poważna i na pewno się przetoczy echem po internecie.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:54   #1606
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Pierwsze testy Abbot's są obiecujące... Fajnie pokrył moje cienie, chociaż jest trochę ciemny i zbyt pomarańczowy, to jednak pod podkładem jakoś znika - na szczęście.

Mint na razie mnie nie zachwycił, mam obawy, że może mnie wysuszać... Ale też nie jest źle.

Teraz pozostaje mi się modlić o brak reakcji uczuleniowych
to, że jedna osoba w stanach tak na abbotsa zareagowała nie znaczy, że dotyczy to wszystkich. Na marchewkę jest na pewno więcej uczulonych, więc spokojnie Insane

kamisiek, witaj na forum! Cieszę się, ze zwrócilaś naszą uwagę na tę sprawę i również mam nadzieję że od teraz będziesz pisać często.

prawdę mówiąc Carina coraz bardziej mnie szokuje. To strasznie smutne, uwielbiałam edm...

Edytowane przez rozwielitka
Czas edycji: 2009-12-19 o 12:57
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 12:59   #1607
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Pisałam do nich ostatnio odnośnie różu come what may i first love. Że jestem rozczarowana że nie będą w normalnej sprzedaży, że chciałabym je zdobyć ale nie dają mi możliwości.
Że zrobiłam ostatnio zakupy i nic nie potrzebuję od nich i nie mam zamiaru zamawiać specjalnie dla 2 rzeczy 2x29$

Napisałam też że przykro mi że zmienili politykę firmy, bo EDM to już nie jest EDM a firma lecąca na zyski i komercję...

Odpowiedź:

Hello Gosia,

Thank you for contacting us. If you place an order that is over $29 (minus shipping, tax and discount) you will be able to receive a free gift. You now have the option to select from these 3 wonderful gifts! : ) And you can select any one of the 3 different gifts that we are offering. You do have to enter the promo code depending on which gift you want. You can view the different gifts in the Super Specials page under Beauty Perks tab (Beauty Perks-->Super Specials). Please let us know if you have any additional questions.

Thank you.

Cristy,
Everyday Minerals

Także ten...

Przeczytałam maila z tego forum i... aż nie mogę uwierzyć! No nie mogę, co za chamstwo... szczególnie koniec... Chamstwo, totalne chamstwo...
ciekawe czy przeczytali treść, a może pisałaś po chińsku i się rozczytać nie mogli
a to już wiadomo na 100% że te rzeczy nie będą nigdy w regularnej sprzedaży? może na razie są jako gifty żeby naciagnąć jak największą liczbę osób na te zamówienia powyżej 29$ a potem jak ta oferta się skończy i okaże się że produkty cieszyły się powodzeniem zostaną wprowadzone do sprzedaży? no nie wiem, to by było logiczne ale jak wiadomo nie od dziś EDM nie podlega prawom logiki.
no podoba mi się ten róż ale takiego zamówienia na bank nie zrobię
chyba moje następne mineralne zamowienie to już będą próbki EGM
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:00   #1608
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Nie wiem, czym nakładasz Mutli Tasking, ale on kryje całkiem mocno

Ja zauważyłam, że najmocniejsze krycie korektore uzyskuję pędzlem Sephory do korektorów. Trochę lżejsze pędzlem CS. A najlższejsze Foundation Brush z EDM
ja nie miałam czym nałozyc to wzięłam jakis malutki pędzelek do błyszczyka, a jak sie nie sprawdził to palcem, moze dlatego... ale zamówie pędzelek do korektora z edm
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:06   #1609
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ja nie miałam czym nałozyc to wzięłam jakis malutki pędzelek do błyszczyka, a jak sie nie sprawdził to palcem, moze dlatego... ale zamówie pędzelek do korektora z edm
Dla mnie pędzelek do korektora z EDM jest za mały. Ja używam Foundation, a ten mały jedynie do skrzydełek nosa.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 13:11   #1610
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dla mnie pędzelek do korektora z EDM jest za mały. Ja używam Foundation, a ten mały jedynie do skrzydełek nosa.
ale jak kryje takie malutki niedoskonałosci, więc powinien byc okej, fundation to chyba bardziej na cienie pod oczami?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:12   #1611
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez *Insane Pokaż wiadomość
Pierwsze testy Abbot's są obiecujące... Fajnie pokrył moje cienie, chociaż jest trochę ciemny i zbyt pomarańczowy, to jednak pod podkładem jakoś znika - na szczęście.

Mint na razie mnie nie zachwycił, mam obawy, że może mnie wysuszać... Ale też nie jest źle.

Teraz pozostaje mi się modlić o brak reakcji uczuleniowych
Insane*, łączę się z Tobą w przesyłaniu pozytywnej energii, wibracji i innych takich "uduchowionych" rzeczy. Zacytowałabym coś z Jane Austen (najlepiej z "Anny Kareniny", która jest w J.Austen Collection co nieco mnie rozbraja), ale nie mam pod ręką akurat...

Dla mnie Abbott's był jednym faworytów i w ścisłej czołowce korektorów radzących sobie z cieniami, a teraz się zastanawiam, czy moje *** alergie to nie przez niego...
Chyba na jakiś czas go odstawię i będę misiem pandą, ale sprawdzę, co na to moja skóra.

A tak poza tym, to choć tez uważam, że reakcja EDM w przypadku tamtej dziewczyny jest to tak "trzeźwo patrząc" niekoniecznie te prochy musiały ją uczulić. Przecież poza nimi używa innych kosmetyków i może coś z czymś zareagowało - nigdy tak do końca nie wiadomo, co wywołało reakcję, to wychodzi dopiero po iluś testach (a i tak może się okazać, że to nie to...).

Edytowane przez Plurabellle
Czas edycji: 2009-12-19 o 13:14
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 13:21   #1612
kamisiek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Plurabellle Pokaż wiadomość
A tak poza tym, to choć tez uważam, że reakcja EDM w przypadku tamtej dziewczyny jest to tak "trzeźwo patrząc" niekoniecznie te prochy musiały ją uczulić. Przecież poza nimi używa innych kosmetyków i może coś z czymś zareagowało - nigdy tak do końca nie wiadomo, co wywołało reakcję, to wychodzi dopiero po iluś testach (a i tak może się okazać, że to nie to...).
Z tego co ona napisała, zabrała te kosmetyki do swojego dermatologa (nowy i stary korektor) i dermatolog wykonał jej testy na plecach, okazało się że za każdym razem podrażnia ten nowy korektor właśnie. Więc wygląda na to że coś musiało się zmienić w składzie albo przynajmniej surowce pochodzą z jakiegoś innego (gorszego?) źródła. EDM nawet nie chciał zbadać tej sprawy, a przecież powinno im zależeć żeby ich produkty były dobrej jakości.
kamisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:26   #1613
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

wlaśnie przeczytałam na jednym z for, że dziewczyny narzekają na ceny tych etui na pędzle, ale i tak zamawiają... ze zniżką -45%
podejrzewam, że to tylko pozwoli upewnić się EDM, że te ich nowe jeansopodobne twory są dobrym pomysłem i że idą w słusznym kierunku...

Ja z kolei ogromnie żałuję, że w tych 3 nowych granatowo-niebieskich cieniach nie ma takiego intensywnego granatu. Coś jak Free Wheelin' Denim ale mocniejsze i bardziej nasycone...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 18:39   #1614
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Nawet ze zniżką to przegięcie - ja kupiłam etui wraz z pędzlami z CS za 12$, a do tego etui ładniejsze, bo przypominające skórę, no i z pędzli też korzystam. A oni chcą za samo etui 16,5$...

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
wlaśnie przeczytałam na jednym z for, że dziewczyny narzekają na ceny tych etui na pędzle, ale i tak zamawiają... ze zniżką -45%
podejrzewam, że to tylko pozwoli upewnić się EDM, że te ich nowe jeansopodobne twory są dobrym pomysłem i że idą w słusznym kierunku...

Ja z kolei ogromnie żałuję, że w tych 3 nowych granatowo-niebieskich cieniach nie ma takiego intensywnego granatu. Coś jak Free Wheelin' Denim ale mocniejsze i bardziej nasycone...
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 19:59   #1615
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
kurczę, a ja Ci nie wysłałam większości odcieni różów z EDM?
To znaczy, byłam pewna, ze wysłałam wszystkie, które mam w bigach i kilka z próbek, a Walkee Talkee i DVR Saturday na pewno mam duże..
No właśnie tylko walkee talkee z wymienionych wysłałaś dlatego podpytuję potrzebuję coś w stylu snuggle
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 21:03   #1616
201604211128
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 701
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Oto i moja opinia dotycząca EDM - bardzo lubię tą firmę. Podkład jest dobry, aczkolwiek ma jedną wadę - szybko się po nim świecę i bardzo szybko znika z twarzy... - w styczniu będę zamawiać primer, jeśli mi się nawet na nim nie uda to zmienię firmę odnośnie podkładu. Ale korektor Mint i róż Nick Nack bardzo lubię, tak samo jak Flattiego. Mam parę rzeczy upatrzonych na styczniowe zamówienie. Nic a nic do Cariny nie mam, a firmę sobie bardzo chwalę. A ta nowa jeansowa kolekcja jest moim skromnym zdaniem całkiem nawet nawet (może sobie fundnę?). Jak widać co osoba to opinia.
201604211128 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 22:06   #1617
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Cytat:
Napisane przez Siuniaaa Pokaż wiadomość
No właśnie tylko walkee talkee z wymienionych wysłałaś dlatego podpytuję potrzebuję coś w stylu snuggle
cathy generalnie wszystko to już opisała
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:14   #1618
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

A ja jestem dzisiaj wściekła na EDM
(w sumie, to na siebie heh )

Pumpkin Pie na dłoni był obiecujący. Nawet jeśli trochę dla mnie ciemny, to w odpowiedniej ilości nie powinien był zrobić mi krzywdy.
Nie przewidziałam jednego - że się może ocieplić....
No i się ocieplił na piękną rdzawą cegłę nie dość, że ściemniał, to się jeszcze maksymalnie ocieplił

Żeby ratować sytuację i nie zmywać wszystkiego - poprawiłam to Champagne'm no i cóż, ochłodził ten nieszczęsny róż (a raczej brązer ). I w świetle dziennym efekt jest spoko - jednolita tafla rozświetlenia i dość delikatnie, zimowo podkreślone poliki. Spoooko...

Tylko że w świetle sztucznym lśnię jak bombka choinkowa!!!!! Wychodzi cały ten brokat Champagne'a!
Ciekawa jestem jak będe wyglądać w pracy, gdzie w końcu mam sztuczne światło.... Dość intensywne (jak to za barem)

Swoją drogą - Champagne mnie pozytywnie (mimo wszystko) zaskoczył. Spodziewałam się samego brokatu, a tak naprawdę - w świetle dziennym - daje piękną, chłodną poświatę błysku, taka intensywna tafla wody.
Na imprezę też się nadaje.
Ale do pracy


echhhh, źle się dzień "zaczął"

Dodaję zdjęcia w świetle sztucznym (łazienkowym ) i dziennym.
Proszę na moje ślady po spotkaniu trzeciego stopnia z szafką nie zwracać uwagi
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum

Edytowane przez *Insane
Czas edycji: 2009-12-20 o 12:23
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:22   #1619
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Kolekcja bollywood na youtube
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-20, 12:46   #1620
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część IV

Insane przesadzasz
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.