Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II - Strona 82 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-29, 19:36   #2431
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
kurcze mam ten sam problem:P wesele..myslam o tej sukience bardzo mi się podoba, ale wesele jest pod koniec wrzesnia i pewnie pogoda nie bedzie juz taka fajna..sama nie wiem, nadaje sie na wesele ta suniekna? strasznie nie lubie takich imprez discopolo i wóda eh
Jeśli wesele w stylu "discopolo i wóda" to sukienka idealnie pasuje - zero wieczorowego stylu.
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 09:01   #2432
lLanvin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 8
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez moniafr Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to mój pierwszy post na forum Kupiłam wczoraj buty w Deichmannie, ale zastanawiam się, czy ich nie oddać. Bardzo proszę o opinię - czy wyglądają dobrze? Nie postarzają mnie? Proszę o pomoc, bo jestem w kropce, buty kosztowały prawie 170 zł, dla mnie to jest dużo i nie chcę żałować, że wyrzuciłam tyle pieniędzy na jakieś buciory dla ciotki klotki.

Tutaj jest link do sklepu: http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...e-czolenka&s=2

Kochana ja bym je oddała.... Ten fason moim zdaniem cie postarza.
lLanvin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 12:24   #2433
0livvka
Zadomowienie
 
Avatar 0livvka
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 399
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Jeśli wesele w stylu "discopolo i wóda" to sukienka idealnie pasuje - zero wieczorowego stylu.

To pokaz cos co wg Ciebie sie nadaje, wesele to nie gala oskarow:p
__________________
zabierzcie te ciuchy
kosmetyczka
0livvka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 13:19   #2434
rawita
Zakorzenienie
 
Avatar rawita
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 064
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Myślę o takiej torebeczce na łańcuszku Będzie do różnych sukieneczek pasowała.Myślę nad kolorem białym
Z tą sukienką i butami w kontrastowym kolorze będzie to wyglądało kiepsko. Do takiego zestawu pasuje tylko kopertówka. Postawiłabym na granatową. Jeżeli decydujesz się na buty w mocnym kolorze, powinny być jedynym dodatkiem rzucającym się w oczy. W przeciwnym wypadku będzie "od sasa do lasa".
rawita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 14:04   #2435
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Jeśli wesele w stylu "discopolo i wóda" to sukienka idealnie pasuje - zero wieczorowego stylu.
Sukienka nie jest może ideałem na wesele, ale daleko jej do stylu "discopolo i wódka", natomiast wiele tzw. "wieczorowych kreacji" z bazarku wpisuje się właśnie w ten styl.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 18:50   #2436
victorion
Rozeznanie
 
Avatar victorion
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 975
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Disco w remizie też nie...
victorion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-30, 20:50   #2437
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
kurcze mam ten sam problem:P wesele..myslam o tej sukience bardzo mi się podoba, ale wesele jest pod koniec wrzesnia i pewnie pogoda nie bedzie juz taka fajna..sama nie wiem, nadaje sie na wesele ta suniekna? strasznie nie lubie takich imprez discopolo i wóda eh
O ile w lato takie sukienki na weselu to standart, to nie wiemc zy pod koniec września będzie to jeszcze wyglądało ok
Sama w sobie niezła, do dicopolowego stylu z wesel jeszcze dużo jej brakuje, albo ja widziałam o wiele gorsze kreacje na weselach
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-30, 22:30   #2438
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez victorion Pokaż wiadomość
Disco w remizie też nie...
Masz jakieś doświadczenia w tego typu imprezach czy o co chodzi?
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 08:35   #2439
anika800
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 36
Co myslicie o tej sukience?

Hej zastanawiam sie nad zakupem tej sukienki, dodam ze jestem w 4 mies ciazy, niska i szczupla, co o niej myslicie?http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1441004960780
anika800 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 12:23   #2440
Butterfly0008
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 48
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez doti306 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem śliczna
Baskinka jest już niemodna
Butterfly0008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 13:56   #2441
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Co myslicie o tej sukience?

Cytat:
Napisane przez anika800 Pokaż wiadomość
Hej zastanawiam sie nad zakupem tej sukienki, dodam ze jestem w 4 mies ciazy, niska i szczupla, co o niej myslicie?http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1441004960780
W 4. miesiącu ciąży długo nie pobędziesz W tym roku wg prognozy pogody zostało Ci jakieś... pięć godzin na letnie sukienki? Więc na pewno nie dopasowywałabym jej do obecnej figury.
Co do samej sukienki, podoba mi się kolor, ale osobiście nie lubię takiego fasonu - wszyscy rawno wyglądają w czymś takim jak w ciąży
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-31, 15:40   #2442
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Butterfly0008 Pokaż wiadomość
Baskinka jest już niemodna
Zgadzam się
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 15:45   #2443
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ale czy każdy musi ubierać się modnie?? Wg mnie pierwsze na co powinno zwracać się uwagę, to nasze predyspozycje, czyli w tym przypadku figura...
Co z tego, że któraś wbije się w najmodniejszą kieckę sezonu, jeśli będzie wyglądać jak siedem nieszczęść? Bo to, że ubranie jest modne, nie zmieni ogólnego wrażenia i wyglądu pokraki...
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:39   #2444
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Ale czy każdy musi ubierać się modnie?? Wg mnie pierwsze na co powinno zwracać się uwagę, to nasze predyspozycje, czyli w tym przypadku figura...
Co z tego, że któraś wbije się w najmodniejszą kieckę sezonu, jeśli będzie wyglądać jak siedem nieszczęść? Bo to, że ubranie jest modne, nie zmieni ogólnego wrażenia i wyglądu pokraki...
Ale pytanie osoby, która wstawiała zdjęcie brzmiało czy baskinka jest modna, więc moja przedmówczyni odpowiedziała zgodnie z prawdą, że nie. Ponadto baskinka to wbrew ogólnej opinii trudny fason do noszenia, wymaga idealnej figury i bezlitośnie podkreśla wszelkie jej mankamenty. Napatrzyłam się na wiele kobiet, których figurom baskinki zaszkodziły a nie pomogły.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 17:56   #2445
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Co sądzicie o dość krótkiej spódnicy na rozpoczęcie roku? Normalnie na takie uroczystości mam ładną, czarną, rozkloszowaną () sukienkę z rękawem do łokcia. Niestety jest wykonana ze sztucznego materiału i przy obecnych temperaturach pewnie padłabym gdzieś w połowie drogi. W dodatku do niej muszę mieć eleganckie buty, a jestem posiadaczką przeokropnych stóp, na które żadne baleriny/czółenka/szpilki nie pasują. Zwyczajnie zsuwają mi się z "małych" pięt, a uciskają z przodu gdzie są dość szerokie(stopy). Muszę mieć paseczek. Ale jako, że stopy muszą dać o sobie znać to większość butów mnie obciera. Kupiłam sobie skórzane buty z paseczkiem, ale mimo skóry zwykle obcierają (mam daleko do szkoły). Dlatego stwierdziłam, że zmajstrują sobie na szybciora jakiś zestawik od biedy i założę białe trampki. Wygrzebałam jakąś zwykłą, bawełnianą, biała bluzeczkę i szarą spódniczkę. Problem w tym, że spódniczka jest bawełniana, obcisła, no i krótka. Zakrywa tyłek, nic mi tam nie widać, ale jednak nie jest to bezpieczne kolanko, a długość za pupę. Z białą bluzką, trampkami i odrobiną biżuterii żeby nie było nudno nie wygląda to źle.
Rozmawiałam z kilkoma koleżankami - cześć z nich też coś kombinuje na szybko, bo jest zbyt gorąco na cokolwiek innego. Wcześniej widziałam dziewczyny w trampkach i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Zrobiłam wywód na pół wątku.
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 21:36   #2446
Sybil_
Zakorzenienie
 
Avatar Sybil_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 4 524
Dot.: Co myslicie o tej sukience?

jak Ci się podoba to kupuj, w końcu możesz mieć na przyszłe lato, wiecznie w ciąży nie będziesz
Sybil_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-31, 22:37   #2447
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Co sądzicie o dość krótkiej spódnicy na rozpoczęcie roku? Normalnie na takie uroczystości mam ładną, czarną, rozkloszowaną () sukienkę z rękawem do łokcia. Niestety jest wykonana ze sztucznego materiału i przy obecnych temperaturach pewnie padłabym gdzieś w połowie drogi. W dodatku do niej muszę mieć eleganckie buty, a jestem posiadaczką przeokropnych stóp, na które żadne baleriny/czółenka/szpilki nie pasują. Zwyczajnie zsuwają mi się z "małych" pięt, a uciskają z przodu gdzie są dość szerokie(stopy). Muszę mieć paseczek. Ale jako, że stopy muszą dać o sobie znać to większość butów mnie obciera. Kupiłam sobie skórzane buty z paseczkiem, ale mimo skóry zwykle obcierają (mam daleko do szkoły). Dlatego stwierdziłam, że zmajstrują sobie na szybciora jakiś zestawik od biedy i założę białe trampki. Wygrzebałam jakąś zwykłą, bawełnianą, biała bluzeczkę i szarą spódniczkę. Problem w tym, że spódniczka jest bawełniana, obcisła, no i krótka. Zakrywa tyłek, nic mi tam nie widać, ale jednak nie jest to bezpieczne kolanko, a długość za pupę. Z białą bluzką, trampkami i odrobiną biżuterii żeby nie było nudno nie wygląda to źle.
Rozmawiałam z kilkoma koleżankami - cześć z nich też coś kombinuje na szybko, bo jest zbyt gorąco na cokolwiek innego. Wcześniej widziałam dziewczyny w trampkach i jakoś nikomu to nie przeszkadzało.
Zrobiłam wywód na pół wątku.
Proponuję poszukać w szafie rybaczek albo spodni 7/8, do tego koszula biała (może być z krótkim rękawem), w trampkach idź do szkoły, a tuż przed uroczystością zmień buty na eleganckie. Spódnica "za tyłek" nie pasuje do szkoły, niezależnie od tego jak sobie chcesz to tłumaczyć a jak nie podoba Ci się ten pomysł, to w szkole przebierz się w rozkloszowaną sukienkę. Dasz radę! Mnóstwo kobiet pracuje w korpo i jakoś dają radę, więc Ty też sobie poradzisz
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 08:55   #2448
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Jall Pokaż wiadomość
Proponuję poszukać w szafie rybaczek albo spodni 7/8, do tego koszula biała (może być z krótkim rękawem), w trampkach idź do szkoły, a tuż przed uroczystością zmień buty na eleganckie. Spódnica "za tyłek" nie pasuje do szkoły, niezależnie od tego jak sobie chcesz to tłumaczyć a jak nie podoba Ci się ten pomysł, to w szkole przebierz się w rozkloszowaną sukienkę. Dasz radę! Mnóstwo kobiet pracuje w korpo i jakoś dają radę, więc Ty też sobie poradzisz
Rybaczek ???
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 11:34   #2449
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez anakrk Pokaż wiadomość
Rybaczek ???
Taaaaak, takie czarne spodnie za kolano ^^ Lepiej tak, niż spódnica za tyłek, a skoro dziewczyna nie wytrzyma 2 godzin w sukience, to dłuższych spodni nie ma co proponować
O, tu są rybaczki:
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę

Edytowane przez Jall
Czas edycji: 2015-09-01 o 11:38
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-01, 12:09   #2450
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

rybaczki powinny być zakazane
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 12:35   #2451
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Wiem jak wyglądają rybaczki i dlatego dziwię się, że w dzisiejszych czasach ktoś proponuje coś tak paskudnego i niekorzystnego dla sylwetki jako alternatywę czegokolwiek.
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 14:14   #2452
Jall
Zadomowienie
 
Avatar Jall
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 542
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

To lepiej, żeby poszła w kiecce ledwie tyłek zakrywającej? xD
__________________

Kamil ma glejaka.
https://www.siepomaga.pl/kamil

11.12 stracił swoją szansę
Jall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-01, 19:58   #2453
anakrk
Zakorzenienie
 
Avatar anakrk
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 125
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Ale ona nie prosiła o wybór czy mini czy rybaczki. Rybaczki to była oddolna inicjatywa
anakrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 12:21   #2454
Madziorek08
Rozeznanie
 
Avatar Madziorek08
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 780
GG do Madziorek08
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez pani_smith Pokaż wiadomość
rybaczki powinny być zakazane
haha zgadzam się. praktycznie nikt nie wygląda w nich dobrze

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez 0livvka Pokaż wiadomość
kurcze mam ten sam problem:P wesele..myslam o tej sukience bardzo mi się podoba, ale wesele jest pod koniec wrzesnia i pewnie pogoda nie bedzie juz taka fajna..sama nie wiem, nadaje sie na wesele ta suniekna? strasznie nie lubie takich imprez discopolo i wóda eh
mimo że wesela to obciach to jest w nich coś co do nich ciągnie
sukienka mi się podoba taka koktajlowa, na wesele idealnie pasuje. to co z tego, że jest jesień to znaczy, że już kwiatków nie można ubierać? kto tak powiedział?
kupuj będziesz się świetnie prezentować

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez anika800 Pokaż wiadomość
Hej zastanawiam sie nad zakupem tej sukienki, dodam ze jestem w 4 mies ciazy, niska i szczupla, co o niej myslicie?http://shop.mango.com/PL/p0/kobieta/...=1441004960780
nie wiem co sądzić o tej kiecce. kolor fajny, ale te falbanki jakoś mi to nie leży. spróbuj poszperać na stronie asos.com w zakładce maternity
np. taką tam znalazłam http://www.asos.com/Mamalicious/Mama...679&gridsize=3
poszukaj jest dużo ładniejszych ciuchów i niekoniecznie droższych. powodzenia
__________________
The Style Researcher
Madziorek08 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-06, 14:53   #2455
anu07
Raczkowanie
 
Avatar anu07
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 391
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
nie wiem co sądzić o tej kiecce. kolor fajny, ale te falbanki jakoś mi to nie leży. spróbuj poszperać na stronie asos.com w zakładce maternity
np. taką tam znalazłam http://www.asos.com/Mamalicious/Mama...679&gridsize=3
poszukaj jest dużo ładniejszych ciuchów i niekoniecznie droższych. powodzenia
akurat ta z linku jest niezbyt dobra. Juz lepsze te falbany
anu07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:26   #2456
VeraWang
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 65
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

mi się nie podoba ani jedna ani druga. Moim zdaniem jesli jesteś niska, powinnaś postawić na coś, co nie zrobi z Ciebie małej kulki: http://zakupydladziecka.pl/i/dz05MDA...le_torelle.jpg
VeraWang jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 12:29   #2457
Greta866
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 143
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Butterfly0008 Pokaż wiadomość
Baskinka jest już niemodna
Też uważam że baskinka już wypadła z łask. Pominę fakt, że nawet jak była na topie to i tak mi się nie podobała.
Greta866 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-07, 20:45   #2458
Blair Audrey
Rozeznanie
 
Avatar Blair Audrey
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 688
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez VeraWang Pokaż wiadomość
mi się nie podoba ani jedna ani druga. Moim zdaniem jesli jesteś niska, powinnaś postawić na coś, co nie zrobi z Ciebie małej kulki: http://zakupydladziecka.pl/i/dz05MDA...le_torelle.jpg
Jak dla ciotki klotki, moim zdaniem, a skoro jest niska, to ta długość za kolano jeszcze skróci sylwetkę
Najlepsza z mango. Lekka, luźna, ciekawa. Ta z asosa to trochę za bardzo "weselna satynka" choć zła nie jest
Blair Audrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 11:10   #2459
KrolewnaSniezka12
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 32
Dot.: Co sądzicie o .... ? - ZBIORCZY II

Cytat:
Napisane przez Blair Audrey Pokaż wiadomość
Jak dla ciotki klotki, moim zdaniem, a skoro jest niska, to ta długość za kolano jeszcze skróci sylwetkę
Najlepsza z mango. Lekka, luźna, ciekawa. Ta z asosa to trochę za bardzo "weselna satynka" choć zła nie jest
Mnie się żadna nie podoba, chociaż ta ostatnia mogłaby być, gdyby była krótsza. Wszystko tak naprawdę zależy od Twojego gustu.

Może pochodź po sklepach, a nuż natrafisz na coś lepszego niż powyższe propozycje?
KrolewnaSniezka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-08, 18:50   #2460
czarnykoteczek1
Przyczajenie
 
Avatar czarnykoteczek1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25
Co sądzicie o tego typu piżamkach?

Tak jak w temacie chciałabym się dowiedzieć o Wasze opinie na temat takich piżamek i czy opłaca się zapłacić za nie prawie 100zł? Znalazłam je w jednym ze sklepów internetowych i sama nie jestem pewna, którą wybrać i czy warto w ogóle jakąś kupić. Może któraś z Was miała coś podobnego?
1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg
czarnykoteczek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-15 18:59:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:02.