Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 22 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-03, 11:03   #631
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lynn25 - a na którym zdjeciu masz naturalny kolor włosów i czy to Twój naturalny odcien skóry czy opalenizna?

Elliser - masz cechy jesieni i zimy południowej ale jezeli dobrze okresliłas ciepły odcien skóry to wszystto wskazuje na to ze jestes jesienią. Potrzebuje dla pewnosci aktualne zdjecie.

karma.coma - skłaniam sie ku chłodnemu typowi. Wydaje mi sie ze lato. Kolor włosów napisałas "taki nijaki" - dziewczyny o tym typie najczesciej farbuja włosy na ciepłe brazy badz ciemne czekolady, ponieważ widzą w lustrze ze przez nie ich twarz jest bez wyrazu.
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 11:11   #632
karma.coma
Raczkowanie
 
Avatar karma.coma
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 101
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

dziękuje Ci bardzo Tapciu
karma.coma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 12:11   #633
pinkna
Przyczajenie
 
Avatar pinkna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja również należe do grona wizażanek które same nie potrafią określić swojego typu urody Więc bardzo proszę o pomoc

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?Ciężko najpierw na czerwono, brązowieję później, odcień złotawo-brązowy, opalenizna szybko znika

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy ciemne, brązowo-oliwkowe z ciemną obwódką. Oprawa oczu zdecydowana, ciemno brązowa, prawie czarna

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?Piegi delikatne, złoto-brązowe, jasne zimą, ciemniejsze latem, nos i policzki

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera jasna, po umyciu wręcz przezroczysta, ale w żółtym odcieniu, rumienię się na różowo

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Włosy ciemne, kolor ciemny brąz, w słońcu złote refleksy, wpadające w kasztan


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Usta różowe, koral

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się z brązach, czerni, zieleni-oliwce, turkusie.. w sumie to jeśli w czymś się sobie podobam to nie ma znaczenia kolor więc proszę sie tym nie sugerować

Do pomocy załączam jeszcze zdjęcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mObraz 008.jpg (83,1 KB, 29 załadowań)
__________________
Supergirls don't cry.
Supergirls just fly...


pinkna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 12:35   #634
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pinkna - tu bez zadnych wątpliwosci - jesień
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 12:45   #635
pinkna
Przyczajenie
 
Avatar pinkna
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziękuję bardzo Tapciu
__________________
Supergirls don't cry.
Supergirls just fly...


pinkna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 18:59   #636
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Przepraszam,że tak późno, ale u mnie wyjazd na święta = brak netu
Dziękuję, Tapciu Idę się bawić kolorami!
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 20:36   #637
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a jaki jest moj typ urody?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?

opalam sie szybko, raczej od razu na brazowo

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?

oczy jasne niebieskie, ciemna obwodka kolor niejednolity. brwi czrne, rzesy niby tez.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?

jestem blada obecnie, nigdy sie nie rumienie

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?

wlosy ciemne odcien brazu, maja zlotawe przeblyski

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?

usta ciemny roz wpadajace w czerwien

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

z tym problem bo sie na tym nie znam... ale podobno dobrze mi w zywych kolorach

Edytowane przez 9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Czas edycji: 2007-11-03 o 22:24
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 21:03   #638
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
pojawianie sie we wczesnym wieku siwych włosów moim zdaniem nie ma nic wspólnego z typami kolorystycznymi.


to potwierdza fakt, iz jestes jesienia a nie zima, gdyz zima ma jasną porcelanową skóre, która sprawia wrazenie transparentnej i czystej.
Jesien ma skóre gładką, jasną. Cera ma cieplą barwe kosci słoniowej lub złocisto-beżową, brzoskwiniową.

posiadasz aktualne zdjecie całej twarzy i dekoltu? (mozesz wkleic tu albo na moje PW - jak wiekszość)

a na takie detale jak brwi mozna machnąc reką bo mnie wmawiano ze je przyciemniam bo jako lato powinnam miec oprawe oczu "bez wyrazu" a jednak brwi są ciemno-brazowo-szare chociaz kiedys włosy miałam z mocnymi miedzianymi refleksami ale z wiekiem stały sie mysie.


Super, kupilam baterie jutro zrobie fotki i Ci wysle Przepraszam, ze tak walkuje temat, ale zafascynowala mnie sama analiza kolorystyczna. Ostatnio probuje diagnozowac wszystkie dziewczyny w otoczeniu Nie dziele sie z nimi spostrzezeniami, zeby nie wprowadzac nikogo w blad W kazdym razie natura poskapila mi umiejetnosci bezproblemowego odrozniania barw chlodnych od zimnych i podziwiam, ze mozna to ot tak po prostu miec we krwi Poza tym jestem perfekcjonistka. Chetnie zainwestowalabym w cieplejsze odcienie ubran niz do tej pory (glownie czern i biel) ale nie chcialabym po fakcie przekonac sie, ze jednak jestem zima. Moj TZ po przeczytaniu dwoch artykulow stwierdzil, ze na 100% jesien. Wiec na pewno obydwoje, a zwlaszcza Ty, macie racje, ALE i tak wysle Ci te zdjecia dla pewnosci i bede bardzo wdzieczna za odpowiedz
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 22:16   #639
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

to i ja poproszę o analizę mojego typu kolorystycznego:
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się ciężko, najpierw najczęściej muszę się spiec, potem skóra przybiera kolor szaro beżowy, raczej przykurzony.

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
oczy zielone -nie umiem ich określić więc załączam foto

3. piegi:
brak

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
cera raczej jasna, cyba chłodna, porcelanowa , nie rumienię się

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
kiedyś miałam ciemny brąz (dawno nie widziałam swojego naturalnego koloru) teraz po odrostach widzę że są mysie, taki nijaki brąz

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
usta różowe - znów nie umiem dokładnie spracyzować wiec załączam zdjęcie

W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuję się w ciemnych kolorach - czarny, granat, ciemny niebieski, ciemny khaki
źle wyglądam w pomarańczowym, żółtym, niektóych odcieniach brązu, jasny khaki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00074.JPG (45,8 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00075.JPG (47,6 KB, 3 załadowań)
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 22:19   #640
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

tola150
jakie ty masz dluuuuugie rzesy... super uzywalas czegos czy to naturalne?

kto mi powie jaki mam typ urody...?:P
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-03, 22:34   #641
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

w rzeczywistości mam bardzo krótkie rzęsy i w dodatku skierowane w dół , ten efekt to zasługa zalotki i tuszu telescopic l'oreala
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-03, 22:46   #642
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

no cos ty? wygladaja jakby byly naturalne...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 09:15   #643
Lynn25
Raczkowanie
 
Avatar Lynn25
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 145
GG do Lynn25
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lynn25 - a na którym zdjeciu masz naturalny kolor włosów i czy to Twój naturalny odcien skóry czy opalenizna?

Tapciu to mój naturalny odcień skóry musnięty pudrem w kulkach, natomiast co do włosów, to mój najbardziej naturalny kolor pasuje do zdjęcia w bordowym golfie oraz w zielonej bluzce...

-I tak jeszcze na marginesie noszę tylko (ubrania, biżuteria),za złotem nie przepadam...
-Zdecydowanie żywe i intensywne kolory ubrań,w pastelach wyglądam mdło...
-"bordo czy pomarańcz? (ubrania)" zdecydowanie BORDO, w pomarańczach wyglądam koszmarnie
__________________
Tomorrow is always another day!
Lynn25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 10:44   #644
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Moglabym sie podczepic?
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?slonko mnie lapie dosyc szybk ale najpierw na czerwono, potem opalenizna ciemnieje i robi sie brazowiutka, ale malo sie opalam, bo czesto miewam podraznienia na slonce


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana? Oczy mam niebieskie i przy zrenicy mam takie kreseczki (czy taka obwodke?) zolta. Oprawe oczu mam jasna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe? nie mam piegow


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy? Rumienie sie na czerwono a cere mam raczej taka bezowo-blada, na pewno bez odcieniu rozu


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate? Mam wlosy w odcieniu ciemny blond, w lecie robia mi sie jasniejsze pasemka i wygladam jakbym miala balejaz.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral? jasne, raczej blade rozowawe usta


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę? Najlepiej czuje sie w czarnym ale to chyba raczej moje upodobanie bo chyba jednak wygladam w nim dosyc blado. Bardzo dobrze czuje sie tez w brazie i glebokim bordo.

Z gory dziekuje dziewczynki Bo ja juz nie mam pojecia jakim typem jestem
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:08   #645
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Lynn25 - wg Twojego opisu wychodzi na to ze jestes typem ciepłym:
Opalam się dosyć szybko, kolorek jest taki zółto-brązowy
skóra Wg.mnie jest taka lekko żółtawa
Kolor włosów brąz średni. Raczej złotawo-brązowe przebłyski
Kolor ust jasny, chyba brzoskwinia

Ale patrzac na zdjecie zima połudiowa

pati991 - napisz jaki jest ocien skóry, dlaczego kolor oczu nei jest jednolity a jezeli sa plamki to w jakim kolorze...

tola150
- mało szczegółów ale mysle ze lato.

Korlat - tez sie nei rozpisałaś ale podejrzewam ze jestes wiosna
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:23   #646
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

pati991 - napisz jaki jest ocien skóry, dlaczego kolor oczu nei jest jednolity a jezeli sa plamki to w jakim kolorze...


odcien skory jest dosc jasny, kolor oczu nie jeest jednolity gdyz czasem widac zolte plamki. tak to sa blekitne
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 11:40   #647
Cherries_Apparition
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: To miejsce na mapie, gdzie kończy się papier...
Wiadomości: 12
GG do Cherries_Apparition
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Jejku, przyznaję, że się pogubiłam w tych typach
Moge prosić o pomoc?

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
opalam się szybko, od razu na brązowo (złoto-brązowo).


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
powiedziałabym piwne, z ciemno-brązowymi plamkami. Brwi mosno zarysowane, i brwi i rzesy czarne.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie występują

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
ciepły odcień, hmm.. prawie jak brzoskwiniowy (tylko te przebarwienia po tradziku wrr ). rumienię się na czerwono niestety

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny brąz (kiedyś były czarne...) ze złotawo-brązowymi refleksami.

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
nasycona czerwień (oczywiście bez przesadyzmu )

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
w brązowym, czarnym, niebieskim i czerwonym lubię.
khaki, żółty, jasny róż - odpada
Cherries_Apparition jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:19   #648
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

[1=9bcd8d6a9691606220db279 acbf81f81b2ccc931_62ddcef 27e2e2;5692582]odcien skory jest dosc jasny, kolor oczu nie jeest jednolity gdyz czasem widac zolte plamki. tak to sa blekitne
[/quote]

nie chodziło mi o jasna czy sianda skóre tylko jej odcien/kolor - brzoskwinia, zółty, złoty, oliwkowy, beżowy, bez-róż, róż, ciepła kosc słoniowa, błękitna

Cherries_Apparition
- a skóra jeste jasna czy śniada?
wolisz złoto czy srebro (ubranie i bizuteria)
pomarancz czy bordo?
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 12:39   #649
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

nie chodziło mi o jasna czy sianda skóre tylko jej odcien/kolor - brzoskwinia, zółty, złoty, oliwkowy, beżowy, bez-róż, róż, ciepła kosc słoniowa, błękitna



ahh o to chodzilo... no to ciepła kosc słoniowa
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-04, 12:40   #650
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja i ja i ja od roku sie przymierzam ... zeby sprawdzic czym jestem

1. Jak się opalasz
Ciezko, jesli juz mnie chwyci to jestem czerwona, pozniej delikatnie brazowieje

2. Kolor oczu
Niebieskie, bardziej Indygo, granatowa obwodka, jasna oprawa oczu, blond rzesy i ciemny blond brwi

3. Piegi
Kilka złotych kropeczek przy oczach

4. Cera
Blada, blada i jeszcze raz blada jak trup!! Na zdjeciach wychodze biało różowa. Wracajac do domu z mrozu mam rozowe policzki, ale zdarza sie to naprawde rzadko, bo moja twarz nie lub przybierac innych kolorow.

5. Naturalny kolor włosów
Blond. Ani jasny, ani ciemny. Piaskowy, złoty odcień.

6. Kolor ust
Różowy, czasem czerwony (to zalezy)

7.W jakich kolorach czujesz się dobrze?
Czerwonych!!
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:42   #651
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Korlat - tez sie nei rozpisałaś ale podejrzewam ze jestes wiosna
Hmm... A jakie informacje bylyby jeszcze prydatne? Jak bede miala dostep do aparatu to jeszcze wkleje zdjecia.
Zawsze mi sie wydawalo, ze jestem latem Ale dziekuje za pomoc
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 13:58   #652
tola150
Raczkowanie
 
Avatar tola150
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 103
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

ja też już się zupełnie pogubiłam w tych typach kolorystycznych mi się wydaje że jestem zimą, Tapcia myśli że lato a przed momentem zrobiłam sobie test http://web.orsay.com/dn_kacik_stylis...06_123513.html
i wyszło że jestem wiosną. Tapcia jakie szczegóły mam jeszcze podać żeby było łatwiej określić mój typ?
tola150 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 14:48   #653
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 739
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

co do testu na tej stronie http://web.orsay.com/dn_kacik_stylis...06_1235 13.html
wyszlo mi ze jestem wiosna a tutaj:
L A T O

oczy: szaroniebieskie, wyraziste piwne, ciemnozielone
wlosy (naturalne): chlodny blond, myszowaty, popielaty, lekki (jasny)braz
wlosy (w dziecinstwie): popielate, blond
opalenizna: najpierw czerwony, a potem braz
cera:brzoskwiniowa
cera (w czasie zimy): o chlodnym odcieniu, blada
piegi: tak, ale tylko latem od slonca
rumience: rzadko, prawie wcale

wszystko wskazuje na mnie...
9bcd8d6a9691606220db279acbf81f81b2ccc931_62ddcef27e2e2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 15:42   #654
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

moge prosić o pomoc?

1. Jak sie opalasz?
opalam sie szybko,odcień złotawo-braazowy
2.Kolor oczu
Piwne z brazowo-zielonymi plamkami oprawa oczu ciemna
3.Piegi
wystepuja na nosie odcien szaro-brązowe
4.Cera
odcień bardziej oliwkowy
5.Naturalny kolor włosów
ciemny brąz z jasnymi refleksami
6.Kolor ust
cos w odcieniu korlu
7.W jakich kolorach czujesz sie dobrze?
w brązach, kolorze niebieskim , czrnym, delikatny fiolet, turkusowy,zielen- jasna
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:12   #655
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Coco trini - cera jasna czy sniada? refleksy we włosach mysie czy złote?
1. złoto czy srebro? (ubrania i bizuteria)
2. pomarancz czy bordo?
3. żywe kolory czy pastele?

pati991 - ciepły odcien skóry, szybka opalenizna, brązowe włosy ze złotymi refleksami, niebieskie oczy z żółtymi plamkami - wszystko wskazuje na to ze jestes wiosną. Nie ma u Ciebie żadnej cechy lata.

tola150 - charakterystyczna cecha lata są włosy w kolorze tzw. nijakiego brazu czyli z mysim połyskiem. Oprawa oczu nie jest ciemna a tym bardziej czarna co jest typowe dla zimy.
Mysie refleksy, kolor opalenizny szaro beżowy,przykurzony - wiosna? - NIE MA MOWY!

Korlat - test wyboru:
1. złoto czy srebro? (ubrania i bizuteria)
2. pomarancz czy bordo?
3. żywe kolory czy pastele?

DagmaraRose2000 - napewno typ ciepły i mysle że jesien
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:14   #656
marga_zg
Zadomowienie
 
Avatar marga_zg
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mój własny świat
Wiadomości: 1 407
GG do marga_zg
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja bym bardzo prosila o okreslenie dla ulatwienia daje zdjecie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam sie bardzo szybko od razu na brazowo.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy zielone z ciemna obwodka brwi i rzesy ciemne nie za geste
3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
nie
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
oliwkowa nigdy sie nie rumienie
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
ciemny braz w dziecinstwie czarne
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
rozowy
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
dobrze czuje sie w bialym niebieskim zoltym zielonym brazowym
nie lubie czerni fioletu jednak to tylko moje zdanie nie wiem czy te kolory mi pasuja

__________________
Cierpienie należy do życia.
Jeśli cierpisz, znaczy, że żyjesz.
Pogódź się z tym mała dziewczynko.


akcja regeneracja: włosy


I'm just a little girl...

Edytowane przez marga_zg
Czas edycji: 2007-11-13 o 17:43
marga_zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:57   #657
Tapcia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 639
GG do Tapcia
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

marga_zg - nie za ciemno w pokoju zima południowa
__________________

Tapcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 18:59   #658
Coco trini
Raczkowanie
 
Avatar Coco trini
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: KrK
Wiadomości: 328
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Coco trini - cera jasna czy sniada? refleksy we włosach mysie czy złote?
1. złoto czy srebro? (ubrania i bizuteria)
2. pomarancz czy bordo?
3. żywe kolory czy pastele?
cera jasna, refleksy we wlosach zlote
1.srebro
2.bordo
3.zywe kolory
__________________
POMOC DLA WANDY https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post39786455

Dziękuje za każda pomoc
Coco trini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 19:20   #659
Korlat
Rozeznanie
 
Avatar Korlat
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 779
GG do Korlat
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Tapcia Pokaż wiadomość
Korlat - test wyboru:
1. złoto czy srebro? (ubrania i bizuteria)
2. pomarancz czy bordo?
3. żywe kolory czy pastele?
1. Srebro
2. Bordo
3. pastele

Dziekuej
Korlat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-04, 21:40   #660
nigreco
Raczkowanie
 
Avatar nigreco
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 211
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

I ja bym prosiła o pomoc. Obstawiam lato, ale w jakimś teście internetowym wyszła wiosna więc się pogubiłam.

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam sie raczej powoli, najpierw na lekko czerwono, potem kolor przechodzi w delikatny popielaty brąz. Raczej nie opalam się mocno.
2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Oczy szaro-zielone, główny kolor - szary. Wokół tęczówki delikatna obwódka. Na pewno nie jest to jednolity kolor. Bardzo dobrze wyglądają w przytłumionym wrzosowym, fioletowym, ciemnoróżowym makijażu. Źle w krzykliwych kolorach i bardzo ciemnych. Naturalnie jasne brwi i rzęsy - popielate.
3. Piegi - jeśli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Brak piegów
4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Blada ogólnie cera, bardzo duże skłonności do zaczerwienienia. Często się rumienię na czerwono, nawet mam tendencje do czerwonych plam na szyi kiedy się zdenerwuję.
5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Naturalny kolor - mysi blond, zauważyłam że przy skroniach wpada w siwy. Kiedy przefarbowałam teraz na ciemną czekoladę, słyszę że lepiej wyglądam.
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Średni róż.
7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję we wrzosowym, burgundzie, indygo, białym, szarym, kremowym, jasnooliwkowym. Źle wyglądam w czerni czy ciemnym brązie przy twarzy. Żle się bym czuła w kolorach bardzo żywych, jaskrawych oraz w dużych wzorach graficznych.
__________________
Dwie rzeczy czynią kobietę niezapomnianą - jej łzy i jej perfumy.
Sacha Guitry [COLOR=Blue][SIZE=2]
nigreco jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:21.