Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-28, 20:50   #1
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Post

Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE


Chciałąbym się zapytać czy ta sukiena pasuje do osoby ktora ma duży biust i czy można taką gdzieś kupić albo czymożna uszyć prosze pomóżcie mi. Dodam że sukienka ta ma być na bal gimnazjalny (czerwiec) zastanawiam się nad jakimś kremowym materiałem i chciałabym za niecały roczek wybrać się w niej jeszcze na bal. Poniżej wzór
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg normal_a2864.jpg (11,9 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sexi czerwien do kolanka;D.jpg (23,7 KB, 217 załadowań)
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 16:42   #2
Sampelek
Raczkowanie
 
Avatar Sampelek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 83
GG do Sampelek
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

podbijam ^^ pasuje na duży biust?
Pasuje chyba...
Sampelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 17:49   #3
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

ha ja tez mam bal i kiecy znalesc nie moge:/ i problem z cyckami bo mam male:/ jednak wydaje mi sie ze takie kiece na bal nie pasuja ze tak powiem za bardzo skape hehe:P a macie jakis motyw przewodni balu? my mamy hawaje najlepsze w tym ze wiem jak sie pomalowac a kiecy nie mam
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-16, 21:01   #4
Gina22
BAN stały
 
Avatar Gina22
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 188
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Trzeba by było przymierzyć ale wydaje mi się że połączenie tak dużego dekoltu z duzym biustem może dać zbyt wyzywający jak na bal gimnazjalny efekt.
Gina22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 11:59   #5
izuu
Wtajemniczenie
 
Avatar izuu
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 175
GG do izuu
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

mom zdaniem pasuje, gdyż taki prostu dekold pomniejsza piersi :P sama podobną mialam na studniowce ...
izuu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 12:53   #6
AnkaWawa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 120
GG do AnkaWawa
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

ja tez mam spory biust i nie polecam takich sukienek. oczywiscie sa super ale wyglada sie w nich srednio. najlepiej jakbys miala sukienke z dekoltem w tzw. "serek" i wiązaną na szyi.
Ale to tylko moje zdanie
__________________
I PO OBRONIE LICENCJAT JEST I WIZAŻ TEŻ jednak..;D
AnkaWawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 13:57   #7
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Post Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

dobrze chyba zdecyduje się na wiązaną na szyi ale chyba długość dobra tak myślę czy widziałyście takie sukienki jeśli tak to bardzo proszę o linki lub o zdjęcia i oczywiście dziękuje za rady Ja sama nie mogę znaleźć sukienki nie ten czas na suknie wieczorowe i będę chyba szyć
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 14:02   #8
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Moim zdaniem sukienki sa sliczne, lecz nie pasujace na bal gimnazjalny. Jak na bal dla 15-latkow za bardzo wyzywajace. A juz tym bardziej jesli masz duzy biust. Sadze, ze powinnas poszukac sukienki bardziej klasycznej. Taka jest przynajmniej moja opinia.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:13   #9
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Post Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Jest to bal dla 16nastolatków a poza tym nie sądzę żeby młode dziewczęta miały sukienki do kostek i gorsety Ale dziękuje bardzo za opinie i czekam na więcej propozycji
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 18:51   #10
klajdla
Wtajemniczenie
 
Avatar klajdla
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 313
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

15, 16 latkow, nie wazne. W kazdym badz razie jest to impreza szkolna. Na moim balu gimnazjanym wlasnie wiekszosc dziewczyn miala sukienki do kostek i gorsety, albo roznego koloru sukienki z przeroznymi dodatkami i aplikacjami ale na ogol do kolan (nie krotsze). Oczywiscie ubierzesz sie jak zechcesz, ale ja osobiscie nigdy nie ubralabym takiej sukienki na bal gimnazjalny (na studniowke to rozumiem). Tak jak ktoras z dziewczyn wczesniej pisala polecam bardziej zabudowana na biuscie i wiazana na szyji.
klajdla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-17, 20:16   #11
Sampelek
Raczkowanie
 
Avatar Sampelek
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 83
GG do Sampelek
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

To ma ktoś jeszcze jakieś propozycje? Albo jakieś na allegro sukienki :-/ Bo czasu nie mam latać po sklepach i w ogóle :-/ Tragedia
Sampelek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-17, 21:08   #12
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez mikusias Pokaż wiadomość
Jest to bal dla 16nastolatków a poza tym nie sądzę żeby młode dziewczęta miały sukienki do kostek i gorsety Ale dziękuje bardzo za opinie i czekam na więcej propozycji
No tak, co 16 to nie 15... faktycznie ogromna różnica.
A wątek to chyba powinien się znaleźć na innym podforum, nieprawdaż?
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 13:36   #13
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Tak te kroje jak najbardziej pasują do dużego biustu. Nawet ostatnio mówili o tym na TVN Style.
A sukienki wiazane na szyi wlasnie nie powinny nosic kobiety z duzym, a z malym biustem bo taki dekolt powieksza piersi.
Zgadzam sie z tym w 100% - wyprobowałam sama na sobie
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-18, 16:26   #14
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez mikusias Pokaż wiadomość
Chciałąbym się zapytać czy ta sukiena pasuje do osoby ktora ma duży biust i czy można taką gdzieś kupić albo czymożna uszyć prosze pomóżcie mi. Dodam że sukienka ta ma być na bal gimnazjalny (czerwiec) zastanawiam się nad jakimś kremowym materiałem i chciałabym za niecały roczek wybrać się w niej jeszcze na bal. Poniżej wzór
Sukienka bez ramiączek nie nadaje sie do duzego biustu, gdyz bedzie on wygladal w niej nieladnie. Duzy biust wymaga podtrzymania, zeby wygladal ladnie, a w takiej sukience opadnie i da brzydki efekt. Nie polecam też sukienki wiazanej na szyi, gdyz do niej tez nie mozesz wlozyć stanika. Powinna wybrac taka sukienke, do ktorej bedziesz mogla wlozyc porządny stanik podtrzymujacy biust, i wtedy bedzie on sie ladnie prezentował przy dekolcie np. w serek.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-19, 01:00   #15
rav12345
Wtajemniczenie
 
Avatar rav12345
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 2 609
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Sukienka bez ramiączek jak najbardziej nadaje się do dużego biustu. Lepiej jednak, by miała górę w kształcie serca, a nie ściętą na prosto. Jesli jest dobrze usztywniona, to utrzyma biust nawet bez stanika.

Suknie / bluzki wiązane za szyję jeszcze powiększają optycznie biust, bo linie rozchodzą się od szyji w boooooki, i wygląda to nieciekawie. To samo jest z sukniami z golfem.

Owszem, najlepszym wyborem byłaby suknia nawet z cieniusieńkimi ramiączkami, które "podtrzymają" suknię, i przy okazji biust.

Twoje sukienki są troche za krótkie (ta druga już lepsza). Szeroki dół równoważy duży biust, ale jeśli ten szeroki dół jest za wysoko, to możesz zgubić wcięcie w talii i wyglądać jak z jakąś wadą budowy ciała.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg modamediolanskaclipslt2.jpg (22,8 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg efcf9e3662b8fbf97eb9b8a7f6297a69.jpg (28,2 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg elieSaab.jpg (67,6 KB, 47 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg zuhair_murad16.jpg (91,0 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murad134.jpg (109,4 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg murad.jpg (99,4 KB, 34 załadowań)
rav12345 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-20, 08:07   #16
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Cytat:
Napisane przez pau141 Pokaż wiadomość
Sukienka bez ramiączek nie nadaje sie do duzego biustu, gdyz bedzie on wygladal w niej nieladnie. Duzy biust wymaga podtrzymania, zeby wygladal ladnie, a w takiej sukience opadnie i da brzydki efekt. Nie polecam też sukienki wiazanej na szyi, gdyz do niej tez nie mozesz wlozyć stanika. Powinna wybrac taka sukienke, do ktorej bedziesz mogla wlozyc porządny stanik podtrzymujacy biust, i wtedy bedzie on sie ladnie prezentował przy dekolcie np. w serek.
Owszem do sukienki wiazanej na szyi mozna ubrac biustonosz - albo bez ramiączek, albo z jednym ramiączkiem które tak samo jak sukienke przeplata się przez szyje.
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-21, 12:58   #17
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Niestety, kiedy biust jest na prawdę duży to stanik bez ramiączek go nie utrzyma, stanik z jednym ramiączkiem (które musi być wąskie, zeby nie wystawalo spod sukienki) też będzie mial z tym problem. Jeśli biust jest na prawdę duży, a sądzę, że jeśli ktos chce go ukrywać, to taki właśnie jest, to pożądany kształt nada mu tylko dobry stanik na dość grubych ramiączkach.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-22, 17:38   #18
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Moj biust nalezy do duzych (D), i mam biustonosz wlasnie na jednym ramiączku. Kwestia tego ze sam biustonosz jest cholernie stabilny, no bo tez nie kosztowal 50 zl. Tak ze wszystko zalezy od biustonosza. Chociaz sadze ze pewnie przy wiekszych rozmiarach niz D to faktycznie juz trudno by bylo jakos to ładnie utrzymac
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 14:29   #19
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

dziękuje za wasze dobre rady znalazłam cosik takiego tylko teraz potrzebuje wykroju proszę jeśli cosik macie przysyłajcie albo wklejajcie na forum może którąś z was potrafi rysować wykroje to proszę o wysłanie z góry dziex
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg EN_00123904_060.jpeg (49,6 KB, 37 załadowań)
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 17:51   #20
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

A czy wiecie w jakich sklepach mogę znaleźć ładne sukienki, nadajace sie na bal gimnazjalny? Mieszkam w Poznaniu, ale mam na myśli sklepy ogólnopolskie. Czy moze lepiej wybrać sie do krawcowej? Jezeli tak, to wystarczą tylko zdjecia sukienek czy cos jeszcze?
A, i jeszcze jedno pytanko a mianowicie - jaką sukienkę powinnam wybrać, jeśli jestem wysoka (170cm) i szczupła? Biust średniej wielkosci, takze dekolt najważniejszy nie jest. jak optycznie mogłabym się 'skrócić' ?
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:20   #21
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

w ubiegłym roku szukałam kiecki na wesele przyjaciółki i byłam gotowa zainwestować w to całkiem sporą sumkę.
jakież było moje zdziwienie jak dopadłam cudeńko (w kształcie jak w 1 wiadomości) na czarnym tiulu w pięknym rudym kolorze, a cena na metce mówiła mi "będę twoja za 145 zł". przyznam się bez bicia, że więcej wydałam na stanik do tej kreacji! :P

tak więc szukaj w każdym sklepie, gdzie tylko widać kiecki. zupełnie przypadkowo możesz trafić na perełkę

no i w ogóle - dlaczego chcesz się skracać!? natychmiast wybij to sobie z głowy. wysokie szczupłe dziewczyny z proporcjonalnym biustem absolutnie nie powinny ukrywać figury.
(sama mam 180, co nie przeszkadza mi zakładać co najmniej 7cm szpilek)
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 19:43   #22
m0niiska
Raczkowanie
 
Avatar m0niiska
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 164
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Hej,
a ja bym Ci proponowała sukienkę o górze kopertowej. Ale takiej wyższej, zeby zasłaniała część biustu, ale jednocześnie całkowicie go nie przykrywała, bo to już wygląda nieestetycznie przy większym biuście. [dokładnie chodzi mi o krój tak jak ma góra tej sukienki z pierwszego zdjęcia]

Fajna by była taka co tak jakby miała by takie grube ramiączka tak na ukos przez biust

Jakoś nike wiem czemu ale strasznie podobają mi się sukienki o fasonie jak na drugim zdjęciu... I wydaję mi się, że w takim powinno być Ci dobrze.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 198132879.jpg (43,8 KB, 20 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 198539819.jpg (34,2 KB, 25 załadowań)
__________________


nie wierzę w ludzi,
bo wiem, że ta wiara
może mnie zgubić.
m0niiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:05   #23
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

o właśnie - ta druga sukienka jest po prostu stworzona do tego, żeby trzymać spory biust. ładnie podkreśla przy tym dekolt i talię
na maxa kobieca w wersji czarnej, ale można spróbować dobrać bardziej dziewczęcy kolor
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:28   #24
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Pani_smith: Niby każda dziewczyna marzy o 170 cm, ale tak naprawde gdyby takie były wcale nie byłyby zadowolone... U mnie problem taki,ze większość osób ze szkoły ma 150-160 - naprawde 'małe' roczniki;p Jakbym jeszcze szpilki założyła... to bym była po prostu najwyzsza...
Orsay i H&M mają w większości ladne sukienki, ale oczywiscie zajrzę do każdego z sukienkami
Pozdrawiam
__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-26, 14:42   #25
Czekoladka_16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

buuu....a co ja mam zrobic jak mam 175 cm wzrostu??;(( a dziewczyny w sql to tak do 165 dochodza...ehh... zalozyc obcasy czy jakies plaskie butki szukac?
Czekoladka_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 13:13   #26
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Smile Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Znalazłam już krawcową i sukieneczkę szyje tylko jeszcze 3 tygodnie do balu a już tak dużo przykrości sprawiły mi przygotowania do niego Ale mam nadzieje że chociaż tam będę się dobrze bawić Dziękuje Drogie Wizażanki
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-30, 23:47   #27
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

@czekoladka
na codzień do spódnicy czy sukienki płaski bucik ujdzie, ale na bal - niestety zniszczy cały efekt kreacji. przy takiej zakrywającej stopy jeszcze by przeszło, ale niestety - pokazujesz nogi, pokazujesz ładny but.
nie wiem skąd jesteś, ale np. w hd można obecnie nabyć całą masę lekkich sandałków i pantofli na obcasie ok. 3 cm. podwyższy cię owszem, ale nie drastycznie. a noga zachowa zgrabny wygląd.
niestety noga na obcasie prezentuje się o niebo lepiej.

a wzrostem się naprawdę nie martw. walczyć z tym nie ma co, bo i tak tego nie zmienisz. schudnąć można, ale skrócić się nie skrócisz
za chwilę dostrzeżesz w nim swój atut
(autorka posta ma 180 wzrostu i uwielbia szpilki )
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:04   #28
VanillaNut
Raczkowanie
 
Avatar VanillaNut
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 42
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

Z butami to też mam "lekki" problem. Otóż niedawno kupiłam sobie półbuty na małym obcasiku, ale są to buty pełne - więc musze do nich załozyc rajstopy... No i teraz zastanawiam sie, jaka ma byc sukienka i czy nie będę wyglądała śmiesznie majac rajstopy i pełne buty, a byc w sukience np. na naramkach.
Eh... a wątpię czy rodzice kupia mi znów nowe buciki, bo kilka dni temu namówiłam ich na takie jedne (nie na bal).

I mam jeszcze pytanie odnosnie balu:
Czeszecie i malujecie sie same czy mozę wybieracie sie do kosmetyczki/fryzjerki itp.?
A co z manicure?

__________________
Zamienię talent do komplikowania sobie życia na jakikolwiek inny...
VanillaNut jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-02, 15:22   #29
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

po prostu stanik typu bardotka ci sie przyda ale porzadny, z silikonowa tasma (ale nie polecam kupowac w sklepie internetowym duoline bo maja masakryczne zamieszanie i sa niekompetentni:/)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-03, 09:08   #30
mikusias
Raczkowanie
 
Avatar mikusias
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wro.
Wiadomości: 104
Smile Dot.: Sukienka + bal Prosze POMÓŻCIE

JA osobiście idę do fryzjera ale nie chce mieć jakiś koczków tylko włosy proste jakieś ładne skromne spięcie, make-up robie w domu i tipsy (ponieważ moje paznokcie są brzydkie )
mikusias jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.