Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-07, 12:07   #1591
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mi szapon joanny pomagał utrzymać włosy popielate po balejażu u fryzjera. Niwelował żóty efekt ale też jak dla mnie włosy po jakimś czasie szarzały. On daje chłodne refleksy i przy piaskowym oby nie wyszło za szaro-fioletowo. Ale nie zaszkodzi spróbować bo szampon to cena ok6zł a jak będziesz schodziła na jeszcze jaśniejsze włosy to potem może się przydać.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:34   #1592
madlen_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

no właśnie moje wlosy sa chlodnawo zolte troche podchodza pod miod i chcialabym je rozjasnic i niewiem co z tym zrobic...eh:/
madlen_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:35   #1593
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Odrost mam na poziomie 7, chłodny popielaty blond
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 12:59   #1594
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madlen_ Pokaż wiadomość
no właśnie moje wlosy sa chlodnawo zolte troche podchodza pod miod i chcialabym je rozjasnic i niewiem co z tym zrobic...eh:/
szampon albo płukanka (tej drugiej bedę sie uczyć stosowac po jutrzejszej wizycie u fryzjera). Spróbuj szamponem niewielkie koszty a może ktoś jeszcze Ci doradzi.


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odrost mam na poziomie 7, chłodny popielaty blond
A jak ja mogę taki poziom sprawdzić? Jeszcze w tym się nie orientuję a chciałabym zobaczyć na jakim poziomie są moje.
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 17:40   #1595
regiata
Raczkowanie
 
Avatar regiata
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 46
Dot.: Najlepsze farby BLOND

"ładne...fajny blondzik a miałaś do czynienia z garnierem 111 czy po dwukrotnym nałożeniu tego kolorku bedzie taki jak na opakowaniu???"

Garnier 111 na rozjaśniane włosy dawał mi zielony odcień. Od tego czasu unikam farb, które mają w nazwie popielaty.
regiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:53   #1596
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez madlen_ Pokaż wiadomość
witam mam pytanko obecnie mam wlosy po farbowaniu Safirą księżycowy blask niestety nie wyszedl mi pozadany efekt gdyz mialam wczesniej sredni blond dlatego wyszedl mi kolor piaskowy czy szampon z Joanny pomoze mi uzyskac fajny jasny odcień?
Marne szanse, znam ten bol mi po tym odcieniu wyszlo zoltko na glowie Po tej farbie musialam isc do fryzjera, zeby wygladac jak czlowiek a tam niestety tez mnie skrzywdzili bo fryzjerka na sile wcisnela mi kolor ktory byl ciemniejszy od mojego naturalnego. I tak skonczylo sie moje rozjasnianie... na ciemnym brazie....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:16   #1597
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Co do poziomu odrostow to akurat fryzjerka mi powiedziala, ale mozesz spojrzec na probniki farb i widzisz mniej wiecej jaki masz odrost, czy blond (poziom 7) czy np ciemny blond (poziom 6)
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-08, 10:22   #1598
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cześć od dłuższego czasu nie widzę farby belle color w Rossmanie. czy ta farba nie jest czasem wycofana ze sprzedaży?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 12:48   #1599
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Leseratte Pokaż wiadomość
Cześć od dłuższego czasu nie widzę farby belle color w Rossmanie. czy ta farba nie jest czasem wycofana ze sprzedaży?
Niby na stronie producenta jeszcze jest o niej więc może tylko w rossmanie nie chcą jej zamawiać. Zobacz w innych sklepach a jak nie to zawsze zostaje allegro
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 13:52   #1600
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam jeszcze jedno pytanie odnośnie szamponu palette z linii słoneczne refleksy. Niby to szampon, a posiada wodę 9% - czyli można liczyć na rozjaśnienie włosów?
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 14:04   #1601
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Witam...no i zbliża się wielkimi krokami kolejne farbowanie bo po welatonie 12/1 mam już żółtko przy głowie i lekki odrost, poszukując inspiracji natknęłam się na farby jakie maja inne mieszkanki globu do dyspozycji tylko nie my ...chyba znowu trzasnę sobie łeb 111 garniera (bellcolor)...a to co wyszukałam:
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+HCo16_3//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+HCo16_3//}|media:_blank|nav|overla y:_blank}
na tej stronce jest klika fajnych odcieni

foty

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2010-01-09 o 14:17
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-09, 15:16   #1602
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy możecie spojrzeć na ten link, na samym początku tego filmu jest dziewczynka - blondynka. Naturalnie mam taki kolorek i chcę do niego powrócić. Aktualnie mam taką samą jasność blondu tylko delikatnie ocieplony blond. Wygląda naturalnie, ale chcę powócić do mojego naturalnego.
Wklejam link i chodzi mi o tę dziewczynkę:
http://www.youtube.com/watch?v=QXdYBNA29xs&featu re=related
Zastanawiam się nad 10,1 to bardzo bardzo jasny blond popielaty, 9,1 to bardzo jasny blond popielaty i 10,12 jaki znalazłam w Loreal Luo color.
A to drugi film z Sonyą Smith w "Dirty face", chodzi mi o tę blondynkę, mam do niej bardzo podobny kolorek, szczególnie jak ma loki i koka. Swoją drogą, Czy wiecie jak zrobić takie loki i jak dokładnie wytłumaczyć fryzjerowi, aby wyczrował mi takiego koka? Fryzjerzy są różni, czasami nie dają rady, mimo, że mają zdjęcie.
Oto link:
http://www.youtube.com/watch?v=dLKF5grUgEw&featu re=response_watch

I ostatni link, jaki to dokładnie będzie kolor, ja stawiam, że z poziomu 10 o perłowym odcieniu, możliwe, że światło ociepliło nieco ten kolor. To link :
http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
Dodaję jeszcze paletę blondów popielatych z Loreal Majirel (same popiele). I ostatni link tej samej pani z reklamy perfum. http://beauty.blog.nl/files/2009/06/...-demon-va1.jpg
Liczę na radę.

Edytowane przez Estrellaa
Czas edycji: 2010-01-09 o 15:45
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 15:45   #1603
lolita76548
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 52
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja mam pewien problem którą farbą uzyskam taki odcień na głowie? http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/f...&q=141378&c=10 http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura42701.htm http://ikf.styl.fm/fryzury-grzywki/fryzura70236.htm obecnie są pofarbowane renee blanche 8d. Nie użyję rozjaśniacza i mam wodę 6 % to jedyne co moge użyć do moich włosów. Która z farb(profesjonalnych) da mi taki efekt i jak pofarbować włosy zważając na to, ze mam 1,5 cm odrostu?
lolita76548 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 17:53   #1604
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
Witam...no i zbliża się wielkimi krokami kolejne farbowanie bo po welatonie 12/1 mam już żółtko przy głowie i lekki odrost, poszukując inspiracji natknęłam się na farby jakie maja inne mieszkanki globu do dyspozycji tylko nie my ...chyba znowu trzasnę sobie łeb 111 garniera (bellcolor)...a to co wyszukałam:
http://www.lorealparisusa.com/_us/_en/default.aspx#/?page=top{userdata//d+d//|diagnostic|main:pdp//objectid+HCo16_3//{pdp_tab:pdp_overview//objectid+HCo16_3//}|media:_blank|nav|overla y:_blank}
na tej stronce jest klika fajnych odcieni

foty
Ten kolor nr 6 czyli 10,1 to bardzo bardzo jasny blond popielaty a na tym opakowaniu jest okropny, on wogóle nie stał obok popielatego. Superedzia, spójrz na kolorek 10,1 z tej palety, co umieściłam, to jest czysto-popielaty kolor. A może mnie pomożesz? Moje pytania są pod twoim postem.
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:06   #1605
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jpg nr 3 i 6 to ta sama farba....czytaj opisy na pudełku bo fotki lasek to prawie zawsze zmyła. W 1999 pracowałam w coty i widziałam na szkoleniu jak robią kolorówkę na niektórych pudłach są te same laski w tej samej pozie a kolor nanoszą komputerowo. Liczy się skład odcieni i nazewnictwem się sugeruj.
przykład:
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:24   #1606
Estrellaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jpg nr 3 i 6 to ta sama farba....czytaj opisy na pudełku bo fotki lasek to prawie zawsze zmyła. W 1999 pracowałam w coty i widziałam na szkoleniu jak robią kolorówkę na niektórych pudłach są te same laski w tej samej pozie a kolor nanoszą komputerowo. Liczy się skład odcieni i nazewnictwem się sugeruj.
przykład:
Masz rację, ale jak widzę żółtawy odcień blondu, to mnie odstrasza. Piękny złoty czy słoneczny naturalny jest piękny, ale nie przemawia do mnie słoneczny farbowany, wiadomo jest intensywniejszy. Ja zawsze patrzę na próbniki, ale popielaty odcień popielatemu jest nierówny. Miałam kiedyś popielaty odcień a wyszedł beżowy, miałam też popielaty z innej firmy a wyszedł prawdziwie popielaty.
Estrellaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-09, 18:28   #1607
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
jpg nr 3 i 6 to ta sama farba....czytaj opisy na pudełku bo fotki lasek to prawie zawsze zmyła. W 1999 pracowałam w coty i widziałam na szkoleniu jak robią kolorówkę na niektórych pudłach są te same laski w tej samej pozie a kolor nanoszą komputerowo. Liczy się skład odcieni i nazewnictwem się sugeruj.
przykład:
teraz mało mam czasu ale odwołam się do tych pudełek i pokaże ci laski z tych w tej samej pozie z innym kolorkiem tak chyba było z 4,15 na jednym była Hawaną a na innym czymś tam.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 12:07   #1608
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czym mogę uzyskać podobny kolor, lub jakiego odcienia (lub chociaż poziomu ;p) szukać?

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2010-01-10 o 14:12
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 14:00   #1609
red_cloud
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez superedzia Pokaż wiadomość
no ciekawa jestem...czekam na fotke
To fotki po pomieszaniu wellaton 12/1 i 8/1. Historia teraz mojego kolorku jest taka, że na początku był sliczny a teraz się troche żółci... ale i tak nie jest to to co miałam poprzednio więc mi pasuje
red_cloud jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-10, 18:07   #1610
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez red_cloud Pokaż wiadomość
To fotki po pomieszaniu wellaton 12/1 i 8/1. Historia teraz mojego kolorku jest taka, że na początku był sliczny a teraz się troche żółci... ale i tak nie jest to to co miałam poprzednio więc mi pasuje
mnie tez się zażółcił (farbowałam ta farbą 2 razy) pierwszy raz było ok teraz syf. Chciałam belcolor 111 kupić ale kapa nigdzie go niema więc też garniera kupiłam 111 ale color naturals bo wiem że to ten sam skład barwników tylko różni się składem odżywczym. No zobaczymy teraz to będzie...jutro robię więc się pochwale jeśli będzie czym.
wyszedł ci spoko teraz dasz jakiś super jasny popielaty blond i będzie git.
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-10, 19:11   #1611
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

red_cloud masz fajny kolorek i takie długie włoski dokładnie tak jak superedzia pisze jakis popielaty blondzik i bedzie cudnie....pozdrawiam
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 07:22   #1612
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dziewczyny gdzie w okolicach katowic mozna kupic ten loreal preference 10.1 bo w sklepach widze tylko 10.21 a chodzi mi o to by był czysto popielaty bez domieszki cieplego refleksu
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:20   #1613
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

to ja teraz wam pomarudzę, ostatnio fryzjerka zrobila mi balejage, ale juz po kilku myciach wyglądalo jakbym miala wielki odrost teraz właśnie chcę zrobić całość wellatonem pomieszanym tzn tak jak robila red_cloud, powiedz mi jaki jest twoj naturalny kolor bo ja mam taki mysi szary w braz wpadajacy, jak fryzjerka mi rozhjasnia to wiem ze wody 9 uzywa i ladnie wychodza biale a nie zolte czy moge uyskac efekt taki jak red_cloud?? zaraz wam pokaze moje zdjecie po ostatniej wizycie teraz mam z 1,5 sm odrost.
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 11:26   #1614
małolata
Raczkowanie
 
Avatar małolata
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 142
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam,

czy ktoras z Was uzywała może nowego rozjaśniacz palette z serii Blond? Nie orientujecie się, gdzie można ten odcien w Warszawie kupić?

Nie ma jego obrazku, wiec wstawiam opis:
"Ultraintensywny Rozjaśniacz Plus (UIL+) (NOWOŚĆ) z aktywatorem wspomagającym rozjaśnianie, pozwala uzyskać piękny, pełen życia odcień blond nawet na ciemnych włosach, rozjaśniając je nawet o 6-8 tonów!"
małolata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:25   #1615
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Więc zrobiłam i jak myślałam mimo farbowania najpierw odrostów i przeciągnięcia na resztę na parę minut złapało poświatę fioletu...ale spoko zejdzie po pierwszym myciu a o to efekt:
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 12:29   #1616
superedzia
Raczkowanie
 
Avatar superedzia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 300
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
Dziewczyny gdzie w okolicach katowic mozna kupic ten loreal preference 10.1 bo w sklepach widze tylko 10.21 a chodzi mi o to by był czysto popielaty bez domieszki cieplego refleksu
nie kupisz to kolorek nie z polskiej palety...wiec allegro chyba zostaje
superedzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 13:27   #1617
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Obiecałam zdjęcia z farbowania 9 loreala exellence. Tak to u mnie wygląda, z tym, że ja zaraz po farbowaniu myje włosy szamponem joanny ultracolor system i trzymam go jakies 3-5 minut. Bez niego są w cieplejszym odcieniu. Podoba mi się, że nie wychodzi jendolicie, tylko w takie pasemka, więc wygląda naturalnie. Aha, dodam, że mam włosy naturalne w odcieniu ciemnego złotego blondu z poziomu 7.
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-03-11 o 11:49
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 14:21   #1618
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Najlepsze farby BLOND

superedzia ładniutki kolorek Ci wyszedł.....fajną masz fryzurke
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 15:10   #1619
elunia_r
Rozeznanie
 
Avatar elunia_r
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 591
Dot.: Najlepsze farby BLOND

http://www.allegro.pl/item880401196_...jasniania.html
co sądzicie o tym rozjaśniaczu??
myślę że go zamówię nałożę na odrost a potem na resztę włosów wellaton8.1??
czy ktoś już tego próbował??
takie włosy mam teraz tzn zdjecie z lata ale taki odrost

Edytowane przez elunia_r
Czas edycji: 2010-01-11 o 15:35
elunia_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-11, 16:52   #1620
Kachula82
Zakorzenienie
 
Avatar Kachula82
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 573
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja robiłam sobie blond u fryzjera w piątek i jestem załamana! Powierzyłam to niby specjaliście a czuję sie mocno oszukana! Fryzjerka miała pomieszać jakieś farby aby uzyskać jasny blond lub złoty blond. Odrosty jak mnie uprzedzała mogły by wyjść żółtawo złote i się z tym zgodziłam byle reszta rozjaśnianych dostała ładnego jasnego blond koloru. Po zmyciu farby zaniemówiłam. Mam blond/rudawe czy blond/miedziane włosy - odrosty bardzo, reszta lekko ale widać. Jak obserwowałam pani użyła... joanny naturia. Jedyny kolor jaki zobaczyłam gdy niosła po zapleczu to właśnie ten miedziany ale miała aż 3 opakowania (2 inne kolory w tym). Myślałam że ten rudawy to dla klientki która była za mną czy co ale nie dla mnie. A jednak. Na dodatek usłyszałam gdy spytałam o ten rudy, że to właśnie taki kolor bez rozjaśniacza wychodzi najwyraźniej z moich odrostów. Tylko co on robi na reszcie włosów? Myśląc, że jednak taki odcień to wina różowej płukanki (przesadnie nałożonej) i sztucznego światła zapłaciłam i wyszłam ale na drugi dzień w świetle dziennym wyglądałam jak zwykła jasno ruda! Zdjęć na razie nie mogę wstawić bo nie mam nawet aparatu pod ręką ale dodam że myłam już kłaczki i nic nie zeszło tego rudego. Dlatego proszę o pomoc co mogę teraz położyć na głowę aby w miarę równo wyglądało i było w odcieniu jasny blond. Myślałam aby kupić nawet joannę naturię 212 szlachetną perłę (podoba mi się kolor na opakowaniu). Ponieważ mam włosy rozjaśniane nie chcę farby z rozjaśniaczem. Doradzicie coś?

Edytowane przez Kachula82
Czas edycji: 2010-01-11 o 16:53
Kachula82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.