Pogaduszki z rogami :) - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-01, 15:48   #3511
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Sus ooo świetna spódnica !! Bardzo mi się podoba!
Zachorowałam właśnie na jakąs zwiewną falbaniastą spódnicę, ale muszę oszczędzać :/
i faktycznie do czarnej skóry i w zestawieniu jaki zaproponowała Niebe będzie napewno wyglądać super
Bardzo podobają mi się te ekoskórki, ale kurcze wczoraj byłam na mieście to co druga, ewentualnie co 3 dziewczyna miała. Strasznie ich dużo w tym roku. :/


kode mi narazie idzie też dobrze dziś założyłam skarbonę z pudełka po m&msach i znalazłam w szufladzie 10 groszy to wrzuciłam na dobry początek

Sasik to już msza przed maturą ?

Archi poszalej na tych zakupach 7
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 15:59   #3512
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Dziewczyny, chyba pora przestać się oszukiwać i zmierzyć się z prawdą..
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:07   #3513
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Ag pożycz mi swojego tatę
Niesamowity jest

Ale mnie dentystka wymęczyła
prawie 3 godziny i jeszcze policzek mi zraniła i boli jak cholera

NiEBiE co się dzieje?
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:21   #3514
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Niebuś chodzi Ci o Twój pobyt w UK lub ew. powrót?

Madziu nieeee

wspólczuję dentysty, ty się ostatnio z nią masz :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:21   #3515
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

madziku, przykro mi z powodu dentysty. Doskonale wiem, jak potrafią zaleźć za skórę.. Ale musisz pamiętać, że to wszystko minie, a potem będziesz cieszyć się ze zdrowych zębów.


Ahh, ja nie chcę znowu zaczynać smęcić, zresztą.. Sama tego wszystkiego nie ogarniam.

Ale Tż zaczyna mówić o przyszłości. Odległej, ale jednak.. O wspólnym domu, znalezieniu mi dobrej pracy. Pierścionku, ślubie, dziecku.
JA to zawsze kwituję pobłażliwym machnięciem ręki, ale jednak czuję, że go oszukuję.
Myślałam, że jakoś to będzie, że może naprawdę nam się tak ułoży, że zechcę tu zostać, być z nim na zawsze.
Ale to chyba nieprawda.. Nie chcę tu być, nie chcę tu spędzić swojego całego życia. To miało być tylko na chwilę, a teraz wszystko się skomplikowało.
Zresztą.. Ja wcale nie jestem z nim szczęśliwa. Pora to przyznać. Nie odpowiada mi jego styl życia. On ciągle za czymś goni, ciągle chce gdzieś biec, szuka czegoś, by w przyszłości było NAM lepiej. Lepsza praca, lepsze mieszkanie, lepsze wszystko.
A ja jestem zmęczona tym ciągłym 'później', 'kiedyś'. Ja chcę żyć 'tu i teraz'. Chcę być szczęśliwa dzisiaj, a nie kiedyś. Chcę zbierać piękne chwile i wspomnienia, a nie ciągle tylko marzyć, że to się kiedyś stanie.
Chcę głupich romantycznych kolacji, obchodzenia głupiej 'rocznicy' 6miesięcy, chcę wyjść czasami do klubu lub po prostu obejrzeć z nim film wieczorem.
A mam dość tego, że ciągle jestem sama, choć obiecał, że to się zmieni..

Chcę wrócić do domu.
Może uciekam od problemów, może to będzie błąd, może znowu myślę, że piękniej jest tam, gdzie mnie nie ma.

W sobotę już się z nim rozstałam, spakowałam jego rzeczy, powiedziałam, że ma odejść.. A gdy już wychodził, nie wytrzymałam, poprosiłam, żeby został.
Gdy było tak blisko, pękłam.
Jestem słaba, nie potrafię tego zakończyć.
Boję się.
Nie chcę znowu być sama, choć to takie ŻAŁOSNE być z kimś tylko po to, aby być. Wiem o tym.

Muszę odejść, muszę zawalczyć o siebie, o swoje tu i teraz, a nie o wieczne kiedyś.
Życie ucieka mi przez palce.
I to mnie przeraża.


[miałam się nie rozpisywać..]
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:33   #3516
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

witam... niedawno dopiero wrocilam z łodzi... mam caly pierwszy rozdział do napisania od nowa masakra


Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Yovi a pan K? oczywiście, spotkać się możesz a ten "tonik" to płyn micelarny z ziaji
a pan K. sas jesli ja mam go prosic zeby okazal mi troszke zainteresowania i raczyl przyjechac to nie wiem czy stac mnie na az taka dobroc serca
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:41   #3517
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Sasik to już msza przed maturą ?
Niee... mam rekolekcje

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
a pan K. sas jesli ja mam go prosic zeby okazal mi troszke zainteresowania i raczyl przyjechac to nie wiem czy stac mnie na az taka dobroc serca
Yhh, no tak. Pewnie, że nie masz o to prosić... skoro się nie interesuje on, to i Ty się nie interesuj
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 16:47   #3518
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Yhh, no tak. Pewnie, że nie masz o to prosić... skoro się nie interesuje on, to i Ty się nie interesuj
nie odzywa sie juz 2 dni... a ja tez nie pisze... jak on ma mnie w nosie to ja jego tez
nie bede mu sie narzucala... swój honor mam
fakt strasznie mnie kreci ale mam dosc jego cizglego uzalania sie nad soba...
i ta jego byla... 3 lata ropacza po rozstaniu... no jesli ja traktowal tak samo to sie nie dziwie ze znalzala sobie innego... zalozyla rodzine i tyle... a on? znalazł sie cierpietnik swiata
ostatnio nawet stwierdzil ze moge sie umawic z kim chce wiec ok... randke mam w sobote lub niedziele
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:58   #3519
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
nie odzywa sie juz 2 dni... a ja tez nie pisze... jak on ma mnie w nosie to ja jego tez
nie bede mu sie narzucala... swój honor mam
fakt strasznie mnie kreci ale mam dosc jego cizglego uzalania sie nad soba...
i ta jego byla... 3 lata ropacza po rozstaniu... no jesli ja traktowal tak samo to sie nie dziwie ze znalzala sobie innego... zalozyla rodzine i tyle... a on? znalazł sie cierpietnik swiata
ostatnio nawet stwierdzil ze moge sie umawic z kim chce wiec ok... randke mam w sobote lub niedziele
Wiedziałam mówiłam Ci Yovi, że on jeszcze o niej nie zapomniał

Udanej randeczki Kochana a w co się wystroisz? i jaki make-up ?
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 16:59   #3520
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Madziu nieeee
nie podzielisz się?
A ja taka biedna nigdy nie miałam taty
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
wspólczuję dentysty, ty się ostatnio z nią masz :/
Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
madziku, przykro mi z powodu dentysty. Doskonale wiem, jak potrafią zaleźć za skórę.. Ale musisz pamiętać, że to wszystko minie, a potem będziesz cieszyć się ze zdrowych zębów.
Dzięki dziewczyny ale jeszcze tyle mnie czeka...

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Ahh, ja nie chcę znowu zaczynać smęcić, zresztą.. Sama tego wszystkiego nie ogarniam.

Ale Tż zaczyna mówić o przyszłości. Odległej, ale jednak.. O wspólnym domu, znalezieniu mi dobrej pracy. Pierścionku, ślubie, dziecku.
JA to zawsze kwituję pobłażliwym machnięciem ręki, ale jednak czuję, że go oszukuję.
Myślałam, że jakoś to będzie, że może naprawdę nam się tak ułoży, że zechcę tu zostać, być z nim na zawsze.
Ale to chyba nieprawda.. Nie chcę tu być, nie chcę tu spędzić swojego całego życia. To miało być tylko na chwilę, a teraz wszystko się skomplikowało.
Zresztą.. Ja wcale nie jestem z nim szczęśliwa. Pora to przyznać. Nie odpowiada mi jego styl życia. On ciągle za czymś goni, ciągle chce gdzieś biec, szuka czegoś, by w przyszłości było NAM lepiej. Lepsza praca, lepsze mieszkanie, lepsze wszystko.
A ja jestem zmęczona tym ciągłym 'później', 'kiedyś'. Ja chcę żyć 'tu i teraz'. Chcę być szczęśliwa dzisiaj, a nie kiedyś. Chcę zbierać piękne chwile i wspomnienia, a nie ciągle tylko marzyć, że to się kiedyś stanie.
Chcę głupich romantycznych kolacji, obchodzenia głupiej 'rocznicy' 6miesięcy, chcę wyjść czasami do klubu lub po prostu obejrzeć z nim film wieczorem.
A mam dość tego, że ciągle jestem sama, choć obiecał, że to się zmieni..

Chcę wrócić do domu.
Może uciekam od problemów, może to będzie błąd, może znowu myślę, że piękniej jest tam, gdzie mnie nie ma.

W sobotę już się z nim rozstałam, spakowałam jego rzeczy, powiedziałam, że ma odejść.. A gdy już wychodził, nie wytrzymałam, poprosiłam, żeby został.
Gdy było tak blisko, pękłam.
Jestem słaba, nie potrafię tego zakończyć.
Boję się.
Nie chcę znowu być sama, choć to takie ŻAŁOSNE być z kimś tylko po to, aby być. Wiem o tym.

Muszę odejść, muszę zawalczyć o siebie, o swoje tu i teraz, a nie o wieczne kiedyś.
Życie ucieka mi przez palce.
I to mnie przeraża.


[miałam się nie rozpisywać..]
Niebie ciężko mi cokolwiek doradzić, cokolwiek podpowiedzieć, bo ja sama mam wrażenie nie panuję nad tym,co stało się u mnie, moje życie tak się już zagmatwało,że ja nie wiem co będzie jutro... a mój związek z TŻtem to już wogóle jakaś tragedia
Mój TŻ też jest spakowany, od przedwczoraj. nie wiem co przyniesie jutro. nie wiem nawet co będzie za godzinę.
Mam nadzieję,że Tobie uda się podjąć tą właściwą decyzję, że będziesz szczęśliwa.
Widać z tego,co piszesz,że TŻtowi zależy, że chciałby jak najlepiej, gorzej jest jak komuś przestaje zależeć, jak coś innego staje się ważniejsze od Ciebie... tak jak jest u mnie...
Jeżeli czujesz,że to nie jest "to" to może faktycznie skończ z tym,bo ta myśl nigdy Cię nie opuści...
Powodzenia!
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:23   #3521
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

madziaczku, u mnie też tak jest. Coś jest ważniejsze ode mnie.. Pęd za czymś, za tym owym 'kiedyś'.
A on nie zauważa, że ja teraz, w teraźniejszości cierpię, że się miotam, że jestem nieszczęśliwa, że mi go brakuje, że jest źle.
I może gdybym była z nim naprawdę szczęśliwa, nic innego nie miałoby znaczenia. Tęsknota za rodziną, głupia praca, a tak.. To nie ma sensu.

madziaczku, pozostaje mi życzyć Wam pomyślnego rozwiązania Waszej sytuacji.. Wierzę, że się uda. ;*
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 17:34   #3522
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez kodeina Pokaż wiadomość
jakie zakupy?
chcesz coś konkretnego kupić?
ooo jaka słodka
Też ją widze z czarną skórką
na wizażu krąży taka jedna fotka pewnej gwiazdy w podobnej spódniczce fajnie wygląda
Nie widziałam jej wczoraj w Re ale też nie przeglądam wszystkiego
widziałam podobną w Orsay ale nie dość że droga to jeszcze strasznie krótka
Ta Twoja jest ładniejsza
Dzięki dziewczyny Ciesze się, że kicka przypadła Wam do gustu

Kode Ty to chyba czytasz w moich myślach - zresztą Niebie też Strasznie chciałam coś lekkiego i zwiewnego, do wysokich obcasów ale i do balerinek (TŻ nienawidzi balerinek )
W każdym razie widziałam takie z falban w Orsayu ale jak piszesz - krótka i diabelnie droga (coś 90 zł ) Sorry ale to przesada jak dla mnie, przerost formy nad treścią. No i wypatrzyłam tę. Byłam w RE w BB (Sfera) - niestety nie było już tych spódniczek, pierwszą aukcję przegapiłam ale na szczęście nikt nie kupił i teraz na nią zapolowałam.
Cytat:
Napisane przez architekt80 Pokaż wiadomość
malo 164 cm chcialabym 5 wiecej
O tyś miala tyle ile - mniej wiecej bo w sumie nie wiem ile mam wzrostu.

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Sus, zdecydowanie czarna skóra, np. biały zwykły top i fajne korale. I do tego fajne obcasy.
Spódnica fajna!
Też ostatnio mi się wkręciła jakaś zwiewna, falbaniasta, kolorowa. Ale nie wiem, czy z moją dupą to dobry pomysł.
Może w H&M będą w takim stylu?? Tylko po ile...Super Karo kupila sliczna mini z H&M za 20 zł tej szalonej przeeny - wlaśnie taka w kwiatki z falbankami Z tą "dupą" to nie przesadzaj

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Sus ooo świetna spódnica !! Bardzo mi się podoba!
Zachorowałam właśnie na jakąs zwiewną falbaniastą spódnicę, ale muszę oszczędzać :/
i faktycznie do czarnej skóry i w zestawieniu jaki zaproponowała Niebe będzie napewno wyglądać super
Bardzo podobają mi się te ekoskórki, ale kurcze wczoraj byłam na mieście to co druga, ewentualnie co 3 dziewczyna miała. Strasznie ich dużo w tym roku. :/
Ag kupuj taką mam nadzieję, że w nią wejdę, wymairy przyjęłam jak zwykle na oko a jak wiemy na oko to chlop w szpitalu umarł
Eko skórek jako tak wiele nie widzę ale ja mieszkam na wzi i tutaj panuje taki "trend", że jak jedna nastolatka kupi coś na targu to zaraz 10 innych ma to samo albo podobne. Z tym że mnie to nie wkurza. Mojej kurteczki nie widzialam jeszcze na wsi Co zrobić, takie życie.

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość

Ahh, ja nie chcę znowu zaczynać smęcić, zresztą.. Sama tego wszystkiego nie ogarniam.

Ale Tż zaczyna mówić o przyszłości. Odległej, ale jednak.. O wspólnym domu, znalezieniu mi dobrej pracy. Pierścionku, ślubie, dziecku.
JA to zawsze kwituję pobłażliwym machnięciem ręki, ale jednak czuję, że go oszukuję.
Myślałam, że jakoś to będzie, że może naprawdę nam się tak ułoży, że zechcę tu zostać, być z nim na zawsze.
Ale to chyba nieprawda.. Nie chcę tu być, nie chcę tu spędzić swojego całego życia. To miało być tylko na chwilę, a teraz wszystko się skomplikowało.
Zresztą.. Ja wcale nie jestem z nim szczęśliwa. Pora to przyznać. Nie odpowiada mi jego styl życia. On ciągle za czymś goni, ciągle chce gdzieś biec, szuka czegoś, by w przyszłości było NAM lepiej. Lepsza praca, lepsze mieszkanie, lepsze wszystko.
A ja jestem zmęczona tym ciągłym 'później', 'kiedyś'. Ja chcę żyć 'tu i teraz'. Chcę być szczęśliwa dzisiaj, a nie kiedyś. Chcę zbierać piękne chwile i wspomnienia, a nie ciągle tylko marzyć, że to się kiedyś stanie.
Chcę głupich romantycznych kolacji, obchodzenia głupiej 'rocznicy' 6miesięcy, chcę wyjść czasami do klubu lub po prostu obejrzeć z nim film wieczorem.
A mam dość tego, że ciągle jestem sama, choć obiecał, że to się zmieni..

Chcę wrócić do domu.
Może uciekam od problemów, może to będzie błąd, może znowu myślę, że piękniej jest tam, gdzie mnie nie ma.

W sobotę już się z nim rozstałam, spakowałam jego rzeczy, powiedziałam, że ma odejść.. A gdy już wychodził, nie wytrzymałam, poprosiłam, żeby został.
Gdy było tak blisko, pękłam.
Jestem słaba, nie potrafię tego zakończyć.
Boję się.
Nie chcę znowu być sama, choć to takie ŻAŁOSNE być z kimś tylko po to, aby być. Wiem o tym.

Muszę odejść, muszę zawalczyć o siebie, o swoje tu i teraz, a nie o wieczne kiedyś.
Życie ucieka mi przez palce.
I to mnie przeraża.


[miałam się nie rozpisywać..]
Niebie dobrze, że to wyrzuciłaś z siebie. Ja się wcale nie dziwię, że chcesz wracać. Środowisko rodzinne to najabrdziej naturalne środowsko dla czlowieka (no przynajmniej tak powinno być z zalożenia). I bynajmniej powrót nie oznacza klęski czy przegranej Bo Ty wracasz zawalczyć o siebie. Nie oszukuj TŻ'a, tak będzie lepiej dla Ciebie i dla niego. Nie prawię moralów bo nie umiem.... nic więcej nie napiszę. Myślę, że wiesz co robić.

Kurcze pokićkały mi się dyżury mojego promotora - sa tylko we wtorki a nie w czwartki O ja glupia.

Madzik współczuję tego dentysy w casie @ - czlowiek wtedy bardziej wrażliwy na ból
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:37   #3523
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Niebie nie wiem co doradzić
Widać że się miotasz pomiedzy tym co jest a tym co byś chciała.
Widać że TŻet nie jest Ci obojętny ale masz na uwadze też siebie i swoje szczęście ...i czekasz na nie i nie możesz się doczekać.
Jesteś zmęczona....
Niebie czy rozmawiałaś szczerze z TŻetem o tym co jest teraz?
Jeśli on jest takim zaradnym i chcącym ułożyć wam godne życie to dobry znak ale źle że zapomina o tym co jest ważne w chwili obecnej.....
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:43   #3524
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Tak, zależy mi na nim, nie będę mówić, że go nie kocham.
Ale miłość nie wystarcza, nie w tym przypadku.
Może jestem zbyt wielka egoistka, myślę o przyjemnościach, imprezach, a powinnam myśleć o przyszłości i o poważnym życiu. Docenić, że mam faceta, który próbuje nam ułożyć życie.
Ale chyba nie potrafię.

Rozmawiałam z nim. A on jak slogan powtarza, że to dla nas, że to dla mnie, że wszystko robi z myślą o naszym lepszym życiu i o moim szczęściu..
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:50   #3525
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
S
kode mi narazie idzie też dobrze dziś założyłam skarbonę z pudełka po m&msach i znalazłam w szufladzie 10 groszy to wrzuciłam na dobry początek
kurcze skarbonka to jest myśl
Ja odkładam na koncie

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
ostatnio nawet stwierdzil ze moge sie umawic z kim chce wiec ok... randke mam w sobote lub niedziele
i bardzo dobrze

Cytat:
Napisane przez madziaczek:* Pokaż wiadomość
a mój związek z TŻtem to już wogóle jakaś tragedia
!


Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Kode Ty to chyba czytasz w moich myślach

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość

W każdym razie widziałam takie z falban w Orsayu ale jak piszesz - krótka i diabelnie droga (coś 90 zł ) Sorry ale to przesada jak dla mnie, przerost formy nad treścią.
dokładnie! warta jest ze 30zł a kosztuje 89zł

idę zagrzać sobie 2 danie bo coś zupą nie pojadłam
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 17:55   #3526
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Wiedziałam mówiłam Ci Yovi, że on jeszcze o niej nie zapomniał

Udanej randeczki Kochana a w co się wystroisz? i jaki make-up ?
jeszcze nie wiem...nie wiem czy spodnie czy spodniczke...a jesli spodnie to materialowe brazowe czy jeansowe do spodni wezme krotkie kozaczki bo maja szpileczke a i tak nie bedzie ich widac spod spodni... ale napewno dzinsowa marynareczke i bluzeczke z dekoldem... tak zeby bylo widac troszke dekoldu i wyszczuplic talie... stosuje sie do sztuczek bede miala juz nowa fryzurke... a makijaz pewnie delikatny...nie chce zbyt szokowac...ale musze kupic puder brazujacy i pocwiczyc zeby jakos ladnie wyszlo
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer








Edytowane przez Yovitka21
Czas edycji: 2009-04-01 o 18:03
Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 18:57   #3527
Patucha
Zakorzenienie
 
Avatar Patucha
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: MIASTO ANIOŁÓW
Wiadomości: 7 278
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Wpadłam się tylko przywitać

SAS - buty mi się baaaaaaaardzo podobają, są takie sexi

KODE - jak drugie danie

MADZIA - współczuję dentysty (zwłaszcza w @)

YOVI - ja lubię jeansy na każdą okazję

NIEBIE - trzymam kciuki za mądrą decyzję, zrób tak, żebyś była zadowolona, to Twoje życie, nie męcz się

AGA - ja mam skarbonkę i na Światowy Dzień Książi zbieram kasę

SUS - każdemu mogą się pokićkać godziny dyżurów, zwłaszcza promotora

pod górkę mam dzisiaj
__________________
W górach jest wszystko co kocham, bo góry to nasze spiętrzone marzenia...




Patucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:19   #3528
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Może w H&M będą w takim stylu?? Tylko po ile...Super Karo kupila sliczna mini z H&M za 20 zł tej szalonej przeeny - wlaśnie taka w kwiatki z falbankami Z tą "dupą" to nie przesadzaj
W H&M sa, ale właśnie mini, a ja mini absolutnie nie mogę.
A dupa jest dupa, sama widziałaś.
Ale już się z nią polubiłam.

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Niebie dobrze, że to wyrzuciłaś z siebie. Ja się wcale nie dziwię, że chcesz wracać. Środowisko rodzinne to najabrdziej naturalne środowsko dla czlowieka (no przynajmniej tak powinno być z zalożenia). I bynajmniej powrót nie oznacza klęski czy przegranej Bo Ty wracasz zawalczyć o siebie. Nie oszukuj TŻ'a, tak będzie lepiej dla Ciebie i dla niego. Nie prawię moralów bo nie umiem.... nic więcej nie napiszę. Myślę, że wiesz co robić.
Ja myślę, że też wiem, co robić.
Tylko ciągle nie wiem, JAK to zrobić..

To nie takie łatwe zostawić kogoś, kogo się kocha.
Echh. I kto kocha Ciebie.


Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość

NIEBIE - trzymam kciuki za mądrą decyzję, zrób tak, żebyś była zadowolona, to Twoje życie, nie męcz się
Dzięki, Kochana.


Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
pod górkę mam dzisiaj
Co je?
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:38   #3529
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Niebuś ale to wszystko napisałaś pięknie. Tak szczerze, widać, że od serca, że ciążyło Ci to.
W takiej sytuacji niewiele możemy Ci poradzić, jedynie możemy trzymać kciuki za podjęcie najlepszej decyzji
Jednak jeśli ja byłabym na Twoim miejscu, po tym co dziś napisałaś chyba bym wróciła. Chociaż wiem, że jest Ci bardzo ciężko i naprawdę trochę nocy chyba musisz nieprzespać żeby się zdecydować...

Patuszko ale Ty dziś konkretna
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-01, 19:49   #3530
kodeina
Zakorzenienie
 
Avatar kodeina
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 10 433
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
KODE - jak drugie danie
zjedzone
...a szarlotka już się piecze
Miałam taką straszną ochotę że ją zrobiłam zabiorę jutro do pracy

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
pod górkę mam dzisiaj
co się stało?

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
W H&M sa, ale właśnie mini, a ja mini absolutnie nie mogę.
A dupa jest dupa, sama widziałaś.
Ale już się z nią polubiłam.
e tam Niebie masz normalną pupcie
kodeina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 19:56   #3531
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Ag, cóż w tym pięknego.. To tylko kupa żalu, frustracji, niepewności i strachu. I potok łez..

Ja już kiedyś zostawiłam faceta, który mnie bardzo kochał, który był mi cudnym przyjacielem, ale tylko przyjacielem. I dopiero po 3 latach poznałam obecnego Tż.. Wiem, to bardzo ŻAŁOSNE, ale ja nie chcę znowu być tak długo sama.
Boję się, że jesli go zostawię, to stracę coś bardzo ważnego w życiu.. Ale z drugiej strony, gdyby to było takie ważne, nie byłoby tylu wątpliwości..


kode, może i normalną, ale gigantyczną. ;]
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:03   #3532
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Niebe chodziło mi o to, że wszystko bardzo ładnie ujęłaś. Ja zawsze pisze o takich sprawach bardzo chaotycznie i niezrozumiale.

Nie zazdroszczę Ci sytuacji w jakiej teraz jesteś i mam nadzieję że szybko podejmiesz decyzję, bo nie możesz tak żyć :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:10   #3533
NiEBiE
Zakorzenienie
 
Avatar NiEBiE
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 4 261
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Ag, wiesz o czym marzę?
O tacie z pasem w ręku i furią w oczach, który za ucho wsadzi mnie do samolotu i kategorycznym tonem odmówi mi wszelkiego sprzeciwu.
To byłoby takie.. proste.
Ale niestety w dorosłym życiu nie ma prostych rozwiązań ani prostych decyzji.
I nikt tego za mnie nie zrobi. ;(


I tak mnie to wkurza, że gdy go najbardziej potrzebuję, to jego po prostu NIE MA!!
(i nie mam na myśli taty z pasem..)
__________________

NiEBiE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 20:50   #3534
saslycek
Zakorzenienie
 
Avatar saslycek
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa/Ostrołęka
Wiadomości: 5 654
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez Yovitka21 Pokaż wiadomość
jeszcze nie wiem...nie wiem czy spodnie czy spodniczke...a jesli spodnie to materialowe brazowe czy jeansowe do spodni wezme krotkie kozaczki bo maja szpileczke a i tak nie bedzie ich widac spod spodni... ale napewno dzinsowa marynareczke i bluzeczke z dekoldem... tak zeby bylo widac troszke dekoldu i wyszczuplic talie... stosuje sie do sztuczek bede miala juz nowa fryzurke... a makijaz pewnie delikatny...nie chce zbyt szokowac...ale musze kupic puder brazujacy i pocwiczyc zeby jakos ladnie wyszlo
Mam nadzieję, że się nam pokażesz foteczka obowiązkowa!! a na randkę może bardziej elegancko się ubież?

Cytat:
Napisane przez Patucha Pokaż wiadomość
SAS - buty mi się baaaaaaaardzo podobają, są takie sexi
To zupełnie jak mi
__________________
Przygody dwóch labradorów - czarnego Rico i biszkoptowej Heleny KLIK

Będzie im miło za odwiedziny
saslycek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:02   #3535
Yovitka21
Zakorzenienie
 
Avatar Yovitka21
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 923
GG do Yovitka21
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez saslycek Pokaż wiadomość
Mam nadzieję, że się nam pokażesz foteczka obowiązkowa!! a na randkę może bardziej elegancko się ubież?
bedzie elegancko...
__________________

http://www.suwaczek.pl/cache/03449facd2.png


"Ciągle byłam gorsza. Zastanawiałam się, dlaczego tak jest. Może dlatego, że sama czułam, że nic nie jestem warta?"
H. Opfer







Yovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:06   #3536
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez NiEBiE Pokaż wiadomość
Ag, wiesz o czym marzę?
O tacie z pasem w ręku i furią w oczach, który za ucho wsadzi mnie do samolotu i kategorycznym tonem odmówi mi wszelkiego sprzeciwu.
To byłoby takie.. proste.
Ale niestety w dorosłym życiu nie ma prostych rozwiązań ani prostych decyzji.
I nikt tego za mnie nie zrobi. ;(


I tak mnie to wkurza, że gdy go najbardziej potrzebuję, to jego po prostu NIE MA!!
(i nie mam na myśli taty z pasem..)
Nigdy nie byłam w takiej sytuacji (i mam nadzieję że nie będę), ale poniekąd napewno rozumiem i domyślam się co przeżywasz. Niebe, nie możesz tak cały czas żyć, bo się wykończysz. Musisz podjąc jakąs decyzję w końcu.
Podobno najlepsze sa cięcia chirurgiczne, szybko się zdecydować i odciąć od sytuacji. Poboli, no ale wiadomo że czas jest najlepszym lekarstwem.
A jeśli zdecydujesz się zostać w uk to też musisz sobie tam wszystko ppukładać.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:17   #3537
okrucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 678
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

eee... dobry wieczór...
__________________

okrucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:22   #3538
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Cytat:
Napisane przez okrucha Pokaż wiadomość
eee... dobry wieczór...
Hej okruszko, jak tam egzamin ?
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:29   #3539
okrucha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 678
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

jeszcze nie było i nie wiadomo kiedy jest...
__________________

okrucha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-01, 21:36   #3540
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Pogaduszki z rogami :)

Dlaczego? przecież coraz bliżej do sesji letniej, pierwsze zerówki mogą być już w maju.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.