Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX - Strona 159 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-26, 18:57   #4741
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
wiem, wiem ale chęci do nauki nie ma a czas leci przeraża mnie to

zgadzam się
te pytania są najgorsze ale też jestem pewna, że po 3 latach studiów dasz radę powiedzieć cokolwiek, żeby zdać
znacie w ogóle kogoś kogo oblali na obronie? Ja się chyba nie spotkałam z takim przypadkiem
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:57   #4742
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

mój kolega z gimnazjum został księdzem a pamiętam jak wysyłał mi walentynki ale serio to na prawdę nadaje się zawsze czuł to powołanie i o tym marzył tak sobie pomyślałam, że jeśli kiedyś będę brała ślub kościelny to poproszę go, żeby mi udzielił
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 18:59   #4743
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Caskado mozesz sprawdzic co w nim siedzi?
chociaz patrzac po ilosci silikonow pewnie bedzie zapychal jak ta lala
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23675
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:01   #4744
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja też tak zawsze mam, że myślę a może pojde na inny termin bo sobie dokładnie powtórze najgorzej jak jest dużo terminów i można przebierać..a jak jeden to człowiek spina tyłek i jakoś zdaje bez przekładania
u mnie są dwa terminy teraz w sobotę i potem w połowie lipca
oczywiście jeszcze kampania wrześniowa ale o niej nie myślałam

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
te pytania są najgorsze ale też jestem pewna, że po 3 latach studiów dasz radę powiedzieć cokolwiek, żeby zdać
znacie w ogóle kogoś kogo oblali na obronie? Ja się chyba nie spotkałam z takim przypadkiem
najgorsze mam chyba ze 150 pojęć do ogarnięcia i boję się co wylosuję

w sumie nie znam ale może w sobotę poznasz
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:04   #4745
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
u mnie są dwa terminy teraz w sobotę i potem w połowie lipca
oczywiście jeszcze kampania wrześniowa ale o niej nie myślałam

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------



najgorsze mam chyba ze 150 pojęć do ogarnięcia i boję się co wylosuję

w sumie nie znam ale może w sobotę poznasz
u mnie było 100 pytań do ogarnięcia, tyle dał dziekanat

nie no co Ty, nawet tak nie żartuj, nie chcę wtedy poznać
jutro trzymamy kciuki za Princesskę, później za Ciebie
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:04   #4746
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pewnie masz tak jak ja... że patrzysz na swoją cerę w normalnym świetle i jest ok, ale jak już światło inaczej padnie to widać każdy mankament, co?


weszłam na bloga Kenzy. Zrobiła sobie ombre, tylko od drugiej strony nie rozjaśniała dołu a przyciemniała górę. Dziwnie to wygląda
ja to mam trochę zboczenie na punkcie cery, zawsze dokładnie oglądam w lusterku 5x powiększającym i lamentuje a pewnie w normalnej odległości jak z kimś rozmawiam to nic nie widać zrobimy te kwasy i bedzie pieknie, nie?

też weszłam i mam podobne odczucia. Chociaż mi to się w ogóle motyw ombre nie podoba..jak ktoś ma tylko dolną partię to jeszcze w miarę ładnie (http://2.bp.blogspot.com/-LQJ9W3AgNv...dpress.com.jpg) ale niektóre wyglądają po prostu jak włosy z mega odrostem.. Marina ma całkiem niezle zrobione
A zobacz takie ombre http://www.glitzyfashion.com/wp-cont...ombre-hair.jpg
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:10   #4747
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
u mnie było 100 pytań do ogarnięcia, tyle dał dziekanat

nie no co Ty, nawet tak nie żartuj, nie chcę wtedy poznać
jutro trzymamy kciuki za Princesskę, później za Ciebie
nam promotor podawał
okaże się w sobotę co to będzie
muszę zrelaksować się jakimiś zakupami chyba

jutro za księżniczkę

a ja "nie dziękuję"

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja to mam trochę zboczenie na punkcie cery, zawsze dokładnie oglądam w lusterku 5x powiększającym i lamentuje a pewnie w normalnej odległości jak z kimś rozmawiam to nic nie widać zrobimy te kwasy i bedzie pieknie, nie?

też weszłam i mam podobne odczucia. Chociaż mi to się w ogóle motyw ombre nie podoba..jak ktoś ma tylko dolną partię to jeszcze w miarę ładnie (http://2.bp.blogspot.com/-LQJ9W3AgNv...dpress.com.jpg) ale niektóre wyglądają po prostu jak włosy z mega odrostem.. Marina ma całkiem niezle zrobione
A zobacz takie ombre http://www.glitzyfashion.com/wp-cont...ombre-hair.jpg
okropne

to 1 spoko moja koleżanka sobie ostatnio zrobiła i nieźle wygląda
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 19:11   #4748
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja to mam trochę zboczenie na punkcie cery, zawsze dokładnie oglądam w lusterku 5x powiększającym i lamentuje a pewnie w normalnej odległości jak z kimś rozmawiam to nic nie widać zrobimy te kwasy i bedzie pieknie, nie?

też weszłam i mam podobne odczucia. Chociaż mi to się w ogóle motyw ombre nie podoba..jak ktoś ma tylko dolną partię to jeszcze w miarę ładnie (http://2.bp.blogspot.com/-LQJ9W3AgNv...dpress.com.jpg) ale niektóre wyglądają po prostu jak włosy z mega odrostem.. Marina ma całkiem niezle zrobione
A zobacz takie ombre http://www.glitzyfashion.com/wp-cont...ombre-hair.jpg
tak! Będziemy piękne po kwasach ja jeszcze liczę na to, że jak się trochę opalę na buzi to też będzie inaczej

Boże te różowe COŚ
Marina ma super zrobione, bardzo mi się podoba
a te zdjęcie z prostymi włosami hmm.. takie ombre mi nie podchodzi, za duży kontrast w kolorach jak dla mnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nam promotor podawał
okaże się w sobotę co to będzie
muszę zrelaksować się jakimiś zakupami chyba

jutro za księżniczkę

a ja "nie dziękuję" [COLOR="Silver"]
w czwartek Inditex rusza z wyprzedażami, moja mama aż wzięła wolne w pracy
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:17   #4749
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak! Będziemy piękne po kwasach ja jeszcze liczę na to, że jak się trochę opalę na buzi to też będzie inaczej

Boże te różowe COŚ
Marina ma super zrobione, bardzo mi się podoba
a te zdjęcie z prostymi włosami hmm.. takie ombre mi nie podchodzi, za duży kontrast w kolorach jak dla mnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



w czwartek Inditex rusza z wyprzedażami, moja mama aż wzięła wolne w pracy
w czwartek to ja spędzę pół dnia w banku bo muszę się iść scedować coś

---------- Dopisano o 20:15 ---------- Poprzedni post napisano o 20:14 ----------

o właśnie i zaraz sprawdzę sobie na stronce jak tam im idzie wyrabianie mojego paszportu

---------- Dopisano o 20:17 ---------- Poprzedni post napisano o 20:15 ----------

2 godziny prawie stałam w urzędzie, żeby złożyć wniosek o paszport

Edytowane przez xLADYx
Czas edycji: 2012-06-26 o 19:16
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:20   #4750
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

a moglybyscie dac namiar na tą laske, ktora sobie ombre w przeciwnym kierunku zrobila ?

Lady, tylko zeby zazdrosny nie byl, wkoncu "milosc" z dawnych czasów
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:22   #4751
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
a moglybyscie dac namiar na tą laske, ktora sobie ombre w przeciwnym kierunku zrobila ?

Lady, tylko zeby zazdrosny nie byl, wkoncu "milosc" z dawnych czasów
to nie była moja miłość
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 19:25   #4752
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blondi001993 Pokaż wiadomość
a moglybyscie dac namiar na tą laske, ktora sobie ombre w przeciwnym kierunku zrobila ?
http://kenzas.se/

proszę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:28   #4753
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
nam promotor podawał
okaże się w sobotę co to będzie
muszę zrelaksować się jakimiś zakupami chyba

jutro za księżniczkę

a ja "nie dziękuję"

---------- Dopisano o 20:10 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------


okropne

to 1 spoko moja koleżanka sobie ostatnio zrobiła i nieźle wygląda
trzymam kciuki Dziewczyny

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak! Będziemy piękne po kwasach ja jeszcze liczę na to, że jak się trochę opalę na buzi to też będzie inaczej

Boże te różowe COŚ
Marina ma super zrobione, bardzo mi się podoba
a te zdjęcie z prostymi włosami hmm.. takie ombre mi nie podchodzi, za duży kontrast w kolorach jak dla mnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



w czwartek Inditex rusza z wyprzedażami, moja mama aż wzięła wolne w pracy
na pewno tak będzie ja też lubię efekt złocistego słoneczka na buzi, odrazu koloryt ładny i jakoś tak promiennie, nie trzeba się paćkać podkładem
oo dzięki za info będę polować na marynarkę nude w massimo dutti, na stronce widziałam -50% http://www.massimodutti.com/webapp/w...WA%2BMARYNARKA lub http://www.massimodutti.com/webapp/w...RYNARKA%2BNUDE

Edytowane przez infatuated
Czas edycji: 2012-06-26 o 19:30
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:35   #4754
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
trzymam kciuki Dziewczyny



na pewno tak będzie ja też lubię efekt złocistego słoneczka na buzi, odrazu koloryt ładny i jakoś tak promiennie, nie trzeba się paćkać podkładem
oo dzięki za info będę polować na marynarkę nude w massimo dutti, na stronce widziałam -50% http://www.massimodutti.com/webapp/w...WA%2BMARYNARKA lub http://www.massimodutti.com/webapp/w...RYNARKA%2BNUDE
"nie dziękuję" Infuś

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
koszmar wg. mnie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Infuś ta nude
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:51   #4755
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

dziekuje kitkulka

Lady, ale Ty bylas jego


edit : jejciu, nie podoba mi sie to ombre u niej.. jak naprawdę lubie ombre na brązowowłosych dziewczetach, tak jej jest bez gustu ta fryzurka niestety ..
Jakas taka u góry przyklapnieta, a po bokach pusz chociaz w sztucznym swietle nie jest zle.. ale wiecie jak to sztuczne swiatło moze przekłamywac kolorki
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer

Edytowane przez blondi001993
Czas edycji: 2012-06-26 o 19:54
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:58   #4756
BeataR89
Rozeznanie
 
Avatar BeataR89
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Sochaczew
Wiadomości: 950
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
gdybym ja miala rude wlosy i zadnego doswiadczenia w farbowaniu to bym sie udala do fryzjera
ja ci dalam swoje propozycje. nie podobaja ci sie, nie mam nic wiecej w temacie do powiedzenia
Ale ja jestem wdzięczna za pomoc i skorzystam położę sobie tą palett tylko po prostu chciałam sie jeszcze zapytać o inną farbę. Mam doświadczenie w farbowaniu swoich włosów ale nie farbami sklepowymi tylko profesjonalnymi,jestem fryzjerką ale bez doświadczenia a wiem że moje włosy sa trudne do farbowania i chciałam porady,nie znam się na farbach sklepowych i nie wiem jak zareagują moje włosy na nie.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość

Lady ma racje.
Nigdy nie uzywlas, a mowisz "ze pali" z tego co "wiesz"
U mnie w albumie sa wlosy po Palettach ktore radzi Ci Bunny.
Wejdz i zobacz jak niszcza
Moja droga mam doświadczenie z farbami palett nie raz poprawialam wlosy po tej farbie i wiem że niszczy bardzo włosy,no zależy jak włosy zareagują każde są inne.
BeataR89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 19:58   #4757
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
"nie dziękuję" Infuś

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:33 ----------



koszmar wg. mnie

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:34 ----------

Infuś ta nude
wiem wiem

Dziewczyny, jeszcze mam takie jedno pytanie w sprawie paznokci
2 tyg temu byłam u kosmetyczki na manicure i teraz ta płytka która mi odrasta jest jakaś inna..ta "stara" ma inny kolor, jest bardziej różowa, minimalnie bardziej wypukła i ogólnie na paznokciach 'saute' widać różnicę, a jak się pomaluje lakierem jedną warstwą to się odznacza granica;/ nie wiem dlaczego tak się zrobiło, manicure był tradycyjny, coś tam piłowała,matowiła, polerką też robiła..potem malowanie french i trzymał się 5 dni wiec byłam zachwycona ale teraz trochę mi mina zrzedła na drugiej ręce jest troche lepiej bo co prawda też jest różnica w kolorze, ale przynajmniej paznokieć jest gładki..
dodaje fotki..macie pomysły dlaczego tak to wygląda?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pazn0.jpg (40,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pazn.jpg (58,3 KB, 36 załadowań)
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:16   #4758
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
GG do blondi001993
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wiem wiem

Dziewczyny, jeszcze mam takie jedno pytanie w sprawie paznokci
2 tyg temu byłam u kosmetyczki na manicure i teraz ta płytka która mi odrasta jest jakaś inna..ta "stara" ma inny kolor, jest bardziej różowa, minimalnie bardziej wypukła i ogólnie na paznokciach 'saute' widać różnicę, a jak się pomaluje lakierem jedną warstwą to się odznacza granica;/ nie wiem dlaczego tak się zrobiło, manicure był tradycyjny, coś tam piłowała,matowiła, polerką też robiła..potem malowanie french i trzymał się 5 dni wiec byłam zachwycona ale teraz trochę mi mina zrzedła na drugiej ręce jest troche lepiej bo co prawda też jest różnica w kolorze, ale przynajmniej paznokieć jest gładki..
dodaje fotki..macie pomysły dlaczego tak to wygląda?
Ich habe keine Ahnung
dziwna sprawa ..
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:28   #4759
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
lawia ty nie czekaj tylko lec do lekarza i rob posiew bo na bank masz bakterie kolejna na ktora leki nie dzialaja,niech ci robia antybiogram i dopíero lecza!


no lece w poniedzialek do ginekologa - ponoc jednej z lepszych ale zobaczymy czy ona mi cos pomoze.... Kurde prawie dwa tygodnie na silnych lekach i znow powrocilo to cholerstwo
No mialam robiony posiew juz wtedy w szpitalu i mi wyszlo ze mam bakterie e coli ......ale tyle leczenia i nic.

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A dam na szybko bo pewnie jestescie ciekawe. Reszta bedzie potem bo troszke sie spieszę teraz.
Wow to teraz chyba ty jestes najciemniejsza blondyna na tym watku nawet ja mam chyba obecnie jasniejsze ale kolorek ladny czekamy na zdjecia z pyszczkiem

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pewnie masz tak jak ja... że patrzysz na swoją cerę w normalnym świetle i jest ok, ale jak już światło inaczej padnie to widać każdy mankament, co?


weszłam na bloga Kenzy. Zrobiła sobie ombre, tylko od drugiej strony nie rozjaśniała dołu a przyciemniała górę. Dziwnie to wygląda
srednio mi sie podoba takie ombre....fakt Marina ma swietnie zrobione ombre no ale ona oglolnie jest piekna kobietka wszystko mi sie u niej podoba :P

Tez kiedys myslalam nad ombre ale balabym sie ze mi fryzjer schrzani wlosy i ze szybko mi sie to znudzi

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
tak! Będziemy piękne po kwasach ja jeszcze liczę na to, że jak się trochę opalę na buzi to też będzie inaczej

Boże te różowe COŚ
Marina ma super zrobione, bardzo mi się podoba
a te zdjęcie z prostymi włosami hmm.. takie ombre mi nie podchodzi, za duży kontrast w kolorach jak dla mnie

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:10 ----------



w czwartek Inditex rusza z wyprzedażami, moja mama aż wzięła wolne w pracy
o dzieki za cynk to tez musze sie przejechac koniecznie

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:28 ----------

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
trzymam kciuki Dziewczyny



na pewno tak będzie ja też lubię efekt złocistego słoneczka na buzi, odrazu koloryt ładny i jakoś tak promiennie, nie trzeba się paćkać podkładem
oo dzięki za info będę polować na marynarkę nude w massimo dutti, na stronce widziałam -50% http://www.massimodutti.com/webapp/w...WA%2BMARYNARKA lub http://www.massimodutti.com/webapp/w...RYNARKA%2BNUDE

swietny nudziak



W ogole cos mi sie schrzanilo w kompie i nie moge linkow kopiowac ani wklejac w ogole ;/ Nie wiem co jest

Pamietajcie o piatkowym Shapie z nowa plytka Ewy Chodakowskiej !
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-06-26 o 20:31
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-26, 20:32   #4760
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

A mnie cos klima zalatwila i sie zaziebilam

siedze w lozku, wzielam pyralgine i zobacze co jutro bedzie, moze sie uda bez antybiotyku bo na bakterie mi nie wyglada.

Odpowiadajac na pytania to Majirel 8 zmieszany z 8,31 i na odrost 8,13.

Zdjecia dam, jasne ale na razie mam chorą buzię, znaczy kiepsko sie czuję i jestem taka blada.

Serum z Kerastase jeszcze nie uzyłam

Czuję sie na razie jak w peruce, ale poki co opinie ludzi na plus.
Kolor jest tak raczej ciepły, miodowy, ale na pewno sie sporo wypłucze.
Cos czuje ze bede miała ombre jak ta kenza
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 20:35   #4761
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
[/COLOR]dziewczyny
moja mama jakiś czas temu kupiła krem Avonu z serii ANEW. Właściwie taka emulsja nawilżająca z drobinkami złota, ale dla wieku 50+
posmarowałam tym gębę kiedyś na noc, wstałam rano i twarz jak po photoshopie
gładka, nawilżona, promienna! Normalnie cudo

podkradałam mamie jak byłam w domu na noc, oczywiście nie każdej nocy, żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo to kosmetyk nie dla mojego wieku, ale chyba jak kupię i będę stosować właśnie raz na jakiś czas, np. raz w tygodniu to nic się nie stanie? bo naprawdę twarz po nim cudowna
Nic nie powinno się dziać, ale nie używaj tego ciągle i systematycznie bo skóra sie rozleniwi. Tak zapobiegawczo raz na jakiś czas myśle że można skoro ci nie szkodzi to jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
Hej

egzamin zdany..spałam pół h, myślałam że nie dam rady, ale człowiek w wielkim stresie się bardziej mobilizuje..i odpowiadałam 50 min(!) i przemaglował mnie we wszystkie strony, jak wyszłam to nie wiedziałam jak się nazywam.. zmęczenie psychiczne maksymalne, ale odespałam już chwila odpoczynku i zakuwam kolejny przedmiot, ehh
Gratuluje
Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
oj kochana
tyle materiału, czasu coraz mniej
nawet przeszło mi przez myśl, żeby przenieść sobie tą obronę na inny termin
ale z drugiej strony chciałabym mieć to już z głowy i zająć się planowaniem wakacji
Ty przynajmniej cos wiesz, a ja? Dzisiaj poszlam dowieść podsumowanie i spis treści. 2 tygodnie temu zawiozłam jej prace już z naniesionymi przez nią poprawkami a to babsko nic nie ruszyło! A w piątek mam już do dziekanatu wszystko oddać

Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
wiem wiem

Dziewczyny, jeszcze mam takie jedno pytanie w sprawie paznokci
2 tyg temu byłam u kosmetyczki na manicure i teraz ta płytka która mi odrasta jest jakaś inna..ta "stara" ma inny kolor, jest bardziej różowa, minimalnie bardziej wypukła i ogólnie na paznokciach 'saute' widać różnicę, a jak się pomaluje lakierem jedną warstwą to się odznacza granica;/ nie wiem dlaczego tak się zrobiło, manicure był tradycyjny, coś tam piłowała,matowiła, polerką też robiła..potem malowanie french i trzymał się 5 dni wiec byłam zachwycona ale teraz trochę mi mina zrzedła na drugiej ręce jest troche lepiej bo co prawda też jest różnica w kolorze, ale przynajmniej paznokieć jest gładki..
dodaje fotki..macie pomysły dlaczego tak to wygląda?
Ojej... dziwne
Ale to zwykły tradycyjny manicure? Naprawde dziwne... może japoński ci robiła? Ale nie bo przecież po japońskim sie nie maluje
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:23   #4762
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez BeataR89 Pokaż wiadomość
Ale ja jestem wdzięczna za pomoc i skorzystam położę sobie tą palett tylko po prostu chciałam sie jeszcze zapytać o inną farbę. Mam doświadczenie w farbowaniu swoich włosów ale nie farbami sklepowymi tylko profesjonalnymi,jestem fryzjerką ale bez doświadczenia a wiem że moje włosy sa trudne do farbowania i chciałam porady,nie znam się na farbach sklepowych i nie wiem jak zareagują moje włosy na nie.

---------- Dopisano o 20:58 ---------- Poprzedni post napisano o 20:56 ----------


Moja droga mam doświadczenie z farbami palett nie raz poprawialam wlosy po tej farbie i wiem że niszczy bardzo włosy,no zależy jak włosy zareagują każde są inne.
w takim razie źle sformułowałaś swoja wypowiedz...
ja wywnioskowalam, ze sugerujesz sie opiniami innych,a nie bazujesz na swoich doswiadczeniach
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 21:49   #4763
infatuated
Zakorzenienie
 
Avatar infatuated
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 544
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ojej... dziwne
Ale to zwykły tradycyjny manicure? Naprawde dziwne... może japoński ci robiła? Ale nie bo przecież po japońskim sie nie maluje
tak tak..tradycyjny manicure...
nie wiem o co chodzi, pierwszy raz tak mam
infatuated jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 22:59   #4764
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

hej!


Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Cześć

Jutro o 9 obrona,a ja nie umiem jeszcze żadnego z 40 pytań
dzisiaj cały dzień zakuwania, i przy okazji muszę jakoś buty rozchodzić

Trzymajcie kciuki o 9 jutro
trzymam
Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dlatego ksiadz powinien byc normalnym czlowiekiem jak kazdy facet i miec rodzine a w kosciele powinien pelnic tylko sluzbe i jego nauki w kosciele nie powinny robic z niego jakiegos swietego
on przekazuje jakies "nauki" i tyle....praca jak kazda inna
dokładnie mam takie samo zdanie
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja jutro Asiowa mieszanke klade na wloski po raz drugi i tym razem zrobie malaks bo ostatnie kilka farbowan nie robilam.

jak to fajnie brzmi
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
A dam na szybko bo pewnie jestescie ciekawe. Reszta bedzie potem bo troszke sie spieszę teraz.
o rany czekam na zdjęcie z buzią, ale zmiana ogromna
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:11   #4765
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
hej!



trzymam

dokładnie mam takie samo zdanie

jak to fajnie brzmi

o rany czekam na zdjęcie z buzią, ale zmiana ogromna
hehehee
wlasnie siedze z nia na glowie
nic nie piecze,nic nie pali istna przyjemnosc farbowania
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:40   #4766
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

witam w ten duszny pochmurny poranekledwo dalo sie spac
po zajeciach jak zwykle jestem wypompowana psychicznie


Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
ja to mam trochę zboczenie na punkcie cery, zawsze dokładnie oglądam w lusterku 5x powiększającym i lamentuje a pewnie w normalnej odległości jak z kimś rozmawiam to nic nie widać zrobimy te kwasy i bedzie pieknie, nie?

też weszłam i mam podobne odczucia. Chociaż mi to się w ogóle motyw ombre nie podoba..jak ktoś ma tylko dolną partię to jeszcze w miarę ładnie (http://2.bp.blogspot.com/-LQJ9W3AgNv...dpress.com.jpg) ale niektóre wyglądają po prostu jak włosy z mega odrostem.. Marina ma całkiem niezle zrobione
A zobacz takie ombre http://www.glitzyfashion.com/wp-cont...ombre-hair.jpg
tez maluje sie i przygladam w powiekszajacym lusterku inaczej sobie tego nie wyobrazam
mi ombre sie nie podoba bo daje efekt zniszczonych wlosow
Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
Caskado mozesz sprawdzic co w nim siedzi?
chociaz patrzac po ilosci silikonow pewnie bedzie zapychal jak ta lala
http://pl.oriflame.com/products/prod...prodCode=23675
zalezy jaka masz cere ogolnie odzywczy jest ale czy na lato az taki potrzebny ci
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dziewczyny
moja mama jakiś czas temu kupiła krem Avonu z serii ANEW. Właściwie taka emulsja nawilżająca z drobinkami złota, ale dla wieku 50+
posmarowałam tym gębę kiedyś na noc, wstałam rano i twarz jak po photoshopie
gładka, nawilżona, promienna! Normalnie cudo

podkradałam mamie jak byłam w domu na noc, oczywiście nie każdej nocy, żeby sobie krzywdy nie zrobić, bo to kosmetyk nie dla mojego wieku, ale chyba jak kupię i będę stosować właśnie raz na jakiś czas, np. raz w tygodniu to nic się nie stanie? bo naprawdę twarz po nim cudowna
kremy dla 50 najlepsze sa napewno krzywdy ci nie zrobi jak co jakis czas go uzyjesz
wogole odkrylam ze kremy dla starszych osob sa lepiej zrobione skladowo niz dla przedzialu 20-30

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
aż taka ładna cera?
jak ja zazdroszczę wszystkim, którzy mają ładne cery teraz to moje zboczenie, wcześniej zwracałam uwagę na włosy, musiały być idealne, a teraz cera, wszystkim się przyglądam
chociaż u mnie i tak jest już nieźle ale czekam na jesień i kwasy

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:42 ----------



szybciutko minie mój poprzedni tydzień był właśnie najgorszy, dwa egzaminy w piątek i jeden w sobotę.

Trzymam kciuki, a później dołączaj do grona wakacjuszy
tez czekam na jesien i moze dermabrazje albo kwasy
trzeba sie troszke odnowica po wakacjach bedzie co zdzierac

tez bardziej od wlosow interesuje sie cera


infa gratulacje

agatko jestem ciekawa jak wygladasz z buziaw tych wlosach
czujesz jaka roznice w kondycji?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 08:46   #4767
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
witam w ten duszny pochmurny poranekledwo dalo sie spac
po zajeciach jak zwykle jestem wypompowana psychicznie



tez maluje sie i przygladam w powiekszajacym lusterku inaczej sobie tego nie wyobrazam
mi ombre sie nie podoba bo daje efekt zniszczonych wlosow

zalezy jaka masz cere ogolnie odzywczy jest ale czy na lato az taki potrzebny ci

kremy dla 50 najlepsze sa napewno krzywdy ci nie zrobi jak co jakis czas go uzyjesz
wogole odkrylam ze kremy dla starszych osob sa lepiej zrobione skladowo niz dla przedzialu 20-30


tez czekam na jesien i moze dermabrazje albo kwasy
trzeba sie troszke odnowica po wakacjach bedzie co zdzierac

tez bardziej od wlosow interesuje sie cera


infa gratulacje

agatko jestem ciekawa jak wygladasz z buziaw tych wlosach
czujesz jaka roznice w kondycji?
z nazwy wywnioskowalam ze moze sie nadac
ale jak widac myslilam sie
szukam jakiegos kremu na teraz, lekkiego, nawilzajacego,bo na noc smaruje pyszczka Ziaja kuracja trądzikową wiec porcja nawilzenia by sie przydala
ja czasem mojej mamie tez krem podkradam ale sa dla mnie za tluste
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:38   #4768
asia_102
Wtajemniczenie
 
Avatar asia_102
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 2 356
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Agatko, ale zmiana ciekawa jestem z buźką

Cytat:
Napisane przez _paulinka2 Pokaż wiadomość
1 rok i 7 miesięcy ma już


Kiteczko, jak nie dla lałbotina, to przyjeżdżaj dla nas ja w lipcu mam urlop ! dawaj dawaj !

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------



bo taka właśnie jest lata, gada i broi wszystko do rąk to czego jej nie wolno łobuziak taki kochanyyyyyy )))))
Paulinko, zainspirowałaś mnie zważyłam i zmierzyłam mojego bizona 12kg i 81cm
Amelka cudna
Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
He w ogóle tam gdzie pracuje jest masa takich tandetnych gadżetów z imionami dla dzieci i poważnie wam mówię i nie przesadzam, większość dzieciaków, takich szkrabów ma na imię: Antoni, Antonina, Kajetan, Stanisław, Franek, Julka, Nikola. o.O rzadko kiedy słyszę jakieś inne imię.

i Kewinów/Kevinów (?) też jest sporo ;d
widziałam takie stoiska teraz we Władku, moja mama chciała nawet kupić taką czapeczkę
a co do imion to kwestia mody moje pokolenie to Marciny, Radki, Roberty itp
__________________
nie perfum, a perfumy! tak jak spodnie czy skrzypce, a nie spodeń i skrzypiec!

(¨`·.·´¨)
`·.(¨`·.·´¨)
` ·.,.·´
asia_102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:47   #4769
Fencze
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Hey dziewczyny, wiem, że niektóre z Was stosują Alfaparf (chodzi mi o starszą wersję, ale ta nowsza też może być) czy Alfa zawiera w składzie-ethanolamine, pochodne w nazwie od lamine. Chodzi mi czy ma sole w składzie farby?? Lub czy może znacie taką farbę, która nie zawiera soli. Np. Londa ma 2-Amino-4Hydroxyethylaminoanisole sulfate. To też jakaś pochodna soli, więc odpada.
__________________
"Czekaj z realizacją marzeń, czas i tak upłynie"
Fencze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-27, 09:54   #4770
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XIX

Wiecie co ta mieszanka wyszla mi jeszcze jasniej jak ostatnio
Asia chyba Tobie tez tak sie robilo?
Mi to tam pasuje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:47.