My się jeździć nie boimy i po drogach się wozimy! - mamy już prawo jazdy - cz. II - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-19, 21:07   #1141
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
no co :P jeździłam wieloma fiatami i żaden mnie nie przekonał. Punto najbardziej. Każdy ma coś. Jakby ci lanosy nie pasowały to looz, albo kijanki
Lanosa znam tylko z widzenia,ale do marki Daewoo nic nie mam
Punto uważam,że niewygodne . Przynajmniej jedynka :P Siedzi się jak na krześle
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:08   #1142
nicnasile
Raczkowanie
 
Avatar nicnasile
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez beoneself Pokaż wiadomość
jeżdżę mniej więcej tak jak "wszyscy", czyli po prostu w równym tempie, nie utrudniając ruchu...
Wychodze z takiego samego zalozenia i to chyba sie sprawdza, no chyba ze mamy za soba kogos, kto spieszy sie niemilosiernie i nie moze przebolec, ze ktos przed nim jedzie mniej wiecej regulaminowo...

Ja tam nakleilam sobie na szybe zielonego liscia klonu, zeby ci co stoja za mna wiedizeli, ze cos glupiego moze mi sie przytrafic. Teraz juz sie nie przytrafia, a traktuja mnie raczej jak debilke, wiec rozwazam zdjecie naklejki...

Cytat:
Z łysymi głupkami palącymi gumę na światłach, i słuchającym głośno technorąbanek nie zaczynam
Ale niestety to jest dosc powszechne! Przynajmniej w naszym miescie ;-)
A ja na przyklad robie jeszcze tak, ze jak jest korek i niektorzy wspanialomyslni kierowcy wpychaja sie na pas, ktory jak wiadomo za moment sie konczy i beda musieli z niego zjechac, oczywiscie jednoczesnie wpychajac sie tym, ktorzy stoja w korku, to ich nie wpuszczam. Po prostu, dlaczego mam kogos wpuszczac przed siebie, skoro przed chwila perfidnie obok mnie przejechal i cwaniakowal, ze jest szybciej? Dodatkowo siedzi w golfie, slucha glosno muzy i oczkami kotka ze Shreka blaga o wpuszczenie ;-P Nie tedy droga!
nicnasile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:25   #1143
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez nicnasile Pokaż wiadomość
Ale niestety to jest dosc powszechne! Przynajmniej w naszym miescie ;-)
A ja na przyklad robie jeszcze tak, ze jak jest korek i niektorzy wspanialomyslni kierowcy wpychaja sie na pas, ktory jak wiadomo za moment sie konczy i beda musieli z niego zjechac, oczywiscie jednoczesnie wpychajac sie tym, ktorzy stoja w korku, to ich nie wpuszczam. Po prostu, dlaczego mam kogos wpuszczac przed siebie, skoro przed chwila perfidnie obok mnie przejechal i cwaniakowal, ze jest szybciej? Dodatkowo siedzi w golfie, slucha glosno muzy i oczkami kotka ze Shreka blaga o wpuszczenie ;-P Nie tedy droga!
moim grzechem jest wpuszczanie autobusów. Co prawda jest to uregulowane przepisami, ale 90% przepuszczam. Kiedyś młody kierowca bardzo ładnie mi pomachał (skręcając z Piotrowskiego w Jagiellońską, korek był niemiłosierny).
Cwaniaków blokuję jeśli mogę. Tutaj górę bierze moja czarna strona charakteru
Dziś drogę z centrum (od Kościuszki) do Fordonu pokonałam w 20 minut
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:31   #1144
nicnasile
Raczkowanie
 
Avatar nicnasile
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Autobusy tez raczej przepuszczam, instruktor mi to wpoil ;-)
Z Piotrowskiego, no tak, ciezko w korkach... Ja bardzo lubie, kiedy mi ktos dziekuje! Mam wtedy taka satysfakcje. A co do pomagania, wpuszczania i w ogole. Kiedys puszczali mi "dlugie" jak stalam na Nakielskiej bo chcialam skrecic i jednoczesnie korek robilam, nie wiedizlama o co chodzi, teraz wiem, ze mnie uprzejmnie puszal koles wtedy. To sie nazywa poswiecenie
nicnasile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:36   #1145
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

to ja ci powiem lepszą rzecz. sytuacja miała miejsce dwa razy, w różnym miejscu i o różnym czasie.
Zbliżam się do skrzyżowania, chcę skręcić w lewo - wiadomo, pierwszeństwa już nie mam. A tu nagle i to całkiem niespodziewanie gość miga mi światlami, że mam sobie skręcić.
I tak dwa razy pomimo iż mógł sobie jechać, ruchu prawie wcale nie było.
Do dziś nie wiem o co mogło chodzić, bo jak mam pierwszeństwo to jadę, nie czuję potrzeby puszczać tych, co nawet ruchu nie blokują. Hmm...
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:41   #1146
nicnasile
Raczkowanie
 
Avatar nicnasile
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Chcial Cie zobaczyc z bliska pewnie

btw. ja to najwiekszy problem mam z parkowaniem zawsze w marketach jade najdalej, byleby pusto i bezpiecznie, jest na to jakis sposob?
nicnasile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 21:56   #1147
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

ja po prostu pojechalam i zaparkowałam. Na początku z korektą a potem już coraz lepiej. Teraz też zdarza mi się poprawiać, ale to ie powód do wstydu. Jeździć, jeździć i jeździć. i nie przejmować się!
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 23:38   #1148
JacekGmoch39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: JA TO WSZYSKO WIEM
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

nie żale sie to po prostu cecha charakterystyczna aut sportowych Spalanie i moc ida w parze niestety ;P

Co do Fiata Pandy to uwazam za smieszne auto a januszy i innych w tych autach za maksymalnie nieodpowiedzialnych narzekacie na burakach w golfach i innych ?
to co zobaczyłem w zime jadac w zime z ojcem maksymalnie zasniezona DK 80km/h Audi A8 z pełna elektronika , naped na cztery jedziemy 80 auta które nas najczesciej wyprzedzały to były pandy
druga sytuacja autabana do wrocka Jade jakies 90km slizgawka jak na lodowisku kierowcy owych fiatów nie przejmowali sie tym jadac v-max tego auta czyli jakies 140 lekko
i ostatnia sytuacja która spowodowała przegiecie sie pałki
swiatła i dwoch lanserów w Pandzie 100HP nabijało sie z mojego autka ( jakis sk****** ) uderzył mi w zderzak który lezał poźniej w bagazniku .
ale pocieszajace były ich miny na nastepnych swiatałch do których sie scigalismy ;P

co do opini koleżanki ze fiaty nie przekonuja ? zgadzam sie nie maja charakteru jedynie nowy Bravo ma takowy .


Cytat:
Napisane przez nicnasile Pokaż wiadomość



szybciej? Dodatkowo siedzi w golfie
w czym siedzi droga koleżanka ?
co wy sie tak tych golfów czepiacie ?
Lanosy i inne Fiaty widze lepsze od poczciwego VW
co złego jest w dobrym nagłosnieniu auta ? ( w Pandzie nie ma radia w standardzie )

Edytowane przez JacekGmoch39
Czas edycji: 2010-07-19 o 23:41
JacekGmoch39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 05:29   #1149
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

no to widzę, że w twoim regionie takie buraki jak u nas w golfach jeżdżą w pandach
Tylko w trasach nie widziałam pand i innych małych i śmiesznych wynalazków w rowach, na dachu a własnie pseudo sportowe i pseudo terenowe suvy. W sportowych (pokroju audi tt) pchają się na czwartego spychając innych na pobocza.

Wiesz, każdy ma inny gust, o których się nie dyskutuje. Mnie fiaty nie przekonują, bo jak facet, powinny mieć "to coś" :P
Lanos to też nie jest szczyt moich marzeń dlatego już oszczędzam na nowy samochód (nowe megane grandtour ).
Bo ja nie potrzebuję samochodu o sportowym zacięciu jeśli myślę najpierw o rodzinie. Na stare lata, jak już dzieci wyfruną w rodzinnego gniazda kupię sobie wymarzone TT. I będę miała odpowiednio doświadczenia aby czymś takim jeździć... no i może będzie już gdzie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 05:51   #1150
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez JacekGmoch39 Pokaż wiadomość
swiatła i dwoch lanserów w Pandzie
Lanserzy i Panda? Nie wiem, ale ja widuję za kierownicami Pand zwykle starszych dziadków albo takich typowo niedzielnych kierowców wlekących się 40 km/h w drodze do i z kościoła

Lanserzy to właśnie w Golfach tak jak karolca pisała(choć ostatnio tych Golfów widuję jakby mniej), BMW i Audicach.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 06:43   #1151
JacekGmoch39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: JA TO WSZYSKO WIEM
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

to była stuningowana Panda 100 HP z spojlerami i radiem
JacekGmoch39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 07:02   #1152
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Mnie to serce boli, że audi i bmw tak źle się kojarzą, bo uwielbiam te samochody bardzo, żadne tak mi się nie poobają jak one, uchodzą za niezadowne i naprawdę porządne auta, a taką mają złą opinię...

Co do golfów to naprawdę nie wiem w czym rzecz ja nie zaobserwowałam żadnego szpanowania w golfach. Z tego co widzę to golfy są popularnymi samochodami prawie w każdej grupie wiekowej, bo to dobre samochody warte swojej ceny, która swoją drogą nie jest wysoka..

Lans to ja widzę w celicach, ostatnio widziałam gówniarza w integrze albo predule, nie potrafię teraz powiedzieć... spojlery, wyraźnie obniżony, pomalowany cudacznie, muza daje po uszach, a on nie może zawrócić na ulicy na 3
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-07-20 o 07:06
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:19   #1153
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez JacekGmoch39 Pokaż wiadomość
to była stuningowana Panda 100 HP z spojlerami i radiem
Jeszcze lepiej Ciekawa jestem jak wyglądała, bo Pandy mi się kojarzą raczej z takimi "spokojnymi" samochodami.

hihi mnie też się niektóre Audi podobają(np. kiedyś szalałam na widok TT ), ale tak na prawdę to nie samochody a kierowcy wyrabiają taką a nie inną opinię
A Celicę to ja mam zamiar kiedyś sobie kupić, ale chcę żeby wyglądała normalne tzn. bez żadnego wiejskiego tuningu jaki się widuje często na ulicach

Skoro już przy szpanowaniu jesteśmy - ja nie mogę zrozumieć jak niektórzy faceci jeżdżą, przechyleni całym ciałem na jedną stronę Że niby to takie kozackie?
Do "zimnych łokci" już się przyzwyczaiłam, ale tej pozycji jazdy jakoś nie mogę zrozumieć
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:29   #1154
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Isa, ja jedno audi mam (kocham je miłością absolutnie bezwzględną) i jakby mnie było stać, to kupowałabym drugie identyczne A jakbym miała duuużo, duuuużo, duuuużo wolnej kasy to właśnie tt kabrio bym sobie kupiła, ale biorąc pod uwagę, że to benzyna 2.0 albo 3.2 to musiałabym albo być bogata albo paść na głowę, żeby kupić auto tak drogie w utrzymaniu Bo wiadomo, że jak się kupuje takiego bruma jak tt to nie po to, żeby po mieście pyrkać 50km/h

Ja ostatnio zaobserwowałam panów jeżdzących autem w pozycji niemalże leżącej, tak, że głowa na wysokości słupka Nie łapię tego w ogóle...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:36   #1155
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez isa666 Pokaż wiadomość
Jeszcze lepiej Ciekawa jestem jak wyglądała, bo Pandy mi się kojarzą raczej z takimi "spokojnymi" samochodami.

hihi mnie też się niektóre Audi podobają(np. kiedyś szalałam na widok TT ), ale tak na prawdę to nie samochody a kierowcy wyrabiają taką a nie inną opinię
A Celicę to ja mam zamiar kiedyś sobie kupić, ale chcę żeby wyglądała normalne tzn. bez żadnego wiejskiego tuningu jaki się widuje często na ulicach

Skoro już przy szpanowaniu jesteśmy - ja nie mogę zrozumieć jak niektórzy faceci jeżdżą, przechyleni całym ciałem na jedną stronę Że niby to takie kozackie?
Do "zimnych łokci" już się przyzwyczaiłam, ale tej pozycji jazdy jakoś nie mogę zrozumieć
Pisze z komorki wiec prosze o wyrozumialosc Stjuningowana panda musiala doprawdy interesujaco wygladac ale agrotuning spotkac mozna wszedzie. ja nie wiem jak mozna prowadzic auto w pozycji lezacej.
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:41   #1156
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez nicnasile Pokaż wiadomość
Chcial Cie zobaczyc z bliska pewnie

btw. ja to najwiekszy problem mam z parkowaniem zawsze w marketach jade najdalej, byleby pusto i bezpiecznie, jest na to jakis sposob?
qrde, ja tez! między samochodami robię z korektą zwykle
niełatwo przesiąść się z peżocika na wielką krowę merca w dodatku jedynka często nie wchodzi i stoję jak głupia na światłach i się z nią szarpię
Cytat:
Napisane przez JacekGmoch39 Pokaż wiadomość
Co do Fiata Pandy to uwazam za smieszne auto a januszy i innych w tych autach za maksymalnie nieodpowiedzialnych narzekacie na burakach w golfach i innych ?
to co zobaczyłem w zime jadac w zime z ojcem maksymalnie zasniezona DK 80km/h Audi A8 z pełna elektronika , naped na cztery jedziemy 80 auta które nas najczesciej wyprzedzały to były pandy
druga sytuacja autabana do wrocka Jade jakies 90km slizgawka jak na lodowisku kierowcy owych fiatów nie przejmowali sie tym jadac v-max tego auta czyli jakies 140 lekko
i ostatnia sytuacja która spowodowała przegiecie sie pałki
swiatła i dwoch lanserów w Pandzie 100HP nabijało sie z mojego autka ( jakis sk****** ) uderzył mi w zderzak który lezał poźniej w bagazniku .
ale pocieszajace były ich miny na nastepnych swiatałch do których sie scigalismy ;P

co do opini koleżanki ze fiaty nie przekonuja ? zgadzam sie nie maja charakteru jedynie nowy Bravo ma takowy .
mnie tez jakos pandy nie kojarzą się z lansem ale dobry tuning wiele zwienia
kiedy pierwszy raz zobaczylam na drodze nowego bravo, to nie wierzyłam, że to fiat jest

----------
lans kojarzy mi się głównie z hondami
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 07:59   #1157
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

Ja ostatnio zaobserwowałam panów jeżdzących autem w pozycji niemalże leżącej, tak, że głowa na wysokości słupka Nie łapię tego w ogóle...
Hm, jak komu wygodnie
Ja osobiście też trochę leżakuję
I nie bardzo ogarniam jak można jeździć z biustem na kierownicy
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:14   #1158
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Między leżakowaniem a siedzeniem z cyckiem na kierownicy to jest spora paleta różnych pozycji... Ja nie leżę, ale nie mam cycka na kierownicy, mimo, że cycki mam spore...

Siedzę mniej więcej w takiej pozycji jak Pan na rysuneczku:
http://www.mgr-dabrowski.pl/pic/po/p...kierownica.gif

A Ci leżący maja głowę na wysokości słupka, czyli są jakies 30-40st. bardziej pochyleni... szczerze mówiąc to nie wiem jak wtedy w ogóle się drogę widzi

edit:
Żeby było jasne o co mi chodzi z prowadzeniem na leżąco, to mniej więcej narysowałam. w samochodach dużych typu passat, gdzie słupek jest dalej względem fotela niż np. w punciaku facet "chowa" głowę za słupkiem tak, że go nie widać, praktycznie tylko czubek głowy mu widać przez boczne okno. Zieloną linią zaznaczyłam poziom na jakim on widzi to co się dzieje na drodze... Wiem, że rysunek dość amatorski, ale w paincie robiony, więc proszę o zrozumienie
Moim zdaniem, amatorki oczywiście, to niezbyt bezpieczna pozycja to kierowania pojazdem... reagowanie na cokolwiek w tej pozycji jest znacznie bardziej utrudnione niż wtedy, gdy siedzimy i nie wyciągamy rąk do kierownicy...
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.

Edytowane przez hihi
Czas edycji: 2010-07-20 o 08:30
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:26   #1159
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość

A Ci leżący maja głowę na wysokości słupka, czyli śą jakies 30-40st. bardziej pochyleni... szczerze mówiąc to nie wiem jak wtedy w ogóle się drogę widzi
aj, może to są niscy kolesie (bez obrazy dla nikogo ) i są "zmuszeni" tak sobie leżeć, a jednocześnie uprawiają lans!
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-20, 08:32   #1160
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Akurat ten co ja go widziałam w tej pozycji to nie był niski
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:32   #1161
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No każdy jeździ w takiej pozycji jak mu wygodnie Oni drogę na pewno widzą
Ja 'pionowo' jeździć nie mogę,bo od razu bolą mnie plecy :/

I w ogóle zauważyłam,że strasznie denerwują mnie pasy Najbardziej jak muszę się wychylić żeby zobaczyć czy coś nie jedzie... Ograniczają mi ruchy
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:33   #1162
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

To albo cyce na kierownicy pionowo albo leżąco? "prawidłowo" książkowo tez nie jest PIONOWO
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:37   #1163
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Preferuję leżąco
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 08:40   #1164
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

I dobrze, bylebyś Ty się czuła bezpiecznie i dobrze Ci się jeździło.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:24   #1165
kavvka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: S-c
Wiadomości: 650
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

no to Gmocha juz nie mamy....
ja jeszcze chciałam kilka słów o golfach..
jeszcze nie jeżdżąc zauważyłam że na golfy lepiej uważać
no ale co się dziwić jak głównie nimi jeżdżą młode smyczki
__________________
Razem ...
kavvka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 09:48   #1166
nicnasile
Raczkowanie
 
Avatar nicnasile
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 84
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
I w ogóle zauważyłam,że strasznie denerwują mnie pasy Najbardziej jak muszę się wychylić żeby zobaczyć czy coś nie jedzie... Ograniczają mi ruchy
Mnie tez denerwuja! Ja jestem dosc niska, wiec siedzenie mam bardzo blisko, a ze siedzenia mojej Corsy nie moge tak blisko przysunac, jakbym chciala, to jeszcze dosc prosto siedze, zeby cos widziec i do tego ten pas. Zawsze mi ociera o szyje, choc ta regulacje mam znizona i tak na maksa. A jak wioze kogos ze soba, to zawsze uwielbiaja siadac za mna, bo jest peeelno miejsca, gdyz ja tak blisko siedze ;-)
__________________
Musisz żyć dla innych, jeśli chcesz żyć z pożytkiem dla siebie.

nicnasile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:25   #1167
6roove
Zakorzenienie
 
Avatar 6roove
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: głównie z fotela ;)
Wiadomości: 4 512
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez PannaCola Pokaż wiadomość
I w ogóle zauważyłam,że strasznie denerwują mnie pasy Najbardziej jak muszę się wychylić żeby zobaczyć czy coś nie jedzie... Ograniczają mi ruchy
mnie również denerwują ale da się z tym życ

za co Gmocha skasowali?
__________________

6roove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 10:28   #1168
PannaCola
Zadomowienie
 
Avatar PannaCola
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 328
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

No z pasami trzeba żyć Na siedzeniu pasażera one mi zupełnie nie przeszkadzają,ale to pewnie dlatego,że nie trzeba tam wykonywać żadnych ruchów

Dobre pytanie... Ale płakać nie będę
__________________
kocha Jego. ;*

www.pajacyk.pl kliknij na brzuszek.!
PannaCola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:23   #1169
Lidzia007
Zadomowienie
 
Avatar Lidzia007
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Skrawek nieba...
Wiadomości: 1 417
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Myślę, że mogę dołączyć do amatorek . Prawko odebrałam w minionym tygodniu . No ale co z tego jak od zdania prawka (24.06) nie jeżdżę żadnym autkiem Już mam wrażenie, że wszystkiego zapomniałam
__________________
21.12.2007 - mozemy sprobowac
7.12.2015 - wyjdziesz za mnie ?
21.07.2018 -


,,Nie rób drugiemu tego,
czego Ty nie chcesz sam!"
Lidzia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 16:28   #1170
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Amatorki - czyli mam prawo jazdy i co dalej? - cz. II

Cytat:
Napisane przez Lidzia007 Pokaż wiadomość
Myślę, że mogę dołączyć do amatorek . Prawko odebrałam w minionym tygodniu . No ale co z tego jak od zdania prawka (24.06) nie jeżdżę żadnym autkiem Już mam wrażenie, że wszystkiego zapomniałam
Witamy
Na pewno nie zapomniałaś, jak tylko wsiądziesz wszystko się samo przypomni. To jak z jazdą na rowerze albo nauką pływania
Ja wsiadłam do samochodu po 4 latach niejeżdżenia, więc to dopiero był wyczyn.
__________________
Trance is essential for my life
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-23 16:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:11.