kosmetyki dla dziewczynki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-27, 13:16   #1
vegees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4

kosmetyki dla dziewczynki


Co sądzicie o kosmetykach dla małych dzieci - tak dla dziewczynki 7letniej. nie mówię o kolorówce ale o delikatnych perfumach czy ochronnej pomadce albo jakiś lakier do paznokci

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

moja córka lubi podkradać mi kosmetyki ale nie chcę żeby z nich korzystała bo jest za mała na to jeszcze ma czas na pudry i szminki dlatego właśnie sie tak zastanawiam co mogę jej kupić żeby była usatysfakcjonowana
vegees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:21   #2
redblue
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

też jestem przeciwniczką malowania małych dzieci, a wiem że coraz więcej matek na to pozwala... kupuję swojej od jakiegoś czasu takie "delikatne" kosmetyki , jakiś bezbarwny błyszczyk ochronny albo krem zapachowy zamiast perfum. widziałam że w polomarkecie na dzień dziecka chyba wprowadzili taką kolekcję, i nie wiem czy jej czegoś tam nie kupi e
redblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:25   #3
vegees
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 4
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

kolorowe na pewno nie wchodzą w grę, właśnie o czymś takim też myślałam, szminki zawsze się jej najbardziej podobały więc może rozglądnę się za czymś takim
vegees jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 13:46   #4
caroline1994
Raczkowanie
 
Avatar caroline1994
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 88
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Nie zapomnę, jak byłam mała (jakieś 7 / 8 lat) i mama zabrała mnie do Sephory - nowo otwarta w moim mieście, ceny jak dla mnie kosmiczne i kupiła mi taki śliczny brzoskwiniowy błyszczyk w metalowym pudełeczku, to była specjalna edycja dla dziewczynek. Jaka ja wtedy byłam szczęśliwa Więc myślę, że Twoja córka też będzie wniebowzięta, dobrym pomysłem może nawet być zabranie jej do jakiegoś sklepu, który ma ofertę dla małych dam, może niech sama sobie coś wybierze?
__________________
Drink coffee to get the energy to drink more coffee

Aparatka!


Górny łuk : 13.10.2014 r.
caroline1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:14   #5
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Moja już uwielbia perfumy, więc dałam jej do zabawy dwie moje dleikatne mgiełki owocowe i czasem się nimi psika, a nie ma jeszcze 3 latMoim zdaniem, jeśli dziewczynka jest zainteresowana tematem, to można jej podarować coś specjalnie dla niej,ale każdy ma inne podejście.
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:19   #6
201604250941
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 22 811
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Ja bym dala perfumy od barbie albo chupa chups, kosztuja okolo 30zl, pachna cukierkowo. Do tego sa takie zestawy malowidel dla dzieci, ich pigmentacja jest taka slaba, ze kazdy cien i kazda szminka sa przezroczyste na ciele, chociaz dziecko widzi tecze kolorow w opakowaniu.
201604250941 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 14:37   #7
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Zależy ile chcesz przeznaczyć na taki prezent dla małej. W Rossmannie znajdziesz mgiełki z Barbie albo w firmach wysyłkowych też znajdziesz jakieś pomadki czy mgiełki. Sama dla siebie kupiłam mgiełke która była dedykowana dla dzieci z Oriflame i psikam sobie tym włosy bo pachnie melonem .
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-27, 14:59   #8
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Cytat:
Napisane przez vegees Pokaż wiadomość
Co sądzicie o kosmetykach dla małych dzieci - tak dla dziewczynki 7letniej. nie mówię o kolorówce ale o delikatnych perfumach czy ochronnej pomadce albo jakiś lakier do paznokci

---------- Dopisano o 14:16 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

moja córka lubi podkradać mi kosmetyki ale nie chcę żeby z nich korzystała bo jest za mała na to jeszcze ma czas na pudry i szminki dlatego właśnie sie tak zastanawiam co mogę jej kupić żeby była usatysfakcjonowana
Jak bylam mała to mama kupiła mi perfumy oriflame dla dzieci, w plastikowej buteleczce z syrenką

teraz w biedronie przed dniem dziecka będą smackersy do ust z księżniczkami moze takie cos +jakies pachnidełko
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:07   #9
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

w rossmannie są takie dziecięco-dziewczęce perfumiki, więc może coś takiego jej kup?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 15:34   #10
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Maybelline ma takie fajne pomadki ochronne, kilka z nich lekko barwi usta. Tak samo Nivea truskawkowa barwi usta ale w gruncie rzeczy to sama wazelina Możesz też jej kupić kremik do rąk z jakąś narysowaną panią A lakieru bym nie kupowała bo jeszcze zacznie obgryzać i czymś się zatruje No i potem wdychanie zmywacza...
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-27, 19:30   #11
Nikaaa152
Zakorzenienie
 
Avatar Nikaaa152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 669
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Ostatnio widziałam w katalogu FM lakiery do paznokci dla dziewczynek, które zmywa się wodą, fajna sprawa O te
Nikaaa152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-28, 07:33   #12
nadijahh
Raczkowanie
 
Avatar nadijahh
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Восток!
Wiadomości: 353
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Ja nie jestem przeciwna, oczywiście - z zachowaniem rozsądku
Tak jak wspominały wcześniej dziewczyny - są perfumy dla dzieci, pomadki, lakiery. A te lakiery z fm - świetna sprawa, nie wiedziałam, że takie są!
__________________
"...И твердит он, смотря на закат, и на берег — покинутый узкий: этот город вернётся назад, Севастополь останется русским..."
nadijahh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 08:04   #13
bernikula
mOLDerator
 
Avatar bernikula
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 10 368
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Moja córka (5l) nie wyjdzie z Rossmanna bez pomadki ochronnej. Nie zabraniam jej, bo rzeczywiście smaruje, ma często suche usta. Mojej wody zapachowej też używa (przed przedszkolem mówi, żeby ją psiknąć) i jak np. robię sobie masaż stóp to też przynosi krem do stóp i chce, żeby jej też zrobić. Nie widzę w tym nic złego. Natomiast z kolorówki to tylko na imprezkę czasami pozwalam jej użyć mojego błyszczyka czy szminki. Oczu w życiu bym jej jeszcze nie pomalowała, bo to już byłaby przesada...
__________________


Insta
bernikula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 09:47   #14
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: kosmetyki dla dziewczynki

Jestem przeciwna kolorówce.
Pomadka ochronna- jak najbardziej.

Sama mam w domu nastolatkę, która o dziwo się nie maluje- pozwalam na pomadke ochronna z serii carmex kolor czy babylips i lakier na paznokcie- mleczny, jasny, najlepiej odzywka, czasami korektor na nieistniejący pryszcz

Ale koleżanki sie maluja od podkładu po full make up z czarnym eyelinerem włącznie- masakra.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-28 10:47:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.