farbować na rudo, czy nie ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 19:29   #1
alternatywna
Przyczajenie
 
Avatar alternatywna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 3

farbować na rudo, czy nie ?


cześć xDe
od pewnego czasu bardzo podobają mi się RUDE włosy
jednak nie mogę się zdecydować na farbowanie

nigdy tego nie robiłam
poza tym mam masę wątpliwości

z natury jest szatynką
mam dość długie włosy
zielone oczy xDe


myślałam o taki odcieniu

http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg


poza tym strasznie boję się
o późniejszą kondycje włosów

tym bardziej, że ostatnio walczyłam
z rozdwojonymi końcówkami .

a może są jakieś preparaty mniej szkodliwe
albo takie schodzące po kilku umyciach ?

z góry dzięki ;*
pe es ; wiem, że jestem całkowicie zieeelona w tym temacie ;D

Edytowane przez alternatywna
Czas edycji: 2009-02-07 o 14:26
alternatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 19:41   #2
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Podobno rude włosy blakną na słońcu i się spierają (nie wiem ile w tym prawdy). Widać bardzo odrosty na nich. O pogorszenie kondycji włosów w umie nie trzeba się martwić- dobre farby mają tyle składników odżywczych, że raczej nie zniszczą włosów. Ja farbuję od kilku lat i są w bardzo dobrej kondycji. No, i jakbyś później chciała usunąć ten kolorek to będzie cieżko- czerwienie i rudości łatwo nie puszczą i nawet jak pofarbowałabyś póxniej na ciemny brąz to będzie taka ruda poświata.
Ładny kolorek
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:43   #3
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Może ja się na ten temat wypowiem, ponieważ farbuję włosy od kilku lat i zaczęłam od rudej farby Otóż nie zgadzam się z tym, żeby przebijała ruda farba z pod ciemniejszej, jeśli zechcesz zrezygnować z tego koloru, ale muszę zgodzić się ze spieralnością tych farb. Ja jak farbuje włosy, to co miesiąc na całą długość, co prawda zostawiam tylko na 20 minut, nie tyle ile każą normalnie przy farbowaniu, ponieważ w ten sposub farbuję odrosty i odświeżam sprany kolor. Z ciemniejszymi farbami takiego problemu nie ma. Musisz jeszcze pamiętać, by przez kilka dni, najlepiej do jednego dnia po pierwszym od farbowania myciu włosów nie zakładać białych ubrań z kołnieżykami bo ci się zafarbują, ja niestety tak załatwiłam świetny sweterek
Odrostów nie widać jeśli masz odpowiednią farbę, jeśli masz ciemne naturalnie włosy to przypuszczam, że najpierw musisz rozjaśnić włosy by efekt był wyrazisty jeśli wybrany kolor farby jest mocno jasny.

Ja jednak nie mam nic do rudych włosów, ale teraz dla odmiany mam winną czerń jeśli dobrze pamiętam nazwę
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:46   #4
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

sorry za parę błędów, ale się śpieszyłam a nie wiem dlaczego nie mogę modyfikować posta
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 20:50   #5
Jakkolwiek
Wtajemniczenie
 
Avatar Jakkolwiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 2 290
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Sethra Pokaż wiadomość
Otóż nie zgadzam się z tym, żeby przebijała ruda farba z pod ciemniejszej, jeśli zechcesz zrezygnować z tego koloru,
Słyszałam to od koleżanki, której ciocia wstąpiła do zakonu :P Miała ogniście rude włosy (farbowane) i kazali jej przefarbować na coś naturalnego, bo rudy niby wyzywający jest. No i za cholerę się tych kudłów pozbyć nie mogła- każda brązowa farba wyglądała rudo :P
Jakkolwiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:04   #6
Sethra
Raczkowanie
 
Avatar Sethra
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 91
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Jakkolwiek Pokaż wiadomość
Słyszałam to od koleżanki, której ciocia wstąpiła do zakonu :P Miała ogniście rude włosy (farbowane) i kazali jej przefarbować na coś naturalnego, bo rudy niby wyzywający jest. No i za cholerę się tych kudłów pozbyć nie mogła- każda brązowa farba wyglądała rudo :P

to nie jest możliwe, jeśli nawet po pierwszym farbowaniu są jakieś delikatne przebicia to po następnym nie ma, wiem bo przerabiałam, różne kolory
Sethra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-03, 21:18   #7
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

pierwszy kolor fajny
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-04, 13:35   #8
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

wklej fotke, taki odcien naprawde pasuje baaaaaaardzo malej grupie kobiet
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:06   #9
alternatywna
Przyczajenie
 
Avatar alternatywna
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 3
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

edytowałam poprzedni post, wstawiłam zdjęcie (może nie wyszłam na nim zbyt korzystnie, ale chyba wszystko widać doskonale)

alternatywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-04, 15:11   #10
sexysoul
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: tu i tam ♥
Wiadomości: 3 027
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

małe zdjęcie i mało widac.
sexysoul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-05, 00:16   #11
Costynuuna
Zadomowienie
 
Avatar Costynuuna
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 482
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

niestety ale rudosci/czerwieni jest bardzo trudno się pozbyć . Wiem z własnego doświadczenia, przez jakiś czas farbowałam włosy na rudo, i nawet położenie ciemnej farby ( brązu ) nie zlikwidowało rudej poświaty
Malowałam w sumie 3farbami i efekt jest taki że przebija mi dalej ten rudy .
__________________
Ostatni raz w siebie zwątpiłam !
Costynuuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 10:30   #12
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

odradzam Ci ten kolor, na zdjeciu widac, ze masz różową cerę, z rumieńcami, w rudym bedziesz wyglądać nienaturalnie a rumieńce beda jeszcze bardziej widoczne :-(
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 19:33   #13
Kaya1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 8
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Prosze doradzcie mi.
Jestem naturalna ciemna blondynka. Mam niebieskie oczy, piegi i jasna cere. Opalam sie na czerwono ale szybko brazowieje.
Mysle o zmianie koloru wlosow. Zawsze farbowalam na braz. A teraz mam dylemat RUDY czy BRAZ.
http://latimesblogs.latimes.com/phot...ee_simpson.jpg
http://youcandance.plejada.pl/2012,i...icy_detal.html
http://www.kobieta.byc.pl/graphics/C...33a9fa4f16.jpg
http://images.google.pl/imgres?imgur...lr%3D%26sa%3DN
Prosze o pomoc!!!
Kaya1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-07, 10:34   #14
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Dla mnie piękne są tylko naturalne rudości. Uważam, ze farbowane po prostu kiepsko wyglądają, zwłaszcza po miesiącu od farbowania, na jasnej cerze widac każdą krostkę czy wyprysk - moja koleżanka nie mogla się pozbyc rudych włosów przez pół roku, mówi że nigdy więcej. Typowe polskie myszki źle wyglądaja w ognistych kolorach...
lourose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:19   #15
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

ja tez chce na rudo!! farbowalam sie castingiem (laskowy orzech) i zawsze wychodzi przepieknie, ide w poniedzialek do fryzjera na farbe
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-13, 21:36   #16
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 9 769
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Odniosę sie do pierwszego postu.
Osobie na zdjęciu do twarzy w tym kolorze, ale zakładam iż nie jest on skutkiem samodzielnego farbowania.
Bez zdjęć ciężko cokolwiek Tobie napisać, ponieważ tak naprawdę nie wiemy jak wyglądasz, co nie daje absolutnie żadnego pojęcia na temat tego, czy mogłybyśmy wyobrazić sobie Ciebie z taką barwą włosów.
cbc6429be45513368b51b71e340d921ce6d338a3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-23, 16:37   #17
GreyLovex3
Rozeznanie
 
Avatar GreyLovex3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 592
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

a mi się podoba taki odcień, który ma w 'Tancerzach" ta nowa nauczycielka.. nie wiem jak ona tam ma xd. uczy chyba tańca klasycznego.. czy cuś;P.
swoją drogą - pasuje taki jasny odcień do piwnych oczu? pytanie do osób z wyobraźnią, bo ja sobie tego wyobrazić nie potrafię .
GreyLovex3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 15:34   #18
Channel1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Ja mam również włosy koloru ciemnego brązu. Kiedyś pofarbowałam na czarno, ale już mi zeszło. Chciałabym pofarbować na taki kolor jak jest w pierwszym wątku (zdjęcie ashlee simpson). Mam niebieskie oczy i trochę brązowych piegów. W następnym poście prześlę swoje zdjęcie i ocenicie, czy pasowałby mi taki właśnie kolor!
Channel1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-30, 17:18   #19
VeryImportantPerson
Przyczajenie
 
Avatar VeryImportantPerson
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
GG do VeryImportantPerson
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Od pewnego czasu mam zamiar pofarbować włosy właśnie na rudo, lub na jakiś kolor podchodzący pod czerwień. Jest tylko jeden problem. Nie chcę farbować ich na długo, ale szampony koloryzujące nie wiele mi dają.
Mam dość ciemne włosy, niebieskie oczy i bardzo jasną, wręcz białą cerę.
Czy jest jakiś sposób, na pofarbowanie ich na niedługi okres czasu i tak, aby było to widoczne?
VeryImportantPerson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-30, 17:54   #20
Channel1603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Ja w sierpniu pofarbowałam sobie włosy szamponetką koloru takiego jakby...no nie wiem, mahoń. Miało zejść po 8 myciach, a w październiku miałam taki sam odcień jak po farbowaniu. Potem właśnie miałam czarne i teraz, jak mi już zeszły, pod słońce mam taki troszkę mahoniowy. Więc potwierdzam, że kolory czerwone itp. szybko sie nie zmywają. Dołączam moje zdjęcie. Oceńcie, czy pasowałyby mi takie włoski jak ma ashlee simpson.
P.S
Ja nie mam tak jasnej karnacji, po prostu tak dziwnie zdjęcie wyszło. Mój kolor skóry, to taki delikatny brązowy, coś jak ashlee. I w lato opalam się na brązowo, a nie na czerwono.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P30-04-09_17.09.jpg (28,3 KB, 509 załadowań)

Edytowane przez Channel1603
Czas edycji: 2009-04-30 o 17:58
Channel1603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-01, 18:27   #21
Cz@rown!c@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 228
GG do Cz@rown!c@
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

A mi się wydaje że to zaleąży też od włosów. Ja bardzo marzę aktualnie o rudym
Próbowałam farbować już włosy chyba z milion razy ale bez efektów
Na początku farbowałam zwykłą szamponetką, do 8 myć. Ale wyszedł troche za czerwony. Zmył się bezpowrotnie.
Później przyszła kolej na tycjan. Palette do 24 myć. Wyszedł prawie czerwony. Rudego to nie przypominało ;( Później zrobiłam też coś rudego z tej serii, ale nie pamietam nawet jak pudełko wyglądało. Ale kolor włosów beż rewelacji niestety.
Później spróbowałam z farbami Loreal Casting. Najpierw był loreal casting bursztyn. Odradzam jak najbardziej. Wyszedł ciemny kasztan , a po wypłukaniu już po miesiącu był taki obrzydliwy jakby słomiany
Więc spróbowałam jeszcze raz z Castingiem ale orzech laskowy. Wyszedł śliczny kolor, bardzo przypominający włosy Ashlee ale szybko zszedł niestety.
Ostatną farbą była Palette Deluxe mahoń chyba. Długo po nim płakałam bo wyszedł praktycznie baaardzo ciemny kasztan , prawie czarny. Ale z czasem się wypłukał i został mi ładny kolorek. Wszysy mówią że jest rudy Więc w ostateczności wyszedł zadowalający kolor
Mam już 3cm odrostów (dużo, ale postanowienie było takie, aby nie farbować az do balu gimnazjalnego). Za niedługo idę do fryzjera na farbę własnie, więc jak tylko wrócę do domu zrobię zdjęcię i wrzucę ;D
__________________
Szczęście – ani dobrobyt, ani przyjemność, ani żądza, ani zadowolenie, ani radość, ale trochę tego wszystkiego naraz.
-Coco Chanel.

Lloret de Mar
16.07 <3
Cz@rown!c@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-14, 17:27   #22
Idiotically
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 10
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

jakieś 2 miesiące temu farbowałam włosy szamponetką aksamitny brąz [by troszke przyciemnic włosy] i teraz schodząc na końcówkach mam taki piekny odcień rudego. planuje pofarbować sobie już farbą na taki rudy jak ma własnie Ashlee Simpson, tylko boje sie że mi nie wyjdzie..
Idiotically jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 17:46   #23
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

ja ostatnio farbowałam na rudo, chciałam taki http://forum.szafa.pl/upload/foto_ca...2c_500x640.jpg wyszedł jaśniejszy, muszę poprawić jeszcze raz żeby był dokładnie taki. też się bałam farbować, ale stwierdziłam że jak nie wyjdzie to zamaluję, jeśli naprawdę Ci się podoba to zaryzykuj
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 11:16   #24
Pysiasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Exclamation Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

bardzo chciałabym zafarbować włosy na rudo, ale taki prawdziwy marchewkowy, lekko nawet złotawy rudy, coś jak ten
https://polki.pl/uroda_wlosy_galeria...lg_id=10002958, ale mam wątpliwości, ponieważ nigdy nie farbowałam włosów poza tym moje naturalne są dość mocno kręcone i brązowe..
Czy ktoś ma w tym doświadczenie i farbował ciemne, kręcone włosy na rudo? Chciałabym wiedzieć czego można się spodziewać i czy trzeba włosy najpierw rozjaśniać..?
Pysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-28, 13:15   #25
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Zawsze warto spróbowac tylko tak się przekonasz czy pasuje Ci ten kolor. Moja siostra farbuje na rudo miała ciemne blond włosy takie nijakie. Kolor dodał jej charakteru a odrostów wcale tak mocno nie widac. Sama mam naturalnie rude włosy chociaz powoli zanikaja i stają się brazowe
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-29, 20:41   #26
Pysiasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

A czy Twoja siostra farbuje te włosy u fryzjera czy sama? Ewentualnie jakiej farby używa -konkretnie firma i odcień, bo jeśli już zdecydowałabym się zrobić to w domu, to jednak chciałabym wypróbować jakąś zmywalna np. do 24 myć
Pysiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-30, 13:00   #27
kruczek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 10
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

ja tez chcialabym miec rude wlosy w sumie takie miedziane ale nie wem czy by mi pasowaly,teraz mam pofarbowane na ciemny braz z blond i rudymi pasemkami,zastanawiam sie czy by mi pokrylo je musze dodac ze naturalnie mam blond wlosy takie jakby ryzawe zielone oczy a wogole moj typ urody to podobno wiosna,nie wiem tez czy farbowac wlosy farba czy moze henna bylo by lepiej i dla wlosow zdrowiej
moze ktos mi doradzi,ma ten sam typ urody i juz eksperymentowal
buziaki

Edytowane przez kruczek18
Czas edycji: 2009-12-30 o 13:01
kruczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 13:50   #28
Ani_qa
Zakorzenienie
 
Avatar Ani_qa
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 10 530
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

ja też chciałam kiedyś mieć taki kolor, nawet zdecydowałam się na farbowanie, jednak nie osiągnęłam zamierzonego efektu. włosy ciemne trzeba rozjaśnić żeby kolor wyszedł jak najbardziej podobny. jeżeli nigdy nie farbowałaś włosów to pierwszy raz na pewno ładnie wyjdą jak pierwszy raz malowałam to śliczny miałam kolor. musisz jednak liczyć się z tym że na rudych włosach naprawdę bardzo widać odrosty. Ja zrezygnowałam z rudego, nie mogłam się patrzeć na te odrosty. może spróbuj szamponu koloryzującego lub czegoś w tym stylu, chociaż szczerze mówiąc nigdy tego nie używałam więc nie wiem czy to dobry pomysł.
aha i jeszcze jedno włosy jeśli malujesz to najbardziej się niszczą jeśli maluje się je na blond, inne farby tak nie niszczą. Ja maluję włosy już jakieś 4 lata i mam naprawdę zdrowe włosy w porównaniu do moich koleżanek które też farbują.
__________________
Ani_qa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 10:20   #29
kruczek18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 10
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

mi farba na wlosach dobrze lapie aletez bardzo mi sie niszcza,wlasnie chcialam uniknac rozjasniania bo to katorga dla moich wlosow,wiem ze strasznie odrosty widac ale na ciemnych wlosach tymbardziej mie je widac i musze co miesiac je farbowac
a wogole to dzieki bo wkoncu ktos mi odp na tym portalu
kruczek18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-02, 11:31   #30
algma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 43
Dot.: farbować na rudo, czy nie ?

Cytat:
Napisane przez Pysiasta Pokaż wiadomość
A czy Twoja siostra farbuje te włosy u fryzjera czy sama? Ewentualnie jakiej farby używa -konkretnie firma i odcień, bo jeśli już zdecydowałabym się zrobić to w domu, to jednak chciałabym wypróbować jakąś zmywalna np. do 24 myć
U fryzjera. Nie polecam Palett tz każdy fryzjer mówi, że jest zła. Najlepiej najpierw zafarbowac jednka u fryzjera a potem spróbowac samemu .
algma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:18.