Pas Neoprenowy - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Pokaż wyniki sondy: czy masz taki pas??
nie mam 34 22,52%
mam 86 56,95%
nie słyszałam o takim jeszcze 5 3,31%
kupie 26 17,22%
Głosujący: 151. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-12-26, 13:44   #91
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Pas odchudzający a hula hop

Hej dziewczyny
Czy jeśli będę miała założony pas odchudzający podczas kręcenia hula hopem to redukcja tkanki będzie mniejsza? bo wtedy hula hop nie uderza tak o ciało, tzn. tak mi się wydaje, bo pas amortyzuje uderzenia. A muszę go mieć, bo mam kolczyk w pępku i hula hop o niego uderza, przez co potem leci mi krew. No i mam hula hop z ryżem w środku, więc na następny dzień mam siniaki na bokach brzucha, a dzięki pasowi nie .

Z góry dzięki za odpowiedź .
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 13:59   #92
Marzeniatko
Zakorzenienie
 
Avatar Marzeniatko
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11 650
Dot.: Pas odchudzający a hula hop

Właśnie przez to , że hula hop uderza trochę o brzuch to wmasowuje troszkę ten tłuszczyk i przez to też lecą centymetry. Taki pas napewno będzie trochę to amortyzował. Ale czy mniejsza redukcja tkanki? Może trochę tak.
__________________
fragment mojego makijażowego świata

B L O G


Marzeniatko wystarczy Marzena
Marzeniatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 17:50   #93
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pas odchudzający a hula hop

a od jak dawna masz kolczyk ? bo wiele dziewczyn z watku hh kreci hula hop i maja kolczyki i nie narzekaja .
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 20:38   #94
uczuciowa
Raczkowanie
 
Avatar uczuciowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Pas odchudzający a hula hop

A zdjąć nie możesz? Gdzieś czytałam, że dziewczyny zdejmują jak kręcą ;pp
uczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-26, 22:00   #95
zuzkaxd
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 93
Dot.: Pas odchudzający a hula hop

Od prawie roku, tylko że coś się kiepsko goił, dopiero ostatnio jakoś już jest normalny.
Myślałam, że będzie mi znowu lecieć krew, bo jakiś czas temu jak kręciłam to mi leciała, ale teraz jednak już nie leci więc nie muszę tego pasa cnoty zakładać hehe
Dziękuje za odpowiedzi
A no i dochodzą te siniaki od uderzeń hula hop, ale jakoś to przeboleje :p
zuzkaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 12:51   #96
uczuciowa
Raczkowanie
 
Avatar uczuciowa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 145
Dot.: Pas odchudzający a hula hop

a te siniaki potem zejdą i już ich nie będzieesz miała, początek jest najgorszy ;pp
uczuciowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-25, 20:35   #97
Agucia
Raczkowanie
 
Avatar Agucia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 289
GG do Agucia
Dot.: Pan neopronowy jako pomoc w cwiczeniach.

po pierwsze nie wolno zakładać pasa, czy spodenek na noc.
po drugie są one skuteczne tylko podczas wysiłku, zapewniają mięśniom odpowiednią, stałą temperaturę przy aerobach do spalania tłuszczu.
__________________
" O radę pytaj tego, kto sam sobie radzi...."
Agucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 19:02   #98
Saay
Raczkowanie
 
Avatar Saay
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań/FFO
Wiadomości: 197
Dot.: Pas Neoprenowy

Używam zawsze kiedy jadę rowerem i zakładam na brzuch. Ale teraz zastanawiam się czy nie nosić raz na jednej, raz na drugiej nodze, bo to z nimi mam większy problem niż z brzuchem
__________________
Mój blog:
http://acrossthemodernity.blogspot.com
[L]
Zdrowa dieta od 20.05.2012
Saay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 10:16   #99
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Question Lipoderm ULTRA a pas neoprenowy... ??

witam WIzazanki! zakupilam ostatnio lipoderm, zeby pozbyc sie tluszczyku w dolnej partii plecow. instrukcja mowi zeby smarowac sie nim okolo godzine przed treningiem tak by go nie wypocic za nim zdarzy sie wchlonac. a jak sie ma do tego pas neoprenowy? bez ktorego nie ejstem w stanie cwiczyc. przeciez on powoduje ogromne pocenie sie w tym miejscu, wiec jak to jest? nie laczyc jednego z drugim? nie chcialabym zeby okazalo sie ze wyrzucilam pieniadze w bloto tylko dlatego ze nie wiedzialam jak ta masc stosowac z gory dziekuje za odpowiedzi!!
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 14:02   #100
nikki999
Zakorzenienie
 
Avatar nikki999
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 22 119
Dot.: Lipoderm ULTRA a pas neoprenowy... ??

Cytat:
Napisane przez ula2756 Pokaż wiadomość
witam WIzazanki! zakupilam ostatnio lipoderm, zeby pozbyc sie tluszczyku w dolnej partii plecow. instrukcja mowi zeby smarowac sie nim okolo godzine przed treningiem tak by go nie wypocic za nim zdarzy sie wchlonac. a jak sie ma do tego pas neoprenowy? bez ktorego nie ejstem w stanie cwiczyc. przeciez on powoduje ogromne pocenie sie w tym miejscu, wiec jak to jest? nie laczyc jednego z drugim? nie chcialabym zeby okazalo sie ze wyrzucilam pieniadze w bloto tylko dlatego ze nie wiedzialam jak ta masc stosowac z gory dziekuje za odpowiedzi!!
dlaczego nie jesteś w stanie ćwiczyć bez pasa? Pocenie się nie powoduje chudnięcia
__________________

BLOG -
zdrowe odżywianie, ćwiczenia, motywacja
Jeżeli chcesz się ze mną szybko skontaktować napisz mail
nikki999 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 19:05   #101
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Lipoderm ULTRA a pas neoprenowy... ??

to chyba bardziej dla mojej psychiki niz dla efektu no wiec jak to jest z tym miksem?
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-09, 19:16   #102
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Lipoderm ULTRA a pas neoprenowy... ??

A czytałas o negatywnym skutkach pasa neoprenowego?
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-10, 19:55   #103
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Lipoderm ULTRA a pas neoprenowy... ??

a nie czytalam;/ a jakie sa?...
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:08   #104
leticia83
Raczkowanie
 
Avatar leticia83
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 244
Pas neoprenowy - opinie

Witam

Chcialam zapytac Was Wizazanki czy uzywalyscie kiedys (podczas cwiczen) pasa neoprenowego lub znacie kogos kto uzywal i jakie to ma efekty a moze skutki uboczne.
Co sadzicie?? Czekam na opinie, rady.


P.S Byc moze juz gdzies byl ten temat ale niestety nie udalo mi sie znalezc takiego watku.

Edytowane przez leticia83
Czas edycji: 2009-02-11 o 20:09
leticia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-11, 20:11   #105
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Pas neoprenowy - opinie

tutaj https://wizaz.pl/forum/search.php?f=19 wpisz pas neoprenowy czy spodenki neoprenowe a znajdziesz odpowiedz na swoje pytania. pozdrawiam.
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 13:06   #106
Alicja89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Polkowice
Wiadomości: 3
GG do Alicja89
Dot.: Pas Neoprenowy

Również jestem posiadczką pasa neoprenowego Co prawda nie jestem osobą grubą ale pracuje w biurze no i tak jakos wyszlo ze sie zebralo tu i ówdzie :P Pas polecił mi mój chlopak i przyznam ze jestem z niego zadowolona Korzysta z niego rowniez moja mama i tez sie cieszy z tego zakupu Ja dodatkowo gdy cwicze brzuch na kostki zakladam dwu-kilogramowe obciążniki co potęguje efekt Zaczał mi sie ladnie rzeźbić brzuszek Odnosnie ramion bo tu jest trszke tez do poprawy to na ramiona zakladam obydwa pasy i obciazniki na nadgarstki i jest super Polecam serdecznie Efekt nie bedzie szokujący, że po dwoch dniach bedziecie jak osy z ekstra brzuchem ale bardzo pomaga No tylko trzeba troche mobilizacji i samozaparcia....ale mysle ze na taki pas kazdego stac wiec nawet jesli macie go zaczac uzywac pozniej to i tak lepiej miec go w szufladzie
Alicja89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-27, 21:58   #107
rachele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 82
Dot.: Pas Neoprenowy

chetnie kupilabym sobie spodenki, gdzie moge je dostac? niegdzie nie moge znalezc....
__________________
bylo 60
jest 58
bedzie 54
rachele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-28, 05:09   #108
suzana
Zakorzenienie
 
Avatar suzana
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Jego serce
Wiadomości: 7 389
GG do suzana
Dot.: Pas Neoprenowy

Cytat:
Napisane przez rachele Pokaż wiadomość
chetnie kupilabym sobie spodenki, gdzie moge je dostac? niegdzie nie moge znalezc....
na allegro znajdziesz pełną gamę produktów tego typu
__________________
"Kilka dni nie zmieni Cię w zdobywcę szczytu."

suzana




Kasieńka 06.04.2012r.
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥




suzana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-24, 07:47   #109
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Pas Neoprenowy

ja uwielbiam jak ćwiczę na orbitreku i jestem cała mokra od razu myślę że te toksyny w końcu ze mnie wyszły ... myślę nad zakupem spodenek bo sądzę że na cellulit takie wypacanie też mogło by być dobre .. oczywiście używamy pasa podczas ćwiczeń bo samo zakładanie to raczej nic nie da
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 21:04   #110
AERDNA
Raczkowanie
 
Avatar AERDNA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: z głębi serca...
Wiadomości: 382
Dot.: Pas Neoprenowy

.

Edytowane przez AERDNA
Czas edycji: 2015-01-28 o 10:28
AERDNA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:41   #111
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

Używała któraś z was taki pas który się zakłada tylko w czasie ćwiczeń? podobno ma powodować wiekszą potliwość w okolicach brzucha przez co się szybciej gubi oponkę. chodzi mi o taki zwykły bez żądnych wibracji czy innych funkcji. jak to jest z tym pasem? bo się zastanawiam czy warto kupić, jak się z nim ćwiczy i czy rzeczywiście są efekty?
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:49   #112
uwielbiam_owoce22
Zadomowienie
 
Avatar uwielbiam_owoce22
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: wojewodztwo mazowieckie
Wiadomości: 1 218
Dot.: pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

Ja tam bym sie bala uzywac takiego pasa, ze wzgledu na oparzenia. Nie wiem o jaki pas ci chodzi ale jesli cos takiego jak reklamuja w telezakupach to nie warto, szkoda kasy na takie buble wydawac. Ja kiedys rozmowy w toku ogladalam i tam babeczka opowiadala, ze zakupila sobie pas wyszczuplajacy bo miala duzo tluszczu na brzuchu i mowila, ze nic to jej nie pomogla a miala jedynie poparzenia na skorze.
Wiadomo, ze jak intensywnie cwiczysz to sie bardzo pocisz i takim pasem bys mogla tylko podraznic sobie skore i wywolac jakies poparzenia.
Najlepiej cwiczyc normalnie. A jezeli chcesz podczas cwiczen spalic wiecej tkanki tluszczowej to lepiej zakup sobie l-karnityne czy therm-line i bierz regularnie to napewno da lepsze rezultaty niz pas.
uwielbiam_owoce22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 20:38   #113
CrazyOlcia
Rozeznanie
 
Avatar CrazyOlcia
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Dziki Zachód ;]
Wiadomości: 782
Dot.: pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

Cytat:
Napisane przez uwielbiam_owoce22 Pokaż wiadomość
Ja tam bym sie bala uzywac takiego pasa, ze wzgledu na oparzenia. Nie wiem o jaki pas ci chodzi ale jesli cos takiego jak reklamuja w telezakupach to nie warto, szkoda kasy na takie buble wydawac. Ja kiedys rozmowy w toku ogladalam i tam babeczka opowiadala, ze zakupila sobie pas wyszczuplajacy bo miala duzo tluszczu na brzuchu i mowila, ze nic to jej nie pomogla a miala jedynie poparzenia na skorze.
Wiadomo, ze jak intensywnie cwiczysz to sie bardzo pocisz i takim pasem bys mogla tylko podraznic sobie skore i wywolac jakies poparzenia.
Najlepiej cwiczyc normalnie. A jezeli chcesz podczas cwiczen spalic wiecej tkanki tluszczowej to lepiej zakup sobie l-karnityne czy therm-line i bierz regularnie to napewno da lepsze rezultaty niz pas.
Rozmawiałyśmy już o tym...juz na innym wątku..

Jedna z dziewczyn..właśnie pisałą, że to jest fajne cudo..żee.. schudła..że..fajnie wygląda... ze z bioder jej ładnie zeszło..

Jaaa.. poczytałam trochę na temat tego cuda.. i jakoś nie jestem przekoanan, bo.. ludzie wypowiadają się,że to właśnie szkodi,że odparza.. że.. powoduje podrażnienie.. i.. skórka jest taka dziwaczna..

Owszem chciałam go kupić, bo.. to ffajna sprawa, kiedy się biega.. i ciało się jeszcze bardziej pocić.. aleee.. z drugiej strony, czy tracimy samą wodę, a nie tłuszczyk?
__________________
Walczę! Ma być -10kg
Miłość życia
Kurs nurkowania
Wyprawa życia -> już niedługo
Generalnie zmiany Duuuuuuuuużo zmian!

Żyjeeeeee...Kolooooorami.. !!!

Edytowane przez CrazyOlcia
Czas edycji: 2011-02-08 o 20:42
CrazyOlcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 22:28   #114
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

Pocenie się nie powoduje zwiększonej utraty tłuszczu

Owszem efekt wizualny może być, przez kilka/naście godzin, tak jak po masażu ale to nie będzie miało nic wspólnego z utratą tłuszczu.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 08:29   #115
dotka128
Raczkowanie
 
Avatar dotka128
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 433
Dot.: pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

mi chodzi o taki zwykły pas a nie o jakieś dziwadło z telezakupów, ten mój kosztuje jakieś 20-30zł on się nazywa neoprenowy. Nie kosztuje jakoś kolosalnie dużo więc można myślę wypróbować a jak nie spasuje to odstawić.

Jeżeli chodzi o spalanie tłuszczu to zawsze słyszałam że pocenie się pomaga, często przecież ludzie ćwiczą w bluzach na siłowni a to raczej nie dlatego że im zimno
__________________
Rób co chcesz ale tylko wtedy gdy wiesz po co to robisz.
dotka128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-10, 08:45   #116
madziasNS
Raczkowanie
 
Avatar madziasNS
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: woj.lubuskie
Wiadomości: 286
Dot.: pas wyszczuplający na brzuch do ćwiczeń

Witam !

Osobiscie uzywam pasa neoprenowego ale głownie w celach leczniczych. Przeciazyłam sobie kregosłup podczas cwiczen a ze bliska mi osoba ma przepuklinę kregosłupa wiec ja aby zapobiegac teraz dalszym urazom zakupiłam sobie taki pas ze wzmacnieniem czesci ledzwiowej. Wrociłam do cwiczen siłowych i od miesiaca cwicze z tym pasem...oprocz stabilizacji odcinka ledzwiowego nie zauwazyłam zmian wizualnych ani tych dobrych ani tych złych.

Tak jak pisze Rzabba po zdjeciu pasa wydaje sie ze brzuch jest bardziej płaski ale szybko wraca to do normy wydaje mi sie ze wynika to raczej ze ściśnięcia sie :P
__________________
Szyję materiałowe ozdoby do domu, dla dzieci, dla znajomych, dla dzieci znajomych itp To moja pasja
madziasNS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 13:45   #117
niunia_ona
Zakorzenienie
 
Avatar niunia_ona
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 252
Dot.: Pas Neoprenowy

no to sama nie wiem jak uzywac ten pas pf
__________________

Julia na świecie


biust 88/85
pd b 82,5/82
brzuch 90/88
talia 77
biodra 91/87
udo 54/52
lydka 36/35,5
niunia_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 12:33   #118
martyna_ldz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 5
Dot.: pas wyszczuplający dla drobnej kobiety?

Ja bym poradziła zamiast masochizmu konsultację z lekarzem. To nic złego, że gdy ma się problem radzi się specjalisty. Bo według mnie masz dziewczyno problem i musisz się z nim uporać. Zacząć inaczej postrzegać siebie i rzeczywistość. Szkoda życia na umartwianie się, żeby mieć idealną figurę. Będziesz bardziej atrakcyjna, gdy będziesz miała dystans do siebie.
P.S. Nie żyw urazy, napisałam co myślę.
martyna_ldz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-23, 15:22   #119
kociczka
Zakorzenienie
 
Avatar kociczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 667
Dot.: pas wyszczuplający dla drobnej kobiety?

Cytat:
Napisane przez hihi Pokaż wiadomość
I chore.
zgadzam sie. swoja droga co Ty masz na rękach??
kociczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-27, 16:05   #120
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: pas wyszczuplający dla drobnej kobiety?

Cytat:
Napisane przez margaretka86 Pokaż wiadomość
Odchudzaniem nie wyszczuplę tali tak jakbym tego chciała. Pomimo utraty kilogramów i centymetrów jest ona zawsze tak samo prosta. Być może dzięki ćwiczeniom miałabym doskonalsze wcięcie, chociaż do tej pory jeszcze nie próbowałam ćwiczyć. Myślałam że tak już jestem zbudowana i na nic nie mam wpływu. Ale odkryłam że jeśli ściśnięta do granic możliwości mogę być o wiele szczuplejsza, to podobny efekt da założenie pasa wyszczuplającego. uzyskałabym wtedy sylwetkę klepsydry, najbardziej zbliżoną do kobiecego ideału . Nigdzie jednak nie widziałam pasów w rozmiarze XS/S. Jedyna S-ka(majtki) jest odpowiednia na biodra 88-93cm, a ja mam zaledwie 86cm . Zawsze miałam od 62 do 66 cm najwięcej w tali, niby nie dużo, a jednak . Nie wiem jak mogłabym podkreślać talię, aby była widoczna?, chciałabym znaleźć w końcu jakiś pas, gorset, lub majtki wyszczuplające na swój rozmiar. cokolwiek.

Na pierwszym zdjęciu wyraźnie widać różnicę, a wyglądam tak przy tej samej wadze... na drugim zdjęciu obiema dłońmi zebrałam cały tłuszcz/skórę "do przodu", nie mam więc aż tak szerokich żeber jak myślałam, i właśnie takiego efektu bym chciała, tylko nie wiem jak go osiągnąć? może ktoś potrafi mi pomóc?
Ja myślę, że powinnaś zacząć coś ćwiczyć, a nie się ściskać, skoro już deklarujesz, że wiele jesteś dla ładnej talii zrobić. I na biust dobre ćwiczenia też pomogą. Mam podobne wymiary do Twoich, jestem troszkę szersza w talii jeszcze, ale mnie się nie da tak ścisnąć, jak Ty siebie ugniatasz na tym zdjęciu, bo ja mam całkiem sporo mięśni (już mam ) i wiem, że w talii mogę stracić jeszcze max kilka cm, jeśli będę dalej ćwiczyć i pozbędę się resztek tłuszczu. Ale Ty ćwicząc mogłabyś mieć cudne efekty, bo chyba mimo, że jesteś szczuplutka to troszkę tłuszczyku masz. Więc zamiast się dołować i myśleć o pasach poczytaj sobie o jakimś fajnym treningu, na pewno wpłynie pozytywnie na Twoje samopoczucie.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.