Krzywe nogi - Strona 110 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-27, 15:19   #3271
loczek15
Przyczajenie
 
Avatar loczek15
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Mój problem z krzywymi nogami zauważyłam jeszcze w gimnazjum...do tego są jeszcze takie krótkie...sami oceńcie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_2813.jpg (38,6 KB, 259 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2809.jpg (34,5 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2816.jpg (67,7 KB, 208 załadowań)
loczek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:18   #3272
nazwijmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

Julita26 na prawde tak sądzisz?? myślicie że mogłabym w spódniczkach chodzić?;> dokońca nie jestem jeszcze przekonana....
nazwijmnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-27, 20:35   #3273
indi1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Arrow Dot.: Krzywe nogi

Ja to wpadłam na pomysł i sama ćwiczę nogi,a robię to tak...biorę pasek od spodni szeroki i żeby miał dużo dziurek.Umieszczam trochę poniżej kolan i zaciskam.Później staram się wyprostować stopy złączone a pasek zaciska je do siebie..boli na początku jak nie wiem co,ale powiem wam ze coś tam działa bo widzę poprawę.W miarę poprawy pasek można zaciskać bardziej i ćwiczyć.
indi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 09:36   #3274
Julita26
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez nazwijmnie Pokaż wiadomość
Julita26 na prawde tak sądzisz?? myślicie że mogłabym w spódniczkach chodzić?;> dokońca nie jestem jeszcze przekonana....
oczywiście że tak śmiało wskakuj w spódniczki i szorty,masz ładne nóżki i nie zastanawiaj się nad tym zbyt długo, bo w końcu minie lato...
Julita26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 15:05   #3275
nazwijmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

to dziękuję bardzo za rade i za pocieszenie mam nadzieję że już niedługo się odważe
nazwijmnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-28, 18:23   #3276
JedynyTakiNick
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dom ;D
Wiadomości: 154
GG do JedynyTakiNick Send a message via Skype™ to JedynyTakiNick
Dot.: Krzywe nogi

ponoc dobrze jest siedziec po turecku .. Sama mam tak wykrzywione kolana do wewnatrz .. i doktorka mi mowila ze mam tak wlasnie siedziec.. Jak narazie mi nic nie pomoglo .. nie dziwie sie bo prawie tak nie siedze.. ; p
__________________


JedynyTakiNick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-29, 13:41   #3277
nazwijmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez loczek15 Pokaż wiadomość
Mój problem z krzywymi nogami zauważyłam jeszcze w gimnazjum...do tego są jeszcze takie krótkie...sami oceńcie :/
masz na prawde świetne nogi!! aż ci zazdroszcze... spójrz lepiej na moje..;/ powinnaś być dumna że masz takie nogi
nazwijmnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-31, 09:26   #3278
kingulaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 7
Dot.: Krzywe nogi

czy ortopeda moze skierowac na jakies cwiczenia korekcyjne?

---------- Dopisano o 10:26 ---------- Poprzedni post napisano o 10:16 ----------

Cytat:
Napisane przez loczek15 Pokaż wiadomość
Mój problem z krzywymi nogami zauważyłam jeszcze w gimnazjum...do tego są jeszcze takie krótkie...sami oceńcie :/
dziewczyno w ktorym miejscu Ty masz krzywe nogi?? szkoda ze moich nie widzialas od razu bys zmienila zdanie o swoich
kingulaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 11:58   #3279
Vika 92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 188
Dot.: Krzywe nogi

Mam krzywe nogi. I to bardzo!!! Lączą się tylko w kostkach, a między kolanami jest normalnie Czarna Dziura... Wielokrotnie bylam wyśmiewana, a czas wolny spędzalam na stronach Internetowych, typu: 'jak zatuszować krzywe nogi?' Znalazlam stronę, gdzie stylistka Jakaśtam sugerowala, że z takimi nogami pozostają mi wielkie pantalony i zakonnicowate spódnice! A mnie podobają się rurki!
Postanowilam udawać, że mam gdzieś opinię ludu i jak do wakacji trochę schudnę, to zainwestuję w jasnozielone rurki. I będę w nich chodzić!!!
A tak na marginesie: Kate Moss, Natalia Kukulska, Annasophia Robb, Pamela Anderson... Popatrzcie sobie na ich nogi...
Nie będę rezygnować z fajnych ciuchów i jazdy konnej tylko dlatego, że komuś się nie podobają!!!
Dziewczyny! Zalóżcie mini albo szorty, chociaż na próbę i wyjdzcie gdziekolwiek ze znajomymi, uśmiechnięte. Jak nawet ktoś coś skomentuje, to pewnie dlatego, że sam ma kompleksy i zazdrości Wam odwagi! Tym samym przekonacie się kto nie jest Was wart
Trzymajcie się!
Vika 92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-31, 19:14   #3280
loczek15
Przyczajenie
 
Avatar loczek15
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez nazwijmnie Pokaż wiadomość
masz na prawde świetne nogi!! aż ci zazdroszcze... spójrz lepiej na moje..;/ powinnaś być dumna że masz takie nogi

na prawdę? ale jestem milo zaskoczona

ale wiecie co zdaje mi się ze bardzo działa psychika i nastawienie...trzeba wmawiać sobie ze mamy super zgrabne nóżki i się nie przejmować opiniami innych to pomaga...i dziewczyny uśmiech
loczek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-01, 18:15   #3281
nazwijmnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
Dot.: Krzywe nogi

na prawde śliczne nóżki spójrz na moje i zobaczysz porównanie... ja mam krzywe i zachude a ty masz w sam raz i powinnaś się cieszysz i jak najwięcej je pokazywać jakbym miała takie nogi jak ty to chyba cały czas bym w spódniczkach chodziła
nazwijmnie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-02, 08:43   #3282
indi1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Może powiedzie mi dziewczyny jakiego typu krzywiznę mam ja-wydaje mi się ze (o)...i co z tym zrobić
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20080602 [].jpg (18,7 KB, 212 załadowań)
indi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 17:01   #3283
Vika 92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 188
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez indi1980 Pokaż wiadomość
Może powiedzie mi dziewczyny jakiego typu krzywiznę mam ja-wydaje mi się ze (o)...i co z tym zrobić
Masz lekkie O, ale tego raczej nie widać. No, chyba, że ktoś ma obsesję Takie nóżki to ja bym chciala Pozderko;*
Vika 92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 19:54   #3284
indi1980
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6
Dot.: Krzywe nogi

Oj wydaje mi się,ze widać i to bardzo-zwłaszcza jak włożę buty na obcasie....lub szpilki-katastrofa!Dzieki za słowa pocieszenia-buzka!
indi1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-02, 20:09   #3285
mychamycha
Zakorzenienie
 
Avatar mychamycha
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 9 767
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez Vika 92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Zalóżcie mini albo szorty, chociaż na próbę i wyjdzcie gdziekolwiek ze znajomymi, uśmiechnięte. Jak nawet ktoś coś skomentuje, to pewnie dlatego, że sam ma kompleksy i zazdrości Wam odwagi! Tym samym przekonacie się kto nie jest Was wart
Trzymajcie się!
Ja to i bym może założyła gdyby nie cellulit

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Cytat:
Napisane przez indi1980 Pokaż wiadomość
Może powiedzie mi dziewczyny jakiego typu krzywiznę mam ja-wydaje mi się ze (o)...i co z tym zrobić
krzywizna typu "O", ale nieduża.

Ej, a w przypadku "O" to nie wystarczy stojąc po prostu nie łączyć stóp i nie będzie nic widać? Bo jak tak patrzę na te Wasze zdjęcia to taka mi się myśl nasunęła.
mychamycha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-03, 17:31   #3286
OXANA86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4
Dot.: Krzywe nogi

;P Witam.Mam 22lata jestem szczupłą,atrakcyjną dziewczyną ale od zawsze mam krzywe nogi....Xy konkretne a jednak opalam nóżki zakładam szpilki i spódniczki i na miasto.Wydaje mi się że to sprawa natury i już nie da rady nic zrobić.A na operacje ortopedyczną gdzie łąmią nogi nie jestem gotowa.Wiadomo że każda chce mieć piękne nóżki ale nie każdy ma.Ja akceptuję moje takie jakie mam
OXANA86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-04, 22:06   #3287
loczek15
Przyczajenie
 
Avatar loczek15
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez OXANA86 Pokaż wiadomość
opalam nóżki zakładam szpilki i spódniczki i na miasto.Wydaje mi się że to sprawa natury i już nie da rady nic zrobić.A na operacje ortopedyczną gdzie łąmią nogi nie jestem gotowa.Wiadomo że każda chce mieć piękne nóżki ale nie każdy ma.Ja akceptuję moje takie jakie mam
faktycznie bardzo dużo daje opalenizna!!
loczek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 17:12   #3288
capria
Raczkowanie
 
Avatar capria
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 32
Dot.: Krzywe nogi

loczku chciałabym miec takie cudne nogi jak ty! u mnie takie wielkie łydki, że żadnym sposobem nie mogę wbic się w kozaki.
a to fakt- opalenizna wyszczupla

Edytowane przez capria
Czas edycji: 2009-06-15 o 12:23
capria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-05, 19:10   #3289
jut ta
Przyczajenie
 
Avatar jut ta
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 27
Dot.: Krzywe nogi

Napisane przez Vika 92
Dziewczyny! Zalóżcie mini albo szorty, chociaż na próbę i wyjdzcie gdziekolwiek ze znajomymi, uśmiechnięte. Jak nawet ktoś coś skomentuje, to pewnie dlatego, że sam ma kompleksy i zazdrości Wam odwagi! Tym samym przekonacie się kto nie jest Was wart
Trzymajcie się!

Czesc dziewczyny ja postanowilam zastosowac sie do rady viki i kupilam sobie bikini i bylam w weekend nad morzem i wiecie co w ogole nie myslalam o moich nogach... no moze przez chwile ale potem zapomnialam o nich. Chce dodac ze bylam razem z moim facetem i jego kolegami wyobrazacie sobie jaka presja a ja nic nawet nie wstydzialm sie tego ze zostalo mi troszke cialka po zimie nic zero kompleksow wydaje mi sie ze oni tez na to nie zwracali uwagi, nawet dumnie paradowalam po plazy i pozowalam do zdjec a oto kilka z nich
Pozdrawiam Was i wskakujcie w mini, szorty, kostiumy itp i dumnie na plaze nie myslac o naszym najwiekszym kompleksie!!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Barmouth 025.jpg (66,9 KB, 140 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Barmouth 026.jpg (50,8 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Barmouth 027.jpg (49,7 KB, 212 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Barmouth 049.jpg (46,8 KB, 87 załadowań)
jut ta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-06, 22:16   #3290
loczek15
Przyczajenie
 
Avatar loczek15
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez jut ta Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny ja postanowilam zastosowac sie do rady viki i kupilam sobie bikini i bylam w weekend nad morzem i wiecie co w ogole nie myslalam o moich nogach... no moze przez chwile ale potem zapomnialam o nich. Chce dodac ze bylam razem z moim facetem i jego kolegami wyobrazacie sobie jaka presja a ja nic nawet nie wstydzialm sie tego ze zostalo mi troszke cialka po zimie nic zero kompleksow wydaje mi sie ze oni tez na to nie zwracali uwagi, nawet dumnie paradowalam po plazy i pozowalam do zdjec a oto kilka z nich
Pozdrawiam Was i wskakujcie w mini, szorty, kostiumy itp i dumnie na plaze nie myslac o naszym najwiekszym kompleksie!!!

ja tu żadnej krzywizny nie widze masz śliczne nóżki
loczek15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 09:22   #3291
Edsonka
Rozeznanie
 
Avatar Edsonka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Nie ważne gdzie, ważne z kim!!!
Wiadomości: 770
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez loczek15 Pokaż wiadomość
ja tu żadnej krzywizny nie widze masz śliczne nóżki


A ciałka żeby było dużo też nie zauważyłam
__________________
Edsonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 20:52   #3292
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez jut ta Pokaż wiadomość
Napisane przez Vika 92
Dziewczyny! Zalóżcie mini albo szorty, chociaż na próbę i wyjdzcie gdziekolwiek ze znajomymi, uśmiechnięte. Jak nawet ktoś coś skomentuje, to pewnie dlatego, że sam ma kompleksy i zazdrości Wam odwagi! Tym samym przekonacie się kto nie jest Was wart
Trzymajcie się!

Czesc dziewczyny ja postanowilam zastosowac sie do rady viki i kupilam sobie bikini i bylam w weekend nad morzem i wiecie co w ogole nie myslalam o moich nogach... no moze przez chwile ale potem zapomnialam o nich. Chce dodac ze bylam razem z moim facetem i jego kolegami wyobrazacie sobie jaka presja a ja nic nawet nie wstydzialm sie tego ze zostalo mi troszke cialka po zimie nic zero kompleksow wydaje mi sie ze oni tez na to nie zwracali uwagi, nawet dumnie paradowalam po plazy i pozowalam do zdjec a oto kilka z nich
Pozdrawiam Was i wskakujcie w mini, szorty, kostiumy itp i dumnie na plaze nie myslac o naszym najwiekszym kompleksie!!!
Przecież ty w ogóle nie masz krzywych nóg , po co wrzuciłaś zdjęcia do tego wątku?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-07, 21:49   #3293
Vika 92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 188
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez jut ta Pokaż wiadomość
Napisane przez Vika 92
Dziewczyny! Zalóżcie mini albo szorty, chociaż na próbę i wyjdzcie gdziekolwiek ze znajomymi, uśmiechnięte. Jak nawet ktoś coś skomentuje, to pewnie dlatego, że sam ma kompleksy i zazdrości Wam odwagi! Tym samym przekonacie się kto nie jest Was wart
Trzymajcie się!

Czesc dziewczyny ja postanowilam zastosowac sie do rady viki i kupilam sobie bikini i bylam w weekend nad morzem i wiecie co w ogole nie myslalam o moich nogach... no moze przez chwile ale potem zapomnialam o nich. Chce dodac ze bylam razem z moim facetem i jego kolegami wyobrazacie sobie jaka presja a ja nic nawet nie wstydzialm sie tego ze zostalo mi troszke cialka po zimie nic zero kompleksow wydaje mi sie ze oni tez na to nie zwracali uwagi, nawet dumnie paradowalam po plazy i pozowalam do zdjec a oto kilka z nich
Pozdrawiam Was i wskakujcie w mini, szorty, kostiumy itp i dumnie na plaze nie myslac o naszym najwiekszym kompleksie!!!
Wystarczy krzywe spojrzenie kogoś obcego na ulicy, albo zawistnej koleżanki, aby zacząć doszukiwać się w sobie wad. Masz napawde świetne nogi! I super, że się przemoglaś
Jestem teraz w Anglii, tu większość ludzi ma gdzieś krytykę i ubierają się w ubrania, często eksponujące ich krzywe nogi, czy wystający brzuch. Mają jednak coś bardzo ważnego: uśmiech Widać, że się nie przejmują. I to naprawdę przyćmiewa wszelkie niedoskonalości Pozdrawiam
Vika 92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 16:07   #3294
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Krzywe nogi

Chciałabym kiedyś wyjść na miasto w spódniczce przed kolano, al niestety za bardzo się wstydzę. Powiedźcie mi, ale szczerze co sądzicie o moich nogach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SN852917.jpg (76,2 KB, 207 załadowań)
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-10, 18:19   #3295
thuskawa
Raczkowanie
 
Avatar thuskawa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z krzesła.
Wiadomości: 340
Dot.: Krzywe nogi

Markiza1994 wg mnie, to one wcale nie są krzywe
__________________


Sat down here with my head hung down and I just seem to find a bit of peace, bit of love, bit of something left behind.











thuskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-11, 10:35   #3296
Markiza1994
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 67
Dot.: Krzywe nogi

Może nie jest tak tragicznie, ale nie łączą się w kolanach i są odchylone między kostkami a kolanami...
Markiza1994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-12, 11:06   #3297
dominika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi

ja mam takie nogi ja ty po ćwiczeniach i myśle że są krzywe\
no troche dały ci te ćwiczenia ale te nogi po ćwiczeniach też są krzywe jeszcze
ej a napiszesz jakie robiłaś ćwiczenia bo niechce mi się jeż szukać

---------- Dopisano o 11:06 ---------- Poprzedni post napisano o 11:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Markiza1994 Pokaż wiadomość
Chciałabym kiedyś wyjść na miasto w spódniczce przed kolano, al niestety za bardzo się wstydzę. Powiedźcie mi, ale szczerze co sądzicie o moich nogach?
mam takie same i chciałabym je wyprostować
dominika1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 09:53   #3298
dominika1111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
Dot.: Krzywe nogi

Cytat:
Napisane przez loczek15 Pokaż wiadomość
Mój problem z krzywymi nogami zauważyłam jeszcze w gimnazjum...do tego są jeszcze takie krótkie...sami oceńcie :/
Nie, mi się wydaje że twoje nogi nie są bardzo krzywe!!!
Nawet mogłabyś chodzić w bikini i miniówach SPOKO nie myśl że masz najkrzywsze nogi na świecie, bo tak nie jest. Inni naprawde mająproblem ,bo mają krzywe nogi, a ty nie masz bardzo krzywych, tylko troszeczkę.

---------- Dopisano o 10:53 ---------- Poprzedni post napisano o 10:50 ----------

Moim zdaniem to ty powinnś dużo ćwiczyć,bo inaczej jeśli nie będziesz ćwiczyła to te nogi same ci się nie wyprostują
Najlepiej by było gdybyś poszłą do lekarza, on by ci powiedział jakie ćwiczenia masz wykonywać i może jakie tabletki masz zażywać!!!

Edytowane przez dominika1111
Czas edycji: 2009-06-13 o 09:57
dominika1111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 14:36   #3299
Nepheretka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1
Dot.: Krzywe nogi

Witam, kolejna z OOOczywistym problemem się kłania i wiecie co myślę? Problem krzywych nóg to problem masowy i wcale na ulicy nie wyglądamy jak alienki lub marsjanki. Mam krzywe nogi, ale uwielbiam rurki i nie byłbym w stanie się bez nich obejść, spódniczki - zawsze i wszędzie, jutro idę kupić nowe szorty. Z zaczepkami miłych rówieśników się spotykałam już od szkoły podstawowej ale na pocieszenie były to zazdrosne dziewczynki

Chcę zadać jeszcze takie półretoryczne pytanie. Dlaczego mimo krzywych nóg zakładacie spódniczki nie krótsze niż do kolan? Mnie się wydaje, że problem krzywizny leży przede wszystkim w łydkach a skoro ubieracie ciuchu do kolan to eksponujecie CAŁY PROBLEM. Krósze spódniczki wydłużą nogi i złagodzą krzywiznę. Tak mi się przynajmniej wydaje Pozdrawiam was serdecznie.
Nepheretka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-06-13, 17:08   #3300
ula2756
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 110
Dot.: Krzywe nogi

jakie "butki"?
__________________
"Jednak nadchodzi moment,
kiedy trzeba iść do przodu.

Pomyśleć czasami o sobie.
Zrozumieć, że nic nie trwa wiecznie..."
ula2756 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:22.