czas na zmiany - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-26, 13:10   #1
gandzia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3

czas na zmiany


Witam wszystkich! Od dłuzszego czasu myślę o jakiejś metamorfozie, głównie chodzi mi o zmianę włosów, tak fryzury jak i koloru. od dziecka mam praktycznie swój kolor, jedyne eksperymenty na jakie się odważyłam to pasemka a włosy mam nijakie,po wymyciu jak ich choć troszkę nie wyprostuję to mam siano. dodam że jestem pracującą mamą dwójki dzieci więc nie mam zbyt wiele czasu by stać przy lustrze pozdrawiam wszystkich i bardzo proszę o pomoc i rady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 001.jpg (35,8 KB, 105 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja3.jpg (65,6 KB, 106 załadowań)
gandzia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 14:34   #2
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: czas na zmiany

Mysle, ze lekkie przyciemnienie wlosow, to dobry pomysl. Ale maksymalnie do odcienia tzw. ciemnego blondu. Najlepiej jeszcze w chlodnym, popielatym odcieniu. Natomiast jesli Twoje wlosy sa naturalnie tak jasne, to przemysl ta decyzje, bo bedziesz miala problem z odrostami. Przy twoim ksztalcie twarzy dobrze wygladalyby wlosy dlugosci do pol szyi moga byc nawet nieco krotsze z tylu (baaaaardzo popularna ostatnio fryzura) ale tylko troche, dzieki temu beda sie latwiej ukladać. twoje wlosy wygladaja na delikatne i przesuszone, i moze przez to masz "siano", jak sama mowisz. Polecam serum wygladzajace nakladane na wlosy od polowy dlugosci ku koncowkom.
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:10   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: czas na zmiany

Przyciemnij na sredni blond chlodny a wlosy zetnij w stylu ala bob,pozbyc sie tego siana. Zaläczam propozycje frzur.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 185b.jpg (21,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asbob_casual.jpg (13,4 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg eer9_03.jpg (25,9 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ccc1ad.jpg (40,2 KB, 14 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 15:26   #4
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: czas na zmiany

Wydaję mi się że fryzura nr4 będzie do Ciebie idealnie pasować.
Radziłabym również troszkę ''zapuścić'' brwi i nie skubać ich na tak cienkie paseczki.
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:01   #5
gandzia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: czas na zmiany

dziękuje za wskazówki , co do poleconych fryzur, fajnie wyglądają, ale obawiam się aż tak je ściąć, raz tylko mialam krótsze włosy i nie za dobrze się czułam, a może warto zaryzykować:/ sama już nie wiem czego chcę . co do koloru radzicie najwyżej ciemny blond, czyli nic nie kombinować z brązem?? nigdy nie farbowałam włosów i mam pytanko,czy na pierwszy raz mogłabym spróbować uzyc szamponu koloryzującego, by w razie "szoku" powrócić do swojego koloru? czy wogóle po szamponetkę zmyję do końca?? do fryzjera zazwyczaj chodzilam tylko ścieniować włosy i na balejage, ale nigdy nie trafiłam na dobrego fryzjera który umiałby dobrze mi doradzić

co do brwii też się nie znam więc muszę wybrać się do kosmetyczki...

dziękuję za odzew
gandzia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-26, 17:13   #6
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: czas na zmiany

na farbowaniu sie niestety nie znam,ale moge Ci doradzic jak poprawic stan wlosow
kup jakis suplement diety,napewno nie zawadzi
maska regenerujaca bardzo by sie przydala.
kallos mleczny,maska sleek line,maska do wlosow farbowanych avon,balsam do wlosow zniszczonych seboradin
wszystko zobacz w KWC,sa bardzo chwalone
z domowych sposobow,ktore takze powinny pomoc,polecam maske z oliwy z oliwek.
w miare mozliwosci warto sie zaopatrzyc: nafta kosmetyczna,olej rycynowy,oliwa z oliwek.
mozna dodac do tego zoltko.potrzymac sporo (zwlaszcza jesli wlosy sa bardzo zniszczone) jakas godzinke,i umyc glowe szamponem.
juz po pierwszym uzyciu,powinnas zauwazyc zmiane,bo oliwa z oliwek slinie nawilza,nie powinnas miec efektu "siana na glowie".
warto robic raz-dwa w tygodniu,az do doprowadzenia wlosow do ladnego stanu,pozniej mozna juz rzadziej.
pozdrawiam
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 08:32   #7
pau141
Raczkowanie
 
Avatar pau141
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 354
Dot.: czas na zmiany

Jesli zdecydujesz sie na zmiane koloru, lepiej idz do fryzjera. Bardzo trudno bedzie Ci bowiem osiagnac samodzielnie kolor sredniego/ciemnego blondu w chlodnym odcieniu...Nawet niektorym fryzjerom te chlodne odcienie niebardzo wychodza :/
pau141 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-27, 17:04   #8
gandzia28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Dot.: czas na zmiany

nie mam pojecia w odcieniach blondu, mozesz mi podeslac jakas fotke z ciemnym blondem w chlodnym odcieniu, zebym miala chociaz jakies wyobrazenie???dziekuje

---------- Dopisano o 17:04 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

"z domowych sposobow,ktore takze powinny pomoc,polecam maske z oliwy z oliwek.
w miare mozliwosci warto sie zaopatrzyc: nafta kosmetyczna,olej rycynowy,oliwa z oliwek.
mozna dodac do tego zoltko.potrzymac sporo (zwlaszcza jesli wlosy sa bardzo zniszczone) jakas godzinke,i umyc glowe szamponem."

Czarna Orchideo
próbowalam juz roznych maseczek i zazywam vitaminy na skore wlosy i paznokcie, bez skutku. mozesz mi podac proporcje na ta maseczke,moze domowy sposob okaze sie skuteczniejszy. tylko nie mieszkam w polsce wiec nie wiem jak z nafta kosmetyczna
gandzia28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-27, 20:20   #9
moonikaa44
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: podkarpacie ;)
Wiadomości: 908
Dot.: czas na zmiany

Ja również bym ten blond troszkę zmieniła - jakiś głębszy, bardziej 'miodowy' odcień, bądź po prostu ciemny blond. Jest to mniej więcej coś takiego jak Palette460 Złocisty Blond (chodzi mi o przykład odcienia, bo samej marki nie polecam)
moonikaa44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-28, 22:51   #10
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: czas na zmiany

zetnij tak jak propozycja Moderatora na 1 zdjeciu
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:32.