La Roche-Posay, Effaclar Duo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-24, 17:12   #91
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Faktycznie żel będzie wydajny. Kropla na opuszek palca i starcza na całą twarz. Czuję się odświeżona, troszkę ściąga ale nie nieprzyjemnie, przez pewien czas jest fajnie matowa. Za drugim razem po użyciu E Duo też trochę szczypało (więc chyba działa). W każdym bądź razie ogromna krosta już taka ogromna nie jest, choć może to ogólnie połączenie E Duo, żelu i wody termalnej która się spryskuje. O zaskórnikach jeszcze nic napisać nie mogę.
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 17:25   #92
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Salomi, używasz filtru przy Duo? bo tak się zastanawiam, że stężenie kwasów jest chyba niewielkie...
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-24, 19:24   #93
salomi
Raczkowanie
 
Avatar salomi
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 247
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ogólnie robię tak: rano myję twarz tym żelem, potem nakładam Humektan (krem nawilżający) i po jakimś czasie filtr. Na to podkład (mineralny). Wieczorem żel, spryskuję twarz wodą term. a potem idzie Duo. 2-3 razy w tyg smaruję twarz kwasem BHA 2%. Ponieważ korzystam z kwasów to używam filtrów. A odkąd wiem ile zła mogą wyrządzić promienie UVA i UVB to nawet jakbym nie korzystała z kwasów to też bym używała filtrów i napewno wyższych niż SPF 20 (mam 50). Nie rezygnuj z filtrów nawet zimą - to, że jest zimniej nie oznacza, że UVA i UVB nie szaleją.

Edytowane przez salomi
Czas edycji: 2009-09-24 o 19:27 Powód: dopisek
salomi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 15:06   #94
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Skusilam sie na zakup Effaclaru Duo-glownie dlatego by powalczyc z drobnymi niedoskonalosciami-co akurat w moim przypadku wychodzi in plus,dodatkowo mega wygladzona skora.
Zobaczymy jak bedzie dalej
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 18:14   #95
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Dziewczyny zauważyłam że po dwóch dniach stosowania moja skóra się pogorszyła!!!tzn wyskoczyły mi dwie krosty, a moje zaskórniki ,,wychodzą" na zewnątrz.Nie mam gładkiej twarzy tylko jak przejadę ręką to szuję mnóstwo niedoskonałości. Myślę że za wcześnie żeby pisać że effaclar duo jest dla mnie nie odpowiedni i pocieszam sie tym że może na początku to wszystko musi ,,wyjść".Jak myślicie???
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-25, 20:59   #96
marcheweczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 239
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez magolina Pokaż wiadomość
Dziewczyny zauważyłam że po dwóch dniach stosowania moja skóra się pogorszyła!!!tzn wyskoczyły mi dwie krosty, a moje zaskórniki ,,wychodzą" na zewnątrz.Nie mam gładkiej twarzy tylko jak przejadę ręką to szuję mnóstwo niedoskonałości. Myślę że za wcześnie żeby pisać że effaclar duo jest dla mnie nie odpowiedni i pocieszam sie tym że może na początku to wszystko musi ,,wyjść".Jak myślicie???
Nie martw się, jest dokładnie tak jak piszesz, skóra zaczyna się oczyszczać. Jak zacznie to być zbyt upierdliwe zmniejsz częstotliwość smarowania. Oczywiście pamiętaj o nawilżaniu i filtrach!
marcheweczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 13:58   #97
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Jak myślicie, czy duo jest skuteczniejszy od effaclaru k w kwestii likwidacji zaskórników? Mam pełno zaskórników na nosie i brodzie, które rozprzestrzeniły się też trochę na policzki. Acne derm, differin, diacneal, retinoidy sobie z nimi nie poradziły, dlatego teraz chcę wybrówoać coś z BHA.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-28, 10:28   #98
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Witam,
nie pisałem chwilę ale uzywałem żelu i Duo.
Wiecie po 3,4 uzyciach był wysyp , nieduzy ale jednak.Teraz jest coraz lepiej ,wszystko sie goi pieknie,jestem dobrej mysli.
Kremik świetnie wygładza buźkę, nawilża ja no i rzeczywiśćie działa na niedoskonałośći.
Póki jest ta promocja z żelem gratis,a teraz słyszałem także o możliwośći gratisu w postaci kremu do rąk zakupię drugi zestaw,poprostu zrobię zapas,gdyż jak wszyscy wiemy oferta jest bardzo atrakcyjna.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 12:17   #99
utrapienie
Rozeznanie
 
Avatar utrapienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 735
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Qrde, chyba też się skuszę na to nowe cudo, chociaż moje dotychczasowe doświadczenia z Effaclarem K są takie, że przez dwa jesienno-zimowo-wiosenne sezony nie zniknął mi nawet jeden zaskórnik tylko mam do Was pytanie - nie wiecie czy można go używać karmiąc potomka piersią?
Z używaniem kosmetyków i w ciąży, i teraz to jest gigantyczny dylemat, wiadomości za bardzo nigdzie nie ma, a z drugiej strony całkowicie się zapuścić, to ochoty zbytnio nie mam
__________________
Życie nie powinno być podróżą do grobu z intencją, aby dostać się tam bezpiecznie w atrakcyjnej i dobrze zakonserwowanej postaci
utrapienie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-28, 18:39   #100
magolina
Wtajemniczenie
 
Avatar magolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: świętokrzyskie:)
Wiadomości: 2 892
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Czy każdy krem nawilżający zostawia u Was na twarzy tłustą, błyszczącą warstwę???kupiłam dermosan N+R półtłusty jak go nałożyłam wyglądałam jakbym wysmarowała się olejem, dzisiaj kupiłam jeszcze Ziaja calma HLC - To samo.Nie ma mowy żebym stosowała któryś z tych kremów rano pod makijaż.
A tak poza tym to wysyp mam wrażenie bardzo powoli mija, nie widzę jeszcze jakiś spektakularnych efektów ale jest ok. Mam akurat pryszcza i od środy ( początek stosowania effaclar duo) , kiedy mi wyskoczył, do tej pory jest czyli goi się pomalutku. Za jakiś tydz albo dwa, kiedy już moja skóra będzie bardziej nawilżona mam zamiar sięgnąć po cięższy kaliber i kupić Lysanel, stosować go na zmianę z effaclarem. Mam nadzieję że będą efekty. Potem może jakieś silniejsze kwasy???
Co myślicie???
magolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:29   #101
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Zamiast lysnaelu polecałbym Ci diacneal na poczatek przygody z kwasami, diacneal jest od niego słabszy,ale również bardzo skuteczny (przynajmniej dla mnie, ale duzo dobrych opini o nim słyszłem,złych też kilka by się uzbierało-wiadomo na każdego działa inaczej).

Co do wchłanialności - kremy które stosujesz są strasznie tłuste,
Ja uzywałem Hydreane legere, toleriane riche z LRP i były super , z tym że po pewnym czasie toleriane spowodował zatykanie się porówi i miałem masę pryszczy :/
Ale to już za mną....
Teraz nawilżam skórę kremem skinset, czasem nakładam żel szałwiowy-też nieźle nawilża skórę
Poza tym mam na sobie zawsze grubą warstwę filtra (teraz z vichy), to też zapobiega wysuszaniu skóry.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 17:31   #102
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Doduś jak się spisuje Skinset? mam właśnie zamiar kupić zastanawiam się jeszcze nad Effaclarem H...
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-30, 17:43   #103
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Smile Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Skinset 3 minuty po nałozeniu sprawia że skóra wyglada pięknie, jak na noc nałoże to rano jest wypoczęta,gladziutka i niedoskonałości malo widoczne,poza tym nawilża delikatnie, wygładza, wchłania się całkowicie matując skórę. Jednak nie jest to krem który na stałe poprawia wygląd skóry, uzywasz jest super, przestaniesz skóra wraca do poprzedniego stanu. Krem wyrównuje koloryt i sprawia że niedoskonałośći są mało widoczne-naprawdę (kolega się pytal czy czasem pudru nie mam,hehe,bo zawsze jakies plamki itd a tu praktycznie czysta cera).
Nawilżanie jak dla mnie jest a w sam raz, diacneal stosuję rzadko a Duo mnie nie wysusza więc nie potrzebuje głębokiego nawilżania.
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-02, 19:46   #104
Agnieszka 512
Raczkowanie
 
Avatar Agnieszka 512
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: powiat mielecki.....
Wiadomości: 55
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

[QUOTE=dodus89;14101429]Kasiu miałem ropne wykwity na twarzy i pomógł mi diacneal-jest naprawdę dla mnie skuteczny, poza tym stosowałem też żel szałwiowy floslek,kosztuje ok 8,50 a jest świetny,z tym że on działa na zasadzie kojenia,łagodzenia wypryskówa nie wysuszania itd,bardzo Ci polecam!

A gdzie można kupic ten żel?
Agnieszka 512 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 19:55   #105
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Kupisz go lub zamówisz w aptece poprostu
Ewentualnie jak tak nie da rady to allegro pozostaje...
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 20:42   #106
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

doduś jak tam użytkowanie Duo?
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:35   #107
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Używam diacneala,duo i skinset na zmianę więc co do samego duo to nie wiem czy sam dziala, ale wydaje mi się że diacneal działa na mnie lepiej co do niedoskonałośći,ale wysusza za to duo nawilża i świetnie wygładza skórę
Polecam ten krem, kupię chyba jeszcze jeden zestaw bo opłaca się naprawdę z tym żelem...
Chciałbym też kupic ten nowy krem z garniera - czysta skóra activ
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-06, 21:37   #108
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Musze napisac,ze ED jest duzo bardziej udanym produktem niz EK przede wszystkim dla mojej cery.
Zero wysuszenia czy uczucia sciagnietej skory,nie ma widocznych suchych skorek a wrecz przeciwnie skora stala sie widocznie wygladzona,aksamitna w dotyku.Wiem,ze to zasluga nie tylko ED bo uzywam innych lekow ktore pomagaja mi walczyc z moja dolegliwoscia.
W kazdym razie drobne niedoskonalosci sa coraz mniej widoczne,pory zmiejszone i wygladzone,proces oczyszczania zachodzi powoli i bez wiekszych niespodzianek.
Zostane przy ED glownie dlatego,ze mam cere plytkounaczyniona i wybor kwasow ograniczony,lubie siegac po PHA ale w tym przypadku mam 3 w jednym czyli:krem oczyszcza skore,wygladza i rozjasnia
Nie mam problemu z nawilzaniem i praktycznie nie musze siegac po nic mocniejszego.Pelne zadowolenie
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 11:49   #109
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

a jakich filtrów używacie?? Lubię mieć matową cerę, a większosć filtró jest koszamarnie tłusta np. anthelios
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-12, 16:06   #110
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Najbardziej "matującym" filtrem z jakim sie spotkałem to Anthelios AC,Vichy Capital soleil mat i bioderma akn mat.Są matowe na tyle ile mogą filtry,przecież filtry z natury są tłuste.
Jeśli ktoś lubi mieć matową cerę to musi przypudrowywać buzię lub zrezygnować z filtra (czego nie polecam).
Ja np. lubie jak mi sie skóra troszkę błyszczy,mam wrażenie że wydaje sie wtedy bardziej ujednolicona,no i bladsza co dla mnie juz tak korzystne nie jest
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-12, 16:16   #111
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Hej doduś jak tam Duo sie na dluzsza mete sprawuje?
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-13, 09:54   #112
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez blewska Pokaż wiadomość
a jakich filtrów używacie?? Lubię mieć matową cerę, a większosć filtró jest koszamarnie tłusta np. anthelios

Bardzo duzo zalezy od cery-u mnie np.do matu wchlania sie mleczko Klorane,emulsja Avene,kremy Roc'a z serii Minesol a ostatnio bardzo sobie chwale spray Antheliosa-boskie jest
Trudno jest uogolniac bo kazda cera ma inne wymagania i predyspozycje,trzeba szukac i testowac
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-14, 18:35   #113
asiapaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Ja kupiłam i stosuję Effaklar due i muszę powiedziec, że nie widzę wielkiej różnicy pomiedzy nim a Effaclarem K na moją skórę.
Jeśli chodzi o cere z problemami to moim zdaniem najklepszy jest Zeniak LP - taki francuski krem, który polecił mi niemiecki dermatolog- uzywam go od jakiegos czasu i nareszcie zauwazylam poprawę- a moja skóra jest wyjątkowo problematyczna. Wczesniej stosowałam chyba wszystkie specyfiki jakie tylko sie da i w sumie dopiero po tym zauwazylam poprawę. Wiec polecam. Ale nie wiem czy da sie go w Polsce kupic
asiapaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:28   #114
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Cool Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Hej doduś jak tam Duo sie na dluzsza mete sprawuje?

Hej
Ostatnio miałem kilka krostek no i duo nie poradził sobie z nimi,zaś diacneal rozprawił się z nimi w 2 noce. U mnie duo działa na niewielkie zmiany lub na zmiany juz zaleczone. Na "świeże" wypryski nie działa poprostu. Nie wysusza,nawet trochę jakby nawilżał,świetnie wygładza i wyrównuje koloryt. Nie jest zły,ale jakiegoś spektakularnego efektu po nim nie widzę...
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:31   #115
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Doduś a ile effaclaru ci zostało? bo ja mam na zbyciu Diacneal więc gdybyś chciał moglibysmy się wymienić
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-17, 21:33   #116
dodus89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 375
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Bardzo duzo, bo on jest wydajny, poza tym uzywam go rzadko, bo na zmianę z innymi preparatami
Jak wspomniałem lubię go, więc zostawię sobie
dodus89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 18:51   #117
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

to i ja się przyłączam
ogólnie jestem załamana stanem mojej cery i postanowiłam iść do dermatologa. ale przedtem jeszcze sięgnęłam po ED (;
na razie mam jedną saszetkę próbki, jutro skoczę może po następną- jeśli zadziała, to bardzo chętnie kupię całe opakowanie
po pierwszym nałożeniu nie czuję niczego.. ale mam nadzieje, że do końca tygodnia poradzi sobie chociaż z połową moich problemów..
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-18, 22:20   #118
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
to i ja się przyłączam
ogólnie jestem załamana stanem mojej cery i postanowiłam iść do dermatologa. ale przedtem jeszcze sięgnęłam po ED (;
na razie mam jedną saszetkę próbki, jutro skoczę może po następną- jeśli zadziała, to bardzo chętnie kupię całe opakowanie
po pierwszym nałożeniu nie czuję niczego.. ale mam nadzieje, że do końca tygodnia poradzi sobie chociaż z połową moich problemów..
Uwazam,ze jezeli jest faktycznie zle to nie ogladalabym sie na nic tylko poszla do specjalisty.
Co Ci sie dzieje?bo pamietam,ze dobieralysmy program pielegnacyjny.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 14:28   #119
dontknow
Zakorzenienie
 
Avatar dontknow
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: zachód PL
Wiadomości: 5 302
GG do dontknow
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

po tych specyfikach zrobiło mi się jeszcze gorzej ;/
więc odstawiłam i teraz stosuję tylko acnederm.
cały czas mam w planach wizytę u p. dermatolog, ale nigdy jakoś nie mogę się zdecydować. jeśli do końca tygodnia nic nie zdziałam ED, to koniecznie w poniedziałek zadzwonię.
__________________
Aktualnie na SFD.
Ale jeszcze tu wrócę
dontknow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-19, 22:57   #120
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Nowość LRP - Effaclar Duo

Cytat:
Napisane przez dontknow Pokaż wiadomość
po tych specyfikach zrobiło mi się jeszcze gorzej ;/
więc odstawiłam i teraz stosuję tylko acnederm.
cały czas mam w planach wizytę u p. dermatolog, ale nigdy jakoś nie mogę się zdecydować. jeśli do końca tygodnia nic nie zdziałam ED, to koniecznie w poniedziałek zadzwonię.
Naprawde bym nie czekala tylko poszla i umowila sie na wizyte.Przez net nie ma mozliwosci oceny stanu skory itd. a rozmowa z lekarzem w cztery oczy to zupelnie cos innego.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-23 12:04:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:08.