nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-09-14, 08:51   #3481
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny błagam pomóżcie.
Kompletnie nie wiem jaki odcien colorstay mam wybrac
jest ich tyle ciezko sie zdecydowac.
Odcien mojej cery jest lekko rózowy ale nie mam takiego problemu ze buzia mi sie czerwieni czy cos ,ton karnacji to taki sredni nie wiem czy moge powiedziec typowo polski Nie jasna porcelanowa ale tez nie ciemna. teraz jestem troszke opalona ale wolałabym jasniejszy od obecnego stanu mojej skóry.Kolor oczu zielony -typowo koci ,włosy jasny blond.
Byłam w douglasie ale taki mały wybor kolorkow był nie było odcienia 300 a zalezało by mi na porównaniu go do odcienia 220 i 250.
czy ten odcien 300 jest ciemniejszy od 250? ponieważ dziewczyny pisały na tym watku ze jest ciemniejszy odrobinke od 180 wiec jak to jest ?
Podklady jakich uzywałam to z EDM beige neutral idealny odcien dla mnie z bourjois healty mix to pomiedzy 52-53.

aha i podklad interesuje mnie do skory mieszanej -tłustej.

i zdjecia buzi

pierwsza fotka wieczór +makijaz byłam lekko opalona.
druga fotka dzien bez makijazu tylko z brazerem na policzkach i tuszem do rzes tez lekko opalona.dlatego chciałabym odcien jasniejszy od odcienia na mojej skórze bo wiadomo opalenizna szybko blednie. <help>

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-09-14 o 09:02
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 16:51   #3482
jagodzianka612
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a ma ktos moze da porownania odcienie 330 340 i 350.Chcialam kupic 350 ale nie wiem czy nie bedzie za ciemny bo czytalam ze hally berry go uzywa a ona jest napewno ma ciemniejsza skore odemnie 350 jest duzo ciemniejszy od 330??
__________________
WZROST 166 cm
było - 61,5 kg
jest - 52,5 kg
będzie- 48kg

76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-62
jagodzianka612 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 17:48   #3483
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

milusiaam, nie miałam odcienia 220 ani 250, ale ponieważ zdania co do koloru 250 (róż czy beż) są podzielone, wolałam nie ryzykować Ja zimą używam odcienia 180, a latem 300. Odcień 180 jest jasnym odcieniem, ale nie jakimś bardzo jasnym i myślę, że będzi Ci pasował. 300 wg mnie jest niewiele ciemniejszy i nadaje się dla lekko opalonej buzi.
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 18:45   #3484
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Maju dziekuje ci za odpowiedz ale chyba zaryzykuje z tym 250.obawiam sie ze 180 bedzie jednak odrobinke za jasne ale jeszcze raz dziękuje

jeszcze przeanalizuje dokładnie

gdyby któras dziewczyna miała jeszcze jakies sugestie to bardzo prosze o pomoc.

Maju powiem ci ze zaintrygowałaś mnie tym odcieniem 180. :P

Edytowane przez milusiaam
Czas edycji: 2010-09-14 o 18:48
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 19:33   #3485
linakaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 3
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny mam pytanie, używałam odcienia 180 do cery suchej. Chciałabym teraz wypróbować do cery tłustej, tylko mógłby być to kolor odrobinę ciemniejszy i cieplejszy.
Co proponujecie ? Wiem, że odcienie do cery tłustej są jaśniejsze niż do suchej wiec 180 do tłustej już odpada. Myślałam o 300 albo 310? Czy myślicie, że te odcienie do cery tłustej są trochę ciemniejsze i cieplejsze niż 180 do cery suchej?
Z góry dzięki za odp.
linakaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-14, 20:23   #3486
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny jestem zainteresowana Revlonem CS, aczkolwiek interesuje mnie zakup przez internet- ze względu na niższe koszty

i w związku z tym nasuwa mi się pytanie:
który z kolorów jest w tonacji typowo żółtej, identyczny lub baaardzo zbliżony do podkładu AA kolor Miód?

jeśli któraś wie i zechce mi pomóc to na prawdę dziękuję

pozdrawiam

/nie mam możliwości przetestowania kolorków u mnie w mieście, gdyż nie znajduje się tu żadna drogeria, która by posiadała w ofercie kosmetyki Revlon
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 09:00   #3487
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Do Yes:
właśnie miałam ten sam problem, aby dobrać odcień zbliżony do AA miód. ;P Byłam w drogerii i nałożyłam na dłoń sand beige, przyszłam do domu i nałożyłam AA i były prawie identyczne. Miód wydawał mi się ociupinkę ciemniejszy. Także musisz szukać między sand a o ton ciemniejszym. Eff.. niestety przez kwasy rozjaśniła mi się twarz i nie mogę używać tego pięknego kolorku. ;/
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-09-15, 10:02   #3488
anulka_2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Revlon colorstay

używam medium beige i w żadnym wypadku nie wpada od w róż
anulka_2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 14:27   #3489
.domi
Wtajemniczenie
 
Avatar .domi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 017
GG do .domi
Dot.: Revlon colorstay

Cytat:
Napisane przez SylwUu$ka Pokaż wiadomość
Byłam w Douglasie i pani doradziła mi odcień buff ( do cery suchej). Tyle, że chcę zamówić Revlona z allegro, a ponoć amerykańskie są jaśniejsze. Jak myślicie, zamówić buff, czy właśnie z racji tego odcień ciemniejszy?
dziewczyny, jestem zielona jeśli chodzi o ten podkład, dopiero się do niego przymierzam, więc prosze nie bić!

Mam taki sam plan, co Sylwia

Czy rzeczywiście odcienie na allegro są jaśniejsze?

Edytowane przez .domi
Czas edycji: 2010-09-15 o 14:28
.domi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-15, 16:34   #3490
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: Revlon colorstay

Domi :
już wszystko wiem. Amerykański Revlon jest minimalnie jaśniejszy ( pytałam się sprzedawcy) ale nie jest to kolosalna różnica. Dla mnie nie ma problemu, bo zamawiam podkład do cery suchej, a te z kolei są ciemniejsze, niż do cery tłustej/mieszanej. Także na jedno wychodzi.
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 14:26   #3491
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kupiłam Revlon Colorstay odcień buff z allegro i jest za jasny! Kurcze, normalnie jak śmierć wyglądam... te allegrowe revlony są dużo jaśniejsze chyba. ;/ Jeśli ktoś ma amerykański podkład odcień sand beige do cery suchej, nowy to chętnie się zamienie.
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-16, 15:14   #3492
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11 005
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Właśnie postanowiłam , że zamówię sobie ten podkład i w związku z tym mam pytanie
1) czy pudry na allegro są orginalne ? Bo czytałam, że w drogerii kosztuje 70 zł a tu nie ok. 40 z przesyłką
2) No i jeszcze zastanawiam się jaki kolor mam wybrać interesuje mnie podkład do cery mieszanej/ tłustej . Czy kolor 310 nie jest bardo jasny ? bo interesuje mnie taki ciemniejszy beżyk
__________________
Świat jest mały. Ostatecznie wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku.
hejYou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-16, 23:16   #3493
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

hej dziewczyny, ja mam kolory Revlona 220 Natural Beige i 330 Natural Tan. Żeby było ciekawiej, mieszam je ze sobą - to daje mi idealny odcień do mojej karnacji. Ale to jest błąd - gdyby ktoś chciał zmieszać te kolory, bo 220 jest różowy, a 330 jest wręcz żółty - może ta informacja się Wam przyda.

na razie ten odcień, co tworzę jest dobry, ale na zimę napewno rozjaśni mi się skóra i tutaj moje pytanie - jaki może być odpowiednik 220 NB z tonów beżowych ?
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 12:54   #3494
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

cześć dziewczyny!
Właśnie kupiłam ten podkład odcień 350 Rich Tan, zastanawiałam się jeszcze nad Natural Tan ale ten był bardziej różowy więc wybrałam ten pierwszy. Ciekawa jestem jak się sprawdzi. O dziwo te kolory które mnie interesowały u mnie w Rossmanie kosztowały 41,99 a reszta 69,99. Dla mnie super
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"

Edytowane przez Lilly22
Czas edycji: 2010-09-17 o 12:56
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:33   #3495
kiciaaa87
Rozeznanie
 
Avatar kiciaaa87
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 627
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

To w Rossmanie można spotkać Revlon? Nie wiedziałam, muszę się rozejrzeć, ale nie spotkałam jak do tej pory.
kiciaaa87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:52   #3496
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez hejYou Pokaż wiadomość
Właśnie postanowiłam , że zamówię sobie ten podkład i w związku z tym mam pytanie
1) czy pudry na allegro są orginalne ? Bo czytałam, że w drogerii kosztuje 70 zł a tu nie ok. 40 z przesyłką
2) No i jeszcze zastanawiam się jaki kolor mam wybrać interesuje mnie podkład do cery mieszanej/ tłustej . Czy kolor 310 nie jest bardo jasny ? bo interesuje mnie taki ciemniejszy beżyk

ja zamawiam na allegro i wszystko jest super, po prostu zamawiaj od godnych zaufania sprzedawców którzy mają dużo pozytywnych komentarzy
mam kolor 330 Natural tan do cery mieszanej/tłustej i według mnie to jest właśnie taki ciemniejszy beżyk dla mojej ciemnej karnacji jest idealny
ale dla bezpieczeństwa mogłabyś zamówić 320 one naprawdę niewiele się różnią a mają tendencje do ciemnienia na twarzy.
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-17, 20:57   #3497
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez _paula_20 Pokaż wiadomość
ja zamawiam na allegro i wszystko jest super, po prostu zamawiaj od godnych zaufania sprzedawców którzy mają dużo pozytywnych komentarzy
mam kolor 330 Natural tan do cery mieszanej/tłustej i według mnie to jest właśnie taki ciemniejszy beżyk dla mojej ciemnej karnacji jest idealny
ale dla bezpieczeństwa mogłabyś zamówić 320 one naprawdę niewiele się różnią a mają tendencje do ciemnienia na twarzy.
dokładnie, takie ciemniejszy beż. Ja tez mam natural tan do mieszanej/tłustej i jestem bardzo zadowolona poza tym makijaż jest nieruszony cały dzień
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 07:22   #3498
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kiciaaa87 Pokaż wiadomość
To w Rossmanie można spotkać Revlon? Nie wiedziałam, muszę się rozejrzeć, ale nie spotkałam jak do tej pory.
U mnie w Rossmanie nigdy go nie było, dopiero od jakiegoś czasu sie pojawił
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 18:30   #3499
coconut87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 127
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cześć dziweczyny
Baaardzo proszę o pomoc w doborze koloru. Byłam w Douglasie ale akurat jakoś mało odcieni mieli. Z tych co były zdecydowałam się na rich tan. Teraz chcę zamówić na allegro i wydaje mi się, że na okres jesienno- zimowy będzie jednak dla mnie za ciemny.

Szukałam w necie i czytam Was i zastanawiam się nad True Beige lub Natural Tan, wszystko dla cery mieszanej/ tłustej. Oczywiście może być jakiś inny kolor, jeśli jest jakaś wizażanka o podobnej karnacji i mi poleci.

Mam dość ciemną karnację, ale nie chcę być za ciemna, żeby zimą nie wyglądać tandetnie przy niebieskich oczach.

Wklejam zdjęcia trochę niewyraźne, ale mam nadzieję, że coś dojrzycie

1, 2 - aktualnie, czyli generalnie opalona jestem chyba...
3- zimą, czyli opalenizna chyba już zeszła - w porównaniu koleżanka z dość jasną karnacją
4- wczesna wiosna- zero opalenizny.


Bardzo proszę o pomoc!

Edytowane przez coconut87
Czas edycji: 2010-09-30 o 19:08
coconut87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-09-18, 20:27   #3500
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dziewczyny! Możecie mi polecić jakieś kosmetyki, którymi mogę przyciemnić swój podkład (odcień buff)? Będę wdzięczna za pomoc.
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-18, 23:32   #3501
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

coconut87, wybierz kolor przede wszystkim w skali żółtej i odcień jaśniejszy od obecnego koloru skóry. trudno stwierdzić po zdjęciach, więc sama idź do drogerii (jeżeli taką możliwość masz, oczywiście) i podkład próbuj NA SZYJĘ. jak będzie jasniejszy, to bierz. ale ton jaśniejszy - nie przesadź, bo i tak nie sciemniejesz za bardzo (opalenizna naturalna, czy solaryjna ?). ja mam Natural Tan i mogę powiedzieć, że jest to bardzo ładny odcień.

SylwUu$ka, puder brązujący, bronzer (za bronzer zawsze uważałam brązowy róż do policzków, dlatego oddzieliłam od pudru )
ewentualnie kup następny odcień w skali tego, co masz (różowy/żółty) i zmieszaj je ze sobą.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 00:08   #3502
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Kupiłam odcien Sand beige i jest to kolor dosc jasny lekko mhmm szarawy na pewn o nie rózowy taki typowy piaskowy
Odrobinke za jasny do mojej karnacji zdjecia wyzej kolejnym zakupem bedzie 300 oraz 250 zakochałam sie w tym podkladach na twarzy utrzymuja sie cudownie...trochę ciężko je rozsmarować b.szybko zasychaja matuja niezle ale zarazem rozswietlaja cere taki efekt naturalnego rozświetlenia NIE SWIECENIA .dla mnie ideał
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 10:01   #3503
Lilly22
Zadomowienie
 
Avatar Lilly22
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 142
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

A mnie zaskoczylo że nie zostaje na rekch jak się np dotknie twarzy albo przyloży chusteczke do twarzy. Do tej pory zawsze podkłady zostawiały ślady. Cuuudnie
__________________
Prawo kształtu:
"Kot przyjmuje kształt naczynia, w jakim się znajduje" moje dzieciaczki: Bobuś, Tolusia i Fido
Antoine de Saint-Exupéry:
"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy. Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostanie"
Lilly22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 12:56   #3504
Samsuzystka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 10
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Bardzo elastyczny w nakładaniu, świetnie przylega do cery. Trzeba z wprawą go aplikować, bo szybko wysycha. Jest b. wydajny i nie zatyka porów. Naprawdę dobry kosmetyk.
Samsuzystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 16:52   #3505
SylwUu$ka
Raczkowanie
 
Avatar SylwUu$ka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 75
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

muszki :
A możesz mi konkretnie jakiś polecić? Bo ja się kompletnie na brązerach, różach itp. nie znam. ;/
SylwUu$ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:33   #3506
miki223
Rozeznanie
 
Avatar miki223
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Mazury :)
Wiadomości: 737
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Ja również mam małe pytanie czy któraś z was ma kolor 250 Fresh Beige? Bo zastanawiam się nad kupnem. Wcześniej miałam medium beige ale moim zdaniem był za różowy... Jak jest z kolorem 250? Bardzo proszę o odpowiedź !
miki223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-19, 20:53   #3507
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

SylwUu$ka
jeżeli chodzi o puder brązujący, to mam m.in. Inglota, Sephory, Bourjois (ten zwykły, ale kupiłam ciemniejszy kolor i traktuję jako puder brązujący) i te mogę polecić, jako jedne z tańszych - do 50 zł (B. najdroższy)

a o bronzer, czyli w moim przekonaniu róż w kolorze brązowym (ja to nakładam na poliki), to oczywiście mój ukochany Bourjois Duoeffet Sculpteur Blush nr. 02. Poza tym nienajgorszy jest z Sephory (kupowałam te dwójki), ale o wiele trudniej się go nakłada. A, no i Inglot, ale nie wiem jaki numer ma rozpoznasz ten kolor spośród wystawionych róży to też te z tańszych (do 50 zł).

więcej się nie płaca wydawać na bronzer - lepiej zainwestuj w lepszy odcień Revlona. On sam w sobie wygląda cudownie
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 04:27   #3508
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez Lilly22 Pokaż wiadomość
A mnie zaskoczylo że nie zostaje na rekch jak się np dotknie twarzy albo przyloży chusteczke do twarzy. Do tej pory zawsze podkłady zostawiały ślady. Cuuudnie
A mnie zaskoczyło ze jak nałozyłam na reke baze zeby rosmarowac na buzi ,a nastepnie podklad na ta sama reke...po makijazu myjac reke nie mogłam go kompletnie zmyc z baza utrzyma sie na twarzy naprawdę naprawdę dłuuuugo

Cytat:
Napisane przez miki223 Pokaż wiadomość
Ja również mam małe pytanie czy któraś z was ma kolor 250 Fresh Beige? Bo zastanawiam się nad kupnem. Wcześniej miałam medium beige ale moim zdaniem był za różowy... Jak jest z kolorem 250? Bardzo proszę o odpowiedź !
Tez jestem ciekawa ,zdania sa podzielone na stronie REVLON on wyglada leciuchno rozowawo ale leciuchno duzo mniej niz 220 .
w sklepie jak sprawdzałam odcien dla mnie nie był w ogole różowy ciekawe jak jest na twarzy.Chyba był odrobinke za ciemny tzn tak mi sie wydawało teraz mysle ze byłby lepszy niz 180
kupie go w najbliższej przyszłości
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 05:54   #3509
muszki
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Hollyłódź
Wiadomości: 708
GG do muszki
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

milusiaam, czyli 250 Fresh Beige jest żółtym odpowiednikiem 220 Natural Beige ? bo dla mnie NB jest też za różowy a potrzebuje jakiegoś jaśniejszego odcienia z tonów żółtych.
muszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-20, 09:03   #3510
milusiaam
Wtajemniczenie
 
Avatar milusiaam
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 2 658
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Muszki niestety jest ciemniejszy od 220 w sklepie róznica była nieznaczna umazałam obie rece jedna w kolorze 220 druga w 250 i nie było wielkiej róznicy w odcieniu ,ale po wyjsciu ze sklepu w swietle dziennym roznica była .nie kolosalna ale jednak.Tylko 250 było wlasnie bardziej żółciutkie
milusiaam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.