Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-03-22, 22:14   #31
aldenea
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 876
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Cytat:
Napisane przez maja2005 Pokaż wiadomość
Dzięki Dziewczyny wiedziałam, że mogę na Was liczyć

Susanna, a myślisz, że jak ja mam długość stopy 24 cm, to 36,5 będzie mi pasował, czy Tobie są bardzo dopasowane?
ja mam 23 cm i ryłki mam buty 35,5. myślę, że 36,5 może być troche za duże.
__________________
mam niską tolerancję na łańcuszki szczęścia i na linki do konkursów, proszę nie wysyłaj mi ich.

!szukam podręczników do nauki esperanto.
aldenea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 12:32   #32
MsBitterSweet
Przyczajenie
 
Avatar MsBitterSweet
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 23
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

A ja wkleje moje dwa nowe nabytki I love it!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02692a.jpg (36,6 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC02695a.jpg (24,8 KB, 110 załadowań)
MsBitterSweet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 13:06   #33
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Te pierwsze cudne
Ostatnio mierzyłam czarne, klasyczne szpilki Ryłko. Bez platformy a obcas wysoki na chyba 8-9 cm. I co. Super wygodne! Tylko cena 180 zł mnie zniechęciła
Kupiłam czółenka z An-but - baaaaaaaaaaaaardzo wygodne, polecam!
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog

Edytowane przez Susanna
Czas edycji: 2011-03-23 o 13:10
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 17:46   #34
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Cytat:
Napisane przez Mikroskop Pokaż wiadomość
Dużo na temat buty Ryłko znajdziesz tutaj. Ponad 300 par, część ma opinie. Ja noszę drugą parę i są OK. Po prostu buty - nie rozwalają się.
Powodzenia
Świetna strona, dzięki za link

Cytat:
Napisane przez Susanna Pokaż wiadomość
Hmm cięzko mi doradzić bo ja mam sandałki a nie typowo zabudowane czółenka.Ja bym wzięła chyba ciut większe. Zależy też czy buty o których myślisz mają wąskie noski czy szersze bo jak wąskie to raczej naewno wzięłabym większe żeby palców nie ściskały.
Cytat:
Napisane przez aldenea Pokaż wiadomość
ja mam 23 cm i ryłki mam buty 35,5. myślę, że 36,5 może być troche za duże.
No to teraz już sama nie wiem, który rozmiar wybrać Kurczę, tak to jest, kiedy nie można buta przymierzyć
Wklejam zdjęcie butów, może ktoś ma takie i z własnego doświadczenia może powiedzieć, jak z ich rozmiarami?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1433_6.jpg (32,7 KB, 44 załadowań)
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 19:50   #35
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Maja a wymienić możesz? To weź lepiej ten mniejszy rozmiar znaczy na styk. Buty są ze skóry wiec pewnie się rozejdą trochę.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 20:32   #36
maja2005
Zadomowienie
 
Avatar maja2005
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 1 014
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Teoretycznie mogę wymienić, ale to zależy od dostępności rozmiaru, więc może być różnie. Poza tym w razie wymiany musiałabym wziąć pod uwagę dwa dodatkowe koszty przesyłki (zwrot i opłata za wymienioną parę). Buty kosztują 240 zł, więc wolałabym uniknąć wymiany

No nic, dziękuję za rady, muszę to jeszcze przemyśleć
maja2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-23, 21:04   #37
gabi121
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 441
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja mam większość swoich butów Ryłko. Stopa 24,5 cm, biorę w ciemno rozmiar 37 (w ciemno=on line).
gabi121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-23, 11:35   #38
M_M1988
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Jeśli chodzi o rozmiarówke to Ryłko ma o jeden rozmiar większe niż standardowo wypadają. A w męskich czasem różnica nawet o dwa rozmiary
M_M1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-23, 16:39   #39
Mademoiselle_Pauline
Wtajemniczenie
 
Avatar Mademoiselle_Pauline
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 664
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja noszę buciki w rozmiarze 35 i buty z ryłko w tym samym rozmiarze są dla mnie w sam raz
__________________
Oświęcim zaczyna się wszędzie tam, gdzie ktoś patrzy na rzeźnię i myśli: to tylko zwierzęta.
Theodor Adorno
Pomóż : http://www.pustamiska.pl/
karmimy psiaki
Insta
8tracks
Mademoiselle_Pauline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-24, 11:03   #40
Kasia5
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 400
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja noszę buty w rozmiarze 37 i z Ryłko zawsze ten rozmiar na mnie pasuje.
Kasia5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-28, 16:02   #41
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Dziewczyny, mam slub i chcialbym kupic sobie jakies lepsze buty ktore moglabym pozniej zalozyc jeszcze, mialyscie moze ten model:
http://www.e-rylko.com/produkt/86lf9...0/r/0/k/0/pp/1
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-09, 18:22   #42
kajka222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

rozumiem te zadowolone dziewczyny, bo buty Ryłko kupione kilka lat temu są OK!!! Sama mam półbuty które mają ok. 8 lat i nadal nieźle się trzymają, a w kozakach pochodzę może jeszcze ten - 4-ty sezon.
natomiast jakość tych które kupiłam w tym lub zeszłym roku jest diametralnie gorsza. firma Ryłko wyrobiła sobie markę i jedzie na stałych klientach ale to do czasu dopóki oni nie przejadą sie na niej. Dodatkowo robią ogromny problem przy reklamacji, najlepiej żeby w ogóle z nimi nie przychodzić. sama kiedy po miesiącu zaniosłam buty do reklamacji , bo popękała skóra ( kosztowały 249zł) to usłyszałam: " proszę przyjść za jakiś czas, jak wada będzie większa"!!!!! żenada. pani oczywiście namawiała mnie zeby ządać naprawy, uparlam sie na wymianę, buty oczywiście zostały naprawione ale ja konsekwentnie żądałam nowej pary lub zwrotu pieniędzy. Prawo oczwiscie było po mojej stronie Zdecydowanie odradzam tą firmę!!!!!
kajka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-19, 14:09   #43
aisha34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Cytat:
Napisane przez MokkaLady Pokaż wiadomość
Ja też mam jedne buty z Ryłko, ale niestety nie mogę potwierdzić poprzednich opinii ponieważ moje buty po miesiącu się popsuły... Miałam czerwone półbuty (niestety nie mogę znaleźć nigdzie żadnego zdjęcie) i po miesiącu noszenie zdarły mi się czubki, tył prawego buta (prawdopodobnie od jazdy samochodem - to jeszcze mogę zrozumieć) i brzydko zdarły się fleki w butach. Myślałam, że jak wydam 220zł na buty to jednak trochę je ponoszę jednak przeliczyłam się. Reklamacji nie uznali. Nie wiem od czego to zależy może trafiłam na jakąś felerną parę lub po prostu ten model nie był zbyt wytrzymały. Ale jak dziewczyny są zadowolone więc to chyba zależy od modelu.
Ja mam inne doswiadczenie jesli chodzi o obuwie Rylko,dzien wczesniej zakupilam obuwie ,ktore w domu przymierzylam jeszcze raz i okazalo sie ,ze mnie po paru minutach zaczely cisnac,malo tego dopatrzylam sie wady na skorze,czego w sklepie nie zauwazylam ,nastepnego dnia udalam sie oddac obuwie do sklepu ,lecz Pani sprzedawczyni nie chciala ich odemnie przyjac ,powiedziala ze nie udzielaja zwrotow pieniedzy ,jedynie moge wymienic sobie na inne ,lecz prawo konsumenta mowi cos innego ,klient ma prawo oddac obuwie do 2 tygodni od dnia zakupu ,wymienic nie moglam na inne, gdyz nie bylo moich rozmiarow i wzory mi sie nie podobaly,stwierdzilam dlaczego mam wymieniac buty na sile na inne, skoro moge je normalnie oddac,lecz sprzedawczyni nadal sie upierala glupio ,ze zwrotow nie udzielaja ,malo tego zaczela ogladac obuwie dokladnie wyszykujac powodow by nie oddac mi pieniedzy,no i wymyslila sobie, ze obuwie byly chodzone pomimo tego ,ze fleki nie byly obdarte ,zaczela mnie oczerniac ,ze jej przynioslam obuwie w ktorych wczesniej chodzilam ,a byly kupione dzien wczesniej,masakra.W dniu zakupu obuwi pani wrzucila mi paragon do pudelka z obuwiem,myslalam ze to tylko paragon ,przyjezdzajac do domu ,doczytalam sie na odwrocie paragonu na ktorym byla pieczatka z informacja zwrotow nie przyjmujemy!,nigdzie tak nie jest,nawet w dniu zakupu obuwia nie zostalam poinformowana o tym ,ze zwrotow nie przyjmuja,czyste oszustwo.Wzielam obuwie i pozegnalam pania mowiac ,ze tej sprawy tak nie zostawie .Napisalam skarge na ta firme ,jak mozna tak postepowac z klientem
aisha34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 21:29   #44
rutka_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 161
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Buty Ryłko są bardzo nieadekwatnej do ceny jakości odbarwiają się a skóra pęka. Oczywiście reklamacje odrzuconez powodu braku pasty w słoiczku( pasta Rylko, ktora zuzylam a kazano mi dolaczyc do reklamacji). Nigdy nie mialam tak felernych butow. Buty Lasockiego sa juz duzo lepszej jakosci a i cena jest dużo niższa. Nie polecam!!!
__________________
Aparatek kosmetyczny - góra od 09. 2007
rutka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 13:05   #45
niestereotypowa88
Raczkowanie
 
Avatar niestereotypowa88
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 69
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

o Ryłku słyszałam same dobre opinię.
Moja kuzynka zawsze w nich chodzi, bo jak to już zostało napisane - nie są na 1 sezon tylko na <5lat
niestereotypowa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-22, 12:48   #46
niezadowolony klijent
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja kupiłem buty Ryłko męskie i jestem bardzo niezadowolony i nikomu nie polecam kupna butów tej firmy. Buty kupiłem w lipcu bierzącego roku,założyłem maxymalnie 5 razy a wyglądają jakby miały 5 lat. Rysa na rysie obtarcie goni obtarcie, poprostu dramat. Niewiem z jakiego rodzaju skóry oni robią te buty chyba chińskiej. Pani w sklepie w który chciałem zatreklamować te buty powiedziała mi że niema najmniejszej szansy a tego typu reklamacje są zawsze odrzucane. Szczerze nie polecam TYCH BUTÓW.
niezadowolony klijent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-06, 21:40   #47
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Cytat:
Napisane przez aisha34 Pokaż wiadomość
Ja mam inne doswiadczenie jesli chodzi o obuwie Rylko,dzien wczesniej zakupilam obuwie ,ktore w domu przymierzylam jeszcze raz i okazalo sie ,ze mnie po paru minutach zaczely cisnac,malo tego dopatrzylam sie wady na skorze,czego w sklepie nie zauwazylam ,nastepnego dnia udalam sie oddac obuwie do sklepu ,lecz Pani sprzedawczyni nie chciala ich odemnie przyjac ,powiedziala ze nie udzielaja zwrotow pieniedzy ,jedynie moge wymienic sobie na inne ,lecz prawo konsumenta mowi cos innego ,klient ma prawo oddac obuwie do 2 tygodni od dnia zakupu ,wymienic nie moglam na inne, gdyz nie bylo moich rozmiarow i wzory mi sie nie podobaly,stwierdzilam dlaczego mam wymieniac buty na sile na inne, skoro moge je normalnie oddac,lecz sprzedawczyni nadal sie upierala glupio ,ze zwrotow nie udzielaja ,malo tego zaczela ogladac obuwie dokladnie wyszykujac powodow by nie oddac mi pieniedzy,no i wymyslila sobie, ze obuwie byly chodzone pomimo tego ,ze fleki nie byly obdarte ,zaczela mnie oczerniac ,ze jej przynioslam obuwie w ktorych wczesniej chodzilam ,a byly kupione dzien wczesniej,masakra.W dniu zakupu obuwi pani wrzucila mi paragon do pudelka z obuwiem,myslalam ze to tylko paragon ,przyjezdzajac do domu ,doczytalam sie na odwrocie paragonu na ktorym byla pieczatka z informacja zwrotow nie przyjmujemy!,nigdzie tak nie jest,nawet w dniu zakupu obuwia nie zostalam poinformowana o tym ,ze zwrotow nie przyjmuja,czyste oszustwo.Wzielam obuwie i pozegnalam pania mowiac ,ze tej sprawy tak nie zostawie .Napisalam skarge na ta firme ,jak mozna tak postepowac z klientem
coś słabo znasz prawo konsumenta, bo co do zwrotów to firma nie ma obowiązku ich przyjmowania i jeśli się na nie zgadza to tylko i wyłącznie ich dobra wola

A poza tym planuję zakup butów Ryłko, ma któraś z Was kozaki zimowe z obecnej kolekcji? Chciałabym poznać opinie
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-29, 18:12   #48
Mewika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Kupiłam piękne z wyglądu niebieskie buty firmy Ryłko, ale niestety nie mogę w nich chodzić. Skóra jest twarda, buty są niewygodne, ciasne. Czuję się w nich, jakbym trzymała stopy w imadle. Musiałam je zdjąć po przejściu 30m. Szkoda, bo są naprawdę śliczne. Niestety potwierdza się moja opinia sprzed paru lat o butach Ryłki, że są bardzo niewygodne. Ogólnie nie polecam.
Mewika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-30, 10:53   #49
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Cytat:
Napisane przez Mewika Pokaż wiadomość
Kupiłam piękne z wyglądu niebieskie buty firmy Ryłko, ale niestety nie mogę w nich chodzić. Skóra jest twarda, buty są niewygodne, ciasne. Czuję się w nich, jakbym trzymała stopy w imadle. Musiałam je zdjąć po przejściu 30m. Szkoda, bo są naprawdę śliczne. Niestety potwierdza się moja opinia sprzed paru lat o butach Ryłki, że są bardzo niewygodne. Ogólnie nie polecam.
Mewika może ratunkiem byłaby pianka do rozciągania obuwia? Ona też zmiękcza trochę skórę. Ja się tak poratowałam kilka razy.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-30, 18:15   #50
_Czarodzielnica_
Rozeznanie
 
Avatar _Czarodzielnica_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 664
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Mam buty z Ryłko i jestem bardzo zadowolona. Z reklamacją nigdy nie miałam problemu, raz dostałam nawet nowe.
__________________
Świadomie dbam o siebie z wizażem

Zespół TŻ, zapraszam miłośniczki ciężkiego brzmienia: http://www.reverbnation.com/nilfgaard

Czarodzielnica na blogspocie
_Czarodzielnica_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-01, 12:53   #51
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Słyszałam wiele dobrych opinii nt. tej marki
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:31   #52
201610111032
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 37 011
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja mam obecnie dwie pary butów Ryłko ( i dwie pary letnich w drodze ) i jestem bardzo zadowolona. Kupiłam je bodajże trzy lata temu i nic, a nic się z nimi nie dzieje. Zazwyczaj kupuję przez internet bo mimo iż mam sklep w mieście to niestety rozmiarów 40.5 lub 41 nigdy nie ma.
201610111032 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-25, 20:02   #53
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja też się skusiłam na zakup kolejnej pary butwł Ryłko: prostych, klasycznych czółenek z noskiem w kształcie migdała. Póki co to najwygodniejsze buty na obcasie (7 cm) w jakichkolwiek chodziłam. Nic nie uciska, nie ociera, mogę nosić buty i w rajstopach i bez. Oby nic się złego z bucikami nie działo
W moim przypadku za Ryłkiem przemawia też numeracja - oni mają połówki numerów i ich 36,5 leży u mnie idealnie.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-27, 18:27   #54
Karolina Maria
Zadomowienie
 
Avatar Karolina Maria
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 1 469
GG do Karolina Maria
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Ja mam jedną parę, klasyczne szpilki, lakierowane z dość ostrym noskiem, obcas ok 9cm, idealne jakich szukałam. Kosztowały coś ok 200zł, mam je od ok roku, nosze je jako główne buty na obcasie i wyglądają niemal jak nowe, nawet obcas się za mocno nie porysował. Super wygodne, można nosić cały dzień, prawie nie czuje się obcasa, są różne tęgości (a mam bardzo szczupłą stopę) i rozmiary połówki (mam u nich 38,5). Moje najlepsze buty jak dotąd i pewnie kupię kolejne.
__________________
Mój kochany TŻ
Wymianka https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post48241365
Karolina Maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:43   #55
martyna1906
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 1
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Pierwszy raz zakupiłam obuwie zimowe Ryłko i szczerze nie polecam!!!
Po 4 miesiącach jeden but się rozkleił natomiast na drugim pojawiła się skaza wyglądająca na pomarszczoną skórę (podobno od soli ale oby dwa buty są tak samo użytkowane, więc nie wiem czemu tylko na jednym się pojawiło). Decyzja przyszła bardzo szybko, niemal na drugi dzień. Decyzja była odmowna!!! Skandal! Tak renomowana firma odmawia reklamacji? Nawet buty zakupione za 100 zł przyjmują na reklamacje. Ale jak nie zależy im na klijentach...Ja napewno juz nic nie kupie, bo buty nie były tanie.
martyna1906 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 16:42   #56
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Dla mnie to jedne z lepszych butów polskiej produkcji. Czółenka i szpilki bardzo wygodne, stabilne i z dobrej jakości skóry (miękkiej jak dla mnie).
Latami nosiłam kilka par na zmianę do pracy i po pracy (dress code) i miałam ślubne szpilki, które mimo obcasa były bardzo wygodne i nie nabawiłam się żadnego odciska podczas całonocnej imprezy.
Sandały też fajne, jedne mam od 7 lat, drugie od prawie 3 i przy dobrej konserwacji wyglądają jak nowe.

Cytat:
Napisane przez martyna1906 Pokaż wiadomość
Pierwszy raz zakupiłam obuwie zimowe Ryłko i szczerze nie polecam!!!
Po 4 miesiącach jeden but się rozkleił natomiast na drugim pojawiła się skaza wyglądająca na pomarszczoną skórę (podobno od soli ale oby dwa buty są tak samo użytkowane, więc nie wiem czemu tylko na jednym się pojawiło). Decyzja przyszła bardzo szybko, niemal na drugi dzień. Decyzja była odmowna!!! Skandal! Tak renomowana firma odmawia reklamacji? Nawet buty zakupione za 100 zł przyjmują na reklamacje. Ale jak nie zależy im na klijentach...Ja napewno juz nic nie kupie, bo buty nie były tanie.
Ciekawe,że same negatywne opinie od osób z 1 postem na forum.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 18:12   #57
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga północ
Wiadomości: 1 060
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Mam sandałki z Ryłko, muszę przyznać, że nigdy nie miałam wygodniejszych butów. Przetrwały zarówno wczasy na rajskiej wyspie jak i upalne dni w mieście. Następnym razem też coś u nich kupię, choć przyznam, że do zakupów u nich nie byłam przekonana z racji tego, że... nie podobają mi się za bardzo ich buty
Wieszczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:08   #58
Nika0503
Zakorzenienie
 
Avatar Nika0503
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kaczawa
Wiadomości: 4 063
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Mam koturny z Ryłko zakryte - bardzo wygodne, to moje ulubione buty, są stabilne i mimo, że mają 9cm to nie czuję, nawet po całym dniu chodzenia , stopy mnie nie bolą
Mam też czarne szpilki, ale na grubej szpilce , z małą platformą - mega wygodne, są cudne.
Koturny mam od 2/5 roku i nic z nimi się nie dzieje, szpilki mam rok - jedne i drugie często używane , bardzo trwała.
ALE> moja teściowa kupiła te same szpilki co ja i jej padły po miesiącu - skóra jakaś dziwna, podeszwa się rozklejała i był problem z reklamacją.
Także... chyba może być różnie.
Nika0503 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-01, 18:38   #59
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Od roku jestem w posiadaniu botków z Ryłko. Używam ich codziennie w okresie jesienno-wiosennym oraz w cieplejsze zimowe dni. Uwielbiam je za wygodę i niezniszczalność Prawie codziennie prowadzę auto a z obcasami nic się nie stało. Nie żałuję wydanych 400 zł.
Wczoraj odwiedziłam salon, aby kupić czółenka na zabawę sylwestrową. Wybrałam klasyczne czarne na niewielkim obcasiku. Po ich założeniu czułam się jak w kapciach Wczoraj bawiłam się w nich całą noc i przez każdą minutę tańca były mega wygodne. A rano wyglądały jakbym zrobiła w nich zaledwie 200 m spacerek po deptaku
Przymierzałam również inne na wyższym obcasie, ale ( mimo tego samego rozmiaru) były miejsca, które mnie uwierały.
Spodobały mi się również śliwkowe zabudowane czółenka na dość wysokim obcasie, ale okazało się że skóra w jednym bucie jest odrobinę jaśniejsza i w nich również nie czułam się w pełni komfortowo. Natomiast w podobnym modelu, ale brązowym, czułam się wyśmienicie i udało mi się namówić TŻ-ta na zakup drugiej pary
Przy okazji i TŻ-owi spodobała się jedne buty z zamszu, które kupił także na Sylwestra. Przetańczył całą noc i również jest bardzo zadowolony z nabycia butów Ryłko
Moim postanowieniem noworocznym jest sukcesywnie wymieniać obuwie na Ryłko Mam dwadzieścia kilka par butów, z których używam tylko kilka, więc chciałabym ograniczyć się do posiadania kilku par tej jednej firmy
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2015-01-01 o 18:40
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 20:25   #60
Nelia89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 185
Dot.: Buty Ryłko - pytanie o jakość, opinie

Dawno tam nie byłam, mają już przecenione zimowe buty?
Nelia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-16 20:48:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:55.