wróżka w Poznaniu - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-03, 11:43   #91
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

gdzie dokladnie w Poznaniu przyjmuje wrozka Halszka ?
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 17:06   #92
madziula1975
Przyczajenie
 
Avatar madziula1975
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: wróżka w Poznaniu

wklejam tu jesli mi sie uda linka do strony mojej wrozki , cos mi wiadomosci nie wczytuje prywatnych na forum
http://www.wrozkakiara.pl/ , acha i przyjmuje w centrum tylko , ze trzeba sie do niej wczesniej zamowic .
pozdrawiam wszystkich i milego slonecznego weekendu zycze
m.
madziula1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-03, 19:48   #93
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Jak zadzwonisz do Halszki to ona poda ci dokładny adres, ale podobno teraz przyjmuje na ul. Za bramką (jest to ulica na przeciwko placu Bernardyńskiego).
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 09:57   #94
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

Umówiłam się wrózki Halszki na jutro. Koszt 100 zł za godzinny seans, tak mi powiedziała przez telefon.
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:15   #95
sjamolek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

A ja mogłabym z czystym sumieniem polecić wróżkę Krystynę z Winograd. Jestem jej stałą klientką już od jakiegoś czasu. Wróży z kart klasycznych, z dłoni i jeszcze rozkłada karty wokół zdjęcia osoby, o którą chce się zapytać (np. partner, koleżanka, ktoś z rodziny, itp.). W sumie wizyta u niej trwa ok. 45 min.do godziny. Bierze 70 zł za seans.

Wiele z jej przepowiedni już mi się sprawdziło. Nie tylko ja jestem zadowolona z usług tej wróżki. "Namiary na nią" dostałam z polecenia mojej znajomej. Od tamtej pory odwiedzam wróżkę Krystynę "w razie takiej potrzeby" . Nie żałuję ani czasu ani pieniędzy przeznaczonych na jej wróżbę. Pozdrawiam wszystkie forumowiczki z tego wątku
sjamolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 10:55   #96
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

przy jednej osobie tak. szkoda, że nie umówiłaś się z nami, pewnie byłay zniżka
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-04, 22:06   #97
rogerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: wróżka w Poznaniu

Dzieczyny...bo widzę, że jestem jedynakiem (choc mi to nie pzeszkadza) może wypowiemy się która wróżka sprawdzoia się najlepiej. To będzie najlepsza reklama i wiadomo będzie dokąd pójść w potrzebie. Co o tym myślicie?
rogerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-05, 09:39   #98
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=95a9f5071e7d0cd6ef7dbab 6e353959a34994157_6057de0 215c7d;29194031]przy jednej osobie tak. szkoda, że nie umówiłaś się z nami, pewnie byłay zniżka[/QUOTE]


niestety musialam odmówic wizyte, dajcie znac jak juz będziecie po
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-05, 23:12   #99
madziula1975
Przyczajenie
 
Avatar madziula1975
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: wróżka w Poznaniu

Mi Kiara i nie chce poki co testowac na sobie kolejnych ;-)
madziula1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 12:23   #100
rogerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: wróżka w Poznaniu

Tak więc muszę powiedzieć, że już jedna rzecz o której mówiła Halszka się sprawdziła, co prawda finalnie do tego nie dojdzie, bo ja podejmuję inna decyzję, ale to co nie zależało ode mnie już się sprawdziło
rogerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-16, 14:35   #101
Molca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 179
Dot.: wróżka w Poznaniu

witajcie
podbijam temat sprawdzonych, godnych polecenia wróżek. Piszcie swoje opinie
właśnie rozważam umówienie się na "seans" ale nie mogę się zdecydować... Mały wybór na forum, naprawdę nikt nie był u innej niż Kiara i Halszka???
pomóżcie...
zależy mi na konkretnej i sprawdzonej karciance
Molca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-17, 09:49   #102
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Molca Pokaż wiadomość
witajcie
podbijam temat sprawdzonych, godnych polecenia wróżek. Piszcie swoje opinie
właśnie rozważam umówienie się na "seans" ale nie mogę się zdecydować... Mały wybór na forum, naprawdę nikt nie był u innej niż Kiara i Halszka???
pomóżcie...
zależy mi na konkretnej i sprawdzonej karciance
Prawda jest taka,że trudno polecić wróżkę, ponieważ jednym się sprawdza bardzo dużo, a innym zupełnie nic.
Ja byłam u wróżki Halszki i jeśli miałabym wybierać to zdecydowanie polecam Halszkę, bo Kiara raz mi wróżyła i zero sprawdzalności.
Jeśli szukasz wrożki to spróbuj u Halszki, wtedy sama będziesz mogła ocenić.
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 17:06   #103
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

A czy ktoś planuje może wybrac się do wróżki Maryli?
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 20:59   #104
syca
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 17
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej byłam u wróżki Halszki. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało -za krótki czas
Tak się zastanawiałam jeszcze nad Marylką, a Ty Dearlie się wybierasz?
Ona też przyjmuje w Koziegłowach ?
Wydaje mi się że wróżka Halska zna się na rzeczy, bo mimo pozytywnej wróżby, również powiedziała mi rzecz która prawdopodobnie nie ułoży się po mojej myśli.. ale niestety czuję że tak właśnie będzie i że nie powinnam się łudzić ;/ Tylko troszkę się obawiam, że wróżka Halszka nie mówi wszystkiego.. w sensie, że jeśli czuje że coś bardzo złego się może stać to ona tego nie powie.. też macie takie wrażenie ?? W sumie to dobrze, bo człowiek się nie nastawia.. ale jest troszkę we mnie taki niepokój;/
A Ty Dearlie jak się spełnia Twoja wróżba?
syca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-17, 21:12   #105
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez syca Pokaż wiadomość
Hej byłam u wróżki Halszki. Jestem bardzo zadowolona, chociaż nie wiem jak to wszystko będzie wyglądało -za krótki czas
Tak się zastanawiałam jeszcze nad Marylką, a Ty Dearlie się wybierasz?
Ona też przyjmuje w Koziegłowach ?
Wydaje mi się że wróżka Halska zna się na rzeczy, bo mimo pozytywnej wróżby, również powiedziała mi rzecz która prawdopodobnie nie ułoży się po mojej myśli.. ale niestety czuję że tak właśnie będzie i że nie powinnam się łudzić ;/ Tylko troszkę się obawiam, że wróżka Halszka nie mówi wszystkiego.. w sensie, że jeśli czuje że coś bardzo złego się może stać to ona tego nie powie.. też macie takie wrażenie ?? W sumie to dobrze, bo człowiek się nie nastawia.. ale jest troszkę we mnie taki niepokój;/
A Ty Dearlie jak się spełnia Twoja wróżba?
Witaj na wątku i jednocześnie na Wizażu

Bardzo chciałabym się wybrac do wróżki Maryli, żeby porównac wróżby. Problem polega na tym, że jestem spoza Poznania i zupełnie nie wiem jak dojechac z Poznania do Koziegłów, więc pomyślałam, że może ktoś byłby chętny wybrac się ze mną i jednocześnie pomógł mi tam dotrzec. Poprzednim razem udało mi się zorganizowac transport, więc jadąc do Halszki nie musiałam się o nic martwic. Sama niestety nie jestem zmotoryzowana, więc boję się, że mogłabym zabłądzic, gdybym wsiadła np. nie w ten autobus co trzeba.

Jeżeli chodzi o spełnienie się moich przepowiedni to nie wiem czy wspominałam na tym wątku czy innym już o tym. Halszka przepowiedziała mi, że w bardzo bliskiej przyszłości usłyszę o chorobie małego dziecka w mojej rodzinie. Rzeczywiście kilka dni po mojej wizycie u niej mój 2-letni kuzyn dostał okropnych duszności i w błyskawicznym tempie musiał zostac przewieziony do specjalisty do Poznania. Jeżeli chodzi o pozostałe wróżby, wciąż czekam. Choc jest jedna kwestia, która powinna sprawdzic się w najbliższym czasie ( wróżka Halszka przepowiedziała, że nastąpi to w przeciągu 1-2 miesięcy od wizyty), a czuję, że niestety nie nastąpi. Musiałby naprawdę nastąpic jakiś cud nad cudami.

Natomiast jeżeli chodzi o to, że Halszka nie chce mówic o tym co złe to w zupełności zgadzam się z Tobą Mi w kartach kilka razy wyszła ciężka choroba, a nawet śmierc mojego ojca. Halszka mimo, że mówiła mi, że to widzi, to wprost powiedziała mi, że stara się unikac przepowiedni dotyczących śmierci oraz, że wolałaby nie wnikac w ten temat.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-18, 14:04   #106
motylek motylek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Ja też chętnie wybrałabym się do Maryli z Koziegłów, ale mam podobny problem jak moja poprzedniczka...nie bardzo wiem jak tam się dostać innym środkiem lokomocji niż auto, a nie chciałabym pobłądzić
motylek motylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 08:09   #107
madziula1975
Przyczajenie
 
Avatar madziula1975
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Raido Pokaż wiadomość
Prawda jest taka,że trudno polecić wróżkę, ponieważ jednym się sprawdza bardzo dużo, a innym zupełnie nic.
Ja byłam u wróżki Halszki i jeśli miałabym wybierać to zdecydowanie polecam Halszkę, bo Kiara raz mi wróżyła i zero sprawdzalności.
Jeśli szukasz wrożki to spróbuj u Halszki, wtedy sama będziesz mogła ocenić.

Ja sie nadal upieram , ze Kiara ,bo powolutku wszystko mi sie układa i sprawdza . Może kiedyś wybiorę się do Halszki jak będę mieć za dużo czasu i kasy , albo tylko żeby sprawdzić czy potwierdzi mi to co powiedziała ta pierwsza , ale to tak tylko hipotetycznie teraz myśle póki co nie daję się jesiennej aurze i brnę do przodu według wskazówek Kiary
Co do innych wróżek nawet nie mam zamiaru skoro nikt o nich nie pisze poza tym nie chce mi się jechać pod Poznań , a widząc po sporadycznych wypowiedziach na forach tam właśnie przyjmują . Miłego dnia !
M.
madziula1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-19, 16:01   #108
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez madziula1975 Pokaż wiadomość
Ja sie nadal upieram , ze Kiara ,bo powolutku wszystko mi sie układa i sprawdza . Może kiedyś wybiorę się do Halszki jak będę mieć za dużo czasu i kasy , albo tylko żeby sprawdzić czy potwierdzi mi to co powiedziała ta pierwsza , ale to tak tylko hipotetycznie teraz myśle póki co nie daję się jesiennej aurze i brnę do przodu według wskazówek Kiary
Co do innych wróżek nawet nie mam zamiaru skoro nikt o nich nie pisze poza tym nie chce mi się jechać pod Poznań , a widząc po sporadycznych wypowiedziach na forach tam właśnie przyjmują . Miłego dnia !
M.
Tobie akurat sprawdza sie u Kiary, innym u Halszki, a jeszcze ktoś inny powiedziałby,że ma inną sprawdzoną wróżkę. Tak to już jest. Jak u Kiary Ci się sprawdza to ok. Każdy ma wybór wróżka musi, że tak się wyrażę danej osobie po prostu odpowiadać i tyle
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-22, 14:34   #109
rogerek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: wróżka w Poznaniu

Chyba wróżka Halszka jest rzeczywiście dobra, już kolejna rzecz mi się sprawdziła. Niestety tym razem rzecz z tych mniej miłych, ale jak dalej sprawdzalność będzie taka jak do tej pory, to będzie ok
rogerek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 19:11   #110
alutka0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: wróżka w Poznaniu

namiary na naprawde super wróżke MARIOLA-KOZIEŁOWY OŚ LEŚNE 6 TEL 618129554 umów sie a nie będziesz żałowac-1 godz-100zł Pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

dojazd do Maryli a właściwe do Marioli jest bardzo prosty autobus 72 zatrrzymuje sie pod jej blokiem jest to na dobrą sprawę końcówka trasy tego autobusu blok 6 pierwsza klatka 1 pietro atel 618129554 pojedz i nie będziesz załowac-naprawde -autem tez jest sie łatwo dostac-trasa na KOZIEGŁOWY za wiaduktem prosto do swiateł na swiatłach w prawo do BIEDRONKI objechac rondo jechac koło pływalni caly czas prosto do konca zaparkowac na przeciwko przystanku autobusowego przy bloku 6 POLECAM
alutka0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 13:54   #111
alutka0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: wróżka w Poznaniu

witammogę polecić Tobie naprawdę dobrą wróżkę-myslę,że będziesz zadowolona-po pierwsze i najważniejsze-wszystko co powie-uwierz mi,że się sprawdza,po drugie-nie wypytuje o nic na wstępie,nie potrzebuje zdjęć ani innych amuletów-rozpisuje numerologicznie a potem się bierze za tarota-myślę,że bardzo ważna jest też atmosfera jaka u niej panuje-jest super babką z tzw jajami,nie ma kota kuli itpidż do niej a na pewno nie pożałujesz-przyjmuje w Koziegłowach na os Leśnym-mówią na nią Maryla albo Mariola-seans min godzinke koszt ok stówki-ale warto odżałować-odpowie na każde pytanie-mało tego doradzi co zrobić-tel 510180375 Pozdrawiam Ala
alutka0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 17:32   #112
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez alutka0708 Pokaż wiadomość
witammogę polecić Tobie naprawdę dobrą wróżkę-myslę,że będziesz zadowolona-po pierwsze i najważniejsze-wszystko co powie-uwierz mi,że się sprawdza,po drugie-nie wypytuje o nic na wstępie,nie potrzebuje zdjęć ani innych amuletów-rozpisuje numerologicznie a potem się bierze za tarota-myślę,że bardzo ważna jest też atmosfera jaka u niej panuje-jest super babką z tzw jajami,nie ma kota kuli itpidż do niej a na pewno nie pożałujesz-przyjmuje w Koziegłowach na os Leśnym-mówią na nią Maryla albo Mariola-seans min godzinke koszt ok stówki-ale warto odżałować-odpowie na każde pytanie-mało tego doradzi co zrobić-tel 510180375 Pozdrawiam Ala
A dużo już Ci się sprawdziło z tego co przepowiedziała wróżka Maryla?
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 07:35   #113
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 695
Dot.: wróżka w Poznaniu

A ja mam pytanie odnośnie wróżki Kiary. Czy ona dopytuje o Wasze życie? Bo z Halszką miałam np. tak, ze widziała że jestem w związku, pytała czy długo, powiedziałam jej staż a ona mówi że długo i czy planujemy ślub. Mówię że tak, w czerwcu. I ona mówi że dlatego go nie widzi (długi okres czasu), wyszło jej w kolejnym rozkładzie, tym długoterminowym.

A z tych "konkretów" od Halszki to muszę czekać na prawie koniec przyszłego roku więc za bardzo Wam nie powiem czy się sprawdza

Mówiła o moim obecnym życiu, ale tu nic mnie nie zaskoczyło, jest ono raczej ustabilizowane

Edytowane przez 95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d
Czas edycji: 2011-09-26 o 07:39
95a9f5071e7d0cd6ef7dbab6e353959a34994157_6057de0215c7d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:55   #114
alutka0708
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 6
Dot.: wróżka w Poznaniu

powiem Tobie,że dużo-byłam u niej kilka razy bo chodzę srednio raz na pół roku od ponad trzech lat i naprawdę się sprawdza-poleciłam ją moim znajomym i też były i sa zadowolone
alutka0708 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:16   #115
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez alutka0708 Pokaż wiadomość
powiem Tobie,że dużo-byłam u niej kilka razy bo chodzę srednio raz na pół roku od ponad trzech lat i naprawdę się sprawdza-poleciłam ją moim znajomym i też były i sa zadowolone
A jak czasowo Ci się u Maryli sprawdza?Określa czas wydarzeń, które mają nastąpić?
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 20:18   #116
theo36
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: POznań
Wiadomości: 8
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam
Byłem jakiś czas u wróżki Halszki.
Fajna z niej babka,wróżyła z tarota ,a potem z jakiś cyganskich kart.
Sprawdziło się w 80 procentach.
Mówiła o odbudowie mojego związku,który się posypał,potem troche o znajomych ,co i jak.
Ze związkiem to rzeczywiście sie zaczęło sprawdzać do momentu, gdy zbyt dużo zbiegów okoliczności i zwrotów zaczeło sie dziać.
więc poszedłem do wróżki Maryli zobaczyć co jest grane.
Najpierw pytała o imię i date urodzenia moje.
Policzyła policzyła,i zaczeło sie ,moje najgorsze myśli się potwierdziły
żadnych uczuć,chłód i zimno,brak miłości,zagubienie,rozchw ianie emocjonalne.
Rogi jak jeleń mam,wiec ten etap mojego życia zamknąłem.
Kurcze skąd to wiedziała ,a przecież z bananem na buzi wszedłem.
jakaś blondi ma sie przy mnie pojawić,po przejściach, ale wyszło że to bedzie bardzo udany związek.
Ciekawe w jakim czasie zacznie to się sprawdzać?
theo36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 22:11   #117
madziula1975
Przyczajenie
 
Avatar madziula1975
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 16
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej Odnośnie Kiary ! Byłam u niej dwa razy to poprostu rozmawiałyśmy w trakcie seansu , jakieś pojedyńcze bezpośrednie pytania ,ale to może zależy od tego czy ktoś dużo od siebie mówi czy nie .Ja lubie mówić i to dużo Co do czasu w jakim się sprawdza to mnie się już częsciowo sprawdza ,a dalej zobaczymy Ja jestem pełna nadzieji
madziula1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 09:56   #118
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Ja u Halszki byłam w sierpniu. W kartach widziała odnowę związku, który zakończył się kilka miesięcy temu. Miało to nastąpić w max. 2 miesiące od wizyty. Przepowiednia nie sprawdziła się. Ja natomiast poznałam kogoś zupełnie innego, a wróżka Halszka wcale nie widziała tej znajomości w kartach. Cały czas twierdziła, że eks do mnie wróci.
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 15:27   #119
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Dearlie Pokaż wiadomość
Ja u Halszki byłam w sierpniu. W kartach widziała odnowę związku, który zakończył się kilka miesięcy temu. Miało to nastąpić w max. 2 miesiące od wizyty. Przepowiednia nie sprawdziła się. Ja natomiast poznałam kogoś zupełnie innego, a wróżka Halszka wcale nie widziała tej znajomości w kartach. Cały czas twierdziła, że eks do mnie wróci.
Jednym słowem akurat ta sprawa Ci się nie sprawdziła. Choć z tego co czytałam w innych wypowiedziach to podobno wiele się u wróżki Halszki sprawdza,ale wiadomo,że nie u wszystkich. Zdaje się,że wróżka Maryla ma więcej pozytywnych opinii
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 16:03   #120
Dearlie
Zakorzenienie
 
Avatar Dearlie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 3 206
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Raido Pokaż wiadomość
Jednym słowem akurat ta sprawa Ci się nie sprawdziła. Choć z tego co czytałam w innych wypowiedziach to podobno wiele się u wróżki Halszki sprawdza,ale wiadomo,że nie u wszystkich. Zdaje się,że wróżka Maryla ma więcej pozytywnych opinii
Tylko rzecz w tym, że my podczas tej wizyty głównie skupiałyśmy się na tej kwestii. Ja byłam ślepo zakochana w byłym i karty podobno jednoznacznie pokazywały nasz powrót, więc dopytywałam o tą sprawę i niby co chwilę pojawiało się to, że zejdziemy się ze sobą. Jedynie gdzieś tam przez moment pojawił się niby ciemny blondyn mną zainteresowany ( i owszem taki pojawił się gdzieś tam w międzyczasie), choć napewno nie jest to facet, który aktualnie jest w moim życiem, bo jest on brunetem. Dziwne, że karty w żaden sposób go nie pokazały.

Planuję kiedyś wybrać się do wróżki Maryli, ale póki co leżę finansowo, bo mam całą masę innych wydatków.

Edytowane przez Dearlie
Czas edycji: 2011-09-27 o 16:05
Dearlie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 18:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:37.