Keratynowe prostowanie -część II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 17:23   #1861
anulita30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 87
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Hej. zostało mi 200 ml. mogę porozlewać na 50 ml lub więcej gdyby któraś była zainteresowana. zapraszam na priv.
anulita30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 17:35   #1862
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez antusia7 Pokaż wiadomość
Akurat obciążenie zupełnie mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie chodzi mi raczej o to, czy Lorys nie będzie wypłukiwał zbytnio keratyny
Nie wiem, czy wszystkie Lorysy nie mają soli... to po pierwsze. Po drugie, te odżywki zawierają sporo oleju mineralnego, a on się może łatwo nadbudowywać na włosach, szczególnie, jak się je myje łagodnym szamponem
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 21:24   #1863
patryszia6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 52
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a jak suszysz włosy?? samą suszarką?? może czas wprowadzić okrągłą szczotkę?
tak suszarką, ciepłym nawiewem teraz tylko przy skórze głowy, aby się nie przeziębić, reszta idzie chłodniejszym. Spróbuje ze szczotką
patryszia6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:43   #1864
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez antusia7 Pokaż wiadomość
Akurat obciążenie zupełnie mi nie przeszkadza, a wręcz przeciwnie chodzi mi raczej o to, czy Lorys nie będzie wypłukiwał zbytnio keratyny
no chyba że lubisz mieć smalczyk na głowie i myć włosy codziennie

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Paulinka675, a mówiąc, że będą różnić się wizualnie masz na myśli lśnienie, sypkość, prostość czy jeszcze coś innego??
wszystko razem moje włosy wyglądały po encanto jak naturalnie proste włosy koleżanek
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:53   #1865
antusia7
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
no chyba że lubisz mieć smalczyk na głowie i myć włosy codziennie

---------- Dopisano o 11:43 ---------- Poprzedni post napisano o 11:42 ----------


nie rozumiem po co ta złośliwość? nakładam ją od połowy długości i fajnie mi je obciąża a włosy myję po niej co 3 dni więc po co się czepiasz niepotrzebnie nie mierz wszystkich swoją miarą, to że Ty może miałabyś smalec to nie znaczy, że każde włosy zareagują tak samo, wyluzuj trochę dziewczyno.
antusia7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 10:59   #1866
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
no chyba że lubisz mieć smalczyk na głowie i myć włosy codziennie
Ja do pierwszego farbowania odrostów jak chciałam, żeby włosy wyglądały dobrze, to i tak musiałam myć włosy codziennie A przez ten pierwszy miesiąc nakładałam tylko Isanę Babassu po myciu i do tego stosowałam szampon z SLESem, nie jakiś mocno oczyszczający, ale jednak Ale np. moja mama jest po 3. Encanto i może nakładać treściwe maski, olejuje włosy, nakłada jakieś sera silikonowe i nie ma obciążonych włosów. A ma cienkie, jak ja. Więc to kwestia indywidualna
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 17:23   #1867
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez antusia7 Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co ta złośliwość? nakładam ją od połowy długości i fajnie mi je obciąża a włosy myję po niej co 3 dni więc po co się czepiasz niepotrzebnie nie mierz wszystkich swoją miarą, to że Ty może miałabyś smalec to nie znaczy, że każde włosy zareagują tak samo, wyluzuj trochę dziewczyno.

nic się nie czepiam, i nie pisalam tego w złośliwym kontekście

pytasz to odpowiadam, wielu osobom, nie tylko mi takie odżywki zbyt obciążają włosy, pewnie, że niekoniecznie tak musi być, ale zdarza się
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-21, 17:56   #1868
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez antusia7 Pokaż wiadomość
nie rozumiem po co ta złośliwość? nakładam ją od połowy długości i fajnie mi je obciąża a włosy myję po niej co 3 dni więc po co się czepiasz niepotrzebnie nie mierz wszystkich swoją miarą, to że Ty może miałabyś smalec to nie znaczy, że każde włosy zareagują tak samo, wyluzuj trochę dziewczyno.
Ale jeśli ją nakładasz, to po co pytasz na forum, czy można? Dziwna kolejność A Paulinka nie jest wcale złośliwa. Po prostu parafina lubi się na włosach nadbudowywać przy niewystarczającym oczyszczaniu, a takowe nie jest wskazane po Encanto. No i u wielu osób faktycznie obciąża, jeśli u Ciebie nie, to super. Tylko, że na początku wątku jest napisany jeden, jedyny składnik, którego należy unikać. Więc każdy może sobie sprawdzić, czy może danego kosmetyku używać. Paulinka założyła, że Ty tej odżywki jeszcze nie używałaś i chciała Ci doradzić zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:31   #1869
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale jeśli ją nakładasz, to po co pytasz na forum, czy można? Dziwna kolejność A Paulinka nie jest wcale złośliwa. Po prostu parafina lubi się na włosach nadbudowywać przy niewystarczającym oczyszczaniu, a takowe nie jest wskazane po Encanto. No i u wielu osób faktycznie obciąża, jeśli u Ciebie nie, to super. Tylko, że na początku wątku jest napisany jeden, jedyny składnik, którego należy unikać. Więc każdy może sobie sprawdzić, czy może danego kosmetyku używać. Paulinka założyła, że Ty tej odżywki jeszcze nie używałaś i chciała Ci doradzić zgodnie ze swoją wiedzą i doświadczeniem.

no dokładnie to miałam na myśli chciałam zapobiec ewentualnemu wyrzuceniu pieniędzy w błoto
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 15:41   #1870
ania-niunia1
Raczkowanie
 
Avatar ania-niunia1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 47
GG do ania-niunia1
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Zapraszam chetnych do skorzystania z moich usług........
Zdjecia przed i po dodalam powyzej w tym samym wątku

Edytowane przez ania-niunia1
Czas edycji: 2012-02-22 o 15:58
ania-niunia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:19   #1871
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Słuchajcie, zamówiłam encanto. Co będzie, to będzie. Jak wyjdzie źle, to ścinam włosy. Trzymajcie kciuki
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:59   #1872
jola94
Przyczajenie
 
Avatar jola94
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Pomorze.
Wiadomości: 3
GG do jola94
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczyny!
Jak na razie zdążyłam przejrzeć tylko pierwszą część wątku...
Chodzi mi o basen- chlorowana woda.
Wiem, że trzeba nałożyć na całe włosy odżywkę.
Ale taką zwykłą? Np. tą- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-spulung.html
jola94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 21:08   #1873
martitaas
Przyczajenie
 
Avatar martitaas
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Witam Jestem nowa na tym forum.
Od jakiegoś czasu czytam wszystko o Encanto i już jestem zdecydowana to sobie zrobić
Mam jedno pytanie i z góry przepraszam jeśli już gdzieś padło... otóż chcę malować włosy henną naturalną bo uważam że to jest dużo lepsze niż farby chemiczne no i nie wiem czy w połączeniu z encanto to dobry pomysł czy nie zrobi mi się coś dziwnego w stylu zielone włosy?
pomóżcie...
martitaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:08   #1874
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez jola94 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!
Jak na razie zdążyłam przejrzeć tylko pierwszą część wątku...
Chodzi mi o basen- chlorowana woda.
Wiem, że trzeba nałożyć na całe włosy odżywkę.
Ale taką zwykłą? Np. tą- https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...s-spulung.html
Hmm... akurat temat nakładania odżywki na włosy przed pływaniem na basanie jest dosyć kontrowersyjny Ja np. jak już musiałam iść na pływalnię, to nakładałam odrobinę oleju kokosowego na całe włosy i myślę, że to się sprawdzi także jako ochrona włosów po Encanto przed wodą chlorowaną. No i na to czepek oczywiście. Jak nie o. kokosowy, to inny lekki olej i naprawdę- odrobina.

A co do odżywki, jeśli chcesz, to może być jakakolwiek, byleby bez soli.

Cytat:
Napisane przez martitaas Pokaż wiadomość
Witam Jestem nowa na tym forum.
Od jakiegoś czasu czytam wszystko o Encanto i już jestem zdecydowana to sobie zrobić
Mam jedno pytanie i z góry przepraszam jeśli już gdzieś padło... otóż chcę malować włosy henną naturalną bo uważam że to jest dużo lepsze niż farby chemiczne no i nie wiem czy w połączeniu z encanto to dobry pomysł czy nie zrobi mi się coś dziwnego w stylu zielone włosy?
pomóżcie...
Jeśli zamierzasz farbować henną naturalną, np. Khadi, a nie jakimś wynalazkiem, jak balsamy Venity, to nie masz się co obawiać Ale zachowaj odstęp między Encanto i farbowaniem. Ja jeszcze od siebie dodam, że nie nakładałam nigdy henny, ale amlę i u mnie ona "ściągnęła" resztkę Encanto. Przez jakieś 2 tyg. po amli włosy jeszcze były gładkie po suszeniu, ale jednak mniej, niż przed. A teraz, w sumie już 7 miesięcy po zabiegu, nie ma prawie po nim śladu. Myślę, że gdyby nie amla, włosy mogłyby być jeszcze trochę dłużej proste i gładkie

A tak w ogóle, to... strasznie mi brakuje tej gładkości po Encanto. Już zapomniałam, jakie wcześniej miałam problemy z rozczesywaniem włosów i teraz ciężko mi się na nowo przyzwyczaić. Włosy nie są w gorszym stanie niż przed Encanto, ale przez ponad pół roku jest się w stanie zapomnieć, że wcześniej trzeba było poświęcać włosom dużo więcej czasu i uwagi
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 13:53   #1875
JustusLand
Raczkowanie
 
Avatar JustusLand
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 95
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez tofzz Pokaż wiadomość
Pomyślałam o tym samym, co czekoladka. Postaraj się jak najdłużej nie myć włosów. Ja wytrzymałam 3 dni, bo już mi się stworzyła fabryka łoju na głowie Pamiętaj, żeby dokładnie wmasować preparaty we włosy, a później dokładnie wyprostować włosy (gdzieś czytałam, że prostowane pasemko musi być tak cienkie, że jak je weźmiesz między palce, to będzie prześwitywać). Przy wypłukaniu 50% odżywki lepiej zostawić trochę za dużo niż za mało. No i na koniec, dobrze jakbyś używała szamponu, który nie zawiera SLS i SLES (Sodium Lauryl Sulfate i Sodium Laureth Sulfate).
Powodzenia
a co z prostownicą? do jakiej temperatury sie nagrzewa? może tu jest wina, może temp. nie jest odpowiednia i przez to keratyna nie jest odpowiednio wtłoczona we włos?
JustusLand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:13   #1876
martitaas
Przyczajenie
 
Avatar martitaas
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

dzięki Ci weegirl
no venita - nie, dziękuje..to henna syntetyczna... Myślałam właśnie o Khadi Czarna nie jest czarna że czarna..daje ładny brązowy odcień tylko ciekawe czy w przypadku henny encanto też zmieni odcień bo jak oglądałam zdjęcia dziewczyn to różnice potrafiły być spore
martitaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:27   #1877
JuStYsCk2
Zadomowienie
 
Avatar JuStYsCk2
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 1 368
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

wrzucam zdjecie moich włosów już po 7 zabiegu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg włosyy.jpg (109,9 KB, 221 załadowań)
JuStYsCk2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 14:36   #1878
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez martitaas Pokaż wiadomość
dzięki Ci weegirl
no venita - nie, dziękuje..to henna syntetyczna... Myślałam właśnie o Khadi Czarna nie jest czarna że czarna..daje ładny brązowy odcień tylko ciekawe czy w przypadku henny encanto też zmieni odcień bo jak oglądałam zdjęcia dziewczyn to różnice potrafiły być spore
No, podejrzewam, że może Ci trochę zejść kolor, jak większości farbujących na ciemno
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:28   #1879
martitaas
Przyczajenie
 
Avatar martitaas
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

to w sumie nie najgorzej..mulatką niestety nie jestem...:P na początku marca będę robić.. głównie zależy mi żeby wyprostować tu przy czole bo tu mi sie wywijają jak tylko chcą...i chciałabym nałożyć jak najbliżej nasady..ale jednak się boje żeby nie zaczęły mi wypadać...

Justys piękne włoski...
martitaas jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 17:39   #1880
aga3304
Zadomowienie
 
Avatar aga3304
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 121
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez martitaas Pokaż wiadomość
to w sumie nie najgorzej..mulatką niestety nie jestem...:P na początku marca będę robić.. głównie zależy mi żeby wyprostować tu przy czole bo tu mi sie wywijają jak tylko chcą...i chciałabym nałożyć jak najbliżej nasady..ale jednak się boje żeby nie zaczęły mi wypadać...

Justys piękne włoski...

Ja robiłam już 5 czy 6 zabieg, mam bardzo gęste włosy, więc używałam od samej nasady aby sie 'pozbyć' objętości i nigdy włosy mi nie wypadały.
__________________



aga3304 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 17:47   #1881
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Dziewczynki, jakimi szamponami mozna jeszcze myc wloski po zabiegu ? Bo ten babydream i Hipp niezbyt mi służą.... :-(
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 01:07   #1882
martitaas
Przyczajenie
 
Avatar martitaas
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Słyszałam że szamponem Biovax (czy jakoś tak)...można..

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

a ja mam średnio gęste ale słyszałam kilka opinii że wypadają jak się kładzie od nasady..
martitaas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:12   #1883
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Czy po encanto włosy łatwiej sie rozczesują? Co sądzicie o tym :https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...w-plynie.html? Można zamiast odżywki i czy ułatwi rozczesywanie? A czy ta z isany ma w składzie keratynę???

---------- Dopisano o 15:12 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez martitaas Pokaż wiadomość
Słyszałam że szamponem Biovax (czy jakoś tak)...można..

---------- Dopisano o 02:07 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

a ja mam średnio gęste ale słyszałam kilka opinii że wypadają jak się kładzie od nasady..
Tak, patrzyłam dzisiaj. Biovax nie ma żadnego z zakazanych składników
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 21:04   #1884
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez paula18891 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jakimi szamponami mozna jeszcze myc wloski po zabiegu ? Bo ten babydream i Hipp niezbyt mi służą.... :-(

o tym już było wystarczy poczytać parę stron wstecz
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 15:33   #1885
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Po zabiegu powinno stosować się odżywki z keratyna, tak? Jak jest ona oznaczona w składzie? Keratyna, Keratin, czy jeszcze jakoś inaczej?
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:33   #1886
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
Po zabiegu powinno stosować się odżywki z keratyna, tak? Jak jest ona oznaczona w składzie? Keratyna, Keratin, czy jeszcze jakoś inaczej?
Hydrolyzed keratin zazwyczaj Bo w kosmetykach jest keratyna hydrolizowana...
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 18:50   #1887
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Hydrolyzed keratin zazwyczaj Bo w kosmetykach jest keratyna hydrolizowana...
dzięki wielkie! A możecie polecić jakiś spray po encanto, który nie będzie obciążał włosów, a będzie służył tylko i wyłącznie ułatwianiu rozczesywania?
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:48   #1888
doorcia88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie! A możecie polecić jakiś spray po encanto, który nie będzie obciążał włosów, a będzie służył tylko i wyłącznie ułatwianiu rozczesywania?
ja używam ten spray https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-keratyny.html, myślę, że nie ma w składzie nic niepokojącego i do tego jest keratyna
oprócz tego stosuje keratynę z mazideł i nie mogę uwierzyć, że moja prostownica leży już 3 tygodnie nieużywana
doorcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-29, 22:58   #1889
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Cytat:
Napisane przez gagatek461 Pokaż wiadomość
dzięki wielkie! A możecie polecić jakiś spray po encanto, który nie będzie obciążał włosów, a będzie służył tylko i wyłącznie ułatwianiu rozczesywania?
Ja akurat miałam keratynę hydrolizowaną z mazideł i ze sklepu Zrób Sobie Krem, no i sama robiłam proste psikadła Ale wiele odżywek Gliss Kur zawiera keratynę, tylko uważałabym na przyliz (u mnie był przez pierwszy miesiąc po wszelkich silikonach, ale już później było ok) Nie kombinowałabym raczej z innymi sprejami z keratyną, bo one często zawierają alkohol... a CHI keratin mist nie ma w składzie keratyny (chyba, że coś tam zmienili...)
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-03, 09:51   #1890
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie -część II

Udało się!
I ogromny plus za ściągnięcie koloru, bo wreszcie pozbyłam się czarnych końcówek xD
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picnik collage.jpg (51,7 KB, 138 załadowań)

Edytowane przez gagatek461
Czas edycji: 2012-03-07 o 17:23
gagatek461 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:29.