Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-04, 11:08   #4111
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość

mam jescze 1.5 tygodnia, ale na pocztę się już nie turlam bo ciężko - mężem się wysługuję, ale może mu się uda wysłać paczuszkę jutro



Anula, Promolcia wy tak nie chwalcie tak tej odżywki z AO zwiększającej objętość-mam na nią coraz większą ochotę, a obiecałam sobie że nie kupie nic z iherb dopóki nie przyjdzie mi ostatnia paczka
to już niedługo Ci zostało - życzę szczęśliwego rozwiązania
Oj tam, zamów sobie........ po porodzie włosom potrzebna bedzie pomoc
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:34   #4112
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to już niedługo Ci zostało - życzę szczęśliwego rozwiązania
Oj tam, zamów sobie........ po porodzie włosom potrzebna bedzie pomoc
dziękuje już się nie mogę doczekać.

Wczoraj wypróbowałam szampon Khadi z Amlą i podoba mi się, pachnie tak jak olej Amla całkiem fajnie jak dla mnie.
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:50   #4113
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
odżywka
Ja też mam pędzel do bronzera fajny i ten wysuwany kabuki tez mi pasuje bardzo!
senk ju
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:51   #4114
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ja kupowalam 3 rzeczy Madary u tego sprzedawcy i wszystkie mialy minimum 8 miesięcy ważności:ehem :

Cieszę się, że odżywka Ci przypadła do gustu. Polecam jeszcze wziąć GPB do kompletu

Ja bardzo dbam o takie niby niuanse, a jednak znaczące sprawy, jak delikatne osuszanie włosow ręcznikiem, absolutnie nie wolno trzeć wlosów!!! Mokre włlosy rozczesuję tylko grzebieniem o szeroko rozstawionych zębach. Wszelkie odżywki spłukuję dokładnie i długo ciepłą wodą aby zapobiec obciążeniu i przyklapnięciu włosów, na koniec zamykam łuski włosów strumieniem chłodnej wody. To takie małe szczegóły, ale naprawdę przestrzeganie tych zasad wiele daje. Bo włosy bardzo się niszczą od niedelikatnego obchodzenia się z nimi.
tu akurat nie popełniam błędów

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Silikony zmywalne do np. dimethicone, amodimethicone. Używam czasem odżywek ze spłukiwaniem z nimi, moje włosy to lubią lub/i serum ochronnego.
Dokładnie o tą kurację proteinową Joico chodzi. Teraz wyszło też coś nowego, pt. Revitaluxe, jak skończę stare proteinki, to sobie kupię.
Do czesania mam Tangle Teezer i drewniany grzebień. I zbieram na grzebień z rogu. Szczotki z włosia prawdziwego, robiły mi afro na głowie, dlatego ich nie kupuję.
Niestety trzeba eksperymentować i szukać co włosom służy
kuracja proteinowa - niestety nigdzie nie mogę znaleźć składu...
Tanglee Teezer - nie znałam tego wcześniej, poczytałam trochę, ma dużo pozytywnych opinii, Wy też potwierdzacie, że warto wydać pięćdziesiąt parę złotych na ten kawełek plastikiku z gumowymi ząbkami?
grzebień z rogu - co to takiego?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
tak przypuszczałam, że ao to bedzie to
Powiem Ci szczerze, że im dłużej używam tej odżywki tym efekt zwiekszenia objętości jest bardziej zauważalny. Nie jest to jakiś ogromny przyrost objętości, ale jednak włosy wyglądają na grubsze a najbardziej widze to następnego dnia, bo włosy są mniej klapnięte niż zwykle. Musisz jeszcze koniecznie gpb i różaną wypróbować!
Mi na kołtuny najbardziej tangle teezer pomaga a szczotki i grzebień do włosów mam bambusowe - olivia garden, są na all.
I jeszcze co do kołtunów - zwróć uwagę, czy przypadkiem myjąc włosy nie masujesz głowy dłońmi - ja tak robiłam (czasami wciąż robię - siła przyzwyczajenia.....) i niestety dzięki temu powstają przepiękne kołtuny spróbuj myć włosy samymi palcami nie dotykając włosów dłońmi ja też mam zawsze pod ręką lekką odżywke bez spłukiwania - logona ułatwiająca rozczesywanie świetnie się tu sprawdza. Jak widzę, że kołtunik jest to funduję mu 1-2 psiki sprayu i po kłopocie

---------- Dopisano o 08:50 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Często dziewczyny z rozszerzonymi naczynkami pytają o krem - TU coś odpowiedniego. Jak Młoda pokończy swoje kremy to chyba jej kupię


Nie dostane ostatniej przesyłki z iherba - coś tam sie nie mogli zebrać z wysłaniem więc anulowałam, bo mi sie znudziło czekać.
Ale nie ma tego złego zamówiłam sobie wczoraj troszke inny zestaw, bo w międzyczasie policzyłam swoje wszystkie toniki do twarzy i specyfiki do mycia ryjka i troche zmodyfikowałam listę zakupową Tak więc czekanie na paczke z iherba odliczam na nowo!
- spróbuję myć głowę samymi palcami (nawet nie wiem jak robiłam to do tej pory, mycie to u mnie taki bezwiedny odruch)
- oczywiście, że wypróbuję też ao różaną i gbp
weszłam sobie na iherba, nawrzucałam do koszyka co bym chciała i wyszła mi trzycyfrowa kwota $ ...na szczęście zwiększająca objętość jest jeszcze dostępna w polskim ao - a tam znacznie mniej mnie kusi...poczekam jeszcze tylko na efekt po kolejnym myciu
- czy na zmodyfikowanej liście zakupowej z iherba znalazło się serum z avalon z wit c?

Dzięki Wam Kobiety kochane za te wszystkie mądrości...czuję, że coś z tego będzie
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 11:51   #4115
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Nie dostane ostatniej przesyłki z iherba - coś tam sie nie mogli zebrać z wysłaniem więc anulowałam, bo mi sie znudziło czekać.
Ale nie ma tego złego zamówiłam sobie wczoraj troszke inny zestaw, bo w międzyczasie policzyłam swoje wszystkie toniki do twarzy i specyfiki do mycia ryjka i troche zmodyfikowałam listę zakupową Tak więc czekanie na paczke z iherba odliczam na nowo!
Anula czyli nici z Avalon

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
mam jescze 1.5 tygodnia, ale na pocztę się już nie turlam bo ciężko - mężem się wysługuję, ale może mu się uda wysłać paczuszkę jutro
O wow Ja półtora tygodnia przed terminem już byłam parę dni po porodzie
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:15   #4116
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Tanglee Teezer - nie znałam tego wcześniej, poczytałam trochę, ma dużo pozytywnych opinii, Wy też potwierdzacie, że warto wydać pięćdziesiąt parę złotych na ten kawełek plastikiku z gumowymi ząbkami?
grzebień z rogu - co to takiego?



- spróbuję myć głowę samymi palcami (nawet nie wiem jak robiłam to do tej pory, mycie to u mnie taki bezwiedny odruch)
- oczywiście, że wypróbuję też ao różaną i gbp
weszłam sobie na iherba, nawrzucałam do koszyka co bym chciała i wyszła mi trzycyfrowa kwota $ ...na szczęście zwiększająca objętość jest jeszcze dostępna w polskim ao - a tam znacznie mniej mnie kusi...poczekam jeszcze tylko na efekt po kolejnym myciu
- czy na zmodyfikowanej liście zakupowej z iherba znalazło się serum z avalon z wit c?

Dzięki Wam Kobiety kochane za te wszystkie mądrości...czuję, że coś z tego będzie
Tangle teezer wygląda ...... tandetnie! Tak, tandetnie to jest świetne słowo Ale naprawde działa - dopóki nie wypróbujesz to nie uwierzysz
Ja nawet teraz jak nie mysle o tym co robię (a bądźmy szczere - mycie włosów nie wymaga nadzwyczajnego zaangażowania intelektualnego.....) to właśnie myje włosy łapami a nie palcami i kołtun jak malowany!
iherb....... ta...... ja sie zastanawiam czy wish lista ma ograniczoną liczbę pozycji
Serum do ryjka avalonu z witC wzięłam, ale nie brałam juz ich żelu do mycia twarzy. Następnym razem.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Anula czyli nici z Avalon



O wow Ja półtora tygodnia przed terminem już byłam parę dni po porodzie
Tak jak wyżej napisałam - serum z witC bedzie teraz, żel do mycia twarzy avalon i tonik z witC now foods nastepnym razem wzięłam teraz jeszcze scrub do twarzy jason morelowy, 60 ml balsamy do ciała na wypróbowanie (giovanni i hugo), balsam do ust truskawkowy z żyrafka (out of africa) i jakies pierdółki z eco tools (pumeks i szczoteczke do rąk).
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 12:53   #4117
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dziewczyny, nada się toto do podkładu mineralnego? http://allegro.pl/ecotools-recycled-...387903660.html

i znacie firmę sunshade? (bo cos taka podejrzanie tania...)
i w ogóle są jakieś w miarę przyzwoite pędzole do minerałów dostępne stacjonarnie? a najlepiej w rozsądnej cenie....?

i w ogóle jaki rodzaj potrzebny-kabuki albo flat top (co lepsze?)musi być, czy inne też się nadadzą? czym się kierować?
naturalne czy sztuczne?
I w ogóle one muszą być takie "specjalne" do minerałów? "normalne" pędzle się nie nadadzą?
(ja wiem że jest cały wątek o tym na minerałkach, ale fuck tyle stron i off topów po drodze...zależy mi na waszej opinii)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-06-04 o 13:29
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 13:06   #4118
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nada się toto do podkładu mineralnego? http://allegro.pl/ecotools-recycled-...387903660.html

i w ogóle są jakieś w miarę przyzwoite pędzole do minerałów dostępne stacjonarnie? a najlepiej w rozsądnej cenie....?

i w ogóle jaki rodzaj potrzebny-kabuki albo flat top musi być, czy inne też się nadadzą? czym się kierować?
w przyszlym tyg maja byc w promo - 50% w rossie pedzle ecotools
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:15   #4119
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
w przyszlym tyg maja byc w promo - 50% w rossie pedzle ecotools
ooooo a który się do minerałów nada?

i gdzie można gazetkę obczaić?
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-06-04 o 13:18
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:16   #4120
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nada się toto do podkładu mineralnego? http://allegro.pl/ecotools-recycled-...387903660.html

i w ogóle są jakieś w miarę przyzwoite pędzole do minerałów dostępne stacjonarnie? a najlepiej w rozsądnej cenie....?

i w ogóle jaki rodzaj potrzebny-kabuki albo flat top musi być, czy inne też się nadadzą? czym się kierować?
wysuwany ecotools jest świetny, ale raczej do torebki. Na codzień to nie jest według mnie najlepszy pomysł.
Pedzle edm są bardzo fajne, pixie, i sunshade minerals (tanie, trwałe, bardzo dobrej jakosci - ten mały kabuki strasznie lubię, ale są też normalne wymiarowo kabuki).
Myslę, że na początek sunshade to dobry wybór
Stacjonarnie niestety nie wiem - nie kupowałam.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:18   #4121
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ooooo a który się do minerałów nada?
z tego co pamietam to u mnie sa 3 rodzaje.Ja poluje na ten http://www.iherb.com/EcoTools-Bamboo...ng-Brush/39232 i mam zamiar stosowac zamiennie z flatem z lucy do mineralow Mam nadzieje, ze ten tez bedzie w promo
Ja widzialam gazetke na watku rossmanowskim
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 13:18   #4122
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
ooooo a który się do minerałów nada?
z ecotools to ten do bronzera ponoć dobry do minerałów, no i typowe kabuki (ja nigdy nie widziałam w rossie kabuki, tego do bronzera zresztą tez nie widziałam, ale ponoć bywaja )
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-06-04 o 13:19
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:30   #4123
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z ecotools to ten do bronzera ponoć dobry do minerałów, no i typowe kabuki (ja nigdy nie widziałam w rossie kabuki, tego do bronzera zresztą tez nie widziałam, ale ponoć bywaja )
jesli chodzi o ten http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...er-Brush/36804 to tez go mam. Moze to nieumiejetnosc poslugiwania sie nim, ale mi robia sie placki na twarzy wole falt-y ale co wizazanka to opinia, takze najlepiej przestestowac na sobie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:32   #4124
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
z ecotools to ten do bronzera ponoć dobry do minerałów, no i typowe kabuki (ja nigdy nie widziałam w rossie kabuki, tego do bronzera zresztą tez nie widziałam, ale ponoć bywaja )
Anula, effa dzięki kochane

anula, właśnie na tego gówniarza z sunshade tak spoglądałam

effa, u mnie ten flat w rossie jest (jakby co to wiesz...). Ja się nie znam, na nim było napisane że to do wykończenia makijażu-ciekawe czy on zbity, czy takie chuchro raczej....

a taki twór znacie? http://allegro.pl/kabuki-mario-luigi...337108252.html
http://allegro.pl/kabuki-pedzel-do-p...337108247.html
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić




Edytowane przez evitka21
Czas edycji: 2012-06-04 o 13:40
evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:38   #4125
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Anula, effa dzięki kochane

anula, właśnie na tego gówniarza z sunshade tak spoglądałam

effa, u mnie ten flat w rossie jest (jakby co to wiesz...). Ja się nie znam, na nim było napisane że to do wykończenia makijażu-ciekawe czy on zbity, czy takie chuchro raczej....
jak chcesz moge Ci podeslac jednego flata lezy mi i zalega no chyba z sunshade minerals albo everyday minerals jest oki jakby nie udalo mi sie go dopasc u siebie to dam Ci znac
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 13:58   #4126
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
jesli chodzi o ten http://www.iherb.com/Eco-Tools-Bambo...er-Brush/36804 to tez go mam. Moze to nieumiejetnosc poslugiwania sie nim, ale mi robia sie placki na twarzy wole falt-y ale co wizazanka to opinia, takze najlepiej przestestowac na sobie
Wiesz ja go tylko do bronzeraużywam - nie wiem czy umiałabym nim nałożyc minerały. Dziewczyny bardzo chwaliły, ale ja osobiscie nie wiem.
Ja z kolei nie lubie flatów, bo za mocne krycie wychodzi wole kabuki, jakis wtedy makijaz delikatniejszy mi wychodzi i bardziej mi sie podoba. Ale ja taka mało uzdolniona manualnie, więc to może być powód
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
Anula, effa dzięki kochane

anula, właśnie na tego gówniarza z sunshade tak spoglądałam

effa, u mnie ten flat w rossie jest (jakby co to wiesz...). Ja się nie znam, na nim było napisane że to do wykończenia makijażu-ciekawe czy on zbity, czy takie chuchro raczej....

a taki twór znacie? http://allegro.pl/kabuki-mario-luigi...337108252.html
http://allegro.pl/kabuki-pedzel-do-p...337108247.html
ten mały bardzo fajny, tylko uważaj - jeden jest to po prostu kabuki z krótką rączka a drugi to taka miniaturka kabuki, ewentualnie do różu przepraszam, ale nie wiem, który z nich Ci podlinkowałam, chciałam Ci tylko namiary na firme dać.
Pędzli mario nie znam, chyba cos nowego na all, bo wcześniej nie widziałam.

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:47 ----------

Skończył mi się krem pod oczy safea i pomimo, że mam jeszcze inne i kilka bardzo interesujących mnie próbek w domu, to strasznie mi go brakuje jeśli po paru dniach skóra pod oczami mi się pogorszy to go kupuję!!!!!
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 16:18   #4127
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka,a w niej m.in. dwa błyszczyki LilyLolo English Rose i Scandalips to jest to, o co mi chodziło
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 19:33   #4128
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

możemy poprosić o swatche ?
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 20:15   #4129
Melya
Zadomowienie
 
Avatar Melya
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 589
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
Tanglee Teezer - nie znałam tego wcześniej, poczytałam trochę, ma dużo pozytywnych opinii, Wy też potwierdzacie, że warto wydać pięćdziesiąt parę złotych na ten kawełek plastikiku z gumowymi ząbkami?
TT jest cały z plastiku, włącznie z ząbkami. I chociaż faktycznie wygląda tandetnie, to ja chyba nie mogłabym już bez niego żyć.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dziewczyny, nada się toto do podkładu mineralnego? http://allegro.pl/ecotools-recycled-...387903660.html

i znacie firmę sunshade? (bo cos taka podejrzanie tania...)
i w ogóle są jakieś w miarę przyzwoite pędzole do minerałów dostępne stacjonarnie? a najlepiej w rozsądnej cenie....?

i w ogóle jaki rodzaj potrzebny-kabuki albo flat top (co lepsze?)musi być, czy inne też się nadadzą? czym się kierować?
naturalne czy sztuczne?
I w ogóle one muszą być takie "specjalne" do minerałów? "normalne" pędzle się nie nadadzą?
(ja wiem że jest cały wątek o tym na minerałkach, ale fuck tyle stron i off topów po drodze...zależy mi na waszej opinii)
Do podkładu mineralnego nadają się zarówno pędzle typu kabuki (słabsze krycie) i flat top (mocniejsze krycie). Mam ten składany kabuki z EcoTools i spokojnie nadaje się na co dzień. Ostatnio bardzo często go używam. Mam również ich pędzel do bronzera i też sprawdza do podkładu. Moja siostra w zeszłym tygodniu kupiła ten Buffing Brush zalinkowany przez Effę i jest nim zachwycona (a ona rzadko okazuje entuzjazm odnośnie kosmetyków ). Może będzie w tej promocji w Rossie... Wtedy zdecydowanie cenowo pobije na głowę inne opcje - 15 zł.


Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Dzisiaj dotarła do mnie paczuszka,a w niej m.in. dwa błyszczyki LilyLolo English Rose i Scandalips to jest to, o co mi chodziło
Ja mam English Rose i zawiódł mnie trochę... Praktycznie zero koloru na moich ustach. Scandalips jest trochę bardziej wyrazisty?

Edytowane przez Melya
Czas edycji: 2012-06-04 o 20:20
Melya jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 22:42   #4130
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Hej dziewczyny A ja dziś spacerując po centrum 'natknęłam' się na TK Maxxa, i przypomniało mi się jak pisałyście jakie to cudeńka można w nim czasem znaleźć Więc oczywiście nie powstrzymałam się, i wyszłam z litrem nowego szamponu Właśnie znalazłam jedną recenzję , więc jestem dobrej myśli -> http://kolorkowana.blogspot.com/2012...zypadkiem.html
Tylko moja wersja to orange blossom&pummelo, skład różni się jedynie tym, że w moim są 3 ekstrakty na końcu
A tylko 25zł za litr, i jeszcze odżywki były, no ale nie chciałam przesadzać z tą rozpustą

ble, w sumie jak teraz przyjrzałam się składowi, to taki on idealny nie jest >.< No ale trudno, jakoś super szkodliwe te składniki nie są.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2012-06-04 o 22:59
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 06:42   #4131
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny A ja dziś spacerując po centrum 'natknęłam' się na TK Maxxa, i przypomniało mi się jak pisałyście jakie to cudeńka można w nim czasem znaleźć Więc oczywiście nie powstrzymałam się, i wyszłam z litrem nowego szamponu Właśnie znalazłam jedną recenzję , więc jestem dobrej myśli -> http://kolorkowana.blogspot.com/2012...zypadkiem.html
Tylko moja wersja to orange blossom&pummelo, skład różni się jedynie tym, że w moim są 3 ekstrakty na końcu
A tylko 25zł za litr, i jeszcze odżywki były, no ale nie chciałam przesadzać z tą rozpustą

ble, w sumie jak teraz przyjrzałam się składowi, to taki on idealny nie jest >.< No ale trudno, jakoś super szkodliwe te składniki nie są.
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 07:18   #4132
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Ja już mam swoją kurację JMO-i mam nadzieję,że będę równie zadowolona jak Natka i Holusia

Korektor pod oki living nature też już ma swoje miejsce w kosmetycznym koszyczku
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 07:19   #4133
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny A ja dziś spacerując po centrum 'natknęłam' się na TK Maxxa, i przypomniało mi się jak pisałyście jakie to cudeńka można w nim czasem znaleźć Więc oczywiście nie powstrzymałam się, i wyszłam z litrem nowego szamponu Właśnie znalazłam jedną recenzję , więc jestem dobrej myśli -> http://kolorkowana.blogspot.com/2012...zypadkiem.html
Tylko moja wersja to orange blossom&pummelo, skład różni się jedynie tym, że w moim są 3 ekstrakty na końcu
A tylko 25zł za litr, i jeszcze odżywki były, no ale nie chciałam przesadzać z tą rozpustą

ble, w sumie jak teraz przyjrzałam się składowi, to taki on idealny nie jest >.< No ale trudno, jakoś super szkodliwe te składniki nie są.
Oj tam, przymkniesz jedno oko na chwilę i po kłopocie.
Wygląda interesująco bardzo informuj
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 07:38   #4134
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
i to mnie właśnie irytuje u nich- a mam dość długą wish liste na iherb , ale obiecałam sobie że niczego nie zamówię do puki nie dostanę tej przesyłki
Doszedł w końcu mój iherb, po 22 dniach... Trochę długo ale i tak jestem zadowolona Po południu może jakieś fotki zrobię


Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
Do podkładu mineralnego nadają się zarówno pędzle typu kabuki (słabsze krycie) i flat top (mocniejsze krycie). Mam ten składany kabuki z EcoTools i spokojnie nadaje się na co dzień. Ostatnio bardzo często go używam. Mam również ich pędzel do bronzera i też sprawdza do podkładu. Moja siostra w zeszłym tygodniu kupiła ten Buffing Brush zalinkowany przez Effę i jest nim zachwycona (a ona rzadko okazuje entuzjazm odnośnie kosmetyków ). Może będzie w tej promocji w Rossie... Wtedy zdecydowanie cenowo pobije na głowę inne opcje - 15 zł.

Ja też używam tego składanego kabuki EcoTools i dla mnie jest ok. Chciałabym kupić jeszcze kabuki EDM

Edytowane przez iivii
Czas edycji: 2012-06-05 o 07:40
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 07:52   #4135
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Ja już mam swoją kurację JMO-i mam nadzieję,że będę równie zadowolona jak Natka i Holusia

Korektor pod oki living nature też już ma swoje miejsce w kosmetycznym koszyczku
super

---------- Dopisano o 08:52 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Doszedł w końcu mój iherb, po 22 dniach... Trochę długo ale i tak jestem zadowolona Po południu może jakieś fotki zrobię





Ja też używam tego składanego kabuki EcoTools i dla mnie jest ok. Chciałabym kupić jeszcze kabuki EDM
fotki koniecznie rób fajno, że dotarła paczka
dla mnie ten wysuwany kabuki do przypudrowaniu w ciągu dnia idealny! Na wyjazdach tez ok (1-2 dni) Ale tak zeby codziennie rano nim nakladac minerały to nie - wolę bardziej spręzyste włosie.
Kabuki edm fajny, na razie tylko maestro nie do końca mi pasuje z pędzli - jest dla mnie za mały. Może głupio to brzmi ale edm, sunshade, pixie mają wiekszą powierzchnie włosia i lepiej mi sie ich uzywa.
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-06-05 o 07:54
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 08:32   #4136
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Dziewczyny, to białe mydło Pierwoje, co wygląda jak masło, co tak pochwaliłam po jednym użyciu, po kilku razech ewidentnie mnie uczula Mam po nim okropnie swędzącą, wędrującą pokrzywkę na całym ciele, wielkie bąble, jak po ukąszeniach komara. W życiu nic mnie tak nie uczuliło Chyba zadrapię się na śmierć. Mydło nadaje sie u mnie tylko do włosów, jakaś dziwna moc sprawia, że nie swędzi mnie po nim głowa, a włosy są.

Natomiast mam ciekawostkę dla dziewczyn, które mają słabe paznokcie. gorąco polecam tej firmy olej cedrowy do stóp Nie dość, że naprawdę pielęgnuje, to zaczęłam go używać też do rąk i paznokci i widzę prawdziwe efekty po 3 tygodniach stosowania tak co 4 dni nakładam pod lakier do paznokci. dobrze się wchłania. Bardzo wyładniały mi skórki, są elastyczne i udało mi się zapuścić pazury do imponującej długości bez ani jednego rozdwojenia, co u mnie było praktycznie niemożliwe
Olejek ten ślicznie, delikatnie pachnie i wyczytałam, że olej cedrowy ma właśnie takie działanie i najlepsze jest to, że nie trzeba go wsmarowywać codziennie przynajmniej w moim przypadku. Boski
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:28   #4137
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

gratuluję nowych nabytków

byłam wczoraj na oxybrazji http://www.dermatis.com.pl/subpage/32
zabieg można uznać za naturalny: woda, tlen i sól
i tak się zastanawiam...czy z moją cerą jest aż tak dobrze czy ten zabieg jest taki beznadziejny? różnica przed i po zabiegu jest w moim przypadku niezauważalna...zabieg jest mega delikatny, nie zauważyłam żadnego złuszczenia
wróciłam do domu...brakowało mi czegoś...nałożyłam maseczkę Anuli, na koniec wyszorowałam gębuchę jej drobinkami...i to jest to !
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 09:38   #4138
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluję nowych nabytków

byłam wczoraj na oxybrazji http://www.dermatis.com.pl/subpage/32
zabieg można uznać za naturalny: woda, tlen i sól
i tak się zastanawiam...czy z moją cerą jest aż tak dobrze czy ten zabieg jest taki beznadziejny? różnica przed i po zabiegu jest w moim przypadku niezauważalna...zabieg jest mega delikatny, nie zauważyłam żadnego złuszczenia
wróciłam do domu...brakowało mi czegoś...nałożyłam maseczkę Anuli, na koniec wyszorowałam gębuchę jej drobinkami...i to jest to !

widac maseczka Anuli powala na kolana nawet w porownaniu z profesjonalnymi zabiegami
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:02   #4139
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
gratuluję nowych nabytków

byłam wczoraj na oxybrazji http://www.dermatis.com.pl/subpage/32
zabieg można uznać za naturalny: woda, tlen i sól
i tak się zastanawiam...czy z moją cerą jest aż tak dobrze czy ten zabieg jest taki beznadziejny? różnica przed i po zabiegu jest w moim przypadku niezauważalna...zabieg jest mega delikatny, nie zauważyłam żadnego złuszczenia
wróciłam do domu...brakowało mi czegoś...nałożyłam maseczkę Anuli, na koniec wyszorowałam gębuchę jej drobinkami...i to jest to !
Może trzeba odczekać parę dni, żeby zobaczyć efekty

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość

widac maseczka Anuli powala na kolana nawet w porownaniu z profesjonalnymi zabiegami
To samo pomyślałam
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-05, 10:15   #4140
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

no i zamówiłam ten kawałek plastiku do czesania (żeby było jeszcze bardziej obciachowo wziełam fioletowy z brokatem) oraz odżywkę

Marglocia pokażesz nam swoje rzęsy w hauszce i ln
muszę się na coś zdecydować...
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:23.