wróżka w Poznaniu - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-03, 16:10   #361
reyczel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witajcie. Ja osobiście mam bardzo wiele przeżyć z wróżkami i mogę polecić jedną do której chodzę regularnie Bardzo fajna pani. Wszystko tłumaczy mówi co i jak konkretnie bez ogólników, zawsze dochodzimy do sedna sprawy Parę razy zdarzyło mi się, że nie miałam wystarczająco dużo pieniędzy, wtedy mówiła, że najwyżej następnym razem. Przyjmuje u siebie w domu, kawka, herbatka i do pracy normalna babka Jak by ktoś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem
reyczel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 11:22   #362
201607111054
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 314
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez reyczel Pokaż wiadomość
Witajcie. Ja osobiście mam bardzo wiele przeżyć z wróżkami i mogę polecić jedną do której chodzę regularnie Bardzo fajna pani. Wszystko tłumaczy mówi co i jak konkretnie bez ogólników, zawsze dochodzimy do sedna sprawy Parę razy zdarzyło mi się, że nie miałam wystarczająco dużo pieniędzy, wtedy mówiła, że najwyżej następnym razem. Przyjmuje u siebie w domu, kawka, herbatka i do pracy normalna babka Jak by ktoś miał jakieś pytania to chętnie odpowiem
reyczel co to za wróżka?

witam wszystkim na wątku

Zaczęłam go przeglądać ponieważ sama zastanawiam się nad wizyta u wróżki. Wzięło się to z tego, iż jakiś czas temu dowiedziałam się iż mama mojego TŻ regularnie od lat chodzi do wróżki. Ostatnio dowiedziałam się od niego tego, co jego mama dowiedziała się pytając o niego właśnie. Te wszystkie wiadomości dotyczą także mnie- i stąd zaczęłam się zastanawiać nad tym wszystkim. Zanim nie dowiedziałam się tego, jaka jest sprawdzalność tych wróżb ( w jej przypadku) nie interesowałam się w sumie tak bardzo tym tematem. Myślałam o tym kiedyś, dawno temu, ale jakoś przestało mi to chodzić po głowie.
W moim życiu nadszedł czas dużych zmian stawiam wszystko na jedną kartę - wyjeżdżam za granicę do ukochanego zostawiając wszystko ( taki wyjazd i tak zawsze był moim marzeniem więc teraz tym bardziej mnie tam ciągnie). Tak naprawdę nasz związek jest stosunkowo młody i te wróżby są dla niego baaaaardzo istotne. dlatego zastanawiam się nad tym czy odwiedzić wróżkę....

chciałabym, ale boję się uslyszeć coś innego. Macie tak?
pozdrawiam
201607111054 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-09, 12:59   #363
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu


Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-22 o 20:40
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-14, 01:07   #364
zetazeta
Przyczajenie
 
Avatar zetazeta
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: wróżka w Poznaniu

hej dziewczyny, to w sumie mój pierwszy post tutaj. Właśnie zastanawiam się nad wizytą u wróżki. Bardziej polecacie Halszkę czy Marylę? Przejrzałam wasze wypowiedzi i mam trochę dylemat, którą z tych dwóch pań wybrać
zetazeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 09:05   #365
reyczel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez zetazeta Pokaż wiadomość
hej dziewczyny, to w sumie mój pierwszy post tutaj. Właśnie zastanawiam się nad wizytą u wróżki. Bardziej polecacie Halszkę czy Marylę? Przejrzałam wasze wypowiedzi i mam trochę dylemat, którą z tych dwóch pań wybrać
Ja i tak polecam Iwonę
reyczel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-15, 13:01   #366
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu


Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-22 o 20:40
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 09:36   #367
anulkaogr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: wróżka w Poznaniu

mnie za to nie sprawdza się to, co powiedziała Halszka. jednakże u żadnej innej nie byłam, bo uważam, że te wszystkie wróżki to po prostu dobrze grający psychologowie. ja miałam w przeciągu pół roku zejść się z mężem i ... właśnie złożyłam wniosek rozwodowy do sądu! bo pragnę spędzić życie u boku zupełnie innego faceta, którego wróżka nawet nie widziała ... moim zdaniem, szkoda kasy. ale wiadomo, jak ktoś ma taką potrzebę to niech idzie, nie zaszkodzi sprawdzić jak to jest choć ja w tym momencie wybrałabym po prostu godzinną sesję u dobrego psychologa
anulkaogr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-18, 08:41   #368
reyczel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 3
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez anulkaogr Pokaż wiadomość
mnie za to nie sprawdza się to, co powiedziała Halszka. jednakże u żadnej innej nie byłam, bo uważam, że te wszystkie wróżki to po prostu dobrze grający psychologowie. ja miałam w przeciągu pół roku zejść się z mężem i ... właśnie złożyłam wniosek rozwodowy do sądu! bo pragnę spędzić życie u boku zupełnie innego faceta, którego wróżka nawet nie widziała ... moim zdaniem, szkoda kasy. ale wiadomo, jak ktoś ma taką potrzebę to niech idzie, nie zaszkodzi sprawdzić jak to jest choć ja w tym momencie wybrałabym po prostu godzinną sesję u dobrego psychologa

Jakoś psychologowie nie są mi wstanie powiedzieć o najdrobniejszych szczegółach mojego życia.
Z drugiej strony życie to nie książka. Nie ma rozdziału 3: Partner i strony 100 o będziesz z tym i z tym na pewno bo tak tu jest napisane. To są drogowskazy... A Ty jesteś kowalem swojego losu. Zapewne jeśli postępowałabyś, że tak powiem, zgodnie z 'planem' zeszłabyś się z mężem. Jednak może Twoja podświadomość tego nie chciała? Zaczęłaś robić wszystko by do tego nie dopuścić.
Zanim zaczniecie oczerniać wróżki i och pracę zastanówcie się nad tym.
reyczel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 10:39   #369
anulkaogr
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: wróżka w Poznaniu

czy ja kogoś oczerniam? tak się składa, że byłam u jednego Pana, który jest psychologiem i jednocześnie chiromatą (czyta z dłoni) i ten facet powiedział mi dużo więcej niż wróżka. on przynajmniej wstrzelił się w to, co faktycznie mi się przytrafiło. ona po prostu nie widziała tego, co naprawdę się w moim życiu działo. mam prawo powiedzieć, jak ją rzeczywiście odbieram, prawda? czy jest to wątek, w którym nalezy tylko chwalić wróżki i ściemniać jakie są cudowne, bo przepowiadają nam przyszłość? mnie się nie sprawdziło i mam prawo głośno o tym mówić. po prostu ...
anulkaogr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 16:27   #370
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu


Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-22 o 20:39
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-18, 23:46   #371
eternalsunshine
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 13
Dot.: wróżka w Poznaniu

Anulka, tylko czy ty czasem nie masz terminu z tym sprawdzeniem się na czerwiec? bo tak chyba pisałaś w poprzednich postach Więc chyba jeszcze za wcześnie na to by mówić, że się nie sprawdziło.. U mnie najwięcej ma się dziać w maju więc też czekam. Byłam u Halszki w listopadzie i w styczniu i kilka drobnych spraw się sprawdziło. U Kiary też byłam, ale to jeszcze wcześniej i również mówiła o tym samym co Halszka. Więc nie wydaje mi się, że to dobre psycholożki.. Nie wszystko musi się sprawdzić i nie zawsze musimy postępować też zgodnie z tym co nam tarot pokaże.. Ja póki co nie wypowiadam się na nie, skoro to co ma mi się wydarzyć, będzie dopiero za jakiś miesiąc
eternalsunshine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-24, 19:28   #372
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Orientujecie się może czy wróżka Halszka przyjmuje jeszcze w Poznaniu , a jesli tak to gdzie?
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-25, 18:01   #373
Martika 49
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Raido Pokaż wiadomość
Orientujecie się może czy wróżka Halszka przyjmuje jeszcze w Poznaniu , a jesli tak to gdzie?

Tak, przyjmuje w czwartek w Poznaniu za Bramką a w pozostałe dni - Koziegłowy. Ja byłam u niej w sobotę i też mnie przyjęła.
Martika 49 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-04, 10:57   #374
Raido
Raczkowanie
 
Avatar Raido
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 68
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Martika 49 Pokaż wiadomość
Tak, przyjmuje w czwartek w Poznaniu za Bramką a w pozostałe dni - Koziegłowy. Ja byłam u niej w sobotę i też mnie przyjęła.
A w godzinach popołudniowych w czwartki też przyjmuje w Poznaniu czy tylko rano?
Raido jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 13:57   #375
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: wróżka w Poznaniu

Nie chcem Ciebie wprowadzić w błąd ale jakiś czas temu przyjmowała też popołudniami. Chyba najpewniej będzie jak do niej przedzwonisz
__________________
KONESERKA POZYTYWNEGO HUMORKU
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-07, 20:56   #376
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

dziewczyny potrzebuję namiary na dobrą wróżkę w Poznaniu ,taką która mówi prawdę a nie tylko się bawi we wróżbitę macieja ;p proszę o namiary na maila
an-gi@wp.pl

---------- Dopisano o 21:56 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

właśnie czytam cały wątek i okazuje się , że ta Halszka to wróżka u której kiedyś byłam, sprawdziło mi się kilka rzeczy mówiła, ze będę prowadzić interes i się sprawdziło, że zdam egzamin którego nie mogę zdać więcej już nie pamiętam a i mówiła o moim ex , że nie jestem z nim szczęśliwa i trafiła ale nie trafiła odnośnie przyszłego partnera, za to mojej koleżance sprawdziło się w 100% obie jej córki miały brać ślub powiedziała jej , że obie nie będą z tymi partnerami i nie będą szczęśliwe dziś obie są z innymi partnerami i obie nie są szczęśliwe więc sprawdziło się , muszę się do niej wybrać ponownie ostatnia wizyta odbyła się 3 lata temu i odczuwam ostatnio potrzebę pójścia ponownie, ale jak macie inne sprawdzone kobitki chętnie sprawdzę
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:54   #377
Agravka2
Raczkowanie
 
Avatar Agravka2
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 60
Dot.: wróżka w Poznaniu

heyo laseczki,

ktoś był u Tekli w Luboniu w końcu? Macie jakieś informacje o niej?

__________________
aparat góra 31.05.2011
aparat dół - 31.10.2011
Agravka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-03, 17:23   #378
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: wróżka w Poznaniu

Uuuuuuuuuu ale cisza na forum nikt nie ma jakiś nowinek w tym temacie ???
__________________
KONESERKA POZYTYWNEGO HUMORKU
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 09:03   #379
gosiapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Podzielę się swoimi doświadczeniami, byłam 2 razy u Kiary (grudzień i teraz w kwietniu).. jeśli chodzi o grudzień to rzeczywiście posprawdzało mi się, że co 3 miesiące będzie lepiej u mnie w życiu (ale jak wiadomo czas leczy też rany), dostałam coś w rodzaju spadku, rzeczywiście się przeprowadzam (trafila w termin, że za pół roku) i chyba tylko tyle.
Mam jeszcze spełnić się zawodowo i urodzić 2 dzieci i mieć bogate życie seksualne, być dobrym kierowca, spelnić się zawodowo i jako matka.
(generalnie chodziło o to, że mój już eksnarzeczony mnie zdradził i poczęło się dziecko)
ciężko mi odnieść się do tego, że mój eks nie kocha swojej (już) obecnej partnerki, nie wiem czy rzeczywiście były komplikacje przy porodzie (w zasadzie widziała, że dziecko może się nawet nie urodzić, ale skomentowała, że to tylko od Boga zależy), powiedziała, że to nie jego dziecko w ogóle, że oni nie będą razem. Z tego co wiem to są razem i mają chyba synka.

jeśli chodzi o kwiecien to powtórzyła się, że dostane spadek, ale powiedziala ze może chodzic o ten co juz dostałam skoro było to nie tak dawno. Facet, którego teraz poznałam to w ogóle nie Ten jedyny. Sprawdziło się, że nie pojechalam z nim na majówkę. Do 6 tygodni miałam miec ocieplenie w miłości, czyli zostały 4 dni i nic.... Mam mieć niedługo 2 facetów do wyboru, jednego znam, jednego poznam poprzez pracę przy kwestiach finansowych.
zastanawiam się, czy w ogóle coś mi się posprawdza, tym bardziej, że mam nowy punkt odniesienia. Byłam u jasnowidza powiedział to samo co Kiara, że ten facet (co go poznałam) nie jest dla mnie. Powiedział, że widzi u mnie 2 małżeństwa, wyciągnęłam że 1 w przyszłym roku, a pierwszego męża poznam w listopadzie, 1 dziecko z drugiego małżeństwa. warto dodać, że Kiara cały czas przestrzegała mnie przy tych wizytach, że mam uważać na ciążę i 2 dzieci widziała nawet zastanawiała sie czy nie bliźniaki.
Ten facet pasował mi idealnie do wróżby, poznałam go po takim czasie co Kiara określiła, że w moim życiu będzie ok, ma w rodzinie pełno bliźniaków (a to genetyczne jest) i.... i coś tam bardzo intymnego też mi pasowało, czyli podpasował mi do wróżby, ale niestety zniknął z mojego życia. Wg Kiary ma sam szukać kontaktu, ale Kiara też przy obu wizytach twierdzila, że mój eks bedzie chcial wrócic do mnie (chyba, że chce a tego mi nigdy nie powie). mam mieszane uczucia co do wszystkich uzyskanych informacji. Czas jest tu nieubłagany. To chyba najgorsze we wróżbach, że trzeba czekać.
gosiapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 18:20   #380
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

hej słuchajcie muszę się pochwalić , zawsze chciałam żeby powróżyła mi cyganka, nie wiem czemu , słyszałam , że są w tym "dobre" i... jak to mówią uważaj czego sobie życzysz bo czasami się spełniają przyszła dzisiaj do mnie cyganka, powiedziała mi , że mi powróży, musiałam dać jej bluzkę-pracuję w sklepie odzieżowym, bo kasy nie miałam- i zaczęła mówić powiedziała , że w sobotę czeka mnie niespodziewana randka , z której będę bardzo zadowolona, że ktoś się we mnie skrycie kocha ale nie wie jak ma mi to okazać, powiedziała , że od tej osoby dostanę prezent , który będę na palcu nosić i że będę z nim bardzo szczęśliwa, urodzę 2 dzieci itd, powiedziała , że mam piękny uśmiech na twarzy ale w sercu skrywam ogromny ból- fakt tutaj trafiła w sedno- i powiedziała , że mam grać w totka bo widzi jak jeżdżę mercedesem (hahahahahahhahahah) i dodała , że mam ukrywać pierścionek przed jedną koleżanką bo ona jest bardzo fałszywa i zazdrosna o mnie...powiedziała mi też , że jestem bardzo uczuciowa i to co kocham ucieka ode mnie a to czego nie kocham przyciągam...


ciekawe czy się sprawdzi, niby ta randka ma być w tą sobotę ale coś mi się w to wierzyć nie chce, dodała, że widzi , że jej nie wierze " mówisz taka stara cyganicha , co ona może wiedzieć ale wspomnisz moje słowa, zobaczysz , że się zdziwisz " o.O no może się zdziwię póki co to ie wierzę :p

i tutaj kieruję pytanie do was kochane , wróżyła wam kiedyś cyganka? sprawdziło się?
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 20:44   #381
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: wróżka w Poznaniu

an-gito ciekawa sprawa o czym piszesz.... mnie nigdy taka sytuacja nie spotkała, ale słyszałam od znajomych, że przy wróżbach od cyganki dużo spraw się sprawdziło.( Osobiście miałam styczność kilka razy z osobą wróżącą ze zwykłych kart i 99% się sprawdziło jak nie 100% bo może nie kumam faktów ) Wogóle, że cyganki mają takie coś w sobie co daje im taką trafność określenia "losu" dla danej osoby...Pisz koniecznie co z tą sobotą ja jestem bardzo ciekawa :
__________________
KONESERKA POZYTYWNEGO HUMORKU
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 07:21   #382
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

sama jestem ciekawa ale uważam , że się nie spełni, gdzieś tam mam nadzieję, ale chyba widziała w moich oczach chęć i tęsknotę za mężczyzną , nie wiem może , może pożyjemy zobaczymy na szczęście to tylko kilka dni
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:05   #383
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

Gosiapoznan u jakiego jasnowidza bylas ? W Poznaniu przyjmuje ?
an-gi ta cyganka wrózyła Ci w Poznaniu ?
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 09:22   #384
Adziii88
Raczkowanie
 
Avatar Adziii88
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 67
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
sama jestem ciekawa ale uważam , że się nie spełni, gdzieś tam mam nadzieję, ale chyba widziała w moich oczach chęć i tęsknotę za mężczyzną , nie wiem może , może pożyjemy zobaczymy na szczęście to tylko kilka dni
Nadzieje zawesze warto mieć byle do soboty ;P
__________________
KONESERKA POZYTYWNEGO HUMORKU
Adziii88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 16:47   #385
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

tak w Poznaniu mam box na wgo i tam czasem chodzą cyganki , jedna kiedyś wywróżyła koleżance i okazało się 100% prawdy, ale to była inna , nie wiem czemu ale zaufałam tej cygance taką miała miłą buzię
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 17:57   #386
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

oprócz wgo gdzies sa ?
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 07:47   #387
gosiapoznan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

koło PKSu się kręcą
gosiapoznan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 11:15   #388
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

nie mam pojęcia , z tego co wiem często przychodzą na wgo ale do mnie dopiero teraz przyszła, takiej z ulicy raczej bym nie zaufała bo one lubią okradać, kiedy jej powiedziałam , że nie mam kasy to GRZECZNIE!! poprosiła mnie o jakąś bluzeczkę dla swojej wnuczki, powiedziałam , że mam tylko taką podartą bo mi klientka uszkodziła, cieszyła się jak głupia , wzięła mnie za rękę i podziękowała, a i powiedziała mi "niech Ci się wiedzie. " powtórzyła to 2x , może to dziwne ale miałąm wczoraj spory ruch , mimo iż giełda świeciła pustkami, więc może coś w tym jest ;p albo po prostu dobry dzień
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 14:00   #389
arystokratka
Raczkowanie
 
Avatar arystokratka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 64
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez an-gi Pokaż wiadomość
nie mam pojęcia , z tego co wiem często przychodzą na wgo ale do mnie dopiero teraz przyszła, takiej z ulicy raczej bym nie zaufała bo one lubią okradać, kiedy jej powiedziałam , że nie mam kasy to GRZECZNIE!! poprosiła mnie o jakąś bluzeczkę dla swojej wnuczki, powiedziałam , że mam tylko taką podartą bo mi klientka uszkodziła, cieszyła się jak głupia , wzięła mnie za rękę i podziękowała, a i powiedziała mi "niech Ci się wiedzie. " powtórzyła to 2x , może to dziwne ale miałąm wczoraj spory ruch , mimo iż giełda świeciła pustkami, więc może coś w tym jest ;p albo po prostu dobry dzień


i jak, sprawdziło się?
arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:30   #390
an-gi
Raczkowanie
 
Avatar an-gi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 193
Dot.: wróżka w Poznaniu

hmmm podświadomie pewnie do tego dążyłam ponieważ w czwartek napisałam do kumpla który mi się podoba , napisałam , że chce iść do kina i nikt akurat nie może, sam zaoferował swoją osobę ale chciałam iść w piątek żeby mieć sobotę wolną na tę niespodziankę, w piątek powiedział , że mu nie pasuje i chce się umówić na sobotę zgodziłam się, ale niestety do spotkania nie doszło ponieważ się rozchorował... także się nie sprawdziło , w totka też nie wygrałam :p więc mit że cyganka prawdę ci powie- busted ;p może nie o tę sobotę jej chodziło , nie wiem jak spotka mnie jakaś niespodzianka to się podzielę
an-gi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 18:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:54.