wróżka w Poznaniu - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-05-14, 12:06   #571
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu


Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-22 o 20:28
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-14, 20:58   #572
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Dziękuję,za słowa otuchy i wsparcia,chwilami gdy czytam tą stronę mam wrazenie,ze tu piszą same dobre wrozki...Dziękuję
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 19:29   #573
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Kochane,spotkałam się dzis z Francis Violento,poprostu TO JEST TO!!!Wspaniały,młody człowiek ,ktory jest naprawdę dobry w tym co robi,pasjonat,znawca tematu.Dzis juz wiem co moze przyniesc przyszłosc,jak mam postępowac,jak znalezc w sobie siłę,by dazyc do celu.Przepowiednię zostawię dla siebie,ale POLECAM GORĄCO.Napewno po spotkaniu z tym młodym,ale nad wyraz dojrzałym i inteligentnym człowiekiem nie będziecie miały poczucia niedosytu wiedzy,zmarnowanego czasu i straty finansowej.Smię zapewnic,ze z biegiem czasu będzie raczej trudno się do FRANCIS VIOLENTO dostac,bo zapewne chętnych nie będzie brakowało.POZDRAWIAM,dzis juz spokojna i pozytywnie naładowana dodatnia energią
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-16, 21:49   #574
Blond Bond
Raczkowanie
 
Avatar Blond Bond
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez poisonive Pokaż wiadomość
Kochane,spotkałam się dzis z Francis Violento,poprostu TO JEST TO!!!Wspaniały,młody człowiek ,ktory jest naprawdę dobry w tym co robi,pasjonat,znawca tematu.Dzis juz wiem co moze przyniesc przyszłosc,jak mam postępowac,jak znalezc w sobie siłę,by dazyc do celu.Przepowiednię zostawię dla siebie,ale POLECAM GORĄCO.Napewno po spotkaniu z tym młodym,ale nad wyraz dojrzałym i inteligentnym człowiekiem nie będziecie miały poczucia niedosytu wiedzy,zmarnowanego czasu i straty finansowej.Smię zapewnic,ze z biegiem czasu będzie raczej trudno się do FRANCIS VIOLENTO dostac,bo zapewne chętnych nie będzie brakowało.POZDRAWIAM,dzis juz spokojna i pozytywnie naładowana dodatnia energią
Dziś? to chyba za wcześnie żeby cokolwiek stwierdzić o wróżbach.
Czy to jest to okaże się kiedy zacznie (i o ile zacznie) się sprawdzać

A tak przy okazji... To nieco przerażające kiedy się tak strasznie wierzy w to, co ktoś zobaczył w kartach. Dystans, dystans i jeszcze raz dystans!
__________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!"




Edytowane przez Blond Bond
Czas edycji: 2013-05-16 o 21:51
Blond Bond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-18, 14:20   #575
MalinowaLala
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaLala
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: WLKP...Poznań też ;)
Wiadomości: 103
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez poisonive Pokaż wiadomość
Kochane,spotkałam się dzis z Francis Violento,poprostu TO JEST TO!!!Wspaniały,młody człowiek ,ktory jest naprawdę dobry w tym co robi,pasjonat,znawca tematu.Dzis juz wiem co moze przyniesc przyszłosc,jak mam postępowac,jak znalezc w sobie siłę,by dazyc do celu.Przepowiednię zostawię dla siebie,ale POLECAM GORĄCO.Napewno po spotkaniu z tym młodym,ale nad wyraz dojrzałym i inteligentnym człowiekiem nie będziecie miały poczucia niedosytu wiedzy,zmarnowanego czasu i straty finansowej.Smię zapewnic,ze z biegiem czasu będzie raczej trudno się do FRANCIS VIOLENTO dostac,bo zapewne chętnych nie będzie brakowało.POZDRAWIAM,dzis juz spokojna i pozytywnie naładowana dodatnia energią
Witaj .
Podziwiam Twój "wielki" optymizm wobec Francis`a, a to dlatego że sama z jakiś rok temu zamówiłam u niego wróżbę (przez Allegro) i owszem było wszystko na czas przesłane na email`a , ale.... takie rzeczy mi nawypisywał że na pierwszy rzut oka kupy ani d...y mi się to nie trzymało.
Teraz z perspektywy czasu wiem , że nic podkreślam MI się nie sprawdziło ani nie pokryło z zaistniałymi sytuacjami.
Prędzej jestem w stanie przytaknąć , że Halszka coś powie co będzie miało realne odzwierciedlenie w przyszłości i zaistniałych sytuacjach. Chociaż te pytanie o znak zodiaku i powtarzające się "masz anioła stróża" tak do końca mnie nie przekonują bo mnie też o to pytała i o "aniołku" mówiła...Nom ale tą są tylko moje spostrzeżenia.
__________________
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu .

Edytowane przez MalinowaLala
Czas edycji: 2013-05-18 o 14:27
MalinowaLala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-19, 16:48   #576
Blond Bond
Raczkowanie
 
Avatar Blond Bond
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez MalinowaLala Pokaż wiadomość
Witaj .
Podziwiam Twój "wielki" optymizm wobec Francis`a, a to dlatego że sama z jakiś rok temu zamówiłam u niego wróżbę (przez Allegro) i owszem było wszystko na czas przesłane na email`a , ale.... takie rzeczy mi nawypisywał że na pierwszy rzut oka kupy ani d...y mi się to nie trzymało.
Bo przez internet, smsy i inne takie rzeczy się nie wróży. Tylko osobiście. A jeśli chodzi o tarota to dotyk kart.
__________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!"



Blond Bond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 15:18   #577
MalinowaLala
Raczkowanie
 
Avatar MalinowaLala
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: WLKP...Poznań też ;)
Wiadomości: 103
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Blond Bond Pokaż wiadomość
Bo przez internet, smsy i inne takie rzeczy się nie wróży. Tylko osobiście. A jeśli chodzi o tarota to dotyk kart.
Dobrze tylko ,że wśród znajomych mam kilka osób które pokusiły się o spotkanie "face to face" i i ich zdanie na temat całokształtu jest takie samo . Więc............. a poza tym wątek dotyczący wróżenia tego Pana jest dość szeroko rozwinięty w internecie z podobnym wręcz "bardzo" oddźwiękiem.
__________________
Pozytywne myślenie to połowa sukcesu .
MalinowaLala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-22, 11:53   #578
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam,moja przeszłosc ,ktora opisał Francis zgadzała sie.Poza tym nie na tym się skupił podczas wrozenia,miałam konkretne pytanie i najbardziej interesowała mnie odpowiedz.Konkretna otrzymałam. Dzis w nocy stało sie cos co utwierdziło mnie w trafnosci wrozby.Poczatek,juz ?Ale wydarzenie opisał dokładnie,tak sie tez stało,dodam bez jakiejkolwiek mojej inicjatywy.Czekam na rozwoj wydarzen.Dowiecie sie napewno.Dziewczyny,ja tez mam pewnie jak kazda z Was bagaz zyciowych doswiadczen,nie zyje w swiecie idealnym,więc z szacunku do kazdej z Was ,ktora czyta moje słowa zapewniam Was,ze jest to prawda od poczatku do konca.Jezeli wrozby nie spełnią się napisze rowniez.Pamiętam tez o tym co mowiły Halszka i Maryla,o trafnosci lub nie wrozb tych pan dowiecie sie rowniez.Jeszcze pragne dodac,ze nie wierze w internetowe przepowiednie,znam wiele osob,ktore korzystały z tej formy,jak narazie nie wiadomo mi ,by cos sie spełniło.Pozdrawiam,zycze usmiechu i słoneczka w duszy.
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-02, 21:30   #579
mysia kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam serdecznie
Czy ktoś z Was słyszał może o wróżce z Drużyny Poznańskiej? To jest niedaleko Mosiny. Pewnie nie jest bardzo rozreklamowana, jakoś nikt o niej chyba wcześniej nie pisał...
mysia kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-04, 20:38   #580
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez mysia kitka Pokaż wiadomość
Witam serdecznie
Czy ktoś z Was słyszał może o wróżce z Drużyny Poznańskiej? To jest niedaleko Mosiny. Pewnie nie jest bardzo rozreklamowana, jakoś nikt o niej chyba wcześniej nie pisał...
Witam,

Nie wiem, czy myślimy o tej samej, ale chyba ja ją znam. To Pani Wanda. Bardzo ciekawa i prostolinijna kobieta... Czytając wcześniejsze wpisy rzeczywiście nikt o niej nie wspominał, a szkoda. Kobieta jak dla mnie jest niesamowita. Ja byłam u niej 2 razy i byłam w mega szoku. Za każdym razem wychodziłam z nastawieniem NIEMOŻLIWE a tu wszystko się sprawdza. Moja przyjaciółka chodzi do niej bardzo często i jest bardzo zadowolona )
I co najważniejsze, chyba dla większości. Nie ma żadnych cenników !!!! Jest zwyczajne co łaska ja daję 20-30 zł
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 18:58   #581
mysia kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: wróżka w Poznaniu

Taak- to ta sama ! Faktycznie nie ma wcale cennika
Jestem tylko ciekawa jak sprawdzalność... (dopiero co byłam na wizycie...)ale jak poprzedniczka byłam w szoku jak wyszłam...bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła
__________________
Jeszcze dzień...najwyżej dwa...
mysia kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-05, 20:09   #582
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Powiem Ci tak,

Ja byłam u niej rok temu jakoś w maju. Powiedziała mi, że mama będzie bardzo ciężko chora, wręcz na skraju śmierci. Ja powiedziałam, że się pomyliła bo tatuś mój jest chory a mama ma sie całkiem nieźle czuje. W czerwcu miała operację, po której miała tak ciężkie komplikacje, że trzeba było walczyć o jej życie. Reszta też się sprawdziła.... a na najważniejszą kwestię czekam To co mnie najbardziej zaskakuje, to to że wiem ile u niej jest osób i za każdym razem pytam ją w jednej bardzo ważnej dla mnie kwestii i za każdym razem powtarza mi dokładnie to samo !!!!! a niemożliwe jest żeby mnie pamiętała...

Edytowane przez 9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d
Czas edycji: 2013-06-05 o 20:11
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-05, 21:43   #583
mysia kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: wróżka w Poznaniu

Bardzo ciekawe....ja byłam u niej pierwszy raz i pewnie nie ostatni na prawdę jestem bardzo bardzo ciekawa, czy będzie tak jak przepowiedziała. Chociaż muszę przyznać, że niektóre rzeczy określiła dokładnie- nawet bardzo...a teraz -czekam na najważniejsze- podobno już niedługo ma się spełnić

---------- Dopisano o 22:43 ---------- Poprzedni post napisano o 22:41 ----------

DO gonia9791

...a to zdarzenie, o które wciąż pytasz? to kiedy ma nastąpić? Myślisz, że dobrze określa ramy czasowe zdarzeń?
__________________
Jeszcze dzień...najwyżej dwa...

Edytowane przez mysia kitka
Czas edycji: 2013-06-05 o 21:46
mysia kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 07:31   #584
Blond Bond
Raczkowanie
 
Avatar Blond Bond
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 112
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=9a06d042a0f7bdf195a3293 aa692d79116b86c9a_634ddea 21f65d;41157424]
Nie wiem, czy myślimy o tej samej, ale chyba ja ją znam. To Pani Wanda. Bardzo ciekawa i prostolinijna kobieta... Czytając wcześniejsze wpisy rzeczywiście nikt o niej nie wspominał, a szkoda. Kobieta jak dla mnie jest niesamowita. Ja byłam u niej 2 razy i byłam w mega szoku. Za każdym razem wychodziłam z nastawieniem NIEMOŻLIWE a tu wszystko się sprawdza. Moja przyjaciółka chodzi do niej bardzo często i jest bardzo zadowolona )
I co najważniejsze, chyba dla większości. Nie ma żadnych cenników !!!! Jest zwyczajne co łaska ja daję 20-30 zł[/QUOTE]

I właśnie takie kobiety podziwiam Wróży, wróżby się sprawdzają, a nie robi sobie reklam (a zwłaszcza śmiesznych autoreklam jak niektórzy), a poza tym bierze "co łaska" a nie kosmiczne sumy - tak właśnie powinno się płacić za wróżbę.
bo powiedzmy sobie szczerze - po tych znanych, rekalmowanych i drogich to cześciej zostaje tzw. kupa
A poza tym jakos wieksze zaufanie mam do czlowieka, ktory niejedno w zyciu widział i przeszedł.

Nie byłam u tej pani i pewnie nie bedę bo wróżyć chciałam dla zabawy niż z potrzeby, ale mieszka dosyć blisko mnie i pewnie wolalabym ją bo jest bardziej wiarygodna niż ci co tak każą się reklamowac lub co śmieszniejsze sami się reklamują pod pseudonimami albo każą to robić innym
__________________
"Moja jest tylko racja i to święta racja, bo jeżeli nawet jest i twoja, to moja jest mojsza niż twojsza i zaprawdę powiadam wam, że to właśnie moja racja jest najmojsza!"



Blond Bond jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:22   #585
meggie100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam!
Poprosze jakies namiary lub adress od wrozki.
Poz
meggie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-06, 08:38   #586
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 5
Dot.: wróżka w Poznaniu

Myślę, że tak nie ukrywam, że chodzi o faceta :P i za każdym razem było tak jak mówiła, chociaż wydawało się to nierealne.... Na razie wszystko się sprawdza, ale najbliższe tygodnie pokażą czy do końca
9a06d042a0f7bdf195a3293aa692d79116b86c9a_634ddea21f65d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 18:20   #587
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej,poprosze namiary do tej kobietyZ gory dziekuje
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-07, 22:20   #588
baranek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam proszę o namiar do tej wróżki tu lub na @ maciejk_k@wp.pl Z góry dzięki
baranek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-08, 08:44   #589
baranek1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=9a06d042a0f7bdf195a3293 aa692d79116b86c9a_634ddea 21f65d;41157424]Witam,

Nie wiem, czy myślimy o tej samej, ale chyba ja ją znam. To Pani Wanda. Bardzo ciekawa i prostolinijna kobieta... Czytając wcześniejsze wpisy rzeczywiście nikt o niej nie wspominał, a szkoda. Kobieta jak dla mnie jest niesamowita. Ja byłam u niej 2 razy i byłam w mega szoku. Za każdym razem wychodziłam z nastawieniem NIEMOŻLIWE a tu wszystko się sprawdza. Moja przyjaciółka chodzi do niej bardzo często i jest bardzo zadowolona )
I co najważniejsze, chyba dla większości. Nie ma żadnych cenników !!!! Jest zwyczajne co łaska ja daję 20-30 zł[/QUOTE]

Witam proszę o namiar do wróżki Wandy tu lub na mail
maciejk_k@wp.pl
baranek1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-06-16, 21:49   #590
Szahrizabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

Jestem tu nowa, mimo że wątek śledzę od dawna. dzis dopiero postanowiłam sie zarejestrować. Jestem wieloletnią klientką Kiary oraz Sylwii. Obie bardzo lubię i szanuję. Dziś po raz pierwszy sie spotkałam z Francis_Violento. Jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy tak młodego człowieka. Jego sposób bycia, wysławiania się świadczą o wysokiej kulturze osobistej, doświadczenie i intuicję tez ma sporą. niezwykle dojrzały i wrażliwy, życzliwy. To co było i jest, w czym siedzę i jakie lafiryndy mnie otaczają to mi wszystko powiedział z ogromna precyzją i szczegółami, co do przypowiedni okaże się z czasem. Szacun!!!
Szahrizabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 11:47   #591
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Cytat:
Napisane przez Szahrizabs Pokaż wiadomość
Jestem tu nowa, mimo że wątek śledzę od dawna. dzis dopiero postanowiłam sie zarejestrować. Jestem wieloletnią klientką Kiary oraz Sylwii. Obie bardzo lubię i szanuję. Dziś po raz pierwszy sie spotkałam z Francis_Violento. Jestem pod ogromnym wrazeniem wiedzy tak młodego człowieka. Jego sposób bycia, wysławiania się świadczą o wysokiej kulturze osobistej, doświadczenie i intuicję tez ma sporą. niezwykle dojrzały i wrażliwy, życzliwy. To co było i jest, w czym siedzę i jakie lafiryndy mnie otaczają to mi wszystko powiedział z ogromna precyzją i szczegółami, co do przypowiedni okaże się z czasem. Szacun!!!
Hej,miałam takie same odczucia po spotkaniu z tym człowiekiem,ale jak pewnie sama zauwazyłas mało kto na tym forum wierzy w jego mozliwosci,a szkoda.Mi cos tam zaczęło się spełniac,ale to za wczesnie,by opisywac to.Jeszcze czekam,jak wszystko się spełni to opisze napewno dokładnie.Czy Tobie rowniez Fransis dopasował kamien i runę,ktore pomogą w pracy nad sobą?Pozdrawiam..
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 23:43   #592
Szahrizabs
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 2
Dot.: wróżka w Poznaniu

poisonive witam, no jest naprawdę niesamowity. Byłam razem z przyjaciółką i jej tez lekko szczęka opadła.
Mi nie dopasował kamienia i runy. Ale mam zamiar umówić się ponownie w najbliższym czasie, ponieważ teraz mam pytania w związku z tym co mówił. Wiesz jak opada stress i szok po tym co usłyszysz na psokojnie rodzą się pytania. jaj mam mnóstwo, mimo że nasza wróżba trwała 2 godziny. Że też ma cierpliwość do starych ciotek z problemami
a tobie kamień i runa pomagają, czujesz zmiany na lepsze?
Szahrizabs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 14:34   #593
poisonive
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=9a06d042a0f7bdf195a3293 aa692d79116b86c9a_634ddea 21f65d;41157424]Witam,

Nie wiem, czy myślimy o tej samej, ale chyba ja ją znam. To Pani Wanda. Bardzo ciekawa i prostolinijna kobieta... Czytając wcześniejsze wpisy rzeczywiście nikt o niej nie wspominał, a szkoda. Kobieta jak dla mnie jest niesamowita. Ja byłam u niej 2 razy i byłam w mega szoku. Za każdym razem wychodziłam z nastawieniem NIEMOŻLIWE a tu wszystko się sprawdza. Moja przyjaciółka chodzi do niej bardzo często i jest bardzo zadowolona )
I co najważniejsze, chyba dla większości. Nie ma żadnych cenników !!!! Jest zwyczajne co łaska ja daję 20-30 zł[/QUOTE]
Hey,Gonia przeslij jakies dokładne namiary na tą babke z Druzyny Poznanskiej,prosze
poisonive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 14:46   #594
lifelesscharlotte
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej Chciałabym się wybrać do wróżki. Z Waszych postów nastawiłam się na Halszke, ale troche obawiam się jej "spadku formy". Była któraś z Was ostatnio u niej? Lub ma ktoś może dokładne namiary na wróżkę z Drużyny? Da się tam dojechać komunikacja?

Pozdrawiam serdecznie
lifelesscharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 09:31   #595
mysia kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witaj
Do Drużyny najlepiej dojechać pociągiem z dworca głównego w Poznaniu. Stacja Drużyna to jeden przystanek za Mosiną. Podróż trwa jakieś 30 minut. A ze stacji docelowo jakieś 5 minut
__________________
Jeszcze dzień...najwyżej dwa...
mysia kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 17:40   #596
mysia kitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 12
Dot.: wróżka w Poznaniu

[1=9a06d042a0f7bdf195a3293 aa692d79116b86c9a_634ddea 21f65d;41181090]Myślę, że tak nie ukrywam, że chodzi o faceta :P i za każdym razem było tak jak mówiła, chociaż wydawało się to nierealne.... Na razie wszystko się sprawdza, ale najbliższe tygodnie pokażą czy do końca [/QUOTE]


Witaj ...i jak sprawdzalność? Czy coś już się wyjaśniło? Poznałaś kogoś? Ja...nadal czekam...ale podobno już niedługo
__________________
Jeszcze dzień...najwyżej dwa...
mysia kitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 07:10   #597
meggie100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

Witam! Moglabyś podac prosze ulice,jakiś nr domu Pni Wandy?
meggie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 11:47   #598
paula18891
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Strzałkowo
Wiadomości: 118
Dot.: wróżka w Poznaniu

Hej. Ja też bym chciała się wybrać do wróżki z Drużyny, może ktoś by ze mną jechał. Bo nie wiem jak do niej trafić. Mysia kitka piszę, że najlepiej pociągiej :P Kto chętny ?
paula18891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-07, 15:42   #599
201801280952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 287
Dot.: wróżka w Poznaniu


Edytowane przez 201801280952
Czas edycji: 2018-01-22 o 20:28
201801280952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-08, 07:24   #600
meggie100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: wróżka w Poznaniu

weyslij mi prosze adres na maila dzieki iza55555@hotmail.com

---------- Dopisano o 08:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:22 ----------

Witam! Ja bym z tobom jechala samochodem w czwartek mam czas ale bez dokladnego adresu nie wiem czy warto?
meggie100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-26 18:00:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:04.