Mój problem, a rozwiązanie. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-02-21, 11:16   #1
Nowy45
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 107

Mój problem, a rozwiązanie.


Witam,
mój problem polega na tym że jestem alergikiem...Najgorsze jest to że albo moja skóra jest strasznie wrażliwa albo mam jakieś problemy z mrozem. Otóż trenuję piłkę nożną i przez ten tydzień graliśmy na zewnątrz po 2 godziny dziennie, a co na to moja skóra? Po peelingu migdałowym wszystko ładnie schodziło do środy. 3/4 zaskórników zamkniętych zniknęło ale od wczoraj znów są. dodatkowo pojawiają mi się wielkie twarde kule pryszcze ale jakieś takie inne. Wszystko właśnie przez mróz gdyż moja mama miała dokładnie to samo w tym tygodniu.
Macie do polecenia jakiś dobry krem żeby moja skóra zachowywała się normalnie w zimne dni ? i jeszcze mam dodatkowe pytanie bo pot zatyka gruczoły itp. może jakiś tonik co oczyszczałby te gruczoły? nie mam problemów za bardzo problemów z trądzikiem jak nie gram ale właśnie pojawiają się różne niespodzianki rano następnego dnia od treningu.
Nowy45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-21 12:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:14.