Moc pozytywnego myślenia - III część - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-02-17, 21:02   #3511
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witam wszystkie pozytywnie myślące!
Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Ja np. mało czasu spędzam z ludźmi bo wyjechałam na koniec świata i nie mam tu znajomych, czuję, że dzieczeję
A gdzie wyjechałaś? Takie doświadczenie zawsze sporo daje.

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Ja straciłam pracę, więc tym bardziej na bezrobociu potrzeba dużo pozytywnego nastawienia.

Założyłam tę część wątku i się pogubiłam. Będę musiała wrócić do korzeni,ale nie wiem od czego zacząć.
Czemu straciłaś pracę?
Będzie dobrze, nie martwiłabym się bardzo na Twoim miejscu, teraz rynek pracy jest bardzo dobry
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 07:10   #3512
BittersweetCocaine
Zakorzenienie
 
Avatar BittersweetCocaine
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Z kociej polany
Wiadomości: 3 783
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Oprócz utraty pracy dostałam w zad. Umarła babcia. wróciłam z pogrzebu. stało sie to tak nagle, że nie zdążyłam się z nią pożegnać. Ale... nie chcę siać czarnych myśli a opisać Wam sytuację z pogrzebu...



Niestety w takich chwilach spotyka się rodzinę, której sie nie widziało wiele lat. Sama ceremonia, wydarzenie było bardzo specyficzne. Moja babcia udzielała się na wsi, była pełna wigoru, zywiołowa, wierząca i ... pełna optymizmu. Pomiedzy łzami, modlitwą, pożegnaniami przytaczano jej hostorię. Wzruszające a jakie motywujące. Będę czerpać z niej siłe.



To co utkwiło mi po dzisiejszym dniu - babcia zawsze powtarzała do każdego, mówiła (nieważne czy stary, czy młody): Dziecko, życie daje w kość, ale jakby tak odpuścić, nie zaufać sobie, rodzinie, naturze - to co pozostaje. Poddać się? po co? kto wygra, komu się coś udowodni? Kogo coś obchodzi? Dziecko, Ty się liczysz. Dla siebie.Ale nie spiesz sie.Płacz, kiedy trzeba. Ale patrz do przodu. Nie jesteś sam/a.



I jeszcze przytoczone (pamiętam, jak babcia zawsze to mowiła, nawet, jak leżała chora i wnuki i dzieci przy niej a ona): weź idź zjedz dobry obiad, weź idź pogadaj z tym/tamtym. Po co tracisz czas na zmartwienia, jak wokół tyle się dzieje?



Chcę Wam napisać, że ta kobieta, której nie doceniłam, żyła pełnią zycia i teraz uswiadomiłam sobie jej filozofię.

Biedna... Bardzo Ci współczuję

Ja też z moją babcią mam bardzo dobry kontakt (chociaż nie jest zbyt pozytywnie nastawioną do świata osobą) i drżę o jej zdrowie i życie za każdym razem, jak się gorzej poczuje...

Co do pracy to na pewno coś znajdziesz niedługo, zobaczysz. Ja też w listopadzie zostałam na lodzie i to tak z dnia na dzień, ale na szczęście znalazłam pracę w zawodzie i póki co jestem zadowolona
W ogóle moje życie zawodowe leży i kwiczy, bo w ciągu 2 lat jest to moja trzecia praca i zdaję sobie sprawę jak to wygląda CV... Ale co zrobię, jak układało się tak, a nie inaczej. Wiem, że niektórzy z mojego otoczenia z tego powodu traktują mnie trochę z politowaniem, ale jakoś coraz mniej mi to przeszkadza
Dla mnie i tak są ważniejsze kwestie niż praca i stwierdziłam, że nie ma się co przejmować w tym przypadku.

W każdym razie- powodzenia i trzymam kciuki!

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Polecam ksiazki Beaty Pawlikowskiej i ogolnie jej osobe, na you tube prowadzi vlogi.. Otworzyla mi oczy na wiele spraw.. Zdalam sobie sprawe ze bycie szczesliwym czlowiekiem jest tak bardzo proste,ze czesto nie dostrzegamy tego szukajac go zbyt daleko i w zbyt skomplikowany sposob..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Dostałam pod choinkę całą serię "W dżungli...", ale zdążyłam przeczytać tylko 1 część. Jakoś usypiała mnie ta książka, mimo że faktycznie dużo w niej optymizmu. Jakoś zdecydowanie wolę jej filmiki Ale pewnie spróbuję przeczytać kolejne części.
BittersweetCocaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-18, 09:23   #3513
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez BittersweetCocaine Pokaż wiadomość
Biedna... Bardzo Ci współczuję

Ja też z moją babcią mam bardzo dobry kontakt (chociaż nie jest zbyt pozytywnie nastawioną do świata osobą) i drżę o jej zdrowie i życie za każdym razem, jak się gorzej poczuje...

Co do pracy to na pewno coś znajdziesz niedługo, zobaczysz. Ja też w listopadzie zostałam na lodzie i to tak z dnia na dzień, ale na szczęście znalazłam pracę w zawodzie i póki co jestem zadowolona
W ogóle moje życie zawodowe leży i kwiczy, bo w ciągu 2 lat jest to moja trzecia praca i zdaję sobie sprawę jak to wygląda CV... Ale co zrobię, jak układało się tak, a nie inaczej. Wiem, że niektórzy z mojego otoczenia z tego powodu traktują mnie trochę z politowaniem, ale jakoś coraz mniej mi to przeszkadza
Dla mnie i tak są ważniejsze kwestie niż praca i stwierdziłam, że nie ma się co przejmować w tym przypadku.

W każdym razie- powodzenia i trzymam kciuki!




Dostałam pod choinkę całą serię "W dżungli...", ale zdążyłam przeczytać tylko 1 część. Jakoś usypiała mnie ta książka, mimo że faktycznie dużo w niej optymizmu. Jakoś zdecydowanie wolę jej filmiki Ale pewnie spróbuję przeczytać kolejne części.
Ja czytalam W dzunglii podswiadomosci.. Podchodzilam do czytania 2 razy... Za pierwszym razem jakos nie koniecznie mi przypadla do gustu i za jakis czas siegnelam znowu i zaczelam zastanawiac sie nad filozofia Beaty na zycie..
Zawsze wiedzialam ze jest mi niewygodnie w moim zyciu ze soba, nie czulam sie szczesliwa, wolna.. a teraz zaczelam prace nad soba i czuje sie o wiele lepiej.. Wiadomo ze potrzeba czasu, ale dopiero teraz czuje sie na wlasciwej drodze do samej siebie i jestem pelna nadzieji, radosci ze wszystko jest mozlwiwe😚

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:02   #3514
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

witam serdecznie, czy mogę dołączyć ?
mimo potknięć, mimo ciągłego poczucia winy, mimo chwilowego dyskomfprtu w zyciu - staram się mysleć pozytywnie i powtarzać w myślach pozytywne sentencje.
Dziła..powoli, małymi krokami..
mam świetna książkę "potęga podświadomości" to moje pierwsza tego typu lektura
zasatania mnie jakie są wasze sposoby na relaks (taki psychiczny )

---------- Dopisano o 15:02 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

witam serdecznie, czy mogę dołączyć ?
mimo potknięć, mimo ciągłego poczucia winy, mimo chwilowego dyskomfprtu w zyciu - staram się mysleć pozytywnie i powtarzać w myślach pozytywne sentencje.
Dziła..powoli, małymi krokami..
mam świetna książkę "potęga podświadomości" to moje pierwsza tego typu lektura
zasatania mnie jakie są wasze sposoby na relaks (taki psychiczny )
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 13:35   #3515
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Zapraszamy. Napisz trochę o sobie.

Ja wróciłam do pisania pozytywów na koniec każdego dnia. To uspakaja
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 14:42   #3516
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witaj.. Ja przed snem stosuje metode 5 palcow czyli z minioneg dnia wymieniam 5 pozytywnych rzeczy jakie sie zdarzyly.. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-22, 15:18   #3517
ZaczynamTeraz_pl
Przyczajenie
 
Avatar ZaczynamTeraz_pl
 
Zarejestrowany: 2017-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Nie wiedziałam, że istnieje tu taki wątek Przyjemnie czytać takie pozytywne wpisy Od czasu chudnięcia doceniam małe, konkretne rzeczy, które mogę zrobić. Nawet najmniejsze, ale takie, na które mam wpływ. Taka "entuzjastka małych kroków" ze mnie Piszę bloga o swoim odchudzaniu (link znajdziecie w stopce) - są tam też książki motywacyjne o kobietach, jeśli macie ochotę zajrzeć. Również wierzę w Boga, a na co dzień pomaga mi dostrzeganie dobrych rzeczy Pozdrawiam Was i będę tu zaglądać
ZaczynamTeraz_pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-02-22, 15:24   #3518
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Witaj.. Ja przed snem stosuje metode 5 palcow czyli z minioneg dnia wymieniam 5 pozytywnych rzeczy jakie sie zdarzyly.. 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja tak robię kiedy idę do pracy i powtarzam sobie : to będzie dobry dzień musi być

..wybaczcie ale nie lubię o sobie pisać na forum
pozostańmy w temacie pozytywnego myślenia

Zapomniałam dodać : Joga bardzo lubię i nie ma cudowniejszego uczucia jak rozciągnięte ..elastyczne ciało
__________________

Edytowane przez _Angelina_
Czas edycji: 2017-02-22 o 17:58
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 09:51   #3519
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez _Angelina_ Pokaż wiadomość
Ja tak robię kiedy idę do pracy i powtarzam sobie : to będzie dobry dzień musi być

..wybaczcie ale nie lubię o sobie pisać na forum
pozostańmy w temacie pozytywnego myślenia

Zapomniałam dodać : Joga bardzo lubię i nie ma cudowniejszego uczucia jak rozciągnięte ..elastyczne ciało
Jak czesto uprawiasz joge?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-23, 10:17   #3520
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Staram się codziennie coś robić..przynajmniej powitanie słońca . Zajmuje mi to naprawdę tylko chwilę. Ok 2x (staram się ) w tyg robię sobie całą sesję ok 30 minut ..wybieram jakiś zestaw np. Na you tube można znaleźć coś ciekawego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 12:24   #3521
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Wiecie co, zastanawiam się jak to możliwe, że łatwiej (przynajmniej mnie) nakręcić się na coś negatywnie, myśleć o czymś, czego się boję, że będzie miało miejsce, a bym tego nie chciała niż nastroić się pozytywnie, że wszystko będzie po mojej myśli?
Nie umiem zatrzymać kołowrotka.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-11, 12:32   #3522
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Taka uroda ludzi. Z dowcipu śmieją się raz, a z tego samego powodu płaczą wiele razy. Nasz wybór

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-11, 15:07   #3523
LailaBlog
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 5
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Hej!
Przyłączam się do ludzi pozytywnie myślących. Wiele z tych książek przeczytałam, a że pracuję w korpo jako trener i moim zadaniem jest między innymi motywoawnie ludzi to bardzo te lektury mi się przydały. Później okazało się, że w życiu osobistym też. Po tym jak zachorowałam trudno było mi się pozbierać do kupy, ale teraz jest łatwiej i codziennie doszukuję się drobnych rzeczy, które się zdarzyły i uśmiechnęły mnie

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-03-11 o 22:13 Powód: Link.
LailaBlog jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 13:19   #3524
malamyszka20
Zadomowienie
 
Avatar malamyszka20
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 145
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Wiecie co, zastanawiam się jak to możliwe, że łatwiej (przynajmniej mnie) nakręcić się na coś negatywnie, myśleć o czymś, czego się boję, że będzie miało miejsce, a bym tego nie chciała niż nastroić się pozytywnie, że wszystko będzie po mojej myśli?
Nie umiem zatrzymać kołowrotka.
Praca nad soba i programowanie podswiadomosci na pozytywne myslenie czyli trenowanie jej a z czasem wejdzie na wlasciwe tory😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
malamyszka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 18:10   #3525
mellitus
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 276
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Witajcie przyjmiecie kolejną z natury optymistkę, która czasem potrzebuje przypomnienia o swoim optymizmie?

Moim największym obecnie problemem jest brak pracy, a właściwie kryzys zawodowy. Jestem dość dobrze wykwalifikowana w wąskiej dziedzinie i mam małe pole manewru z zatrudnieniem. A w tym co robię jestem dobra i bardzo to lubię. Nawet nie chodzi o zarabianie, z pieniędzmi u nas nie problemu. Czuję się tylko zawodowym nieudacznikiem Nie chcę się poddawać i przekwalifikowywać, bo poświęciłam temu 8 lat życia.
Potrzebuję od Was trochę pozytywnych wibracji
mellitus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 18:32   #3526
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez mellitus Pokaż wiadomość
Witajcie przyjmiecie kolejną z natury optymistkę, która czasem potrzebuje przypomnienia o swoim optymizmie?

Moim największym obecnie problemem jest brak pracy, a właściwie kryzys zawodowy. Jestem dość dobrze wykwalifikowana w wąskiej dziedzinie i mam małe pole manewru z zatrudnieniem. A w tym co robię jestem dobra i bardzo to lubię. Nawet nie chodzi o zarabianie, z pieniędzmi u nas nie problemu. Czuję się tylko zawodowym nieudacznikiem Nie chcę się poddawać i przekwalifikowywać, bo poświęciłam temu 8 lat życia.
Potrzebuję od Was trochę pozytywnych wibracji
Witaj!

Dziewczyny, co robicie codziennie w dziedzinie pozytywnego myślenia?
Ja spisuję 5 pozytywów, a rano zadaję pytania kwantowe "Co wspaniałego mnie dziś spotka?" itp. Uczę się wdzięczności za niewielkie rzeczy

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-13, 20:18   #3527
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez thalia666 Pokaż wiadomość
Witaj!

Dziewczyny, co robicie codziennie w dziedzinie pozytywnego myślenia?
Ja spisuję 5 pozytywów, a rano zadaję pytania kwantowe "Co wspaniałego mnie dziś spotka?" itp. Uczę się wdzięczności za niewielkie rzeczy

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
Ja ostatnio zaniedbałam pozytywne myślenie
Trochę przez stan zdrowia, ale teraz biorę się za to ponownie.

Mimo to u mnie niezmiennie jest wdzięczność za to co mam, za to co mnie spotyka nawet podczas gorszych chwil (albo nawet przede wszystkim w takich chwilach).
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-02, 20:41   #3528
joanna_87
Zakorzenienie
 
Avatar joanna_87
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: pomorskie województwo,
Wiadomości: 13 331
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Ostatnio myślę pozytywnie ze to co jest jest dobrze

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
2017 :
picie H2O
czytanie książek
ubieranie się kobieco
nie przejmowanie się głupotami
regularnie spisywanie wydatków
angielski: fce + filmy i seriale
głosowanie na lp 3
patenty żeglarskie V i VI
nauka pływania c.d.

Zakochana od 12.11.2015 roku
joanna_87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-03, 10:44   #3529
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cytat:
Napisane przez malamyszka20 Pokaż wiadomość
Polecam ksiazki Beaty Pawlikowskiej i ogolnie jej osobe, na you tube prowadzi vlogi.. Otworzyla mi oczy na wiele spraw.. Zdalam sobie sprawe ze bycie szczesliwym czlowiekiem jest tak bardzo proste,ze czesto nie dostrzegamy tego szukajac go zbyt daleko i w zbyt skomplikowany sposob..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaa tak, Pawlikowska to taka dość specjalna osoba he he, ale pozytyna, sporo też mówi o filozofii Buddyzmu Podobało mi się też jej wideo na Youtube odnośnie witaminy b12.
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-05, 17:29   #3530
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Co obecnie czytacie ciekawego ? z poradników ? moc pozytywnego myślenia?
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-05, 20:44   #3531
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Ja mam Obudź w sobie olbrzyma A.Robbinsa

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 08:29   #3532
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cześć, piszecie tu coś jeszcze? Czy przeniosłyście się do klubu i tam myślicie pozytywnie? Nieładnie

Dziewczyny, czy shinypearl jeszcze się udziela?
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 09:28   #3533
thalia666
Wtajemniczenie
 
Avatar thalia666
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 216
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Chyba już nie, w klubie się nie udziela. Zresztą sam klub też milczy.

Ja staram się myśleć pozytywnie. Niesamowicie się cieszę z tych 2 wolnych dni. Rodzina, dużo dobrego jedzenia, TZ, kot - niby małe rzeczy, a jednak ogromne.
__________________
"Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift. That is why it is called the present"
thalia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 11:59   #3534
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

To ja, tak świątecznie polecam https://www.youtube.com/watch?v=Q5cQ...Mq1g5sU#t=1697

spóźnionych Wesołych Wam
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 12:09   #3535
201707171530
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 208
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Oj no szkoda że tu wszystko przymarło, bo kiedyś zarówno wątek, jak i klub tętniły życiem.
Ja też przez święta odpoczęłam, przede wszystkim psychicznie - pracuję na okrągło i taki reset był ogromnie przydatny. Zrobiłam sobie też parę dni z ograniczeniem do technologii i chyba muszę to częściej wprowadzać.

thalio, gratuluję zaręczyn z tego co czytałam, będziesz mężatką szybciej niż ja ale się to wszystko pozmieniało
201707171530 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-17, 12:15   #3536
Dorotti666
❤ bee happy ❤
 
Avatar Dorotti666
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Charming
Wiadomości: 28 766
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

No niestety klub nam umarł chwilowo.
U mnie w porządku staram się utrzymywać swój duchowy spokój i dzięki temu nawet mimo niepowodzeń udaje mi się być szczęśliwą.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Where there is love, there is life.
Dorotti666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 09:14   #3537
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Super

Ja w ramach jogi, medytacji, spacerów, dziś na shiatsu idę. Dni już dłuższe, i słońce świeci!
__________________
Moje Ilustracje - Zapraszam serdecznie <3

Kobiece Zen - Strefa dla Ciała i Duszy (grupa FB)
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-20, 19:31   #3538
Mya_93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 598
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Cześć.
Pomyślałam że dołączę bo chciałabym jak mogę nauczyć się myśleć pozytywnie i taką postawę obrać w życiu, a nie tylko tworzyć negatywne scenariusze i je brać jako pewnik.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mya_93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-29, 20:44   #3539
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Co obecnie czytacie lub możecie polecić szukam książki poradnika dla osoby leniwej chcąca zmienić coś w życiu , motywująca ale zarazem aby nie była nudna .
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-01, 18:33   #3540
DrzewoPomaranczowe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 6
Dot.: Moc pozytywnego myślenia - III część

Hej, czytam czasem takie wątki, książki o pozytywnym myśleniu.

Mam do Was pytanie, może trochę filozoficzne.

Czy wierzycie w to, że pozytywne myślenie pomaga w spełnieniu rzeczy, które obecnie wydają się Wam mało realne (ze względu na finanse, wiedzę, doświadczenie życiowe)?
DrzewoPomaranczowe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-07-17 06:33:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:57.