Żony 2016 część 11 - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-15, 19:46   #1231
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 11

Mi taki robot przydalby sie na pewno do bezy, do wyrabiania kruchego (w dloniach maslo sie ogrzewa i lepi), do pączkow, do ciasta na pizze czy najogolniej mowiac, do drozdzowego. Bylaby na pewno wygoda i ciasto lepsze bo ja nie umiem wyrabiac dlugo ciasta. Nie mam cierpliwosci. O ile przy ciescie na pizze to zwisa, ale przy innych to jednak wazne by wyrobic dobrze ciasto.
Na TM zapisze sie na prezentacje po calym szale i sprawdze czy to w ogole cos dla nas. Musze to po prostu zobaczyc.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 21:02   #1232
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Devillek, dzięki za opinię, choć akurat ta firma raczej jest kiepska bardziej biorę pod uwagę bosha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Mama nie chciała wtedy nic drogiego a ten nawet nie wydawał się najgorszy a tez nie zdawaliśmy sobie sprawy ze takie coś może się dziać 🤷☠♀️ mikser to mikser tyle

Teraz kupię ręcznego zelmera z misą i dla mnie będzie ok bo ja i tak najczęściej do czego potrzebuje to naleśniki i placki na śniadanie :p

Co Sprzętów to już kiedyś pisałam ze ja mam wersje z lidla jeśli chodzi o typ Tm . I jestem bardzo zadowolona w kwarantannie bardzo się przydaje bez brudzenia bułki i chleb w moment IMG_1586980912.906304.jpg


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 21:33   #1233
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 11

Cuddly, to uwierz mi, że ja jestem jeszcze lepsza bo nie mam nawet miksera ręcznego 4 lata po ślubie, tylko blender Dlatego stwierdziłam ze może będę więcej piec jak coś będzie mi w tym pomagać

Lilly, dla mnie za drogi, ale czytałam, że i tak ma swoje wady

Sophie, może zakręcona po świętach jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-15, 22:05   #1234
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Żony 2016 część 11

Ja mam mikser ręczny za 3 dyszki z Biedry i nie brakuje mi nic więcej Ale ja też średnio gotująca

Wysłane z mojego Mi 9 Lite przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 04:04   #1235
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Cuddly, to uwierz mi, że ja jestem jeszcze lepsza bo nie mam nawet miksera ręcznego 4 lata po ślubie, tylko blender Dlatego stwierdziłam ze może będę więcej piec jak coś będzie mi w tym pomagać

Lilly, dla mnie za drogi, ale czytałam, że i tak ma swoje wady

Sophie, może zakręcona po świętach jeszcze


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślę, że każdy sprzęt ma swoje wady ja i tak wciąż marzę o ☠☠☠☠☠☠☠☠☠ie, planowałam kupić w tym roku ale raczej wirus mi pokrzyżował plany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 06:25   #1236
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 11

My mikes mamy z zelmera z misą, kiedyś dostaliśmy na parapetówkę. Nic specjalnego, ale dla nas całkowicie wystarczający
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 09:56   #1237
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 11

Lilly, oj tak ther.momix tez mi się marzy, ale zawsze wole jechać na wakacje nic go kupić
Jakbym miała możliwość przetestowania tego z lidla to nam nim tez bym się zastanowiła


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-16, 10:20   #1238
ovejita
Wtajemniczenie
 
Avatar ovejita
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 057
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Cześć, jak to mówi klasyk - święta i po świętach.
Jak Wam mija czas?
Chciałam kupić robot planetarny. Jakie modele macie i polecacie/ nie polecacie? Jestem w tym zielona


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja mam Kenwooda i jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 11:20 ---------- Poprzedni post napisano o 11:19 ----------

Ja mam robota z Kenwood i jest ok

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ovejita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 10:44   #1239
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Ja też będę musiał jakiś robót ogarnąć. Ale na początek jakiegoś "zwyklaka" na szybko. Pewnie Zelmera.
I powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona. Słucham i oglądam trochę niszowych dziennikarzy i jestem mocno przygnębiona. Czeka nas bardzo duży kryzys gospodarczy.
Banki światowe od 2 lat (!!) kupują złoto. Polska gospodarka ma kiepskie perspektywy.
Kronoawirus koronawirusem, do dodatkowy czynnik, ale u nas już dawno gospodarka się gibie, inflacja i bezrobocie rosną. W stanach najgorsze prognozy są takie że 32% społeczeństwa będzie bezrobotnych. We Włoszech chińskie spółki kupują włoskie firmy, które upadają...no kicha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 10:45   #1240
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Czas chyba włączyć tryb mega oszczędny. Tylko jak, jak się człowiek tak przyzwyczaił do pewnych "standardów".
Zastanawiam się czy nie sprzedać działki, żeby trochę z kredytu zejść.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 11:25   #1241
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja też będę musiał jakiś robót ogarnąć. Ale na początek jakiegoś "zwyklaka" na szybko. Pewnie Zelmera.
I powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona. Słucham i oglądam trochę niszowych dziennikarzy i jestem mocno przygnębiona. Czeka nas bardzo duży kryzys gospodarczy.
Banki światowe od 2 lat (!!) kupują złoto. Polska gospodarka ma kiepskie perspektywy.
Kronoawirus koronawirusem, do dodatkowy czynnik, ale u nas już dawno gospodarka się gibie, inflacja i bezrobocie rosną. W stanach najgorsze prognozy są takie że 32% społeczeństwa będzie bezrobotnych. We Włoszech chińskie spółki kupują włoskie firmy, które upadają...no kicha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja też jestem trochę tym przerażona bardziej niż tym całym wirusem 🤷☠♀️
My póki co nie odczuwamy. Tż cały czas pracuje ja póki co mam wypłatę z zusu ale też mnie ciągle tz upomina że mam nie szaleć online bo może być różnie
On pracę miał zaplanowana do jesieni ale jeśli ludzie będą mieli problemy z kasą to nie będą decydowali się na usługi ... Więc gdzieś każdy może to odczuć ...

Bardzo jestem ciekawa jak to może być ...


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-16, 12:00   #1242
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Ja też będę musiał jakiś robót ogarnąć. Ale na początek jakiegoś "zwyklaka" na szybko. Pewnie Zelmera.
I powiem Wam dziewczyny, że jestem przerażona. Słucham i oglądam trochę niszowych dziennikarzy i jestem mocno przygnębiona. Czeka nas bardzo duży kryzys gospodarczy.
Banki światowe od 2 lat (!!) kupują złoto. Polska gospodarka ma kiepskie perspektywy.
Kronoawirus koronawirusem, do dodatkowy czynnik, ale u nas już dawno gospodarka się gibie, inflacja i bezrobocie rosną. W stanach najgorsze prognozy są takie że 32% społeczeństwa będzie bezrobotnych. We Włoszech chińskie spółki kupują włoskie firmy, które upadają...no kicha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No coś Ty, przecież według wiadomości TVP jesteśmy taką zieloną wyspą, że nieldugo to Niemcy będą do nas przyjeżdżać na roboty hahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 14:26   #1243
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
No coś Ty, przecież według wiadomości TVP jesteśmy taką zieloną wyspą, że nieldugo to Niemcy będą do nas przyjeżdżać na roboty hahahah

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na szczęście nie oglądam tv. W zasadzie żadnej. Ani TVP, ani TVN. Mam w miarę "czystą głowę".

Jeszcze na dobitkę Wam powiem, bo przecież mieszkam na wsi. Jest tak koszmarnie sucho, jak tak dalej pójdzie, to nie będzie plonów. Ani warzyw/owoców, ani zbóż. A jak będą to kosmicznie drogie.
Już teściowej mówiłam żeby więcej warzyw posiać. Teść w tym roku uruchomił nieczynną studnię, to w razie czego będzie można jakoś podlać to wszystko.
Moi rodzice niby pod miastem, ale też swoją działkę na warzywa mają i tata też zastanawia się czy np ziemniaków nie posadzić. Tak tyle żeby dla siebie mieć. Trochę może to panika, a trochę może zdrowy rozsądek...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 14:39   #1244
Sophie24
Zakorzenienie
 
Avatar Sophie24
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 13 732
Dot.: Żony 2016 część 11

Grejpfrutowa, nie zaszkodzi miec wiecej czy swoje warzywa/owoce. Na pewno warto troche pracy poswiecic.

Wracam do domu tramwajem. Nie pytajcie. Zaraz zemdleje albo sie udusze od tej maseczki. Mam teraz bawelniana. Po przejsciu kawalka, mialam ochote zdjac maseczke bo nie moglam oddychac. A co dopiero jak ktos ma jakas chorobe czy starsza osoba. Porazka.
Sophie24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 18:23   #1245
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Dot.: Żony 2016 część 11

Grejpfrutowa, osobiscie cieszę się, że mieszkam na wsi. Bo gdyby nie tv to aż tak bardzo się tego wszystkiego nie odczuwa. Ale właśnie ta susza jest przerażająca

Oglądałam przed chwilą konferencję premiera i zero konkretów na odmrażanie gospodarki, także to samo o sobie świadczy jaką mamy sytuację


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 19:18   #1246
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 11

Ja miałam nadzieję że kosmetyczki i fryzjerki od 27 wrócą do pracy a tu na razie się nie zapowiada chyba




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 20:12   #1247
lenka990
Zaszynszylowana
 
Avatar lenka990
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 6 994
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez pannamima Pokaż wiadomość
Cuddly, to uwierz mi, że ja jestem jeszcze lepsza bo nie mam nawet miksera ręcznego 4 lata po ślubie, tylko blender
No to pjona Ja praktycznie nie piekę i nie widzę zastosowania miksera:P W ostateczności radze sobie końcówką do blendera.

Ale jak dziecko przyjdzie to może o jakimś sprzęcie pomyśle.

U TŻ póki co z pracą stabilnie i zmian nie przewidują. Ale branża IT też ma trochę inaczej. Ja i tak już na zwolnieniu lekarskim ale u mnie firmie może być różnie. Dają sobie pół roku i zobaczą czy będą zamykać salony czy jakoś dadzą radę.

A budowa nam się pewnie o pół roku przesunie. Nie widzę tego, że zaczniemy na jesieni.
__________________
18.02.2006
01.05.2014
14.08.2016


"Nie dyskutuj z debilem, bo sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświadczeniem"
lenka990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-16, 21:13   #1248
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 11

Podzielam głęboki niepokój sytuacja gospodarcza. Moim zdaniem będzie tragicznie... na kryzysie dorobią się nieliczni, a pozostali będą mieli bardzo ciezko. Czarno widzę najbliższe 2-3-4lata. Sektor usług ucierpi bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 06:03   #1249
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Podzielam głęboki niepokój sytuacja gospodarcza. Moim zdaniem będzie tragicznie... na kryzysie dorobią się nieliczni, a pozostali będą mieli bardzo ciezko. Czarno widzę najbliższe 2-3-4lata. Sektor usług ucierpi bardzo.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Lady, usług, turystyki, rozrywki (knajpy, restauracje, kina, koncerty itp). Nie wróżę też sukcesów w innych branżach np w handlu ( odzież, gadżety, motoryzacja).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 08:19   #1250
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Żony 2016 część 11

Robota polecam Kenwood Chef XL. Mamy go z blenderem, maszynka do mięsa, tarką do warzyw. Jest jedna stacja napędowa i można dokupić sobie różne przystawki do niego. Bez problemu zagniatam ciasto, miksuje. Blender tez jest wytrzymały i ma taki fajny szklany, duży dzban. Jedyny minus jak dla mnie to jest dość głośny.



U nas święta standardowo u rodziców. Jedynie co to nie pojechaliśmy do moich dziadków i do znajomych.



U moich rodziców dziewczyna, która wynajmuje mieszkanie poprosiła o obniżenie czynszu za najem. Obniżyli jej o 1/3 ceny. Lepsze to niż miałaby wypowiedzieć umowę i trzeba by dokładać do tego mieszkania. Poszukac kogoś nowego tez raczej ciężko teraz.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 09:32   #1251
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Lady, usług, turystyki, rozrywki (knajpy, restauracje, kina, koncerty itp). Nie wróżę też sukcesów w innych branżach np w handlu ( odzież, gadżety, motoryzacja).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Usługi właśnie szerokopojete miałam na mysli... to będzie straszne. Jeszcze sobie sprawy z tego nie zdajemy, ale gospodarka wyhamuje mega. I jeszcze to mydlenie oczu jak to jest super . Nie bez powodu już luzują obostrzenia.


Pomyliło mi się !!! Nie Bosha a Kenwooda miałam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 10:14   #1252
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 11

Kryzys się zapowiadał już przed wirusem (przynajmniej takie pogłoski u deweloperów i szeroko rozumianej budowlanki u nas były) a korona to znacznie przyspieszyła. Ja się z jednej strony cieszę, że nie zdecydowaliśmy się już na kredyt i zakup działki, a z drugiej strony zastanawiam ile warte będą te nasze oszczędności...

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:12 ----------

A susza... No będzie miazga w tym roku, zimy prawie nie było to i roztopów też nie, a to w sumie jedyne stałe źródło wody od kilku lat bo z deszczami to marnie a jak już są to ulewy a nie pożyteczne deszcze. Teściu mieszka nad zalewem, w tamtym roku widać było jak poziom wód opadł, a teraz zapowiada się jeszcze gorzej...
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 19:19   #1253
tetrikk
Zakorzenienie
 
Avatar tetrikk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zachód
Wiadomości: 4 829
Dot.: Żony 2016 część 11

Dziewczyny, jaką gofrownice polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Patrzę przez różowe okulary!
tetrikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-22, 21:29   #1254
Devileek
Zakorzenienie
 
Avatar Devileek
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 6 653
GG do Devileek
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką gofrownice polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja od lat mam dezal. Nic się z nią nie dzieje i wychodzą super gofry


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej kupić jedną drogą rzecz, która ci się podoba,
niż kilka tanich, które podobają ci się tylko trochę 
Devileek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 00:27   #1255
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Żony 2016 część 11

Dezal ekstra wahałam się czy tyle zapłacić za gofrownicę, ale to zdecydowanie hit
Gofry wychodzą z każdego przepisu .


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 06:31   #1256
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez Devileek Pokaż wiadomość
Ja miałam nadzieję że kosmetyczki i fryzjerki od 27 wrócą do pracy a tu na razie się nie zapowiada chyba




Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mnie ogarnęło przerażenie, gdy zobaczyłam centra fizjoterapii dopiero w czwartym etapie... Zaczynam się zastanawiać, czy do mojego porodu w ogóle K. wróci do pracy.
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 08:10   #1257
klakla91
Zakorzenienie
 
Avatar klakla91
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 8 956
Dot.: Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
Mnie ogarnęło przerażenie, gdy zobaczyłam centra fizjoterapii dopiero w czwartym etapie... Zaczynam się zastanawiać, czy do mojego porodu w ogóle K. wróci do pracy.
Fiole widziałam, że walczą o to, żeby fizjoterapeutów inaczej zakwalifikowali i mam nadzieję, że się uda. Przecież taka przerwa w terapii to często powrót do stanu wyjściowego, więc cierpią nie tylko pracujący ale też klienci... Z odrostem można chodzić, paznokcie w domu zrobić, ale to przecież jest forma leczenia w większości przypadków...
__________________
13.12.2008
10.05.2014
18.06.2016


34/2021
klakla91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 09:08   #1258
pannamima
Zakorzenienie
 
Avatar pannamima
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 8 331
Żony 2016 część 11

Cytat:
Napisane przez tetrikk Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jaką gofrownice polecacie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Jestem w temacie, bo ostatnio szukałam nowego opiekacza. Wzielam tefal 3w1 i jestem bardzo zadowolona. Gofry dopieczone, odchodzą z foremki bez problemu, przekładki można myć w zmywarce. Polecam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
pannamima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 11:05   #1259
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Żony 2016 część 11

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-23, 20:19   #1260
candy111
Zakorzenienie
 
Avatar candy111
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Ziemia :)
Wiadomości: 4 171
Dot.: Żony 2016 część 11

Moja mama ma gofrownicę jak te dezal. Nie wiem jaka to marka ale jest niezawodna. Gofrownica ma ponad 30 lat, a w środku jest jak nowa.
candy111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-02-18 15:06:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:53.