Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je nosic:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-17, 22:47   #31
wredziulek
Zadomowienie
 
Avatar wredziulek
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 035
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez Vivee Pokaż wiadomość
Zajrzałam przed chwilą z ciekawości do szafy i okazało się, że nie mam już ani jednej pary spodni
Ja mam jedne, ale nie noszę
__________________
kosmetyki
książki
wredziulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 01:35   #32
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Do mnie dopiero niedawno dotarło, że kobieta powinna mieć w szafie sukienki i spódnice. Szybko nadrobiłam zaległości i w ostatnim czasie kupiłam 4 sukienki i jedną spódniczkę . Szczerze mówiąc wolę chodzić latem, gdy nie trzeba zakładać czegoś czego szczerze nienawidzę - rajstop.
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 06:45   #33
madelinem
Zadomowienie
 
Avatar madelinem
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: ♥ skraj Świata
Wiadomości: 1 639
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ostatnio bardzo często noszę spódnicę-spodnie jakoś mi się znudziły...
Zamierzam nawet ubierać tylko i wyłącznie spódnice,bo nawet mi się to spodobało,i kto wie czy przy następnych zakupach nie zaszaleje i nie kupię czegoś nowego-tym bardziej,że wszyscy reaguja zdziwieniem na widok mnie w spódnicy,co dodatkowo mnie motywuje,bo lubię zaskakiwać
madelinem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 07:27   #34
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez Dagusiac Pokaż wiadomość
Do mnie dopiero niedawno dotarło, że kobieta powinna mieć w szafie sukienki i spódnice. Szybko nadrobiłam zaległości i w ostatnim czasie kupiłam 4 sukienki i jedną spódniczkę . Szczerze mówiąc wolę chodzić latem, gdy nie trzeba zakładać czegoś czego szczerze nienawidzę - rajstop.

a ja mam klopot z kupnem sukienki. Mam wysokie i szerokie biodra (nie moge chodzic np. w biodrówkach bo mi sie wylewaja tyle ze nie jestem otyla) a przy tym nie za duzy biust. i to co pasuje na gorze jest za male na dole i na odwrot. Kiedys udalo mi sie kupic fajna sukienke w zarze i raz jakas taka bardzo dopasowana w trollu. Od paru lat nie moge nic sensownego znalezc ;/
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 10:12   #35
karcelka
Raczkowanie
 
Avatar karcelka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: DKL :)
Wiadomości: 34
GG do karcelka
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

hmmm ... wstydziłam się chodzić w spódnicach,bo uważąłam,ze jestem gruba
do spódnic przekonał mnie mój Tż i tak sie wczułam,że mogłabym wywalić wszystkie spodnie z szafy,bo i tak w nich nie chodzę
spódnic do kostek nie noszę,zazwyczaj takie za kolano,i czasem przed kolano,np do kozaków
i znam wiele kobiet/dziewczyn,które szczuplutkie nie sa,a chodza w spódnicach i na prawdę wyglądają w nich super!!!
nie ma sie czego bać!!!
__________________
....Te Chwile Spędzone Z Tobą Są Dla Mnie Wszystkim....

kocham Cię Misiu
karcelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:15   #36
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja lubię spódnice i sukienki na lato - gdy jest ciepło, chodzę praktycznie tylko w nich. W chłodnych porach roku chodzę natomiast wyłącznie w spodniach, bo choćby nie wiem co, nie jestem w stanie przemóc się do rajstop A na pończochy samonośne jednak zimą za zimno.
__________________
Nie korzystam z tego konta. Urlop od Wizażu - być może na zawsze.
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 11:21   #37
Dagusiac
Zakorzenienie
 
Avatar Dagusiac
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Konin/Toruń
Wiadomości: 5 566
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez karcelka Pokaż wiadomość
hmmm ... wstydziłam się chodzić w spódnicach,bo uważąłam,ze jestem gruba
do spódnic przekonał mnie mój Tż i tak sie wczułam,że mogłabym wywalić wszystkie spodnie z szafy,bo i tak w nich nie chodzę
spódnic do kostek nie noszę,zazwyczaj takie za kolano,i czasem przed kolano,np do kozaków
i znam wiele kobiet/dziewczyn,które szczuplutkie nie sa,a chodza w spódnicach i na prawdę wyglądają w nich super!!!
nie ma sie czego bać!!!
Dokładnie! Moim zdaniem dobrze dobrana spódniczka czy sukienka wyszczupla osoby, które mają więcej ciałka.
Dagusiac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 14:11   #38
enigmaa
Przyczajenie
 
Avatar enigmaa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 17
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja spódniczki noszę rzadko i raczej mini.
Za to uwielbiam sukienki, mam już z 7 i nadal rozglądam się za następną Jak sie robi ciepło to chodzę w nich często, do szkoły, po mieście, na plażę... Świetnie się w nich czuję, bo są lekkie i na upały idealne
Jednak zimą nie ma za wiele okazji do ubrania kiecki. CO najwyżej na jakąś impreze od czasu do czasu.
enigmaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:17   #39
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

A czy są wśrod was gimnazjalistki w spódnicach?
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:41   #40
MySoul695718
Raczkowanie
 
Avatar MySoul695718
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 250
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

ja nie lubie chodzić w spódnicach mam krzywe nogi ale sukienki za kolano w lecie czemu nie
jeżeli jest ładnie skrojona i dobrze w niej wygldam to bardzo chetnie
__________________
Najważniejsza jest ta miłość,
którą czujemy w sobie i dajemy bezwarunkowo
i bezinteresownie innym,
a nie ta którą chcielibyśmy dostać od innych.
MySoul695718 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 18:56   #41
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja kocham i spódnice, i sukienki (ale spodnie też!), dlatego wszystkiego w szafie mam po trochu
Ogólnie nie narzekam na moje nogi, dlatego na wiosnę staram się je pokazywać jak najwięcej. Latem nieco mniej chętnie, ale nie wyobrażam sobie, by w upały dusić nogi w dżinsach
Bardzo ubolewam, że zimą spódnice i sukienki nie są dla mnie, dlatego z jeszcze większym zniecierpliwieniem czekam na wiosnę
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-18, 19:33   #42
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
Ja kocham i spódnice, i sukienki (ale spodnie też!), dlatego wszystkiego w szafie mam po trochu
Ogólnie nie narzekam na moje nogi, dlatego na wiosnę staram się je pokazywać jak najwięcej. Latem nieco mniej chętnie, ale nie wyobrażam sobie, by w upały dusić nogi w dżinsach
Bardzo ubolewam, że zimą spódnice i sukienki nie są dla mnie, dlatego z jeszcze większym zniecierpliwieniem czekam na wiosnę
A dlaczego z mniejszą chęcią latem pokazujesz nogi?
Ja uwielbiam latać cały dzień w spódniczce, czuję się wtedy tak "lekko" :P
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:36   #43
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Bo są przeraźliwie blade, a słońce ich nie łapie
Tzn ogólnie lubię jasny kolor skory, ale moje nogi to juz przesada No, ale nic, straszę wyglądem nieboszczyka latem
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:07   #44
margerittes
Przyczajenie
 
Avatar margerittes
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 24
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Mnie bardzo podobają się zarówno spódniczki jak i sukienki, jednak sama rzadko w nich chodzę (wf-y). Poza tym ciężko dobrać buty . Balerinki ? Szpilek nie założe, bo jestem jeszcze w gimn. Mógłby ktos zamieścić swój ulubiony zestaw z butami włącznie?
__________________
" Do zakochania jeden krok..."
margerittes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:01   #45
88Ekaterina88
Zakorzenienie
 
Avatar 88Ekaterina88
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 32 367
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

No to ja tu sie też zapisze

Jeśli chodzi o spódnice to noszę tylko eleganckie czarne z rozpierdkami z boku, z tyłu, po srodku lub ołówkowe
myslę, że to też spowodowane jest zboczeniem zawodowym ale jakoś mi tak pozostało i jak mam ubrac to tylko takie

Ostatnio przekonuje się do miniówek, ale takich na 40 cm Gdyż jestem bardzo wysoka, mam bardzo długie nogi i taka długośc jest i tak bardzo krótka jak dla mnie a i tak na uczelni wszyscy mnie obcinają jak jestem w mini Przynajmniej zazdroszczą pięknych zgrabnych nóg

A w lato noszę też do kolanka lub przed kolanko spódniczki różnego koloru, kratka, zielone, kwiaciaste

Chyba spełniam wymiagania co ?
__________________



Razem już 10 lat
1.07.2012 Willkommen in Deutschland
29.09.2012 Ślub Cywilny
7.09.2013 Ślub Kościelny
25.08.2014 Marika Nasze szczescie

88Ekaterina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:18   #46
basssiek
Raczkowanie
 
Avatar basssiek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 246
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez margerittes Pokaż wiadomość
Mnie bardzo podobają się zarówno spódniczki jak i sukienki, jednak sama rzadko w nich chodzę (wf-y). Poza tym ciężko dobrać buty . Balerinki ? Szpilek nie założe, bo jestem jeszcze w gimn. Mógłby ktos zamieścić swój ulubiony zestaw z butami włącznie?
można i baleriny, coś na małym obcasiku, latem sandały lub japonki no a zimą różnego typu kozaki. Ważne aby kolorystycznie mniej wiecej sie zgadzalo i aby nie przesadzac np. do lekkiej zwiewnej spodnicy w kwiaty ubrać białe najki czy cos w ten deseń.
__________________
cold is the night, cold is my heart
basssiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 21:55   #47
czarnulkax
Zakorzenienie
 
Avatar czarnulkax
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 22 611
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja też lubię spódnice Miałam okres, gdzie wolałam spodnie, właśnie czas mniej więcej gimnazjum, teraz kocham spódnice Jednak nie lubię takich do kostek, preferuje jednak trochę krótsze W spódnicy kobieta wygląda kobieco I w sumie można dobrać odpowiednią do każdego rodzaju figury.
Sukienki to uwielbiam Szczególnie w lato, takie zwiewne, lekkie
czarnulkax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 23:34   #48
Irja
Zakorzenienie
 
Avatar Irja
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 097
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

O! Trafiłam na wątek dla siebie Uwielbiam spódnice i sukienki Ciągle siedzę na allegro i szukam czegoś ciekawego inna sprawa, że mało kiedy decyduję się na zakup (bo zawsze coś) ale już mam kilka w głowie, które będę chciała kupić na lato tylko jeszcze problem ze znalezieniem, ale wierzę, że się uda
__________________
Irja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 14:07   #49
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja też trafiłam na wątek dla mnie spódnice i sukienki to coś co uwielbiam! Chodzę w nich non stop, o każdej porze roku i przy każdej okazji w mojej szafie łącznie jest chyba ze 150 spódnic i sukienek zawsze znajdę coś odpowiedniego i choć mam ich już tyle to nadal je kupuję! Na szczęście mój TŻ zdecydowanie woli mnie w kieckach, więc nic nie mówi, że co tydzień kupuję nową
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 15:03   #50
Vivee
Wtajemniczenie
 
Avatar Vivee
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 2 706
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Ja noszę spódnice niezależnie od pory roku. Ba,nawet przez zaspy się przedzieram w spódnicach i w butach na obcasie, na długie wakacyjne wyprawy też miałam spódnicę i wyższe buty.
Nie jestem szczupła, mam bardziej kobiecą figurę, wąską talie, spore biodra a już tylną część ciała pozostawię bez komentarza I w spódniczkach czuje się najlepiej, bo kobieco. Noszę dopasowane, do kolan lub za kolana. Od wielkiego dzwonu założę nieco krótszą, lecz nie są to miniówki, które to zwyczajnie mi się nie podobają.
Ubieram się w stylu lat 50-60, więc noszę dopasowane spódniczki, gładkie, w kratkę, w kwiaty w cuda nie widy Uwielbiam takie wąskie z wysokim stanem, jak i rozkloszowane w stylu szalonych wielbicielek Elvisa Presley'a w początkach jego kariery. Sukienki preferuje w stylu Monroe, czyli proste aczkolwiek podkreślające talie i dekolt.
Vivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 21:40   #51
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

A mi sie podoba ta
Przymierzam sie do niej
http://allegro.pl/item557090422_jack...a.html#gallery
tylko mniejsza
jestem taki troszkę retro bladzioch w spódnicach ale to lubię
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down

Edytowane przez sintagma
Czas edycji: 2009-02-19 o 21:41
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:33   #52
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
A mi sie podoba ta
Przymierzam sie do niej
http://allegro.pl/item557090422_jack...a.html#gallery
tylko mniejsza
jestem taki troszkę retro bladzioch w spódnicach ale to lubię
Spódniczka śliczna,ale jak dla mnie cena zabójcza

Ostatnimi czasy mam "fazę" na spódnice i sukienki. Kiedyś nosiłam tylko latem,ale tz mnie ostatecznie przekonał do pokazywania nóg nie tylko kiedy ciepło Mam ulubioną małą czarną z h&mu, ale koniecznie muszę się zaopatrzyć w jakieś weselsze na wiosne

A może będziemy tu wklejać linki/zdjęcia do wynalezionych w sieci spódnic/sukienek?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:35   #53
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

ooo mój watek :P Kobity gdzie znjade taka spodnice ....... oszaleje jak jej nie kupie do 13 marca :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg outfit1yc0.jpg (29,0 KB, 36 załadowań)
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:49   #54
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

na All jest duzo takich, wpisz w "ołówkowa" lub "z podwyższonym stanem{"
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:50   #55
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Sukienki
Spódnice

Mogłabym cały rok chodzić w sukienkach i spódnicachOczywiście obowiązkowo do wysokich obcasów. Zimowa czy jesienna pora wcale mnie nie odstrasza od sukienek czy spódnic bo noszę grube rajtki, ciepłe kozaczki. Do tego takie swetrowe sukienki są tak wygodne, niczym dres. I do tego są seksowne strasznie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:53   #56
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Tak wiem to nasze allegro ja wole przymierzyc rzecz ,all to ostateczność .... jeśli któras widziałaby w jakimś sklepie ta spodnice bylabym wdzięczna
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 22:54   #57
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Oooo to cos dla mnie!
w sumie w gim jeszcze nie cierpialam spodnic...poczatkiem LO tez teraz mi sie to zmienilo a to dlatego ze przytylam i sie w spodnie nie miescilam ale jakby nie bylo tyle jest pieknych spodnic, spodniczek i sukienek ze ciezko cos nie kupic chociaz teraz chodzilam w dluzszych i jak ubiore jakas krotsza to cosik sie glupio czuje no ale...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 09:01   #58
kasika84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 769
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
Tak wiem to nasze allegro ja wole przymierzyc rzecz ,all to ostateczność .... jeśli któras widziałaby w jakimś sklepie ta spodnice bylabym wdzięczna
Teraz takie spódnice są modne i można znaleźć je w większości sklepów. Na pewno są h&m, zarze, mango... tam widziałam.
kasika84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 13:20   #59
dusia139
Wtajemniczenie
 
Avatar dusia139
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: mój mały pokoik na drugim piętrze...
Wiadomości: 2 624
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
A może będziemy tu wklejać linki/zdjęcia do wynalezionych w sieci spódnic/sukienek?
Oczywiście
__________________
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
Jest już za późno!
Nie jest za późno!
dusia139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 15:15   #60
Lovely_Girl
Wtajemniczenie
 
Avatar Lovely_Girl
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Guildford/Wroclaw
Wiadomości: 2 151
Dot.: Wątek dla miłośniczek spódnic, sukienek, albo dla tych, które chcą zacząc je no

Kolejna sié melduje
Uwielbiam sukienki i spodnice
Co prawda od okolo 4 lat nosze sporadycznie w lecie bo pogoda taka nijaka
(z uk klikam do was tak wogole) ale jak jest okazja to zakladam jak najczesciej Kiedys zlapalam sie na tym ze ide do sklepu -bez zamiaru, biore kiecke , przymierzam i place a potem wisi w szafie Tez mam problem troche z butami. Ogolnie lubie obcasy bo ladnie sie prezentuje ale na dluzszy dzien na nogach to nie bardzo. Zreszta mam bolesci kregoslupa czasem jak na obcasach jestem wiec staram sie zakladac klapki, cos bardziej wygodnego. Fajnie ze jest watek to zawsze sie mozna bedzie kogos doradzic Pozdrawiam
__________________
~SZCZÉSLIWA
Lovely_Girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.