Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-12, 00:12   #1
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Red face

Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)


Drogie Wizażanki, czy możecie mi doradzić w kwestii zmiany fryzury? Mam masakryczne włosy - cienkie, rzadkie, słabe, niepodatne na układanie, normalnie tragedia Długość mają tak za łopatki. W dodatku mam płaski tył głowy i uszka nieprzylegające idealnie do główki, aczkolwiek odstające też nie są
Chciałabym mieć fryzurkę ładną, ale prostą, wesołą, niewymagającą specjalnego układania - nie za dużo wymagam? Mam nadzieję że mi coś doradzicie! Poniżej moje 2 zdjęcia, a dalej 5 fotek fryzur które mi się podobają. Na niektórych fotkach jest grzywka zasłaniająca oczy - ja takiej nie chcę, chcę krótszą :P Teraz miałam taką zaczesywaną na bok, ale wkurzało mnie ciągłe opadanie na oczy i ją podpinałam spinką, więc zupełnie bez sensu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy2.jpg (17,9 KB, 147 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg m.jpg (17,4 KB, 127 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3.jpg (14,5 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (11,9 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12.jpg (11,9 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 13.jpg (17,0 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 24.jpg (30,9 KB, 32 załadowań)
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 00:28   #2
blewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 77
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

ze wzgądu na opsi Twoich włosó(cienkie) powinnas je znacznie skrócić( conajmniej do ramion...) beda się znacznie lepiej ukłądały no i lepiej wygladały wydaje mi się że bedziesz ładnie wygladac w pierwszej fryzurze w dolnym rzedzie
blewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:27   #3
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Dzięki za radę, może ktoś jeszcze coś mi doradzi? Ta fryzura 1-sza w 2-gim rzędzie ma grzywkę na oczy, nie wiem czy by mi taka pasowała z krótszą grzywką... Z tych fryzur które tu wstawiłam najbardziej podoba mi się nr 2 i 3 (zdjęcia 4-te i 5-te), ale nie wiem czy będą dla mnie dobre. Czekam na kolejne sugestie
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-12, 18:36   #4
evullka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 992
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Hej! Ja jestem na etapie zapuszczania wlosow, wiec taka dlugosc jaka Ty masz jest na razie dla mnie marzeniem. Ja bym tylko troszke podciela na Twoim miejscu. Ale to jest moja subiektywna opinia..
Jesli mialabym wybrac z tych fryzurek, ktore wkleilas tez wybralabym pierwsza w drugim rzedzie..a grzywke mozesz zrobic troszeczke krotsza, jesli ta Ci nie odpowiada
evullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 09:45   #5
studi
Zakorzenienie
 
Avatar studi
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: żółty domek
Wiadomości: 9 336
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Ja na Twoim miejscu bym tak włosów strasznie nie cieniowała-widziałam na słabych włosach jak to pozniej sie prezentuje-efket końcowy był straszny.Poza tym podejrzewam,że bez modelowania sie nie obejdzie przy takim cieniowaniu-a włosy Ci się nie chcą układać-ja bym zostawiła dłuśoć i je podcieła na jednakowa długość.Próbowałaś preparaty na wzmocnienie włosów?
__________________
65-64-63-62-61-60-59-58-57-56-55
studi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:19   #6
Lady Noddy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: -
Wiadomości: 17
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

jak juz zdecydujesz sie na cos i pojdziesz do fryzjera to zapytaj co on by zaproponował. chyba powinien cos doradzic w koncu musi sie na tym znac

---------- Dopisano o 11:18 ---------- Poprzedni post napisano o 11:17 ----------

a i polecam np stosowanie jedwabiu. np z biosilk w sklepie fryzjerskim ok 8,50 zł

---------- Dopisano o 11:19 ---------- Poprzedni post napisano o 11:18 ----------

a i polecam np stosowanie jedwabiu. np z biosilk w sklepie fryzjerskim ok 8,50 zł
Lady Noddy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:44   #7
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Dzięki za odpowiedzi!
Próbowałam mnóstwo preparatów na wzmocnienie włosów - zarówno do użytku zewnętrznego jak i doustnych. Specjalnych efektów nie zauważyłam, a tak chciałabym mieć gęste i grube włoski ;( Niestety chyba taka moja uroda, że mi natura poskąpiła mocnych włosów ;>
Nie chcę mieć już takich długich (mam dłuższe niżna fotce 1-szej, ona jest z kwietnia). Włosy rosną mi szybko, ale za to cienkie i rzadkie Z takich długich nie mam żadnego pożytku, noszę je upięte, a jak chcę mieć rozpuszczone to nie obejdzie się bez pianki, suszarki i lakieru...
Poza tym chciałabym mieć grzywkę
Może drogie Koleżanki macie jakieś zdjęcia innych fryzur, które mogłyby mi pasować? Mam wrażenie że znalezienie dobrej fryzury dla mnie jest prawie niemożliwe ;(
Co do zdania się na fryzjera i jego pomysł - już się na tym przejechałam i wolałabym mieć jednak sprecyzowane oczekiwania
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 20:26   #8
wpaulam
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 62
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

1-wsza jest super..
__________________
"Oto mej duszy świątynia - z czarnych jak miłość, marmurów..."
wpaulam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 20:28   #9
Majlajf
Raczkowanie
 
Avatar Majlajf
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 290
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Nie polecam tego jedwabiu z Biosilk - zawiera w składzie alkohol, który prowadzi do wysuszenia włosów, a z tego co piszesz - Twoje nie są w zbyt dobrej kondycji. Wydaje mi się, że skrócenie włosów oraz maski regeneracyjne mogły by tu coś zdziałać. Co do samej fryzury - mój Photoshop zrobił metamorfozę komputerową. Była jednak bardzo złej jakości, dlatego nie zamieszczam jej tutaj. Moim typem są włoski numer 1 oraz 4. Myślę, że da się troszeczkę skrócić grzywkę - tak, aby nie wchodziła do oczu. Nie mniej jednak uważam, iż bardziej pasuje Ci ciemniejszy klor włosów (jakiś kasztan, ciemny brąz)- choć to tylko moje zdanie. Postaram się jeszcze popracować nad tą metamorfozą, lecz niczego nie obiecuję ; ))
__________________
Czy Kiedykolwiek ...
Zamknąłeś Swe Oczy i Zaufałeś ,
Po Prostu Zaufałeś ?
Wyrzuciłeś Garść Brokatu w Powietrze ?
Stanąłeś Twarzą w Twarz Ze Strachem ?
To Tylko Połowa Drogi Do Miejsca, Skąd Nie Ma Powrotu ...

... Kochamy Się <33
Majlajf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 23:12   #10
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Majlajf - bardzo dziękuję za rzeczową poradę! I za ewentualną Photoshopową metamorfozę
Co do koloru włosów to właśnie myślę o przyciemnieniu, ale chciałabym bardziej jakiś zimny brąz niż kasztan...
Co do fryzury to chyba się zdecyduję na nr 4 Wybieram się do fryzjera pod koniec lipca, mam nadzieję że do tego czasu już się zdecyduję na jakąś fryzurkę
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 17:20   #11
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Tak się teraz zastanawiam nad fryzurę nr 4 i nie wiem czy nie mam do niej za cienkich włosów...
Może ktoś jeszcze się wypowie?
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-19, 12:09   #12
aanik
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 331
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Myślę że fajnie by Ci było jakbyś podcięła trochę włosy i lekko wycieniowała, no i przedziałek bardziej na bok . Z załączonych zdjęć najbardziej podoba mi sie fryzurka nr 4 .
Tak w ogóle masz strasznie cieniutkie brwi, może powinnaś je trochę zapuścić?
aanik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:34   #13
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

bardzo mi się podobasz w tej fryzurce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P34e6cb6200a2ce3696bbd6f1e09ac467_67023137.jpg (18,5 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P34e6cb6200a2ce3696bbd6f1e09ac467_67023137(3).jpg (19,6 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P34e6cb6200a2ce3696bbd6f1e09ac467_67023137(2).jpg (18,7 KB, 56 załadowań)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:05   #14
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 315
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Cytat:
Napisane przez mg78 Pokaż wiadomość
bardzo mi się podobasz w tej fryzurce
masz racje! w tej trzeciej było by super! nie cieniuj bo szkoda włosów, obetnij własnie tak na prosto
vanadis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:26   #15
Mirabelkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 379
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Zgadzam się, ta 3 bosko by się prezentowała. I właśnie taki kolor, na moje blond Ci nie pasuje

Ps.mg78 w jakim programie robisz takie metamorfozy ?
__________________
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ...
STRANGER
Mirabelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 13:36   #16
mg78
Zadomowienie
 
Avatar mg78
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domu ;P
Wiadomości: 1 944
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Cytat:
Napisane przez Mirabelkaa Pokaż wiadomość
Zgadzam się, ta 3 bosko by się prezentowała. I właśnie taki kolor, na moje blond Ci nie pasuje

Ps.mg78 w jakim programie robisz takie metamorfozy ?
Mirabelka program to TAAZ (dużo dziewczyn z niego korzysta)
__________________

mg78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 14:37   #17
Mirabelkaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 379
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Dzięki wielkie
__________________
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ...
STRANGER
Mirabelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 20:18   #18
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

mg78, wow, dzięki
Miałam kiedyś prawie taką samą fryzurkę jaką mi zrobiłaś na tych fotkach, tyle że trochę krótszą (zarówno grzywka jak i włosy) i męczyło mnie codzienne układanie włosów na szczotce Bo tak jak pisałam w 1-szej wiadomości, włosy mam cienkie i takie jakby przyklapnięte Dlatego wydawało mi się, że najlepsza dla moich cienkich i niepodatnych na układanie włosów będzie fryzura mocno wycieniowana i taka "roztrzepana" Teraz patrzę na te fotki które Ty przerobiłaś i już sama nie wiem
Co do koloru - też podoba mi się ten trzeci Przez kilka lat farbowałam włosy na jasny blond (a jeszcze wcześniej przez jakiś czas na czerwono, rudo itp. ) i dosyć mocno zniszczyło i osłabiło to moje włosy, dlatego teraz gustuję w kolorach zbliżonych do mojego naturalnego (jasny brąz)

Hmmm... powiem szczerze że podoba mi się pomysł by obciąć włosy na równo, tak jak na tych fotkach przerobionych przez mg78. Miałam zupełnie inny zamysł, ale jestem otwarta na wszelkie sugestie i może okaże się że moja przyszła fryzura będzie zupełnie inna niż początkowo myślałam

---------- Dopisano o 21:18 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

A jeszcze co do brwi, to rzeczywiście mam cienkie, ale nie jakoś bardzo, a może tylko mi się tak wydaje Nawet jakbym chciała "zapuścić" to przez ten okres przejściowy, kiedy by odrastały, wyglądałoby to pewnie tragicznie Więc chyba nie będę ryzykować...
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-20, 22:09   #19
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Co do wlosow Ci nie pomoge, bo sama mam problem ze swoimi, ale ogladajac Twoje zdjecia rowniez pomyslalam o brwiach. Sa za cienkie i za jasne, wiec przydalaby sie henna i zapuszczanie.. nie ma co bac sie tego 'okresu przejsciowego' skoro potem bedzie juz tylko lepiej
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-29, 17:00   #20
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Podnoszę
Pomóżcie, doradźcie, bo ciągle się nie zdecydowałam, a w przyszłym tygodniu chciałabym pójść do fryzjera...
Nie wiem czy wybrać którąś z tych fryzur które wkleiłam w 1-szym poście, czy zdecydować się na proste cięcie i grzywkę
Przyciemniłam trochę włosy, mam coś pomiedzy gorzką czekoladą a kasztanem (ni to zimny kolor, ni to ciepły ), teraz jeszcze tylko chcę zmienić fryzurę, bo już mam dość moich włosów! Rosną mi bardzo szybko, ale za to bardzo cienkie i to beznadziejnie wygląda, już nie wiem nawet jak się czesać żeby ładnie, ciekawie wyglądać
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:14   #21
Eowina1818
Wtajemniczenie
 
Avatar Eowina1818
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin/Zamość
Wiadomości: 2 554
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Sif

Zdecydowanie widzę Cie w grzyweczce na boku, wycieniowanych, lekkich włosach długości do ramion. Jeśli chodzi o kolor to pasowałby mi dla Ciebie złoty blond, rudości i czerwienieCo o tym sądzisz?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fryzki.jpg (71,9 KB, 47 załadowań)
__________________
Nazywam się Emilka i... JestemWŁOSOMANIACZKĄ!

Zapraszam na bloga:
http://eowinymakijaze.blogspot.com/
Eowina1818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-01, 15:38   #22
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Eowina, dzięki wielkie! Blond, rudości i czerwienie już przerabiałam Bardzo ciężko było mi później pozbyć się czerwonego barwnika, a z kolei kilkuletnie farbowanie na blond mocno zniszczyło mi włosy Czasem myślę o zrobieniu sobie jakiejś czerwieni, ale jak sobie przypomnę ile ja potem przeszłam żeby z rudego zrobić blond... Podobno czerwony barwnik najbardziej wżera się we włos i najtrudniej go usunąć... Blondu już nie chcę, bo za bardzo niszczy włosy, bardziej już skłaniam się ku czerwieniom... Teraz mam na głowie brąz.
Co do fryzury, to fryzjerka też mi polecała grzywkę na bok, argumentując tym, że przy moich cienkich włosach prosta grzywka będzie mi się rozdzielała na czole, a żeby się nie rozdzielała to musiałaby ją zrobić prawie od środka głowy...
Miałam kiedyś grzywkę do połowy czoła postrzępioną w takie pazurki i wcale mi się tak bardzo nie rozdzielała, poza tym dzięki tym pazurkom nie było to widoczne...
Teraz chyba zaczynam się skłaniać ku fryzurze którą miałam kiedyś, bo już wiem jak ją układać, jak w niej wyglądam itp. Miałam wtedy właśnie taką grzywkę do połowy czoła a włosy ścięte z tyłu krócej a z przodu dłuższe, nie równe tylko pocieniowane dość mocno. Układałam sobie tą fryzurę na szczotce i całkiem fajnie w niej wyglądałam. Na początku tego wątku zamieściłam różne, podobne do siebie fryzury, ale chyba ostatecznie zdecyduję się na tą, którą miałam kiedyś. Bo chyba jednak przy moich włosach nie obejdzie się bez układania... :/
Teraz mam grzywkę na bok i mi przeszkadza, opada na oczy i muszę ją podpinać spinką :/
Myślicie że to dobry pomysł taka fryzura jak miałam kiedyś?
Załączam starą fotkę w tamtej fryzurze, sorki że taka mała ale tylko taka mi została na kompie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (28,8 KB, 46 załadowań)
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:15   #23
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Buu, czy jest ze mną aż tak tragicznie że już nie da rady dla mnie znaleźć fajnej fryzury? Cały czas odkładam wizytę u fryzjera, bo nie mogę się zdecydować, a już mam tak dość moich włosów
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 20:28   #24
dreaminka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 151
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Cytat:
Napisane przez Sif Pokaż wiadomość
Buu, czy jest ze mną aż tak tragicznie że już nie da rady dla mnie znaleźć fajnej fryzury? Cały czas odkładam wizytę u fryzjera, bo nie mogę się zdecydować, a już mam tak dość moich włosów
oczywiście ze nie zdecydowanie najlepeij Ci w krotszych włosach, tak jak proponowano wyzej ja za to jutro ide do fryzjera i własnie szukam inspiracji na wizazu...
__________________

dreaminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-12, 17:36   #25
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

A ja do tej pory nie byłam u fryzjera, odkładam to ciągle na później bo brakuje mi czasu... Inna sprawa to to że ciągle nie jestem zdecydowana jaką fryzurę chcę mieć Chyba po prostu zdam sie na wyobraźnię fryzjera, powiem mu jedynie że chcę skrócić włosy i mieć grzywkę...
Dobija mnie to, że mam tak cienkie włosy i tak mało ich Nie wiem czy w ogóle jakakolwiek fryzura jest w stanie dodać im objętości bez zbyt wielu zabiegów przy tym
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-13, 00:24   #26
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Myślę, że warto byłoby skrócić włosy.
Cytat:
Napisane przez "Claudia"
Cieniutkich, rzadkich włosów nie warto zapuszczać - jeśli kosmyki będą zbyt długie, wydadzą się jeszcze mizerniejsze, niż są w rzeczywistości. Warto natomiast zdecydować się na fryzury krótkie i średnie, sięgające nie dalej niż za ramiona. Świetnie się sprawdzą: pazie, boby, nastroszone pazurki, a szczególnie rozmaite ich warianty z grzywką. Każde strzyżenie powinno zagęszczać górną partię włosów, bo to stwarza iluzję, że jest ich na głowie więcej i że są grubsze. Równe cięcia zaleca się wtedy, gdy pasma mają być ułożone gładko. Cieniowania - gdy zamierzamy je też modelować na szczotce lub wałkach i w różnych kierunkach wywijać. Niezły rezultat może dać lekka trwała, unosząca pasma u nasady, lecz musi ją zrobić dobry specjalista.
Cytat:
Napisane przez "Claudia"
Kolor może słabe włosy odmienić nie do poznania. Głęboki (z palety brązów) lub intensywny mocniej odbija światło, a przez to skutecznie dodaje objętości. Dobrany na zasadzie kontrastów (balejaż, jasne refleksy na ciemniejszym tle) stwarza wrażenie fryzury bardziej bujnej.
Cytaty i zdjęcia pochodzą ze stronki: http://www.kobieta.pl/uroda/wlosy/zo...-taka-fryzura/
Warto przejrzeć ten artykuł, zwłaszcza, że zawiera również inne ciekawe propozycje i dokładne opisy polecanych fryzur.
GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-15, 08:59   #27
malenkarybunia
Wtajemniczenie
 
Avatar malenkarybunia
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Włocławek
Wiadomości: 2 296
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Krótsze z grzywką i będzie dobrze Może właśnie ten bob? Musisz sama się dobrze czuć. I nie blond, lepiej jakiś średni brąz

PS: Cienkie włosy mały kłopot, grube większy (albo odwrotnie, zależy od włosów właścicielki)
malenkarybunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-10, 13:37   #28
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: Proszę o rady na temat zmiany fryzury!!! :)

Jestem już po zmianie fryzury Fryzjer zrobił mi coś podobnego do tego co jest na fotkach wstawionych przez mg78 Mogę mieć włosy wygładzone i nabłyszczone, jak i roztrzepane i naturalnie potargane, że tak powiem Ogólnie jestem bardzo zadowolona, długość włosów i grzywki mi odpowiada, bardzo łatwo i szybko się tą fryzurkę układa i mam teraz taką wygodę jakiej dawno nie miałam Dodatkowo ponoć ta fryzurka odjęła mi trochę lat i wyglądam bardziej jak dziewczynka niż poważna kobitka Poza tym ogólnie wszystkim się podobam w nowej fryzurce, nawet sobie samej, a o to było najtrudniej
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:22.