Singielki - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-22, 19:12   #121
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

niestety też tak mam, że na każdego nowo poznanego faceta patrze jak na 'kandydata na Tż' ja chyba nie umiem miec kolegów tzn Ci, którzy nie przeszli 'testu na kandydata na Tż' zostają kolegami wiem głupio to brzmi, ale ja chyba tak bardzo pragne z kimś być, do kogos się przytulić, że to już nieświadomie robie patrząc na nich jak na przyszłych Tż
poza tym i tak czuje, że zostane starą panną
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:13   #122
pavas55
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 39
GG do pavas55
Dot.: Singielki

.
__________________



Edytowane przez pavas55
Czas edycji: 2014-11-12 o 15:04
pavas55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:13   #123
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja się nie załamuję 2 lata temu na wakacjach spotkałam w Sztokholmie szwedzkiego Araba, koleś do dziś nie daje mi spokoju, mówi, że mnie kocha i takie tam, więc zawsze (jak coś) mam zabezpieczenie przed pozostaniem starą panną

A tak na poważnie to ja wierzę, że jesli czegoś usilnie szukamy to tego nie znajdziemy. Miłość przychodzi w najmniej odpowiednim momencie, gdy się jej nie spodziewamy Ja w to wierzę więc będę cierpliwie czekać, chociaż nie ukrywam, że nie spieszy mi się..


Podbudowałaś mnie tym postem .
Ja już nie szukam, bo wiem, że nie znajdę. W końcu wbiłam to sobie do głowy, bo długo nie umiałam.
W sumie nawet polubiłam bycie samą. Może nie do końca jestem gotowa na jakieś wyrzeczenia i tego typu sprawy...
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:14   #124
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

wątek dziś założony a jaki już popularany ile przeglądających wątek
na nieszczęscie aż tyle singielek jest
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:14   #125
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja się nie załamuję 2 lata temu na wakacjach spotkałam w Sztokholmie szwedzkiego Araba, koleś do dziś nie daje mi spokoju, mówi, że mnie kocha i takie tam, więc zawsze (jak coś) mam zabezpieczenie przed pozostaniem starą panną

A tak na poważnie to ja wierzę, że jesli czegoś usilnie szukamy to tego nie znajdziemy. Miłość przychodzi w najmniej odpowiednim momencie, gdy się jej nie spodziewamy Ja w to wierzę więc będę cierpliwie czekać, chociaż nie ukrywam, że nie spieszy mi się..
moją koleżankę kiedyś dręczył takimi tekstami jakiś Turek... ale na szczęście dał jej spokój,.


w zupełności się zgadzam

ja wyznaję zasadę, że nic na siłę, ale jakby ktoś teraz się trafił, to nie miałabym nic przeciwko..
może to trochę naiwne, ale wierzę, że gdzieś jest taki facet, z którym będę szczęśliwa i on ze mną również..
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:15   #126
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Singielki

pannafu sam się znajdzie w odpowiednim momencie

Co do Araba, haha, nie jest zły no ale jednak chyba nie jestem zainteresowana
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:16   #127
Lenka_007
Zakorzenienie
 
Avatar Lenka_007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 310
GG do Lenka_007
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
A tak na poważnie to ja wierzę, że jesli czegoś usilnie szukamy to tego nie znajdziemy. Miłość przychodzi w najmniej odpowiednim momencie, gdy się jej nie spodziewamy
Zgadzam się z tobą w 100% choć chciałabym mieć kogoś obok. Teraz gdy wiem że moje "przyjaciółki" mają mnie gdzieś czuję się trochę samotna
__________________
Lenka_007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:17   #128
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
może to trochę naiwne, ale wierzę, że gdzieś jest taki facet, z którym będę szczęśliwa i on ze mną również..
Też chcę w to wierzyć...
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:18   #129
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

wiecie co u mnei przynajmniej tak jest , najgorzej ze strony rodziny, że już masz tyle lat to mogłabys sie za kims rozjerzec itd przecież to nie takie proste, zachowują się jakby tego nie rozumieli

poza tym ja mam czasem takie dni kiedy przez to, że jestem singielką czuję się mega samotna, ale po ostatnim facecie z którym się spotykalam postanowiłam zostać singielką albo lesbijka tak miłam dośc facetów, pewnie przejdzie mi jak zobaczę kogos fajnego
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:18   #130
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
pannafu sam się znajdzie w odpowiednim momencie

Co do Araba, haha, nie jest zły no ale jednak chyba nie jestem zainteresowana
Mam taką nadzieję . Jak to się mawia: "Każda potwora, znajdzie swojego amatora".

Ej, dobry Arab nie jest zły .
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:19   #131
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
niestety też tak mam, że na każdego nowo poznanego faceta patrze jak na 'kandydata na Tż' ja chyba nie umiem miec kolegów tzn Ci, którzy nie przeszli 'testu na kandydata na Tż' zostają kolegami wiem głupio to brzmi, ale ja chyba tak bardzo pragne z kimś być, do kogos się przytulić, że to już nieświadomie robie patrząc na nich jak na przyszłych Tż
poza tym i tak czuje, że zostane starą panną
ja odnoszę wrażenie, że każdy nowo poznany chłopak od razu traktuje mnie jak kumpla.. nie jak koleżankę, ale jak kumpla.. może to już moje urojenie, ale na ich korzyść przemawia to, że interesuję się sportem [najbardziej piłką nożną] i wykorzystują to jak np. nie mają o czym pogadać, to zaraz temat o meczu..
dlatego nie zawsze mówiąc o zainteresowaniach wspominam o tym sporcie, bo wiem jak to się kończy


nawet tak nie mów


Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
wątek dziś założony a jaki już popularany ile przeglądających wątek
na nieszczęscie aż tyle singielek jest
faceci nie wiedzą co tracą
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:19   #132
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Singielki

Ale wiecie co w tym wszystkim jest dobre? Że nie musimy kupować prezentów na rocznice, święta, etc - tylko możemy je wydać na siebie, by czuć się piękne i seksowne - DLA SIEBIE SAMEJ! To naprawdę jest fajne
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:20   #133
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez 90agnieszka90 Pokaż wiadomość
dokładniej to mieszkam jakieś 5 km od południa Łodzi a Ty?
Opoczno
Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość

czeeść Karol
Hej Kaś
Cytat:
Napisane przez moniaszelki Pokaż wiadomość
p.s. ja jestem Karolina
pjontka !


Ja tam nie szukam, sam się znajdzie, bo na siłę bym nie umiała być, nie wytrzymałabym.
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:21   #134
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ale wiecie co w tym wszystkim jest dobre? Że nie musimy kupować prezentów na rocznice, święta, etc - tylko możemy je wydać na siebie, by czuć się piękne i seksowne - DLA SIEBIE SAMEJ! To naprawdę jest fajne
A propo tego dbania o siebie, to ja się czuję tak mega zaniedbana... Boże, czuję się okropnie , naprawdę... i wcale nie przesadzam.
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:22   #135
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Mam taką nadzieję . Jak to się mawia: "Każda potwora, znajdzie swojego amatora".

Ej, dobry Arab nie jest zły .
No no Ten mój ma 2 braci, którzy też na mnie "lecą" jak coś mogę którego odstąpić
Ale oni mają chyba taką mentalność, że słodzą każdej dziewczynie, no ja osobiście to nie chciałabym mieć takiego faceta jednak...

Owszem, czuję się samotna ale już tą swoją samotność oswoiłam. Bardzo często jestem sama i przyzwyczaiłam się. Jedyne czego mi brakuje to takich prawdziwych przyjaciół. Faceta na razie nie chcę mieć i nie wiem czy to się zmieni. No może dałabym szansę temu z mojego avka
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:24   #136
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
A propo tego dbania o siebie, to ja się czuję tak mega zaniedbana... Boże, czuję się okropnie , naprawdę... i wcale nie przesadzam.
No to na co czekasz moja droga? Robisz sobie dzień piękności - od samego rana maseczki, depilacja i peelingi, a potem cudny makijaż i ruszasz w miasto pełna pozytywnej energii. Zobaczysz, że ludzie będą na Ciebie inaczej patrzeć

Ja mam coś takiego, że z natury chodzę "wkurzona" i to odstrasza ludzi. Często ludzie, którzy mnie nie znali mówią, że wyglądam na s*kę, a potem jak mnie poznają to diametralnie zmieniają zdanie. No, ale ja kurczę nie zmienię tego, jaka jestem ;[
Teraz po prostu staram się chodzić bardziej uśmiechnięta i jest nawet lepiej



A jeszcze a'propos mam kolegę, który jest zatwardziałym kawalerem i sam mówi, że mnie się należy ktoś lepszy od "motłochu", że jestem zbyt ładna i inteligenta. Że mam nie szukać, sam się znajdzie, ale żebym nie zadowalała się pierwszym lepszym - bo akurat mnie chciał. Dobrze prawi.
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.

Edytowane przez trustmyself
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:26
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:24   #137
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
wiecie co u mnei przynajmniej tak jest , najgorzej ze strony rodziny, że już masz tyle lat to mogłabys sie za kims rozjerzec itd przecież to nie takie proste, zachowują się jakby tego nie rozumieli

poza tym ja mam czasem takie dni kiedy przez to, że jestem singielką czuję się mega samotna, ale po ostatnim facecie z którym się spotykalam postanowiłam zostać singielką albo lesbijka tak miłam dośc facetów, pewnie przejdzie mi jak zobaczę kogos fajnego
skądś to znam.. może rodzice nie naciskają na mnie, ale nie raz słyszałam, że z nikim się nie spotykam, etc.. że na imprezy nie chodzę [chodzę, ale nie co weekend, zresztą kluby umcy umcy to nie mój klimat..].. a już mój kochany brat to szczególnie lubi ze mnie drwić
a sam w LO zmieniał dziewczyny jak rękawiczki.. teraz zresztą nie jest lepiej. ledwo zaczął studia i jakąś poznał, niby była jego dziewczyną, a teraz za inną się wziął, chyba za koleżankę byłej ;]
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:24   #138
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Singielki

poszłam tylko zjeść kolację a tu już piąta strona rozpoczęta
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:24   #139
Nealinne
Zakorzenienie
 
Avatar Nealinne
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Płd.
Wiadomości: 12 956
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
A propo tego dbania o siebie, to ja się czuję tak mega zaniedbana... Boże, czuję się okropnie , naprawdę... i wcale nie przesadzam.
Też czasem się tak czuję, facet to jednak większa motywacja żeby coś z sobą zrobić ale walczę z tym!
__________________
"Przepraszam wszystko, że nie mogę być wszędzie.
Przepraszam wszystkich, że nie umiem być każdym i każdą."
Nealinne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-22, 19:26   #140
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez KaasiaaK Pokaż wiadomość
ja odnoszę wrażenie, że każdy nowo poznany chłopak od razu traktuje mnie jak kumpla.. nie jak koleżankę, ale jak kumpla.. może to już moje urojenie, ale na ich korzyść przemawia to, że interesuję się sportem [najbardziej piłką nożną] i wykorzystują to jak np. nie mają o czym pogadać, to zaraz temat o meczu..
dlatego nie zawsze mówiąc o zainteresowaniach wspominam o tym sporcie, bo wiem jak to się kończy


nawet tak nie mów



faceci nie wiedzą co tracą
no ja wlasnie nie szczegolnie interesuje się sportem, a przez to wlasnie mozna poznac wielu facetow i zapunktowac moja przyjaciolka 'zmusza' mnie, zebym zaczela z nia i jej chlopakiem (idealnie we 3 ) chodzic na mecze piłki ręcznej, nawet nie głupi pomysl zobaczymy

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ale wiecie co w tym wszystkim jest dobre? Że nie musimy kupować prezentów na rocznice, święta, etc - tylko możemy je wydać na siebie, by czuć się piękne i seksowne - DLA SIEBIE SAMEJ! To naprawdę jest fajne
tak to jest najlepsze!
nie trzeba sobie chociaz glowy zawracac co kupic i ile kasy znow wydac
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:28   #141
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Ale wiecie co w tym wszystkim jest dobre? Że nie musimy kupować prezentów na rocznice, święta, etc - tylko możemy je wydać na siebie, by czuć się piękne i seksowne - DLA SIEBIE SAMEJ! To naprawdę jest fajne
o tak!! i nie trzeba myśleć czy to co kupiłyśmy spodoba się facetowi czy nie :P

Cytat:
Napisane przez Karmenka Pokaż wiadomość

Ja tam nie szukam, sam się znajdzie, bo na siłę bym nie umiała być, nie wytrzymałabym.
i ja jeszcze nie lubię być ograniczana..
tak jak niektóre moje koleżanki mają... praktycznie ciągła kontrola.. a z kim jesteś, a gdzie, a co robicie, a to, a tamto...

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
No no Ten mój ma 2 braci, którzy też na mnie "lecą" jak coś mogę którego odstąpić
Ale oni mają chyba taką mentalność, że słodzą każdej dziewczynie, no ja osobiście to nie chciałabym mieć takiego faceta jednak...

Owszem, czuję się samotna ale już tą swoją samotność oswoiłam. Bardzo często jestem sama i przyzwyczaiłam się. Jedyne czego mi brakuje to takich prawdziwych przyjaciół. Faceta na razie nie chcę mieć i nie wiem czy to się zmieni. No może dałabym szansę temu z mojego avka
czyli masz 3 Arabów adoratorów


a kogo masz w avku;>
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:28   #142
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
No no Ten mój ma 2 braci, którzy też na mnie "lecą" jak coś mogę którego odstąpić
Ale oni mają chyba taką mentalność, że słodzą każdej dziewczynie, no ja osobiście to nie chciałabym mieć takiego faceta jednak...

Owszem, czuję się samotna ale już tą swoją samotność oswoiłam. Bardzo często jestem sama i przyzwyczaiłam się. Jedyne czego mi brakuje to takich prawdziwych przyjaciół. Faceta na razie nie chcę mieć i nie wiem czy to się zmieni. No może dałabym szansę temu z mojego avka
Hahaha, no to dajesz jednego .
A z tą mentalnością to się zgodzę...

Ja też już w jakimś stopniu przywykłam, ale jak widzę szczęście mojej przyjaciółki, to pragnę mieć takie samo... ale tylko czasem .

Hahaha . Jakby mi stanął taki Iker czy David przed oczami, to nawet bym się nie zastanawiała nad tym czy jednak chcę z kimś być czy nie , a że to się nie zdarzy to się zastanawiać nie będę i zostanę jednak singielką .

Edytowane przez pannafu
Czas edycji: 2010-06-22 o 19:30
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:31   #143
nellady
Zakorzenienie
 
Avatar nellady
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 9 090
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez Chers Pokaż wiadomość
Ja studiuję Pedagogikę Resocjalizacyjną
ooo i co? jak wrazenia?
Cytat:
Napisane przez weronika_91 Pokaż wiadomość
to i ja się dołączam
singielka od pięciu miesięcy,lat 19, z wielkopolski...
a coś więcej? bo ja z pogranicza
Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Ja się nie załamuję 2 lata temu na wakacjach spotkałam w Sztokholmie szwedzkiego Araba, koleś do dziś nie daje mi spokoju, mówi, że mnie kocha i takie tam, więc zawsze (jak coś) mam zabezpieczenie przed pozostaniem starą panną

A tak na poważnie to ja wierzę, że jesli czegoś usilnie szukamy to tego nie znajdziemy. Miłość przychodzi w najmniej odpowiednim momencie, gdy się jej nie spodziewamy Ja w to wierzę więc będę cierpliwie czekać, chociaż nie ukrywam, że nie spieszy mi się..
jest i nie jeden raz się o tym przekonałam
__________________


Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku,
bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze, niż spokój!
Na kolanach, po kamieniach, póki tylko jest sens.
nellady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:32   #144
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
no ja wlasnie nie szczegolnie interesuje się sportem, a przez to wlasnie mozna poznac wielu facetow i zapunktowac moja przyjaciolka 'zmusza' mnie, zebym zaczela z nia i jej chlopakiem (idealnie we 3 ) chodzic na mecze piłki ręcznej, nawet nie głupi pomysl zobaczymy
no można można, ale ja mam do tej pory takie spostrzeżenia, że mnie od razu, z góry po usłyszeniu, że interesuję się sportem, zaliczają do kumpli...

ręczna jest fajna, co prawda mnie na dłuższą metę oglądanie tego męczy, ale od czasu do czasu jakiś mecz czemu nie..


raz poszłam z koleżanką i jej chłopakiem do kina [na szczęście to było This is it, a nie jakieś gó.wno romantycznie], ale już nigdy na taki układ się nie piszę. generalnie nie lubię robić za 'przyzwoitkę'


czasem odnoszę wrażenie, że jestem stara [] i zgorzkniała
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:32   #145
pannafu
Zakorzenienie
 
Avatar pannafu
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 13 137
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
No to na co czekasz moja droga? Robisz sobie dzień piękności - od samego rana maseczki, depilacja i peelingi, a potem cudny makijaż i ruszasz w miasto pełna pozytywnej energii. Zobaczysz, że ludzie będą na Ciebie inaczej patrzeć

Ja mam coś takiego, że z natury chodzę "wkurzona" i to odstrasza ludzi. Często ludzie, którzy mnie nie znali mówią, że wyglądam na s*kę, a potem jak mnie poznają to diametralnie zmieniają zdanie. No, ale ja kurczę nie zmienię tego, jaka jestem ;[
Teraz po prostu staram się chodzić bardziej uśmiechnięta i jest nawet lepiej



A jeszcze a'propos mam kolegę, który jest zatwardziałym kawalerem i sam mówi, że mnie się należy ktoś lepszy od "motłochu", że jestem zbyt ładna i inteligenta. Że mam nie szukać, sam się znajdzie, ale żebym nie zadowalała się pierwszym lepszym - bo akurat mnie chciał. Dobrze prawi.
Masz rację, ale jakoś nie umiem się zebrać w sobie. W ogóle to nie lubię się uśmiechać, nie potrafię. Jestem skrajną pesymistką i to przekłada się na wszystko, eh. Dużo pracy przede mną...

Bardzo dobrze prawi .

Cytat:
Napisane przez Nealinne Pokaż wiadomość
Też czasem się tak czuję, facet to jednak większa motywacja żeby coś z sobą zrobić ale walczę z tym!
Też muszę podjąć z tym walkę .
pannafu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:33   #146
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Hahaha, no to dajesz jednego .
A z tą mentalnością to się zgodzę...

Ja też już w jakimś stopniu przywykłam, ale jak widzę szczęście mojej przyjaciółki, to pragnę mieć takie samo... ale tylko czasem .

Hahaha . Jakby mi stanął taki Iker czy David przed oczami, to nawet bym się nie zastanawiała nad tym czy jednak chcę z kimś być czy nie , a że to się nie zdarzy to się zastanawiać nie będę i zostanę jednak singielką .
po avie i podpisie strzelam, że masz na myśli piłkarzy;>
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:35   #147
trustmyself
Zakorzenienie
 
Avatar trustmyself
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 303
GG do trustmyself
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez pannafu Pokaż wiadomość
Masz rację, ale jakoś nie umiem się zebrać w sobie. W ogóle to nie lubię się uśmiechać, nie potrafię. Jestem skrajną pesymistką i to przekłada się na wszystko, eh. Dużo pracy przede mną...
Chyba powinnyśmy założyć wątek: "Wszystkie razem zmieniamy się w swoje uśmiechnięte drugie ja" i tam powinnyśmy się w tym wspierać i meldować z wykonanych zadań
__________________


Narysuj mnie
Pociągnij kreskę
Dodaj uczucia
Stwórz...


To nie pech, że trafiamy na siebie, to głupie szczęście.
trustmyself jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:36   #148
90agnieszka90
Zakorzenienie
 
Avatar 90agnieszka90
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ok.Łodzi
Wiadomości: 5 245
GG do 90agnieszka90
Dot.: Singielki

KURDEEE nie mogę skopiować tych pytań do Worda z Acrobata-plik jest tak zabezpieczony że ani skopiować,ani zmienić koloru ( nie mam czarnego tuszu już żeby to wydrukować,ino kolor ) chyba że ja tego nie umiem
__________________
Nigdy nie pozwól, aby strach przed działaniem wykluczył Cię z gry

90agnieszka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:37   #149
KaasiaaK
Zakorzenienie
 
Avatar KaasiaaK
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 6 967
Dot.: Singielki

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
Chyba powinnyśmy założyć wątek: "Wszystkie razem zmieniamy się w swoje uśmiechnięte drugie ja" i tam powinnyśmy się w tym wspierać i meldować z wykonanych zadań
ja od dłuższego czasu próbuję chodzić uśmiechnięta, ale odnoszę wrażenie, że ludzie na mnie dziwnie patrzą
__________________
konsekwentnie dążyć do celu(ów)..;-)
KaasiaaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 19:37   #150
majlenka_
Zakorzenienie
 
Avatar majlenka_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 064
Dot.: Singielki

Ja też ostatnio się czułam taka zaniedbana. chciałam coś zmienić. umówiłam się do fryzjera. obcięłam włoski, zafarbowałam. całkiem inaczej teraz wyglądam, jestem zadowolona, komplementów usłyszałam mnóstwo, nawet od kolegów ;D mówili: Milena, za***istą masz fryzurę, całkiem inna dziewczyna. a jeden powiedział (to było na ognisku): no no, teraz to będziesz się odganiała od facetów jak teraz od tych komarów.
a koleś fajny, byłam w niedziele u niego na grillu, ale niestety jest zainteresowany moją bliską koleżanką, już bardzo długo na nią czekał (ok 3 lata, ona była w innym związku 2,5 roku i wszyscy myśleli, że już będą razem do końca życia, niestety on ją zostawił) i ciesze się, że w końcu mu się udało (no jeszcze nie do końca, ale jestem dobrej myśli).
majlenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:23.