Kolorowe buciki do sukni ślubnej - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 22:58   #781
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witam

Ja też! Wysokie, czerwone, klasyczne szpilki do krótkiej (w kolano) białej sukienki z czerwonym tiulem od spodu... Ślub w stylu czerwonych lat 50tych
outline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 09:52   #782
kpkacha
Raczkowanie
 
Avatar kpkacha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: IS
Wiadomości: 92
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Moje buciki z białebuty to jest kolor zgniła zieleń - ale jest jasny, taka młoda trawka - bardzo mi się podoba Ponieważ mam szczupłe stopy zdecydowałam się na pięta palce z zapięciem na kostce.
Butki solidnie wykonane.
Ten kwiatuszek to są osobno zamawiane klipsy do butów
Fotka z telefonu więc przepraszam za jakość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 06082012225.jpg (88,9 KB, 230 załadowań)
__________________
25.08.2012 -

Edytowane przez kpkacha
Czas edycji: 2012-08-13 o 09:54
kpkacha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 11:22   #783
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
Moje buciki z białebuty to jest kolor zgniła zieleń - ale jest jasny, taka młoda trawka - bardzo mi się podoba Ponieważ mam szczupłe stopy zdecydowałam się na pięta palce z zapięciem na kostce.
Butki solidnie wykonane.
Ten kwiatuszek to są osobno zamawiane klipsy do butów
Fotka z telefonu więc przepraszam za jakość.
Ładne buty
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-18, 18:13   #784
Tuna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 150
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ładne buty, kolor taki wiosenny - fajny!
Tuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 07:51   #785
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Witam,
Bardzo podoba mi się pomysł kolorowych butów do ślubu. Zastanawiam się jaki kolor będzie pasował do sukni w kolorze ecru. Podoba mi się kolor lawendowy, ale boję się, że przy ecru będzie wyglądał mdło.
W załączniku moja suknia i kolor, który mi się podoba.
Bardzo proszę o opinie.
Nie będzie wyglądać mdło, pasuje jak najbardziej. Ja też szukam bucików lawendowych, ale jak na razie to kupiłam butki w kolorze jasnego różu-tak na wszelki wypadek jak bym miała innych nie znaleźć ale nadal szukam Moja suknia ma kolor ecru z jasnofioletowymi koralikami
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 08:09   #786
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez myszeczka87 Pokaż wiadomość
Nie będzie wyglądać mdło, pasuje jak najbardziej. Ja też szukam bucików lawendowych, ale jak na razie to kupiłam butki w kolorze jasnego różu-tak na wszelki wypadek jak bym miała innych nie znaleźć ale nadal szukam Moja suknia ma kolor ecru z jasnofioletowymi koralikami
Mnie w tym roku nie udało się znaleźć jasno fioletowych (lawendowych) bucików i musiałam kupić białe. Ale może Tobie bardziej dopisze szczęście
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 12:40   #787
mallina25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 23
GG do mallina25
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Kolorowe buty - jestem za! Z tym, że ja wolałabym mieć jakiś akcent w sukni, tak żeby wszystko miało ze sobą połączenie.
__________________
mallina25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 14:47   #788
S_andy
Zadomowienie
 
Avatar S_andy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 1 575
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Zgadzam się z mallina25. Jeśli już bym się decydowała na kolorowe buty do sukni, to musiałby być jeszcze gdzieś akcent w kolorze butów. Może to byś na przykład bukiet, biżuteria albo zdobienie włosów
__________________
Styl i uroda - Odkrywaj, wyraź się, kolekcjonuj na Stylowi.pl

Lato!

Master's Thesis
S_andy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 07:54   #789
blair_90
Raczkowanie
 
Avatar blair_90
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 84
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez kpkacha Pokaż wiadomość
Moje buciki z białebuty to jest kolor zgniła zieleń - ale jest jasny, taka młoda trawka - bardzo mi się podoba Ponieważ mam szczupłe stopy zdecydowałam się na pięta palce z zapięciem na kostce.
Butki solidnie wykonane.
Ten kwiatuszek to są osobno zamawiane klipsy do butów
Fotka z telefonu więc przepraszam za jakość.
Tez zamawiałam tam buty O to i one moja maja tylko zakryte palce

Twoje buciki bardzo ładne i kolor piekny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg image_func.php.jpg (14,0 KB, 153 załadowań)
__________________
Always and forever! <3
13.10.2012

11.01.2012 Najszczęśliwszy dzień. Anielka nasz córeczka <3
blair_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 07:22   #790
myszeczka87
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 1 012
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Śliczne te Wasze kolorowe butki Ja wpadłam w panikę i kupiłam na razie takie jasnoróżowe satynowe z koralikami na niskim obcasiku, które idealnie pasują do mojej sukni (która też jest wyszywana koralikami). Szukałam fajnych fioletowych butków, ale nadal nie znalazłam nic co by mi się podobało Chyba za bardzo wybredna jestem:P Może przed ślubem coś ciekawego jeszcze znajdę Awaryjne butki na razie mam
myszeczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 09:02   #791
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Miłość od pierwszego wejrzenia. W USC i idę w sukience przed kolano więc będzie je idealnie widać, do tego motywem przewodnim jest niebieski

http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...mskie-czolenka - tragiczny link, a załącznik się nie chce załadować ;/
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-14, 18:50   #792
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Papillon_ fajne butki wyglądają na stabilne więc pewnie będą wygodne...

jeżeli zdecyduję się na krótką sukienkę do slubu a napewno w takiej czułabym się lepiej niż w takiej do ziemi to kupię sobie takie:
[IMG=http://imageshack.us/a/img546/7691/78620.jpg][/IMG]
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-15, 08:58   #793
Papillon_
Raczkowanie
 
Avatar Papillon_
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 338
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
Papillon_ fajne butki wyglądają na stabilne więc pewnie będą wygodne...

jeżeli zdecyduję się na krótką sukienkę do slubu a napewno w takiej czułabym się lepiej niż w takiej do ziemi to kupię sobie takie:
[IMG=http://imageshack.us/a/img546/7691/78620.jpg][/IMG]
Piękne ale niestety nie stać mnie, chociaż mój rozmiar jest Byłyby droższe od samej imprezy
http://eu.christianlouboutin.com/uk_...-strass-1.html
__________________
23.01.2011
01.06.2013

Papillon_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 17:01   #794
nancy1985
Raczkowanie
 
Avatar nancy1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 259
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Witajcie

Wiem, że ostatnimi czasy stało się modne wybieranie jakiegoś koloru przewodniego w czasie uroczystości i wesela.

U mnie padło na ciemną czerwień, już na etapie projektowania zaproszeń. Ale jako, że czerwień to odważny kolor nie chciałabym przesadzić dlatego bardzo proszę Was o opinie i porady.

Póki co mam już zaproszenia, winietki i prezenciki dla gości (w środku ferrero raffaello). W podobnym klimacie będzie jeszcze tablica z rozmieszczeniem gości i menu weselne.
kPlD8tuj3KtDfBaDVB.jpg

Dodatkowo sala będzie ustrojona w białe kwiaty z pojedynczymi akcentami czerwonych róż.
salanr129.jpg

Teraz przeszedł czas na poważniejsze wybory. Na 99% zdecydowałam się na suknię Agnes 10252.
10252%20.jpg

I tu rodzą się kolejne pytania o kontynuację czerwieni. Nie chcę białych butów. Myślałam o bordowych np takich
2683366288_4.jpg

i bukiecie z ciemnoczerwonych róż
bukiet_slubny_z_czerwonych_roz_176827.jpg

- coś jak to tylko bardziej bordowe kwiaty. Pytanie tylko czy to nie będzie za dużo. Suknia jest z koronki, wiec sama w sobie jest bogata. Czy mogą jeszcze szaleć z bordowymi dodatkami? Macie jeszcze jakieś pomyśły na dodatki do tej sukni?

Pozdrawiam,

Ania
nancy1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-16, 21:10   #795
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Mnie się bardzo temat podoba. Koronka świetnie gra z bordem i intensywną czerwienią, w mojej opinii to takie dystyngowane połączenie
Ja jedynie zaproponowałabym dwie zmiany - buty czerwone owszem, ale gładkie lub z naprawdę nikłą ozdobą, żeby nie gryzły się z koronką.
A druga rzecz to bukiet. To już kwestia gustu, ale ja przełamałabym te róże czymś... może zielonym? Delikatnie choćby, ale jednak mniej monotonnie. Poddaje propozycje: (w pierwszym bukiecie odjęłabym tą paprotkę...)
Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1 (257).jpg (48,6 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1 (385).jpg (31,2 KB, 14 załadowań)
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 08:09   #796
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez mmhym Pokaż wiadomość
Mnie się bardzo temat podoba. Koronka świetnie gra z bordem i intensywną czerwienią, w mojej opinii to takie dystyngowane połączenie
Ja jedynie zaproponowałabym dwie zmiany - buty czerwone owszem, ale gładkie lub z naprawdę nikłą ozdobą, żeby nie gryzły się z koronką.
A druga rzecz to bukiet. To już kwestia gustu, ale ja przełamałabym te róże czymś... może zielonym? Delikatnie choćby, ale jednak mniej monotonnie. Poddaje propozycje: (w pierwszym bukiecie odjęłabym tą paprotkę...)
Pozdrawiam
Zgadzam się z tą opinią. Czerwień do tej koronki będzie pasować - super wybór, ale faktycznie do bukieru dodałabym przynajmniej trochę zieleni (ja miała kolor przewodni fiolet i do bukieto dodałam trochę bieli i sporo zieleni - był piękny!).
Jedynie kewstia butów - nie jestem pewna, czy czerwone/bordowe to dobry wybór w tym przypadku - jestem "za" kolorowymi butami do ślubu, ale wydaje mi się, że będzie zbyt pstrokato i za duży przesyt, chyba, że postawisz tylko na jakiś mały akcent czerwieni na białych butach, ale ja raczej zdecydowałbym się jednak na białe, gładkie, tradycyjne buty, żeby nie przesłodzić.
ps. Suknia piękna, bardzo mi się podoba, będziesz wyglądać cudownie!
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 08:14   #797
nancy1985
Raczkowanie
 
Avatar nancy1985
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 259
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

A dziewczyny, w ogóle macie przy okazji jakieś pomysły na uczesanie do takiej sukienki? Mam włosy blond cienkie ale dość dużo ich mam długość poniżej łopatki

Edytowane przez nancy1985
Czas edycji: 2012-10-17 o 08:26
nancy1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 10:44   #798
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez nancy1985 Pokaż wiadomość
A dziewczyny, w ogóle macie przy okazji jakieś pomysły na uczesanie do takiej sukienki? Mam włosy blond cienkie ale dość dużo ich mam długość poniżej łopatki
Ja jestem zwolenniczką rozpuszczonych naturalnych włosów ale do takiej koronkowej sukienki nie wiem czy nie lepiej by było spiąć te włosy w jakiś elegancki, gładki kok, albo upięcie. Osobiście nie lubię koków ale tutaj chyba nie ma wyjścia

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Zgadzam się z tą opinią. Czerwień do tej koronki będzie pasować - super wybór, ale faktycznie do bukieru dodałabym przynajmniej trochę zieleni (ja miała kolor przewodni fiolet i do bukieto dodałam trochę bieli i sporo zieleni - był piękny!).
Jedynie kewstia butów - nie jestem pewna, czy czerwone/bordowe to dobry wybór w tym przypadku - jestem "za" kolorowymi butami do ślubu, ale wydaje mi się, że będzie zbyt pstrokato i za duży przesyt, chyba, że postawisz tylko na jakiś mały akcent czerwieni na białych butach, ale ja raczej zdecydowałbym się jednak na białe, gładkie, tradycyjne buty, żeby nie przesłodzić.
ps. Suknia piękna, bardzo mi się podoba, będziesz wyglądać cudownie!
Uwielbiam kolorowe buty ale tutaj dziewczyny mają chyba rację, że za dużo się będzie dziać na Tobie. Może lepszym wyjściem są białe buciki ale czerwone paznokcie pod kolor bukietu?

A teraz ja proszę o rade Z tego względu że mam już sukienkę i za niedługi czas przymiarkę to rozglądam się powolutku za butami. Napewno będą one w fiolecie, z odkrytymi palcami. Mój pierwszy typ to załącznik nr 1. Ale obawiam się że będą mi sie ślizgać na nodze, stopa będzie mi latać i przesuwać się do przodu. Niestety mam taki problem przy tego typu butach i żadne wkładki na 100% nie pomagają. Dlatego znalazłam butki załącznik nr 2, choć unikałam jak ognia pasków na kostce bo mi się zwyczajnie nie podobały. I teraz nie wiem co zrobić, te drugie mają dodatkowo piętę taneczną (cokolwiek to znaczy) Są to buty z bialebuty.com dlatego dziewczyny które mają buty z tej firmy prosze o rade Czy takie butki bez paska będą się trzymać na nodze? Albo czy ten pasek naprawdę porządnie trzyma noge?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg de6d9cc3b77d8a0f1f63347c67000c9f.jpg (47,2 KB, 27 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg b91222a85b8f708497ecceafe0ecc70c.jpg (63,2 KB, 39 załadowań)
__________________
31 maj 2014

Edytowane przez piska
Czas edycji: 2012-10-17 o 10:46
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-17, 12:12   #799
ewuszkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar ewuszkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 493
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez nancy1985 Pokaż wiadomość
Witajcie

Wiem, że ostatnimi czasy stało się modne wybieranie jakiegoś koloru przewodniego w czasie uroczystości i wesela.

U mnie padło na ciemną czerwień, już na etapie projektowania zaproszeń. Ale jako, że czerwień to odważny kolor nie chciałabym przesadzić dlatego bardzo proszę Was o opinie i porady.

Ja nie za bardzo przepadam za tym połączeniem kolorów. Ale to Ty masz się dobrze czuć Kojarzy mi się z taką stylizacją - elegancką i klasyczną.

Do tej sukni widziałabym delikatne srebrne sandałki , fryzura jakaś gładka - powinna pasować do Twojej buzi, bukiet - hmmm róże są bardzo klasyczne i dla mnie trochę nudne - przeszukać w internecie inspiracji co kwiatów w czerwonym bukiecie. Na pewno fajnie, żeby był prosty, nie żaden wiszący itp. udziwniany.
__________________
Żona!

"Kobieta wierzy, że 2 i 2 zmieni się w 5,
jeśli będzie długo płakać i zrobi awanturę"


- George Elliot
ewuszkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 09:16   #800
kristi_wawa
Raczkowanie
 
Avatar kristi_wawa
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 106
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez piska Pokaż wiadomość
A teraz ja proszę o rade Z tego względu że mam już sukienkę i za niedługi czas przymiarkę to rozglądam się powolutku za butami. Napewno będą one w fiolecie, z odkrytymi palcami. Mój pierwszy typ to załącznik nr 1. Ale obawiam się że będą mi sie ślizgać na nodze, stopa będzie mi latać i przesuwać się do przodu. Niestety mam taki problem przy tego typu butach i żadne wkładki na 100% nie pomagają. Dlatego znalazłam butki załącznik nr 2, choć unikałam jak ognia pasków na kostce bo mi się zwyczajnie nie podobały. I teraz nie wiem co zrobić, te drugie mają dodatkowo piętę taneczną (cokolwiek to znaczy) Są to buty z bialebuty.com dlatego dziewczyny które mają buty z tej firmy prosze o rade Czy takie butki bez paska będą się trzymać na nodze? Albo czy ten pasek naprawdę porządnie trzyma noge?
Nie pomogę Ci w sprawie paska bo w swoich go nie miałam. Ale moje buty firmy Aranci z białebuty.pl sprawdziły się rewelacyjnie (poniżej zdjęcie). Najważniejsze to kupić buty w dobrym rozmiarze. Zmierz dokładnie stopy i wyślij im długość obu stóp - pomogą Ci dobrać odpowiedni rozmiar. Pamiętaj też, że nogi puchną więc jeśli normalnie nie masz problemów ze spadającymi butami to tu też raczej nie będziesz mieć. Stopa nie będzie Ci "lecieć" do przodu jeśli obcas nie będzie straszenie wysoki (np. 14 cm), przy takim 5-6 centymetrowym nie powinnaś w ogóle odczuwać przesuwania się stopy do przodu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg buty.jpg (18,1 KB, 80 załadowań)
kristi_wawa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 09:51   #801
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

piska, a może ukośny pasek zamiast wokół kostki? Białe Buty mają takie coś w ofercie.
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 11:40   #802
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

cześć dziewczyny widzę, że wiele z was decyduje się na kolorowe butki, mi to bardzo się podoba i sama miałam żółte (ze stronki białebuty i powiem wam, że nawet ich nie rozchodziłam a to były najwygodniejsze buty na obcasie jakie miałam
ale wam zazdroszczę, że ten dzień dopiero przed wami....
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:10   #803
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez misiadelko Pokaż wiadomość
piska, a może ukośny pasek zamiast wokół kostki? Białe Buty mają takie coś w ofercie.
Właśnie te ukośne paski wykluczyłam od razu, dlatego takim kompromisem są te buty z paskiem wokół kostki. Mam sukienkę bardzo prostą i jak chodzę to widać mi buty i stopę, więc ten ukośny pasek również - a tego właśnie chcę uniknąć Ale dziękuje za propozycję i ciesze się że dziewczyny które miały buty z "białe buty" są zadowolone
__________________
31 maj 2014
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 12:43   #804
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Teraz zauważyłam, że mamy ślub w tym samym dniu
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 09:37   #805
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Ja również chciałabym iść do ślubu w kolorowych bucikach. Na tę chwilę stawiam na pomarańczowy. No i właśnie w tym problem- na stronce BB znalazłam tylko jeden odcień pomarańczowego, ale jakoś mnie on nie przekonuje (http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-m...polyskiem/2719)
Orientujecie sie może czy jest możliwośc wysłania do sklepu swojego materiału i oni już zrobią z niego buciki?
Jakoś ciężko ogarnąć mi tą stonkę.
Zastanawiałam się również nad kolorem tego typu (http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/JES...12-numeru/3159) kednak w materiałach tego producenta go nie ma. Jest tylko w tych gotowych butach.
__________________
Moje biżuteryjne wąteczki: 1 i 2

i najnowszy - 3
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 10:25   #806
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

wyślij do nich zapytanie mailem, bardzo szybko odpowiadają. Ja też chciałam inny żółty niż był na stronie i pani podesłała mi mailowo jakie kolory mają dostępne i okazało się, że ten drugi pasuje mi idealnie. Gdzieś czytałam, że można ze swojego materiału (chyba jedna pm-ka tak robiła), ale to też kwestia dopytania.
Ja swoje sama "stworzyłam" i potem okazało się, że wrzucili na stronkę moje butki tutaj
Widziałam kilka pomarańczowych butów od nich i świetnie się prezentowały, ale jestem pewna że mają inne odcienie pomarańczowego.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Photo0187.jpg (106,0 KB, 79 załadowań)

Edytowane przez Malgos_12
Czas edycji: 2012-10-31 o 10:27
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 12:29   #807
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Wielkie dzięki za odpowiedź;] Na pewno no nich napiszę jak tylko w 100% będę pewna tego pomarańczowego.
Podoba mi się też fukcja....ale TŻ nosem kręci...
__________________
Moje biżuteryjne wąteczki: 1 i 2

i najnowszy - 3
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 18:09   #808
piska
Raczkowanie
 
Avatar piska
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 478
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Można wysłać im swój materiał Jestem akurat na świeżo z tym tematem ponieważ mój wrzosowy kolor im się skończył (hurtownia już go nie produkuje) i w najbliższym czasie wybieram się właśnie na poszukiwania materiału. Albo będzie to wrzosowy albo jasna śliwka
Jeżeli wysyła im się własny materiał potrzeba go 40cm na 150cm. Może być satyna, tafta, płótno - prawie wszystkie materiały byle by nie przeźroczyste Mam nadzieje że pomogłam.
__________________
31 maj 2014
piska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:11   #809
mmhym
Zadomowienie
 
Avatar mmhym
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Trn
Wiadomości: 1 188
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

Cytat:
Napisane przez Vildi Pokaż wiadomość
Ja również chciałabym iść do ślubu w kolorowych bucikach. Na tę chwilę stawiam na pomarańczowy. No i właśnie w tym problem- na stronce BB znalazłam tylko jeden odcień pomarańczowego, ale jakoś mnie on nie przekonuje (http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/A-m...polyskiem/2719)
Orientujecie sie może czy jest możliwośc wysłania do sklepu swojego materiału i oni już zrobią z niego buciki?
Jakoś ciężko ogarnąć mi tą stonkę.
Zastanawiałam się również nad kolorem tego typu (http://www.bialebuty.com.pl/pl/p/JES...12-numeru/3159) kednak w materiałach tego producenta go nie ma. Jest tylko w tych gotowych butach.
Na pewno można wysłać swój materiał i oni zrobią z niego buty. Poza tym wydaje mi się, że można wysłać próbkę koloru i oni dobiorą odpowiedni materiał. Ale tak jak koleżanka napisała wyżej - pisz, szybko odpowiadają
mmhym jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 20:49   #810
Vildi
Rozeznanie
 
Avatar Vildi
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 841
Dot.: Kolorowe buciki do sukni ślubnej

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak tylko do nich napisać;]
No i przede wszystkim zdecydowac się na kolor....
oooj....ciężko będzie
__________________
Moje biżuteryjne wąteczki: 1 i 2

i najnowszy - 3
Vildi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-28 21:09:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:01.