co sądzicie o Leg magic?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-04-14, 18:45   #1
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218

co sądzicie o Leg magic??


http://www.tvmarket.pl/index.asp?tn=...ag_ad2&typ=sem

pojawiło się ostatnio cos nowego do ćwiczeń na dolne partie ciala, a poniewaz to własnie nogi sa moim problemem zastanawiam sie nad zakupem tego urządzenia

co o nim sądzicie??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 20:19   #2
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Kochani nikt mi nie powie czy warto kupic to urządzenie??
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 20:47   #3
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

moim zdaniem nie warto
wykonujesz tylko 1 ruch,szybko Ci się znudzi.szkoda kasy
o wiele lepsze efekty uzyskasz np.biegając czy ćwicząc siłowo
albo jedno i drugie
lekko zmodyfikujesz dietkę i efekty murowane
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:23   #4
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

to nie chodzi o to czy mi sie znudzi czy nie - ja nie lubie w ogóle wstawac z kanapy dla mnie każdy ruch to problem

ale jestem typowa gruszka i nie potrafie sobie poradzic z odchudzeniem nóg

miałam rowerek stacjonarny i nie mam po nim efektów, to bylo frustrujace!!

pomyslałam, ze ten przyrzad to w sam raz cos dla mnie - wiadomo nie ma sie co oszukiwac ze sie pocwiczy 60 sekund i bedzie git, ale metoda - przynajmniej mi - wydaje sie niegłupia
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 21:27   #5
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Zastanow się czy to nie bedzie kasa wyrzucona w błoto żeby pozbyc się wyrzutow sumienia, że nie chce Ci sie ćwiczyć.
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 05:54   #6
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
to nie chodzi o to czy mi sie znudzi czy nie - ja nie lubie w ogóle wstawac z kanapy dla mnie każdy ruch to problem

ale jestem typowa gruszka i nie potrafie sobie poradzic z odchudzeniem nóg

miałam rowerek stacjonarny i nie mam po nim efektów, to bylo frustrujace!!

pomyslałam, ze ten przyrzad to w sam raz cos dla mnie - wiadomo nie ma sie co oszukiwac ze sie pocwiczy 60 sekund i bedzie git, ale metoda - przynajmniej mi - wydaje sie niegłupia
trzeba ćwiczyć całe ciało-zwłaszcza jeśli się jest gruszką-żeby zmienić proporcje
a jaką masz dietę?odpowiedni sposób odżywiania jest równie ważny

a jeśli w ogóle nie lubisz wstawać z kanapy to może być problem,bo trzeba sobie dać ostry wycisk,żeby były jakiekolwiek efekty

ale jeśli chcesz uspokić swoje sumienie,że robisz wszystko i nic to nie daje
to kup
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 09:53   #7
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

może troszke zle to ujęłam

owszem jestem leniem kanapowym, ale skoro zalezy mi na szczupłych nogach to zamierzam moje nastawienie zmienić

tylko, ze nie mam czasu by chodzic na fitness czy silownie
rowerek stacjonarny nic nie daje

zalezy mi by jak najszybciej nogi ujędrnic/wyszczuplić i ten przyrzad to obiecuje , owszem mogłabym robic przysiady i wymachy nóg nie wiem czy taki sam efekt bedzie bo ja juz naprawde nie wiem co na nogi ZADZIAŁA
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 10:43   #8
Kateanna
Rozeznanie
 
Avatar Kateanna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 745
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

ja powiem tylko tyle ze jeszcze nie slyszalam pozytywnych opinii na temat zakupów w tv markecie (i innych tego typu sklepow). mialam mozliwosc sprobowania gazelle (czy jak to sie tam zwie) i szczerze pomyslalam ze ziewanie spala wiecej kalorii.
Tez mam problem z nogami (ale juz mniejszy) i wiem co to znaczy robic wszystko i nie schudnac z tego miejsca, bo prawda jest taka ze chudnie sie z calego ciala a nie tylko z nog.

wydaje mi sie ze skoro rowerek ci nie pomogl to to tym bardziej nie pomoze.
postaw głownie na diete skoro cwiczyc nie lubisz. przejdz sie na spacer, idz z kolezankami potanczyc. znajdz taka aktywnosc ktora przynosi ci radosc. nie musisz cierpiec np biagajac jesli tego nie znosisz bo wtedy predzej czy pozniej tym rzucisz.

pamietaj ze podstawa to dieta! Nie musisz sie katowac dietami cud, wystarczy ze zmienisz swoje zle nawyki zywieniowe, i wyeliminujesz codziennie okolo 200-300 kcal

Powodzenia
Kateanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 11:56   #9
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

diete prowadzę, nie diete cud ale madra , zbilansowaną
co z tego skoro biust robi mi sie coraz bardziej mikroskopijny

ciagle czytam topiki odnośnie cwiczen na nogi i porady są tak różnorodne, ze naprawde nie wiem co wybrac a przeciez nie bede wykonywala 25 cwiczen!!

wiem, że od biegania mi sie rozrastaja obwody, nie mieszcze sie potem w jeansach

mi sie ten przyrzad wydaje sensowny, bo pracuja na nim te grupy miesni które ćwiczymy na siłowni w tych fotelach z ,,tubami,, (wkadamy nogi w tuby i rozsuwamy) - niestety do wakacji nie mam czasu na siłownie a właśnie do wakacji /2,5 miesiaca/ chciałabym chociaz cos osiagnać
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:26   #10
annLee
Zakorzenienie
 
Avatar annLee
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 9 268
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

1-nogi nie rozrastają się od biegania!

2-czy Ty naprawdę wierzysz w to co mówią/piszą/obiecują reklamy???

3-biust robi Ci się mikroskopijny,bo nie ćwiczysz całego ciała

4-nie musisz robić 25ćwiczeń,wręcz co za dużo to nie zdrowo

5-ćwiczyć siłowo można równie dobrze i efektywnie w domu

6-zbilansowana dieta-super,ale jak wygląda Twój jadłospis?ile kcal,BTW?
__________________
Zu

No2

"tylko nudne kobiety mają
nieskazitelnie czyste domy
"
annLee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 14:28   #11
Iam
Rozeznanie
 
Avatar Iam
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 680
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

w jaki sposób się na tym ćwiczy???
Iam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-15, 16:28   #12
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Cytat:
Napisane przez kajka216 Pokaż wiadomość
diete prowadzę, nie diete cud ale madra , zbilansowaną
co z tego skoro biust robi mi sie coraz bardziej mikroskopijny

ciagle czytam topiki odnośnie cwiczen na nogi i porady są tak różnorodne, ze naprawde nie wiem co wybrac a przeciez nie bede wykonywala 25 cwiczen!!

wiem, że od biegania mi sie rozrastaja obwody, nie mieszcze sie potem w jeansach

mi sie ten przyrzad wydaje sensowny, bo pracuja na nim te grupy miesni które ćwiczymy na siłowni w tych fotelach z ,,tubami,, (wkadamy nogi w tuby i rozsuwamy) - niestety do wakacji nie mam czasu na siłownie a właśnie do wakacji /2,5 miesiaca/ chciałabym chociaz cos osiagnać
Jeśli Ci się rozrastają obwody od biegania, to albo jesteś jakimś wybrykiem natury, albo masz nieprawidłowo dobrany sposób odżywiania. Pewnie raczej to drugie
Na porządny trening siłowy wystarczy 40 minut 3 razy w tyg. Nie musisz chodzić do żadnego klubu, ćwicz w domu - w sieci jest wiele treningów, które daje się wykonać na bardzo organiczonej przestrzeni i bez maszyn.
Ale i tak podstawą jest prawidłowy jadłospis - jeśli ćwiczysz na rowerze stacjonarnym, biegasz i nie chudniesz, to znaczy, że jest jadłospis nieprawidłowy albo masz problemy zdrowotne (np. hormonalne).
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:26   #13
kajka216
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 218
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

ja od biegania to dosłownie puchłam, jak cwiczylam na rowerku miałam kilka cm wiecej w udach....
prowadze diete rozsądna - bez słodyczy, cukru, białego pieczywa, wiecej białka, czesciej a mniej, nie licze kalorii ale sie nie obżeram, jem to co jest /nie schabowe/

wiem ze jest duzo treningów w necie, ale na pewno nie wszystko działa....nie chce robic ćwiczen w ciemno chciałabym robic takie które poskutkuja....kupowałam juz rower i co? guzik bo nie dziala a jeździłam duuuuuuuuzzzo
kajka216 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 18:41   #14
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

ale mnie sie wydaje, ze rower, to jest na poprawe kondycji, nie mozna się po nim cudow spodziewać
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:16   #15
Smile_Smile
BAN stały
 
Avatar Smile_Smile
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: ze wsząd
Wiadomości: 876
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

a ja uwazam wrecz przeciwnie, ja i kolezanka zauwazylymsy ze najbardziej schudlysmy po tym. a przwerabialam przez miesiąc bieznię i steppery i naprawde nic nie bylo widac, pozniej jak juz mi sie znudzily te sprzety po miesiacu to nie mialam wyboru i musialam w koncu przezrzxucic sie na te rowerki,i nagle zaczelam bardzo chudnac, z dnia na dzien, wedlug mnie rowerek jest najlepszy.
Smile_Smile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-01, 10:20   #16
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

akurat to jakiego sprzętu się używa jest mało wazne - ważne jest jak się na nim ćwiczy
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 14:25   #17
Fioncia
Raczkowanie
 
Avatar Fioncia
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Grudziądz xD
Wiadomości: 71
GG do Fioncia Send a message via Skype™ to Fioncia
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

tak właściwie na leg magic nie wykonujemy cały czas jednego ruchu. są opisane różne ćwiczenia, oraz dieta. także nie obiecywać sobie za dużo po samym rozjeżdżaniu nóg na boki...
__________________
balerinki
najchętniej peep toe r.39 ;]
lub jakiekolwiek inne
mile widziane xD

oraz duże torby ;]
Fioncia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 08:21   #18
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

Cześć,
czy któraś z was posiada i ćwiczy na któryms z tych przyrządów?;
Easy Shaper, Form Shaper, Leg Magic???

Jestem szczupła, nie chcę przytyć ani schudnąć, chciałabym wyrzeźbić cialo i ujędrnić nogi, uda, pośladki, brzuch. Chcę kupić jakiś przyrząd do domu. Tylko nie wiem ktory by sie dla mnie najbardziej nadawał. Chyba że znacie jakis inny godny polecenia?

proszę, doradźcie mi.
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 10:40   #19
Seagirl
Zadomowienie
 
Avatar Seagirl
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 420
Dot.: Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

up
Seagirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 12:09   #20
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

Witam Cię! Ja miałam ostatnio podobny problem. chciałam do domu zakupić jakiś sprzęt do ćwiczeń. Zastanawiałam się nad leg magic oraz gazelle. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw oraz biorąc pod uwagę opinię znajomych zdecydowałam się ma gazelle XL (air walker)
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 12:31   #21
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

Potrzebowałam coś na rozruch, ponieważ bardzo długo nie ćwiczyłam i miałam siedzący tryb życia. Nawet idąc na aerobik trzeba mieć jakąś kondycję, dlatego zdecydowałam się na gazelle. Nie potrzebuję chudnąć (chociaż czytałam, ze osoby chcące schudnąć jak najbardziej mogą na gazeeli poprzez intensywność ćwiczeń). Można na niej wykonać kilka ćwiczeń między innymi taki sam ruch jak na leg magic.
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 17:28   #22
silvera
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 10
Dot.: Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

Megan, napisz coś więcej, bo ja też włąśnie od kilku dni przeglądam internet w poszukiwaniu Gazelle. Zastanawiam się jeszcze - może lepiej (taniej?) będzie kupić stepper? Ale myślę, że chyba Gazelle jest lepsza na porawę kondycji.

Napisz ile już to masz, jak się ćwiczy, jakie rezultaty - no i gdzie kupiłaś - i za ile - bo ja szukam i porównuję na allegro.
silvera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 21:14   #23
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Czy ktoś wie cos o Easy Shaper, Form Shaper lub LEG MAGIC? Potrzebuję porady...

silvera mam Gazelle od połowy sierpnia. Tak na dobre jeszcze nie zaczęłam na niej ćwiczyć, ale jak znajdę czas w ciągu dnia to sobie "gazelluje". Po pierwszych dniach - jak ćwiczyłam codziennie ok. 20 -30 min. na drugi dzień czułam mięśnie nóg i to porządnie. Możesz sobie oglądać TV i ćwiczyć wtedy bardzo szybko czas leci, więc nawet nie widomo kiedy mija pół godziny.
Kupiłam na allegro, Gazella XL, miałam ją na 2-gi dzień.
Ja nie kupiłabym steppera bo już kiedyś miałam i nie byłam zadowolona a teraz chciałam coś innego. Mam małe dziecko i nie zawsze mogę sobie pójść na fitnes, więc w wolnej chwili mogę sobie poćwiczyć w domu. Polecam!
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-30, 11:29   #24
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

ja duzo czytalam na innych forach i zacytuje wsyztskie wypowiedzi na temat skutecznosci ( nie bede odawac linkow bo nie chce nikomu dawac reklamy ... raz za podanie linka moderatorka mnie ladnie upomniala ) :

cyt:

Autor: Gość: e... IP: *.ovh.net 11.01.07, 00:29
a co do LEG MAGIC cóż ćwiczę systematycznie i dlatego widzę wyniki podobają miesie te ćwiczenia i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Gdzie zakupiłam?! w
TvMarkecie widząc ich reklamę. Początkowo nie wierzyłam w takie skutki ćwiczeń
na leg magic ale czytajca sporo opinii na temat tego urządzenia skosiłam sie i
nie żałuje. Pozdrawiam

Autor: Gość: Wiki IP: *.kruk-inkaso.com.pl 03.08.07, 08:27
zgadzam sie z poprzedniczka... ja rowniez wypowiem sie pozytywnie na temet tego
urzadzenia bo jestem rowniez zadowolonz z wyników jakie osiagam cwiczac na Leg
Magic. I rownie zuwiezylam reklmom z TvMarketu i sie nie rozczarowalam.
pozdrawiam

Autor: Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.09.07, 12:17
dziewczyny jesli chodzi o ten sprzet to daje rezultaty moje ciało
jest bardziej wyrzezbione mam na brzuszku juz zarys miesni jednak
z wagi nie spadlam ani 1 kg , bo zeby waga zmalala czeba wlaczyc
diete

Autor: Gość: bbjj IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.05.07, 20:56
cwicze od 6 dni...daje popalic...w reklamie te cwiczenia wydaja sie bardzo
proste..ale to tylko zludzenie...nogi bola jak diabli....ale wlasnie o to
chodzi...chcemy ladnie wygldac....wiec trzeba cwiczyc...cwiczyc....i jeszcze
raz cwiczyc....)

Autor: Gość: martulka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.07, 22:51

zesc, ja kupilam, jakis tydzien temu i zaczelam jak to sie mowi
slizgac sie, powiem, ze poczatki byly kiepskie oczywiscie dla mnie,
bol miesni, ale jestem twarda jak stonka i cwicze dalej, szczerze
moje miesnie nog ulegaja poprawie. notabene widzialam dzisjaj w tv
reklame firmy mango i maja podobny sprzet o okolo 50 zl taniej.

Autor: Gość: e... IP: *.ovh.net 27.08.07, 17:50

cwicze prawie miesiąc zrzuciłam już ponad 4 kg wiec jestem mega zadowolona.

Autor: Gość: monia IP: *.starnettelecom.pl 06.09.07, 12:29

kupilam leg magica w warszawie w sklepie w podziemiach pod alejami
miedzy mariottem a cntralnym. ciezko bylo mi wydac tyle kasy ale sie
oplacilo. w sklepie jest jeden rozstawiony i mozna na nim spkojnie
pocwiczyc i wyprobowac. szczerze mowiac lepiej kupic w sklepie i
oszczedzic 45zl za przesylke
16.04] 20:54 materunia
ja mam leg magic i jak narazie jestem zadowolona. uzywam go dopiero od kilku dni więc trudno mówić o rezultatach, ale mam nadzieję, że będą. wygląda na niewinny sprzęt, ale daje popalic. Na dołączonej płycie dvd jest zestaw ćwiczeń przez pierwsze dwa dni nogi mnie bolały i nie mogłam wejsć po schodach, ale teraz jest ok.

aga000 (wojnar.a@wp.pl)
Cześć dziewczyny! Ja od piątku posiadam leg magic i powiem wam, że daje popalić! W TV te ćwiczenia wydają się dziecinnie łatwe ale w rzeczywistości nie jest to takie proste(przynajmiej na początku) a nogi bolą mnie jak cholera!! Ale to dobrze bo to znaczy, że mięśnie pracują! Jak poćwiczę troszkę dłużej to napiszę jakie są rezultaty.
A na przesyłkę czekałam aż 4 tygodnie ale towar zdogny z opisem Mam nadzieję, że nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto-teraz tylko silna wola i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć!!! Pozdrawiam

MMMamuśka
Nieuchronnie zbliżam się do 40-tki. Prowadzę siedzący tryb życia: pracuję 8 godzin przed komputerem i jeżdżę samochodem, mało spaceruje, więc po urodzeniu drugiego dziecka moje uda, pośladki i brzuch wyglądały okropnie. Pisze w czasie przeszłym „wyglądały”, gdyż 8 dni temu kupiłam LEG MAGIC i ćwiczę raz dziennie. Do urządzenia dołączona jest płyta DVD z zestawem ćwiczeń do wykonania. Wykonanie ich wraz z prezenterką zajmuje mi ok. 15 – 20 min. (to zależy czy włączam pauzę aby chwilę odpocząć). Wcześniej chodziłam na aerobic dwa razy w tygodniu, ale nie zawsze miałam z kim zostawić dzieci, a poza tym z dojazdem zajmowało mi to aż. 2,5 godziny. Obecnie ćwiczę kiedy dzieci pójdą już spać, a rano po przebudzeniu siadam na łóżku i z ogromną radością spoglądam na swoje nogi. One z dnia na dzień jędrnieją i chudną!!! Jak tak dalej pójdzie to w lecie znów założę króciutkie spodenki i bez skrępowania wyjdę na plażę. LEG MAGIC jest rewelacyjny!!! Działa dokładnie na wszystkie te okolice, o których mówią w reklamie!!! Wcale nie uważam abym przepłaciła. A jeszcze jedno, ja dziennie wypijam ponad 2 litry wody i pije takie ziółka oczyszczające organizm, aby szybciej usunąć z organizmu wszystkie szkodliwe substancje, które w wyniku ćwiczeń uwolnią się z moich tłuszczykowych zapasów. Pamiętajcie to ważne, gdyż jeśli toksyn nie usuniecie, to może wam się np. pojawić trądzik na twarzy. Pozdrawiam.

madziunick
dziś mamy dopiero 7 dni odkąd mam leg magic ale musze powiedziec ze ja akurat nie mam chudych nóg wiec widze czy to działa czy nie..
Szczerze mówiac chodziłam i na siłownie i na aerobic ale żadne cwiczenia nie pomagały na górne miesnie ud na leg magic nie cwicze codziennie niestety ale widze ze nad kolanami juz mi sie miesnie zaczynają kształtowac choć nie mówie że jest rewelacyjnie juz.. nie oszukujmy sie aby schudnac i ukształtowac miesnie nie wystarczą tylko ćwiczenia a trzeba tez dołożyc diete....

Dla mnie np to ze w instrukcji jest informacja o dużej ilości diet było wielkim plusem!!!! NIe każdy ma czas na układanie dla siebie indywidualnej diety a przy kształtowaniu sylwetki jest to bardzo wazne.
Staram sie od roku odchudzić i jak na razie posżło 9 kg i wiem co to znaczy ciezka praca ..
Niestety nie cwiczyłam wczesniej regularnie ale od jakich 3 miesiecy staram sie przynajmniej... (gdybym cwiczyła byłoby wiecej kg utraconych, bo ćwiczenia przyspieszają przemianę materii)
Na to urzadzonko tak jak i na rowerek stacjonarny wskakuję kiedy chcę i nie musze biec na siłownie.. bo mam ogólnie mało czasu...
I niech tego niektórzy nie uważaja za kryptoreklame bo tego nie robie..

A przed chwilą skończyłam trening z płyty...
To że nie ma na niej samych cwiczeń z Leg magic jest akurat dobre bo watpię żeby którakolwiek dziewczyna wytrzymała 15 minut ćwicząc na samym leg magic!! to wbrew pozorom ciezkie ćwiczenia kiedy chce sie je wykonywac dokładnie..
Poza tym na płycie są też ćwiczneia na brzuch wiec to tez duży plus...

Aczkolwiek uważam ze 349 to duża cena jak za tak proste urzadzenie.. pewnie za 1-2 lata wejdą podróbki równie skuteczne ale o wiele tańsze.. (to urządzenie jest proste w produkcji)


Tigrrrresse
Witam
Wczoraj po raz pierwszy ćwiczyłam na LegMagic i stwierdziłam, że napiszę o nim parę słów dla ciekawych dziewczyn, bo jeszcze parę dni temu sama byłam ciekawa
Przyznam szczerze, że nie myślałam, że moje mięśnie ud są w aż tak opłakanym stanie Powiem jedno: daje popalić do urządzonko i to ostro!!! Ja odczuwam najbardziej pracę wewnętrznej strony ud.
Jeśli chodzi o dołączoną książeczkę, to wg. autora LegMagic to po prostu system zdrowego trybu życia (czyli sport + odpowiednia dieta), a nie samo urządzenie LegMagic. Ono ma być pomocnym dodatkiem. Można tam znaleźć różne ćwiczenia i przykładową dietę.
Dołączona jest też płyta z 13-to minutowym programem treningowym, który polega na przeplataniu ćwiczeń na LegMagic i innych ćwiczeń na nogi, brzuch i ręce (po minucie każde). Próbowałam dziś wykonać ten trening, ale niestety dla mnie jest troszkę zbyt intensywny, chociaż przyznam szczerze że wykonywałam go trochę wolniej niż ćwicząca tam dziewczyna i opuszczałam pewne ruchy Spociłam się jak mysz, ale to chyba duży plus! I w dodatku pewnie wynika z braku kondycji, chociaż ćwiczę od jakiegoś czasu na stepperze. Mam nadzieję, że za jakiś czas będzie ok
Nie oszukujmy się, że trening na samym urządzeniu nie jest monotonny, bo polega że tak powiem na zjeżdżaniu się i rozjeżdżaniu non-stop. Ale uwierzcie, że na samym początku nie da się robic tego zbyt długo Tak samo monotonne jest ciągłe chodzenie na stepperze czy bieganie na bieżni, dlatego ja traktuję LegMagic jako dodatek
Ogólnie rzecz biorąc jak na dzień dzisiejszy jestem zadowolona z tej zabójczej maszyny, bo to zawsze jakieś urozmaicenie Jeszcze nie jestem w stanie powiedzieć nic o efektach, ale dam znać za jakiś czas jeśli ktoś będzie ciekawy

madziunick
mam ten przyrzadzic juz 2 tygodnie i 2 cm straciłam w nóżkach, szczegónie to widać na wewnetrznych stronach ud, poza tym w talii poszło bo nie mam juz takich boczków.
Ogólnie to cwiczę jak mis ie zachce...
na poczatku 30 powtórzeń nie mogłam za jednym razem zrobić a teraz 70 robie
Gdybym cwiczyła z płytki to pewnie juz 2 razy wiecej by ubyło..
ale tak jak podkreślam!! bez pracy nei ma kołaczy!!

Ewuńka25 (ewag@bytow.net.pl)
Witajcie Laseczki!
ja mam Leg Magic od 2 tygodni.Cóż mogę powiedzieć...najkrócej będzie gdy napisze: TO DZIAŁA!ćwicze 1 raz dziennie co dzień i efekty są widiczne!Nóżki mi wysmukły,samopoczucie mam też lepsze...niewinne urządzenie a daje w kość!Ale to dobrze bo o to w tym chodzi.Małą dietka od 18 tylko płyny i jest super!Pozdrawiam i życzę powodzenia!

dm Maria 22
super widac ze dziala u mnie efekty tez sa szybko zauwazalne.. LEG MAGIC jest NAPRWDE SUPER

[23.07] 19:22 ola2007
witajcie
ja używam leg magic już jakiś dłuższy czas i jestem z niego bardzo zadowolona. Oczywiście nie zaryzykowałam kupna z niesprawdzonych źródeł. trochę poczytałam postów tu i tam i zakupiłam w polecanym tv markecie. Nie żałuje urządzenie spisuje sie wspaniale a systematyczna praca daje zauważalne wyniki pozdrawiam

Iwonek21
Witam,od dzis zaczelam cwiczyc na Leg Magic..wydawało mi sie,ze bedzie łatwo i przyjemniej,ale to naprawde daje w kosc...podłamałam sie kiedy nawet nie zrobilam 30 sekundowej serii tak jak jest napisane w ksiazeczce,ale bede cwiczyc codziennie i pisac na bierzaco jak mi idzie..powiem tylko,ze nawet po godzinnym areobiku nie byłam tak mokra jak po cwiczeniach z płyta na Leg Megic..dodam,ze jestem początkującą osoba,jesli chodzi o trening.pozdrawiam i 3mam za Was dzięwczęta kciuki

Iwonek21
Drogie Panie mija dziś trzeci dzien odkąd ćwicze,wiec to za mało by mówić o rezultatach,ponadto gdy jest cieplo jezdze na rowerze(ostatnie dwa dni,bo niestety dzis u mnie pada)no i nie jem na wieczor,ostatnim posiłkiem jest obiad,i niestety narazie ciezko mi odstawic ostatecznie slodycze(jestem przed okresem i moj wilczy głód daje ciagle o sobie znac)ale staram sie pilnowac...w dodatku choruję na cukrzyce(typu1) od 8 lat no i niestety czasem jestem skazana na dojedzenie czegos slodkiego lub nawet nocny posiłek,ale grunt to nie poddawac sie i systematycznie cwiczyc...odezwe sie jeszcze Drogie panie i 3mam za Was kciuki...co do przesyłki to ja nie wiem jakim cudem zapłaciłam tylko 335,69...ale im mniej tym lepiej

Sylwia 1976 (cornelia76@buziaczek.pl)
witam kupilam leg magic tydz temu i juz mi spadaja spodnie z tyleczke ale mam pytanie ile trzeba dziennie cwiczyc bo ja robie 800 ruchow czy to wystarcza? prosze niech ktos mi cos poradzi
[01.08] 19:36 babcia ewa 44
O BOZE DZIEWCZYNO TO TY JESTES DOPIERO GWIAZDA JA ROBIE 150 DZIENNIE CO PRAWDA MA GO OD WCZORAJ NOGI MNIE BOLA ZE LEPIEJ NIE MOWIC Z TEGO CO WIEM TO CONAJMNIEJ TRZEBA ROBIC 15 MINUT DZIENNIE JA OD NIEDZIELI POSTARAM SIE ROBIC 3 RAZY PO 5 MINUT DZIENNIE MAM NADZIEJE ZE MOJE SPODNIE TEZ BEDA MI SPADAC ALE DZISIAJ CZUJE JAK BYM MIALA PO DZIESIEC KILO DO KAZDEJ NOGI PRZYWIAZANE
MAM NADZIEJE ZE ZAKWASY ODPUSZCZA SZYBKO DOBRZE ZE MAM PRACE SIEDZACA ODEZWE SIE PO NIEDZIELI

sylwia*1976
no powiem Wam ze nogi tez ładnie zeszczuplały-nigdy gruba nie bylam ale po ciąży chcialam zrzucic 5 kg i chyba to sie uda juz wkrótce Leg Magic bardzo mi sie podoba jako sprzet do cwiczen-kiedys mialam gazelle free stayle ale jakos nie bylam zadowolona i sprzedalam a cwiczenie na magicu jest fajne ale jak wspominalam dziennie robie te 800 ruchów...ufffff A I JESZCZE COSSSSSSSSSSSSS.......... ......kupcie sobie pas termiczny(taki z gumy koszt ok 30 zl na allegro) i zakladajcie do cwiczen efekty beda 3 razy lepsze a jak zdejmiecie pas to bedziecie caaaaaale mokre a jak szybko boczki znikaja
[02.08] 18:07 babcia ewa 44
LEDWO CHODZE TAK MNIE TE NOGI BOLA MIALAM PISAC W NIEDZIELE ALE MUSZE PODZIELIC SIE WRAZENIAMI KIEDY TEN BOL MI PRZEJDZIE ? 3 DZIEN ALE DAJE RADE Z ZACISNIETYMI ZEBAMI!!! A TAKIE PASY TO JA MAM !!MOZNA JE KUPIC W MARKECIE CHYBA ZACZNE W NICH TEZ CWICZYC
IWONEK JAK WROCISZ TO PRZECZYTAJ MOJE RELACJE CIESZE SIE ZE KTOS MNIE POMYSLAL MILEGO WYPOCZYNKU!!
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 11:55   #25
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Dziewczyny leg magic jest super. 15min mocnego wysiłku przy 24h to jest mało a efekty duże!! I właśnie chciałabym poćwiczyć ale dawno nie używałam mojego sprzętu i płytki i pojawiły się na niej jakieś białe kropki :/ i nie działą!! czy któraś z dziewczyn mogłaby mi przegrać??
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-12, 14:26   #26
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.

Edytowane przez anulka0016
Czas edycji: 2008-09-08 o 15:26
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-14, 20:17   #27
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Hejka!
Ja właśnie zamówiłam na allegro. Szukałam aukcji gdzie mają sprzęt z płytą dvd.
Mam nadzieję, że to naprawdę działa.

Jeśli będą jakieś efekty to na pewno się tym z Wami podzielę.

Pozdrawiam
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 16:37   #28
Kocurasek
Zakorzenienie
 
Avatar Kocurasek
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 559
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Anulka ja rowniez kupilam w tv markecie. Wzielam na raty wiec nawet tego nie odczuwam tylko teraz nie moge cwiczyc bo nie mam plyty :/ dostala kropek i nie dziala
Kocurasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-17, 18:25   #29
anulka0016
Raczkowanie
 
Avatar anulka0016
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 468
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

Mi przyjdzie w czwartek, dam znać czy było warte kasy.
__________________
W przypadku facetów mniej znaczy więcej, bo im mniej poświęcasz im uwagi, tym większe wzbudzasz w nich pożądanie!

Przyczyną połowy
naszych blędów życiowych jest to,
że odczuwamy tam,
gdzie powinniśmy myśleć,
a myślimy tam,
gdzie powinniśmy odczuwać.
anulka0016 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 17:34   #30
natalka_rulez
Raczkowanie
 
Avatar natalka_rulez
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kaś ze śląska :) <B-B , Cz-Dz>
Wiadomości: 338
Dot.: co sądzicie o Leg magic??

też zastanawiam sie nad tym sprzętem, ale w tej chwili nie mam kasy żeby zainwestować....ale kto wie - może w najbliższych miesiącach jak już odrobię się z kasą to zakupie...
jestem jeszcze ciekawa czy ćwicząc na tym nie rozbuduję sobie z a bardzo mięśni ud?? bo ja mam taki dość masywny dół (zaczynając od tyka w dół właśnie) i właśnei zależy mi na takich ćwiczeniach które nie rozbudują mi tego dołu - nie napakują tylko wymodelują i wyszczuplą
__________________
Milion żyraf... narysuj i dołącz swoją

http://www.onemilliongiraffes.com/
natalka_rulez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-23 14:10:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:08.