Problem z seksem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-28, 15:26   #1
fabian92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 9

Problem z seksem


Mam 21 lat, moja partnerka 19 lat. Jesteśmy ze sobą już ponad 2 lata. Seks zaczeliśmy uprawiać po 6 miesiącach stażu. Moja dziewczyna zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. Uprawialiśmy seks 3-4 razy w tygodniu. Wszystko było w porządku, ale po 7 miesiącach moja dziewczyna wylądowała w szpitalu. Źle się czuła, miała jednorazowe zaburzenia neurologiczne. Po 2 dniach wyszła ze szpitala. Odstawiła tabletki antykoncepcyjne, bo uznała, że zaburzenia te były spowodowane właśnie przez nie, chociaż żaden lekarz tego nie potwierdził. Zaczeliśmy stosować prezerwatywy. Niestety nasze stosunki zaczęły być coraz rzadsze. Moja dziewczyna co miesiąc wyczekiwała z niecierpliwością okresu. Po każdym stosunku sprawdzała czy przypadkiem prezerwatywa nie była dziurawa, przetarta i nie przepuszcza spermy. Seks zaczeliśmy uprawiać raz na miesiąc, a nawet rzadziej. Widać było, że stosunki były dla niej stresujące. Nie ufała gumką. W końcu postanowiła, że przestaniemy uprawiać seks. Pozostały nam pieszczoty i seks oralny (oczywiście dwustronny). Taka sytuacja trwa od 5 miesięcy Moja dziewczyna panicznie boi się ciąży, co jest zrozumiałe, bo w tym roku idzie na studia. Niestety nie ufa żadnym środkom antykoncepcyjnym; mechanicznym, ze względu na brak 100% ochrony przed zajściem w ciąże i hormonalnym, ze względów zdrowotnych. Duży wpływ na nią ma matka, co zrozumiałe, martwi się o swoją córkę. Dużo rozmawiamy na temat seksu, ale moja dziewczyna nie widzi szans na zmianę obecnej sytuacji Seks oralny, pieszczoty to jednak przedsionek prawdziwego seksu. Niestety nie mam pomysłu, jak przezwyciężyć jej strach przed ciążą. Proponowałem potrójną ochrone -seks w gumce, przerywany oraz w dni nie płodne + jakieś globulki dopochwowe. Nic z tego... Co ciekawe moja dziewczyna nie chcę mieć nigdy dzieci! To akurat mi nie przeszkadza, aczkolwiek oznaczałoby to zero seksu do grobowej deski. Kilka dni temu moja dziewczyna zaproponowała mi abym poddał się zabiegowi wazektomii. Waham się z kilku powodów. Zabieg ten kosztuje 2 tyś. zł, skuteczność rewazektomii (przywrócenie płodności) to zaledwie 50-60%. Nigdy nie wiadomo czy ja czy ona nie zapragniemy dziecka. I co wtedy? Podczas ostatniej rozmowy spytałem ją, czy gdybym zarabiał 10 tyś. zł miesięcznie czy uprawiałaby ze mną seks. Bez wahania odpowiedziała, że tak... Sam nie wiem co o tym myśleć. Mówi, że seks sprawia jej przyjemność, zawsze dbam o to, aby miała orgazm łechtaczkowy. W innych dziedzinach życia układa nam się poprawnie, nie mamy problemów, ale w okresie kiedy uprawialiśmy seks nasze relacje były jeszcze lepsze. Niestety nie wiem co począć Chciałbym się cieszyć seksem itd. ale nie mogę... Sam nie wiem co o tym myśleć... Czy wy drogie wizażanki miałyście podobne problemy? Co radzicie?
fabian92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 22:01   #2
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez fabian92 Pokaż wiadomość
Mam 21 lat, moja partnerka 19 lat. Jesteśmy ze sobą już ponad 2 lata. Seks zaczeliśmy uprawiać po 6 miesiącach stażu. Moja dziewczyna zaczęła brać tabletki antykoncepcyjne. Uprawialiśmy seks 3-4 razy w tygodniu. Wszystko było w porządku, ale po 7 miesiącach moja dziewczyna wylądowała w szpitalu. Źle się czuła, miała jednorazowe zaburzenia neurologiczne. Po 2 dniach wyszła ze szpitala. Odstawiła tabletki antykoncepcyjne, bo uznała, że zaburzenia te były spowodowane właśnie przez nie, chociaż żaden lekarz tego nie potwierdził. Zaczeliśmy stosować prezerwatywy. Niestety nasze stosunki zaczęły być coraz rzadsze. Moja dziewczyna co miesiąc wyczekiwała z niecierpliwością okresu. Po każdym stosunku sprawdzała czy przypadkiem prezerwatywa nie była dziurawa, przetarta i nie przepuszcza spermy. Seks zaczeliśmy uprawiać raz na miesiąc, a nawet rzadziej. Widać było, że stosunki były dla niej stresujące. Nie ufała gumką. W końcu postanowiła, że przestaniemy uprawiać seks. Pozostały nam pieszczoty i seks oralny (oczywiście dwustronny). Taka sytuacja trwa od 5 miesięcy Moja dziewczyna panicznie boi się ciąży, co jest zrozumiałe, bo w tym roku idzie na studia. Niestety nie ufa żadnym środkom antykoncepcyjnym; mechanicznym, ze względu na brak 100% ochrony przed zajściem w ciąże i hormonalnym, ze względów zdrowotnych. Duży wpływ na nią ma matka, co zrozumiałe, martwi się o swoją córkę. Dużo rozmawiamy na temat seksu, ale moja dziewczyna nie widzi szans na zmianę obecnej sytuacji Seks oralny, pieszczoty to jednak przedsionek prawdziwego seksu. Niestety nie mam pomysłu, jak przezwyciężyć jej strach przed ciążą. Proponowałem potrójną ochrone -seks w gumce, przerywany oraz w dni nie płodne + jakieś globulki dopochwowe. Nic z tego... Co ciekawe moja dziewczyna nie chcę mieć nigdy dzieci! To akurat mi nie przeszkadza, aczkolwiek oznaczałoby to zero seksu do grobowej deski. Kilka dni temu moja dziewczyna zaproponowała mi abym poddał się zabiegowi wazektomii. Waham się z kilku powodów. Zabieg ten kosztuje 2 tyś. zł, skuteczność rewazektomii (przywrócenie płodności) to zaledwie 50-60%. Nigdy nie wiadomo czy ja czy ona nie zapragniemy dziecka. I co wtedy? Podczas ostatniej rozmowy spytałem ją, czy gdybym zarabiał 10 tyś. zł miesięcznie czy uprawiałaby ze mną seks. Bez wahania odpowiedziała, że tak... Sam nie wiem co o tym myśleć. Mówi, że seks sprawia jej przyjemność, zawsze dbam o to, aby miała orgazm łechtaczkowy. W innych dziedzinach życia układa nam się poprawnie, nie mamy problemów, ale w okresie kiedy uprawialiśmy seks nasze relacje były jeszcze lepsze. Niestety nie wiem co począć Chciałbym się cieszyć seksem itd. ale nie mogę... Sam nie wiem co o tym myśleć... Czy wy drogie wizażanki miałyście podobne problemy? Co radzicie?
nie zgadzaj się na żadne zabiegi Poznasz inną,albo ona Cię rzuci bedziesz chcial mieć dzieci i co? Niech ona sie wysterylizuje jak nie chce dzieci, zwłaszcza,że jej sie rozchodzi o pieniądze. Nie bądź frajerem
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający

Edytowane przez dawidowskasia
Czas edycji: 2011-08-31 o 22:03
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 23:55   #3
morska fala
Rozeznanie
 
Avatar morska fala
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 611
Dot.: Problem z seksem

Najpierw piszesz, że ona w ogóle nie chce mieć dzieci, po czym stwierdzasz, że jakbyś zarabiał 10 tysiaków to ona by te dzieci jednak chciała mieć. Zeznania dziewczyna się kupy nie trzymają. To w końcu ona nie chce mieć dzieci nigdy, czy chce mieć, ale z jakimś nadzianym gostkiem? Odradzam wszelkie zabiegi, na dodatek w tak młodym wieku, gdzie nie wiadomo jak Ci się życie potoczy, nie wiadomo z kim, no i czy pogląd odnośnie posiadania dzieci Ci się nie zmieni. Poza tym co się stanie jak poddasz się zabiegowi, po czym zaczniesz zarabiać 10 tysięcy?
Ogólnie dziewczyna w swej powadze (dbanie o antykoncepcję) jest niepoważna. I skoro tak panicznie boi się ciąży to może nie czas na seks.
__________________
Akcje: Pajacyk, Pusta Miska, Okruszek, Polskie Serce, Wyklikaj Żywność, Habitat i Marzenia za jednym kliknięciem:

Wejdź na stronę i kliknij w serduszko "7 w 1".

http://humanitarni.pl/



morska fala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 00:11   #4
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Problem z seksem

Tak jak już pisały dziewczyny - nie zgadzaj się na zabieg. Wiesz, ja osobiście nie chcę mieć nigdy dzieci, ale nie wymagałabym od partnera czegoś takiego. Różnie w życiu bywa. Nie ma gwarancji, że będziemy ciągle razem, a może on będzie chciał mieć kiedyś dzieci z inną?
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 00:18   #5
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem z seksem

a na Twoim miejscu jakbym zaczęła zarabiac 10tyś to bym kopnęła laske w d.upe i znalazła normalną
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:02   #6
Jagienkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Jagienkaaa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: Problem z seksem

Jeju...coś Ty za dziewczyne se znalazł...
Współczuję Ci. Lepiej poważnie zastanów się nad swoim związkiem, a nie nad wazektomią..
__________________
Możesz mieć wszystko czego zapragniesz, jeżeli pozbędziesz się przekonania, że nie możesz tego mieć.

09.07.12r. było 72kg -> 01.07.13r. jest 55kg!

Jagienkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:21   #7
paulaa6
 
Avatar paulaa6
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Zielone Wzgórze (:
Wiadomości: 6 208
Dot.: Problem z seksem

Nie chcę obrażać Twojej Dziewczyny ale ona jest egoistką. Wymaga wszystkiego od Ciebie a sama mało daje. Jak może wymagać od Ciebie tak poważnych operacji skoro to ona boi się ciąży. Lepiej rozważ poważnie przyszłość tego związku.
__________________
I want to sit on a kitchen counter in my underwear at 3 am with you and talk about the universe


💕
paulaa6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-01, 15:33   #8
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Problem z seksem

jeśli zrobisz ten zabieg to będziesz frajerem roku POWAGA
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 15:44   #9
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Problem z seksem

Masz 21 lat i myślisz, żeby się poddać zabiegowi wazektomii? Jaja se robisz, nie?

Jesteś pewien, że będziesz z laską do końca życia? Zdejmij klapki z oczu, bo raz przypierdzielisz w jakiś słup i dopiero się zdziwisz.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-01, 21:03   #10
normalnyFacet
Zakorzenienie
 
Avatar normalnyFacet
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 6 913
Dot.: Problem z seksem

Ja bym tak nie mógł... i tu platoniczna miłość nie pomoże.. ja bym ją zostawił dla jakiegoś aseksualnego kolesia... a Ty znajdź sobie jakąś normalną kobietę co lubi seks i dla której ewentualna ciąża nie będzie końcem świata.
normalnyFacet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 06:53   #11
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez fabian92 Pokaż wiadomość
Podczas ostatniej rozmowy spytałem ją, czy gdybym zarabiał 10 tyś. zł miesięcznie czy uprawiałaby ze mną seks. Bez wahania odpowiedziała, że tak...
powazne pytanie - "kopniesz ja w dupe" teraz, czy dopiero jak znajdzie sobie bogatszego przyjaciela ?

w/g mnie jak Ci panna patrzy do portfela i od tego cos uzaleznia to ma Cie w dup_e
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-06, 07:44   #12
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Problem z seksem

Powiem tak- laska jest niepoważna, bo albo na 100% się nie chce mieć dzieci, albo dopuszcza się taką ewentualność. A argument o zarobkach jest

Ale przyjmijmy, dajmy na to, że ona nie chce mieć jednak tych dzieci na 100% to i tak zostaje sprawa Ciebie.

Ty musisz wiedzieć czego TY chcesz. Jeśli nie jesteś pewny, wahasz się, myślisz, że może kiedyś dzieci zachcesz nie poddawaj się żadnym zabiegom- szkoda kasy, zdrowia i zaprzepaszczonej szansy na potomstwo.

A swoją drogą jak para jest razem długi czas i oboje nie chcą mieć potomstwa to lepiej by facet dokonał wazektomi niż kobieta podwiązania jajowodów- bo wazektomia jest o wiele skuteczniejsza i ma o wiele mniejsze ryzyko powikłąń (praktycznie zerowe) bo nie trzeba rozcinać powłoki brzusznej.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 07:50   #13
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
A swoją drogą jak para jest razem długi czas i oboje nie chcą mieć potomstwa
<ciach>
tyle ze tutaj mowa o wieku ok 20 lat - czyli wieku szczeniecym

moim zdaniem trzeba byc de#$^#$^ zeby w wieku 20 lat sie sterylizowac
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 07:53   #14
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
tyle ze tutaj mowa o wieku ok 20 lat - czyli wieku szczeniecym

moim zdaniem trzeba byc de#$^#$^ zeby w wieku 20 lat sie sterylizowac
Wiek akurat aż tak dużej roli nie gra. Ja od przedszkola wiem, że nie chcę dzieci i nie zmieniło mi się to po dziś dzień Mój partner zresztą ma tak samo, a jest starszy jeszcze ode mnie o parę lat. Nie chodzi tyle o wiek ile o pewność. Jak ktoś się waha, nie wie, zastanawia się to pewnosci nie ma- niezależnie od wieku.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 07:58   #15
otoMati
Rozeznanie
 
Avatar otoMati
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 610
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez Kolor Bzu Pokaż wiadomość
Wiek akurat aż tak dużej roli nie gra. Ja od przedszkola wiem, że nie chcę dzieci i nie zmieniło mi się to po dziś dzień Mój partner zresztą ma tak samo, a jest starszy jeszcze ode mnie o parę lat. Nie chodzi tyle o wiek ile o pewność. Jak ktoś się waha, nie wie, zastanawia się to pewnosci nie ma- niezależnie od wieku.
czlowiek nie <tu wpisac ulubione zwierzatko> - potrafi zmieniac poglady

pozatym panna leci na kase, gosc sie wykastruje, panna go oleje, a on zostanie bez panny i bez plemnikow
otoMati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-06, 08:01   #16
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Problem z seksem

Cytat:
Napisane przez otoMati Pokaż wiadomość
czlowiek nie <tu wpisac ulubione zwierzatko> - potrafi zmieniac poglady

pozatym panna leci na kase, gosc sie wykastruje, panna go oleje, a on zostanie bez panny i bez plemnikow
Dlatego na samym początku napisałam, że laska ma niepokolei w głowie i żeby autor zwracał uwagę na to czego on chce, a nie na to czego chce ona.

Jasne, że niektórzy zmieniają poglądy, ale znam sporo osób, które dzieci nie chcą, nie chciały, a cały świat tylko im mówi- zobaczysz może się zmienić. G... aa nie może się zmienić jeśli człowiek dzieci nie lubi, nie chce, nie czuje się odpowiedzialny, uważa, że dziecko zniszczy mu życie, a on zniszczy życie dziecku.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-09, 10:00   #17
kroliczek90
Raczkowanie
 
Avatar kroliczek90
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 248
Wink Dot.: Problem z seksem

Panicznie się boi ciązy to normalne.. nikt kto nie jest przygotowany na takiego typu tematy nie jest spokojny...

Jak jestescie długo ze soba... nie sadze ze rozmowa powazna... nie da tutaj skutku...
powiedz ze jestes facetem... sa teraz inne zabezpieczenia ja np. uzywam ringu... dopochwowego... jest idealny... naprawde Polecam nie musze o nim pamietac.. nosze go przez wyznaczony czas.. a w stosunku doskonale sie sprawdza seks w zwiazku jest raczej potrzebny... partnerzy wtedy sie bardziej poznaja... wiedza jakie maja wymagania... staja sie delikatni....a wy jak macie długi staż.. to raczej tez potrzebujecie chwili odstresowania...
__________________
https://lifeisbrutalwoman.blogspot.com/ Zapraszam do świata kobiet anonimowo piszemy, rozmawiamy
kroliczek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:15.