Shellac- rewolucyjna nowość - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-15, 05:24   #661
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

czasem jak wyjmiesz z lampy i za szybko przemyjesz to moze zmatowiec tak mi na kursie mówili, że z minutkę poczekać z przecieraniem
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 17:03   #662
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny co do kursu to ja podobnie jak Czesterka nie rozumiem osób, które nie zainwestują w siebie aby zawód manikiurzystki/stylistki paznokci wykonywać lepiej. Ja pracuję w zawodzie 8 lat i nie wyobrażam sobie pracy nie uczestnicząc w szkoleniach co najmniej 2 razy do roku, a są to szkolenia co najmniej tygodniowe i nie kosztują 250 zł, ale nawet kilkanaście razy więcej.
Salon prowadzę w Rzeszowie, gdzie ceny za paznokcie są dwukrotnie niższe jak np w Warszawie czy Wrocławiu, więc nie bardzo rozumiem to oburzenie na kurs za 250 zł.
Dla Was to naprawdę dużo ????
Rozumiem jednak pewne oburzenie kursami, ponieważ kilka lat temu zrobiła się moda na paznokcie i "szkoły" wyrastały jak grzyby po deszczu. Często zatrudniając osoby zaraz po kursie bez żadnego doświadczenia w branży. Później znowu jak konkurencja zrobiłą się duża, firmy postanowiły prowadzić szkolenia oraz warsztaty za 49 zł, 99 zł itd. Dziewczyny, policzcie sobie koszty takiego kursu, produkty, wynajęcie lokalu, obiad, certyfikat, prąd, kawa, herbata, itd, itp. to powiem Wam szczerze, że jak na takim szkoleniu nie zjawi się 30-50 osób to się poprostu nie opłaca. A jak się juz tyle osób pojawi to przecież ani jedna ani dwie ani trzy stylistki nie będą w stanie poprowadzić takiego szkolenia rzetelnie i podejść do każdej z Was i wszystko wytłumaczyć.
Kursy, szkolenia powinny się odbywać w grupach nie większych jak 4 osoby na jednego szkoleniowca, a warsztaty doszkalające nie więcej jak 10-12 osób na szkoleniowca.
I wierzcie mi, że doby szkoleniowiec potrafi pojechać do Moskwy i zapłacić 300-500 Euro za jeden dzień szkolenia w szkole Yeleny Schanskaya a to też jest koszt wiedzy, którą później przekazuje Wam.
Jest mi trochę przykro, że twierdzicie iż przy spotkaniu przy kawce i rozmowie z koleżanką jesteście się w stanie wszystkiego nauczyć, ale to Wasza sprawa i Waszych klientek, ale to brzmi trochę tak jakby się ktoś zapytał jak robisz paznokcie żelowe, na co stylistka odpowiada: wiesz moczę w żelu paznokcie klientki, odwracam rękę do góry "nogami" a później kładę ją na stole, żel jest przecież samopoziomujący więc się wypoziomuje, po czym wkładam do lampy na 2-3 minuty i już gotowe.
No wybaczcie ale z takim podejściem nigdy nie będziemy mieli w Polsce zawodu "stylistki paznokci".
Oczywiście nie bierzcie tego do siebie, nie piszę tego by komuś zrobić na złość albo kogoś obrazić, same decydujecie do czego tak naprawdę dążycie.
Serdecznie Was pozdrawiam

---------- Dopisano o 18:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:46 ----------

Kolor romantique będzie kolorem kryjącym (podobnie jak cover) ale też kolorem, który nakłada się trudniej, Beau to kolor półtransparentny, bardzo popularny oraz nakłada się go zdecydowanie prościej.
Co do przemywania, to trzeba pamiętać aby nie przemywać ostatniej warstwy cleanerami, tylko alkoholem izopropylowym najlepiej 99% i wtedy nic nie będzie zostawało na waciku.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 19:04   #663
kara1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Asiu oczywiście masz dużo racji. Jednak ja ok. 10 lat temu zrobiłam szkolenie, za które zapłaciłam 1000 zł, trwało 2 dni i zdążyłam na nim zrobić paznokcie jednej osobie ( na dodatek była to uczestniczka kursu ). Wiedzę wyniosłam bardziej na broszurkach reklamowych aniżeli dostałam ją od Pani prowadzącej. Szkolenie było w małej 4 osobowej grupie i to jedyny plus - ale trwało np od 10-18 i w tym czasie jedna z uczestniczek miała robione paznokcie zamiast sama ćwiczyć.
Wyszłam ze szkolenia z pochwałą, że dobrze mi poszło i teraz mam zacząć ćwiczyć sama w domu. 1000zł za to, że Pani szkoleniowiec na jednym paznokciu pokazała mi jak przykleić tipsa i pokryć go żelem/akrylem,opracować itd. Później raz zrobiłam to sama i na tym koniec. Na tym też zakończyła się moja kariera z paznokciami, bo wtedy po nieudanych próbach na koleżankach, zraziłam się i najzwyczajniej, jako młoda dziewczyna się poddałam.
A teraz zaczęłam robić hybrydy najpierw sama sobie, a co do szkoleń jestem trochę zrażona i być może dla Ciebie 300 zł to nic, ale dla mnie to dużo jeśli pomyślę, że po takim szkoleniu ma być tak jak po tamtym.
Dochodzę więc do wniosku, że może rzeczywiście lepiej spotkać się na kawce z koleżanką i posłuchać jej rad niż wydawać na tą kawkę 300 zł i zyskać tyle samo.
Być może gdybyś prowadziła szkolenia we Wrocku zgłosiłabym się do Ciebie aby się przekonać, że istnieją porządne kursy paznokci, ale nie chcę kolejny raz się przejechać.
A patrząc na to, że na samego shellaca wydałam już 600zł, to kolejne 300 na szkolenie daje prawie 1000 ( za pewnie kilka godzin teorii )
Z całym szacunkiem do Ciebie pozdrawiam
kara1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 07:34   #664
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Kara, czyli tak naprawdę wiele się nie pomyliłam, poprostu ktoś kiedyś przeprowadził kiepski kurs i się zraziłaś i wcale się nie dziwię.
Jak rozumiem Ty nie masz większych problemów z shellac-iem i stąd ta niechęć do kursu? Natomiast trzeba pamiętać że tak samo jak Ty zraziłaś się do kursu tak nasza klientka po źle wykonanej stylizacji zrazi się do nas i powie jeszcze kilku lub kilkunastu koleżankom żeby do nas nie przychodziły.
Ja nie napisałam, że 250 zł za kurs to dla mnie są małe pieniądze, ale pracę stylistki paznokci przede wszystkim traktuję jako pasję, a później dopiero jak biznes i potrafię nic nie odłożyć pieniędzy byle by tylko uczestniczyć w jakimś fajnym kursie.
Dodatkowo jeżeli Pani trenerka na samym początku naszej przygody z paznokciami nauczy nas złych nawyków, to później będzie się nam wydawało, że wszystko robimy dobrze a i tak klientki będą niezadowolone.
Również Pozdrawiam Ciebie
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 13:39   #665
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

ktos tu chyba czegos nie zrozumial- droga pani Asiu, nikt nie napisal, ze kursy to sa niepotrzebne i to strata czasu i pieniedzy, ale moim zdaniem trzeba podchodzic do takich rzeczy bez nagdorliwosci. Ja sama przynajmniej raz w roku staram sie uczestniczyc w pokazach lub warsztatch- chociaz wielu rzeczy nauczylam sie przez internet, badz gazet branzowych. O hybrydach wiedze ogolna zdobylam na pokazie marki Mistero Milano (koszt za ok. 7 godz. to 30 zl).Pozniej przyszla praktyka. Jak mi cos nie wychodzilo (a czasami sie zdarzalo, ze nie wychodzilo), to dzwonilam, pisalam maile do firmy i tam nikt mi nie powiedzial, ze mam isc na kurs tylko fajnie wszystko tlumaczyli. Wystarczy wprowadzic pewne zasady jakie rzadza tym produktem i dam sobie reke uciac, ze bedzie wszystko ok...
A tak na marginesie- ostatnio klientka wrocila z hybrydami Indigo, ktore wytrzymaly na jej paznokciach 1,5 m-ca.

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-11-16 o 13:47
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 14:56   #666
kara1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Wiele osób korzysta tylko z bazy i topu shellaca, a kolor z innej firmy.
Słyszałyście i macie jakąś opinię na temat Pronails i Mistero Milano ?
Koleżanka pracuje na tych lakierach wykorzystując właśnie bazę i top z shellaca i mówi, że efekty są identyczne ( a kosztów połowę ).
Sunniva widzę, że Ty coś wiesz chyba o tej firmie ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
kara1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 18:22   #667
Ninolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 14
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

[QUOTE=AsiaSzeremeta;376
Kolor romantique będzie kolorem kryjącym (podobnie jak cover) ale też kolorem, który nakłada się trudniej, Beau to kolor półtransparentny, bardzo popularny oraz nakłada się go zdecydowanie prościej.[/QUOTE]
Asiu, dziękuję za odpowiedź, szukam właśnie czegoś lekko transparentnego, rozumiem, że Beau i Romantique nie mają żadnych drobinek?
Ninolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-11-16, 18:55   #668
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez kara1978 Pokaż wiadomość
Wiele osób korzysta tylko z bazy i topu shellaca, a kolor z innej firmy.
Słyszałyście i macie jakąś opinię na temat Pronails i Mistero Milano ?
Koleżanka pracuje na tych lakierach wykorzystując właśnie bazę i top z shellaca i mówi, że efekty są identyczne ( a kosztów połowę ).
Sunniva widzę, że Ty coś wiesz chyba o tej firmie ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
ja pracuje na hybrydach Mistero Milano- systemie easy off (alternatywa dla shellaca), Bogata kolorowka i jak do tej pory nie mam wiekszych zastrzezen. Zadarzaja sie czasami wpadki, ale nie ze strony produktu. Po prostu trzeba go poznac- jest kilka klopotliwych kolorow jak np. gleboki amarant, kolor piekny ale z nim ostroznie trzeba zbyt gruba warstwa "wazy sie". Mam tez hybrydy Indigo, Perfect Beauty (ale tylko kolory), klade je na bazie z MM. Znam pare dziewczyn,ktore mja baze i top z shelaca a kolorowke z roznych firm..
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-16, 19:40   #669
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ninolka Pokaż wiadomość
Asiu, dziękuję za odpowiedź, szukam właśnie czegoś lekko transparentnego, rozumiem, że Beau i Romantique nie mają żadnych drobinek?
Romantique nie ma drobinek Tylko potwierdzam, ciężej się nakłada. Beau nie znam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 08:55   #670
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Ninolka Pokaż wiadomość
Asiu, dziękuję za odpowiedź, szukam właśnie czegoś lekko transparentnego, rozumiem, że Beau i Romantique nie mają żadnych drobinek?
Ninolka
Beau również nie ma drobinek, są to kolory matowe.
__________________
pozdrawiam CSP Moon
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-17, 13:29   #671
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Ninolka
Beau również nie ma drobinek, są to kolory matowe.
Dziwne, bo mój beau ma drobinki. I ten w salonie, w którym pracuję tez ma drobinki.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-18, 14:20   #672
kara1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Chyba jednak spróbuję i udam się na szkolenie z shellaca, bo frencha robiłam chyba już 6 razy i z każdym coś nie tak, nawet jak zamiast końcówki french cream puff użyłam innego produktu :-( Słyszałyście może coś o szkoleniach w Cosinus Cosmetics we Wrocławiu, albo w ogóle czy możecie polecić jakąś szkołę/kurs we Wrocławiu, która za PORZĄDNE szkolenie z shellaca nie weźmie więcej niż 250 zł ?
Będę wdzięczna za odpowiedź
kara1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-19, 12:45   #673
kara1978
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 17
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Dziewczyny kolejne moje doświadczenie z frenchem shellac, którego zrobiłam koleżance - po kilku dniach podobno paznokcie zafarbowały jej na niebiesko
( twierdzi, że prawdopodobnie od jeansów ) Nie widziałam jeszcze jej paznokci, więc dokładnie nie wiem, jak to wygląda. Czy to w ogóle możliwe !?
Wszystko zrobione elegancko w tym samym dniu robiłam też frencha jeszcze jednej kumpeli i jej się trzyma poza małymi odpryskami ( co też nie jest raczej dopuszczalne po 3 dniach noszenia) Jutro idę na mini szkolenie do koleżanki która pracuje na shellacu...
kara1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 16:30   #674
AsiaSzeremeta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 39
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez angelaaaaaa Pokaż wiadomość
Dziwne, bo mój beau ma drobinki. I ten w salonie, w którym pracuję tez ma drobinki.
Przepraszam za pomyłkę, beau ma delikatną perłę, nie jest do końca matowy. Natomiast bardzo dobrze nadaje się na łoże paznokcia przy wykonywaniu french-a.
AsiaSzeremeta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 14:13   #675
Sabina_32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 271
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez AsiaSzeremeta Pokaż wiadomość
Przepraszam za pomyłkę, beau ma delikatną perłę, nie jest do końca matowy. Natomiast bardzo dobrze nadaje się na łoże paznokcia przy wykonywaniu french-a.
Na łoże? cóż to za nowa nazwa. Chyba niezbyt trafna. Używajmy lepiej normalnego języka stylistek bo ktoś może źle zrozumieć....
Sabina_32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-24, 23:59   #676
sunniva2007
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez Sabina_32 Pokaż wiadomość
Na łoże? cóż to za nowa nazwa. Chyba niezbyt trafna. Używajmy lepiej normalnego języka stylistek bo ktoś może źle zrozumieć....
sadzisz, ze ktos moglby pomalowac shellac'iem loze do spania?

Edytowane przez sunniva2007
Czas edycji: 2012-11-25 o 00:02
sunniva2007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-25, 01:26   #677
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez sunniva2007 Pokaż wiadomość
sadzisz, ze ktos moglby pomalowac shellac'iem loze do spania?
......
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 10:48   #678
mysiaczeq
Rozeznanie
 
Avatar mysiaczeq
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 589
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

to wcale nie jest zadna nowa nazwa, jestem poczatkujaca stylistka paznokci a znany jest mi termin "łoże paznokcia"
__________________
Instruktor Stylizacji rzęs Anna Chrostowska

Blog: Beauty Makes Sense
Fanpage: Sense of Beauty Studio Białystok
mysiaczeq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-26, 15:57   #679
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez mysiaczeq Pokaż wiadomość
to wcale nie jest zadna nowa nazwa, jestem poczatkujaca stylistka paznokci a znany jest mi termin "łoże paznokcia"
...
to jest przecież jeden z bardziej podstawowych terminów nie wiem jak to inaczej nazwać
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-11-27, 09:47   #680
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cześć dziewczyny,
Powiedzie mi, na ile setow wystarcza shellac 7,3 ml?
Poza tym gdzie albo u kogo zaopatrujecie się w lakiery? Jeśli allegro to jakiego sprzedającego polecacie? Slyszal ktos o sklepie Vanity? Myslalam, żeby tam zamówić, ale opinii brak.
Jakie kolory polecacie na początek? Które sa najczęściej wybierane i ile u Was kosztuje manicure hybrydowy?
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-27, 10:52   #681
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Polecam kolor Wild fire - super czerwień
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 09:31   #682
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Powiedzie mi, na ile setow wystarcza shellac 7,3 ml?
Poza tym gdzie albo u kogo zaopatrujecie się w lakiery? Jeśli allegro to jakiego sprzedającego polecacie? Slyszal ktos o sklepie Vanity? Myslalam, żeby tam zamówić, ale opinii brak.
Jakie kolory polecacie na początek? Które sa najczęściej wybierane i ile u Was kosztuje manicure hybrydowy?
Myślisz pod kontem robienia klientkom? Też jestem ciekawa jakie kolorki... ale to chyba każdy wybiera według swojego gustu i trudno uogólniać...?
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 10:15   #683
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Tak Olu, myślę pod kątem klientek.
Gdzieś czytałam, że najczęściej wybierane są czerwienie, więc trzy odcienie być muszą. A z resztą to już trudno trafić.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 12:51   #684
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Powiedzie mi, na ile setow wystarcza shellac 7,3 ml?
Poza tym gdzie albo u kogo zaopatrujecie się w lakiery? Jeśli allegro to jakiego sprzedającego polecacie? Slyszal ktos o sklepie Vanity? Myslalam, żeby tam zamówić, ale opinii brak.
Jakie kolory polecacie na początek? Które sa najczęściej wybierane i ile u Was kosztuje manicure hybrydowy?
Ja robię zakupy w Vanity i jestem zadowolona. Nie wiem jak Ty to szukałaś, ale w necie jest mnóstwo opinii na ich temat, na Opineo chociażby. Na początek kupiłam Tropix, Wildfire i Beau, ale ten ostatni średnio trafiony, bo jego prawie nie widać na paznokciu, więc klientki nie bardzo go chcą.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-28, 22:29   #685
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez angelaaaaaa Pokaż wiadomość
Ja robię zakupy w Vanity i jestem zadowolona. Nie wiem jak Ty to szukałaś, ale w necie jest mnóstwo opinii na ich temat, na Opineo chociażby. Na początek kupiłam Tropix, Wildfire i Beau, ale ten ostatni średnio trafiony, bo jego prawie nie widać na paznokciu, więc klientki nie bardzo go chcą.
Może po prostu zdaję sobie sprawę z tego czym jest marketing szeptany, a w internecie owszem są wpisy "jakieś", tylko że one ewidentnie są pisane na zlecenie konkretnych firm (właśnie jest to dość często stosowana praktyka na opineo). Trudno jest wierzyć komuś, kto dodał 4 wpisy na forum w ciągu tygodnia i wszystkie zachwalają jedną firmę, jeden produkt, itd.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 08:00   #686
olaola1981
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 44
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Oj tak... też mnie wkurza jak czegoś szukam a trafiam tylko na teksty pisane przez kopywriterki...

Beau ponoć dobry jest do frencha.

angelaaaaaa - zaczynałaś z 3 kolorami? i miałaś klientki?

Ja myślałam żeby mieć jakąś czerwień taką typową... coś ciemniejszego - czyli jakąś wiśnię czy coś w tym stylu... ze 2 odcienie różu, komplet do frencha, no i kilka odjazdowych kolorków - jest tam taki np niebieski lub fedora... niektórzy lubią... Fajnie mieć też na wykończenia coś takiego jak silver lub gold vip statut (jest coś takiego) - żeby dodać drobinki.
olaola1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 10:26   #687
angelaaaaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 15
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Wiem, że poczta pantoflowa jest najlepsza. Mogę tylko powiedzieć, że po każdych zakupach w Vanity przychodzi mi meil z prośba o wystawienie opinii na Opineo, więc wydaje mi się, że chociaż połowa jest szczera. W zasadzie sama napisałam opinię dopiero po miesiącu, a nie przy otwieraniu paczki. Jak tam chcesz, chciałam pomóc, bo miałam ten sam problem z wyborem dobrego dostawcy i akurat udało mi się dobrze trafić. Słyszałam, że sklep CSMoon też jest w porządku, ale nie sprawdzałam.
Ola - owszem, miałam. I nadal mam. Kupiłam, aby robić koleżankom i klientkom 'domowym' za własne fundusze i mimo, że tylko 3 kolorki to jednak sporo kasy poszło na kupienie wszystkiego łącznie z wacikami, rękawiczkami, lampą, itd. W salonie mamy ok. 20 kolorów, a swoją 'domową' kolekcję powoli chcę powiększać.
angelaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-29, 13:57   #688
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

No ja czytałam, że na początek to trzy odcienie czerwonego, czyli żywa czerwień, bordo i wiśniowy, bo to najczęściej wybierany. Ja myślę jeszcze o tym granacie z drobinkami, bo super wygląda i myślę, że będzie sylwestrowym hitem. No a do tego jeden cielisty, chyba cocoa. Jeszcze mnie kusi fiolet ciemny i fedora, ale to się zastanawiam jeszcze.

Chyba się skuszę na Vanity w takim razie.
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 19:54   #689
jealousgirl
Raczkowanie
 
Avatar jealousgirl
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 97
GG do jealousgirl
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

A może mi któraś powiedzieć na ile setów starcza shellac 7,3 ml ?
__________________
Gdy palec wskazuje niebo, tylko głupiec patrzy na palec.
jealousgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-01, 20:30   #690
czesterka
Zakorzenienie
 
Avatar czesterka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 9 365
GG do czesterka
Dot.: Shellac- rewolucyjna nowość

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
A może mi któraś powiedzieć na ile setów starcza shellac 7,3 ml ?
oj nie wiem, u mnie w domu tylko 2 osoby używają, w tym ja - tylko w lato na nogi... Ciężko mi określić, jeszcze nie zużyłam
__________________
mój kolor to DarkGreen
[SIGPIC]http://polchat.pl/media/images/emotwar/gotowa.gif[/SIGPIC]
wątek
arkusz
czesterka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-24 07:10:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:17.