Wrześniówki cz. III - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-05, 19:40   #1
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830

Wrześniówki cz. III


Witam w nowej części Wrześniowych Panien Młodych!


Poprzednie posty znajdziecie w części PIERWSZEJ i DRUGIEJ




RELACJE PM 2014!
Tutaj dowiemy się wszystkich zabawnych, wzruszających i gorących szczegółów ze ślubów i wesel tegorocznych Wrześniówek!


aluniaaaaa - 6 września
misia880 - 6 września
baelka - 5 września
Figa634 - 6 września
moskit30 - 13 września
Kwaśna truskawka - 20 września
srebrna_smuga - 20 września
glantineola - 27 września


KALENDARZ
Tworzymy wspólny kalendarz! Zapraszam PM 2015 i 2016. Warunkiem wpisania do niego jest regularne udzielanie się przez miesiąc. Prośby o wpisanie do kalendarza wysyłajcie w prywatnej wiadomości do założycielki wątku! Nie wstydźcie się! Wzorem innych ślubnych wątków możecie stworzyć wizytówkę: kilka słów o Was, o tym co planujecie i co macie załatwione. Do dzieła!


Wrzesień 2015

5

Cady_89
Kiciakowa
Lipstick89


12

19

Kimitri

26


Wrzesień 2016

4

11

18

25
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52

Edytowane przez lipstick89
Czas edycji: 2015-07-06 o 14:27
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 20:59   #2
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki cz. III

To ja się przyłączam Nasz ślub - 26 września 2015 r. ;D
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:03   #3
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. III

Melduję się

Dziewczyny kochane! Brokuł na szczęście Oby jutro było wszystko, od pogody bo zabawę, idealne!!
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:23   #4
ilouvromance
Raczkowanie
 
Avatar ilouvromance
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomości: 370
Dot.: Wrześniówki cz. III

Jestem! Dziewczyny dziękuję, trzymajcie kciuki, jutro wielki dzień.... odezwę się później! :-*
__________________
01.01.2008r. - razem
06.09.2014r. planowany ślub
ilouvromance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 21:32   #5
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wrześniówki cz. III

I ja się melduję

Wszystkim jutrzejszym PM życzę wszystkiego najlepszego, pięknej pogody i udanej zabawy! Szczęścia dziewczyny!

Aż się muszę pochwalić, wymyśliłam do końca nasz pierwszy taniec już jakiś czas temu i w końcu mogę powiedzieć, że wszystko pamiętamy i fajnie nam się tańczy A jeszcze tyyyyle dni zostało na ćwiczenie Myślałam że dłużej będziemy ogarniać, ale fajnie że jednak nie
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-05, 22:44   #6
kruella_de_mon
Zakorzenienie
 
Avatar kruella_de_mon
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Kozieheady
Wiadomości: 4 096
Dot.: Wrześniówki cz. III

ja tez się zamelduję, a co! za tydzień będzie rok do ślubu! obojobojobojjjj ..
kruella_de_mon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 06:36   #7
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wrześniówki cz. III

annic

dziewczyny bo kciuków i brokuła nigdy dość!

---------- Dopisano o 07:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Cytat:
Napisane przez kruella_de_mon Pokaż wiadomość
ja tez się zamelduję, a co! za tydzień będzie rok do ślubu! obojobojobojjjj ..
znam Cię

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:01 ----------

Wrześniówki 2014 czekamy na Waszek relacje!

wpisujcie się do kalendarza!!
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 06:45   #8
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Wrześniówki cz. III

Ja również się melduje to juz za tydzień.... dziwnie ale ja tego w ogóle nie czuje
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:36   #9
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. III

bachara a ja czuje i siedenerwuje,ze czegos nie dopilnuje,musze robic jeszcze 30 kotylionow,kokardki do ubrania klatki schodowej i domu Tz-a tak mi sie nie chce,jestem juz zmeczona,mam pewna glowe mysli,nogi mi cos odmawiaja posluszenstwa,boje sie ze bede miala rzut z tych nerwow
Wczoraj bylismy u foto/kamerzysty ale mnie zdenerwowal,w sumie ja tez podnioslam mu cisnienie nie moglismy sie dogadac o ktorej ma do mnie przyjechac,ja mu mowie zeby byl pol godz,wczesniej a on sie mnie pyta kto mu za to zaplaci,no ja pitole jak podpisywalismy umowe to mowil ze juz od 7 rano moze byc do naszej dyspozycji a na koncu i tak wyszlo na moje bo Tz nie ma blogoslawienstwa w domu i kamera moze byc dluzej u mnie .
Ostatnio powiedzialam mojemu ze sie ciesze ze sie tak dobrze znamy bo jak bysmy sie chajtali po 2-3 latach znajomosci to pewnie nie wytrzymal by ze mna nerwowo czy wasi Panowie tez jak slysza slowo SLUB to maja juz dosc???

Dzisiejszym PM zycze wszystkiego dobrego,mam nadzieje ze bedzie wszystko tak jak sobie wymarzylyscie
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 07:44   #10
bachara
Rozeznanie
 
Avatar bachara
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Szczyrk
Wiadomości: 834
GG do bachara
Dot.: Wrześniówki cz. III

Moskit30 ja wlasnie przez to całe zmeczejie w ogole nie czuję klimatu ślubu, nie umiem się cieszyć tym wszystkim.... na dodatek moja mama wpadla w tryb remontu i od 2 tygodni odświeża mieszkanie bo"co ludzie powiedzą" przez co ja nie dosypiam, nie dojadam i zaczynam wyglądać jak jakieś Zombie a jeszcze dziś ide na wieczór panieński do kllezanki z pracy TŻta , ja musze jeszcze poskladac pudelka na podziekowania dla gości, zawiazac zawieszki na alkohol, na dmuchać balony do dekkoracji domu no i zorganizować trzaskanie

---------- Dopisano o 08:44 ---------- Poprzedni post napisano o 08:44 ----------

Wszystkiego najlepszego dla dzisiejszych Panien Młodych
__________________
bachara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 09:22   #11
Farram87
Raczkowanie
 
Avatar Farram87
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 43
Dot.: Wrześniówki cz. III

Dziewczyny, ja ślubuję 13. Pogoda rzeczywiście narazie wróżona z fusów. Moja suknia jeszcze nie gotowa, w czw będę miała ostatnią przymiarkę. Musimy jeszcze dokupić wino, piwo, buty i pasek dla Pana Młodego. No i mam problem z paznokciami. Nigdzie się nie umówiłam i nie wiem kiedy to zrobić, tzn w piątek pewnie już wszystko zajęte. Myślicie, że hybrydy mogłabym zrobić sobie we wt/śr? Będzie ok? Bo nigdy nie miałam, a dziewczyny mówią, że trzymają się dłuugo. Pozdrawiam i dajcie znać co tam jeszcze u was niezałatwione!

Dzisiejsze PM - pogodę macie przepiękną! Powodzenia!
Farram87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 09:34   #12
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. III

Heej a czemu nowy wątek?

Proszę do kalendarza, wiesz kiedy ja mam
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:07   #13
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Farram87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja ślubuję 13. Pogoda rzeczywiście narazie wróżona z fusów. Moja suknia jeszcze nie gotowa, w czw będę miała ostatnią przymiarkę. Musimy jeszcze dokupić wino, piwo, buty i pasek dla Pana Młodego. No i mam problem z paznokciami. Nigdzie się nie umówiłam i nie wiem kiedy to zrobić, tzn w piątek pewnie już wszystko zajęte. Myślicie, że hybrydy mogłabym zrobić sobie we wt/śr? Będzie ok? Bo nigdy nie miałam, a dziewczyny mówią, że trzymają się dłuugo. Pozdrawiam i dajcie znać co tam jeszcze u was niezałatwione!

Dzisiejsze PM - pogodę macie przepiękną! Powodzenia!
Hybrydy są jak najbardziej wskazane. Miałam wielokrotnie. Powinny się utrzymać jakieś 2 tygodnia, ale to też zależy od rodzaju płytki i tego jak szybko paznokcie odrastają. Pamiętaj jednak, że hybryda musi być dobrze zrobiona. Zdarzyło mi się dwa razy, że lakier zaczął odchodzić/odpryskiwać po 2-3 dniach :/
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:13   #14
srebrna_smuga
Wtajemniczenie
 
Avatar srebrna_smuga
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 257
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
Hybrydy są jak najbardziej wskazane. Miałam wielokrotnie. Powinny się utrzymać jakieś 2 tygodnia, ale to też zależy od rodzaju płytki i tego jak szybko paznokcie odrastają. Pamiętaj jednak, że hybryda musi być dobrze zrobiona. Zdarzyło mi się dwa razy, że lakier zaczął odchodzić/odpryskiwać po 2-3 dniach :/
Dokładnie tak Ja też robię hybrydy ale w przed dzień ślubu.

Jaka pogoda piękna dzisiaj Aż dzisiaj do Tżeta powiedziałam, że trzeba było zrobić 6

Dostałam wczoraj welon, czekam na bolerko a w poniedziałek odbiór sukni

Zrobiłam listę, teraz jeszcze do zespołu napiszę 2 tygodnie do ślubu
__________________

Najpierw mieliśmy siebie, potem stworzyliśmy Ciebie..teraz mamy wszystko 
Zuzia już na świecie

srebrna_smuga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:20   #15
annic
Wtajemniczenie
 
Avatar annic
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 089
Dot.: Wrześniówki cz. III

moskit30 - u mnie Tż jeszcze nie ma dość On ma taki charakter, że jak jest coś do zrobienia/załatwienia to się umawiamy i jest załatwione. Tylko trzeba mu powiedzieć co i jak. Druga sprawa że go niespecjalnie tym męczę W sensie że za bardzo nie roztkliwiam się nad drobiazgami. Jak coś załatwione to wyrzucam z pamięci i nie wracam do tego żeby się zastanawiać czy dobrze wybraliśmy. Stres mną jeszcze nie ogarnął i nie panikuję, ale to jeszcze 3 tygodnie. Tyyyyle czasu

bachara - my robimy u rodziców mini poprawiny, więc wiem, że mamie załączy się tryb sprzątania. Przyjeżdżam do domu na tydzień przed ślubem i pewnie zostanę zaciągnięta do pucowania każdego centymetra Zawsze przed jakąś imprezą w domu mama chodzi nabuzowana ze stresu i paniki i "że ona nie ma czasu", a wszyscy starają się schodzić jej z drogi żeby nie prowokować. Więc przed ślubem spodziewam się istnej apokalipsy.

kruella_de_mon, Farram87 - witajcie

Co do hybryd to nigdy nie robiłam, ale słyszałam że spokojnie 2 tygodnie trzymają. Więc jeśli nie chcesz jakiś brylancików czy innych wypukłych elementów a sam kolor to na pewno wytrzymają. No ale ja nie robiłam, tyle co na internetach wyczytałam

Kiciakowa - bo poprzedni przekroczył 5000 postów
annic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:20   #16
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Farram87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja ślubuję 13. Pogoda rzeczywiście narazie wróżona z fusów. Moja suknia jeszcze nie gotowa, w czw będę miała ostatnią przymiarkę. Musimy jeszcze dokupić wino, piwo, buty i pasek dla Pana Młodego. No i mam problem z paznokciami. Nigdzie się nie umówiłam i nie wiem kiedy to zrobić, tzn w piątek pewnie już wszystko zajęte. Myślicie, że hybrydy mogłabym zrobić sobie we wt/śr? Będzie ok? Bo nigdy nie miałam, a dziewczyny mówią, że trzymają się dłuugo. Pozdrawiam i dajcie znać co tam jeszcze u was niezałatwione!

Dzisiejsze PM - pogodę macie przepiękną! Powodzenia!

Ja hybrydy robie w piatek,dzwonila do mnie baba co szyje sukienke dla mojej corki,mowila ze paczka dojdzie we wtorek,troche sie denerwuje bo z tego co mowila musze ja troche dokonczyc,bo nie przyszyla paska (nie mogla sie zdecydowac ktory przyszyc) i musze podszyc rekaw bo nie wiedziala jaka dlugosc,
Coraz bardziej sie denerwuje aaaaaaaaaaaaaa:pro si:
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:32   #17
zmotywowanaja
Zakorzenienie
 
Avatar zmotywowanaja
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 4 638
Dot.: Wrześniówki cz. III

w nowym wątku!

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

za rok o tej porze będę już żoną i pewnie będę się na poprawinki szykować
__________________
"Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają dech w piersiach"
zmotywowanaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:49   #18
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Farram87 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja ślubuję 13. Pogoda rzeczywiście narazie wróżona z fusów. Moja suknia jeszcze nie gotowa, w czw będę miała ostatnią przymiarkę. Musimy jeszcze dokupić wino, piwo, buty i pasek dla Pana Młodego. No i mam problem z paznokciami. Nigdzie się nie umówiłam i nie wiem kiedy to zrobić, tzn w piątek pewnie już wszystko zajęte. Myślicie, że hybrydy mogłabym zrobić sobie we wt/śr? Będzie ok? Bo nigdy nie miałam, a dziewczyny mówią, że trzymają się dłuugo. Pozdrawiam i dajcie znać co tam jeszcze u was niezałatwione!

Dzisiejsze PM - pogodę macie przepiękną! Powodzenia!
dopisać Cie do kalendarza?

Cytat:
Napisane przez Kiciakowa Pokaż wiadomość
Heej a czemu nowy wątek?

Proszę do kalendarza, wiesz kiedy ja mam
no zgadnij! zapisana jesteś

Cytat:
Napisane przez zmotywowanaja Pokaż wiadomość
w nowym wątku!

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

za rok o tej porze będę już żoną i pewnie będę się na poprawinki szykować
a Ciebie też dopisać?

---------- Dopisano o 11:49 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez eveliska Pokaż wiadomość
To ja się przyłączam Nasz ślub - 26 września 2015 r. ;D
opowiedz coś o Was co już macie załatwione?
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 10:54   #19
Kiciakowa
Zakorzenienie
 
Avatar Kiciakowa
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 4 668
Dot.: Wrześniówki cz. III

ej, zdawało mi się, że jeszcze nie przekroczył
nawet jak sprawdzałam to zdawało mi się, że jest mniej, musiałam być zaspana
__________________
"Kobieta musi mieć dwie rzeczy: klasę i bajeczny urok."
~Coco Chanel
Kiciakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-06, 12:46   #20
eveliska
Raczkowanie
 
Avatar eveliska
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 113
Dot.: Wrześniówki cz. III

Ślub we wrześniu 2015 r. Oświadczyny były w październiku 2014 r. Ogólnie jesteśmy ze sobą 3 lata. Mamy podpisaną umowę z właścicielem sali weselnej - sala moich marzeń! Zdecydowaliśmy się na Pałac Nogalin w okolicach Warszawy - koło Garwolina. Poza tym załatwiliśmy też świetnego DJa. Kolejnym krokiem jest kamerzysta/fotograf. Polecacie kogoś z okolic Wawy?
__________________
http://eweliska.blogspot.com/ Blog o życiu, kosmetykach, korepetycjach z angielskiego, prawie, mojej chorobie, filmach, muzyce. Oto mój eweliśkowy świat!
eveliska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-06, 21:54   #21
glantineola
Raczkowanie
 
Avatar glantineola
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 70
Dot.: Wrześniówki cz. III

Hej, nie było mnie tu prawie 2 miesiące... jak to przeleciało...
Przez prace, wszystkie przygotowania do ślubu nie miałam na nic czasu. A tu proszę już nowy wątek ;D
Czas tak szybko leci, że to już nasz miesiąc i pierwsze śluby
Wszystkim dzisiejszym PM życzę wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.
U nas przygotowania już mają się ku końcowi, w tym tygodniu moja suknia już będzie w 100% gotowa
Zostały 3 TYGODNIE
glantineola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 19:40   #22
kallina_2014
Wtajemniczenie
 
Avatar kallina_2014
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 2 346
Dot.: Wrześniówki cz. III

witam
__________________
2.02.2016
24.09.2017
kallina_2014 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:14   #23
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Wrześniówki cz. III

melduje się i ja czekam na tegoroczne PM i relacje mam nadzieję że każda sobota września będzie tak piękna jak ta wczoraj!
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:38   #24
esica
Raczkowanie
 
Avatar esica
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 83
Dot.: Wrześniówki cz. III

Witam w nowym wątku też jakiś czas mnie tu nie było i jakoś zbyt szybko ten czas poleciał, bo już tylko 20 dni do godziny zero
Czekam na relacje PM z 6 września - piękną miałyście pogodę na ślub
esica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:55   #25
nisiaq
Zadomowienie
 
Avatar nisiaq
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 1 432
GG do nisiaq Send a message via Skype™ to nisiaq
Dot.: Wrześniówki cz. III

Hej w nowym wątku!

Gratuluję pierwszym tegorocznym spełnionym już wrześniowym PMkom, cudowna pogoda!

Przeraża mnie ile mam jeszcze do załatwienia, a tu 19 dni. I ciągle mi czas ucieka...
Skończyliśmy własnie kurs przedmałżeński- nawet powiem szczerze, że fajna sprawa- raz, że technicznie mi się podobało, że przedstawiony został przebieg mszy (i jestem pewna, że się zająknę podczas przysięgi- po historii opowiadanej na naukach na pewno powiem też, jak inna PM, "i nie dopuszczę cię aż do śmierci" ), a dwa, że dość ciekawie o związku mówili. Strasznie mnie zaskoczyło, że nie było jakiejś intensywnej propagandy anty- środki antykoncepcyjne, i to, że nas zachęcali do spełniania fantazji seksualnych i ciągłego rozwoju w dziedzinie seksu Spodziewałam się innego podejścia i klimatu.

Tylko tak się zastanawiam- na świadectwie ukończenia kursu mamy miejsce na III spotkania w poradni małżeńskiej i tylko przy jednym jest napisana data, że uczestniczyliśmy. Nie wiecie, czy będziemy musieli jeszcze te 2 przed ślubem zaliczyć? Bo zrozumiałam, że trzy spotkania były wliczone w cenę, natomiast możemy te dwa pozostałe wykorzystać dowolnie kiedy- i nie wiem co myśleć.
__________________
"Trzymałem cię w ręce, Wagabundo. Byłaś przepiękna."



nisiaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:07   #26
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez nisiaq Pokaż wiadomość
Hej w nowym wątku!

Gratuluję pierwszym tegorocznym spełnionym już wrześniowym PMkom, cudowna pogoda!

Przeraża mnie ile mam jeszcze do załatwienia, a tu 19 dni. I ciągle mi czas ucieka...
Skończyliśmy własnie kurs przedmałżeński- nawet powiem szczerze, że fajna sprawa- raz, że technicznie mi się podobało, że przedstawiony został przebieg mszy (i jestem pewna, że się zająknę podczas przysięgi- po historii opowiadanej na naukach na pewno powiem też, jak inna PM, "i nie dopuszczę cię aż do śmierci" ), a dwa, że dość ciekawie o związku mówili. Strasznie mnie zaskoczyło, że nie było jakiejś intensywnej propagandy anty- środki antykoncepcyjne, i to, że nas zachęcali do spełniania fantazji seksualnych i ciągłego rozwoju w dziedzinie seksu Spodziewałam się innego podejścia i klimatu.

Tylko tak się zastanawiam- na świadectwie ukończenia kursu mamy miejsce na III spotkania w poradni małżeńskiej i tylko przy jednym jest napisana data, że uczestniczyliśmy. Nie wiecie, czy będziemy musieli jeszcze te 2 przed ślubem zaliczyć? Bo zrozumiałam, że trzy spotkania były wliczone w cenę, natomiast możemy te dwa pozostałe wykorzystać dowolnie kiedy- i nie wiem co myśleć.
Przed ślubem trzeba zaliczyć trzy spotkania w poradni więc pewnie dowolnie kiedy możecie przyjść ale przed ślubem musicie mieć to zrobione
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 23:12   #27
Kwaśna truskawka
Rozeznanie
 
Avatar Kwaśna truskawka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 936
Dot.: Wrześniówki cz. III

Hej
Jak wam mijają ostatnie dni/tygodnie przygotowań?
Ja chciałabym, żeby już było po wszystich przygotowaniach, chcę żeby był juz TEN DZIEŃ .

Jestem zmęczona już walczeniem o swoją wizję z rodzicami Tż
(przecież płaca za połowę wesela więc ma byc jak chcą )
Dla nich najważniejsze jest jedzenie i alkohol, także chociaż z dekoracją mam wolną rękę.
Dzisiaj ustalaliśmy menu i była niezła wojna - naprawdę nie wiem jak to przeżyliśmy.

Oczywiście osoby towarzyszące, mają mieć winietki 'osoba towarzysząca' i nie ważne, że są to partnerzy wieloletni i od dawna mieszkający ze sobą bo przecież nie mają ślubu Tragedia.. na szczęście wywalczyłam, żeby dowiedzieli się o nazwiska tych osób, bo inaczej spaliłabym się ze wstydu.

A poza tym dzisiaj dowiedziałam się, że chcą załatwić kumpla brata Tż jako kierowce dla siebie i ma byc dla niego miejsce na wesele i poprawiny (oczywiście w tym momencie całe nasze usadzenie gości idzie w ..dal) a najlepsze jest to, że nawet nie zapytali jeszcze tego chłopaka czy się zgadza na to.

Mój Tż jest tak uparty, że na niecałe dwa tygodnie przed ślubem ani razu! ze sobą nie tańczyliśmy, a ja już po nocach nie śpię i zamartwiam sie jak będzie wyglądał nasz pierwszy taniec.

I hit dnia dzisiejszego: uświadomiłam sobie, że nie zamówiłam bukietu ślubnego nie wiem jak to mogło wyleciec mi z głowy.

W tym tygodniu ruszam z produkcja winietek. Muszę tylko kupić ładny papier ozdobny i malutkie różowe kokardki.

Wiem też, jak mają wyglądać moje paznokcie (załącznik)


Lista spraw:
ten tydzień
-zamówić bukiet
-spotkanie z właścicielką sali- ostateczna lista gości, menu, dekoracja
- zrobić winietki, plan stołów (czekam aż teściowa przekaże mi usadzenie ich gości)
-umówić się na próbny makijaż
-ostatecznie zdecydować jak dziękujemy rodzicom
- iść na farbowanie i próbną fryzurę
- zrobić koszyczek ratunkowy (myślicie, że może stać w holu- w łazience nie ma miejsca)
-kupić kotyliony
-dogadać się z foto/video o której mają przyjechać
-namówić tż na tańczenie
- kupić napoje gazowane dopóki jest promocja
-dogadać szczegóły naszego transportu do kościoła i na salę
-kupić bieliznę, rajstopy
- pomyśleć, czy na pewno nie chcę kupować biżuterii
-zdecydować, czy chcę welon, który ciągnie się po ziemi ponad 1,5 metra (wygląda efektownie, ale boję się, ze się w nim zaplączę- po kościele ściągam go lub świadkowa obcina nożyczkami równo z ziemią) czy ciachamy go już w salonie przy odbiorze i jest równo z ziemią
przyszły tydzień
-odebrać suknię
-iść do księdza zapłacić i obgadać szczegóły przebiegu Mszy
-iść zrobić paznokcie
-kupić i dostarczyć do domu weselnego soki, wino, piwo, opakowania jednorazowe
-iść na spowiedzi

Nie ma tego aż tak dużo

Trzymajcie kciuki, bo jeśli wszystko pójdzie dobrze, to od przyszłego tygodnia wynajmujemy z Tż mieszkanie i w końcu będziemy sami sobie mogli rządzić

Przepraszam, za tak długi wywód, ale musiałam się wygadać Pozdrawiam was cieplutko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg almond-shaped-nails-2.jpg (30,6 KB, 37 załadowań)
__________________
20.09.2014r.

Edytowane przez Kwaśna truskawka
Czas edycji: 2014-09-07 o 23:23
Kwaśna truskawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:29   #28
Cady_89
Raczkowanie
 
Avatar Cady_89
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: spod kołdry
Wiadomości: 495
Dot.: Wrześniówki cz. III

Hej hej w poniedziałkowy poranek widzę, że nie ma mnie w kalendarzu więc się porządnie (tym razem) przedstawiam, żeby wiadomo było co i jak a więc:
05.09.2015
nasz Wielki Dzień , jesteśmy razem od 5 lat. Jak do tej pory mamy zaklepaną datę w kościele, podpisane umowy na: salę, dj/wodzireja, fotografa, kamerzystę (plus fotobudka). Ponadto mam makijażystkę, zapisani jesteśmy na nauki weekendowe w październiku i namiętnie namawiam TŻa na rozpoczęcie kursu tańca No i mam potencjalną krawcową u której na 99% będę szyła suknię.
Tak więc tyle zrobione i duuuużo więcej do ogarnięcia

Kwaśna truskawka my z TŻ mieszkamy razem ponad rok i nie wyobrażam sobie inaczej, łatwo się człowiek przyzwyczaja do dobrego
__________________
05.09.2015
31.03.2016
Cady_89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:43   #29
moskit30
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 231
Dot.: Wrześniówki cz. III

aaaaaaaaaa zostalo 6dni
u mnie zostalo do zrobienia:
-napisac maila do menager
-dorobic 30 kotylionow
-przerobic suknie corki
-umyc okna w domu
-posprzatac dom mamy
w piatek:
isc do spowiedzi
-odebrac paczki i zawinac tasiemkena nich
-zawiesc alkohol i ciasta do restauracji
w sobote:
8:00 fryzjer
10;00 kosmetyczka
12:00 foto u mnie
13:00 przyjazd mlodego
13;40 wyjazd do kosciola
14:30 JESTEM ZONA
__________________
jesteśmy razem 04,12,2004
oświadczyny 14,02,2005
ślub 13,09,2014
moskit30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:43   #30
lipstick89
Jedyna oryginalna Lips :)
 
Avatar lipstick89
 
Zarejestrowany: 2013-12
Lokalizacja: LPU
Wiadomości: 7 830
Dot.: Wrześniówki cz. III

Cytat:
Napisane przez Cady_89 Pokaż wiadomość
Hej hej w poniedziałkowy poranek widzę, że nie ma mnie w kalendarzu więc się porządnie (tym razem) przedstawiam, żeby wiadomo było co i jak a więc:
05.09.2015
nasz Wielki Dzień , jesteśmy razem od 5 lat. Jak do tej pory mamy zaklepaną datę w kościele, podpisane umowy na: salę, dj/wodzireja, fotografa, kamerzystę (plus fotobudka). Ponadto mam makijażystkę, zapisani jesteśmy na nauki weekendowe w październiku i namiętnie namawiam TŻa na rozpoczęcie kursu tańca No i mam potencjalną krawcową u której na 99% będę szyła suknię.
Tak więc tyle zrobione i duuuużo więcej do ogarnięcia

Kwaśna truskawka my z TŻ mieszkamy razem ponad rok i nie wyobrażam sobie inaczej, łatwo się człowiek przyzwyczaja do dobrego
Cady_89 wybacz mi! już dopisałam!

dziewczyny, trzymam mocno mocno kciuki! wszystko będzie tak pięknie, jak sobie wymarzyłyście!

i jestem okrutnie ciekawa jak nasze mężatki się mają! no i czekam na relacje!!
__________________
30.05.2007
05.09.2015

2018
20/52
lipstick89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 19:02:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:49.