Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13 - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-02-19, 20:51   #181
blackberry89
Zakorzenienie
 
Avatar blackberry89
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 11 225
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.
__________________
razem od 30 września 2005
zaręczyny 7 maj 2009
ślub 6 sierpnia 2011
Pawcio 13.04.2015
blackberry89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 20:58   #182
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.
Pewnie przez zęby :-(
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:19   #183
Koperco
Zakorzenienie
 
Avatar Koperco
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 024
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
O rany rany jeszcze nigdy nie byłam tak wysoko

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:44 ----------



To imprezka się szykuję, także na razie nie odpoczniesz
Oby szybciorem te 4 wyszły
dzięki, narazie się nie zapowiada

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Majka super ze z oczkami juz dobrze!!
Pavlinecka moja ma tez placki raz zaokrąglone raz proste.
Ide spać, musze jeszcze nadrobić stary wątek,alr to może przy niedzieli
Koperco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:20   #184
kana158
Zakorzenienie
 
Avatar kana158
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.
Black, musisz obserwować. Zobaczysz jak będzie rano, jeśli temp pójdzie do góry to warto iść do lekarza, niech sprawdzi Małego.
kana158 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:27   #185
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.
Bardzo możliwe. 37.8 to jeszcze nie duzo, obserwuj bez paniki.
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:28   #186
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Patrzysz chyba na odstępy między danym lekiem tj.np ibuprom o 18, pracetamol o 22 a kolejny ibum najwcześniej ok.2 ale jak sie 2-3 dni poda troche częściej to tez nic nie będzie
dziekuje. Wiedzialam ze na zmiane ale nie bylam pewna co ile.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-19, 21:38   #187
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;56030836]O hehe, gute idea!



o, kurczę to nie fajnie i fajnie,ze oczka juz wycwiczone.
Hanka ryczy przy jedzeniu ehh,a tak poza tym to dobry humor ma. No i przy ciptce jej.pilnujacej nabila se limo,przy zsiadaniu z jeździks... wsiada i zsiada sobie sama,ale cos sie noga podwinela,a ciotka brak refleksu 😒 po czym dobiła sobie jeszcze o moja noge,pechowy dzien[/QUOTE]

Oj biedna no ale dziecko bez siniakow to nie dziecko





Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.
Obserwuj, zmierz za godzinkę i zobaczysz. Może od zęba.

No kurde a mnie nie ma w pierwszej dziesiątce, spadam na psy :p


PAVLINECKA szkoda jeansów, pewnie też bym się załamała jak mówisz ze takie ładne.

Filip zasnął o 20.40, dziś dwie drzemki miał jedną 35 min, druga tyle samo.
Wypiłam lampkę Monte Santi mmmmniami!

Dobrej nocki Wam życzę!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-19, 22:02   #188
kamilove
Zakorzenienie
 
Avatar kamilove
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 4 469
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Hej 😚

Majka jak zwykle dziękuję za pamięć 😚 cieszę się z Waszej poprawy 🙌😃 mandat to pikuś przy tak ważnej wiadomości 😃

Gosiak życzę by Martynke przestała męczyć temperatura, niech szybko wylazi ząb ✊

Black i to samo Pawelkowi ✊

Malinka i dla Was zdrówka.

Katt witaj z powrotem, jeszcze jedna mama kp do 18stki bosko 😁

Pavlinecka hehe się uśmiałam przepraszam 😜 a co to za cudne dżinsy? 😁 pokaż, jeśli wypadają jak 32 to może odkupie 😉

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Goczek, Violka jak to jest ze dzieciaczki Wam dają często w kość a Wy na podium hehe 😁 coś nas oszukujecie chyba 😜😉
__________________
kamilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 06:01   #189
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Nie śmiać sie z mego nieszczęścia Kamilove - cykne pózniej fotkę na fb, najpierw TZeta siostra ma dla jakiejś znajomej pokazać ( to sprzedam drożej ;p), ale zmierzę i jakby Ci sie podobały to odsprzedam. 49,90 kosztowały ;( co sprawia, ze jeszcze ładniejsze są ;p. Mój dziec dałby mi sie wyspać ale TZet przylazł późno i ciagle smarkał i kaszlał i obudził ja 2x w nocy. Pózniej sie wkurzyłam bo nie mogłam go obudzić i sama poszłam na kanapę, ale pózniej było mi bardzo niewygodnie, wiec o 5 wróciłam a o 6 panienka wstała. Spadł u mnie śnieg o.O
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:03   #190
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Hej! U nas też biało, ale temp na plusie wiec pewnie ten stan nie potrwa długo.
O nocy juz się nawet nie wypowiadam... spaaaac!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:11   #191
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez Hanka20 Pokaż wiadomość
Hej! U nas też biało, ale temp na plusie wiec pewnie ten stan nie potrwa długo.
O nocy juz się nawet nie wypowiadam... spaaaac!

U mnie tez na plusie i teraz pada fu, a TZet miał zabrać Zuzke na długi spacer ;( ja pije druga zielona herbatę, kawy więcej nie ryzykuje
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 07:18   #192
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Witam, nocka ok. Mąż w pracy zaś wróci koło 16... My uziemione bo oczywiście leje... 😏😠
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 07:51   #193
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Hej.
Nocka ok. Tempka zeszla i w nocy mala ladnie spala. Ale juz czuje ze jest z powrotem :/ ide mierzyc bo mala wstala.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

BLACK jak Pawelek? Ja do 38 nie daje nic na goraczke bo to czas walki organizmu z ewentualna choroba, ale oczywiscie jak boli i jojczy to nie patrze wtedy.
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:00   #194
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez gosiak0512 Pokaż wiadomość
Hej.
Nocka ok. Tempka zeszla i w nocy mala ladnie spala. Ale juz czuje ze jest z powrotem :/ ide mierzyc bo mala wstala.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

BLACK jak Pawelek? Ja do 38 nie daje nic na goraczke bo to czas walki organizmu z ewentualna choroba, ale oczywiscie jak boli i jojczy to nie patrze wtedy.
Mnie tu mówili żeby do 38.5 czekać, ale ja też wtedy patrzę na dziecko, jak widzę że się męczy to działam...
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:01   #195
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez AgnieszkAA100 Pokaż wiadomość
Fajne butki

Majka- super wiadomość ! rzeczywiście mandat w tym wszystkim najmniej ważny

Gosia- oby Martynce temperatura szybko przeszła i ząbek się pojawił


Madzix- pchacz się bardzo spodobał , nie chciał dać spokojnie złożyć go bo taki ciekawy co to jest kulki zamiast wrzucać do dziury to brał do buzi i przeszedł parę kroków ale późno już było i pora kąpieli także zobaczymy jutro jak się będzie bawił;-)


A ja uśpiłam Filipka o 19 i od tamtej poru już parę razy się wybudzał, i dziwnie się zachowuję wypluwa smoczek za każdym razem jak wkładam, cyca nie chce.. albo zęby go dziś męczą bo i pojawił się taki przeźroczysty katar albo brzuszek boli bo coś bączki puszcza ... w każdym razie dałam przeciwbólowy co rzadko się zdarza ale ewidentnie coś męczy...

---------- Dopisano o 21:34 ---------- Poprzedni post napisano o 21:33 ----------




Pokaż jakie spodnie na fejsie
:-*
Julo też często nie chce
smoka w nocy




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
Ha ha ha 😂










👍😂😄




Ile zabulisz? :/

Super z oczkami

:-*
Całe 30zl jak zapłacę w ciągu tygodnia




Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
jestem!
Widziałam Majka że mnie wywoływałaś!Kochana jesteś
Nie mam czasu po prostu. Ali ida te 4 jak się z nią nie bawie to wyjec. W nocy budzi się wciąż co 1-2h więc jestem dętka i zasypiam o 21 (teraz nie śpie toż to szok)
A i w sobote (jutro) robie imprezkę urodzinową starszego (w domu) więc mam kupę roboty dodatkowo.
Idę spać (no może Was podczytam, bo jak szalone nastukałyście)
Hejo
Pierdzielone zęby grrr
Udanej imprezy




Cytat:
Napisane przez blackberry89 Pokaż wiadomość
O i ja nawet jestem na szarym koncu!

Dziewczyny, pawel mial 37.8. Nie zjadl kaszki. Jak zblizalam sie z lyzeczka to mocno plakal. Mleko wypil. Ibum dalam przed zmierzeniem niestety, bo widzialam ze cos go boli. myslicie ze zeby? Panikuje bo on nie mial goraczki nigdy.

Musisz obserwować. Jak teraz?




Cytat:
Napisane przez Koperco Pokaż wiadomość
dzięki, narazie się nie zapowiada

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Majka super ze z oczkami juz dobrze!!
Pavlinecka moja ma tez placki raz zaokrąglone raz proste.
Ide spać, musze jeszcze nadrobić stary wątek,alr to może przy niedzieli

:-*




Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😚

Majka jak zwykle dziękuję za pamięć 😚 cieszę się z Waszej poprawy 🙌😃 mandat to pikuś przy tak ważnej wiadomości 😃

Gosiak życzę by Martynke przestała męczyć temperatura, niech szybko wylazi ząb ✊

Black i to samo Pawelkowi ✊

Malinka i dla Was zdrówka.

Katt witaj z powrotem, jeszcze jedna mama kp do 18stki bosko 😁

Pavlinecka hehe się uśmiałam przepraszam 😜 a co to za cudne dżinsy? 😁 pokaż, jeśli wypadają jak 32 to może odkupie 😉

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Goczek, Violka jak to jest ze dzieciaczki Wam dają często w kość a Wy na podium hehe 😁 coś nas oszukujecie chyba 😜😉
:-*


Gosiak - jak Martynka?


Dzień dobry
U nas dziwna noc. Julo zaplakal po o 21 i niepotrzebnie do niego weszłam ech. Wybudzil się. Wzięłam do siebie. Wiercil się. W końcu przysnal. Odniosłam i znów powtórka z rozrywki. Znów wzięłam do siebie. Do 00.30 spaliśmy razem a raczej wiercilismy się :/ Potem u siebie spał aż do 6. Znów wzięłam do łóżka i do 7.30 spaliśmy a raczej Julo bo mnie wszystko bolało :/
Jeszcze wczoraj wieczorem kumpel Tz z sybem (chrzesniakiem Tz) którzy mieszkają w Wawie stwierdził że do nas wpadną (wtf?) i czy mogą przenocować. Dodam ze nie mam dodatkowych łóżek poza nierozkładana rogówka w salonie. Tz go zbyl bo sam dziś do Wawy pojechał ale ma się odezwać. Nic nie szykuję i na żaden nocleg się nie zgadzam
__________________
Żona mojego męża to fajna babka

Edytowane przez Majka232
Czas edycji: 2016-02-20 o 08:02
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:01   #196
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez gossip_girl21 Pokaż wiadomość
Mnie tu mówili żeby do 38.5 czekać, ale ja też wtedy patrzę na dziecko, jak widzę że się męczy to działam...
U nas do 38 wlasnie tak lekarka mowila. I tak jak mowisz jak meczy to nie patrze
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:25   #197
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez Pavlinecka_21 Pokaż wiadomość
Nie śmiać sie z mego nieszczęścia Kamilove - cykne pózniej fotkę na fb, najpierw TZeta siostra ma dla jakiejś znajomej pokazać ( to sprzedam drożej ;p), ale zmierzę i jakby Ci sie podobały to odsprzedam. 49,90 kosztowały ;( co sprawia, ze jeszcze ładniejsze są ;p. Mój dziec dałby mi sie wyspać ale TZet przylazł późno i ciagle smarkał i kaszlał i obudził ja 2x w nocy. Pózniej sie wkurzyłam bo nie mogłam go obudzić i sama poszłam na kanapę, ale pózniej było mi bardzo niewygodnie, wiec o 5 wróciłam a o 6 panienka wstała. Spadł u mnie śnieg o.O
Zabilabym Tz za obudzenie dziecka dwa razy :P





Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
:-*
Julo też często nie chce
smoka w nocy







:-*
Całe 30zl jak zapłacę w ciągu tygodnia






Hejo
Pierdzielone zęby grrr
Udanej imprezy







Musisz obserwować. Jak teraz?







:-*






:-*


Gosiak - jak Martynka?


Dzień dobry
U nas dziwna noc. Julo zaplakal po o 21 i niepotrzebnie do niego weszłam ech. Wybudzil się. Wzięłam do siebie. Wiercil się. W końcu przysnal. Odniosłam i znów powtórka z rozrywki. Znów wzięłam do siebie. Do 00.30 spaliśmy razem a raczej wiercilismy się :/ Potem u siebie spał aż do 6. Znów wzięłam do łóżka i do 7.30 spaliśmy a raczej Julo bo mnie wszystko bolało :/
Jeszcze wczoraj wieczorem kumpel Tz z sybem (chrzesniakiem Tz) którzy mieszkają w Wawie stwierdził że do nas wpadną (wtf?) i czy mogą przenocować. Dodam ze nie mam dodatkowych łóżek poza nierozkładana rogówka w salonie. Tz go zbyl bo sam dziś do Wawy pojechał ale ma się odezwać. Nic nie szykuję i na żaden nocleg się nie zgadzam
Dlaczego tak bardzo nie chcesz żeby przyjechali?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

My dziś nie spimy od 6.30. W nocy dwa cyckowania. Od 8.40 młody na drzemce, ale cos steka przez sen. Chyba go coś męczy :/
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:36   #198
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Zabilabym Tz za obudzenie dziecka dwa razy :P







Dlaczego tak bardzo nie chcesz żeby przyjechali?

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:24 ----------

My dziś nie spimy od 6.30. W nocy dwa cyckowania. Od 8.40 młody na drzemce, ale cos steka przez sen. Chyba go coś męczy :/
Ktoś z innego miasta inf.mnie dzień wcześniej późnym wieczorem że chce przyjechać. Nie mam czasu na przygotowania. Jestem sama z dziećmi. Nie mam jak chaty ogarnąć. W niedziele idziemy w odwiedki. Dla mnie to bezczelne wpiep..ac się komuś na nocleg. Poza tym po dzisiejszej nocy nie mam ochoty robić i podawac komuś obiadkow kolacyjek i śniadanek
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:40   #199
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez Majka232 Pokaż wiadomość
Ktoś z innego miasta inf.mnie dzień wcześniej późnym wieczorem że chce przyjechać. Nie mam czasu na przygotowania. Jestem sama z dziećmi. Nie mam jak chaty ogarnąć. W niedziele idziemy w odwiedki. Dla mnie to bezczelne wpiep..ac się komuś na nocleg. Poza tym po dzisiejszej nocy nie mam ochoty robić i podawac komuś obiadkow kolacyjek i śniadanek
No tak, na wielką gościnę też bym nie miała chęci na pewno..
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-20, 08:42   #200
violka848
Zakorzenienie
 
Avatar violka848
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 7 978
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Hej ho! Ale żem przepadła wczoraj cały dzień zalatany. Na 11 miałam fryzjera- sombre zrobiłyśmy. Oczywiscie córunia na drzemkę przed niechciala iść, ja gdzieś wsadziłam telefon i byłam bez kilka godzin he Mamie udało się ją uspac na leżąco na łóżku, obok się położyła i usnęła w kilka sekund A wieczorem byliśmy na urodzinach brata męża. Adka znowu u moich rodziców, szalała podobno strasznie siostra filmiki nagrała. Mama uspala ją u nas, a ta wstała po jakims czasie poimprezować he ale ok polnocy jak wróciliśmy to spala, za to przed 4 nam wstała i ponad godzinę wojowaliśmy, chyba coś ją bolało, bo płakała dużo i usnać niemogla, a chciała. Nurofen podaliśmy, za to do 9.30 spała uff A teraz nadrobić muszę
__________________
Kropka powitamy ok 23.04.2015
violka848 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:42   #201
Majka232
Zakorzenienie
 
Avatar Majka232
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 18 067
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
No tak, na wielką gościnę też bym nie miała chęci na pewno..
Jak z dzieckiem to wypada dziecko nakarmić. Ten kolega taki bezczelny jest. I naprawdę nie mam gdzie ich położyć.
__________________
Żona mojego męża to fajna babka
Majka232 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:44   #202
cashmere
Zakorzenienie
 
Avatar cashmere
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 12 455
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hej ho! Ale żem przepadła wczoraj cały dzień zalatany. Na 11 miałam fryzjera- sombre zrobiłyśmy. Oczywiscie córunia na drzemkę przed niechciala iść, ja gdzieś wsadziłam telefon i byłam bez kilka godzin he Mamie udało się ją uspac na leżąco na łóżku, obok się położyła i usnęła w kilka sekund A wieczorem byliśmy na urodzinach brata męża. Adka znowu u moich rodziców, szalała podobno strasznie siostra filmiki nagrała. Mama uspala ją u nas, a ta wstała po jakims czasie poimprezować he ale ok polnocy jak wróciliśmy to spala, za to przed 4 nam wstała i ponad godzinę wojowaliśmy, chyba coś ją bolało, bo płakała dużo i usnać niemogla, a chciała. Nurofen podaliśmy, za to do 9.30 spała uff A teraz nadrobić muszę
Fajny dzień mialas
__________________
jesteśmy małżeństwem


jestem mamą
cashmere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:48   #203
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez kamilove Pokaż wiadomość
Hej 😚

Majka jak zwykle dziękuję za pamięć 😚 cieszę się z Waszej poprawy 🙌😃 mandat to pikuś przy tak ważnej wiadomości 😃

Gosiak życzę by Martynke przestała męczyć temperatura, niech szybko wylazi ząb ✊

Black i to samo Pawelkowi ✊

Malinka i dla Was zdrówka.

Katt witaj z powrotem, jeszcze jedna mama kp do 18stki bosko 😁

Pavlinecka hehe się uśmiałam przepraszam 😜 a co to za cudne dżinsy? 😁 pokaż, jeśli wypadają jak 32 to może odkupie 😉

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 22:59 ----------

Goczek, Violka jak to jest ze dzieciaczki Wam dają często w kość a Wy na podium hehe 😁 coś nas oszukujecie chyba 😜😉
Eee no mi to Hanka w nocy generalnie spac nie daje, no i potem w dzien tak jestem wymeczona,ze nicsensowniejszego niz wizazowanie nie chce misie zrobic w dzien pisalam,ze Hania jest spoko, sama sie lubi bawic ,a nawet sprzatac w szafkach 😛 jeszcze gptowac ja naucze i bedzie luksio 😃
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:52   #204
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Hej
Ja z szybkim pytaniem : kto używa butelek Lovi? Pavlineczka??
Jaki teraz smoczek macie? Ja przestawiłam na 9+ i Ala sobie radzi ale smoczek sie zasysa i mnie to denerwuje :/
Black miała taki problem z tego co pamietam..
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 08:56   #205
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomości: 7 662
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hej
Ja z szybkim pytaniem : kto używa butelek Lovi? Pavlineczka??
Jaki teraz smoczek macie? Ja przestawiłam na 9+ i Ala sobie radzi ale smoczek sie zasysa i mnie to denerwuje :/
Black miała taki problem z tego co pamietam..
My dalej 3+ hehe, bo Zuzka jakoś słabo sobie radzi.

A kiedy w ogóle dziecko się odstawia od butli? Jakoś niedługo chyba?

Siedziałam 40 min w łazience
Pavlinecka_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:05   #206
gossip_girl21
Zakorzenienie
 
Avatar gossip_girl21
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Dojczland...
Wiadomości: 7 837
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Violka pokaż sombre na fb!!!
__________________
W końcu mam to o czym marzyłam!
z kimś o kim zawsze marzyłam!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nasz skarb 26.04.2015
gossip_girl21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:12   #207
AgnieszkAA100
Wtajemniczenie
 
Avatar AgnieszkAA100
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 2 281
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Dzień Dobry
Wstaliśmy o 6;30 standardowo
Obiadek przygotowany , dla Filipka się gotuję a on sam na drzemce ale zaraz wstanie pewnie

Violka- pochwal się sombre lubię patrzeć na włosy

Majka- też nie lubię gości jak nie najlepiej się czuję.. chyba że siostra czy coś
__________________
Już razem
AgnieszkAA100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:15   #208
gosiak0512
Zakorzenienie
 
Avatar gosiak0512
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: ..
Wiadomości: 8 428
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez madzixx88 Pokaż wiadomość
Hej
Ja z szybkim pytaniem : kto używa butelek Lovi? Pavlineczka??
Jaki teraz smoczek macie? Ja przestawiłam na 9+ i Ala sobie radzi ale smoczek sie zasysa i mnie to denerwuje :/
Black miała taki problem z tego co pamietam..
Mam tez te 9+ i mi nic nie zasysa sie. Wez w ta dziurke tam na boku zerknij czy nie sklejona
__________________




gosiak0512 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:21   #209
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Cytat:
Napisane przez violka848 Pokaż wiadomość
Hej ho! Ale żem przepadła wczoraj cały dzień zalatany. Na 11 miałam fryzjera- sombre zrobiłyśmy. Oczywiscie córunia na drzemkę przed niechciala iść, ja gdzieś wsadziłam telefon i byłam bez kilka godzin he Mamie udało się ją uspac na leżąco na łóżku, obok się położyła i usnęła w kilka sekund A wieczorem byliśmy na urodzinach brata męża. Adka znowu u moich rodziców, szalała podobno strasznie siostra filmiki nagrała. Mama uspala ją u nas, a ta wstała po jakims czasie poimprezować he ale ok polnocy jak wróciliśmy to spala, za to przed 4 nam wstała i ponad godzinę wojowaliśmy, chyba coś ją bolało, bo płakała dużo i usnać niemogla, a chciała. Nurofen podaliśmy, za to do 9.30 spała uff A teraz nadrobić muszę
Co za dzien i noc! Ale fajnie przynajmniej ze Adka odespala dluzej,moja po imprezach wstaje tak jak zwykle. A dzis mi nimer wlasnie wywinela,wyszykowalismy sie do wyjscia na zakupy,a ona przysypia,o godzine wcześniej niz zwykle. Złośliwe te niemowlaki czasem &)
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-02-20, 09:25   #210
madzixx88
Zakorzenienie
 
Avatar madzixx88
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 699
Mamusie Kwietniowe 2015! cz. 13

Pavlineczka-moja na 3+ sie męczyła, za wolno leciało
Z odstawieniem to jeszcze

Black-chodzi Ci o te dziurkę przy podstawie? Ten otwór antykolkowy? Ne jest sklejony
Moze Ala za mocno ciągnie? Wczoraj na noc wypiła w 10 min mleko z 270 ml wody i 9 miarek i jeszcze zassała
madzixx88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-24 09:44:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:32.