Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007! - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Spotkania Wizażanek

Notka

Spotkania Wizażanek Spotkania Wizażanek to forum, gdzie umawiamy się na spotkania w realu. Uwaga! W temacie wpisz region, w którym chciałybyście się spotkać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-12, 09:09   #1261
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Aleksandra - ja mam 25 lat, więc zawyżam średnią Ty weź Ty lepiej wpisuj w kalendarz spotkanie, a nie myśl żeś emertyka
Mam więcej niż Ty. Ale 30 jeszcze nie mam.
Wolę myśleć, że wciąż mam te 25 lat.


A co zaczęłaś studiować?

__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:13   #1262
hAneczkah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Iberystykę

25, 28, 33, czy 18 - kaine Grenzen, żadnych granic, lalala To my być umówione, bo Ty się również stawić na meetingu, prawda?
hAneczkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:17   #1263
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Iberystykę

25, 28, 33, czy 18 - kaine Grenzen, żadnych granic, lalala To my być umówione, bo Ty się również stawić na meetingu, prawda?
Ja mam 27.

Hmmm, tak pół na pół będę.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 08:53   #1264
maszkotka
Przyczajenie
 
Avatar maszkotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków, Łódź
Wiadomości: 14
GG do maszkotka
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez sunshineblue Pokaż wiadomość
maszkotka - studia, przed czy po? Jak dla mnie super sprawa, musze odbudować kondycje, myśle, że miałabyś ze mnie śmiechu co nie miara
Mam 23 lata i aktualnie pracuję Moja kondycja też kuleje Z parkingu podziemnego na pierwsze piętro jeżdżę windą Jest bardzo źle W Łodzi mieszkam od niedawna i nie za bardzo się orientuję gdzie co jest. Szukam siłowni gdzieś w centrum miasta. Ostatnio trafiłam przez przypadek do takiej w piwnicy w bloku! A, no i ścianka w moim wypadku odpada bo mam bardzo słabe ręce
maszkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 11:10   #1265
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez maszkotka Pokaż wiadomość
Mam 23 lata i aktualnie pracuję Moja kondycja też kuleje Z parkingu podziemnego na pierwsze piętro jeżdżę windą
Nie przyznawaj się

Ale nie jest jeszcze tak źle. U mnie w wieżowcu są tacy co z pierwszego piętra ZJEŻDŻAJĄ windą na parter! Młodzi i zdrowi bez dużych bagaży.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 12:19   #1266
maszkotka
Przyczajenie
 
Avatar maszkotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków, Łódź
Wiadomości: 14
GG do maszkotka
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

No wiesz, może macie ładną windę? Albo liczą na spotkanie z sąsiadkami z wyższych pięter Lenistwo straszna rzecz
maszkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 14:42   #1267
hAneczkah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Przeca to się dłużej czeka na windę niż zbiega po schodach, robi zakupy i wraca. Co kto lubi

Ola: (mniej oficjalnie ), nie ma pół na pół - albo winda albo schody

Maszkota: co Cię tu sprowadza z pięknego Krakowa? Ostatnio tam byłam i mocno czułam się zagubiona wśród tyyyyylu młodych ludzi. Nawiązuję tutaj, do tego, że Łdz jest na pudle w rankingach na najwyższą średnią wieku mieszkańców (to pewnie przez Olę )

Adam: Ty Dj'em jesteś?
hAneczkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 15:09   #1268
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość

Maszkota: co Cię tu sprowadza z pięknego Krakowa? Ostatnio tam byłam i mocno czułam się zagubiona wśród tyyyyylu młodych ludzi. Nawiązuję tutaj, do tego, że Łdz jest na pudle w rankingach na najwyższą średnią wieku mieszkańców (to pewnie przez Olę )
podbijam pytanie
ja nie zamieniłabym Krakowa na LDZ (nie bijcie)
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 16:51   #1269
maszkotka
Przyczajenie
 
Avatar maszkotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków, Łódź
Wiadomości: 14
GG do maszkotka
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Znalazłam się tutaj z powodu mężczyzny Łatwiej było tymczasowo "przenieść" mnie tutaj niż całą jego firmę Prawda jest taka, że finansowo nam się po prostu to bardzo opłaca. Na szczęście to jest tylko opcja tymczasowa Na stałe nigdy bym się nie zdecydowała! Ale nie myślcie sobie, że nie tęsknie za Krakowem! Bardzo tęsknię! Kraków ma jednak swój niepowtarzalny klimat Tam wiem, że mogę wszystko i czuję, że jestem w domu. A w Łodzi ciężko mi się odnaleźć... Wydaje mi się, że gdybym mogła cofnąć czas, to nie podjęła bym ponownie takiej decyzji
maszkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 22:39   #1270
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Hania light dj-em czyli muzyka i realizator oswieltlenia architektonicznego i scenicznego......jak znajduje sie chwile to gram w radomiu na codzien jestem elektronikem a weekendy w klubach.....ot takie tam. A wracajac do tematu to ostatni weekend wrzesnia mam wlolny.....i mam nadzieje ze nie tylko ja park sledzia jak najbardziej jest dobrym pomyslem o ile pogoda dopisze.....jeszcze mamy chwile ale na pewno dzien wczesniej da sie to ustalic. Jesli bedzie padalo na pewno znajdziemy jakies zadaszenie.....dobrej nocy Kobitki
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 08:54   #1271
hAneczkah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Maszkotka: don't worry. Zajmiemy się Tobą Ja co prawda Łódź znam słabo, bo przyznaję bez bicia - jestem ignorantką w tym temacie , ale to poznamy razem No i witaj

Liszka: no jest tutaj tak jakoś takoś. Jeszcze jak się nie ma porównania to idzie przeżyć ... A Ty stąd czy stamtąd?

Adam: mhm Ja Ania, niestety nie Hania

To mniej więcej mamy plan. Rzeczywiście, jeżeli od 2007 roku nie udało się nikomu spotkać, to hmm, 2012 należy do nas

Wracam do papirów. Miłego dnia
hAneczkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-14, 20:33   #1272
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

heheh ja wlasnie zaczynam impreze......a mimo to caly czas z wami Aniu przepraszam za taka pomyłke. Poprawie sie nastepnym razem. Plan jest i bedziemy sie go trzymac.....moze uda nam sie organizowac cykliczne spotkania a szczytem wszystkiego bylo by zgranie łódzkiej paczki no Kobitki ja wracam do pracy ale jak cos do 4 jestem
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-14, 22:02   #1273
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

TO ostatni weekend września? ja jutro do Zakopanego uciekam
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 03:28   #1274
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

czyli ustalamy ostatni weekend wrzesnia
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 08:36   #1275
hAneczkah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 27
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Kasiu: to miłego wyjazdu! Góry jesienią

Adam: nic się nie stało - Hania to moje alterego Nie, wybacz, wszystko ze mną w porządku, wbrew pozorom Na codzień bawię się w najnudniejszy zawód świata
Jak się impreza udała? To rozumiem, że w Radomiu się odbyła? Wstałeś?

Ja dzisiaj idę w miasto łódzkie, ale nie wiem gdzie. Może coś podpowiecie - chodzi o miejsce bez muzyki ymcy, ymcy, najlepiej z klimatami dawnego Blu Obstawiałam Pomarańczę, bo tam jest taka salka, ale może coś Mądre Głowy wymyślicie alternatywnego

Spotkanie jak najbardziej w ostatni weekend Nie wiem jak z tą moją iberystyką (czy ruszy ), więc co do mnie - sobota wtedy by odpadała, a ndz od 16 Gdyby nie ruszyła, to weekend wyglądałby bardziej korzystnie ALE trzymamy kciuki żeby się udało, dobrze? Bardzo, BARDZO mi na tym zależy! Może zapiszcie się ze mną. Będzie więcej chętnych to i lepiej
hAneczkah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 09:09   #1276
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez maszkotka Pokaż wiadomość
No wiesz, może macie ładną windę? Albo liczą na spotkanie z sąsiadkami z wyższych pięter Lenistwo straszna rzecz
To raczej ta druga opcja bo windę najpierw mieliśmy starą i brzydką windę, teraz nam wymienili na nową ale jest okropnie klaustrofobiczna.

Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
Hania light dj-em czyli muzyka i realizator oswieltlenia architektonicznego i scenicznego......jak znajduje sie chwile to gram w radomiu na codzien jestem elektronikem a weekendy w klubach.....ot takie tam. A wracajac do tematu to ostatni weekend wrzesnia mam wlolny.....i mam nadzieje ze nie tylko ja park sledzia jak najbardziej jest dobrym pomyslem o ile pogoda dopisze.....jeszcze mamy chwile ale na pewno dzien wczesniej da sie to ustalic. Jesli bedzie padalo na pewno znajdziemy jakies zadaszenie.....dobrej nocy Kobitki
A co Ty fach zmieniłeś?!

Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj idę w miasto łódzkie, ale nie wiem gdzie. Może coś podpowiecie - chodzi o miejsce bez muzyki ymcy, ymcy, najlepiej z klimatami dawnego Blu Obstawiałam Pomarańczę, bo tam jest taka salka, ale może coś Mądre Głowy wymyślicie alternatywnego
Ja nie wiem co Ci doradzić ale byłam w Pomarańczy raz i nie wiem czy chcę tam znowu iść bo tam chodzą jakieś wyuzdane małolaty.


Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Spotkanie jak najbardziej w ostatni weekend Nie wiem jak z tą moją iberystyką (czy ruszy ), więc co do mnie - sobota wtedy by odpadała, a ndz od 16 Gdyby nie ruszyła, to weekend wyglądałby bardziej korzystnie ALE trzymamy kciuki żeby się udało, dobrze? Bardzo, BARDZO mi na tym zależy! Może zapiszcie się ze mną. Będzie więcej chętnych to i lepiej
Weź bo pomyślę, że jesteś seryjną morderczynią i nas posiekasz jak Dexter.

---------- Dopisano o 10:09 ---------- Poprzedni post napisano o 10:08 ----------

Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Ola: (mniej oficjalnie ), nie ma pół na pół - albo winda albo schody
No dobra, niech będzie. Postaram się zaryzykować.


Cytat:
Napisane przez hAneczkah Pokaż wiadomość
Maszkota: co Cię tu sprowadza z pięknego Krakowa? Ostatnio tam byłam i mocno czułam się zagubiona wśród tyyyyylu młodych ludzi. Nawiązuję tutaj, do tego, że Łdz jest na pudle w rankingach na najwyższą średnią wieku mieszkańców (to pewnie przez Olę )




__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 17:49   #1277
maszkotka
Przyczajenie
 
Avatar maszkotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków, Łódź
Wiadomości: 14
GG do maszkotka
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Wyuzdane małolaty Nie byłam w Pomarańczy i jakoś mnie nie ciągnie Ostatnio widziałam taką "parkę" zmierzającą do klubu On pod pachą z wielką butlą Coli Ciekawe co tam miał? Mało ciekawe towarzystwo tam zmierza Z boku wygląda to na imprezownie dla "gorących szesnastek" i dreso-koksów Ale może się mylę A jakie miejsca warte są odwiedzenia? Mam na myśli kluby
maszkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 22:23   #1278
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Alex ja nie zmienilem zawodu.....nadal bawie sie w autka ale weekendowo tez teraz pracuje.....co do klubów w łodzi to niestety nie znam ani jednego gdzie warto by pojsc...ostatnio wykonalem maly rekonesans i przeszedlem sie po tych klubach.....gdybym w tym nie pracowal i nie jezdzil do innych miast moze bym wlasnie powiedziel wow!!! ale nie powiem. takie moje zdanie.....małolaty wypite, w klubach dj-e nie wiadomo gdzie ich wyszukali potrafiacy grac ten sam kawalek jednej nocy.....oswietlenia zadnego a podchodzac do baru zaden kelner czy barmanka (o ile tak ich mozna nazwac) nie zobaczy czy masz pusta popielniczke......no przepraszam jesli kogos urazilem ale standardy w łodzi z przykroscia musze przyznac to padły....ale zeby sie nie rozgadywac i nie robic OT. Aleks rozumiem ze widzimy sie za dwa tygodnie? Ania, Kasia, Linka, Maszkotka i reszta tez mam nadzieje ze sie stawicie....

Maszkotka przepraszam ze to powiem ale strasznie pocieszny ten Twój nick.... maszkotka albo go nie masz poprawia mi to codziennie nastroje
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 06:33   #1279
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

W ostatni weekend jak najbardziej Straszne jest wrócić do szarej rzeczywistości, Zakopane jest piękne
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 08:25   #1280
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez maszkotka Pokaż wiadomość
Wyuzdane małolaty Nie byłam w Pomarańczy i jakoś mnie nie ciągnie Ostatnio widziałam taką "parkę" zmierzającą do klubu On pod pachą z wielką butlą Coli Ciekawe co tam miał? Mało ciekawe towarzystwo tam zmierza Z boku wygląda to na imprezownie dla "gorących szesnastek" i dreso-koksów Ale może się mylę A jakie miejsca warte są odwiedzenia? Mam na myśli kluby
No właśnie czyli jak napisałam wyuzdane małolaty.
Myślę, że tej butelki do klubu nie wniósł bo na wejściu, za szatnią jest bramka chyba.


Cytat:
Napisane przez adam19 Pokaż wiadomość
Alex ja nie zmienilem zawodu.....nadal bawie sie w autka ale weekendowo tez teraz pracuje.....co do klubów w łodzi to niestety nie znam ani jednego gdzie warto by pojsc...ostatnio wykonalem maly rekonesans i przeszedlem sie po tych klubach.....gdybym w tym nie pracowal i nie jezdzil do innych miast moze bym wlasnie powiedziel wow!!! ale nie powiem. takie moje zdanie.....małolaty wypite, w klubach dj-e nie wiadomo gdzie ich wyszukali potrafiacy grac ten sam kawalek jednej nocy.....oswietlenia zadnego a podchodzac do baru zaden kelner czy barmanka (o ile tak ich mozna nazwac) nie zobaczy czy masz pusta popielniczke......no przepraszam jesli kogos urazilem ale standardy w łodzi z przykroscia musze przyznac to padły....ale zeby sie nie rozgadywac i nie robic OT. Aleks rozumiem ze widzimy sie za dwa tygodnie? Ania, Kasia, Linka, Maszkotka i reszta tez mam nadzieje ze sie stawicie....
Oj już nie przesadzaj, nie jest tak źle.
Ja np. zawsze fajnie się bawiłam w 77 i raz byłam w Czekoladzie to bawiłam się nieziemsko, fantastyczna muzyka a nie tylko łubu dubu.
Bedroom wizualnie jest świetny (łazienki! ) ale muza średnia, chociaż za drugim razem było lepiej.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-18, 22:57   #1281
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Alex ja nie przesadzam....ale mam zakrzywienie zawodowe i tak jakos wychodzi......dzis ciezki dzien ale co zrobic. weekend juz niedlugo nadchodzi a kolejny juz jest nasz
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 07:51   #1282
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Ja np. nie narzekam. Raz chyba źle się bawiłam w klubach ale to wina złego nastroju.
A tak zawsze mam taką ekipę, że naprawdę bawię się świetnie a na pijane małolaty nie zwracam uwagi bo i po co.
Wszędzie są.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 18:34   #1283
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Alex ale bedziesz w ostatni weekend tak? Z racji tego ze o ile dobrze pamietam i nic sie nie zmienilo to mieszkamy nie za daleko siebie....mozesz jechac ze mną....
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 08:16   #1284
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Nic się nie zmieniło.
Jeśli nic się nie wydarzy to chyba będę. W sumie co mi tam.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 12:34   #1285
Sigilo
Raczkowanie
 
Avatar Sigilo
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: ze złośliwego laptopa;)
Wiadomości: 159
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Masę czasu mnie tu nie było Przyjmiecie ponownie do grona łodzian?
__________________
"Cokolwiek zamierzasz zrobić, o czymkolwiek marzysz, zacznij działać. Śmiałość zawiera w sobie geniusz, siłę i magię".
— Johann Wolfgang Goethe
Sigilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 08:53   #1286
maszkotka
Przyczajenie
 
Avatar maszkotka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków, Łódź
Wiadomości: 14
GG do maszkotka
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

A wiecie już może gdzie chcecie się spotkać? Bo jeśli nie, to byłam wczoraj w świetnym miejscu które mogę zaproponować! Buddha Pub Na ul Tymienieckiego Jak to mówi mój chłopak "ąę" "lans bans" ale naprawdę warto. Znacie może więcej takich miejsc w łodzi?
maszkotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-21, 20:20   #1287
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Sigilo oczywiscie ze tak zapraszamy na spotkanie ktore odbedzie sie za tydzien
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 08:31   #1288
Alexandraa
Zakorzenienie
 
Avatar Alexandraa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 134
GG do Alexandraa
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Cytat:
Napisane przez maszkotka Pokaż wiadomość
A wiecie już może gdzie chcecie się spotkać? Bo jeśli nie, to byłam wczoraj w świetnym miejscu które mogę zaproponować! Buddha Pub Na ul Tymienieckiego Jak to mówi mój chłopak "ąę" "lans bans" ale naprawdę warto. Znacie może więcej takich miejsc w łodzi?
Ja nie znoszę miejsc typu: "ąę" i "lans bans" i omijam je szerokim łukiem.
__________________
Moja galeria z pazurkami: klik


Królowa Aleksandra
Blog <- klik



Alexandraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 06:56   #1289
___kasia___
Rozeznanie
 
Avatar ___kasia___
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 559
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

helo, i robimy coś z tym spotkaniem czy nie? bo nie wiem jak sobie życie poukładać
___kasia___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:38   #1290
adam19
Raczkowanie
 
Avatar adam19
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 262
GG do adam19
Dot.: Łódź, Lodz, BoatCity - spotkanie jesień / zima 2007!

Kasiu oczywiscie ze tak ja za kilka godzin lece do klubu i wracam w niedziele o 7 rano.....gdzies tak od 13-14 bede juz wolny.....niedziela jest jak najbardziej aktualna. tylko wlasciwie godzina i miejsce jest potrzebne lecz warto by aby reszta sie wypowiedziala.....ja tam jestem jak zawsze za i na pewno przyjade....

przyszla juz oczekiwana niedziela.....to proponuje park sledzia godzina 16. proponuje sam srodek co by sie nie szukac za specjalnie.

Do zobaczenia

Edytowane przez adam19
Czas edycji: 2012-09-30 o 06:21
adam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Spotkania Wizażanek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-09 11:20:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:51.