Inglot cz. II - Strona 90 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-09-26, 22:10   #2671
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny mam pytanie: z czym zestawiacie 407?
Ja zwykle dodaje do niej brazy, ale odnosze wrazenie, ze ona ginie w ich towarzystwie, znika cala jej magia. Z fioletem nieco sie boje, ze wyjdzie zbyt kolorowo. Moze jakis burgund?
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:12   #2672
pilaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Ostrów wlkp
Wiadomości: 231
GG do pilaa
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez EwaLuna Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, mogłybyście polecić mi jakiś ładny róż w odcieniu pomarańczu/brzoskwini. Szukam ładnego koloru, bo mam już dużo róży, ale takiego jeszcze nie próbowałam, a zauważyłam, że pewnie pasowałby do mojej karnacji
ja niestety nie pomogę, mam tylko jeden i to w odcieniu różu, ale jak chce sobie obejrzeć jakieś odcienie to sobie szukam w googlach albo wchodzę na stronę Inglota i lukam co tam jest

blekitne_niebo
cudowna paleta aż miło się patrzy, nabrałam ochoty aby swoje wsadzić w taką dużą paletke
__________________
pilaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:29   #2673
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
Piękny zbiór Podobają mi się zwłaszcza wszystkie beże i złota no i 407 oczywiście
Dziękuję Nad 407 się długo zastanawiałam, wydawał mi się w sklepowym świetle mało ciekawy, ale teraz to jeden z moich ulubionych cieni

Cytat:
Napisane przez pilaa Pokaż wiadomość
blekitne_niebo
cudowna paleta aż miło się patrzy, nabrałam ochoty aby swoje wsadzić w taką dużą paletke
Dziękuję Lubię mieć cienie w dużej palecie bo wtedy o żadnym nie zapomnę, mam je wszystkie razem zestawione i ułatwia to codzienny makijaż. Ale ta paleta niestety już jest za mała, tylko jedno miejsce zostało

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: z czym zestawiacie 407?
Ja zwykle dodaje do niej brazy, ale odnosze wrazenie, ze ona ginie w ich towarzystwie, znika cala jej magia. Z fioletem nieco sie boje, ze wyjdzie zbyt kolorowo. Moze jakis burgund?
Ja bardzo lubię łączyć 407 ze złotem, brązem ale raczej ciepłym, złocistym, z fioletem (moim zdaniem najlepsze połączenie, wspaniale się te barwy uzupełniają) i cieniem 452P - to właśnie chyba troszkę taki burgundowy kolor
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-26, 22:35   #2674
serena.avon
Rozeznanie
 
Avatar serena.avon
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 819
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Ja bardzo lubię łączyć 407 ze złotem, brązem ale raczej ciepłym, złocistym, z fioletem (moim zdaniem najlepsze połączenie, wspaniale się te barwy uzupełniają) i cieniem 452P - to właśnie chyba troszkę taki burgundowy kolor
serena.avon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 07:41   #2675
Drozja
Zadomowienie
 
Avatar Drozja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 1 896
GG do Drozja
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez serena.avon Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: z czym zestawiacie 407?
Ja zwykle dodaje do niej brazy, ale odnosze wrazenie, ze ona ginie w ich towarzystwie, znika cala jej magia. Z fioletem nieco sie boje, ze wyjdzie zbyt kolorowo. Moze jakis burgund?
111 delikatne złotko (kolejny must have) na ruchomą i 407 w załamanie. Super połączenie, dość delikatne, idealne na dzień a cienie tak ze sobą współgrają, że nawet jak maźniesz palcem trochę tego, trochę tego, to one w jakiś magiczny sposób się zblendują. Jak nie mam czasu na makijaż, to używam właśnie tych cieni. Nie ma szans na wpadkę.
Drozja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-27, 09:51   #2676
ania z wzgórza marzeń
Zakorzenienie
 
Avatar ania z wzgórza marzeń
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 3 392
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Drozja Pokaż wiadomość
111 delikatne złotko (kolejny must have) na ruchomą i 407 w załamanie. Super połączenie, dość delikatne, idealne na dzień a cienie tak ze sobą współgrają, że nawet jak maźniesz palcem trochę tego, trochę tego, to one w jakiś magiczny sposób się zblendują. Jak nie mam czasu na makijaż, to używam właśnie tych cieni. Nie ma szans na wpadkę.
moje ulubione połaczenie
__________________
należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia...

Przerzuć kartkę, zaryzykuj, bądź dziwakiem
Nie idź ścieżką, własną depcz, otwórz głowę
Zanim powiesz, zrozum, bądź
Nigdy nie burz, buduj, twórz
Smakuj, milcz, myśl i czuj
ania z wzgórza marzeń jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 10:56   #2677
sequential
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Inglot cz. II

Witam Was serdecznie dziewczyny,

Z tej strony mało występujący okaz męski.

Mam do Was pytanie, chciałbym kupić swojej dziewczynie wielką paletkę (dużą) inglota, czy możecie mi powiedzieć w jakich cenach mogę się tego spodziewać? Czy jest jakaś możliwość rabatów przy takich droższych zakupach? Proszę o jakieś podpowiedzi Drogie Panie.

Pozdrawiam
sequential jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 11:05   #2678
naila
Zakorzenienie
 
Avatar naila
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 7 712
Dot.: Inglot cz. II

Sequential przejrzyj stronę, ew. poprzednią, niedawno były podawane przybliżone ceny paletek. Przy paletkach ze szklaną płytką, przy całkowitym wypełnieniu cieniami jest 10% zniżki.
__________________

Moje Impresje jestem również Zakosmetykowana
naila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 11:31   #2679
sequential
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Inglot cz. II

Jak na razie doczytałem, ze największa paletka 40 ceni 56zł kosztuje, ile za każdy dzień jedno barwowy? Jakie są przez Was polecane prostokątne cenie, w sensie widziałem 3kolorowe, czy to praktyczne?
sequential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:04   #2680
kaaalinkaaa
Rozeznanie
 
Avatar kaaalinkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 859
Dot.: Inglot cz. II

Jeśli chodzi o paletki to do jej ceny musisz doliczyć po 10zł za każdy cień okrągły lub po chyba 12zł za kwadratowe.
Myślę, że jeśli chociaż napiszesz jakie włosy i oczy oraz najlepiej jaką karnację ma twoja dziewczyna to doradzimy ci jakie kolory mógłbyś wybrać.
Jednak najpewniej jest zainwestować w neutralne -brązy, beże.
__________________
Fajnie jest być kochaną...
kaaalinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 13:13   #2681
sequential
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Inglot cz. II

Jeśli chodzi o kolorki to już Ją zabiorę na wielkie wybory jako prezent , na razie właśnie chciałem dowiedzieć się jakie to wydatki. Czyli 450zł liczyć trzeba za 40kolorów i paletkę..
sequential jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-28, 13:31   #2682
sequential
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 4
Dot.: Inglot cz. II

A dziękuję bardzo za odpowiedz. Planuję zabrać Ją na prezentowe wybieranie więc chyba już z tym sobie poradzę . Cenę też już jako tako znam do 500zł trzeba mierzyć..
sequential jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:08   #2683
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Dziewczyny, czy cienie tęczowe lub jakieś inne matowe brązy nadają się nadają się do stosowania jako bronzer na twarz? Czy dają ładny efekt i są trwałe? Mam paletkę magnetyczną na 3 cienie kwadratowe i róż i chciałabym oprócz różu mieć tam jeszcze coś w rodzaju bronzera i rozświetlacza (tutaj myślę, że nada się cień 395 jaki posiadam). Chodzi mi o bronzer w chłodnym odcieniu do bardzo jasnej karnacji. Macie jakieś typy?
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:50   #2684
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez sequential Pokaż wiadomość
A dziękuję bardzo za odpowiedz. Planuję zabrać Ją na prezentowe wybieranie więc chyba już z tym sobie poradzę . Cenę też już jako tako znam do 500zł trzeba mierzyć..

Może zamiast się nastawiać na 500 złotowy wydatek, spróbuj najpierw zakupić dziewczynie paletę na np. 10 czy 20 cieni, bo może okazać się, że nie potrzeba jej aż tylu. No chyba, że zawodowo zajmuje się wizażem, albo jest w stanie tyle zużyć z racji częstego makijażu Poza tym dla mnie duża frajda jest też wtedy gdy sobie stopniowo uzupełniam paletkę, a nie kupuję hurtowo- to też byłoby jakieś rozwiązanie, jeśli Twoja dziewczyna lubi najpierw się zastanowić przed zakupem Oczywiście, zrobisz jak zechcesz, to tylko taka moja mała rada

Edytowane przez czuprynka
Czas edycji: 2011-09-28 o 18:51
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 18:58   #2685
Gajowniczka
Zadomowienie
 
Avatar Gajowniczka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 114
Dot.: Inglot cz. II

odnośnie prezentu dla mnie właśnie byłoby frajdą jakbym mogła wybrać sobie naraz wszystkie odcienie ,które mi wpadną w oko
Gajowniczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 19:22   #2686
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez Gajowniczka Pokaż wiadomość
odnośnie prezentu dla mnie właśnie byłoby frajdą jakbym mogła wybrać sobie naraz wszystkie odcienie ,które mi wpadną w oko

Dlatego napisałam, że zrobi jak zechce, bo rozumiem, że co dla mnie jest frajdą, dla innych wcale nie musi być takie
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 21:09   #2687
christiee06
Zadomowienie
 
Avatar christiee06
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 071
Dot.: Inglot cz. II

Zgadzam się, ale z własnego doświadczenia wiem że dla mnie fajniej jest kupować pojedyńczo bo jak robie zakupy hurtem to po przyjściu do domu okazuje się, że któryś z cieni:
a.) jest mi nie potrzebny bo choć jest piękny nie będę go używać
b.) w sklepie i w ich swietle wyglądał inaczej
c.) mam 2 podobne
christiee06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-28, 22:08   #2688
Karo_J
Raczkowanie
 
Avatar Karo_J
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 164
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez sequential Pokaż wiadomość
Witam Was serdecznie dziewczyny,

Z tej strony mało występujący okaz męski.

Mam do Was pytanie, chciałbym kupić swojej dziewczynie wielką paletkę (dużą) inglota, czy możecie mi powiedzieć w jakich cenach mogę się tego spodziewać? Czy jest jakaś możliwość rabatów przy takich droższych zakupach? Proszę o jakieś podpowiedzi Drogie Panie.

Pozdrawiam
Przy zakupie pełenj palety zawsze doliczany jest rabat 10% na całą paletę plus wkłady.
Promocja obowiązuje do 30 września więc trzeba się spieszyć bo od 1 października wszystko będzie sprzedawane w jednakowej cenie.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:
Kosmetolog
Beauty Coach
Make-up Artist

Karolina Jakubek
Karo_J jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 19:11   #2689
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Inglot cz. II

Hej dziewczyny! Byłam dzisiaj w Inglocie. Kółka będą wycofane! Chciałam kupić dużą paletkę na okrągłe cienie, ale pani powiedziała, że mają je wycofywać dlatego nie poleca, bo będzie to samo co z paluszkami Dlatego kupiłam paletkę na 40 cieni kwadratowych (58zł) i trzy wykłady. Pigmentacja mnie powaliła. Ostatni raz cienie Inglota kupowałam pare lat temu i po porażce z już chyba niedostępnym wykończeniem MATRIX omijałam je szerokim łukiem, a tu taka poprawa jakości
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-29, 19:48   #2690
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Byłam dzisiaj w Inglocie. Kółka będą wycofane! Chciałam kupić dużą paletkę na okrągłe cienie, ale pani powiedziała, że mają je wycofywać dlatego nie poleca, bo będzie to samo co z paluszkami

Czyli jednak to co za oceanem zawita i u nas... szkoda, bo inglot do tej pory oznaczał dla mnie również możliwość dobory gramatury cieni, teraz tylko kwadraty nam zostają
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 19:58   #2691
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Inglot cz. II

Żałuję że wycofują kółka bo to mój ulubiony kształt I tak ładnie wyglądają w palecie... Ale! Mam teraz pretekst by uzupełnić zapasy bo mam pustą paletkę na 10 kółek
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:09   #2692
plineczka003
Zadomowienie
 
Avatar plineczka003
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 107
Dot.: Inglot cz. II

Też zawsze myślałam, że kółka wyglądają lepiej, ale jak włożyłam swoje wkłady to wyglądają ślicznie A wie może któraś z was ile gram mają kwadraty? U was z Inglotach też testery nie są już podpisane?
plineczka003 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:25   #2693
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Inglot cz. II

To musze iść szybko kupić kółeczka
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-29, 21:51   #2694
Charlotta11
Zadomowienie
 
Avatar Charlotta11
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 019
Dot.: Inglot cz. II

Wcale mi się nie podoba, że wycofują kółka. Jak mi się jakiś cień skończy, nie będę miała jak uzupełnić paletki. Chociaż z drugiej strony kiedy to będzie... Nie pamiętam żebym dotąd wykorzystała jakikolwiek cień do końca.
__________________
"Mniej znaczy lepiej."
Charlotta11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 16:02   #2695
ewwwa
Zakorzenienie
 
Avatar ewwwa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 9 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez plineczka003 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny! Byłam dzisiaj w Inglocie. Kółka będą wycofane! Chciałam kupić dużą paletkę na okrągłe cienie, ale pani powiedziała, że mają je wycofywać dlatego nie poleca, bo będzie to samo co z paluszkami Dlatego kupiłam paletkę na 40 cieni kwadratowych (58zł) i trzy wykłady. Pigmentacja mnie powaliła. Ostatni raz cienie Inglota kupowałam pare lat temu i po porażce z już chyba niedostępnym wykończeniem MATRIX omijałam je szerokim łukiem, a tu taka poprawa jakości
Pisałam o tym kilka stron temu, ale podobno mieli ich nie wycofywać To ja już nie wiem Pewnie chcą żeby kupować ich cienie do ich palet
__________________
F. Herbert Diuna
ewwwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 16:33   #2696
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Byłam dzisiaj w Inglocie i przy okazji zapytałam czy coś wiadomo o tym, czy kółka mają być wycofane. Babeczka mówiła, że nie. A z tego co zauważyłam Panie w tym Inglocie są zawsze dobrze poinformowane ale kto tam wie...
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-09-30, 17:44   #2697
czuprynka
Zakorzenienie
 
Avatar czuprynka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 510
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Inglocie i przy okazji zapytałam czy coś wiadomo o tym, czy kółka mają być wycofane. Babeczka mówiła, że nie. A z tego co zauważyłam Panie w tym Inglocie są zawsze dobrze poinformowane ale kto tam wie...

A w którym byłaś? Tym w graffice?
czuprynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 14:18   #2698
desporadka
Zadomowienie
 
Avatar desporadka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 1 249
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez czuprynka Pokaż wiadomość
A w którym byłaś? Tym w graffice?
Tak
__________________
-> wymieniam kosmetyki
desporadka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 16:09   #2699
Narrhien
Zakorzenienie
 
Avatar Narrhien
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 757
Dot.: Inglot cz. II

Cytat:
Napisane przez desporadka Pokaż wiadomość
Byłam dzisiaj w Inglocie i przy okazji zapytałam czy coś wiadomo o tym, czy kółka mają być wycofane. Babeczka mówiła, że nie. A z tego co zauważyłam Panie w tym Inglocie są zawsze dobrze poinformowane ale kto tam wie...
Ja właśnie chciałam potwierdzić, pytałam dwóch niezależnych pań (bo byłam w dwa rózne dni) i obie mi powiedziały, że nic nie wiedzą o tym wycofaniu kółek. Więc kupiłam sobie paletkę kółkową, kwadraty mają dla mnie zbyt dużą gramaturę

A w ogóle to świetny wątek, dzięki wam dzisiaj osiągnęłam pełnię szczęścia
__________________
"Nikt prawie nie wie, dokąd go zaprowadzi droga, póki nie stanie u celu."


Narrhien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-02, 18:27   #2700
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Inglot cz. II

A ja wczoraj znowu zrobiłam zakupy, mimo iż w teorii jestem na odwyku kosmetycznym kupiłam paletkę na 20 cieni, 6 cieni do tego i jeden róż (który przełożyłam do rozbebeszonej paletki po 3kółkach ).

A najchętniej to bym całą paletkę na jeden raz zapełniła - ale najpierw muszę zrobić listę z numerkami, żeby mi się kolory nie powtarzały
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:15.