Maseczka na wypadacace wlosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-21, 17:43   #1
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk

Maseczka na wypadacace wlosy


Hej mam pytanie, slyszal ktos o rycynowej maseczce na wypadajace oslabione wlosy z cytryna i jajkiem??Czy to serio pomaga? Co ile trzeba ja stosowac, jak ja zrobic?? moze kto mi pomoze???
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 18:17   #2
gusia27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 21
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Cześć. Nie odpowiem Ci na pytanie jak tą maseczkę zrobić, ale mogę polecić maseczkę do kupienia w aptece, nazywa się - Henna Treatment Wax. Farbuję włosy systematycznie i często stosuję tą maseczkę, naprawdę włosy mniej wypadają i są mocniejsze. Godna polecenia!!!
Pozdrawiam.
gusia27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-21, 19:54   #3
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

a bardzo droga jest ?
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-22, 09:42   #4
Daggmarka
Raczkowanie
 
Avatar Daggmarka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 176
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Z tego co wiem to WAX kosztuje w granicach 20 zł...
__________________
"Jeżeli kochasz - daj temu wolność,
Jeżeli wróci do Ciebie - jest Twoje,
Jeżeli nie,
- Nigdy Twoje nie było...."
Daggmarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-23, 22:52   #5
sweeney
Zakorzenienie
 
Avatar sweeney
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Solothurn
Wiadomości: 3 706
GG do sweeney
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

mi na wypadające wlosy najbardziej pomogly tabletki revalid i merz special. Co do waxu to wlosy staja sie ladniejsze ale nie zauwazylam zeby przestaly wypadac. A zuzylam wtedy 2 opakowania. Dopiero te tabletki mi pomogly i nie trace juz wlosow z czuprynki
sweeney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-25, 17:23   #6
cykcyk
Raczkowanie
 
Avatar cykcyk
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 103
GG do cykcyk
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

ja slyszalam cos o med specjal czy jakos tak, to sa tabletki?
a drogie?
cykcyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-15, 23:57   #7
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Cytat:
Napisane przez cykcyk
Hej mam pytanie, slyszal ktos o rycynowej maseczce na wypadajace oslabione wlosy z cytryna i jajkiem??Czy to serio pomaga? Co ile trzeba ja stosowac, jak ja zrobic?? moze kto mi pomoze???
Przepis: 1 żółtko, 2 łyżeczki nafty kosmetycznej, 1 łyżeczka olejku rycynowego i sok z połowy cytryny. Mieszasz wszystkie składniki i nakładasz na włosy. Następnie przykrywasz głowę folią i ręcznikiem i za 1 godzinę zmywasz maseczkę. Ja stosuję co tydzień i muszę stwierdzić, że jest super.
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-16, 07:27   #8
Joanna.28
Przyczajenie
 
Avatar Joanna.28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Aneta, a tą maseczkę to można częściej ?? Bo ja zaczęłam stosować co dwa -trzy dni, mam nadzieję, że nie zaszkodzi ;-)
Joanna.28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-17, 23:34   #9
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Cytat:
Napisane przez Joanna.28
Aneta, a tą maseczkę to można częściej ?? Bo ja zaczęłam stosować co dwa -trzy dni, mam nadzieję, że nie zaszkodzi ;-)
Myślę, że nie zaszkodzi, ale w zupełności wystarczy raz na tydzień. Szkoda jajek Najważniejsza jest systematyczność. Ja oprócz tej maseczki stosuję jeszcze inne gotowe cuda kupione w apatece.
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 08:19   #10
Maszeńka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 91
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Aneta podała przepis na maseczkę. Też go znam i stosowałam. Potwierdzam, że poprawia kondycję włosów. Są błyszczące, sprawiają wrażenie dobrze odżywionych. Stosowałam również środki doustne: revalid, merz special, preparaty ze skrzypem (oczywiście nie wszystkie naraz, lecz okresowo). Nawet skusiłam się na ampułki dercos Vichy (też skuteczne). Korzystałam także z porad dermatologa (wypadające włosy to problem, który u mnie powraca). Pani dermatolog uprzedziła mnie, że na efekty działania jakichkolwiek środków trzeba poczekać około 3 miesięcy. Jeśli macie nawracający kłopot z wypadaniem włosów, który Was niepokoi, radzę skorzystać z porady lekarza. Wykonanie badań pomoże określić przyczynę wypadania włosów, wtedy dermatolog może zalecić kurację środkami dostępnymi na receptę. Tyle moich doświadczeń! Póki co, czupryna mi się regeneruje . Pozdrawiam!
Maszeńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 19:44   #11
Joanna.28
Przyczajenie
 
Avatar Joanna.28
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 24
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Ja właściwie nie mam problemów z wypadaniem, ale chciałabym żeby szybciej rosły. Jestem właśnie na etapie zapuszczania i dotarłam już to tego koszmarnego okresu przejściowego, kiedy to włosy już nie są krótkie, ale jeszcze nie na tyle długie żeby je spiąć do tyłu. I generalnie szlag jasny mnie trafia już powoli. Najlepiej, żeby rosły tak 5 cm na tydzień
Joanna.28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-19, 01:22   #12
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Cytat:
Napisane przez Maszeńka
Aneta podała przepis na maseczkę. Też go znam i stosowałam. Potwierdzam, że poprawia kondycję włosów. Są błyszczące, sprawiają wrażenie dobrze odżywionych. Stosowałam również środki doustne: revalid, merz special, preparaty ze skrzypem (oczywiście nie wszystkie naraz, lecz okresowo). Nawet skusiłam się na ampułki dercos Vichy (też skuteczne). Korzystałam także z porad dermatologa (wypadające włosy to problem, który u mnie powraca). Pani dermatolog uprzedziła mnie, że na efekty działania jakichkolwiek środków trzeba poczekać około 3 miesięcy. Jeśli macie nawracający kłopot z wypadaniem włosów, który Was niepokoi, radzę skorzystać z porady lekarza. Wykonanie badań pomoże określić przyczynę wypadania włosów, wtedy dermatolog może zalecić kurację środkami dostępnymi na receptę. Tyle moich doświadczeń! Póki co, czupryna mi się regeneruje . Pozdrawiam!
U mnie problem wypadających włosów też jest problemem ciągle powracającym Wyniki badań wyszły dobrze, a powodem jest stres. Dlatego postanowiłam stale dbać o ich stan (za pomocą środków doustnych - witaminki - skrzyp i stosując maseczki itp.). Wiem, że gdy odstawię te środki znów zaczną wypadać mi lichutkie same w sobie włosy. Przeszłam to już tyle razy...
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 01:24   #13
p_aneta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
Dot.: Maseczka na wypadacace wlosy

Cytat:
Napisane przez Joanna.28
Ja właściwie nie mam problemów z wypadaniem, ale chciałabym żeby szybciej rosły. Jestem właśnie na etapie zapuszczania i dotarłam już to tego koszmarnego okresu przejściowego, kiedy to włosy już nie są krótkie, ale jeszcze nie na tyle długie żeby je spiąć do tyłu. I generalnie szlag jasny mnie trafia już powoli. Najlepiej, żeby rosły tak 5 cm na tydzień
Ja też zapuszczam Z tym że dla mnie przejściowa długość to jest do ramion (może ciuń krótsze). A nie mogę się doczekać, aż będą sięgały za ramiona, do stanika. Jeszcze nigdy nie miałam długich włosów.
__________________
"Miej serce, patrz w serce"
p_aneta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:35.